NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 28.01.2023. - 29.01.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U13, Preiļu 1.psk.
  • 01.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 6.-7.kl., BJSS
  • 04.02.2023. - 05.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U12, Preiļu 1.psk.
  • 07.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 4.-5.kl, BJSS
  • 11.02.2023. - 12.02.2023. 10:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U11, Malta
  • 16.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 2.-3.kl, BJSS
  • 18.02.2023. - 19.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U10, Preiļu BJSS
2012

2012.gada Latgales jaunatnes čempionāts futbolā

"U - 17" grupa (1995. - 97.dz.g.)

1.rindā - Nauris Cvetkovs, Artis Žukovs, Sandris Vaivods, Dairis Bufals, Andrejs Birjukovs, Viktors Maslobojevs.

2.rindā - Ervīns Rusiņš, Vladislavs Afanasjevs, Artjoms Firsovs, treneris Viktors Martinovs, Aleksandrs Birjukovs, Iļja Mitrofanovs, Vjačeslavs Andrejevs, Guntis Sparāns.

  • V Komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. P
    1. Jēkabpils SS  

    1:1

    1:2

    3:2

    3:2

    5:3

    8:0

    9:3

    7:2

    4:0

    5:1

    46-16 25
    2. Preiļu BJSS

    1:1

    2:1

     

    0:0

    1:0

    1:2

    1:0

    3:2

    8:4

    8:1

    5:0

    30-11 23
    3. SK Blāzma (Rēzekne)

    2:3

    2:3

    0:0

    0:1

     

    4:1

    4:0

    8:0

    2:0

    3:0

    4:1

    29-9 19
    4. Ludzas BJSS

    3:5

    0:8

    2:1

    0:1

    1:4

    0:4

     

    3:4

    6:0

    9:0

    3:0

    27-27 12
    5. Krustpils novads

    3:9

    2:7

    2:3

    4:8

    0:8

    0:2

    4:3

    0:6

     

    1:2

    5:2

    21-50 6
    6. FK Pļaviņas DM

    0:4

    1:5

    1:8

    0:5

    0:3

    1:4

    0:9

    0:3

    2:1

    2:5

      7-47 3


    2012.gada Latgales jaunatnes čempionāts futbolā

    U - 14 grupa (1998./99.dz.g.)

    1.rindā - Mārcis Adamovičs, Guntis Džeriņš, Miks Babris, Mārtiņš Sondors, Artūrs Stabulnieks, Aldis Džeriņš, Nauris Vigulis.

    2.rindā - treneris Viktors Martinovs, Armands Rusiņš, Vladislavs Rečs, Aivis Dančauska, Raimonds Rubins, Rūdis Skutelis, Valters Reinis, treneris Imants Babris.

    • V Komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P
      1. FK Saules puikas (Malta)  

      3:3

      1:0

      2:0

      8:1

      2:0

      3:3

      1:1

      2:2

      2:1

      4:1

      7:2

      6:0

      5:2

      4:1

      44-16 34
      2. Jēkabpils SS

      3:3

      0:1

       

      2:1

      3:2

      6:0

      0:0

      3:0

      3:2

      1:0

      1:2

      7:0

      6:0

      5:2

      8:2

      18-15 32
      3. Koknese

      0:2

      1:8

      1:2

      2:3

       

      0:1

      5:2

      3:2

      5:2

      0:1

      8:2

      8:0

      7:2

      6:2

      13:0

      59-29 24
      4. Ilūkstes NSS

      0:2

      3:3

      0:6

      0:0

      1:0

      2:5

       

      1:1

      1:1

      3:3

      3:1

      4:0

      3:0

      3:0

      11:0

      35-22 23
      5. Preiļu BJSS

      1:1

      2:2

      0:3

      2:3

      2:3

      2:5

      1:1

      1:1

       

      3:1

      2:1

      3:2

      8:0

      3:2

      9:4

      39-29 22
      6. Rēzeknes novads

      1:2

      1:4

      0:1

      2:1

      1:0

      2:8

      3:3

      1:3

      1:3

      1:2

       

      7:2

      6:0

      5:3

      5:2

      36-34 19
      7. Viesītes SS

      2:7

      0:6

      0:7

      0:6

      0:8

      2:7

      0:4

      0:3

      2:3

      0:8

      2:7

      0:6

       

      2:5

      6:2

      15-73 3
      8. Līvānu BJSS

      2:5

      1:4

      2:5

      2:8

      2:6

      0:13

      0:3

      0:11

      2:3

      4:9

      3:5

      2:5

      5:2

      2:6

        27-85 3

      2012.gada Latgales jaunatnes čempionāts futbolā

      "U - 12" grupa (2000.dz.g.)

