NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 28.01.2023. - 29.01.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U13, Preiļu 1.psk.
  • 01.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 6.-7.kl., BJSS
  • 04.02.2023. - 05.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U12, Preiļu 1.psk.
  • 07.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 4.-5.kl, BJSS
  • 11.02.2023. - 12.02.2023. 10:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U11, Malta
  • 16.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 2.-3.kl, BJSS
  • 18.02.2023. - 19.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U10, Preiļu BJSS
2022

2022. gada Latvijas Jaunatnes čempionāts

U-16 grupa (2005.-2006.dz.g.)

Attīstības grupa - Austrumi

Treneris Dainis Binders

 

1.rindā - Valters Pūdžs, Romāns Paļenkovs, Eduards Podskočijs, Maksims Ņikiforovs, Ņikita Skutelis,

Kristers Šņepsts.

2.rindā - Dāvis Silkāns, Roberts Pastars, Dāvis Mūrnieks, Atis Puzaks, Rainers Urujevs, Edvīns Pūga, Elvis Rusiņš,

Renāts Turčinskis.


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu BJSS

7:2

2:2

2:1

3:1

1:2

3:1

2:0

8:2

7:1

3:1

25 38-13 1.
2. BFC Daugavpils

2:7

2:2

2:2

4:0

0:3

2:1

3:0

5:0

0:0

2:0

18 22-15 3.
3. Sēlijas SS/Pļaviņas DM

1:2

1:3

2:2

0:4

0:4

3:4

8:1

7:0

2:3

3:1

10 27-24 4.
4. FK Veina (Aizkraukle)

2:1

1:3

3:0

1:2

4:0

4:3

4:1

18:0

5:3

7:0

24 49-13 2.
5. Jēkabpils SS

0:2

2:8

0:3

0:5

1:8

0:7

1:4

0:18

0:5

1:2

0 5-62 6.
6. Ludzas NSS/SK Kuorsova

1:7

1:3

0:0

0:2

3:2

1:3

3:5

0:7

5:0

2:1

10 16-30 5.

 

SPĒĻU KALENDĀRS

 

DATUMS SPĒLE REZ. VĀRTU GUVĒJI
28. aprīlis Preiļi - Ludza 7:1

V.Pūdžs-2

N.Skutelis-1

A.Geduševs-1

R.Paļenkovs-1

P.Stupāns-1

R.Makejevs-1

5. maijs Preiļi - Daugavpils 7:2

V.Pūdžs-2

R.Makejevs-1

Ē.Kozeris-1

P.Stupāns-1

A.Geduševs-1

R.Urujevs-1

21. maijs Sēlija - Preiļi 1:2

A.Geduševs-1

R.Makejevs-1

25. maijs Jēkabpils - Preiļi 0:2

V.Pūdžs-1

A.Geduševs-1

7. jūnijs Preiļi - Veina 1:2 D.Silkāns-1
14. jūnijs Ludza - Preiļi 1:3

A.Geduševs-1

D.Silkāns-1

D.Mūrnieks-1

7. jūlijs Preiļi - Sēlija 3:1

D.Mūrnieks-2

V.Pūdžs-1

28. jūlijs Daugavpils - Preiļi 2:2

V.Pūdžs-1

R.Turčinskis-1

10. augusts Preiļi - Jēkabpils 8:2

R.Urujevs-2

E.Rusiņš-2

N.Skutelis-1

R.Turčinskis-1

D.Mūrnieks-1

V.Pūdžs-1

22. augusts Veina - Preiļi 1:3 V.Pūdžs-3

Finālturnīrs

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. FK Iecava/Bauskas BJSS

2:2

2:6

3:0

3:2

10:0

5:4

13 2.
2. LBF JFK Daugava

2:2

6:2

9:0

1:0

4:4

3:0

14 1.
3. Preiļu BJSS

0:3

2:3

0:9

0:1

0:5

9:2

3 4.
4. Brocēnu BJSS/Saldus SS

0:10

4:5

4:4

0:3

5:0

2:9

4 3.

