NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 28.01.2023. - 29.01.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U13, Preiļu 1.psk.
  • 01.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 6.-7.kl., BJSS
  • 04.02.2023. - 05.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U12, Preiļu 1.psk.
  • 07.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 4.-5.kl, BJSS
  • 11.02.2023. - 12.02.2023. 10:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U11, Malta
  • 16.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 2.-3.kl, BJSS
  • 18.02.2023. - 19.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U10, Preiļu BJSS
2008

LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTS

U - 14 GRUPA (1994. DZ.G.)

1. rindā - Lauris Sparāns, Dairis Bufals, Romāns Maksimovs, Andrejs Birjukovs, Raitis Tarasenko, Dmitrijs Derjagins, Ervīns Rusiņš 2. rindā - Ervīns Patmalnieks, Vladislavs Afanasjevs, Raivis Lozda, Artjoms Krotovs, treneris Viktors Martinovs, Aleksandrs Birjukovs, Artūrs Seilis, Edgars Vaivods, Valentīns Kondratjevs.

"B" GRUPA - 1. APAKŠGRUPA

 

No

KOMANDAS

1

2

3

4

5

6

P

1

DAUGAVPILS

 

1:2

4:1 

 6:2

4:2

 3:2

3:3

9:0

5:1 

8:0

9:2

52-15

25

2

ILŪKSTE

2:1

1:4 

 

 1:3

2:1

 1:1

2:0

2:0

5:1 

 10:1

4:1

30-13

22

3

SK BLĀZMA

 2:6

2:4

3:1

1:2

 

 3:2

3:2

 3:1

5:1

5:0

6:0 

33-19

21

4

FB GULBENE - 2005

 2:3

3:3

 1:1

0:2

2:3

2:3

 

 2:3

7:5

 9:3

2:0

30-26

11

5

PREIĻI

 0:9

1:5

0:2

1:5 

 1:3

1:5

 3:2

5:7

 

 3:2

5:4

20-44

9

6

JFC SKONTO

0:8

2:9

1:10

1:4

0:5

0:6 

3:9

0:2 

2:3

4:5 

 

13-61

0

 

 LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS

"U - 13" GRUPA (1995. DZ.G.)

1.rindā - Dāvis Pastars, Konstantīns Vinogradovs, Lauris Sparāns, Lauris Zalāns, Edgars Molnieks, Mārtiņš Lisovs, Elvis Patmalnieks, 2. rindā - Aleksandrs Birjukovs, Vladislavs Afanasjevs, Dairis Bufals, Andrejs Birjukovs, Iļja Mitrofanovs, Valentīns Kondratjevs, Ervīns Rusiņš, Nauris Cvetkovs, Deniss Šeinovs.

 

Nr.

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

P

1.

BLĀZMA

 

1:0

 4:2

1:0

11:0 

1:1

2:2 

1:0

5:2 

20

26-7

2.

MALTA

0:1

 2:4

 

2:0

2:1

1:1

1:0 

3:0

 2:1

16

13-9

3.

PREIĻI

0:1

0:11 

0:2

1:2

 

0:0

2:0 

3:1

 1:2

7

7-19

4.

ILŪKSTE

1:1

2:2 

1:1

0:1 

0:0

 0:2

 

1:2

 2:0

7

7-9

5.

JĒKABPILS

0:1

 2:5

0:3

 1:2

1:3

 2:1

2:1

0:2 

 

6

8-18

 

 

LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS

 "U - 12" GRUPA (1996. DZ.G.)

1. rindā -  Dāvis Pastars, Lauris Stabulnieks. Nauris Vigulis, Sandris Vaivods, 2. rindā - Edgars Molnieks, Andis Pīzelis, Iļja Mitrofanovs, treneris Viktors Martinovs, Ričards Kraupša, Andrejs Birjukovs, Nauris Cvetkovs.

 

Nr.

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

P

1.

D-PILS 1

 

2:0

1:0 

4:0

10:0 

3:0

 7:0

2:0

5:0 

11:0

9:0

6:1

 9:0

36

69-1

2.

D-PILS 3

0:2

 0:1

 

2:2

 3:0

6:2

5:1 

2:0

 2:2

5:1

3:1

0:0

5:1

24

33-13

3.