      1.rindā - Juris Vilcāns, Ieva Adamoviča, Edgars Ņikiforovs, Deniss Rečs, Ņikita Baranovskis, Mārcis Adamovičs.

      2.rindā - Deniss Ivanovs, Edijs Mainulis, Sandis Sparāns, Alens Deivids Vasiļjevs, Guntis Džeriņš, Kristaps Upenieks, Sandis Brokāns, treneris Vladimirs Točko.


      • V

        Komandas

        1

        2

        3

        4

        5

        6

        7

        8

        P

        1 Rēzekns BJSS 1  

        2:0

        0:0

        8:0

        4:3

        13:0

        10:1

        7:0

        4:0

        6:0

        7:1

        5:0

        12:1

        8:0

        17:2

        40 103-8
        2 Jēkabpils SS

        0:2

        0:0

         

        2:3

        4:0

        7:3

        5:4

        5:1

        6:2

        10:0

        11:0

        7:0

        0:1

        8:0

        2:0

        31 67-16
        3 Ilūkstes NSS

        0:8

        3:4

        3:2

        0:4

         

        4:3

        3:5

        4:1

        2:2

        10:2

        5:1

        6:0

        9:0

        6:0

        6:0

        28 61-32
        4 Rēzeknes BJSS 2

        0:13

        1:10

        3:7

        4:5

        3:4

        5:3

         

        5:0

        0:1

        3:0

        4:0

        3:0

        1:1

        12:1

        3:2

        22 47-47
        5 Preiļu BJSS

        0:7

        0:4

        1:5

        2:6

        1:4

        2:2

        0:5

        1:0

         

        0:2

        5:2

        8:1

        4:2

        2:0

        2:0

        19 28-40
        6 Rēzeknes BJSS 3

        0:6

        1:7

        0:10

        0:11

        2:10

        1:5

        0:3

        0:4

        2:0

        2:5

         

        2:1

        3:2

        0:3

        4:1

        12 17-68
        7 Bērzgale

        0:5

        1:12

        0:7

        1:0

        0:6

        0:9

        0:5

        1:1

        1:8

        2:4

        1:2

        2:3

         

        3:0

        3:1

        10 15-70
        8 Kaunata

        0:8

        2:17

        0:8

        0:2

        0:6

        0:6

        1:12

        2:3

        0:2

        0:2

        3:0

        1:4

        0:3

        1:3

          3 10-76


        2012.gada Latgales jaunatnes čempionāts

        "U - 10" grupa (2002.dz.g.)

        Preiļu BJSS - 1

        1.rinda - Daumants Zariņš, Vismants Zariņš, Igors Jakimovs, Alvils Mucelāns, Iļja Siņeļņikovs.

        2.rinda - Sigita Priževoite, Alens Lozda, Kristaps Plivda, Rimants Zariņš, Edijs Vaivods, Edvards Vaivods, Olita Pastare, treneris Jevgēnijs Ņesterovičs.

        Preiļu BJSS - 2

        1.rindā - Ēriks Miezītis, Ivo Haritonovs, Mikus Noviks, Vladislavs Stivriņš, Kalvis Kacars, Juliāns Stivriņš.

        2.rindā - Ieva Adamoviča, Paula Liniņa, Raivo Liniņš, Egīls Daukšte, Rūdolfs Pastars, treneris Imants Babris.

