NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 29.09.2022. 14:00
    LJČ U-11, māksl.lauk.
Latvijas čempionāts

2022. gada Latvijas čempionāts futbolā (2.Līga) - Austrumi

1.rindā - Artjoms Gorjačko, Dāvis Silkāns, Valters Pūdžs, Andrejs Maslobojevs, Rūdolfs Pastars, Vladlens Cvetkovs,

Aleksandrs Jubels, Ivans Afanasjevs.

2.rindā - Rolands Slūka, Vladislavs Breidaks, Sandis Sparāns, Aleksandrs Birjukovs, Sandis Brokāns, Edvīns Pūga,

Aigars Caics, Dmitrijs Bogdanovs, Ingmārs Jermakovičs, treneris Dainis Binders.


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. Preiļu BJSS 

1:1

0:2

2:1

1:4

2:3

1:2

1:5

2:4

1:5

0:3

1:3

0:10

2:1

0:1

7 14-45 8.
2. FC Gauja (Valmiera)

1:1

2:0

2:9

3:2

0:2

3:0

2:2

0:0

0:2

0:6

1:7

0:6

3:1

0:11

15 17-49 7.
3. FK Kalupe

1:2

4:1

9:2

2:3

3:0

2:2

0:1

4:1

0:4

1:1

2:3

4:4

4:1

3:1

21 39-26 4.
4. FK Priekuļi

3:2

2:1

2:0

0:3

0:3

2:2

0:4

1:2

0:4

0:1

0:0

3:2

3:2

0:2

17 16-28 5.
5. FK Staiceles Bebri

5:1

4:2

2:2

0:0

1:0

1:4

4:0

2:1

1:2

1:1

3:4

3:2

3:5

0:0

22 30-24 3.
6. FK Ķekava/Auda

5:1

3:0

2:0

6:0

4:0

1:1

4:0

1:0

2:1

1:1

1:0

2:0

2:1

1:2

35 35-7 1.
7. Jēkabpils SC

3:1

10:0

7:1

6:0

3:2

4:4

0:0

2:3

4:3

2:3

0:1

0:2

2:1

3:0

26 46-21 2.
8. FK Limbaži

1:2

1:0

1:3

11:0

1:4

1:3

2:3

2:0

5:3

0:0

1:2

2:1

1:2

0:3

16 29-26 6.

SPĒĻU KALENDĀRS

 

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
23. aprīlis 15.00 Preiļi - Ķekava  1:5 E.Podskočijs-1
30. aprīlis 16.00 Preiļi - Priekuļi 2:3

R.Putāns-1

A.Caics-1

14. maijs 15.00 Jēkabpils - Preiļi 3:1 Jēkabpils -s.v.
29. maijs 13.00 Preiļi - Kalupe 2:1

A.Jubels-1

A.Caics-1

18. jūnijs 15.00 Staicele - Preiļi 5:1 I.Mihailovs-1
2. jūlijs 15.00 Preiļi - Limbaži 2:1 A.Caics-2
16. jūlijs 15.00 Preiļi - Gauja 1:1 D.Bogdanovs-1
23. jūlijs 15.00 Ķekava - Preiļi 3:0
30. jūlijs 15.00 Priekuļi - Preiļi 2:1 I.Jermakovičs-1
7. augusts 15.00 Preiļi - Jēkabpils 0:10
20. augusts 13.00 Kalupe - Preiļi 4:1 V.Breidaks-1
3. septembris 16.00 Preiļi - Staicele 2:4

V.Cvetkovs-1

I.Mihailovs-1

10. septembris 15.00 Limbaži - Preiļi 1:0
18. septembris 13.00 Gauja - Preiļi 2:0

2.posms (par 9.-16. vietu)

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. FK Priekuļi

2:0

0:3

3:2

0:2

3:2

2:1

2. FK Aliance

0:1

1:0

5:3

1:4

2:2

6:2

3. FC Gauja

0:2

3:0

3:1

0:11

1:1

2:0

4. FK Limbaži

2:3

2:0

1:3

11:0

1:2

1:0

5. FK Liepāja 2

1:0

0:1

0:2

2:0

2:4

3:0

6. Babītes SK

3:5

4:1

2:0

0:2

1:0

0:3

7. FK Jūrnieks

2:2

2:6

4:2

0:3

0:1

3:0

8. Preiļu BJSS

2:3

1:2

1:1

0:2

2:1

0:1

Spēļu kalendārs

 

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI

25.septembris 15.00

Preiļi - Babīte
2.oktobris 11.00 Liepāja Preiļi
8.oktobris 15.00 Preiļi-Jūrnieks
15.oktobris 13.00 Preiļi - Aliance
22.oktobris 14.00 Babīte - Preiļi
29.oktobris 14.00 Preiļi-Liepāja
5.novembris 13.00 Jūrnieks-Preiļi
13.novembris 13.00 Aliance - Preiļi