NOTIKUMU KALENDĀRS
Jaunumi

Futbola vēsture - 1.,2.,3., 4. daļa

Otrdiena, 20. Oktobris 2020

Šajos, Tēvzemes futbolam smagajos brīžos, kad mūs skumdina Nacionālās izlases sniegums un nevaram klātienē vērot Preiļu komandas spēles - piedāvājam JUMS kaut ko dvēselei tuvu un izzinošu. Ieskatu Preiļu futbola, sporta un pilsētas vēsturē no pagājušā gadsimta sākuma līdz 60. gadu beigām.

Ja sirdī jūties kā Preiļu puika (vai meitene) un, vienalga, cik Tev tagad ir gadu - izlasi! Tev būs interesanti! Bet, ja bērnībā esi spēlējis futbolu un dabūjis brāzienu par ar bumbu apskādētām puķu dobēm - obligāti izlasi! Tādu kā Tu bija ļoti daudz.

Pētījums ir papildināts ar 4.daļu, bet daudz kas interesants nācis klāt arī 1.daļā, 2.daļā un 3.daļā. Būsim pateicīgi par Jūsu papildinājumiem, labojumiem un ieteikumiem.

UZRAKSTĪSIM VĒSTURI KOPĀ!


Futbola vēsture - 1.,2.,3. daļa

Pirmdiena, 13. Aprīlis 2020

Cienījamie preilieši!

Atzīmējot sociālās distancēšanās pirmā mēneša beigas, piedāvājam Jums ieskatīties mūsu pilsētas sporta (un ne tikai) dzīvē pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados (3. daļa). Būsim priecīgi, ja Jūs atradīsiet sev kaut ko interesantu šajā pētījumā. Un būsim ļoti pateicīgi, ja atradīsiet iespēju ar saviem materiāliem (foto, diplomi, medaļas) papildināt šo aprakstu.

Vēlreiz varat aplūkot 1.daļu un 2. daļu, jo šis tas tur ir nācis klāt.

UZRAKSTĪSIM VĒSTURI KOPĀ!


Atskats uz futbola gadu - DECEMBRIS

Ceturtdiena, 2. Janvāris 2020

DECEMBRIS

3. un 4. decembrī Igaunijā risinājās Baltijas Kausa izcīņa telpu futbolā.Latvijas Nacionālā Telpu futbola izlase ar 5:2 pieveica Lietuvu un ar 4:0 Igauniju. Savu ieguldījumu izlases panākumā deva arī Jānis Pastars, Matīss Babris, Miks Babris.

Gada noslēgumā Latvijas Futbola federācija nosaka labākos futbolistus dažādās nominācijās. Preiļu BJSS futbolists Valters Pūdžs tika atzīts par U14 Attīstības Līgas labāko pussargu.

15.decembrī sešas komandas cīnījās par tradicionālo Ziemassvētku kausu. Labākie izrādījās VUGD Preiļi futbolisti.


Atskats uz futbola gadu - NOVEMBRIS

Ceturtdiena, 2. Janvāris 2020

Novembrī esam iesākuši publicēt mūsu pilsētas futbola (un ne tikai) vēsturi. Aicinām to darīt kopā! Lūgums "parakņāties" ģimenes albumos un ja izdodas atrast ar sporta tēmu saistītas fotogrāfijas, diplomus, medaļas, lūdzu sazināties. UZRAKSTĪSIM VĒSTURI KOPĀ!

1.DAĻA

2.DAĻA