NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 28.01.2023. - 29.01.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U13, Preiļu 1.psk.
  • 01.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 6.-7.kl., BJSS
  • 04.02.2023. - 05.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U12, Preiļu 1.psk.
  • 07.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 4.-5.kl, BJSS
  • 11.02.2023. - 12.02.2023. 10:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U11, Malta
  • 16.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 2.-3.kl, BJSS
  • 18.02.2023. - 19.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U10, Preiļu BJSS
2011

2011. gada Latgales jaunatnes čempionāts 

"U-16" grupa (1995./96.dz.g.)

1.rindā - Lauris Sparāns (3), Raitis Tarasenko (1), Nauris Cvetkovs (5), Dairis Bufals (4), Ingmārs Jermakovičs, Romāns Maksimovs, Andrejs Birjukovs, Deniss Šeinovs.
2.rindā - Artjoms Krotovs, Guntis Sparāns, Ervīns Rusņš, Artūrs Seilis (2), treneris Viktors Martinovs, Aleksejs Pavlovs (1), Vladislavs Afanasjevs (1), Iļja Mitrofanovs (1), Atis Soms (8), Aleksandrs Birjukovs.

Nr Komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. P
1. Ilīkstes NSS  

1:1

2:2

0:0

8:0

10:0

19:0

8:1

3:1

7:1

6:0

64-6 24
2. FK Saules puikas (Malta)

1:1

2:2

 

4:1

1:3

4:3

11:0

1:4

5:1

3:1

4:3

36-21 20
3. Preiļu BJSS

0:0

0:8

3:4

3:1

 

5:1

1:1

2:1

4:1

2:2

7:0

27-19 18
4. Ludzas MSS

0:10

0:19

3:4

0:11

1:5

1:1

 

3:1

2:1

0:5

7:0

17-56 10
5. Jēkabpils SS/Viesītes SS

1:8

1:3

4:1

1:5

1:2

1:4

1:3

1:2

 

3:0

5:2

18-27 9
6. SK Blāzma (Rēzekne)

1:7

0:6

1:3

3:4

2:2

0:7

5:0

0:7

0:3

2:5

  14-44 4

 

Romāns Maksimovs - komandas vērtīgākais spēlētājs



"U-14" grupa (1997./98.dz.g.)

  • Priekšplānā - Aivis Dančauska, Rūdis Skutelis
  •   1.rindā - Dairis Litavnieks, Aldis Džeriņš (1), Vladislavs Rečs, Miks Babris (5), Renārs Vanags (2), Nauris Vigulis, Lauris Stabulnieks (6), Jānis Antāns, Mārtiņš Sondors.
  • 2.rindā - Vjačeslavs Petrovs, Valters Reinis (1), Artis Žukovs, Iļja Mitrofanovs (8), treneris Viktors Martinovs, Emīls Seilis, Nauris Cvetkovs (36), Artjoms Firsovs (2). 

 

V

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

P

1. Preiļu BJSS  

0:8

2:0

4:8

6:4

5:1

3:0

8:2

5:0

6:2

7:1

3:3

5:2

4:1

3:0

61-32 34
2. Jēkabpils SS

8:0

0:2

 

8:0

3:3

2:0

0:0

9:0

3:1

14:0

5:5

11:0

3:3

6:0

7:0

79-14 31
3. Koknese

8:4

4:6

0:8

3:3

 

1:2

5:1

3:1

4:2

5:0

3:0

7:3

3:1

2:1

4:0

52-30 31
4. FK Pļaviņas DM

1:5

0:3

0:2

0:0

2:1

1:5

 

1:1

2:0

3:0

1:2

1:0

2:1

1:1

1:1

16-22 19
5. SK Blāzma (Rēzekne)

2:8

0:5

0:9

1:3

1:3

2:4

1:1

0:2

 

4:0

4:2

5:1

0:2

1:0

1:0

22-40 16
6. Viesītes SS

3:3

2:5

0:14

5:5

0:5

0:3

0:3

2:1

0:4

2:4

 

2:0

2:2

3:3

3:0

24-47 13
7. Līvānu BJSS

2:6

1:7

0:11

3:3

3:7

1:3

0:1

1:2

1:5

2:0

0:2

2:2

 

5:1

0:0

21-50 9
8. Ilūkstes NSS

1:4

0:3

0:6

0:7

1:2

0:4

1:1

1:1

0:1

0:1

3:3

0:3

1:5

0:0

  8-41 4

 

 Čempionāta rezultatīvākais spēlētājs - Nauris Cvetkovs

   Komandas vērtīgākais spēlētājs - Aldis Džeriņš

 



 

"U-12" GRUPA (1999.dz.g.)

