NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 28.01.2023. - 29.01.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U13, Preiļu 1.psk.
  • 01.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 6.-7.kl., BJSS
  • 04.02.2023. - 05.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U12, Preiļu 1.psk.
  • 07.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 4.-5.kl, BJSS
  • 11.02.2023. - 12.02.2023. 10:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U11, Malta
  • 16.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 2.-3.kl, BJSS
  • 18.02.2023. - 19.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U10, Preiļu BJSS
2009

2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ

"U - 14" GRUPA (1995. dz.g.)

Priekšplānā - Aleksandrs Birjukovs, 1. rindā - Lauris Sparāns, Konstantīns Vinogradovs, Andrejs Birjukovs, Dāvis Pastars, Sandris Vaivods. 2. rindā - Iļja Mitrofanovs, Valentīns Kondratjevs, Vladislavs Afanasjevs, treneris Viktors Martinovs, Deniss Šeinovs, Mārtiņš Lisovs, Elvis Patmalnieks, Dairis Bufals.

 

 

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

SK BLĀZMA (RĒZEKNE)

 

1:0

2:2

4:1

3:0

1:0

7:0 

7:0

9:0

9:0

4:1

28

47-4

2.

ILŪKSTE

0:1

2:2 

 

4:0

0:5

3:2

2:1

4:0

5:0

6:0

5:0

22

30-11

 II

3.

MALTA

1:4

0:3

0:4

5:0

 

0:1

3:0

3:2

5:0

3:1

2:1

18

22-16

 III

4.

JĒKABPILS RSS

0:1

0:7

2:3

1:2

1:0

0:3

 

1:1

4:0

1:0

6:1

13

16-18

 4.

5.

PREIĻI

0:7

0:9

0:4

0:5

2:3

0:5

1:1

0:4

 

0:2

3:2 

4

6-41

 5.

6.

PĻAVIŅAS

0:9

1:4 

0:6

0:5

1:3

1:2

0:1

1:6

2:0

2:3

 

3

8-39

 6.

 

 

 

2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ

"U  11" GRUPA (1998. dz.g.)

1. rindā- Dairis Litavnieks, Nauris Vigulis, Lauris Stabulnieks, Renārs Vanags, Miks Babris. 2. rindā - Aldis Džeriņš, Raimonds Rubins, Vladislavs Rečs, Aivis Dančauska, Valters Reinis, Arnis Matvejevs, Armands Rusiņš, Kristaps Strods, treneri - Imants Babris, Viktors Martinovs.

 

 

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

P

V

1.

DAUGAVPILS 1

 

0:0

0:2

1:0

2:1

1:0

1:0

7:1

7:0

10:2

6:0

14:0

8:0

5:0

5:0

4:1

3:0

9:0

8:0

49

91-7

I

2.

JĒKABPILS RSS

0:0

2:0

 

0:5

3:1

0:2

2:0

2:1

2:4

3:1

2:1

4:0

5:1

2:0

6:0

11:1

4:2

4:0

2:0

43

54-19

II

3.

BLĀZMA 1

0:1

1:2

5:0

1:3

 

1:2

1:1

3:0

4:0

4:0

4:2

6:1

2:1

3:0

5:0

1:0

6:1

7:0

7:0

40

61-14

III

4.

DAUGAVPILS 2

0:1

0:1

2:0

0:2

2:1

1:1

 

3:0

1:1

4:2

2:4

5:0

6:0

4:0

7:0

3:0

6:0

6:0

9:0

38

61-13

4.

5.

PREIĻU BJSS

1:7

0:7

1:2

4:2

0:3

0:4

0:3

1:1

 

3:0

0:0

2:0

4:0

2:0

4:0

6:0

2:0

6:0

3:1

32

39-30

5.

6.

BLĀZMA 3

2:10

0:6

1:3

1:2

0:4

2:4

2:4

4:2

0:3

0:0

 

1:3

4:2

0:2

5:0

1:1

0:0

3:1

4:0

18

30-47

6.

7.

LĪVĀNI

0:14

0:8

0:4

1;5

1:6

1:2

0:5

0:6

0:2

0:4

3:1

2:4

 

1:1

0:1

2:1

0:3

4:1

7:1

13

22-69

7.