VIĻĀNI

0:4

 0:10

2:2

 0:3

 

3:1

 1:1

1:1

2:0

1:1

3:0 

4:0

 0:2

16

17-25

4.

BLĀZMA

0:3

 0:7

2:6

 1:5

1:3

 1:1

 

1:1

5:0

4:2

 0:0

2:2

2:0

13

19-30

5.

D-PILS 2

0:2

0:5 

0:2

 2:2

1:1

0:2

1:1

0:5

 

3:1

 0:2

1:0

 7:0

12

15-23

6.

J-PILS

0:11

0:9

1:5

1:3

1:1

0:3 

2:4

 0:0

1:3

2:0 

 

1:0

 1:0

11

10-39

7.

PREIĻI

1:6

0:9 

0:0

1:5

0:4

 2:0

2:2

0:2

0:1

 0:7

0:1

0:1 

 

5

6-38

 

 

 LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS

 "U - 11" GRUPA (1997. DZ.G.)

1. rindā - Valentīns Amosovs, Nauris Vigulis, Emīls Seilis, Artis Bogotais, Aldis Džeriņš, 2. rindā - Nauris Cvetkovs, Ričards Kraupša, Artis Žukovs, Vjačeslavs Petrovs , treneris Viktors Martinovs, Valdis Ševčuks, Iļja Mitrofanovs, Aivis Dančauska.

 

 

Nr.

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

P

1.

D-PILS 1

 

8:2

3:0

3:1

3:1

5:0

2:1

9:1

11:0

5:1

3:0

7:0

11:1

10:0

17:0

9:0

13:0

48

119-7

2.

D-PILS 2

2:8

0:3

 

1:0

2:1

0:0

0:0

0:0

2:2

6:1

2:0

2:0

6:2

8:0

10:0

4:1

10:0

34

55-10

3.

BLĀZMA 1

1:3

1:3

0:1

1:2

 

1:2

4:0

3:0

4:0

6:0

4:0

5:0

8:0

1:0

3:0

5:0

8:0

33

55-11

4.

J-PILS 1

0:5

1:2

0:0

0:0

2:1

0:4

 

3:1

1:3

4:1

0:2

3:0

3:1

5:0

10:0

10:0

15:0

29

57-20

5.

BLĀZMA 3

1:9

1:11

0:0

2:2

0:3

0:4

1:3

3:1

 

1:2

4:1

3:0

3:0

4:0

2:1

3:1

3:0 

26

30-38

6.

D-PILS 3

1:5

0:3

1:6

0:2

0:6

0:4

1:4

2:0

2:1

1:4

 

0:0

3:0 

2:2

5:1

4:0

5:0

20

26-38

7.

PREIĻI

0:7

1:11

0:2

2:6

0:5

0:8

0:3

1:3

0:3

0:3

0:0

0:3 

 

1:1

5:1

3:0

4:1

11

17-57

8.

J-PILS 2

0:10

0:17

0:8

0:10

0:1

0:3

0:5

0:10

0:4

1:2

2:2

1:5

1:1

1:5

 

4:0

7:0

8

17-83

9.

BLĀZMA 2

0:9

0:13

1:4

0:10

0:5

0:8

0:10

0:15

1:3

0:3

0:4

0:5

0:3

1:4

0:4

0:7 

 

0

3-97

 

 

LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS

"U - 10" GRUPĀ (1998.DZ.G.) 

PREIĻI - 1

1. rindā - Kristaps Strods, Nauris Vigulis, Lauris Stabulnieks, Aldis Džeriņš, 2. rindā - Rūdis Skutelis. Vladislavs Rečs, Aivis Dančauska, treneris Viktors Martinovs, Aivis Pīzelis, Vitālijs Višņakovs.

  PREIĻI - 2

Dairis Litavnieks, Armands Rusiņš, Arnis matvejevs, Raimonds Rubins, Valters Reinis, Miks Babris, Vjačeslavs Nagevičs, Renārs Vanags, Kristofers Ticsons. 

 

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

P

1.

D-PILS 1

 

2:2

1:1 

1:1

3:0 

4:1

6:1

12:1

 9:0

9:1

10:1

6:0

11:1

8:0

7:0

1:0

5:0 

42

94-10

2.