         

        V

        Komandas

        1

        2

        3

        4

        5

        6

        7

        8

        9

        P

        1 Rēzeknes BJSS 1  

        8:0

        6:2

        4:1

        4:1

        9:0

        7:0

        7:0

        9:0

        5:0

        3:0

        8:1

        5:0

        9:0

        8:0

        18:0

        21:0

        48 131-5
        2 Jēkabpils SS

        0:8

        2:6

         

        2:6

        2:1

        3:1

        4:0

        7:3

        5:0

        5:0

        4:0

        7:0

        5:0

        10:0

        8:0

        15:1

        14:0

        39 93-26
        3 Rēzeknes BJSS 2

        1:4

        1:4

        6:2

        1:2

         

        1:2

        0:1

        4:1

        2:2

        5:0

        5:0

        5:0

        2:1

        10:0

        6:0

        13:1

        11:0

        31 73-20
        4 Rēzeknes BJSS 3

        0:9

        0:7

        1:3

        0:4

        2:1

        1:0

         

        1:2

        5:0

        5:0

        1:2

        1:3

        5:0

        1:0

        3:0

        6:0

        10:0

        27 42-31
        5 FK Pļaviņas DM

        0:7

        0:9

        3:7

        0:5

        1:4

        2:2

        2:1

        0:5

         

        2:4

        3:0

        5:0

        0:1

        3:3

        7:1

        4:0

        4:1

        20 36-50
        6 Preiļu BJSS 2

        0:5

        0:3

        0:5

        0:4

        0:5

        0:5

        0:5

        2:1

        4:2

        0:3

         

        4:0

        1:4

        4:0

        2:2

        8:0

        10:2

        19 35-46
        7 Ilūkstes NSS

        1:8

        0:5

        0:7

        0:5

        0:5

        1:2

        3:1

        0:5

        0:5

        1:0

        0:4

        4:1

         

        7:2

        2:0

        0:5

        7:0

        18 26-55
        8 Preiļu BJSS 1

        0:9

        0:8

        0:10

        0:8

        0:10

        0:6

        0:1

        0:3

        3:3

        1:7

        0:4

        2:2

        2:7

        0:2

         

        7:1

        2:2

        6 17-77
        9 Rēzekes BJSS 4

        0:18

        0:21

        1:15

        0:14

        1:13

        0:11

        0:6

        0:6

        0:4

        1:4

        0:8

        2:10

        5:0

        0:7

        1:7

        2:2

          4 13-150

 

2012.gada Latgales jaunatnes čempionāts

"U - 9" grupa (2003.dz.g.)

1.rindā - Ivo Haritonovs, Kalvis Kacars, Mikus Noviks, Ēriks Miezītis, Juliāns Stivriņš, Vladislavs Stivriņš.

2.rindā - Egīls Daukšte, Rūdolgs Pastars, Paula Liniņa, Ieva Adamoviča, Lauris Rinčs, Raivo Liniņš, treneris Imants Babris.

 

V Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 P
1. Rēzeknes BJSS 1  

2:1

6:0

6:1

5:0

2:0

4:3

6:0

6:0

1:0

4:0

5:0

5:0

9:0

13:0

11:0

12:0

5:0

5:0

54 107-5
2. Preiļu BJSS

1:2

0:6

 

0:2

2:1

6:1

3:2

3:0

3:0

4:0

2:0

3:1

1:0

10:1

14:1

6:0

10:1

17:0

5:0

45 90-18
3. Rēzeknes BJSS Mobilkom

1:6

0:5

2:0

1:2

 

4:1

0:1

2:0

3:0

1:1

3:1

9:0

2:2

7:0

5:2

4:0

4:0

15:0

5:0

38 68-21
4. Malta

0:2

3:4

1:6

2:3

1:4

1:0

 

1:2

2:1

1:0

4:0

1:1

3:0

7:1

11:0

4:1

4:0

5:0

5:0

34 56-25
5. Jēkabpils SS

0:6

0:6

0:3

0:3

0:2

0:3

2:1

1:2

 

1:1

3:3

3:1

0:1

11:0

8:0

1:0

4:0

14:0

5:0

26 53-32
6. Viesītes SS

0:1

0:4

0:4

0:2

1:1

1:3

0:1

0:4

1:1

3:3

 