8.

ILŪKSTE

0:5

0:5

0:2

0:6

0:3

0:5

0:4

0:7

0:2

0:4

2:0

0:5

1:1

1:0

 

4:3

1:1

2:3

0:0

12

11-53

8.

9.

VIESĪTE

1:4

0:3

1:11

2:4

0:1

1:4

0:3

0:6

0:6

0:2

1:1

0:0

1:2

3:0

3:4

1:1

 

2:0

1:2

9

17-56

9.

10.

BLĀZMA 2

0:9

0:8

0:4

0:2

0:7

0:7

0:6

0:9

0:6

1:3

1:3

0:4

1:4

1:7

3:2

0:0

0:2

2:1

 

7

9-74

10.

 

 

 

2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ

"U  10" GRUPA (1999. dz.g.)

1. rindā - Dairis Litavnieks, Raimonds Rubins, Mārcis Adamovičs, Miks Babris, Valters Reinis, Renārs Vanags, 2. rindā - Kristofers Ticsons, Mārtiņš Sondors, Arnis Matvejevs, Armands Rusiņš, Sandis Sparāns, treneris Imants Babris.

 

 

 

Nr APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. P V
1. DAUGAVPILS BJSS 1 3:1 4:0 2:0 7:0  3:2 11:0 6:2 3:0 4:0 7:0 30 50-5 I
2. DAUGAVPILS BJSS 2 1:3 1:1 0:2 6:0  1:4 5:1 2:3 0:0 6:0 4:0 14 26-14 7.
3. DAUGAVPILS BJSS 3 0:4 1:1 0:5 4:0  2:5 6:0 0:3 4:1 4:0 4:0 16 25-19 6.
4. SK BLĀZMA 1 0:2 2:0 5:0 6:0  1:0 7:1 3:2 6:1 8:0 5:0 26 43-6 II
5. SK BLĀZMA 2 0:7 0:6 0:4 0:6  0:6 1:1 3:5 0:3 0:0 0:4 2 4-42 11.
6.  JĒKABPILS RSS 1  2:3  4:1  5:2  0:1  6:0   10:0 0:3 2:0 7:0 0:1  18  36-11  4.
7. JĒKABPILS RSS 2 0:11 1:5 0:6 1:7 1:1 0:10 0:5 0:1 1:0 0:6 4 4-52 9.
8. PREIĻU BJSS 2:6 3:2 3:0 2:3 5:3 3:0 5:0 4:1 6:1 1:2 21 34-18 III
9. FK SAULES PUIKAS (MALTA) 0:3 0:0 1:4 1:6 3:0 0:2 1:0 1:4 1:0 0:2 10 8-21 8.
10. ILŪKSTE 0:4 0:6 0:4 0:8 0:0 0:7 0:1 1:6 0:1 0:0 2 1-38 10.
11. VIĻĀNI 0:7 0:4 0:4 0:5 4:0 1:0 6:0 2:1 2:0 0:0 16 15-21 5.

 

 

     

    Nr

    FINĀLTURNĪRS (1. - 6. VIETA)  

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    P

    V

    1.

    DAUGAVPILS 1

     

    2:0 

    3:0 

    6:2 

    3:0

    3:2

     2:0

    7:0

    7:0

    4:0 

    3:0 

    30

    40-4

     I

    2.

    BLĀZMA 1

    0:2 

     0:3

     

    3:2 

    1:4 

    1:0

    1:2

    5:0

    3:1

    5:0 

    3:1 

    18

    22-15

     II

    3.

    PREIĻI

     2:6

    0:3

    2:3 

    4:1 

     

    3:0

    0:1

    1:2

    2:1

    3:0

    3:1 

    15

    20-18

     III

    4.

    JĒKABPILS 1

    2:3

    0:2

     0:1

    2:1

    0:3

    1:0

     

    0:1

    3:0

    5:2

    2:1

    15

    6-32

     4.

    5.

    VIĻĀNI

    0:7

    0:7

    0:5

    1:3

    2:1

    1:2 

    1:0

    0:3 

     

    0:4

    1:0

    9

    15-14 

     5.

