NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 07.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 4.-5.kl, BJSS
  • 11.02.2023. - 12.02.2023. 10:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U11, Malta
  • 16.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 2.-3.kl, BJSS
  • 18.02.2023. - 19.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U10, Preiļu BJSS
2020

2020. gada Preiļu Novada atklātais čempionāts telpu futbolā

Sakarā ar Covid pandēmiju čempionāts netika pabeigts

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P V
1. VUGD Preiļi 0:2 11:1 7:3 8:0 4:2 1:4 12 31-12
2. "Parks" Preiļi 2:0 10:0 3:3 5:0 2:2 10:0 3:7 14 35-12
3. "Krauklis" Preiļi 1:11 0:10 0:7 5:0 0:14 7:2 4:21 6 17-65
4. "Radziola" 3:3 7:0 5:0 3:8 2:4 8:0 2:4 10 30-19
5. Līvāni 3:7 0:5 0:5 0:5 3:12 5:17 3:0 0:5 3 11-49
6. Rēzeknes novads 0:8 2:2 14:0 8:3 12:3 2:2 3:10 11 41-28
7. VUGD Daugavpils 2:4 4:2 17:5 2:2 9:2 10 34-15
8. Dagda 0:10 2:7 0:8 0:3 2:9 1:14 0 5-50
9. "Šellat" Rēzekne 4:1 7:3 21:4 4:2 5:0 10:3 14:1 21 65-14

SPĒĻU KALENDĀRS 

DATUMS LAIKS SPĒLE REZULTĀTS FOTO

18.janvāris

sestdiena

16.00

17.00

18.00

Rēzeknes novads - VUGD Daugavpils

Radziola - Krauklis

Parks - Šellat

2:2

7:0

3:7

FOTO

26. janvaŗis

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

VUGD Daugavpils - Dagda

Radziola - Parks

Līvāni - Rēzeknes novads

VUGD Preiļi - Krauklis

9:2

3:3

3:12

11:1

FOTO

2. februāris

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

Radziola - Šellat

Līvāni - Dagda

VUGD Preiļi - Parks

Krauklis - Rēzeknes novads

2:4

3:0

0:2

0:14

FOTO

5.februāris

trešdiena

19.30

VUGD Preiļi - Līvāni 7:3

9. februāris

svētdiena

16.00

17.00

18.00

Līvāni - VUGD Daugavpils

Krauklis - Dagda

Rēzeknes novads - Parks

5:17

7:2

2:2

FOTO

19. februāris

trešdiena

19.00

Rēzeknes novads - Šellat

3:10

23. februaŗis

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

VUGD Preiļi - Šellat

Rēzeknes novads - Radziola

Dagda - Šellat

Krauklis - Līvāni

1:4

8:3

1:14

5:0

FOTO

1.marts

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

Rēzeknes novads - VUGD Preiļi

Šellat - Krauklis

Dagda - Radziola

Parks - Līvāni

0:8

21:4

0:8

5:0

8.marts

svētdiena

16.00

17.00

18.00

Radziola - VUGD Daugavpils

VUGD Preiļi - VUGD Daugavpils

Parks - Dagda

2:4

4:2

10:0

FOTO

22. novembris

svētdiena

16.00

17.00

18.00

Krauklis - VUGD Daugavpils

VUGD Preiļi - Dagda

Parks - VUGD Daugavpils

22. novembris

svētdiena

16.00

17.00

18.00

Dagda - Rēzeknes novads

Šellat - VUGD Daugavpils

Radziola - VUGD Preiļi

6. decembris

svētdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

1/4 fināli

13. decembris

sestdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

1/2 fināli

19. decembris

sestdiena

16.00

17.00

18.00

19.00

Fināli


KOMANDAS

VUGD Preiļi

1.rindā - Mārtiņš Sondors, Jānis Bogdanovs, Deniss Ostrovs, Rolands Putāns, Rolands Slūka.

2.rindā - Raitis Tarasenko, Vladislavs Breidaks, Aleksandrs Birjukovs, Ingmārs Jermakovičs, Jānis Jaudzems.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Rolands Slūka      
2. Rolands Putāns 6 6 12
3. Vladislavs Breidaks 9 8 17
4. Jānis Bogdanovs 1  1 2
5. Mārtiņš Sondors  1 1 2
6. Jānis Jaudzems      
7. Raitis Tarasenko 4   4
8. Deniss Osetrovs 3 2 5
9. Ingmārs Jermakovičs      
10. Aleksandrs Birjukovs      
11.  Andrejs Maslobojevs 2  1  3
12.  Valters Reinis  2  1  3
13.  Aigars Caics  3  1  4
14.  Miks Babris      
15.  Antons Petrovs      
16. Vladislavs Rečs

"Krauklis"

1.rindā - Adriāns Bergmanis, Ivans Piskunovs, Arvis Erts, Jānis Prikuls, Jānis Pastars, Uldis Pauniņš.

2.rindā - Raimonds Utināns, Elvis Ločmelis, Guntis Utināns, Juris Vilcāns, Sandis Sparāns, Artis Pastars, Gints Utināns.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Sandis Sparāns  2  3 5
2. Jānis Prikuls  4  1  5
3. Uldis Pauniņš      
4. Adriāns Bergmanis      
5. Guntis Utināns      
6. Elvis Ločmelis  1    1
7. Artis Pastars      
8. Ivans Piskunovs  2  1  3
9. Juris Vilcāns      
10. Raimonds Utināns      
11. Gints Utināns      
12. Arvis Erts  1  
13. Jānis Pastars      
14. Artūrs Stabulnieks    1  1
15. Maksims Rudzeišs  2    2
16. Maksims Piskunovs
17. Rūdis Skutelis
18. Lauris Stabulnieks

"Parks"

1.rindā - Rūdolfs Pastars, Nikita Baranovskis, Artūrs Teilāns, Artūrs Ratnieks, Ivans Mihailovs.