 

  • 1.rindā - Guntis Džeriņš (1), Sandis Sparāns (2), Miks Babris (14), Renārs Vanags (9), Dairis Litavnieks (2).
  • 2.rindā - Mārtiņš Sondors, Valters Reinis (6), Rūdis Skutelis, Raimonds Rubins, Armands Rusiņš (1), treneris Imants Babris.
      

Miks Babris - čempionāta rezultatīvākais spēlētājs

Dairis Litavnieks - vērtīgākais komandas spēlētājs  


 

V Komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P
1. SK Blāzma 1  

1:3

2:0

6:1

3:4

2:0

3:2

2:0

5:0

5:0

6:0

8:1

4:0

3:0

4:0

36 54-11
2. Jēkabpils SS 1

3:1

0:2

 

3:0

0:0

0:0

0:1

3:0

1:0

5:0

4:0

2:1

4:0

5:0

5:1

32 35-6
3. Preiļu BJSS

1:6

4:3

0:3

0:0

 

2:1

3:1

0:0

6:2

3:1

3:1

2:1

8:0

1:0

3:1

32 36-20
4. FK Saules puikas (Malta)

0:2

2:3

0:0

1:0

1:2

1:3

 

0:3

4:3

0:0

2:0

1:0

2:0

1:0

4:0

23 19-16
5. Rēzeknes novada BJSS

0:2

0:5

0:3

0:1

0:0

2:6

3:0

3:4

 

0:2

1:0

1:1

5:1

3:0

2:0

17 20-25
6. SK Blāzma 2

0:5

0:6

0:5

0:4

1:3

1:3

0:0

0:2

2:0

0:1

 

2:0

1:0

3:2

4:2

16 14-33
7. Dekšāres

1:8

0:4

1:2

0:4

1:2

0:8

0:1

0:2

1:1

1:5

0:2

0:1

 

3:1

3:2

7 11-43
8. Jēkabpils SS 2

0:3

0:4

0:5

1:5

0:1

1:3

0:1

0:4

0:3

0:2

2:3

2:4

1:3

2:3

  0 9-44

 



"U-11"GRUPA (2000.dz.g.)

  • 1.rindā - Aivis Vagalis, Deniss Ivanovs, Ņikita Baranovskis (2), Sandis Brokāns, Mārcis Adamovičs, Edgars Ņikiforovs (1), Martins Grigorjevs (2).
  • 2.rindā -  Kristaps Upenieks (11), Guntis Džeriņš (8), Rainers Trubačs, Sandis Sparāns (1), Juris Vilcāns, Deniss Rečs, treneris Vladimirs Točko.
  • Komandas vērtīgākais spēlētājs - Guntis Džeriņš

 


V

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

P

1.

Jēkabpils SS 1

 

1:0

0:0

3:0

6:0

8:0

3:1

4:0

3:0

11:0

4:0

14:0

10:0

8:0

5:0

40

78-1

2.

SK Blāzma/BJSS 1

0:1

0:0

 

4:0

3:0

6:0

2:0

7:0

12:0

21:0

12:0

12:0

10:0

20:0

17:0

37

126-1

3.

Ilūkstes NSS

0:3

0:4

0:4

0:3

 

1:1

4:0

3:0

4:1

10:0

4:1

14:0

7:0

4:0

7:0

28

58-17

4.

Preiļu BJSS

0:8

1:3

0:6

0:2

1:1

0:4

 

1:3

1:0

5:0

2:0

5:1

5:0

3:0

4:0

22

28-28

5.

SK Blāzma/BJSS 2

0:4

0:3

0:7

0:12

0:3

1:4

3:1

0:1

 

2:0

2:2

3:1

3:1

4:0

6:0

19

24-39

6.

Dekšāres

0:11

0:4

0:21

0:12

0:10

1:4

0:5

0:2

0:2

2:2

 

1:6

2:1

1:0

3:0

10

10-80

7.

Jēkabpils SS 2

0:14

0:10

0:12

0:10

0:14

0:7

1:5

0:4

1:3

1:3

6:1

1:2

 

2:0

2:0

9

14-86

8.

Rēzeknes nov. BJSS

0:8

0:5

0:20

0:17

0:4

0:7

0:3

0:4

0:4

0:6

0:1

0:3

0:2

0:2

 

0

0-86

 

 



 

"U-10" GRUPA (2001.dz.g.)