    6.

    DAUGAVPILS 3

    0:4 

     0:3

    0:5 

    1:3 

    0:3

    1:3 

    2:5

    1:2

    4:0

    0:1 

     

    9-29

     6.

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr

FINĀLTURNĪRS (7. - 11. VIETA) 

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

DAUGAVPILS 2

 

0:0

 0:0

5:1 

5:0

6:0 

1:0

6:0

 5:0

20

28-1 

 7.

2.

MALTA

0:0 

 0:0

 

1:0 

2:1

3:0 

4:0 

1:0

2:1 

20

13-2

 8.

3.

JĒKABPILS 2

1:5 

0:5

0:1

1:2

 

1:1

0:0

1:0 

 5:0

8

9-14 

 9.

4.

BLĀZMA 2

 0:6

0:1

 0:3

 0:4

1:1 

0:0 

 

0:0

1:0 

6

2-15

 10.

5.

ILŪKSTE

0:6 

 0:5

0:1

1:2 

0:1 

 0:5

0:0 

0:1

 

 1

1-21

 11.

 

 

2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ 

"U - 9" GRUPA (2000. dz.g.)

1.rindā - Kristaps Upenieks, Andrejs Osipovs, Mārcis Adamovičs, Artūrs Ratnieks, Rainers Trubačs, Guntis Džeriņš, 2. rindā - Artjoms Gorjačko, Māris Kazakevičs, Juris Vilcāns, Deniss Ivanovs, Sandis Sparāns, Dmitrijs Artjomovs, Ivans Piskunovs, treneris Vladimirs Točko.

 

 

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

P

V

1.

DAUGAVPILS BJSS 1

 

 3:0

 4:2

3:2

2:0

5:0 

2:0

 8:0

 6:0

5:1

9:1

 12:0

10:0

6:0

12:0

8:0 

12:0 

 48

107-4

 I

2.

DAUGAVPILS BJSS 2

 0:3

 2:4

 

1:1

2:0

3:1

2:0

5:0

2:1 

5:0

2:0 

12:0

10:0

5:0 

6:0

14:0

 13:0

40

84-16

 II

3.

JĒKABPILS 1

0:3

0:2

1:1

0:2

 

0:0

2:0 

4:1

2:0

2:0

4:0

7:0

6:2

6:1

3:0

 8:0

15:0

35

60-12

III 

4.

SK BLĀZMA 1

 0:5

0:2

 1:3

 0:2

0:0

0:2  

 

 11:0

3:0

 1:0

3:1

 8:0

8:0 

5:0

10:0

11:0 

12:0

31

73-15

 4.

5.

SK BLĀZMA 2

0:8 

 0:6

0:5 

1:2

1:4

0:2

 0:11

0:3

 

1:1

3:1

3:0

 2:0

 2:0

1:0

3:0 

 3:0

 22

20-43

 5.

6.

PREIĻU BJSS 1

1:5

1:9

0:5

0:2

 0:2

0:4

0:1

1:3

1:1

1:3

 

4:1

1:3

6:1

4:1

6:0

5:0

19

33-39

 6.

7.

JĒKABPILS RSS 2

 0:12

0:10

 0:12

0:10 

0:7

2:6

0:8

0:8

0:3

0:2

1:4

1:3

 

0:0

2:1

 4:0

1:1 

8

11-87

 7.

8.

DAUGAVPILS BJSS 3

0:6

0:12

 0:5

0:6

 1:6

0:3

0:5

0:10

 0:2

0:1

1:6

1:4

0:0

1:2

 

9:0

6:1

7

13-69

 8.

9.

PREIĻU BJSS 2

 0:8

0:12

0:14 

0:13

0:8

0:15

 0:11

0:12

 0:3

0:3 

0:6

0:5

 0:4

 1:1

 0:7

1:6

 

1

2-124

 9.

 

2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ 

"U - 8" GRUPA (2001. dz.g.)

