NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 28.01.2023. - 29.01.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U13, Preiļu 1.psk.
  • 01.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 6.-7.kl., BJSS
  • 04.02.2023. - 05.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U12, Preiļu 1.psk.
  • 07.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 4.-5.kl, BJSS
  • 11.02.2023. - 12.02.2023. 10:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U11, Malta
  • 16.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 2.-3.kl, BJSS
  • 18.02.2023. - 19.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U10, Preiļu BJSS
2020

Latvijas Jaunatnes čempionāts

Sakarā ar Covid pandēmiju čempionāts visās grupās netika pabeigts

Meistarības grupa

U-15 (2005.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda

 

1. rindā - Dāvis Mūrnieks, Romāns Poļenovs, Eduards Podskočijs, Edijs Bokāns, Rinārs, Pēteris Stupāns.

2.rindā - Ēriks Kozeris, Edvīns Pūga, Rainers Urujevs, Uldis Koržeņevskis, Dāvis Silkāns, Anatolijs Poļakovs, Roberts Makejevs, Daniels Ancāns, Valters Pūdžs, Aleksandrs Geduševs, treneris Vladimirs Točko

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. JDFS Alberts  

 5:0

12:0

 1:0

5:0

 4:1

6:1

 2:1

2:0

 9:1

 

 8:0

7:1

 3:4  33    
2. FC Real Pro/FK Auda

 0:5

0:12

 

 0:3

0:1

 1:0  

 2:3

 2:1

0:1

 1:2

1:3

 6    
3. LBF JFK Daugava

 0:1

0:5

 3:0

1:0

 

 2:3

0:3

 1:2  1:1

 1:1

1:0

4:1 

1:1

 15    
4.  Ventspils FA

 1:4

1:6

 0:1

 3:2

3:0

 

 0:6

0:2

6:1

4:3

 2:1

 0:1

0:3

 15    
5. FK Jelgava

 1:2

0:2

   2:1

 6:0

2:0


 12:0

4:1

 4:1

8:0

 0:0

1:0

 25    
6.  Vidzemes FC 1:9  3:2  1:1

 1:6

3:4

 0:12

1:4

 

 1:0

8:1

 2:2

0:4

11    
7. Preiļu BJSS

 0:8

1:7

 1:2

1:0

 1:1

0:1

1:2

 1:4

0:8

 0:1

1:8

   0:3  4    
8. Valmiera FC  4:3

 2:1

3:1

 1:4

1:1

 1:0

3:0

 0:0

0:1

 2:2

4:0

 3:0    24    

 

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS

9. jūlijs (ceturtdiena)

14:00

JDFS Alberts - Preiļu NBJSS 8:0

13. jūlijs (pirmdiena)

14:00

Preiļu NBJSS - FS Jelgava 1:4

20. jūlijs (pirmdiena)

16:00

LBF JFK Daugava - Preiļu NBJSS 1:1

28. jūlijs (otrdiena)

13:00

Preiļu NBJSS - Vidzemes FC 0:1

14. augusts (piektdiena)

14:00

FC Real Pro/ FK Auda - Preiļu NBJSS 2:1

17. augusts (pirmdiena)

16:00

Preiļu NBJSS - Valmiera FC 0:3

25. augusts (otrdiena)

15:00

Preiļu NBJSS - Ventspils FA 1:2

31. augusts (pirmdiena)

14:00

Preiļu NBJSS - JDFS Alberts 1:7

6. septembris (svētdiena)

16:00

FS Jelgava - Preiļu NBJSS 8:0

20. septembris (svētdiena)

14:00

Preiļu NBJSS - LBF JFK Daugava 0:1

27. septembris (svētdiena)

13:00

Vidzemes FC - Preiļu NBJSS 8:1

11. oktobris (svētdiena)

12:00

Preiļu NBJSS - FC Real Pro/FK Auda 1:0

18. oktobris (svētdiena)

14:00

Valmiera FC - Preiļu NBJSS

25. oktobris (svētdiena)

15:00

Ventspils FA - Preiļu NBJSS


Attīstības grupa

U-14 (2006.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda

 

1. rindā - Matīss Kivlenieks, Dāvis Krūmiņš, Romāns Paļenkovs, Kristers Šņepsts, Eduards Podskočijs, Elvis Rusiņš, Aleks Upenieks, Ņikita Skutelis, Artis Kraupša.

