Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2019.GADA PREIĻU NOVADA TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTA NOLIKUMS

• a) ievērot šī nolikuma noteikumus,
  • b) komandu spēlētāji paši atbild par savu veselības stāvokli,
  • c) komandu dalībnieki ir atbildīgi par zaudējumiem, kas ļaunprātīgas darbības rezultātā var tikt nodarīti Preiļu 1. p- skolai,
  • d) apņemas ievērot Preiļu 1. p-skolas iekšējās kārtības noteikumus.
  • e) komandu spēlētājiem jāspēlē kājsargos un  jābūt ģērbtiem vienādas krāsas krekliņos, šortos un getrās.

3. VADĪBA

• Čempionātu organizē Preiļu novada dome sadarbībā ar Latgales novada sporta padomi. Galvenais tiesnesis Imants Babris.

4. LAIKS UN VIETA

• Sacensības risinās Preiļu 1. p-skolas sporta zālē no š.g. 20. janvāra līdz 24. martam.

5. PIETEIKUMI

• Komandas iepriekšējais pieteikums iesniedzams līdz 2019. gada 14.janvārim (26600781)
  • Komandas pieteikums (15 cilvēki) iesniedzams līdz katras komandas pirmajai spēlei.
  • Čempionātā atļauts piedalīties tikai pieteikumā minētajiem spēlētājiem.

6. NORISES KĀRTĪBA

• Priekšsacīkstēs komandas aizvada viena apļa turnīru, spēlējot katra ar katru. Spēles laiks 2x25 min.
  • Komandu vietu kārtību nosaka pēc iegūto punktu summas (uzvara - 3 p., neizšķirts - 1 p., zaudējums - 0 p.). Ja divām vai vairākām komandām būs vienāda punktu summa, tad augstāku vietu ieņems komanda, kurai ir labāki rādītāji savstarpējās spēlēs (punkti, vārtu starpība, iegūtie vārti). Ja šie rādītāji nenoskaidro vietu kārtību, tad to nosaka pēc rādītājiem visās spēlēs (uzvaru skaits, vārtu starpība, iegūtie vārti).
  • Pēc priekšsacīkšu rezultātiem 1. - 8. vietas ieguvēji turpina spēles pēc „play - off" sistēmas. Ceturtdaļfinālu pāros tiekas (1.v. - 8. v., 4.v. - 5.v., 2v. - 7.v., 3.v. - 6.v.), seko pusfināli un finālspēle. Ja spēles rezultāts ir neizšķirts, tiek nozīmēts 10 minūšu papildlaiks. Ja uzvarētājs netiek noskaidrots papildlaikā, tad tiek nozīmēta soda sitienu izpilde - pa 3 katrai komandai (pēc tam līdz pirmajai kļūdai)

7. DISCIPLINĀRSODI

• Par sarkano kartīti spēlētājs tiek noraidīts uz 2 min., neturpina spēli un automātiski tiek diskvalificēts uz nākamo spēli.
  • Par 4 dzeltenajām kartiņām spēlētājs tiek diskvalificēts uz 1 spēli.
  • 2 dzeltenās kartiņas vienā spēlē tiek pielīdzinātas noraidījumam.
  • Par neierašanos uz spēli komandai tiek piešķirts zaudējums 0:5. Par atkārtotu neierašanos uz spēli komanda tiek izslēgta no čempionāta

8. APBALVOŠANA

• 1. vietas ieguvēja komanda tiek apbalvota ar kausu un medaļām(15 spēlētāji)
  • 2.-3.vietu ieguvēju komandu spēlētāji tiek apbalvoti ar medaļām.
  • Ar speciālbalvām tiek apbalvoti turnīra simboliskā izlase (4 spēlētāji + vārtsargs), labākais vārtu guvējs, labākais piespēlētājs un čempionāta rezultatīvākais (vārti+piespēles) spēlētājs.

9. FINANSIĀLIE NOTEIKUMI

• Visi ar turnīra organizāciju saistītie izdevumi tiek segti no komandu dalības maksas  80 (astoņdesmit Eiro) vienai komandai un Preiļu novada domes līdzfinansējuma. Preiļu novada izglītības iestādes ir atbrīvotas no dalības maksas.

10. SPECIĀLIE NOTEIKUMI

• Sacensību galvenais tiesnesis ir tiesīgs pieņemt lēmumus situācijās, ko neparedz šis nolikums
  • Spēles tiesnešus nozīmē galvenais tiesnesis un tiesnešu lēmumi nav apstrīdami.
  • Spēles notiek ar futzāla bumbu; tiek fiksēti pārkāpumi katrā puslaikā - pēc 6 pārkāpumiem tiek izpildīts 10m soda sitiens; komandām ir tiesības katrā puslaikā pieprasīt pa vienam vienas minūtes pārtraukumam.