1:0

2:1

0:2

7:0

0:2

4:0

1:0

5:0

21 26-29
7. Ilūkstes NSS

0:5

0:5

1:3

0:1

0:9

2:2

1:1

0:3

1:3

1:0

0:1

1:2

 

2:2

5:1

2:2

3:1

5:0

5:0

19 29-41
8. Rēzeknes BJSS 2

0:9

0:13

1:10

1:14

0:7

2:5

1:7

0:11

0:11

0:8

2:0

0:7

2:2

1:5

 

4:2

1:0

1:1

5:0

14 21-112
9. Rēzeknes SK Blāzma

0:11

0:12

0:6

1:10

0:4

0:4

1:4

0:4

0:1

0:4

2:0

0:4

2:2

1:3

2:4

0:1

 

4:0

5:0

10 18-74
10. Kaunata

0:5

0:5

0:17

0:5

0:15

0:5

0:5

0:5

0:14

0:5

0:1

0:5

0:5

0:5

1:1

0:5

0:4

0:5

  1 1-112

2012.gada Latgales jaunatnes čempionāts futbolā

U - 8 grupa (2004.dz.g.)

1.rindā - Daniels Semjonovs Fadejevs, Elmārs Stivriņš, Gints Šņepsts, Daniels Ancāns, Kārlis Adamovičs, Renāts Turčinskis.

2.rinda - Marsels Šteinbergs, Renāts Bogdanovs, Lauris Piļāns, Markuss Kurašovs, Edvīns Pūga, Toms Vaivods, Elvis Dančauska, Juliāns Stivriņš, treneris Vladimirs Točko.

V

KOMANDA

1

2

3

4

5

6

7

8

9

P

1 Rēzeknes BJSS/Mobilkom  

3:0

3:0

10:0

4:0

5:1

2:0

7:0

5:1

7:0

5:1

18:0

12:1

11:0

11:0

14:0

19:0

48 137-4
2 Rēzeknes SK Blāzma 1

0:3

0:3

 

1:2

1:0

4:1

2:2

0:1

1:0

7:1

6:0

7:0

7:0

7:0

3:0

7:0

9:0

34 62-13
3 Preiļu BJSS 1

0:10

0:4

2:1

0:1

 

1:0

2:0

2:1

3:3

2:0

1:2

5:0

4:0

3:0

5:0

11:1

11:1

34 52-24
4 Rēzeknes BJSS/Solidas R

1:6

0:2

1:4

2:2

0:1

0:2

 

1:0

2:1

2:1

4:0

5:0

2:3

3:2

2:2

9:0

5:0

26 39-26
5 Jēkabpils SS

0:7

1:5

1:0

0:1

1:2

3:3

0:1

1:2

 

1:2

7:1

9:0

4:0

4:0

7:1

4:0

8:0

25 51-25
6 FK Saules puikas (Malta)

0:7

1:5

1:7

0:6

0:2

2:1

1:2

0:4

2:1

1:7

 

2:2

0:0

2:1

1:0

2:1

3:1

20 18-47
7 Rēzeknes BJSS/ ALba

0:18

1:12

0:7

0:7

0:5

0:4

0:5

3:2

0:9

0:4

2:2

0:0

 

0:2

1:0

4:0

4:1

14 15-78
8 Rēzeknes SK Blāzma 2

0:11

0:11

0:7

0:3

0:3

0:5

2:3

2:2

0:4

1:7

1:2

0:1

2:0

0:1

 

4:1

0:0

8 12-61
9 Preiļu BJSS 2

0:14

0:19

0:7

0:9

1:11

1:11

0:9

0:5

0:4

0:8

1:2

1:3

0:4

1:4

1:4

0:0

  1 6-114

 2012.gada Preiļu novada skolu kausa izcīņa

VISJAUNĀKĀ GRUPA (4. - 5.klases)

Preiļi, 2012.gada 27.septembris

1vieta - Preiļu 1.pamatskola (1)

3.vieta - Preiļu 1.pamatskola (2)

Nr

"A"

1.

2.

3.

4.

