NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 28.01.2023. - 29.01.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U13, Preiļu 1.psk.
  • 01.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 6.-7.kl., BJSS
  • 04.02.2023. - 05.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U12, Preiļu 1.psk.
  • 07.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 4.-5.kl, BJSS
  • 11.02.2023. - 12.02.2023. 10:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U11, Malta
  • 16.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 2.-3.kl, BJSS
  • 18.02.2023. - 19.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U10, Preiļu BJSS
2004

2004.gada Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā

U-18 grupa (1986.dz.g.)

"C" apakšgrupa

1.rindā - Juris Spēlmanis, Raimonds Jaudzems, Jānis Pīzelis, Aleksandrs Trūps, Dainis Martinovs.

2.rindā - Vladislavs Breidaks, Deniss Baranovs, Deniss Orlovs, Ivars Stupāns, treneris Viktors Martinovs, Aleksejs Kovalenko, Raivis Vilcāns, Vadims Skutelis.

V KOMANDA P
1. Ditton/BJSS 31-5 19
2. Dinaburg/BJSS 22-3 17
3. Dižvanagi 38-12 15
4. Preiļi 15-29 7
5. Smiltene 6-63 0

U-16 B grupa (1988.dz.g.)

"A" apakšgrupa

1.rindā - Gatis Lāčkājs, Aivis Romanovskis, Aleksandrs Linkevičs, ...Sīpols, Rolands Putāns, Jānis Jaudzems, Jānis Pīzelis.

2.rindā - Māris Stroganovs, ..., Dinārs Erts, treneris Vladimirs Točko, ..., Vladislavs Breidaks, Aigars Caics.

V KOMANDA P
1. Preiļi 44-18 32
2. Valmiera 48-20 27
3. Bauska 35-17 27
4. Ogre 45-31 25
5. Ilūkste 45-14 23
6. Jēkabpils 17-30 15
7. RFS 3 22-71 10
8. Smiltene 12-67 1

FINĀLTURNĪRS

V KOMANDA P
1. Ventspils 7-3 10
2. ŠFS/Multibanka 5-1 10
3. Valmiera 5-5 3
4. Bauska 4-6 3
5. Preiļi 4-10 3

U-14 grupa (1990.dz.g.)

1. rindā - Dmitrijs Ustinovs, Oļegs Kručiņins, Jānis Kromāns, Rustams Fišers, Nauris Ivanāns, Ervīns Veigulis, Mārtiņš Zarāns, ..., Sergejs Serovs.

2.rindā - ..., Lauris Siliņš, Guntars Indrikovs, Artūrs Demidovs, Jānis Jaudzems,  Lauris Vilcāns, ..., Mārtiņš Čingulis.

treneri Jevgēnijs Nesterovičs, Valdis Čingulis.

V KOMANDA P
1. FS Daugava 68-13 36
2. Skonto 1 46-11 36
3. ŠFS/Multibanka 48-16 27
4. Daugavpils 33-20 25
5. Skonto 2 20-50 14
6. Preiļi 18-28 11
7. Liepāja 13-53 9
8. FS Daugava 2 17-72 5

2004.gada Latgales jaunatnes čempionāts

U-13 grupa (1991.dz.g.)

V KOMANDA P
1. Dižvanagi 1 34-10 21
2. Daugavpils 28-11 18
3. Preiļi 17-20 10
4. Dižvanagi 2 11-35 5
5. Ilūkste 8-22 4

U-12 grupa (1992.dz.g.)

1.rindā - Aleksandrs Jubels, Oļegs Kononovs, Imants Lacs, Edgars Vanags, Raivis Urka.

2.rindā - Raitis Upenieks, Jānis Lozda, Andrejs Novikovs, Anatolijs Baranovs, Aleksandrs Gavrilovs

treneri - Viktors Martinovs, Vladimirs Točko

 

V KOMANDA P
1. Daugavpils 1 86-15 29
2. Daugavpils 2 38-26 25
3. Dižvanagi 45-25 21
4. Preiļi 1 55-47 18
5. Ilūkste 35-40 13
6. Viļāni 38-74 13
7. Preiļi 2 17-87 3

U-11 grupa (1993.dz.g.)

1.rindā - Renārs Trubačs, Konstantīns Stabulnieks, Kaspars Sargunts, Andrejs Soročkins, Martins Mironovs, Matīss Babris, Artūrs Jubels, Jānis Jaunušāns.

2.rindā - Raivis Mičulis, Artūrs Linkevičs, Armands Treide, Vladislavs Hveckovičs, Lorijs Līcītis, Artūrs karpuss, Sandis Stuburs, Nauris Mālnieks, Atis Muižnieks.

treneri - Valdis Čingulis, Imants Babris

 

V KOMANDA P
1. Daugavpils 1 88-7 30
2. Preiļi 1 45-20 22
3. Daugavpils 2 34-25 18
4. Jēkabpils 18-37 10
5. Dižvanagi 13-52 4
6. Preiļi 2 6-63 4

Latvijas jaunatnes čempionāta finālturnīrs

U-11 grupa (1993.dz.g.)

"B" apakšgrupa

V KOMANDA P
1. Liepāja 20-4 12
2. Skonto 15-6 9
3. Valmiera 10-11 6
4. Multibanka 12-14 3
5. Preiļi 4-26 0

Par 9.-10.vietu Tukums - Preiļi 11:0


2004.gada Latgales jaunatnes čempionāts

U-10 grupa (1994.dz.g.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.rindā - Lauris Sparāns, Ingmārs Jermakovičs, Pēteris Grigorjevs, Reinis Pakers, Raitis Tarasenko, Dmitrijs Derjagins, Deniss Turčinskis.

2.rindā - Raivis Lozda, Ervīns Patmalnieks, ..., Artūrs Seilis, Edgars Vaivods, Vladislavs Ananjevs, Vadims Jefimovs, Matīss Seilis, Raitis Šmits

V KOMANDA P
1. Daugavpils 1 89-15 42
2. Daugavpils 2 65-22 36
3. Preiļi 62-23 30
4. Ilūkste 38-29 20
5. Dižvanagi 2 31-60 15
6. Daugavpils 3 38-36 14
7. Dižvanagi 1 19-76 6
8. Dižvanagi 3 20-102 3

U-9 grupa (1995.dz.g.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.rindā - Kristaps Brīvers, ..., Deniss Šeinovs, Aleksandrs Birjukovs, Lauris Sparāns, Dairis Bufals.

2.rindā - Antons Agafonovs, Mārtiņš Lisovs, Vladislavs Afanasjevs, Andrejs Kuzņecovs, Andrejs Birjukovs, Romāns Tumaševičs.

V KOMANDA P
1. Daugavpils 1 101-1 42
2. Daugavpils 2 24-18 31
3. Dižvanagi 2 17-10 30
4. Dižvanagi 1 10-19 17
5. Malta 14-26 14
6. Preiļi 8-35 12
7. Daugavpils 3 7-33 11
8. Jēkabpils  4-43 2