BLĀZMA

2:2

 1:1

 

1:2

1:0 

3:2

 1:1

9:0

 8:1

6:2

7:0

6:1

3:0

3:0

2:0

7:0

2:0

39

62-12

3.

D-PILS 3

1:1

 0:3

2:1

 0:1

 

0:2

1:1

4:1

 5:1

2:1

7:0

2:1

3:0

2:0

2:0

1:0

1:0

35

33-13

4.

J-PILS

1:4

1:6

2:3

1:1 

2:0

1:1

 

13:0

 12:0

6:0

9:0

2:1

2:1

6:0

1:1

6:0

3:0

33

68-18

5.

PREIĻI 2

1:12

0:9 

0:9

1:8 

1:4

1:5 

0:13

0:12 

 

9:3

2:4

3:2

4:1

5:3

0:0

11:2

3:0

19

41-87

6.

LĪVĀNI

1:9

1:10

2:6

0:7

1:2

0:7

0:6

0:9

3:9

4:2

 

1:3

2:2

3:0

1:1

2:0

4:0

14

25-73

7.

D-PILS 2

0:6

1:11

1:6

0:3

1:2

0:3

1:2

1:1

2:3

1:4

3:1

2:2

 

3:1

2:0

3:0

0:2

14

21-48

8.

PREIĻI 1

0:8

0:7

0:3

0:2

0:2

0:2

0:6

1:1

3:5

0:0

0:3

1:1

1:3

0:2

 

1:2

4:0

6

11-47

9.

ILŪKSTE

0:1

0:5

0:7

0:2

0:1

0:1

0:6

0:3

2:11

0:3

0:2

0:4

0:3

2:0 

2:1

0:4

 

6

6-54

 

 

 2008. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS

(U - 9) GRUPA - 1999. DZ.G.

 

Mārcis Adamovičs, Dairis Litavnieks, Armands Rusiņš, Valters Reinis, Arnis Matvejevs, Raimonds Rubins, Vjačeslavs Nagevičs, Miks Babris, Renārs Vanags, treneris - Imants Babris. 

 

 

Nr.

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

P

1.

D-PILS 1

 

8:0

6:0 

7:1 

7:0

9:0 

4:1 

3:1

2:0 

6:0

 6:0

10:0 

6:0

11:0 

8:0

9:0

 8:0

48

110-3

2.

PREIĻI

0:8

 0:6

 

4:3

8:2

4:1

2:3 

2:1

 3:3

9:0 

5:3 

6:1

6:0 

6:0 

10:0

13:0 

10:0

37

88-31

3.

D-PILS 2

 1:7

0:7

3:4

2:8

 

1:0

1:

2:1

3:1 

2:0

2:0

5:0

4:1 

2:1

 5:0

5:0 

3:0 

34

41-31

4.

J-PILS 1

0:9

 1:4

1:4

 3:2

0:1

1:1 

 

2:2 

3:1

2:1

 3:0

5:0 

 3:0

4:0

 5:0

9:0

7:0

32

49-25

5.

BLĀZMA 1

1:3

 0:2

1:2

3:3 

1:2

 1:3

2:2 

1:3

 

2:2 

3:3 

1:0

3:1

1:0

4:0 

4:1

6:0 

22

34-27

6.

D-PILS 3

0:6

 0:6

0:9

3:5 

0:2

0:2

1:2

 0:3

2:2

 3:3

 

6:0

 0:0

1:0

4:0 

5:1 

8:0

18

33-41

7.

MALTA

0:10

0:6

1:6 

0:6 

0:5

 1:4

0:5

0:3 

0:1

1:3

0:6

 0:0

 

1:0

2:1

2:1

 1:0

13

9-57

8.

BLĀZMA 2

 0:11

0:8

0:6 

0:10

1:2

 0:5

0:4

0:5 

0:1

 0:4

0:1

 0:4

0:1

1:2

 

6:0 

3:0

11-64

9.

J-PILS 2

0:9

0:8 

0:13

0:10

0:5 

0:3 

0:9

0:7

1:4

 0:6

1:5

0:8 

1:2

 0:1

0:6 

0:3

 

0

3-99

 

2008. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS

(U - 8) GRUPA - 2000. DZ.G. 