P

V

1. Preiļu 1.pamatskola- 1   2:0 8:0 9:0 9 19-0 I
2. Līvānu 1.vidusskola 0:2   5:0 11:0 6 16-2 II
3. Riebiņu vidusskola 0:8 0:5   2:1 3 2-14 III
4. Sīļukalna pamatskola 0:9 0:11 1:2   0 1-22 4.

 

Nr

"B"

1.

2.

3.

4.

P

V

1. Preiļu 1.pamatskola - 2   2:0 0:1 2:0 6 4-1 II
2. Līvānu 2.vidusskola 0:2   1:1 2:0 4 3-3 III
3. Galēnu pamatskola 1:0 1:1   3:0 7 5-1 I
4. Rušonas pamatskola 0:2 0:2 0:3   0 0-7 4.

 

FINĀLSPĒLES

1/2 fināls (5.-8.v.) Rušona - Riebiņi 1:0
1/2 fināls (5.-8.v.) Līvānu 2. - Sīļukalns 5;0
1/2 fināls (1.-4.v.) Preiļu 1.-1 - Preiļu 1.-2 3:0
1/2 fināls (1.-4.v.) Galēni - Līvānu 1. 2:0
par 7.-8.v. Riebiņi - Sīļukalns 1:1
par 5.-6.v. Līvānu 2. - Rušona 4:0
par 3.-4.v. Preiļu 1.pamatskola-2 - Līvānu 1.vidusskola 0:0 (3:2)
par 1.-2.v. Preiļu 1.p-skola -1 - Galēnu pamatskola 0:0 (2:0)


VISJAUNĀKĀ GRUPA (4.-5.klases) MEITENES

Preiļi, 2012.gada 27.septembris

 

Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

P

V

1. Preiļu 1.pamatskola   3:0 5:0 5:0 9 13-0 I
2. Salas pamatskola 0:3   1:1 3:1 4 4-5 II
3. Rušonas pamatskola 0:5 1:1   3:0 4 4-6 III
4. Riebiņu vidusskola 0:5 1:3 0:3   0 1-11 4.


JAUNĀKĀ GRUPA (6.-7.klases)

Preiļi, 2012.gada 2.oktobris

1.vieta - Preiļu 1.pamatskola

Nr

"A"

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. Līvānu 1.vidusskola   1:1 1:1 2:0 2:0 8 6-2 I
2. Silajāņu pamatskola 1:1   0:1 1:1 1:0 5 3-3 III
3. Galēnu pamatskola 1:1 1:0   0:0 0:0 6 2-1 II
4. Rušonas pamatskola 0:2 1:1 0:0   2:0 5 3-3 4.
5. Sīļukalna pamatskola 0:2 0:1 0:0 0:2   1 0-5 5.

 

Nr

"B"

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. Preiļu 1.pamatskola   4:0 4:0 2:0 4:0 12 14-0 I
2. Līvānu 2.vidusskola 0:4   0:0 4:0 3:0 7 7-4 II
3. Aglonas vidusskola 0:4 0:0   0:1 1:0 4 1-5 4.
4. Priežmales pamatskola 0:2 0:4 1:0   0:0 4 1-6 III
5. Dravnieku pamatskola 0:4 0:3 0:1 0:0   1 0-8 5.

FINĀLSPĒLES

1/2fināls Līvānu 1. - Līvānu 2. 0:1
1/2fināls Preiļu 1. - Galēni 2:0
par 9.-10.v. Sīļukalns - Dravnieki 1:0
par 7.-8.v. Rušona - Aglona 1:0
par 5.-6.v. Preižmale - Silajāņi 2:0
par 3.-4.v. Līvānu 1. - Galēni 2:0
par 1.-2.v. Preiļu 1. pamatskola - Līvānu 2. 1:0


JAUNĀKĀ GRUPA (6.-7.klases) MEITENES

Preiļi, 2012.gada 2.oktobris

Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. Rušonas pamatskola   2:0 0:0 5:1 2:0 10 9-1 I
2. Preiļu 1.pamatskola 0:2   3:2 5:0 0:0 7 8-4 II
3. Riebiņu vidusskola 0:0 2:3   1:0 0:0 5 3-3 III
4. Līvānu 2.vidusskola 1:5 0:5 0:1   1:0 3 2-11 4.
5. Salas pamatskola 0:2 0:0 0:0 0:1   2 0-3 5.