1. rindā - Maksims Černovs, Sandis Brokāns, Edijs Vaivods, Ņikita Baranovskis, 2. rindā - Edijs Mainulis, Edvards Vaivods, Martins Grigorjevs, Deniss Rečs, Rihards Piļāns, treneris Vladimirs Točko. 

 

 

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

P

V

1.

DAUGAVPILS BJSS 1

 

3:1

1:0

 2:0

3:0

 6:0

6:2

 4:0

 5:0

 10:0

5:0

 7:0

4:0

36

58-3

2.

SK BLĀZMA 1

1:3

0:1

 

0:0

5:0 

4:0

4:0

3:0

5:1

1:0

2:0 

3:0

5:0

28

33-5

 II

3.

DAUGAVPILS BJSS 2

0:2

0:3

 0:0

0:5

 

2:0

2:1

5:1

2:2

4:0

5:1 

4:0

4:0

23

30-15

 III

4.

PREIĻU BJSS

 0:6

2:6

0:4

0:4

0:2

1:2

 

 7:0

2:4 

1:1

1:0

1:0

5:0

13

20-29

 4.

5.

SK BLĀZMA 2

 0:4

 0:5

0:3

1:5

1:5

2:2 

0:7

4:2

 

0:1

3:0

1:0

5:0

13

17-31

 5.

6.

JĒKABPILS RSS

 0:10

0:5

0:1

0:2

0:4

1:5 

1:1

0:1

 1:0

0:3

 

0:0

2:0 

8

5-32

 6.

7.

VIĻĀNI

 0:7

0:4

 0:3

0:5

 0:4

0:4

 0:1

0:5

 0:1

0:5

0:0

0:2

 

1

0-41

 7.

 


2009. GADA LATGALES KAUSA IZCĪŅA JAUNIEŠIEM

U - 16 GRUPA (1993./1994. dz.g.)

1. rindā - Konstantīns Stabulnieks, Renārs Trubačs, Matīss Babris, Dairis Bufals, Lauris Sparāns

2. rindā - Raitis Tarasenko, Artūra Seilis, Aleksandrs Birjukovs, treneris Viktors Martinovs, Artjoms Krotovs, Edgars Vaivods, Vadims Jefimovs.

 

.Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻI

 

0:1

2:0

3:0

5:0

2:1

4:0

15

16-2

2.

DEKŠĀRES

1:0

0:2

 

0:0

3:0

1:0

2:0 

13

7-2

II 

3.

RĒZEKNE

0:3

0:5

0:0

0:3

 

2:0

2:2

4-13 

III 

4.

PĻAVIŅAS

1:2

0:4

0:1

0:2

0:2

2:2

 

1

3-13 

4. 


2009. GADA LATGALES KAUSA IZCĪŅA JAUNIEŠIEM

U - 14 GRUPA (1995./1996. dz.g.)

Iļja Mitrofanovs, Aleksandrs Birjukovs, Andrejs Birjukovs, Deniss Šeinovs, Lauris Sparāns, Valentīns Kondratjevs, Edgars Molnieks, Dairis Bufals, Sandris Vaivods, treneris Viktors Martinovs.

 

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

RĒZEKNE 1

 

 4:0

3:0 

1:0 

1:0 

4:0 

15 

13-0 

2.

RĒZEKNE 2

 0:4

 

3:0 

0:0 

0:4 

1:1 

4-9 

4. 

3.

RĒZEKNE 3

 0:3

0:3 

 

0:3 

0:6 

0:1 

0-16 

6. 

4.

JĒKABPILS

0:1 

0:0 

3:0 

 

0:1 

1:0 

4-2 

III 

5.

 MALTA

 0:1

4:0 

6:0 

1:0 

 

3:0 

12 

14-1 

II 

6.

 PREIĻI

0:4 

1:1 

1:0 

0:1 

0:3 

 

2-9 

5. 

 

FINĀLSPĒLES

 

Nr

"A" PUSFINĀLS

1.

2.

3.

P

V

1.

RĒZEKNE 1

 

 7:0

7:0 

14-0 

2.

RĒZEKNE 2

 0:7

 

2:0 

2-7 

II 

3.