Spēļu kalendārs

DATUMS SPĒLE REZ. VĀRTU GUVĒJI
20.septembris 13.00 Iecava - Preiļi 3:0  
28.septembris 14.00 Brocēni - Preiļi 5:0
4.oktobris 14.00 Preiļi - Brocēni 9:2

V.Pūdžs-3

R.Urujevs-2

R.Turčinkis-2

R.Makejevs-1

Bocēni-1-s.v

13.oktobris 13.00 Preiļi - Iecva 2:3

R.Urujevs-1

V.Pūdžs-1

24.oktobris 13.00 Preiļi - Daugava 0:9
1.novembris 16.00 Daugava - Preiļi 1:0


2022. gada Latvijas Jaunatnes čempionāts

U-14 grupa (2008.-2009.dz.g.)

Attīstības grupa - Austrumi

treneris Viktors Martinovs

1.rindā - Romāns Zagrebajevs, Valentīns Marjanovs, Kirils Budajs, Kirils Palenkovs, Rainers Stulpiņš.

2.rindā - Sandis Verza, Dāvis Akmentiņš, Daniils Antonovs, Ņikita Sergejevs, Rihards Katlaps, Andrejs Vaivods,

Ervīns Strods, Reinis Lacs, Nkolass Maksimovs.


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu BJSS

4:0

3:1

2:0

3:1

4:1

1:1

2:2

7:2

1:0

0:6

23 27-14 1.
2. BFC Daugavpils

0:4

1:3

2:1

3:0

1:7

3:0

4:1

4:1

2:2

0:5

16 20-24 3.
3. Rēzeknes Novada BJSS

0:2

1:3

1:2

0:3

2:3

3:1

1:0

2:2

0:1

2:5

7 12-22 5.
4. Līvānu BJSS

1:4

1:1

7:1

0:3

3:2

1:3

4:2

2:3

2:1

3:5

13 24-25 4.
5. Augšdaugavas NSS

2:2

2:7

1:4

1:4

0:1

2:2

2:4

3:2

2:2

1:5

6 16-33 6.
6. Ludzas NSS/SK Kuorsova

0:1

6:0

2:2

5:0

1:0

5:2

1:2

5:3

2:2

5:1

20 32-13 2.

SPĒĻU KALENDĀRS

 

DATUMS SPĒLE REZ. VĀRTU GUVĒJI
8. aprīlis Līvāni - Preiļi 1:4

E.Strods-3

D.Akmentiņš-1

12. aprīlis Preiļi - Daugavpils 4:0

A.Vaivods-2

K.Palenkovs-2

5. maijs Augšdaugava - Preiļi 2:2 A.Vaivods-2
10. maijs Rēzeknes Novads - Preiļi 0:2

R.Lacs-1

D.Akmentiņš-1

18. maijs Preiļi - Ludza 1:0 E.Strods-1
15. jūnijs Preiļi - LĪvāni 1:1 R.lacs-1
29. jūnijs Daugavpils - Preiļi 1:3

A.Vaivods-2

R.Lacs-1

2. augusts Preiļi - Augšdaugava 7:2

A.Vaivods-5

K.Budajs-1

K.Palenkovs-1

18. augusts Preiļi - Rēzeknes Novads 3:1

K.Palenkovs-1

A.Vaivods-1

D.Akmentiņš-1

30. augusts Ludza - Preiļi 6:0

Finālturnīrs

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS  

1:0

0:6

 1:7

0:4

 3:3

0:6

4 5-26 4.
2. Ludzas NSS

0:1

6:0

1:2

1:0

1:1

0:4

7 9-8 3.
3. FK Veina (Aizkraukle)

7:1

4:0

2:1

0:1

2:1

5:1

15 20-5 1.
4. Gulbenes BJSS

3:3 

6:0

1:1

4:0

1:2

1:5

8 16-11 2.

Spēļu kalendārs

DATUMS SPĒLE REZ. VĀRTU GUVĒJI
27.septembrī 13.00 Preiļi - Gulbene 3:3 

 R.Lacs-1

A.Vaivods-1

E.Strods-1

6.oktobrī 16.00 Veina - Preiļi 7:1 E.Strods-1
20.oktobrī 14.00 Gulbene - Preiļi 6:0
30.oktobrī 13.00 Preiļi-Veina 0:4

2022. gada Latgales Jaunatnes čempionāts (B grupa)

U-12 grupa (2010.dz.g.)

