2020. gada Latvijas čempionāts futbolā
2.līga
Sakarā ar Covid pandēmiju čempionāts netika pabeigts
1.rindā - Ivans Mihailovs, Aleksandrs Trūps, Matīss Babris, Mārtiņš Sondors, Andrejs Maslobojevs, Miks Babris.
2. rindā - Rūdolfs Pastars, Egīls Daukšte, Edgars Nikiforovs, treneris Imants Babris, Kristaps Upenieks, Mikus Noviks,
Vladislavs Breidaks, Sandis Brokāns, Jānis Prikuls, Rolands Slūka
KOMANDAS | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12 | P | VĀ | V | |
1. | Preiļi | 0:1 | 2:3 | 3:1 | 2:0 | 5:0 | 2:3 | 3:3 | 2:5 | 1:4 | 1:2 | 5:0 | 13 | 26-22 | 8. | |
2. | AFA Olaine | 1:0 | 1:1 | 9:3 | 4:0 | 0:3 | 1:0 | 1:3 | 0:4 | 0:3 | 0:3 | 7:1 | 16 | 24-21 | 7. | |
3. | Albatroz SC/FS Jelgava | 3:2 | 1:1 | 5:2 | 4:0 | 4:0 | 4:1 | 1:0 | 8:1 | 3:0 | 3:2 | 25 | ||||
4. | Balvi | 1:3 | 3:9 | 2:5 | 2:3 | 1:4 | 6:4 | 0:2 | 0:7 | 5:3 | 2:5 | 1:0 | 9 | 23-45 | 10. | |
5. | FK Aliance (Rīga) | 0:2 | 0:4 | 0:4 | 3:2 | 3:1 | 2:1 | 1:1 | 2:6 | 3:2 | 2:5 | 3:4 | 13 | 19-32 | 9. | |
6. | FK Karosta (Liepāja) | 0:5 | 3:0 | 0:4 | 4:1 | 1:3 | 8:2 | 3:1 | 3:1 | 4:0 | 0:5 | 6:2 | 21 | 32-24 | 3. | |
7. | FK Limbaži | 3:2 | 0:1 | 1:4 | 4:6 | 1:2 | 2:8 | 1:2 | 1:2 | 2:4 | 2:4 | 2:1 | 6 | 19-36 | 11. | |
8. | FK Priekuļi/Cēsis | 3:3 | 3:1 | 0:1 | 2:0 | 1:1 | 1:3 | 2:1 | 5:0 | 1:1 | 3:2 | 1:0 | 21 | 22-13 | 4. | |
9. | FK Salaspils |
5:2 |
4:0 | 7:0 | 6:2 | 1:3 | 2:1 | 0:5 | 4:4 | 4:3 | 3:2 | 22 | ||||
10. | FK Staiceles Bebri | 4:1 | 3:0 | 1:8 | 3:5 | 2:3 | 0:4 | 4:2 | 1:1 | 4:4 | 2:1 | 3:0 | 17 | 27-29 | 6. | |
11. | Mārupes SC | 2:1 | 3:0 | 0:3 | 5:2 | 5:2 | 5:0 | 4:2 | 2:3 | 3:4 | 1:2 | 3:4 | 18 | 33-23 | 5. | |
12. | SK Krimulda | 0:5 | 1:7 | 2:3 | 0:1 | 4:3 | 2:6 | 1:2 | 0:1 | 2:3 | 0:3 | 4:3 | 6 | 16-37 | 12. |
Par 7.-12. vietu (uz 12. oktobri)
Vieta | KOMANDA | VĀRTI | PUNKTI |
7. | Preiļi | 29-23 | 16 |
8. | Olaine | 25-24 | 16 |
9. | Aliance | 23-35 | 16 |
10. | Balvi | 23-45 | 10 |
11. | Limbaži | 19-36 | 7 |
12. | Krimulda | 19-41 | 6 |
Spēļu kalendārs
DATUMS | VIETA | SPĒLE | REZULTĀTS | VĀRTI | FOTO |
12.jūlijs (svētdiena) 17:00 |
Balvi |
Balvi - Preiļi |
1:3 |
Mk.Babris-1 I.Mihailovs-1 Mt.Babris-1 |
FOTO |
18.jūlijs (sestdiena) 15:00 |
Preiļi | Preiļi - Karosta | 5:0 |
I.Mihailovs-2 K.Upenieks-1 V.Breidaks-1 Mk.Babris-1 |
FOTO |
25.jūlijs (sestdiena) 19:00 |
Jelgava | Albatroz - Preiļi | 3:2 |
Mk.Babris-1 E.Nikiforovs-1 |
FOTO |
2.augusts (svētdiena) 17:00 |
Preiļi | Preiļi - Salaspils | 2:5 | Mk.Babris-2 | FOTO |
15.augusts (sestdiena) 19:00 |
Rīgas 49.v-skola | Aliance - Preiļi | 0:2 | Mk.Babris-2 | FOTO |
29.augusts (sestdiena) 14:00 |
Preiļi | Preiļi - Krimulda | 5:0 |
Al.Trūps-2 V.Reinis-1 Mk.Babris-1 E.Nikiforovs-1 |
|
5.septembris (sestdiena) 13:00 |
Preiļi | Preiļi - Olaine | 0:1 | FOTO | |
12.septembris (sestdiena) 15:00 |
Preiļi | Preiļi - Limbaži | 2:3 |
V.Reinis-1 K.Upenieks-1 |
FOTO |
19.septembris (sestdiena) 16:00 |
Cēsis | Priekuļi - Preiļi | 3:3 |
Al.Trūps-1 V.Reinis-1 K.Upenieks-1 |
FOTO |
27.septembris (sestdiena) 17:00 |
Mārupe | Mārupe - Preiļi | 2:1 | Mt.Babris-1 | FOTO |
4.oktobris (svētdiena) 16:00 |
Staicele | Staicele - Preiļi | 4:1 | R.Pastars-1 | FOTO |
11.oktobris (svētdiena) 17:00 |
Jaunmārupe | Olaine - Preiļi | 1:3 |
Mt.Babris-2 J.Prikuls-1 |
|
18.oktobris (svētdiena) 13:00 |
Preiļi | Preiļi - Limbaži | |||
25.oktobris (svētdiena) 14:00 |
Preiļi | Preiļi - Aliance | |||
1.novembris (svētdiena) 14:00 |
Krimulda | Krimulda - Preiļi | |||
7.novembris (sestdiena) 12:00 |
Preiļi | Preiļi - Balvi |