NOTIKUMU KALENDĀRS
Jaunumi

Finišē arī U13 grupa

Otrdiena, 5. Septembris 2023

31.augustā Preiļu BJSS U13 vecuma grupas (2010.dz.g.) komanda izbraukumā ar 3:0 pieveica Jēkabpils jaunos futbolistus. Latvijas Jaunatnes čempionāta Attīstības Līgas Austrumu grupā Preiļu komanda izcīnīja 4.vietu.

REZULTĀTI

Preilieši U15 grupā finišē 3.vietā

Svētdiena, 3. Septembris 2023

29.augustā Preiļu BJSS U15 vecuma grupas (2008.dz.g.) komanda savā laukumā aizvadīja pēdējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta Attīstības Līgas Austrumu grupā. Preilieši uzvarēja ciemiņus no Bauskas BJSS ar 4:0. Turnīra tabulā Preiļu jaunie futbolisti ierindojās 3.vietā, bet cīņu par iekļūšanu nākamajā sezonā Jaunatnes čempionāta Meistarības grupā turpinās Balvu un Rēzekne novada komandas.

REZULTĀTI

Austrumos noslēdzies 1.posms

Trešdiena, 23. Augusts 2023

Dali Dali 3.Līgas Austrumu grupā noslēgušās 1.posma sacensības. Komandas aizvadīja viena apļa turnīru un noskaidroja labāko četrinieku, kurš papildus aizvadīs vēl pa vienai savstarpējai spēlei. Preiļu BJSS futbolisti, kuri pēc priekšsacīkstēm ierindojās 3.vietā, 2.septembrī izbraukumā spēlēs Līvānos, 16.septembrī Preiļos uzņems Daugavpils komandu un 23.septembrī viesosies Krāslavā.

Atgādinam, ka 3.Līgas Play-off kārtā iekļūs Austrumu grupas 1.-2.vietu ieguvējas komandas.

REZULTĀTI

Sākas vasaras sezona

Pirmdiena, 24. Aprīlis 2023

Septiņas dažāda vecuma Preiļu BJSS komandas uzsāk dalību Latvijas Jaunatnes čempionātā.Pirmās spēles jau rīt - 25.aprīlī Rēzeknē uz pirmo sabraukumu pulcēsies U12 vecuma grupas futbolisti. PREIĻU FUTBOLS katru nedēļu informēs par mūsu komandu aktualitātēm. Ar visu vecuma grupu Preiļu BJSS spēļu kalendāriem un izspēles sistēmu var iepazīties ŠEIT