NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.08.2019. 18.00
    Novada čempionāts (1/2F), māksl.lauk.
  • 23.08.2019. 12.00
    LJČ U-13, Preiļi-Sēlija, māksl.lauk.
  • 26.08.2019. 11.00
    LJČ U-14, Jēkabpils-Preiļi, JVĢ lauk.
  • 27.08.2019. 18.00
    Novada čempionāts (F), māksl.lauk.
  • 29.08.2019. 13.00
    LJČ U-13, Madona-Preiļi, Madonā
  • 29.08.2019. 18.00
    Novada čempionāts (F), māksl.lauk.
  • 31.08.2019. 14.00
    2.līga, Ilūkste-Preiļi, Ilūkstē
Latvijas čempionāts 2. līga (Austrumi)

  Latvijas čempionāts 2. līga (Austrumi)

1.rindā - Ivans Mihailovs, Deniss Osetrovs, Andrejs Maslobojevs, Pēteris Stankevičs, Rūdolfs Pastars, Jānis Prikuls,

Andris Trūps, Rolands Putāns.

2.rindā - Edgars Nikiforovs, Gints Utināns, Guntis Utināns, Rūdis Skutelis, Kristaps Upenieks, Mārtiņš Sondors,

Rolands Slūka, Edijs Broks.

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. P V
1. FK Kalupe 3:4

0:3

2:5

2:0

4:1

6:1 1:2 W:0

7:0

7:0

1:2

1:2

4:2 5:1 21
2. FK Keiko (Jēkabpils) 4:3 3:2 1:7 0:3

1:6

3:3

W:0
5:1

1:7

4:2

5:1

9:2

9:3

22
3. FK Krāslava

3:0

5:2

2:3

2:0

0:5

4:0

 

1:4 W:0

16:0

10:1

1:0

2:3

8:1

11:0

7:1

30
4. FK Līvāni/LīvMet

0:2

1:4

7:1

0:2

5:0

4:0

1:2

0:7

W:0
6:0

1:1

1:4

0:3

10:2

5:1

19
5. Ilūkstes NSS/Sēlijas SS 1:6 3:0

0:4

 

0:4 1:7 W:0

3:1

5:0

0:0

1:3

3:5

10:0 13
6. LDZ Cargo/DFA 2:1

6:1

3:3

4:1

2:1

7:0

7:1 W:0
17:1

8:1

5:2

16:0 31
7. Madona FK 0:W 0:W
0:W
0:W
0:W
0:W
0:W
0:W
0:W
0:W
0
8. Lubāna/Degumnieki

0:7

0:7

1:5

0:16

1:10

0:6

1:3

0:5

1:17 W:0
0:8 0:7 0:1 0
9. Preiļu BJSS

2:1

2:1

7:1

2:4

0:1

3:2

1:1

4:1

0:0 W:0
8:0

1:0

5:2

8:0 29
10. Rēzeknes Novada BJSS 2:4 1:5 1:8 3:0

3:1

5:3

1:8

2:5

W:0
7:0

0:1

2:5

7:0

3:7

15
11. SK Latgols (Ludza) 1:5

2:9

3:9

0:11

1:7

2:10

1:5

0:10 0:16 W:0
1:0 0:8

0:7

7:3

6

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS LAIKS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI FOTO
20.aprīlis 14.00 Preiļi - Kalupe 2:1 R.Putāns-2 FOTO
27.aprīlis 16.00 Preiļi - Krāslava 0:1 FOTO
4.maijs 17.00 Līvāni - Preiļi 1:1 R.Putāns-1
11.maijs 14.00 Preiļi - Keiko 7:1

E.Nikiforovs-1

K.Upenieks-1

S.Sparāns-2

I.Mihailovs-2

V.Breidaks-1

FOTO
26.maijs 17.00 Malta - Preiļi 0:1 R.Putāns-1 FOTO
2.jūnijs 15.00 Preiļi - Madona 3:0

R.Putāns-2

Al.Trūps-1

FOTO
9.jūnijs 14.00 Preiļi - Ilūkste 0:0 FOTO
22.jūnijs 16.00 Preiļi - Līvāni 4:1

A.Petrovs-2

R.Putāns-1

Al.Trūps-1

FOTO
29.jūnijs 16.00 Ludza - Preiļi 0:8

R.Putāns-3

E.Nikiforovs-3

I.Mihailovs-1

A.Petrovs-1

7.jūlijs 14.00 Preiļi - Lubāna 8:0

R.Putāns-3

A.Petrovs-2

Al.Trūps-1

E.Nikiforovs-1

V.Rečs-1

FOTO
21.jūlijs 15.00 Kalupe - Preiļi 1:2

Al.Trūps-1

K.Upenieks-1

FOTO
27.jūlijs 16.00 Krāslava - Preiļi 2:3 R.Putāns-3 FOTO
10.augusts 18.00 Keiko - Preiļi 4:2

An.Trūps-1

R.Putāns-1

18.augusts 14.00 Preiļi - Malta 5:2

A.Petrovs-3

R.Putāns-1

Al.Trūps-1

FOTO
24.augusts 17.00 Madona - Preiļi
31.augusts 14.00 Ilūkste - Preiļi
8.septembris 14.00 Cargo - Preiļi
14.septembris 14.00 Preiļi - Ludza
22.septembris 14.00 Lubāna - Preiļi
29.septembris 14.00 Preiļi - Cargo