2. rindā - treneris Dainis Binders, Dāvis Mūrnieks, Artūrs Brincevs, Pēteris Stupāns, Atis Puzaks, Anatolijs Poļakovs, Ēriks Kozeris, Aleksandrs Geduševs, Guntars Punculis, Renāts Turčinskis, treneris Vladimirs Točko

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. Jēkabpils SS  

 2:14

0:18

 0:8

1:8

 0:9

1:21

 0:5

3:3

 1:8

0:7

 0:14

2:16

1    
2. Preiļu BJSS

 14:2

18:0

 

 0:2

2:4

 2:1

4:5

 5:0

5:2

 1:4

2:0

 1:6

2:4

 18    
3. Balvu SC

8:0 

8:1

 2:0

4:2

 

 2:0

1:5

 7:0

5:0

 2:1

3:0

 1:2

1:2

 27    
4.  FK Veina (Aizkraukle)

 9:0

21:1

 1:2

5:4

 0:2

5:1

   10:0

3:4

6:1

 3:4

2:3

 18    
5. Ludzas NSS/SK Kuorsova

 5:0

3:3

 0:5

2:5

 0:7

0:5

 0:10

 0:5

0:4

 4:12

2:5

4    
6.  Sēlijas SS

8:1

7:0

 4:1

0:2

 1:2

0:3

 4:3

1:6

 5:0

4:0

 

 2:5

0:5

18    
7. Ogres NSC

 14:0

16:2

 6:1

4:2

 2:1

2:1

4:3

3:2

 13:4

5:2

 5:2

5:0

  36    

 

SPĒĻU KALENDĀRS 

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS

16. jūlijs (ceturtdiena)

15:00

Preiļi - Ogre 1:6

24. jūlijs (piektdiena)

14:00

Aizkraukle - Preiļi 1:2

31. jūlijs (piektdiena)

12:00

Preiļi - Balvi 0:2

7. augusts (piektdiena)

11:00

Sēlija - Preiļi 1:4

19. augusts (trešdiena)

18:00

Jēkabpils - Preiļi 2:14

21. augusts (piektdiena)

12:00

Preiļi - Ludza 5:0

3. septembris (ceturtdiena)

16:00

Ogre - Preiļi 4:2

10. septembris (ceturtdiena)

18:00

Preiļi - Jēkabpils 18:0

16. septembris (trešdiena)

17:00

Balvi - Preiļi 2:4

23. septembris (trešdiena)

17:00

Preiļi - Aizkraukle 4:5

30. septembris (trešdiena)

16:00

Preiļi - Sēlija 2:0

3. oktobris (sestdiena)

13:00

Ludza - Preiļi 2:5


U-12 grupa (2008.dz.g.)

 

1.rindā - Daniils Antonovs, Kirils Budajs, Andrejs Vaivods, Rihards Katlaps, Kristiāns Daņilovs, Dāvis Akmentiņš.

2.rindā - Kirils Palenkovs, Ņikita Sergejevs, Nauris Opolais, Ervīns Strods, Sandis Verza, Aldis Formulevičs, Eduards Brakovskis.

treneris Viktors Martinovs

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu BJSS

1:1

1:5

0:9

1:5

0:7

2:3

4:3

6:2

7
2. BFC Daugavpils 1

1:1

0:6

0:11

1:7

0:1

0:2

0:6

1:8 1
3. BFC Daugavpils 2

5:1

9:0

6:0

11:0

0:1

1:2

2:0

7:0 18
4. BFC Daugavpils 3

5:1

7:0

7:1

1:0

1:0 0:0

8:0

4:1

22
5. Rēzeknes FA 3:2

2:0

6:0

2:1

0:2

0:0

3:1

9:0

19
6. Jēkabpils SS

3:4

2:6

8:1 0:7

0:8

1:4

1:3

0:9

3

 

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS
17. jūlijs (piektdiena) Daugavpils Preiļi - Daugavpils 2 1:5
17. jūlijs (piektdiena) Daugavpils Preiļi - Jēkabpils 4:3
18. augusts (otrdiena) Jēkabpils Preiļi - Daugavpils 3 1:5
18. augusts (otrdiena) Jēkabpils Preiļi - Rēzekne 2:3
26. augusts (trešdiena) Rēzekne Preiļi - Daugavpils 1 1:1
26. augusts (trešdiena) Rēzekne Preiļi - Daugavpils 2 0:9
8. septembris (otrdiena) Rēzekne Preiļi - Jēkabpils 6:2
8. septembris (otrdiena) Rēzekne Preiļi - Daugavpils 3 0:7
16. septembris (trešdiena) Daugavpils Preiļi - Rēzekne
16. septembris (trešdiena) Daugavpils Preiļi - Daugavpils 1


U-11 grupa (2009.dz.g.)

1. rindā - Renārs Smukša, Matīss Madernieks, Raitis Valters, Mareks Dronga, Daniels Vucāns.

