NOTIKUMU KALENDĀRS
Jaunumi

Pretinieki bija stiprāki

Otrdiena, 14. Septembris 2021

SK Spēks (Valmiera) - Preiļi 7:2 (O.Omoseyis Balogun 8' N.Savaļnieks 24' 45' 80' U.Bērziņš 43' G.Tchania 57' T.Burcevs 64' - Mk.Babris 59' K.Upeniens 86')

Šajā spēlē mūsu komandai nebija variantu. Jau ar pirmajām minūtēm valmieriešiem piederēja iniciatīva, ko viņi pārvērta vārtu guvumos. Laukuma saimnieki bija daudz motivētāki un meistarīgāki. Savukārt, preiliešiem, kaut kur bija pazudusi agresivitāte, kas iepriekšējā spēlē palīdzēja uzvarēt.Tā rezultātā musu komanda zaudēja gandrīz visas divcīņas.

Diemžēl, Latvijas telpu futbola izlasē gūtās traumas dēļ, nevarēja piedalīties Rolands Putāns, tāpēc vajadzēja eksperimentēt ar spēlētāju izvietojumu. Ne vienmēr šie eksperimenti ir sekmīgi. Spēles pārtraukumā veiktajām izmaiņām bija viens mērķis - nezaudēt "sausā". Tas izdevās. Skaistu kombināciju ar sitienu no 20metriem noslēdza Miks Babris, bet spēles beigās Mika izgājienu ar neatļautu paņēmienu kavēja viens no tumšādainajiem Valmieras leģionāriem - Kristaps Upenieks realizēja piešķirto 11m soda sitienu.

Čempionāta kalendārs mums piespēlē vienu pretinieku stiprāku par otru. 18.septembrī 16.00 Preiļos tiksimies ar pašreizējo čempionāta līderi Skanstes SK (var teikt Mettas dublieri). Mūs eksaminēs komanda, kuras treniņprocess šobrīd ir labākais 2.Līgā. Cerēsim, ka preilieši nenospēlēs divas bezzobainas spēles pēc kārtas.

REZULTĀTI

FOTO

JAUNATNES ČEMPIONĀTS

Pirmā uzvara

Pirmdiena, 6. Septembris 2021

Caramba Rīga - Preiļi 1:3 (Y.Matsunaga 67' - V.Breidaks 17' 45+1' Mt.Babris 46')

4.septembrī, īsi pirms pusnakts, Preiļu komanda varēja svinēt savu pirmo uzvaru šosezon - ar 3:1 pieveikti vieni no turnīra favorītiem Caramba Rīga. Laukuma saimnieku sastāvā bija  spēlētāji ar Virslīgas pieredzi, vairāki dažādu Latvijas jaunatnes izlašu dalībnieki (Igors Kozlovs izmēģinājis spēkus arī Nacionālajā izlasē). Tāpat pretinieku rindas papildinājuši trīs Japānas leģionāri. Preilieši nevar (un arī negrib) lepoties ar leģionāriem sastāvā, toties, priecājamies par katru spēli, kad mums ir optimāls virknējums. Šoreiz bija tā reize. Līdz ar spēles sākumu (21:30), sākās arī lietusgāze, kura netraucēja mūsu futbolistiem pārsteigt laukuma saimniekus. Pirmkārt - ar aktīvu aizsardzību, kura sākās jau pretinieka laukuma pusē un izjauca viņu nodomus. Otrkārt - ar vairāku mūsu spēlētāju individuālo meistarību. Izcelsim Miku Babri, kurš sagādāja lielasa galvassāpes rīdzinieku aizsardzībai un Vladislava Breidaku. Vladislavs, bez savu tiešo pienākumu veikšanas aizsardzības centrā, pamanījās puslaika vidū un pašās beigās gūt divus vārtus. Šis puslaiks bija labākais preiliešu izpildījumā pēdējo pārs gadu laikā. Otrā spēles daļa sākās ar Matīsa Babra reidu pāri visam laukumam un izcilu tālsitienu, pēc kura preiliešu pārsvars kļuva nopietns - 3:0. Atlikušajā spēles daļā iniciatīva piederēja laukuma saimniekiem, kuri parādīja, ka māk spēlēt futbolu un atguva vienus vārtus. Atzīsim, ka vairākos momentos veiksme glāba preiliešus no vārtu zaudējuma. Taču, šī veiksme bija nopelnīta ar visas komandas disciplinētu un ļoti pašaizliedzīgu spēli. Cerēsim, ka šī noskaņa saglabāsies arī nedēļas beigās, kad 12.septembrī Valmierā spēlēsim ar vēl vienu pretendenti uz iekļūšanu 1.Līgā - vietējo SK Spēks.