VIDĒJĀ GRUPA (8.-9.KLASES)

Preiļi, 2012.gada 10.oktobris

Nr

"A"

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. Preiļu 1.pamatskola   6:1 1:0 3:1 3:1 12 13-3 I
2. Līvānu 2.vidusskola 1:6   0:2 0:3 0:3 0 1-14 5.
3. Preižmales pamatskola 0:1 2:0   1:0 3:0 9 6-1 II
4. Riebiņu vidusskola 1:3 3:0 0:1   0:0 4 4-4 III
5. Sīļukalna pamatskola 1:3 3:0 0:3 0:0   4 4-6 4.

 

Nr

"B"

1.

2.

3.

4.

P

V

1. Līvānu 1.vidusskola   0:0 5:0 5:0 7 10-0 I
2. Rušonas pamatskola 0:0   8:0 1:0 7 9-0 II
3. Galēnu pamatskola 0:5 0:8   0:5 0 0-18 4.
4. Dravnieku pamatskola 0:5 0:1 5:0   3 5-6 III

FINĀLSPĒLES

1/2fināls Preiļu 1.pamatskola - Rušonas pamatskola 0:0 (3:2)
1/2fināls Līvānu 1.vidusskola - Priežmales pamatskola 6:0
par 7.-8.v. Sīļukalna pamatskola - Galēnu pamatskola 2:2 (1:0)
par 5.-6.v. Dravnieku pamatskola - Riebiņu vidusskola 0:0 (2:1)
par 3.-4.v. Rušonas pamatskola - Priežmales pamatskola 2:1
par 1.-2.v Līvānu 1.vidusskola - Preiļu 1.pamatskola 3:0

VECĀKĀ GRUPA (10.-12.klases)

Preiļi, 2012.gada 19.oktobris

1.vieta - PVĢ

Nr

KOMANDAS

1

2

3

4

5

6

P

V

1 Preiļu Valsts ģimnāzija 1   4:0 0:0 1:1 3:0 8:0 11 16-1 I
2 Preiļu Valsts ģimnāzija 2 0:4   1:5 5:1 0:3 5:0 6 11-13 4.
3 Līvānu 1.vidusskola 0:0 5:1   6:2 1:1 2:0 11 14-4 II
4 Līvānu 2.vidusskola 1:1 1:5 2:6   1:5 0:4 1 5-21 6.
5 Aglonas vidusskola 0:3 3:0 1:1 5:1   2:1 10 11-6 III
6 Riebiņu vidusskola 0:8 0:5 0:2 4:0 1:2   3 5-17 5.

2012.GADA LATGALES SKOLU KAUSA IZCĪŅA FUTBOLĀ 

VISJAUNĀKĀ GRUPA (4.-5.klase)Rēzekne 2012.gada 18.oktobris

Nr

KOMANDAS

1

2

3

4

5

P

V

1 Rēzeknes 5.vidusskola   4:0 3:0 2:0 3:0 12 12-0 I
2 Jēkabpils pamatskola 0:4   0:0 1:0 2:1 7 3-5 II
3 Pļaviņu ģimnāzija 0:3 0:0   1:1 2:1 5 3-5 III
4 Preiļu 1.pamatsklola 0:2 0:1 1:1   2:2 2 3-6 4.
5 Dekšāru pamatskola 0:3 1:2 1:2 2:2   1 4-9 5.

