NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 28.01.2023. - 29.01.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U13, Preiļu 1.psk.
  • 01.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 6.-7.kl., BJSS
  • 04.02.2023. - 05.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U12, Preiļu 1.psk.
  • 07.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 4.-5.kl, BJSS
  • 11.02.2023. - 12.02.2023. 10:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U11, Malta
  • 16.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 2.-3.kl, BJSS
  • 18.02.2023. - 19.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U10, Preiļu BJSS
2018

2018. gada Latgales jaunatnes čempionāts

Attīstības grupa

U-13 grupa (2005.dz.g.)

FINĀLTURNĪRS

19. - 21.septembris

1.rindā - Romāns Palenkovs, Dāvis Mūrnieks, Elvis Rusiņš, Renāts Turčinskis, Daniels Ancāns.

2.rindā - Eduards Podskočijs, Roberts Makejevs, Ēriks Kozeris,  Edvīns Pūga, Pēteris Stupāns, Valters Pūdžs, Marsels Šteinbergs, Gints Šņepsts, Dāvis Silkāns.

Preiļu BJSS komandas treneri Vladimirs Točko

Finālturnīra labākais aizsargs - Marsels Šteinbergs

Finālturnīra labākais pussargs - Valters Pūdžs


Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1.  Preiļu NBJSS 6:0 3:1 3:0 9 12-1 1.
2.  FS Garkalne 0:6 6:0 1:1 4 7-7 2.
3.  Talsu NSS 1:3 0:6 1:1 1 2-10 4.
4.  Futbola parks 0:3 1:1 1:1 2 2-5 3.

 

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1.  JFA Jelgava   2:0 1:1 0:1 4 3-2 2.
2.  FK Dinamo Rīga 3 0:2   0:5 3:1 3 3-8 3.
3.  Balvu SC/ZFC 1:1 5:0   3:0 7 9-1 1.
4.  Vidzemes FC/2006 1:0 1:3 0:3   3 2-6 4.

FINĀLTURNĪRS

Nr
1. 2. 3. 4. P V
1.  Balvu SC/ZFC   1:0 1:0 1:1 7 3-1 1.
2. Preiļu NBJSS 0:1   6:0 2:1 6 8-2 2.
3.  FS Garkalne 0:1 0:6   2:0 3 2-7 3.
4.  JFA Jelgava 1:1 1:2 0:2   1 2-5 4.

 

1.rindā - Anatolijs Poļakovs, Ēriks Kozeris, Romāns Palenkovs, Elvis Rusiņš, Eduards Podskočijs, Dāvis Mūrnieks,

Renāts Turčinskis, Toms Brovackis.

2.rindā - treneris Vladimirs Točko, Pēteris Stupāns, Valters Pūdžs, Marsels Šteinbergs, Dāvis Silkāns, Gints Šņepsts,

Daniels Ancāns, Roberts Makejevs, Edvīns Pūga.

 


Nr D apakšgrupa 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. Preiļu BJSS  

4:1

3:3

 2:1

2:0

 5:0

3:0

 4:3

6:0

1:1 

4:1

 9:0

2:1

 32   1. 
2. Jēkabpils SS

 1:4

3:3

 

 8:3

2:2

 5:1

2:4

 5:4

3:3

 1:8

3:4

 7:1

7:0

 20   3. 
3. Ilūkstes NSS

 1:2

0:2

 3:8

2:2

 

 2:2

4:0

 2:1

2:1

 0:7

1:1

 6:1

5:3

18    4.
4. Sēlijas SS

 0:5

0:3

 1:5

4:2

 2:2

0:4

 

 0:7

5:0

 0:8

 

 1:2

 

 10    5.
5. Rēzeknes FA/BJSS 2

 3:4

0:6

 4:5

3:3

 1:2

1:2

 7:0

0:5

 

 3:7

4:6

1:3

7:0

 6    6.
6. Balvu SC

 1:1

1:4

 8:1

4:3

 7:0

1:1

 8:0

 

 7:3

6:4

 

 6:0

7:1

 29    2.
7. Gulbenes BJSS

0:9

1:2

1:7

0:7

1:6

3:5

2:1

 

3:1

0:7

0:6

1:7

6 7.