RĒZEKNE 3

 0:7

0:2 

 

0-9 

III 

 

 

PAR 5. - 6. v. JĒKABPILS - RĒZEKNE 3 6:0
PAR 3. - 4. v. PREIĻI - RĒZEKNE 2 1:0
PAR 1. - 2. v. RĒZEKNE 1 - MALTA 1:0

 


2009. GADA LATGALES KAUSA IZCĪŅA JAUNIEŠIEM

U - 12 GRUPA (1997./1998. dz.g.)


Nr

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

JĒKABPILS (97.)

 

1:0 

2:1 

1:2 

2:0

7:0

12

13-3 

I 

2.

JĒKABPILS (98.)

0:1 

 

3:0 

3:2 

3:0

7:0

12 

16-3 

II 

3.

PREIĻI (97)

 1:2

0:3 

 

0:0 

7:0

7:0

15-5 

4. 

4.

PREIĻI (99.)

2:1 

2:3 

0:0 

 

0:0

6:0

10-4 

III 

5.

LĪVĀNI

0:2

0:3

0:7

0:0

 

7:0

4

7-12

5.

6.

SALA

0:7

0:7

0:7

0:6

0:7

 

0

0-34

6.

 

 

FINĀLSPĒLES


Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4. 5.

P

V

1.

JĒKABPILS (98.)

 

 1:1

2:0 

1:0

3:1

10 

7-2 

I 

2.

JĒKABPILS (97.)

1:1 

 

0:0 

2:1

6:0

9-2 

II 

3.

LĪVĀNI

0:2 

0:0 

 

0:0

2:1

2-3 

III 

4.

PREIĻI (97.)

0:1

1:2

0:0

 

7:2

4

8-5

4.

5.

PREIĻI (99.)

1:3

0:6

1:2

2:7

 

0

4-18

5.


 

2009. GADA LATGALES KAUSA IZCĪŅA JAUNIEŠIEM

U - 10 GRUPA (1999./2000. dz.g.)

 

1. rindā - Miks Babris, Kristofers Ticsons, Renārs Trubačs, Dairis Litavnieks,  

2. rindā - Valters Reinis, Armands Rusiņš, Arnis Matvejevs, Mārtiņš Sondors, Raimonds Rubins, treneris Imants Babris

 

 

 

Nr

"A"  APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

RĒZEKNE (99) - 1

 

 2:0

0:0 

10:0 

6:0 

10 

18-0 

2.

MALTA

 0:2

 

2:0 

2:0 

7:0 

11-2 

II 

3.

JĒKABPILS (2000)

 0:0

0:2 

 

2:1 

4:0 

6-3 

III 

4.

RĒZEKNE (2000) - 2

 0:10

0:2 

1:2 

 

1:1 

2-15 

4. 

5.

 PREIĻI (2000)

 0:6

0:7 

0:4 

1:1 

 

1-18 

5. 

 


Nr

"B"  APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻI (99)

 

 0:1

4:0 

3:0 

8:1 

15-2 

II 

2.

JĒKABPILS (99)

1:0 

 

5:0 

1:0 

7:1 

12 

14-1 

I 

3.

RĒZEKNE (99) - 2

0:4 

0:5 

 

0:1 

1:1 

1-11 

4. 

4.

RĒZEKNE (2000) - 1

0:3 

0:1 

1:0 

 

3:0 

4-4 

III 

5.

DEKŠĀRES

 1:8

1:7 

1:1 

0:3 

 

3-19 

5. 

 

 

FINĀLSPĒLES


1/4 F

PREIĻI (99) - JĒKABPILS (2000)

3:1

1/4 F

RĒZEKNE (99) -1 - RĒZEKNE (99) - 2

7:0

1/4 F

MALTA - RĒZEKNE (2000) -1

1:0

1/4 F

JĒKABPILS (99) - RĒZEKNE (2000) -2

6:0

1/2 F (PAR 5. - 8. v.)

JĒKABPILS (2000) - RĒZEKNE (99) -2

7:0

1/2 F (PAR 5. - 8. v.)

RĒZEKNE (2000) -1 - RĒZEKNE (2000) -2

4:2

1/2 F (PAR 1. - 4. v.)