 

VISJAUNĀKĀ GRUPA (4.-5.klases) MEITENES

Malta, 2012.gada 18.oktobris

Nr

KOMANDAS

1

2

3

P

V

1 Preiļu 1.pamatskola   2:0 5:0 6 7-0 I
2 Maltas 1.vidusskola 0:2   3:0 3 3-2 II
3 Dekšāru pamatskola 0:5 0:3   0 0-8 III

 


JAUNĀKĀ GRUPA (6.-7.klases)

Rēzekne, 2012.gada 23.oktobris

1.vieta - Preiļu 1.pamatskolas komanda


 

 

 

Nr

KOMANDAS

1

2

3

4

5

P

V

1 Preiļu 1.pamatskola   1:3 3:2 3:1 5:0 9 12-6 I
2 Maltas 1.vidusskola 3:1   0:0 0:0 3:0 8 6-1 II
3 Jēkabpils 2.vidusskola 2:3 0:0   2:1 3:0 7 7-4 III
4 Rēzeknes 2.vidusskola 1:3 0:0 1:2   4:0 4 6-5 4.
5 Pļaviņu ģimnāzija 0:5 0:3 0:3 0:4   0 0-15 5.

 

 

JAUNĀKĀ GRUPA (6.-7.KLASES) MEITENES

Malta, 2012.gada 23.oktobris

V Komandas 1. 2. 3. 4. P
1. Salas pamatskola   1:1 0:0 1:0 2-1 5
2. Sakstagala pamatskola 1:1   1:0 0:2 2-3 4
3. Dekšāru pamatskola 0:0 0:1   6:1 6-2 4
4. Rušonas pamatskola 0:1 2:0 1:6   3-7 3

 


VIDĒJĀ GRUPA (8.-9.klases)

Preiļi, 2012.gada 24.oktobris

2.vieta - Preiļu 1.pamatskolas komanda


 

 

Nr

"A"

1.

2.

3.

4.

P

V

1. Jēkabpils Valsts ģimnāzija   1:0 2:0 1:2 6 4-2 I
2. Preiļu 1.pamatskola 0:1   2:0 2:1 6 4-2 II
3. Dagdas vidusskola 0:2 0:2   0:0 1 0-4 4.
4. Eglaines pamatskola 2:1 1:2 0:0   4 3-3 III

 

Nr

"B"

1.

2.

3.

4.

P

V

1. Rēzeknes 5.vidusskola   0:4 1:2 0:1 0 1-7 4.
2. Maltas 2.vidusskola 4:0   3:0 1:0 9 8-0
3. Līvānu 1.vidusskola 2:1 0:3   1:1 4 3-5 III
4. Pļaviņu ģimnāzija 1:0 0:1 1:1   4 2-2 II


FINĀLSPĒLES

1/2f Jēkabpils - Pļaviņas 2:0
1/2f Preiļi - Malta 0:0 (3:2)
par 7.-8.v. Dagda - Rēzekne 5:2
par 5.-6.v. Līvāni - Eglaine 3:2
par 3.-4.v. Maltas 2.vidusskola - Pļaviņu ģimnāzija 2:1
par 1.-2.v. Jēkabpils Valsts ģimnāzija - Preiļu 1.pamatskola 3:0

 

VECĀKĀ GRUPA (10.-12.klases)

Preiļi, 2012.gada 26.oktobris

3.vieta - Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda un skolotājs Feoktists Pušņakovs (centrā)


 

 

Nr

"A"

1.

2.

3.

4.

P

V

1. Preiļu Valsts ģimnāzija   0:1 1:1 2:0 4 3-2 II
2. Rēzeknes 5.vidusskola 1:0   0:0 1:0 7 2-0 I
3. Pļaviņu ģimnāzija 1:1 0:0   0:0 3 1-1 III
4 Dagdas vidusskola 0:2 0:1 0:0   1 0-3 4.

 

Nr

"B"

1.

2.

3.

P

V

1. Ilūkstes 1.vidusskola   7:0 4:0 6 11-0 I
2. Maltas 1.vidusskola 0:7   1:1 1 1-8 III
3. Krāslavas Valsts ģimnāzija 0:4 1:1   1 1-5 II


FINĀLSPĒLES

 

1/2f Rēzekne - Krāslava 1:1 (2:0)
1/2f Ilūkste - Preiļi 0:0 (2:1)
par 5.-6.v. Pļaviņas - Malta 2:1
par 3.-4.v. Preiļi - Krāslava 0:0 (2:0)
par 1.-2.v. Rēzeknes 5.v-skola - Ilūkstes 1.v-skola 1:1 (2:0)

 

 

 

,,,,