* finālturnīrā iekļūst divas labākās komandas

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS LAIKS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI

17.aprīlis

otrdiena

17.00 Preiļi - Balvi 1:1  V.Pūdžs-1

25.aprīlis

trešdiena

17.00 Rēzekne - Preiļi 3:4 

V.Pūdžs-2

E.Podskočijs-1 

P.Stupāns-1

10.maijs

ceturtdiena

17.00 Preiļi - Ilūkste 2:1 R.Urujevs-2

28.maijs

pirmdiena

17.00 Preiļi - Jēkabpils 4:1

R.Urujevs-2

V.Pūdžs-1

M.Šteinbergs-1

1.jūnijs

piektdiena

12.00 Preiļi - Sēlija 5:0

M.Šteinbergs-2

E.Podskočijs-2

R.Urujevs-1

7.jūnijs

ceturtdiena

12.00 Preiļi - Rēzekne 6:0

V.Pūdžs-2

R.Urujevs-1

E.Podskočijs-1

P.Stupāns-1

R.Turčinskis-1

13.jūnijs

trešdiens

14.00 Balvi - Preiļi 1:4

D.Mūrnieks-1

R.Turčinskis-1

R.Urujevs-1

M.Šteinbergs-1

7.augusts

otrdiena

14.00 Gulbene - Preiļi 0:9

R.Turčinskis-4

V.Pūdžs-2

M.šteinbergs-2

E.Podskočijs-1

10.augusts

piektdiena

11.00 Ilūkste - Preiļi 0:2 V.Pūdžs-2

17.augusts

piektdiena

14.00 Preiļi - Gulbene 2:1 V.Pūdžs-2

22.augustsd

tyrešdiena

12.00 Jēkabpils - Preiļi 3:3

R.Urujevs-2

R.Turčinskis-1

7.septembris

piektdiena

17.00 Sēlija - Preiļi 0:3

R.Urujevs-2

V.Pūdžs-1

19.-21.septembris

FINĀLTURNĪRS

Preiļi - Garkalne 6:0

P.Stupāns-3

V.Pūdžs-2

R.Turčinkis-1

Preiļi - Talsi 3:1

V.Pūdžs-1

P.Stupāns-1

G.Šņepsts-1

Preiļi - Futbola parks 3:0

V.Pūdžs-1

P.Stupāns-1

G.Šņepsts-1

Preiļi - Jelgava

2:1

V.Pūdžs-1

M.Šteinbergs-1

Preiļi - Balvi 0:1

U-11 grupa (2007.dz.g.)

1.rindā - 

2.rindā - treneris Dainis Binders

Nr "B" grupa 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1 Preiļu BJSS

0:3

0:0

4:0

1:1

1:4

3:1

3:1

0:7

4:0

0:4

14 20-21 4.
2 Ilūkstes NSS

3:0

0:0

7:1

5:3

2:1

3:2

9:2

0:2

3:3

2:4

20 34-18 1.
3 Rēzeknes novada BJSS

0:4

1:1

1:7

3:5

1:2

1:4

2:2

1:4

3:3

0:4

3 13-38 6.
4 Sēlijas SS

4:1

1:3

1:2

2:3

2:1

4:1

2:2

3:3

2:2

1:3

12 22-21 5.
5 Jēkabpils SS 2

1:3

7:0

2:9

2:0

2:2

4:1

2:2

3:3

1:3

9:0

15 33-23 3.
6 Rēzeknes FA 3

0:4

4:0

3:3

4:2

3:3

4:0

2:2

3:1

3:1

0:9

18 26-25 2.



U-10 grupa (2008.dz.g.)

1.rindā - Kirils Palenkovs, Gustavs Briška, Kirils Budajs, Rihards katlaps, Andrejs Vaivods, Nikita Sergejevs, Ričards Kižlo.

