NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 28.01.2023. - 29.01.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U13, Preiļu 1.psk.
  • 01.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 6.-7.kl., BJSS
  • 04.02.2023. - 05.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U12, Preiļu 1.psk.
  • 07.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 4.-5.kl, BJSS
  • 11.02.2023. - 12.02.2023. 10:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U11, Malta
  • 16.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 2.-3.kl, BJSS
  • 18.02.2023. - 19.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U10, Preiļu BJSS
2021

2021. gada Latvijas Jaunatnes čempionāts

Sakarā ar Covid pandēmiju čempionāts visās grupās netika pabeigts

U-16 grupa (2005.dz.g.)

Meistarības grupa

treneris Vladimirs Točko

Nr KOMANDAS 1 2 3 4 5 6 7 8 P V
1 Preiļu BJSS

0:7

0:3

0:5 1:6 1:2

0:2

2:1

2:7 0:9 3
2 Valmiera FC/BSS

7:0

3:0

2:0

1:0

5:1 2:0 13:1 1:1 22
3 LBF JFK Daugava 5:0

0:2

0:1

6:1

7:0

12:0

2:2

3:1

16
4 Vidzemes FC 6:1 1:5 1:6 3:3

4:3

0:8

0:4 7
5 FK Dinamo Rīga 2:1 0:2

3:0

17:0

2:6 1:4 9
6 Sēlijas SS

2:0

1:2

1:13

0:7

0:12

3:3

0:3

0:17

0:7 0:18 4
7 Riga FC Academy 7:2 1:1

3:4

8:0

6:2 7:0 5:1 16
8 FS Nikars 9:0

2:2

1:3

4:0 4:1 18:0 1:5 13

Spēļu kalendārs

 

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
5.jūlijs 17:00 Valmiera - Preiļi 7:0
22.jūlijs 11:00 Preiļi - Sēlija 0:2
2.augusts 16:00 Preiļi - Daugava 0:5
4.augusts 14:00 Preiļi - Riga FC 2:7

R.Turčinskis-1

V.Pūdžs-1

11.augusts 16:00 Vidzemes FC - Preiļi 6:1 V.Pūdžs-1
22.augusts 17:00 Preiļi - FS Nikars 0:9
26.augusts 13:00 Dinamo - Preiļi 2:1 Palenkovs-1
2.septembris 17:00 Preiļi - Valmiera 0:3
12.septembris 11:00 Sēlija - Preiī 1:2 A.Geduševs-2
15.septembris 15:00 Daugava - Preiļi
12.oktobris 16:00 Preiļi - Vidzemes FC
25.oktobris 16:00 Riga FC - Preiļi
28.oktobris 14:30
Nikars - Preiļi
6.novembris 13:00 Preiļi - Dinamo


U-15 grupa (2006.dz.g.)

 

Attīstības grupa

1.rindā - Romāns Palenkovs, Dāvis Krūmiņš, Aleks Upenieks, Deniss Percevs, Ņikita Skutelis, Matīss Kivlenieks,

Maksims Nikiforovs.

2.rindā - treneris Dainis Binders, Aleksandrs Geduševs, Dāvis Mūrnieks, Eduardas Podskočijs, Atis Puzāks,

Roberts Pastars, Renāts Turčinskis, Ēriks Kozeris.


Nr KOMANDAS 1 2 3 4 5 6 7 P V
1 Preiļu BJSS

10:3

5:1

2:2

4:2

1:1 0:7 3:4 11
2 Rēzekne

3:10

1:5

1:0 0:3 0:10 0:14

3:2

0:2

6
3 Ludzas NSS/SK Kuorsova

2:2

2:4

0:1 2:4

0:12

1:10

2:1

0:0

5
4 Sēlijas SS 1:1 3:0 4:2

1:5

0:11

0:11

1:3

4:0 10
5 FK Veina (Aizkraukle) 10:0

5:1

11:0

1:1

0:2

11:0 13
6 FK Rakari 7:0 14:0

12:0

10:1

11:0

3:1

1:1

2:0

3:1 25
7 FK Priekuļi/Vidzemes FC 4:3

2:3

2:0

1:2

0:0

0:4 0:11 1:3 7

 

Spēļu kalendārs

 