1. rindā - Rihards Pilāns, Māris Kazakevičs, Mārcis Adamovičs, Mariks Mironovs, Renārs Soms, Ieva Adamoviča, Artūrs Ratnieks,       2. rindā - Kārlis Kjarkužs, Andrejs Osipovs, kristaps Upenieks, Guntis Džeriņš, Deniss Ivanovs, Rainers Trubačs, Sandis Sparāns, Alens Šņepsts, Edijs Mainulis, treneris Vladimirs Točko.

 

 

Nr.

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

P

1.

D-PILS 1

 

4:0

3:0

4:0

 6:0

 11:0

 7:0

3:0

5:0

6:0

7:0

10:0

2:0

11:0

6:0

42

85-0

2.

D-PILS 2

0:4

0:3

 

4:0

0:0

7:0

3:0

4:0

2:0 

7:0

4:0

5:0

 5:0

7:0

11:0 

34

59-7

3.

BLĀZMA 1

0:4

 0:6

0:4

0:0

 

 5:2

 7:0

5:0

1:0

5:0

5:0

 2:0

5:0 

10:0

3:0

31

48-16

4.

PREIĻI

 0:11

 0:7

0:7

0:3

2:5

0:7 

 

0:4

0:4

3:0

2:0

2:0

3:1

4:0

3:0

18

19-49

5.

J-PILS 1

0:3

0:5

0:4

0:2

0:5

0:1

4:0

4:0

 

0:2

0:0

0:0

0:0 

4:0

4:0

15

16-22

6.

MALTA

0:6

0:7

0:7

0:4

0:5

0:5

0:3

0:2

2:0

0:0

 

1:0

0:1

1:0

5:1

13

19-41

7.

BLĀZMA 2

0:10

0:2

0:5

 0:5

0:2

0:5 

0:2

1:3

0:0

0:0 

0:1

1:0 

 

0:0

3:0

9

5-35

8.

J-PILS 2

0:11

0:6

0:7

0:11 

0:10

0:3

0:4

0:3

0:4

0:4 

0:1

1:5 

0:0

0:3

 

1

1-72


PREIĻU RAJONA SKOLU KAUSA IZCĪŅA

VECĀKĀ GRUPA (1989./92. DZ.G.)

Preiļi, 2008. gada 14. oktobris

 

Nr. "A" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. P V
1. PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA 1:0 2:0 1:0 9 4-0 I
2. LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA 0:1 0:3 3:0 3 3-4 III
3. RIEBIŅU VIDUSSKOLA 0:2 3:0 0:0 4 3-2 II
4. AGLONAS INTERNĀTVIDUSSKOLA 0:1 0:3 0:0 1 0-4 4.

 

 

 

 

Nr.

"B" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. P V
1. LĪVĀNU 1. VIDUSSKOLA 0:0 1:0 0:1 4 1-1 II
2. PREIĻU 2. VIDUSSKOLA 0:0 0:0 0:3 2 0-3 4.
3. PREIĻU ARODVIDUSSKOLA 0:1 0:0 0:0 2 0-1 III
4. AGLONAS VIDUSSKOLA 1:0 3:0 0:0 7 4-0 I

 

 

 

1/2 FINĀLS PVĢ - LĪVĀNU 1. V-SKOLA 2:1
1/2 FINĀLS AGLONAS V-SKOLA - RIEBIŅU V-SKOLA 1:0
PAR 5.- 6. VIETU LĪVĀNU 2. V-SKOLA - PRIĻU ARODV-SKOLA 2:1
PAR 3. - 4. VIETU LĪVĀNU 1. V-SKOLA - RIEBIŅU V-SKOLA 2:0
PAR 1. - 2. VIETU PVĢ - AGLONAS V-SKOLA 2:0

 

PREIĻU RAJONA SKOLU KAUSA IZCĪŅA

VECĀKĀ GRUPA (1989./92. DZ.G.)

MEITENES

Preiļi, 2008. gada 14. oktobris

 

Nr.

"B" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. P V
1. PREIĻU ARODVIDUSSKOLA 1:0 1:0 2:0 9 4-0 I
2. PREIĻU 2. VIDUSSKOLA 0:1 1:0 1:0 6 2-1 II
3. PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA 0:1 0:1 0:0 1 0-2 III
4. RIEBIŅU VIDUSSKOLA 0:2 0:1 0:0 1 0-3 4.