2.rindā - Artūrs Ontensons, Edvards Brakovskis, Nauris Opolais, Daniils Antonovs, Aldis Formulevičs, Dāvis Akmentiņš, Ervīns Strods.

treneris Viktors Martinovs

Nr "B" grupa 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1 Preiļu BJSS

16:1

0:5

8:0

4:1

9:2

7:0

11:3

8:0

4:1

6:2

27 74-17 1.
2 Rēzeknes novada BJSS

1:16

5:0

0:1

2:3

4:2

4:1

9:3

6:0

2:8

5:1

18 38-37 4.
3 Līvānu BJSS

0:8

1:4

1:0

3:2

4:1

4:2

5:3

4:2

2:4

1:3

18 27-29 3.
4 Sēlijas SS

2:9

0:7

2:4

1:4

1:4

2:4

7:4

6:4

1:3

1:0

9 23-43 5.
5 Ilūkstes NSS

3:11

0:8

3:9

0:6

3:5

2:4

4:7

4:6

2:6

1:8

0 22-70 6.
6 Jēkabpils SS 2

1:4

2:6

8:2

1:5

4:2

3:1

3:1

0:1

6:2

8:1

18 36-25 2.

FINĀLTURNĪRS

2018.gada 5.septembris, Jēkabpils

Nr
1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknes FA 2   1:3 4:0 9:0 6 14-3 2.
2. Jēkabpils SS 1 3:1   0:0 6:2 7 9-3 1.
3.  Preiļu BJSS 0:4 0:0   9:1 4 9-5 3.
4.  Jēkabpils Ss 2 0:9 2:6 1:9   0 3-24 4.

Skolu kauss

4. - 5. klases

2018.gada 18.septembris

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu 1.pamatskola (1) 1:0 2:0 4:0 5:0 2:0 15 14-0 1.
2. Preiļu 1.pamatskola (1) 0:1 1:0 4:0 1:1 0:1 7 6-3 4.
3. Preiļu 2.vidusskola 0:2 0:1 9:0 3:1 5:2 9 17-6 2.
4. Galēnu pamatskola 0:4 0:4 0:9 1:1 0:1 1 1-19 6.
5. Rušonas pamatskola 0:5 1:1 1:3 1:1 1:1 3 4-11 5.
6. Salas pamatskola 0:2 1:0 2:5 1:0 1:1 7 5-8 3.

1.vieta - Preiļu 1.pamatskola (1)

2.vieta - Preiļu 2.vidusskola

3.vieta - Salas pamatskola, skolotājs Jānis Ondzuls


6. - 7.klase

2018.gada 26.septembris

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 9:0 4;0 7:0 9 20-0 1.
2. Līvānu 1.vidusskola 0:9 1:2 1:2 0 2-13 4.
3. Preiļu 2.vidusskola 0:4 2:1 0:4 3 2-9 3.
4. Salas pamatskola 0:7 2:1 4:0 6 6-8 2.

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Līvānu 2.vidusskola 1:2 0:0 3:0 4 4-2 3.
2. Priežmalas pamatskola 2:1
1:1 5:0 7 8-2 1.
3. Rušonas pamatskola 0:0 1:1 5:0 5 6-1 2.
4. Galēnu pamatskola 0:3 0:5 0:5 0 0-13 4.

FINĀLSPĒLES

 

1/2F Preiļu 1 - Rušona 4:0
1/2F Priežmala - Sala 0:1
par 7.-8.v. Galēni - Līvānu 1. 0:0 (2:0
par 5.-6.v. Līvānu 2. - Preiļu 2. 4:0
par 3.-4.v. Priežmalas pamatskola - Rušona 2:1
par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola - Salas pamatskola 5:0

 

 

..