2. rindā - Rainers Stulpiņš, Eduards Brakovskis, Ervīns Strods, Andrejs Vaivods, Nauris Opolais, Guntars Briška, Daniils Antonovs, Adrians Martinovs, Nikolass Maksimovs.

treneris Viktors Martinovs

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu BJSS  

 2:12

0:8

 1:3  3:1

 2:2

0:3

 2:4

1:2

 4    
2. BFC Daugavpils 1

 12:2

8:0

 

 12:0

6:0

 1:0

 7:1

7:1

 12:1 24    
3. BFC Daugavpils 2  3:1

 0:12

0:6

 

 2:2

1:0

 0:1

 3:7

0:2

 7    
4. BFC Daugavpils 3  1:3  0:1

 2:2

0:1

 

 2:7

1:1

 0:4

0:3

 2    
5. Rēzeknes FA

 2:2

3:0

 1:7

1:7

 1:0

 7:2

1:1

   0:2 10    
6. Jēkabpils SS

 4:2

2:1

 1:12

 7:3

2:0

 4:0

3:0

 2:0   21    

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS

21.jūlijs 

(otrdiena)

Ilūkste Preiļi - Daugavpils 1 2:12

21.jūlijs 

(otrdiena)

Ilūkste Preiļi - Jēkabpils 2:4

3.augusts

(pirmdiena)

Rēzekne Preiļi - Rēzekne 2:2

3.augusts

(pirmdiena)

Rēzekne Preiļi - Daugavpils 3 3:1

11.augusts

(otrdiena)

Jēkabpils Preiļi - Daugavpils 2 1:3

11.augusts

(otrdiena)

Jēkabpils Preiļi - Daugavpils 1 0:8

10.septembris

(ceturtdiena)

Jēkabpils Preiļi - Jēkabpils 1:2

10.septembris

(ceturtdiena)

Jēkabpils Preiļi - Rēzekne 0:3

22.septembris

(otrtdiena)

Daugavpils Preiļi - Daugavpils 3

22.septembris

(otrtdiena)

Daugavpils Preiļi - Daugavpils 2

U-10 grupa (2010.dz.g.)

Preiļu BJSS - 2.vieta

treneris Dainis Binders

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P V
1. Preiļu BJSS 1    2:1  1:2  5:4 4:1   5:0 6:1 8:0 7:0 21     
2. Preiļu BJSS 2  1:2    1:8 5:7  6:1  13:0  10:0 6:2 2:5  12    
3.

Līvānu BJSS

 2:1 8:1    6:2   7:1 13:0  13:2 9:0 3:2  24    
4. Rēzeknes NBJSS 1  4:5  7:5 2:6    6:0  16:0  5:2 3:0 7:1 18     
5. Rēzeknes NBJSS 2
 1:4 1:6   1:7 0:6     7:1 4:0 6:2 1:5    
6. Ilūkstes NSS  0:5  0:13  0:13 0:16  1:7    1:4 0:1 1:5    
7. Sēlijas SS 1 1:6 0:10 2:13 2:5 0:4 4:1 3:2 1:4 6
8. Sēlijas SS 2 0:8 2:6 0:9 0:3 2:6 1:0 2:3 0:7 3
9. Rēzekne 0:7 5:2 2:3 1:7 5:1 5:1 4:1 7:0 15

Finālturnīrs (21.septembris, Kaunata)

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 1

1:2

0:8

5:4

2:2

7:0

1:1

8 2.
2. Līvānu BJSS

2:1

8:0

6:2

3:0

3:2

5:1

18 1.
3. Rēzeknes nov. BJSS 1

4:5

2:2

2:6

0:3

7:1

4:1

7 3.
4. Rēzekne

0:7

1:1

2:3

1:5

1:7

1:4

1 4.

 

 


U-9

Preiļu NBJSS komanda

1. rindā - Raitis Valters, Emīls Šņepsts, Bruno Bekešs, Miks Slūka, Ernests Kotāns, Jēkabs Vaivods, Patriks Vutnāns-Kojāns.

2.rindā - treneri Dainis Binders, Dairis Slūka, Juliāns Zīmelis, Mārcis Elsts, Matīss Madernieks, Nils Matvejevs, Iļja Ondzuls, Pāvels Skačkovs.

 


U-7 grupa (2013.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda

1. rindā - Ģirts Griboniks, Gustavs Kuckajs, Mareks Veigulis, Kārlis Meluškāns, Artjoms Filatovs, Aleksandrs Groza.

2. rindā - Intars Pauniņš, Guntars Pauniņš, Artūrs Puduls, Valters Kudiņš, Gatis Trūps, Marks Ribakovs, treneris Vladimirs Točko.




Skolu sacensības Telpu futbolā

10.-12.klases

Preiļi, 2020.gada 29.janvāris

1. vieta - Aglonas vidusskola

2. vieta - J.Eglīša PVĢ

3.vieta - Riebiņu vidusskola


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. p V
1. JEPVĢ   3:0 1:4 4:1 6 8-5 2.
2. Preiļu 2. vidusskola 0:3   3:6 0:2 0 3-11 4.
3. Aglonas vidusskola 4:1 6:3   4:1 9 14-5 1.
4. Riebiņu vidusskola 1:4 2:0 1:4   3 4-8 3.