  • 1.rindā - Edvards Vaivods (1), Martins Grigorjevs (4), Maksims Černovs, Ņikita Baranovskis.
  • 2.rindā -  Edgars Ņikiforovs (2), Kristaps Plivda (3), Deins Vilcāns, Edijs Vaivods, Sandis Brokāns (1), Deniss Rečs, treneris Vladimirs Točko.

 


 

Komandas vērtīgākais spēlētājs - Deniss Rečs

 


 

V

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

P

1.

SK BLĀZMA/BJSS 1

 

4:4

5:1

7:1

8:2

1:0

8:1

13:0

18:0

22

64-9

2.

SK BLĀZMA/BJSS 2

4:4

1:5

 

4:0

4:2

7:0

4:1

8:1

12:0

19

44-13

3.

JĒKABPILS SS

1:7

2:8

0:4

2:4

 

2:1

3:0

4:0

5:0

12

19-24

4.

PREIĻU BJSS

0:1

1:8

0:7

1:4

1:2

0:3

 

6:1

3:1

6

12-27

5.

SK BLĀZMA/BJSS 3

0:13

0:16

1:8

0:12

0:4

0:5

1:6

1:3

 

0

3-67

 



"U-9" GRUPA (2002.dz.g.)

 

  • 1.rindā - Alens Lozda, Alvils Mucelāns (1), Igors Jakimovs, Daumants Zariņš, Vismants Zariņš.
  • 2.rindā - Edvards Vaivods (1), Edijs Vaivods, Deins Vilcāns, Kristaps Plivda (7), treneris Jevgēnijs Ņesterovičs.
  • KOMANDU VĒRTĪGĀKIE SPĒLĒTĀJI

  • Kristaps Plivda (Preiļu BJSS 1)         Mikus Noviks (Preiļu BJSS 2)

  •  

  •  
  • V

    KOMANDA

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    P

    1.

    SK BLĀZMA /BJSS 1

     

    5:0

    6:0

    10:0

    2:0

    9:0

    6:0

    12:0

    15:0

    11:0

    8:0

    11:0

    19:0

    36

    114-0

    2.

    JĒKABPILS SS

    0:5

    0:6

     

    5:0

    2:1

    7:0

    7:0

    7:0

    10:1

    9:1

    12:0

    7:1

    9:0

    30

    75-15

    3.

    SK BLĀZMA /BJSS 2

    0:10

    0:2

    0:5

    1:2

     

    2:0

    4:0

    5:2

    6:1

    4:0

    1:1

    3:1

    7:0

    22

    33-23

    4.

    SK BLĀZMA /BJSS 3

    0:9

    0:6

    0:7

    0:7

    0:2

    0:4

     

    3:0

    2:1

    0:2

    2:1

    4:1

    2:1

    15

    13-41

    5.

    PREIĻU BJSS 2

    0:12

    0:15

    0:7

    1:10

    2:5

    1:6

    0:3

    1:2

     

    6:1

    3:0

    5:4

    6:0

    12

    25-63

    6.

    FK PĻAVIŅAS DM

    0:11

    0:8

    1:9

    0:12

    0:4

    1:1

    2:0

    1:2

    1:6

    0:3

     

    3:1

    4:0

    10

    13-57

    7.

    PREIĻU BJSS 1

    0:11

    0:19

    1:7

    0:9

    1:3

    0:7

    1:4

    1:2

    4:5

    0:6

    1:3

    0:4

     

    0

    9-80



"U-8" GRUPA (2003.dz.g.)

  •  1.rindā -Daumants Zariņš, Ēriks Miezītis, Alvils Mucelāns (5), Vladislavs Stivriņš (11), Kalvis Kacars, Ivo Haritonovs (3), Vismants Zariņš, Julians Stivriņš (1).
  • 2.rindā - Rūdolfs Pastars (2), Lauris Rinčs, Paula Liniņa (5), Egils Daukšte (15), Mikus Noviks, Raivo Liniņš (10), Ieva Adamoviča, Lauris Kokorīts, treneris Imants Babris.
V KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P
1. SK BLĀZMA 1 (RĒZEKNE) 

2:1

1:0

2:2

1:1

2:1

4:3

1:2

1:0

2:1

4:3

6:0

1:1

27 27-15
2. SK BLĀZMA 2 (RĒZEKNE)