2.rindā - Sandis Brokāns, Kristaps Upenieks, Edijs Broks, Rihards Melnis, Edgars Nikiforovs.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Artūrs Teilāns      
2. Edgars Nikiforovs  3    3
3. Kristaps Upenieks  3 2 5
4. Rihards Melnis 3  1 4
5. Edijs Broks 5 1 6
6. Artūrs Ratnieks 3 2 5
7. Nikita Baranovskis 5  1 6
8. Rūdolfs Pastars  1 2 3
9. Sandis Brokāns  1  2 3
10. Ivans Mihailovs      
11. Vladislavs Stivriņš      
12.  Armīns Broks  6    6
13.        
14.        
15.        

"Radziola"

 

1.rindā - Guntis Belkovskis, Jānis Antāns, Pāvels Baranovskis.

2.rindā - Žanis Timofejevs, Raitis Vovers, Jānis Cakuls, Atis Litaunieks, Raitis Upenieks.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Raitis Vovers 8  1 9
2. Raitis Upenieks  2    2
3. Jānis Cakuls
 1  1
4. Guntis Belkovskis  1  1  2
5. Pāvels Baranovskis 2 4 6
6. Jānis Antāns 2    2
7. Žanis Timofejevs  3  1  4
8. Atis Litaunieks 1    1
9. Pēteris Stankevičs    1  1
10. Raitis Indrikovs 5    5
11. Māris Stroganovs 1   1
12.        
13.        
14.        
15.        

 


Līvāni

 

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Jānis Bulmeisters  2  
2. Genādijs Driksna    1  1
3. Andris Vaikulis  1  2 3
4. Imants Spūlis 3  2 5
5. Jevgēnijs Kirilovs      
6. Raivis Driksna      
7. Einārs Jonāns      
8. Daniels Levickis      
9. Matīss Lazdāns      
10.  Armands Kapustenoks  1  
11.  Deniss Pankovs  7  1  8
12.  Ēriks Ručevkis      
13.  Vjačeslavs Korotkins      
14.  Nauris Mālnieks      
15.        

Rēzeknes novads

1.rindā - Aleksejs Klapins, Igors Jegorovs, Vadims Paplavskis, Vadims Sovans, Eduards Seļakovs, Aleksandrs Marjanovs.

2.rindā - Aleksandrs Boroduļins, Eduards Štekels, Vasīlijs Prokofjevs, Vadims Mironovs, Jevgēnijs Brovčenko, Sergejs Kondrāts.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Vadims Paplavskis      
2. Igors Jegorovs 11 6 17
3. Vasīlijs Prokofjevs      
4. Vadims Sovans    1  1
5. Jevgēnijs Brovčenko 4 1 5
6. Edvards Štekels  1 2 3
7. Vadims Mironovs 9 2 11
8. Aleksandrs Marjanovs 5  7 12
9. Aleksejs Klapins      
10. Eduards Seļakovs 2 4 6
11. Deniss Orlovs  1    1
12. Dāvis Lozda   1 1
13. Dāniels Strods 5 3 8
14.  Daniils Kuzņecovs      
15.  Sergejs Kondrats  2  1  3
16. Jurijs Joņins 1 1

 

 

 


Dagda

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Harolds Kavinskis  2   2
2. Raimonds Eisaks 1   1
3. Andris V      
4. Raivis Kuzņecovs      
5. Raimonds Belkovskis  1    1
6. Linards Pauliņš      
7. Aigars Andžāns      
8. Andrejs Puzanovs      
9. Reinis Vigulis      
10. Uldis Aišpurs      
11.  Jevgēnijs Zeļenkovs  1    1
12.        
13.        
14.        
15.        


"Šellat"

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Valērijs Selezņovs    3 3
2. Sandis Bokta 4 5 9
3. Sergejs Semeško 2  1 3
4. Aleksejs Baranovs 9  3 12
5. Arvis Karačkovs 7 3 10
6. Edgars Vjalkins 3 1 4
7. Edvīns Savickis 9 4 13
8. Einārs Lansbergs 3  1 4
9. Konstantīns Isakovs  7 9 16
10. Nikita Jelagovs  1    1
11. Arnis Aleksandrovičs  3   3
12.  Mairis Lelis 1  2
13.  Artjoms Staško
14.  Dmitrijs Borisovs  5  3 8
15.  Vitālijs Vavilovs  4    4

 

 

 


VUGD Daugavpils

 

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Antons Bogačovs  1  1 2
2. Vadims Verbickis 5   5
3. Vadims Davidovs  1  1  2
4. Vitālijs Semjonovs  1    1
5. Jevgēnijs Lazarevs      
6. Vladislavs Kuzmins    1  1
7. Zahars Kiseļovs  1  1  2
8. Sergejs Lazdovskis 10 4 14
9. Jevgēnijs Višņevskis      
10. Sergejs Podgajskis      
11. Maksims Siņicins 4 3 7
12. Aigars Solims 9 5 14
13. Nikolajs Gedzuns      
14. Oskars Gribusts  1  2
15. Viktors Makšanovs      
16. Viktors Artjomovs      
17. Viktors Kurcišs 1 1 2