RĒZEKNE (99) -1 - PREIĻI (99)

4:1

1/2 F (PAR 1. - 4. v.)

JĒKABPILS (99) - MALTA

1:0

PAR 7. - 8. v.

RĒZEKNE (99) -2 - RĒZEKNE (2000) -2

1:0

PAR 5. - 6. v.

JĒKABPILS (2000) - RĒZEKNE (2000) -1

2:0

PAR 3. - 4. v.

PREIĻI (99) - MALTA

1:0

PAR 1. - 2. v.

RĒZEKNE (99) -1 - JĒKABPILS (99)

1:0

 

 


STARPTAUTISKS BĒRNU FUTBOLA TURNĪRS "SNIEGPULKSTENIS - 2009"

U - 11 GRUPA (1998. dz.g.)

Daugavpils, 2009. gada 17. - 19. aprīlis

 

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. FK KAUNAS (LIETUVA) 1:2 1:1 7:1 1:0 2:0  10 12-4 II
2. FK PANEVEŽIS (LIETUVA) 2:1 5:0 3:0 8:0 3:1  15 21-2 I
3. PREIĻU BJSS 1:1 0:5 2:4 1:2 1:1  2 5-13 5.
4. ŠFS (RĪGA) 1:7 0:3 4:2 4:2 2:0  9 11-14 III
5. SK BLĀZMA (RĒZEKNE) 0:1 0:8 2:1 2:4 1:0  6 5-14 4.
6.  DAUGAVPILS BJSS 2  0:2 1:3  1:1  0:2  0:1    2-9  6. 

 

 

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. DAUGAVPILS BJSS 1 1:2 2:0 0:2 2:2 4 5-6 III
2. FK VITEBSKA (BALTKRIEVIJA) 2:1 0:2 2:5 1:3 3 5-11 5.
3. FK ŠAUĻI (LIETUVA) 0:2 2:0 3:3 0:2 4 5-7 4.
4. FK DAUGAVA (RĪGA) 2:0 5:2 3:3 4:0 10 14-5 I
5. FK DINAMO (RĪGA) 2:2 3:1 2:0 0:4 7 7-8 II

 

 

 

1/2 FINĀLS (5. - 8. v.) DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA 2:0
1/2 FINĀLS (5. - 8. v.) ŠFS - ŠAUĻI 2:0
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) DAUGAVA - KAUŅA 1:0
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) PANEVEŽIS - DINAMO 1:0
PAR 9. - 10. v. PREIĻI - VITEBSKA 3:2
PAR 7. - 8. v. BLĀZMA - ŠAUĻI 0:0 (3:2)
PAR 5. - 6. v. DAUGAVPILS 1 - ŠFS 4:0
PAR 3. - 4. v. KAUŅA - DINAMO 3:1
PAR 1. - 2. v PANEVEŽIS - DAUGAVA 2:0

 

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

RENĀRS VANAGS - 3, MIKS BABRIS - 2, LAURIS STABULNIEKS - 2, VALTERS REINIS - 1


 

 

BĒRNU FUTBOLA TURNĪRS "SNIEGPULKSTENIS - 2009"

U - 10 GRUPA (1999.dz.g)

Daugavpils, 2009. gada 3. - 5. aprīlis

 

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. BJSS DAUGAVPILS 1 2:0 3:1 1:1 1:0 4:0  13 11-2 I
2. FK PANEVEŽIS 0:2 1:1 1:3 2:2 1:3  2 5-11 6.
3. FK MAARDU (TALLINA) 1:3 1:1 1:2 0:5 4:1  4 7-12 5.
4. FK VENTSPILS 1:1 3:1 2:1 2:2 2:0  11 10-5 II
5. FK DINAMO (RĪGA) 0:1 2:2 5:0 2:2 1:2  5 10-7 4.
6.  SK BLĀZMA (RĒZEKNE)  0:4 3:1  1:4  0:2  2:1     6  6-12 III 

 

 

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. BJSS DAUGAVPILS 2 2:2 1:5 1:6 0:7 1:0  4 5-20 4.
2. FK KEDAINIAI 2:2 0:7 0:8 1:6 0:2  1 3-25 6.
3. FK SUPER NOVA (RĪGA) 5:1 7:0 0:4 0:3 3:2  9 5-10 III
4. ŠFS 6:1 8:0 4:0 3:0 9:1  15 30-2 I
5. PREIĻIU BJSS 7:0 6:1 3:0 0:3 2:0  12 18-4 II
6.  JAUNĪBA (2000)  0:1 2:0  2:3  1:9   0:2    3  5-15 5. 