 

PREIĻU RAJONA SKOLU KAUSA IZCĪŅA

VIDĒJĀ GRUPĀ (93./94.dz.g.)

Preiļi 2008. gada 9. oktobris

Preiļu 1. pamatskolas komanda. 1.rindā - Konstantīns Stabulnieks, Lauris Sparāns, Ingmārs Jermakovičs, Dairis Bufals, 2.rindā - Artūrs Seilis, Valentīns Kondratjevs, Martins Mironovs, Edgars Vaivods, Ervīns Patmalnieks, Artjoms Krotovs.

 

 

Nr. "A" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. AGLONAS IVS 1:0 0:3 0:0 4:0 7 5-3 II
2. DRAVNIEKU PAMATSKOLA 0:1 2:1 0:0 4:0 7 6-2 III
3. PREIĻU 1. PAMATSKOLA 3:0 1:2 3:0 3:0 9 10-2 I
4. VANAGU PAMATSKOLA 0:0 0:0 0:3 2:0 5 2-3 4.
5. ROŽUPES PAMATSKOLA 0:4 0:4 0:3 0:2 0 0-13 5.

 

 

 

Nr. "B" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA 4:2 4:0 0:0 1:0 10 9-2 I
2. PREIĻU 2. VIDUSSKOLA 2:4 1:0 0:1 0:2 3 3-7 4.
3. RUŠONAS PAMATSKOLA 0:4 0:1 0:5 0:0 1 0-10 5.
4. AGLONAS VIDUSSKOLA 0:0 1:0 5:0 0:0 8 6-0 II
5. RIEBIŅU VIDUSSKOLA 0:1 2:0 0:0 0:0 5 2-1 III

 

 

 

Nr. "C" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. P V
1. PRIEKUĻU PAMATSKOLA 0:1 2:1 0:1 3 2-3 III
2. GALĒNU PAMATSKOLA 1:0 2:0 1:0 9 4-0 I
3. SALAS PAMATSKOLA 1:2 0:2 0:4 0 1-8 4.
4. SĪĻUKALNA PAMATSKOLA 1:0 0:1 4:0 6 5-1 II

 

 

 

Nr. F  I  N  Ā  L  S 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. PREIĻU 1. PAMATSKOLA 1:1 1:1 2:0 6:0 3:0 11 13-2 I
2. LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA 1:1 0:0 1:1 0:0 1:0 7 3-2 II
3. AGLONAS VIDUSSKOLA 1:1 0:0 1:1 0:1 1:0 6 3-3 III
4. GALĒNU PAMATSKOLA 0:2 1:1 1;1 1:0 0:0 6 3-4 4.
5. SĪĻUKALNA PAMATSKOLA 0:6 0:0 1:0 0:1 0:2 4 1-9 6.
6. AGLONAS IVS 0:3 0:1 0:1 0:0 2:0 4 2-5 5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREIĻU RAJONA SKOLU KAUSA IZCĪŅA

VIDĒJĀ GRUPA (1993./94. DZ.G.)

MEITENES

Preiļi, 2008. gada 15. oktobris

 

Nr.

1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. SALAS PAMATSKOLA 0:0 0:0 0:0 2:0 1:0 9 3-0 I
2. GALĒNU PAMATSKOLA 0:0 1:0 0:0 0:0 1:0 9 2-0 II
3. VĀRKAVAS PAMATSKOLA 0:0 0:1 0:0 0:0 2:1 6 2-2 III
4. SĪĻUKALNA PAMATSKOLA 0:0 0:0 0:0 0:0 0:0 5 0-0 4.
5. SILAJĀŅU PAMATSKOLA 0:2 0:0 0:0 0:0 0:0 4 0-2 5.
6. PREIĻU 1. PAMATSKOLA 0:1 0:1 1:2 0:0 0:0 2 1-4 6.

 

PREIĻU RAJONA SKOLU KAUSS

JAUNĀKĀ GRUPA (1995,/96. DZ.G.)

Preiļi 2008. gada 1. oktobris

1. rindā - Dairis Bufals, Lauris Sparāns, Iļja Mitrofanovs, 2. rindā - Andis Pīzelis, Ervīns Rusiņš, Lauris Zalāns, Vladislavs Afanasjevs, kristaps Brīvers, Dāvis Pastars, Valentīns Kondratjevs, Sandris Vaivods, Mārtiņš Lisovs.