REZULTĀTI

FOTO

Neizšķirts Jēkabpilī

Pirmdiena, 30. Augusts 2021

Jēkabpils - Preiļi 2:2 (A.Liņģis 64' L.Salmiņš 90+3' - D.Bogdanovs 18' R.Putāns 20')

28.augustā Preiļu futbolisti cīnījās neizšķirti ar vietējo komandu. Likumsakarīgs spēles iznākums. Pirmajā puslaikā labāki bija preilieši, kuri kompakti spēlēja aizsardzībā un, lai arī neradīja daudz vārtu gūšanas momentu, tomēr, labi realizēja izveidotās situācijas. Ar vārtu guvumiem izcēlās Dmitrijs Bogdanovs un Rolands Putāns. Abas reizes asistēja Matīss Babris.

Otrajā puslaikā pārsvars piederēja laukuma saimniekiem. Preiliešiem kaut kur bija pazudusi koncentrācija. Puslaika vidū pēc stūra sitiena izspēles pie mūsu vārtiem "pazaudējām" vienu no jēkabpiliešiem, kurš guva vārtus. Diemžēl, šis pat koncentrācijas pietrūka jau spēles pieliktajā laikā, kad devām iespēju laukuma saimniekiem izraut neizšķirtu. Skumji, bet no spēles gaitas viedokļa - loģiski.

Nākamo spēli preilieši aizvadīs 4.septembrī Rīgā pret vienu no turnīra favorītiem FK Caramba.

REZULTĀTI

FOTO

Neveiksme mājās

Trešdiena, 25. Augusts 2021

Preiļi - Limbaži 2:4 (Mk.Babris 47' D.Bogdanovs 67' - R.Ulmis 12' 58' 70' M.Remess 30')

Diemžēl, mūsu futbolisti nesagādāja dāvanu Preiļu līdzjutējiem pilsētas svētkos - 21.augusta spēlē pret Limbažu komandu piedzīvots zaudējums ar 2:4. Komplektācijas problēmas bija vēl lielākas nekā iepriekšējā spēlē pret Mārupi. Dažādi iemesli (darbs, traumas, kāzas) liedza preiliešiem būt optimālā sastāvā un cīnīties par uzvaru. Lai arī skaitliski Preiļu futbola rezerves ir neizsmeļamas, tomēr ar sapratni laukumā bija problēmas. Pirmajā puslaikā mēs "taustījāmies" gan uzbrukumā, gan aizsardzībā - t.i. neko neizveidojām pie pretinieku vārtiem, bet pēc elementārām kļūdām zaudējām savējos. Puslaiks - 0:2. Pārtraukumā tika ieviestas korekcijas, pamainīts spēlētāju izvietojums un tas nostrādāja. Otrā puslaika sākumā guvām vārtus (Miks Babris). Pateicoties presingam, guvām arī otrus (Dmitrijs Bogdanovs). Diemžēl, pirms un pēc otrajiem vārtiem, pieļāvām kļūdas elementārās situācijās. Zaudējums ar 2:4 un cerība, ka 28.augustā izbraukuma spēlē Jēkabpilī ierindā atgriezīsies komandas līderi un cīnīsimies par pirmo uzvaru čempionātā.