 

 

1/2 FINĀLS (5. - 8v.) BLĀZMA - DAUGAVPILS 2 4:1
1/2 FINĀLS (5. - 8. v.) DINAMO - SUPER NOVA 2:0
1/2 FINĀLS (1. - 4.v.) DAUGAVPILS 1 - PREIĻI 4:0
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) VENTSPILS - ŠFS 4:1
PAR 11. - 12. v. PANEVEŽIS - KEDAINIAI 4:3
PAR 9. - 10 v. MAARDU - JAUNĪBA 2000 2:1
PAR 7. - 8. v. DAUGAVPILS 2 - SUPER NOVA 3:0
PAR 5. - 6. v. DINAMO - BLĀZMA 3:0
PAR 3. - 4. v. ŠFS - PREIĻI 8:0
PAR 1. - 2. v. DAUGAVPILS 1 - VENTSPILS 2:1

 

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

MIKS BABRIS - 7, RENĀRS VANAGS - 4, VALTERS REINIS - 3, RAIMONDS RUBINS - 2, KRISTOFERS TICSONS - 1, MĀRCIS ADAMOVIČS - 1


VOLVO TRUCK LATVIJA CUP

"U - 10" (1999. dz.g.)

Ozolnieki, 2009. gada 29. - 31. maijs

Kristofers Ticsons, Raimonds Rubins, Mārtiņš Sondors, Armands Rusiņš, Miks Babris, Valters Reinis, Renārs Vanags, Arnis Matvejevs, Dairis Litavnieks, Lauris Mazurs.

 

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. ŠFS - 1 11:1 5:0 2:1 9 18-2 I
2. JFK BAUSKA 1:11 0:7 3:8 0 4-26 4.
3. FK NAPOLIS ŠAUĻI 0:5 7:0 0:1 3 7-6 III
4. FK KAUGURI-PBLC 1:2 8:3 1:0 6 10-5 II

 

 

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. ŠFS - 2 0:8 0:5 1:4 0 1-17 4.
2. FK TUKUMS - 2000 8:0 3:0 1:0 9 12-0 I
3. FK SUPER NOVA 5:0 0:3 0:1 3 5-4 III
4. FK VIOLA - 1 4:1 0:1 1:0 6 5-2 II

 

 

 

Nr "C" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. DAUGAVPILS BJSS 2:0 3:0 4:0 9 9-0 I
2. JELGAVAS 6. VSK 0:2 0:3 0:2 0 0-7 4.
3. FK METTA RĪGA 0:3 3:0 1:0 6 4-3 II
4. FK RANTO RĪGA 0:4 2:0 0:1 3 2-5 III

 

 

 

Nr "D" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. JFC SKONTO 3:0 4:0 3:1 9 10-1 I
2. BJSS PREIĻI 0:3 4:3 3:2 6 7-8 II
3. FK VIOLA - 2 0:4 3:4 4:3 3 7-11 III
4. RFS 1:3 2:3 3:4 0 6-10 4.

 

 

 

Nr 9. - 12. VIETA 1. 2. 3. 4. P V
1. FK NAPOLIS ŠAUĻI 1:0 3:1 0:1 6 4-2 10.
2. SUPERNOVA 0:1 3:2 4:3 6 7-6 11.
3. RANTO 1:3 2:3 1:4 0 4-10 12.
4. VIOLA 2 1:0 3:4 4:1 6 8-5 9.

 

 

 

Nr 13. - 16. VIETA 1. 2. 3. 4. P V
1. BAUSKA 4:0 0:1 0:5 3 4-6 14.
2. ŠFS - 2 0:4 1:0 0:5 3 1-9 16.
3. JELGAVAS 6. VSK 1:0 0:1 2:5 3 3-6 15.
4. RFS 5:0 5:0 5:2 9 15-2 13.