 

Nr. "A" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. PREIĻU 1. PAMATSKOLA                   2:0 2:0 1:2 2:0 6:1 12 13-3 I
2. LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA 0:2 4:0 0:1 0:0 1:0 7 5-3 III
3. AGLONAS VIDUSSKOLA 0:2 0:4 0:0 1:0 1:1 5 2-7 5.
4. RUŠONAS PAMATSKOLA 2:1 1:0 0:0 0:0 1:1 9 4-2 II
5. DRAVNIEKU PAMATSKOLA 0:2 0:0 0:1 0:0 0:1 2 0-4 6.
6. VĀRKAVAS PAMATSKOLA 1:6 0:1 1:1 1:1 1:0 5 4-9 4.

 

 

 

 

Nr. "B" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. LĪVĀNU 1. VIDUSSKOLA                             2:0 0:0 0:4 2:0 7 4-4 III
2. PREIĻU 2. VIDUSSKOLA 0:2 0:1 0:0 2:0 4 2-3 4.
3. SĪĻUKALNA PAMATSKOLA 0:0 1:0 0:2 2:0 7 3-2 II
4. GALĒNU PAMATSKOLA 4:0 0:0 2:0 4:0 10 10-0 I
5. SALAS PAMATSKOLA 0:2 0:2 0:2 0:4 0 0-10 5.

 

 

 

     
1/2 FINĀLS PREIĻU 1 PAMATSKOLA - SĪĻUKALNA PAMATSKOLA            4:0
1/2 FINĀLS GALEĀNU PAMATSKOLA - RUŠONAS PAMATSKOLA 1:1 (3:2)
PAR 3. - 4. VIETU RUŠONAS PAMATSKOLA - SĪĻUKALNA PAMATSKOLA 3:0
PAR 1. - 2. VIETU PREIĻU 1 PAMATSKOLA - GALĒNU PAMATSKOLA 4:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREIĻU RAJONA SKOLU KAUSA IZCĪŅA

Visjaunākā grupa (1997./98.dz.g.)

Preiļi, 2008. gada 23. septembris

 PREIĻU 1. PAMATSKOLA (1)

1. rindā'- Aldis Džeriņš. Emīls Seilis, Nauris Vigulis, Lauris Stabulnieks,Valdis Ševčuks, 2. rindā - Iļja Mitrofanovs, Artjoms Firsovs, Artis Žukovs, Aivis Dančauska, Arkādijs Koļesņikovs.

PREIĻU 1. PAMATSKOLA (2)

1. rindā - Armands Rusiņš, Miks Babris, Mārtiņš Sondors, 2. rindā - Matīss Dambītis, Renārs Vanags, Valters Reinis, Arnis Matvejevs, Raimonds Rubins.

Apakšgrupa "A"

 

Nr. Komandas 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. PREIĻU 1. PAMATSKOLA (2) 2:1 2:0 10:1 4:0 12 18-2 I
2. RUŠONAS PAMATSKOLA 1:2 1:1 4:1 2:0 7 8-4 II
3. LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA 0:2 1:1 0:0 3:0 5 4-3 III
4. VĀRKAVAS PAMATSKOLA 1:10 1:4 0:0 4:2 4 6-16 4.
5. GALĒNU PAMATSKOLA 0:4 0:2 0:3 2:4 0 2-13 5.

 

 

Apakšgrupa "B"

 

Nr. Komandas 1. 2. 3. 4. P V
1. PREIĻU 1. PAMATSKOLA (1) 4:0 9:1 10:0 9 23-1 I
2. SILAJĀŅU PAMATSKOLA 0:4 1:1 1:0 4 2-5 II
3. PREIĻU 2. VIDUSSKOLA 1:9 1:1 3:0 4 5-10 III
4. SALAS PAMATSKOLA 0:10 0:1 0:3 0 0-14 4.