Preiļu BJSS 1 - treneris Dainis Binders

1.rindā - Uvis Vilcāns, Emīls Šņepsts, Iļja Ondzuls, Bruno Bekešs, Dairis Slūka, Romans Zagrebajevs, Julians Zīmelis.

2.rindā - Meinards Zalāns, Toms Mālnieks, Renāts Jacevičs, Raitis Lacs, Kristers Bizāns-Vadeiša, Arnis Pokšāns,

Kristers Elsts, Raivis Kivlenieks


Preiļu BJSS 2 - treneris Viktors Martinovs

1.rindā - Rodrigo Upenieks, Linards Sipovičs, Matīss Madernieks, Raitis Valters, Valters Sipovičs.

2.rindā - Daniels Repša, Daniels Akmans, Mareks Vīksna, Nils Matvejevs, Daniels Vucāns, Renārs Smukša,

Georgijs Smukša, Mareks Dronga.


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. P V
1. Preiļu BJSS 1 3:0 1:3 2:1 4:4 6:1 12:0 10:0 4:1 0:1 19 42-11 3.
2. Preiļu BJSS 2 0:3 1:2 2:6 1:3 2:2 9:0 13:0 0:8 0:4 7 28-28 7.
3. Rēzekne 1 3:1 2:1 5:2 0:3 5:2 13:1 10:0 2:4 2:1 21 42-15 2.
4. Rēzekne 2 1:2 6:2 2:5 0:8 11:0 9:1 9:0 3:2 2:0 18 38-20 4.
5. Līvānu BJSS 4:4 3:1 3:0 8:0 6:0 7:0 7:0 2:1 4:4 23 44-10 1.
6. Sēlijas SS 1 1:6 2:2 2:5 0:11 0:6 4:1 7:0 1:5 3:8 7 20-7 8.
7. Sēlijas SS 2 0:12 0:9 1:13 1:9 0:7 1:4 2:1 0:8 1:5 3 6-68 9.
8. Augšdaugavas NSS 0:10 0:13 0:10 0:9 0:7 0:7 1:2 0:9 0:10 0 1-77 10
9. Jēkabpils SS 1:4 8:0 4:2 2:3 1:2 5:1 8:0 9:0 3:2 18 41-14 5.
10. BFC Daugavpils 4 1:0 4:0 1:2 0:2 4:4 8:3 5:1 10:0 2:3 16 35-17 6.

...

Čempionāta simboliskajā izlasē ir iekļauts Preiļu BJSS 1 komandas spēlētājs Dairis Slūka

 

 

2022. gada Latgales Jaunatnes čempionāts (B grupa)


U-11 grupa (2011.dz.g.)

Treneris Dainis Binders

1.rindā - Ernests Kotāns, Miks Slūks, Raitis Valters, Dairis Slūka, Bruno Bekešs, Emīls Šņepsts.

2.rindā - Mārcis Elsts, Uvis Vilcāns, Julians Zīmelis, Matīss Madernieks, Patriks Vutnāns-Kojāns, Iļja Ondzuls,

Pāvels Skačkovs.


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P V
1. Preiļu BJSS    10:0  12:0  2:1  8:1 5:0  4:0 6:0 4:1 24 51-3   1.
2. Līvānu BJSS 1  0:10   0:5  2:2  7:5  2:4 1:4  0:5  1:9 4  13-54 8. 
3. Līvānu BJSS 2  0:12 5:0    4:2  12:0  1:1  1:1 5:1 2:2 15  30-19 3. 
4. Rēzekne 2  1:2  2:2  2:4   4:2 4:0 1:1  3:1  3:1 14  12-13 4. 
5. Rēzeknes Novada BJSS  1:8  5:7  0:12 2:4   1:1  1:6  1:2 3:2 4  14-42 9. 
6. BFC Daugavpils 4 0:5  4:2  1:1 0:4 1:1    2:4  2:1  2:0 10  12-18 5. 
7. Sēlijas SS   0:4 4:1  1:1 1:1  6:1  4:2    6:0  2:1 17  24-11 2. 
8. Augšdaugavas NSS 0:6  5:0 1:5  1:3  2:1  1:2  0:6    2:4 6  12-27 7. 
9. Jēkabpils SS 1:4  9:1 2:2  1:3 2:3  0:2  1:2  4:2   7  20-19 6. 