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
14.jūlijs 11:00 Preiļi - Rēzekne  10:3  FOTO
19.jūlijs 11:00 Ludza - Preiļi 2:2
25.jūlijs 12:00 Preiļi - Rakari 0:7  
27.jūlijs 12:00  Preiļi - Sēlija 1:1 FOTO
18.augusts 15:00 Priekuļi - Preiļi 4:3
30.augusts 11:00 Rēzekne - Preiļi 1:5
9.septembris 18:00 Preiļi - Ludza 4:2
20.septembris 17:00 Preiļi - Veina
22.septembris 17:00 Sēlija - Preiļi
5.oktobris 17:00 Rakari - Preiļi
9.oktobris 17:00 Veina - Preiļi
16.oktobris 15:00 Preiļi - Priekuļi


U-13 grupa (2008.dz.g.)

 

Attīstības grupa

1.rinda - Daniels Dmitrijevs, Rainers Stulpiņš, Kirils Budajs, Rihards Katlaps, Reinis Lacs, Kirils Palenkovs.

2.rinda - Andrejs Vaivods, Dāvis Akmentiņš, Ervīns Strods, Sandis Verza, Kristiāns Danilovs, Artūrs Ontensons, Daniils Antonovs.

treneris Viktors Martinovs


Nr KOMANDAS 1 2 3 4 5 6 7 8 P V
1 Preiļu BJSS

0:2

2:3

0:6 0:0 3:3 6:2

9:0

6:1

4:2

4:2

17
2 Ludzas NSS/SK Kuorsova

2:0

3:2

0:4

0:0

3:0 2:0 2:0

3:1

3:1

22
3 Rēzekne 6:0

4:0

0:0

5:2 0:2

9:1

8:1

8:0

8:0

5:2 25
4 Ilūkstes NSS 0:0 0:3 2:5 0:7

3:1

3:2

1:1

2:2

1:2 9
5 BFC Daugavpils 3:3 2:0 7:0 10:1 4:2

3:2

4:0

19
6 Sēlijas SS 2:6 0:2

1:9

1:8

1:3

2:3

1:10 2:3 0:2 0
7 Rēzeknes Novada BJSS

0:9

1:6

0:2

0:8

0:8

1:1

2:2

2:4 3:2 0:8 5
8 Līvānu BJSS

2:4

2:4

1:3

1:3

2:5 2:1

2:3

0:4

2:0 8:0 9

 

Spēļu kalendārs

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS FOTO
6.jūlijs 19:00  Preiļi - Rēzeknes novads 9:0 FOTO
12.jūlijs 17:00 Ludza - Preiļi  2:0  
22.jūlijs 17:00 Preiļi - Līvāni 4:2
26.jūlijs 18:00 Preiļi - Rēzekne 0:6 FOTO
5.augusts 12:00 Ilūkste - Preiļi 0:0
12.augusts 11:00 Preiļi - Daugavpils 3:3
17.augusts 10:00 Sēlija - Preiļi 2:6
23.augusts 18:00 Rēzeknes novads - Preiļi 1:6
7.septembris 17:00 Preiļi - Ludza 2:3
13.septembris 17:00 Līvāni - Preiļi 2:4
21.septembris 17:00 Rēzekne - Preiļi
29.septembris 17:00 Preiļi - Ilūkste
6.oktobris 16:00 Daugavpils - Preiļi
12.oktobris 16:00 Preiļi - Sēlija


U-12 grupa (2009.dz.g.)

1.rindā - Rainers Stulpiņš, Raitis Valters, Arnis Pokšāns, Romāns Zagrebajevs, Rodrigo Upenieks, Matīss Madernieks, Renāts Jasevičs.
2.rindā - Nauris Opolais, Daniils Antonovs, Andrejs Vaivods, Ervīns Strods, Mareks Dronga, Renārs Smukša, Georgijs Isajevs.

treneris Viktors Martinovs

Nr KOMANDAS 1 2 3 4 5 6 P V
1 Preiļu BJSS

2:0

5:2

13:1

8:0

8:1

10:2

5:1 2:1 24
2 Līvānu BJSS

0:2

2:5

8:0

7:2

6:0 5:0

5:1

2:3

15
3 Sēlijas SS 1

1:13

0:8

0:8

2:7

1:3

2:2

0:1

1:5 1
4 Sēlijas SS 2

1:8

2:10

0:6 3:1

0:2

1:0

1:5

0:6

6
5 Rēzekne 2 1:5 0:5

2:2

1:0

2:0

0:1

0:3

0:7

7
6 Rēzekne 3 1:2

1:5

3:2

5:1

5:1

6:0

3:0

7:0

18

Sabraukumu datumi

 

2.jūlijs

Rēzekne
14.jūlijs Līvāni
28.jūlijs Pļaviņas
26.augusts Viesīte
16.septembris Rēzekne


U-11 grupa (2010.dz.g.)