 

 

 

1/2 FINĀLS PREIĻU 1. PAMATSKOLA (1) - RUŠONAS PAMATSKOLA 2:0
1/2 FINĀLS PREIĻU 1. PAMATSKOLA (2) - SILAJĀŅU P - SKOLA 5:0
PAR 7. - 8. VIETU VĀRKAVAS PAMATSKOLA - SALAS PAMATSKOLA 2:0
PAR 5. - 6. VIETU LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA - PREIĻU 2. VIDUSSKOLA 1:0
PAR 3. - 4. VIETU RUŠONAS PAMATSKOLA - SILAJĀŅU PAMATSKOLA 2:1
PAR 1. - 2. VIETU PREIĻU 1. PAMATSKOLA (1) - PREIĻU 1. PAMATSKOLA (2) 3:2

 

PREIĻU RAJONA SKOLU KAUSA IZCĪŅA

VISJAUNĀKĀ GRUPA (1997./98.DZ.G.)

MEITENES

Preiļi, 2008. gada 23. septembris

 

Nr.

  1. 2. 3. P V
1. SĪĻUKALNA PAMATSKOLA 0:0 1:0 4 1-0 I
2. PREIĻU 1. PAMATSKOLA 0:0 0:0 2 0-0 II
3. SALAS PAMATSKOLA 0:1 0:0 1 0-1 III

ROJAS KAUSS - 2008

U - 9 GRUPA (1999.dz.g.)

ROJA, 2008. gada 6. - 8. jūlijs

PREIĻU KOMANDA - 3. VIETAS IEGUVĒJI.

1. rindā - Miks Babris, Dairis Litavnieks, Raimonds Rubins, Kristofers Ticsons, 2. rindā - Armands Rusiņš, Vjačeslavs Nagevičs, Valters Reinis, Arnis matvejevs, Renārs Vanags, treneris Imants Babris.

 

 

 Nr "A" apakšgrupa   1. 2. 3. 4.   5. P VĀ 
1.    TUKUMS        6:1 4:1  5:0   11:0  12 26-2
2.  PREIĻI  1:6   7:3  10:1  9:0  27-10  II 
3.         KOHTLA - JARVE        1:4 3:7    4:0  3:0  11-12  III 
4.  FS "METTA"  0:5 1:10  0:4    9:0  10-19 4. 
5.  JĒKABPILS  0:11 0:9  0:3  0:9     0  0-32  5.

 

  •  

 

 Nr "B" apakšgrupa   1. 2. 3.  4.  5.  VĀ  V 
1. PĒRNAVA    0:0 10:0  5:0  9:0  10  24-0 
2.        LIEPĀJAS METALURGS      0:0    4:1 3:2  8:0  10  15-3  II 
3.  JĒKABPILS 1  0:10 1:4    1:3  5:1  7-18   4.
4.  SUPERNOVA  0:5 2:3  3:1    2:0  7-9  III 
5.  71. VIDUSSKOLA  0:9 0:8  1:5  0:2    1-24   5.

 

 

 

     
1/2 FINĀLS      TUKUMS - LIEPĀJAS METALURGS    4:0
1/2 FINĀLS PĒRNAVA - PREIĻI 5:0
       PAR 9. - 10. V.       71. VIDUSSKOLA - JĒKABPILS 2 5:0
PAR 7. - 8. V. METTA - JĒKABPILS 1 4:1
PAR 5. - 6. V. KOHTLA JARVE - SUPERNOVA 3:1
PAR 3. - 4. V. PREIĻI - LIEPĀJAS METALURGS      2:2 (4:3)      
PAR 1. - 2. V. PĒRNAVA - TUKUMS 1:0

 

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ  

RENĀRS VANAGS -9, MIKS BABRIS - 9, VALTERS REINIS - 9, RAIMONDS RUBINS- 1, ARMANDS RUSIŅŠ - 1

                                     TURNĪRA LABĀKAIS UZBRUCĒJS RTurnīra labākais uzbrucējs Renārs VanagsENĀRS VANAGS


BAUSKAS DOMES KAUSS 2008

U - 9 GRUPA (1999.dz.g.)

Bauska 2008. gada 19. oktobris

Preiļu komandas spēlētāji. 1. rindā - Armands Rusiņš, Miks Babris, Renārs Vanags, Dairis Litavnieks, 2. rindā - Mārtiņš Sondors, Valters Reinis, Arnis Matvejevs, Raimonds Rubins, Kristofers Ticsons, Matīss Dambītis.