1:2

0:1

1:2

2:0

2:3

5:1

3:0

3:0

0:0

2:1

2:0

2:0

22 23-10
3. PREIĻU BJSS 2

2:2

1:1

2:1

0:2

0:1

3:3

2:1

2:0

4:1

4:0

0:0

3:0

22 23-12
4. PREIĻU BJSS 1

1:2

3:4

3:2

1:5

1:0

3:3

1:2

1:1

6:1

5:0

2:2

2:2

16 29-24
5. JĒKABPILS SS

2:1

0:1

0:3

0:3

1:2

0:2

2:1

1:1

1:4

2:1

1:1

2:0

14 12-20
6. RĒZEKNES BJSS/SOLIDAS R

1:2

3:4

0:0

1:2

1:4

0:4

1:6

0:5

4:1

1:2

1:0

1:0

10 14-30
7. RĒZEKNES NOVADA BJSS

0:6

1:1

0:2

0:2

0:0

0:3

2:2

2:2

1:1

0:2

0:1

0:1

5 6-23

Latvijas skolu kauss

Preiļu novada sacensības

(4. - 5.klases)

2011.gada 20.septembris, Stabulnieki 

  • 1.rindā - Kristaps Upenieks, Ņikita baranovskis, Maksims Černovs, Mārcis Adamovičs, Sandis Brokāns, Artūrs Ratnieks.
  • 2.rindā - skolotājs Ilmārs Madelāns, Rainers Trubačs, Aldis Džeriņš, Edijs Mainulis, Deniss Rečs, Aivis Vagalis.


Preiļu 1pamatskola - 1.vieta

Nr

"A" grupa

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. Līvānu 2.v-skola   4:0 3:0 1:0 4:2 12 I
2. Salas p-skola 0:4   4:0 1:2 0:1 3 4.
3. Riebiņu v-skola 0:3 0:4   0:2 0:1 0 5.
4. Priežmales p-skola 0:1 2:1 2:0   0:0 7 II
5. Galēnu p-skola 2:4 1:0 1:0 0:0   7 III

 

Nr

"B" grupa

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. Preiļu 1.p-skola   5:0 4:0 5:0 2:0 12 I
2. Rušonas p-skola 0:5   0:0 0:4 0:1 1 5.
3. Sīļukalna p-skola 0:4 0:0   1:2 0:0 2 4.
4. Silajāņu p-skola 0:5 4:0 2:1   0:1 6 III
5. Līvānu 1.v-skola 0:2 1:0 0:0 1:0   7 II

 

1/2F Līvānu 2.v-skola - Līvānu 1.v-skola 0:0 (2:1)
1/2F Preiļu 1.p-skola - Priežmales p-skola 4:0
Par 9.-10.v. Rušonas p-skola - Riebiņu v-skola 5:0
Par 7.-8.v. Salas p-skola - Sīļukalna p-skola 0:0 (3:2)
Par 5.-6.v. Silajāņu p-skola - Galēnu p-skola 1:0
Par 3.-4.v. Līvānu 1.v-skola - Priežmales p-skola 3:0
Par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola - Līvānu 2.v-skola 2:1

 


(6. - 7.klases)

2011.gada 29.septembris, Stabulnieki

 

  • 1.rindā - Dairis Litavnieks, Mārtiņš Sondors, Renārs Vanags, Nauris Vigulis, Miks Babris.
  • 2.rindā - Rūdis Skutelis, kristaps Strods, Aldis Džeriņš, Valters Reinis, Aivis Dančauska.

 Preiļu 1.pamatskola - 1.vieta

Nr

"A" grupa

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. Preiļu 1.p-skola   3:0 3:0 3:0 1:0 12 I
2. Galēnu p-skola 0:3   0:3 0:0 2:0 4 4.
3. Rušonas p-skola 0:3 3:0   0:2 0:0 4 III
4. Dravnieku p-skola 0:3 0:0 2:0   1:2 4 II
5. Silajāņu p-skola 0:1 0:2 0:0 2:1   4 5.

 

Nr

"B" grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1. Līvānu 2.v-skola   2:0 5:0 0:3 6 II
2. Priežmales p-skola 0:2   2:0 1:2 3 III
3. Riebiņu v-skola 0:5 0:2   0:9 0 4.
4. Līvānu 1.v-skola 3:0 2:1 9:0   9 I

 

1/2F Preiļu 1.p-skola - Līvānu 2.v-skola 4:0
1/2F Līvānu 1.v-skola - Dravnieku p-skola 1:0
Par 7.-8.v. Galēnu p-skola - Riebiņu v-skola 2:0
Par 5.-6.v. Priežmales p-skola - Rušonas p-skola 1:0
Par 3.-4.v. Līvānu 2.v-skola - Dravnieku p-skola 0:0 (2:1)
Par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola - Līvānu 1.v-skola 3:0

 


 

 (8. - 9.klases)

 2011.gada 23.septembris, Stabulnieki

  • Artis Cimdiņš, Aivis Sudniks, Artis Žukovs, Vladislavs Afanasjevs, Artjoms Firsovs, Mārtiņš Lisovs,
  • Sandris Vaivods, Guntis Sparāns, Iļja Mitrofanovs, Lauris Sparāns, Emīls Seilis, Vjačeslavs Andrejevs.