FINĀLS

Preiļi 2022. gada 7.septembris

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS

12:0

4:0

4:0

5:1

2:1

3:0

18 30-2 1.
2. Līvānu BJSS 2

0:12

0:4

1:1

0:3

4:2

1:6

4 6-28 4.
3. Sēlijas SS

0:4

1:5

1:1

3:0

1:1

0:4

5 6-15 3.
4. Rēzekne 2

1:2

0:3

2:4

6:1

1:1

4:0

7 14-11 2.

Čempionāta simboliskajā izlasē ir iekļauts Preiļu BJSS spēlētājs Bruno Bekešs


PLAY OFF turnīrs

Rēzekne, 2022.gada 22.septembris

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. BFC Daugavpils 3    5:0 7:1  1:1  13-2  1. 
2. Rēzekne 1 0:5    1:2  2:0  3-7  3. 
3. Preiļu BJSS 1:7  2:1    3:0  6-8  2. 
4. Rēzekne 2  1:1 0:2  0:3    1-6  4. 

 

 


2022. gada Latgales Jaunatnes čempionāts (B grupa)

U-10 grupa (2012.dz.g.)

1.rindā - Mareks Veigulis, Timurs Serovs, Gabriels Briška, Gatis Trūps, Deivids Repše.

2.rindā - Valters Kudiņš, Jānis Šmeiksts, Patriks Vutnāns Kojāns, Artjoms Filatovs, Intars Pauniņš, Miks Slūka, Ernests Kotāns

treneris Dainis Binders, attēlē nav treneris Vladimirs Točko


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. P V
1. Preiļu BJSS 4:1 8:0 2:1 4:2 6:0 8:2 16:0 2:0 3:2 27 53-8 1.
2. Līvānu BJSS 1:4 4:1 2:5 3:3 4:2 5:2 5:0 2:0 1:0 19 27-17 2.
3. Rēzekne 1 0:8 1:4 0:1 2:4 0:1 2:3 5:0 3:2 0:6 6 13-29 9.
4. Rēzekne 2 1:2 5:2 1:0 1:1 4:0 4:7 5:0 1:4 2:7 13 24-23 6.
5. Rēzeknes Novada BJSS 1 2:4 3:3 4:2 1:1 3:0 4:0 6:0 1:3 3:3 15 23-16 5.
6. Rēzeknes Novada BJSS 2 0:6 2:4 1:0 0:4 0:3 2:6 10:2 0:5 0:11 6 15-51 8.
7. Sēlijas SS 1 2:8 2:5 3:2 7:4 0:4 6:2 5:0 1:12 0:16 12 26-53 7.
8. Sēlijas SS 2 0:16 0:5 0:5 0:5 0:6 2:10 0:5 0:13 0:5 0 2-70 10.
9. Jēkabpils SS 0:2 0:2 2:3 4:1 3:1 5:0 12:1 13:0 0:2 15 39-13 4.
10. BFC Daugavpils 4 2:3 0:1 6:0 7:2 3:3 11:0 16:0 5:0 2:0 19 52-9 3.

...

Čempionāta simboliskajā izlasē iekļauts Preiļu BJSS komandas spēlētājs Patriks Vutnāns-Kojāns


U-9 grupa (2013.dz.g.)

1.rindā - Gustavs Kuckājs, Artjoms Filatovs, Artūrs Puduls, Timurs Serovs, Oļģerts Ērglis.

2.rindā - Guntars Pauniņš, Valters Kudiņš, Roberts Stūriņš, Deivids Repša, Mareks Veigulis.

treneris Vladimirs Točko

SABRAUKUMU DATUMI

DATUMS VIETA
23. maijs Rēzekne
6. jūlijs Rēzekne
16. augusts Viesīte