NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 23.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
Latvijas čempionāts 2. līga (Austrumi)

  Latvijas čempionāts 2. līga (Austrumi)

1.rindā - Ivans Mihailovs, Deniss Osetrovs, Andrejs Maslobojevs, Pēteris Stankevičs, Rūdolfs Pastars, Jānis Prikuls,

Andris Trūps, Rolands Putāns.

2.rindā - Edgars Nikiforovs, Gints Utināns, Guntis Utināns, Rūdis Skutelis, Kristaps Upenieks, Mārtiņš Sondors,

Rolands Slūka, Edijs Broks.

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. P V
1. FK Kalupe

3:4

3:0

0:3

2:5

2:0

4:1

6:1

6:0

1:2

1:4

W:0

7:0

7:0

1:2

1:2

4:2

3:0

5:1

3:0

33 59-27 4.
2. FK Keiko (Jēkabpils)

4:3

0:3

3:2

0:4

1:7

1:5

0:3

4:2

1:6

3:3

W:0

5:1

2:2

1:7

4:2

5:1

2:0

9:2

9:3

29 54-56 5.
3. FK Krāslava

3:0

5:2

2:3

4:0

2:0

0:5

4:0

6:2

1:4

0:7

W:0

16:0

10:1

1:0

2:3

8:1

0:2

11:0

7:1

36 82-31 3.
4. FK Līvāni/LīvMet

0:2

1:4

7:1

5:1

0:2

5:0

4:0

6:5

1:2

0:7

W:0

6:0

12:1

1:1

1:4

0:3

2:3

10:2

5:1

28 66-39 6.
5. Ilūkstes NSS/Sēlijas SS

1:6

0:6

3:0

2:4

0:4

2:6

0:4

5:6

1:7

3:15

W:0

3:1

5:0

0:0

0:5

1:3

3:5

10:0

1:1

14 35-73 8.
6. LDZ Cargo/DFA

2:1

4:1

6:1

3:3

4:1

7:0

2:1

7:0

7:1

15:3

W:0

17:1

11:0

9:0

5:1

8:1

5:2

16:0

5:1

55 134-18 1.
7. Madona FK 0:W 0:W
0:W
0:W
0:W
0:W
0:W
0:W
0:W
0:W
0 11.
8. Lubāna/Degumnieki

0:7

0:7

1:5

2:2

0:16

1:10

0:6

1:12

1:3

0:5

1:17

0:11

W:0

0:8

0:9

0:7

1:9

0:1

1:0

4 9-135 10.
9. Preiļu BJSS

2:1

2:1

7:1

2:4

0:1

3:2

1:1

4:1

0:0

5:0

0:9

1:5

W:0

8:0

9:0

1:0

5:2

8:0

2:0

38 60-28 2.
10. Rēzeknes Novada BJSS

2:4

0:3

1:5

0:2

1:8

2:0

3:0

3:2

3:1

5:3

1:8

2:5

W:0

7:0

9:1

0:1

2:5

7:0

3:7

24 51-55 7.
11. SK Latgols (Ludza)

1:5

0:3

2:9

3:9

0:11

1:7

2:10

1:5

0:10

1:1

0:16

1:5

W:0

1:0

0:1

0:8

0:2

0:7

7:3

7 20-112 9.

Visvairāk nospēlētās spēles:

Mārtiņš Sondors-18

Andrejs Maslobojevs-17

Edgars Nikiforovs-17

Sandis Sparāns-16

Rezultatīvākie spēlētāji:

Rolands Putāns-17

Edgars Nikiforovs-10

Antons Petrovs-6

Kristaps Upenieks-4

Andris Trūps-4

Ivans MIhailovs-4


SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS LAIKS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI FOTO
20.aprīlis 14.00 Preiļi - Kalupe 2:1 R.Putāns-2 FOTO
27.aprīlis 16.00 Preiļi - Krāslava 0:1 FOTO
4.maijs 17.00 Līvāni - Preiļi 1:1 R.Putāns-1
11.maijs 14.00 Preiļi - Keiko 7:1

E.Nikiforovs-1

K.Upenieks-1

S.Sparāns-2

I.Mihailovs-2

V.Breidaks-1

FOTO
26.maijs 17.00 Malta - Preiļi 0:1 R.Putāns-1 FOTO
2.jūnijs 15.00 Preiļi - Madona 3:0

R.Putāns-2

Al.Trūps-1

FOTO
9.jūnijs 14.00 Preiļi - Ilūkste 0:0 FOTO
22.jūnijs 16.00 Preiļi - Līvāni 4:1

A.Petrovs-2

R.Putāns-1

Al.Trūps-1

FOTO
29.jūnijs 16.00 Ludza - Preiļi 0:8

R.Putāns-3

E.Nikiforovs-3

I.Mihailovs-1

A.Petrovs-1

7.jūlijs 14.00 Preiļi - Lubāna 8:0

R.Putāns-3

A.Petrovs-2

Al.Trūps-1

E.Nikiforovs-1

V.Rečs-1

FOTO
21.jūlijs 15.00 Kalupe - Preiļi 1:2

Al.Trūps-1

K.Upenieks-1

FOTO
27.jūlijs 16.00 Krāslava - Preiļi 2:3 R.Putāns-3 FOTO
10.augusts 18.00 Keiko - Preiļi 4:2

An.Trūps-1

R.Putāns-1

18.augusts 14.00 Preiļi - Malta 5:2

A.Petrovs-3

R.Putāns-1

Al.Trūps-1

FOTO
31.augusts 14.00 Ilūkste - Preiļi 0:5

E.Nikiforovs-2

An.Trūps-1

Al.Trūps-1

R.Pastars-1

8.septembris 14.00 Cargo - Preiļi 9:0
14.septembris 14.00 Preiļi - Ludza 2:0

V.Breidaks-1

s.v.-1

FOTO
22.septembris 14.00 Lubāna - Preiļi 0:9

K.Upenieks-2

An.Trūps-2

E.Nikiforovs-2

A.Maslobojevs-1

V.Breidaks-1

E.Broks-1

FOTO
29.septembris 14.00 Preiļi - Cargo 1:5 I.Mihailovs-1 FOTO