Ziemassvētku Kauss (meitenes), Salaspils
    Vecgada Kauss (pieaugušie), 1.pamatskola
Jaunumi

Kausā ejam tālāk

Otrdiena, 3. Jūlijs 2018

Viens no sezonas uzdevumiem izpildīts - Latvijas Kausa izcīņā Preiļu BJSS komanda ir iekļuvusi 1/8 finālā un savās mājās uzņems Virslīgas komandu - 7.jūlijā 14.00 mērosimies spēkiem ar Valmieras Glass Via futbolistiem. Tas kļuva zināms pēc tam, kad, pagājušo svētdien, 1.jūlijā Kausa izcīņas 1/16 finālā pieveicām Staiceles Bebri un 5x (Miks Babris-2, Matīss Babris-1, Rolands Putāns-1, Aigars Caics-1) iepriecinājām uz Dziesmu un deju svētkiem neaizbraukušos preiliešus. Nu ko, visi sestdien uz stadionu un palīdzēsim mūsu futbolistiem radīt sensāciju un pārspēt Visrlīgas klubu.

Pasākumi Jūlijā

Sestdiena, 23. Jūnijs 2018

Uzvara Liepājā

Piektdiena, 22. Jūnijs 2018

Kamēr 1.lLgas čempionātā pārtraukums, tas nenozīmē, ka futbolisti atpūšas. Pilnā sparā rit Latvijas Kausa izcīņa, kur pēdējos gados Preiļu BJSS komanda allaž ir aizkļuvusi līdz stadijai, kad Preiļos varam mēroties spēkiem ar kādu no Virslīgas komandām. Tas ir viens no šīs sezonas komandas uzdevumiem. Un pirmais solis šajā virzienā sperts - Kausa izcīņas 1/32 Finālā 17.jūnijā Liepājā esam pārspējuši FK Karosta ar 3:1. Pretinieks visnotaļ cienījams gan uzvārdu ziņā (Oskars Kļava, Māris Verpakovskis), gan snieguma ziņā (pašreizējais Latvijas 2.Līgas čempionāta Kurzemes/Zemgales grupas līderis).

Jau 7.minūtē nokļūstam iedzinējos un 1.puslaika pirmo pusi "meklējam"savu spēli. Tiek veiktas izmaiņas spēlētāju izvietojumā un "spēle aizgāja". Izpildījām diezgan daudz sitienu pa vārtiem, taču kliboja precizitāte. Otrajā puslaikā esam daudz aktīvāki, ir jūtams pārsvars laukuma malās, tāpat var redzēt, ka laukuma saimnieki ātrumā netiek līdzi mūsu spēlētājiem un tas rezultējas vārtu guvumos - Miks Babris 66', Kristaps Upenieks 83', Renārs Pastars 88'.

1/16 Finālā Preiļos uzņemsim mūsu kolēģus no 1.Līgas - FK Staiceles Bebri. Spēle notiks svētdien, 1.jūlijā 16.00 Preiļu BJSS stadionā.

Meitenes pa vidu

Trešdiena, 20. Jūnijs 2018

Latvijas sieviešu 1.līgas čempionātā Preiļu BJSS komanda ir iekārtojusies tabulas vidū. Aizvadītajās spēlēs ir izcīnītas 3 uzvaras (3:0 pret Rēzeknes novadu, 6:0 pret SK Imanta un 1:0 pret SK Super Nova) un piedzīvoti trīs zaudējumi (2:3 pret Iecavu, 0:2 pret Olaini un 1:4 pret Daugavpili). Šogad čempionātā piedalās 11 komandas, kas pēc aizvadīta pirmā apļa sadalīsies divās grupās - 1.-6.vieta un 7.-11.vieta un, līdzi ņemot savstarpējos rezultātus, turpinās cīņu vai nu par medaļām, vai par iespējami augstāku vietu.

16.jūnija spēlē pret SK Super Nova komandu Preiļu meitenes izcīnīja uzvaru ar 1:0 (VIDEO, FOTO) un vēl pirms Jāņiem, mūsu līdzjutēji varēs atbalstīt Preiļu meitenes principiālā spēlē par iekļūšanu pirmajā finālgrupā pret Talsu komandu. Spēle notiks 21.jūnijā 16.00 Preiļu BJSS stadionā.