Preiļu 1.pamatskola - 1.vieta 

Nr

"A"

1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Līvānu 1.v-skola   1:1 0:1 0:0 2:0 1:0 8 4-2 III
2. Rušonas p-skola 1:1   1:0 2:0 1:0 1:0 13 6-1 I
3. Galēnu p-skola 1:0 0:1   2:0 2:0 1:0 12 6-1 II
4. Riebiņu v-skola 0:0 0:2 0:2   0:0 1:0 5 1-4 4.
5. Silajāņu p-skola 0;0 0:1 0:2 0:0   0:1 1 0-6 6.
6. Šķeltovas p-skola 0:1 0;1 0;1 0:1 1:0   3 1-4 5.

 

Nr

"B"

1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Līvānu 2.v-skola   0:6 2:0 3:0 0:0 7 5-6 II
2. Preiļu 1.p-skola 6:0
4:0 1:0 5:0 12 16-0 I
3. Salas p-skola 0:2 0:4   0:1 1:0 3 1-7 4.
4. Dravnieku p-skola 0:3 0:1 1:0
1:0 6 2-4 III
5. Sīļukalna p-skola 0:0 0:5 0:1 0:1   1 0-7 5.

 

 

1/2F Rušonas p-skola - Līvānu 2.v-skola 0:0 (3:2)
1/2F Preiļu 1.p-skola - Galēnu p-skola 1:0
par 9.-10.v. Šķeltovas p-skola - Sīļukalna p-skola 2:0
par 7.-8.v. Salas p-skola - Riebiņu v-skola 1:0
par 5.-6.v. Līvānu 1.v-skola - Dravnieku p-skola 2:0
par 3.-4.v. Līvānu 2.v-skola - Galēnu p-skola 1:0
par 1.-2.v. Preiļu 1.p-skola - Rušonas p-skola 0:0 (2:1)

 

 


 (10. - 12.klases)

2011.gada 27.septembris, Aglona

  • 1.rindā - Toms Vucāns, Renārs Trubačs, Matīss Babris, Artūrs Jubels, Atis Soms.
  • 2.rindā - Ervīns Rusiņš, Raivis Mainulis, Juris Vaivods, skolotājs Feoktists Pušņakovs, Egils Broks, Edgars Daņilovs, Raivis Lozda, Ervīns Patmalnieks.

Preiļu Vlasts ģimnāzija - 1.vieta

 

Nr

"A"

1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu Valsts ģimnāzija   2:0 2:0 4:0 9 8-0 I
2. Aglonas v-skola 0:2   0:2 0:0 1 0-4 III
3. Aglonas internātv-skola 0:2 2:0
3:0 6 5-2 II
4. Riebiņu v-skola 0:4 0:0 0:3   1 0-7 4.

 

Nr

"B"

1. 2. 3. P V
1. Preiļu 2.v-skola   0:0 0:0 2 0-0 III
2. Līvānu 1.v-skola 0:0
1:1 2 1-1 II
3. Aglonas arodv-skola 0:0 1:1   2 1-1 I

 

1/2F Preiļu Valsts ģimnāzija - Līvānu 1.v-skola 2:0
1/2F Aglonas arodv-skola - Aglonas internātv-skola 1:1 (2:1)
par 5.-6.v. Preiļu 2.v-skola - Aglonas v-skola 4:1
par 3.-4.v. Aglonas internātv-skola - Līvānu 1.v-skola 0:0 (2:1)
par 1.-2.v. Preiļu Valsts ģimnāzija - Aglonas arodv-skola 3:0


Latgales skolu kauss

FINĀLS

(10. - 12.klases)

Preiļi, 2011.gada 6.oktobris

  • 1.rindā - Raivis Mainulis, Toms Vucāns, Matīss Babris, Artūrs Jubels.
  • 2.rindā - Atis Soms, Ervīns Rusiņš, Edgars Daņilovs, Egils Broks, Juris Vaivods, Renārs Trubačs.

Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda - 2.vietas ieguvēji

 

 


(8. - 9.klases)

 

 

Nr Komandas 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Rēzeknes 2.v-skola   2:1 3:1 3;1 4:0 12 12-3 I
2. Jēkabpils Valsts ģimnāzija 1:2   2:1 1:0 4:2 9 8-5 II
3. Preiļu 1.p-skola 1:3 1:2   1:1 1:0 4 4-6 III
4. Ilūkstes 1.v-skola 1:3 0:1 1:1   2:1 4 4-6 4.
5. Tiskādu v-skola 0:4 2:4 0:1 1:2   0 3-11 5. 

 

Preiļi, 2011.gada 6.oktobris

 

Nr

"B"

1. 2. 3. P V
1. Rēzeknes 1.v-skola   1:3 2:0 3 3-3 II
2. Ilūkstes 1.v-skola 3:1 2:0 6 5-1 I
3. Salas v-skola 0:2 0:2   0 0-4 III

 

 

1/2F Rēzeknes 1.v-skola - Maltas 1.v-skola 2:0
1/2F Preiļu Valsts ģimnāzija - Ilūkstes 1.v-skola 0:0 (2:1)
Par 5.-6.v. Salas v-skola - Dagdas v-skola 2:0
Par 3.-4.v. Ilūkstes 1.v-skolaMaltas 1.v-skola 2:0
Par 1.-2.v. Rēzeknes 1.v-skolaPreiļu Valsts ģimnāzija 1:0

 

 

Nr

"A"

1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu Valsts ģimnāzija   2:1 0:1 2:1 6 4-3 II
2. Dagdas v-skola 1:2   1:1 2:0 4 4-3 III
3. Maltas 1.v-skola 1:0 1:1   2:0 7 4-1 I
4. Jēkabpils Valsts ģimnāzija 1:2 0:2 0:2   0 1-6 4.

Bērnu futbola turnīrs " Zelta rudens"

"U-8" (2003.dz.g.)

Preiļi, 2011.gada 2.oktobris

Preiļu BJSS komanda - 2.vietas ieguvēji

  • 1.rindā - Vladislavs Stivriņš, Kalvis Kacars, Mikus Noviks, Ivo Haritonovs, Ēriks Miezītis.
  • 2.rinda - Raivo Liniņš, Rūdolfs Pastars, Paula Liniņa, Egils Daukšte, Ieva Adamoviča, Julians Stivriņš, treneris Imants Babris.

 

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļi 8:0 1:1 2:0 7 11-1 I
2. Rēzekne 2 0:8 0:7 0:2 0 0-17 4.
3. Daugavpils 1:1 7:0 2:0 7 10-1 II
4. Madona 0:2 2:0 0:2 3 2-4 III

 

 

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzekne 1 2:2 3:1 1:0 7 6-3 I
2. Daugavpils (04) 2:2 1:1 0:1 2 3-4 III
3. Jēkabpils 1:3 1:1 0:1 1 2-5 4.
4. Malta 0:1 1:0 1:0 6 2-1 II

 

 

 

1/2F (5.-8.v.) Madona - Jēkabpils 1:1 (2:1)
1/2F (5.8.v.) Daugavpils (04) - Rēzekne 2 4:0
1/2F (1.-4.v.) Preiļi - Malta 3:1
1/2F (1.-4.v.) Rēzekne 1 - Daugavpils 3:0
par 7.-8.v. Jēkabpils - Rēzekne 2 1:0
par 5.-6.v. Daugavpils (04) - Madona 0:0 (2:1)
par 3.-4.v. Daugavpils - Malta 2:0
par 1.-2.v. Rēzekne 1 - Preiļi 2:0

 

Rūdolfs Pastars                                      Raivo Liniņš

Turnīra labākie spēlētāji

  • Vārtsargs - Sandis Bulduris (Rēzekne 1)
  • Aizsargs - Rūdolfs Pastars (Preiļi)
  • Uzbrucējs - Vitālijs Grigorjevs (Daugavpils)

Komandu vērtīgākie spēlētāji:

Daniels Krievāns (Rēzekne 1), Raivo Liniņš (Preiļi), Mareks Mikšto (Daugavpils), Ralfs Krasnobajs (Malta), Dāvids Ozoliņš (Madona), Aigars Tarasovs (Daugavpils 04), Gaitis Leiskins (Jēkabpils), Rolands Sangovičs (Rēzekne 2)

...