8.-9.klases

Preiļi, 2020.gada 7.janvāris

1. vieta - Preiļu JEVĢ

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. p V
1. Preiļu 1.pamatskola   3:3 3:0 4:0 6:0 1:1 1:1 12 18-5 2.
2. Preiļu JEVĢ 3:3   2:1 4:0 2:1 1:1 2:1 14 14-7 1.
3. Līvānu 1.vidusskola 0:3 1:2   4:0 2:1 2:2 2:2 8 11-10 5.
4. Riebiņu vidusskola 0:4 0:4 0:4   2:1 0:1 2:5 3 4-19 6.
5. Salas pamatskola 0:6 1:2 1:2 1:2   1:2 2:4 0 6-18 7.
6. Priežmalas pamatskola 1:1 1:1 2:2 1:0 2:1   1:0 12 8-5 3.
7. Aglonas vidusskola 1:1 1:2 2:2 5:2 4:2 0:1 8 13-10 4.




6. - 7. klases

2020. gada 16.janvāris, Preiļi

1. vieta - Līvānu 2.vidusskola, skolotājs Edgars Cimars


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. p V
1. Preiļu 1.pamatskola    2:0 1:1 3:0 4:1  4:0  0:1  13  14-3  2. 
2. Preiļu 2. vidusskola  0:2   1:3  0:3  0:2  1:1  0:3  2-14  7. 
3. Līvānu 2.vidusskola  1:1  3:1    4:0 2:1  2:0  4:3  16  16-6  1. 
4. Aglonas vidusskola 0:3  3:0  0:4   2:2  0:1  0:0  5-10  5. 
5. Salas pamatskola 1:4  2:0  1:2  2:2   1:0  3:2  10  10-10  3. 
6. Galēnu pamatskola 0:4  1:1  0:2  1:0  0:1    0:3  4  2-11 6. 
7. Rušonas pamatskola 1:0  3:0 3:4  0:0  2:3  3:0    10  12-7  4. 

2. vieta - Preiļu 1. pamatskola, skolotājs Ilmārs Madelāns

3.vieta - Salas pamatskola, skolotājs Jānis Ondzuls




4. - 5. klases

Preiļi 2020. gada 21. janvāris

1.vieta - Preiļu 1.pamatskola

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu 2. vidusskola   0:4 1:1 0:7 2:1 0:3 4 3-16 5.
2. Galēnu pamatskola 4:0   4:1 1:3 4:0 1:0 12 14-4 2.
3. Salas pamatskola 1:1 1:4   0:11 1:0 0:0 5 3-16 4.
4. Preiļu 1.pamatskola 7:0 3:1 11:0   9:0 7:0 15 37-1 1.
5. Rušonas pamatskola 1:2 0:4 0:1 0:9 0:4 0 1-20 6.
6. Priežmalas pamatskola 3:0 0:1 0:0 0:7 4:0 7 7-8 3.

2. - 3. klases

2020. gada 5. februāris, Preiļos

1. vieta Preiļu 1.pamatskola (2)

2. vieta - Preiļu 1. pamatskola (1)

3. vieta - Riebiņu vidusskola


Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1. pamatskola (1)   0:2 7:0 5:0 6 12-2 2.
2. Riebiņu vidusskola 2:0   7:0 7:0 9 16-0 1.
3. Preiļu 2. vidusskola 0:7 0:7   1:0 3 1-14 3.
4. Rušonas pamatskola 0:5 0:7 0:1   0 0-13 4

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Līvānu 1. vidusskola   2:0 1:1 3:0 7 6-1 1.
2. Preiļu Brīvā skola 0:2   1:2 3:2 3 4-6 3.
3. Preiļu 1. pamatskola (2) 1:1 2:1   4:1 7 7-3 2.
4. Salas pamatskola 0:3 2:3 1:4   0 3-10 4.

FINĀLSPĒLES

 

A3-B4 Preiļu 2. vidusskola - salas pamatskola 1:0
B3-A4 Preiļu Brīvā skola - Rušonas pamatskola 3:1
A1-B2 Riebiņu vidusskola -Preiļu 1. pamatskola (2) 0:2
B1-A2 Līvānu 1. vidusskola - Preiļu 1. pamatskola (1) 0:1
par 7.-8.v. Salas pamatskola - Rušonas pamatskola 2:0
par 5.-6.v. Preiļu Brīvā skola - Preiļu 2. vidusskola 5:0
par 3.-4.v. Riebiņu vidusskola - Līvānu 1.vidusskola 1:1 (3:1)
par 1.-2.v. Preiļu 1. pamatskola (2) - Preiļu 1.pamatskola (1) 0:0 (5:4)