 

Nr. KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. PREIĻI 2:0 1:0 2:0 3:1 5:1 6:0 18 19-2 I
2. FK VIOLA (JELGAVA) 0:2 0:0 1:0 2:0 3:0 2:0 13 8-2 II
3. FA NAPOLIS (LIETUVA/ŠAUĻI) 0:1 0:0 0:0 2:0 3:0 4:0 11 9-1 III
4. BAUSKA 1 0:2 0:1 0:0 1:0 0:0 1:0 8 2-3 4.
5. FS METTA (RĪGA) 1:3 0:2 0:2 0:1 4:0 0:0 4 5-8 5.
6. BAUSKA 2 1:5 0:3 0:3 0:0 0:4 1:0 4 2-15 6.
7. PAKROJA (LIETUVA) 0:6 0:2 0:4 0:1 0:0 0:1 1 0-14 7.

 

Vārtu guvēji Preiļu komandā:

  • MIKS BABRIS - 12

  • VALTERS REINIS - 3

  • RENĀRS VANAGS - 2

  • ARMANDS RUSIŅŠ - 2

 

Komandas labākais spēlētājs - RAIMONDS RUBINS

Turnīra rezultatīvākais spēlētājs - MIKS BABRIS (12 VĀRTI)


DINAMO RĪGA KAUSS 2008

U - 10 GRUPA (1998. G.DZ.)

Rīga, 2008. gada 31. oktobris

 

1. rindā - Armands Rusiņš, Nauris Vigulis, Mārtiņš Sondors, Arnis Matvejevs, Miks Babris, Raimonds Rubins, Lauris Stabulnieks, 2. rindā - Valters Reinis, Vladislavs Rečs, Artūrs Leonovs, Aivis Dančauska, Aldis Džeriņš, Kristaps Strods, treneris Viktors Martinovs

 

 

Nr. "A" apakšgrupa 1. 2. 3. P V
1. ŠFS 4:1 0:4 3 4-5 II
2. SALASPILS 1:4 1:1 1 2-5 III
3. DAUGAVA 1             4:0 1:1 4 5-1 I

 

 

 

Nr. "B" apakšgrupa 1. 2. 3. P V
1. DINAMO 10:0 3:0 6 13-0 I
2. FS METTA 0:10 1:5 0 1-15 III
3. PREIĻI 0:3 5:1 3 5-4 II

 

 

 

Nr. "C" apakšgrupa 1. 2. 3. P V
1. KAUGURI 2:0 0:1 3 2-1 II
2. MULTIBANKA 0:2 0:5 0 0-7 III
3. FK ALBERTS              1:0 5:0 6 6-0 I

 

 

 

Nr. "D" apakšgrupa 1. 2. 3. P V
1. SUPER NOVA 1:0 5:0 6 6-0 I
2. DAUGAVA 2 0:1 4:0 3 4-1 II
3. VIOLA                         0:5 0:4 0 0-9 III

 

 

1/2 FINĀLS (9.-12.V) SALASPILS - MULTIBANKA 4:2
1/2 FINĀLS (9.-12.V) VIOLA - S METTA 4:1
1/2 FINĀLS (5.-8.V) ŠFS - KAUGURI 2:1
1/2 FINĀLS (5.-8.V) DAGAVA 2 - PREIĻI 2:2 (3:2)
1/2 FINĀLS (1.-4.V) DAUGAVA - ALBERTS 2:0
1/2 FINĀLS (1.-4.V) SUPER NOVA - DINAMO 1:0
PAR 11. - 12.VIETU MULTIBANKA - FS METTA 5:0
PAR 9. - 10 VIETU VIOLA - SALASPILS 3:1
PAR 7. - 8. VIETU KAUGURI - PREIĻI 6:1
PAR 5. - 6. VIETU ŠFS - DAUGAVA 2 1:0
PAR 3. - 4. VIETU ALBERTS - DINAMO 1:0
PAR 1. - 2. VIETU DAUGAVA - SUPER NOVA 8:2

 

 VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

LAURIS STABULNIEKS - 3

ARTŪRS LEONOVS - 3

VALTERS REINIS - 2

Turnīru tiesāja Preiļu futbola skolas audzēknis Jānis Pīzelis

Turnīru tiesāja Preiļu futbola audzēknis Jānis Pīzelis

Balvu saņem labākais spēlētājs Preiļu komandā - Aivis Dančauska


  •  

 

 

......