1.vieta - Preiļu 1.pamatskola

2.vieta - Salas pamatskola un skolotājs Jānis Ondzuls

3.vieta Priežmalas pamatskola


8. - 9.klase

2018.gada 4.oktobris

Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 0:1 0:2 0:0 1:0 4 1-3 3.
2. Līvānu 2.vidusskola 1:0 0:0 1:0 2:1 10 4-1 2.
3. Priežmales pamatskola 2:0 0:0 2:0 1:0 10 5-0 1.
4. Sīļukalna pamatskola 0:0 0:1 0:2
0:2 1 0-5 5.
5. Grāveru pamatskola 0:1 1:2 0:1 2:0 3 3-4 4.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Līvānu 1.vidusskola 0:0 0:1 2:0 4 2-1 2.
2. Preiļu 2.vidusskola 0:0 0:2 0:2 1 0-4 4.
3. Jāņa Eglīša Preiļu VĢ 1:0 2:0 3:0 9 6-0 1.
4. Riebiņu vidusskola 0:2 2:0 0:3 3 2-5 3.

Finālspēles

1/2f Priežmale - Līvānu 1. 1:1 (0:1)
1/2f Preiļu VĢ - Līvānu 2. 0:0 (4:3)
par 7.-8.v. Grāveru pamatskola - Preiļu 2.vidusskola 2:0
par 5.-6.v. Preiļu 1.pamatskola - Riebiņu vidusskola 1:0
par 3.-4.v. Priežmales pamatskola - Līvānu 2.vidusskola 1:0
par 1.-2.v. Jāņa Eglīša Preiļu VĢ - Līvānu 1.vidusskola 3:0

1.vieta - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda

2.vieta - Līvānu 1.vidusskolas komanda

3.vieta - Priežmales pamatskolas komanda, skolotājs Segejs Placinskis


10. - 12.klases

2018.gada 10.oktobris

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Jāņa Eglīša Preiļu VĢ 1 1:0 1:0 0:0 7 2-0 1.
2. Jāņa Eglīša Preiļu VĢ 2 0:1 1:3 0:1 0 1-5 4.
3. Preiļu 2.vidusskola 0:1 3:1 0:0 4 3-2 3.
4. Riebiņu vidusskola 0:0 1:0 0:0 5 1-0 2.

1.vieta - Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija

2.vieta - Riebiņu vidusskola

3.vieta - Preiļu 2.vidusskola


SAAREMAA CUP 2018

U-10 grupa (2008.dz.g.)

Treneris Viktors Martinovs

 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1.
2.
3.
4.
5.
6.

 

 

U-13 grupa (2005.dz.g.)

treneris Vladimirs Točko

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1.
2.
3.
4.
5.
6.

LATGALES KAUSS

U-13 GRUPA 

3.jūlijā Preiļu BJSS U-13 vecuma grupas zēni 6 komandu konkurencē izcīnīja Latgales Kausu starptautiskā turnīrā, kas risinājās Maltā. Ar 1:0 uzvarēja Saules puikas, 2:0 - Rēzeknes FA, 2:1 Strela, 4:0 Jēkabpils SS un bezvārtu neizšķirts ar Futbola Parku. Valters Pudzs kārtējo reizi pierādīja savu spēlētprasmi, izcīnot labākā spēlētāja titulu un Davis Silkans tika atzīts par turnīra labāko vārtsargu. Apsveicam komandu un treneri Vladimir Tocko

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Saules Puikas 0:1 2:0 0:1 5:3 1:2 6 8-7 4.
2. Preiļu BJSS 1:0 2:0 2:1 4:0 0:0 13 9-1 1.
3. Rēzeknes FA 0:2 0:2 1:3 3:5 2:0 3 6-12 5.
4. Strela 1:0 1:2 3:1 4:1 0:1 9 9-5 3.
5. Jēkabpils SS 3:5 0:4 5:3 1:4 0:4 3 9-20 6.
6. Futbola parks (Rīga) 2:1 0:0 0:2 1:0 4:0 10 7-3 2.

 

 

par 3.vietu Strela - Saules puikas 2:1
par 1.vietu Preiļu BJSS - Futbola parks 0:0 (11:10)

.

.