Preiļu BJSS 1.komanda

treneris Dainis Binders

Preiļu BJSS 2.komanda

1.rindā - Raitis Valters, Rodrigo Upenieks, Pāvels Skačkovs, Nils Matvejevs.

2.rindā - Renārs Smukša, Mareks Vīksns, Mareks Dronga, Matīss Madernieks, Georgijs Isajevs, Daniels Vucāns.

treneris Viktors Martinovs

Nr KOMANDAS 1 2 3 4 5 6 7 8 9 P V
1 Preiļu BJSS 1 7:4 9:0 10:0 8:2

11:0

14:0 5:1 3:0 24 67-7 1.
2 Preiļu BJSS 2 4:7 5:2 5:0 3:6 7:0 13:0 6:1 1:2 15 44-18 4.
3 Sēlijas SS 1 0:9 2:5 7:4 1:5

10:0

11:2 3:6 0:6 9 32-37 6.
4 Sēlijas SS 2 0:10 0:5 4:7 0:13 7:2 3:3 1:10 1:2 4 16-52 7.
5 Rēzeknes NBJSS 1 2:8 6:3 5:1 13:0 7:0 8:2 10:0 0:4 18 51-18 3.
6 Rēzeknes NBJSS 2

0:11

0:7

0:10

2:7 0:7 3:3 1:8 0:12 1 6-65 9.
7 Ilūkstes NSS 0:14 0:13 2:11 3:3 2:8 3:3 1:5 2:4 2 13-69 8
8 BFC Daugavpils 4 1:5 1:6 6:3 10:1 0:10 8:1 5:1 1:3 12 32-28 5.
9 Rēzekne 2 0:3 2:1 6:0 2:1 4:0 12:0 4:2 3:1 18 33-8 2.

Finālturnīrs (3.septembris - Rēzekne)

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 1

3:0

4:0

8:2

1:1

7:4

3:1

16 1.
2. Rēzekne 2

0:3

0:4

4:0

0:6

2:1

1:1

7 3.
3. Rēzeknes NBJSS 1

2:8

1:1

0:4

6:0

6:3

3:1

10 2.
4. Preiļu BJSS 2

4:7

1:3

1:2

1:1

3:6

1:3

1 4.

 

1.vieta - Preiļu BJSS (1)

treneris Dainis Binders

Dairis Slūka - turnīra labākais spēlētājs


U-10 grupa (2011.dz.g.)

U-10 Preiļu BJSS komanda

treneri Dainis Binders, Viktors Martinovs

Nr KOMANDAS 1 2 3 4 5 6 7 8 9 P V
1 Preiļu BJSS 10:0 4:1 8:3 9
2

Līvānu BJSS 1

3:1 12:0 2:0 9
3 Līvānu BJSS 2 1:3 0:9 0:7 0
4 Rēzeknes NBJSS 9:0 3:2 2:0 9
5 Ilūkstes NSS 0:12 1:6 0
6 BJFK Jēkabpils 1:4 1:1 1
7 BFC Daugavpils 4 3:8 7:0 6:1 6
8 Rēzekne 2 0:2 2:3 0
9 Sēlijas SS 0:2 1:1 1

 

Sabraukumu datumi

9.jūlijs Pļaviņas
10.augusts Ilūkste
10.septembris Līvāni
20.septembris Rēzekne (fināls)

 

2021. gada Latgales Jaunatnes futbola festivāls

U-9 grupa (2012.dz.g.)

Preiļu BJSS U-9 komanda

treneris Vladimirs Točko

6.jūlijs - Viesīte

24.augusts - Ilūkste


2021. gada Latgales Jaunatnes futbola festivāls

U-8 grupa (2013.dz.g.)

26.jūlijs - Malta

5.septembris - Ilūkste