 

 

 

 

1/4 F I A1-C2 ŠFS 1 - METTA 3:1
1/4 F II A2-C1 KAUGURI - DAUGAVPILS 0:4
1/4 F III B1-D2 TUKUMS - PREIĻI 6:0
1/4 F IV B2-D1 VIOLA - SKONTO 2:4
1/2 F (5. - 8.v) METTA - KAUGURI 0:0 (5:6)
1/2 F (5. - 8.v) PREIĻI - VIOLA 1:2
1/2 F (1. - 4.v)  ŠFS 1 - DAUGAVPILS 2:1
1/2 F (1. - 4. v) TUKUMS - SKONTO 2:1
PAR 7. - 8. v. PREIĻI - METTA 1:1 (3:2)
PAR 5. - 6. v. VIOLA - KAUGURI 1:1 (5:6)
PAR 3. - 4. v. SKONTO - DAUGAVPILS 5:1
PAR 1. - 2. v. TUKUMS ŠFS 1 4:0

KENGOROOS KAUSS 2009

U - 11 GRUPA (1998.dz.g.)

Salaspils, 2009. gada 24. oktobris

1. rindā - MIKS BABRIS, LAURIS MAZURS, MĀRTIŅŠ SONDORS, RENĀRS VANAGS, NAURIS VIGULIS.

2. rindā - VALTERS REINIS, KRISTOFRS TICSONS, VLADISLAVS REČS, LAURIS STABULNIEKS, RAIMONS RUBINS, ALDIS DŽERIŅŠ, KRISTAPS STRODS, treneri - IMANTS BABRIS, VIKTORS MARTINOVS.

 

 

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. FK TAURAS   1:0 4:0 0:1 6 5-1 II
2. SUPER NOVA 0:1 6:0 1:1 4 7-2 III
3. PREIĻU BJSS 0:4 0:6 1:2 0 1-12 4.
4. DAUGAVA BABĪTE                       1:0 1:1 2:1 7 4-2 I

 

 

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. JFC SKONTO - 71. V-SKOLA  0:4 1:10 0:4 0 1-18 4.
2. FUTBOLA AKADĒMIJA ŠAUĻI 4:0 1:2 1:1 4 6-3 II
3. ŠFS 10:1 2:1 1:0 9 13-2 I
4. FK SPYRIS 4:0 1:1 0:1 4 5-2 III

 

 

 

1/2 FINĀLS (5. - 8. vieta) SUPER NOVA - SKONTO - 71. V-SKOLA 10:0
1/2 FINĀLS (5. - 8. vieta) PREIĻU BJSS - FK SPYRIS 2:0
1/2 FINĀLS (1. - 4. vieta) DAUGAVA  BABĪTE - ŠAUĻI 3:0
1/2 FINĀLS (1. - 4. vieta) FK TAURAS - ŠFS 7:0
PAR 7. - 8. vietu   FK SPYRIS - SKONTO - 71.V-SKOLA 3:0
PAR 5. - 6. vietu SUPER NOVA - PREIĻU BJSS 3:1
PAR 3. - 4. vietu ŠFS - ŠAUĻI 4:0
PAR 1. - 2. vietu DAUGAVA BABĪTE - FK TAURAS 1:1 (3:2)

 

VALMIERAS PILSĒTAS RUDENS - 2009. KAUSA IZCĪŅA

U - 10 GRUPA, (1999.dz.g.)

Valmiera, 2009. gada 11. oktobris

1. rindā - LAURIS MAZURS, RENĀRS VANAGS, MIKS BABRIS, MĀRTIŅŠ SONDORS, DAIRIS LITAVNIEKS.

2. rindā - VALTERS REINIS, ARNIS MATVEJEVS, VLADISLAVS KUZŅECOVS, ARMANDS RUSIŅŠ, RAIMONDS RUBINS, JURIS MEĻŅIKS.

 

 

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. JK TULEVIK VILJANDI 0:1 1:1 3:1 4 4-3 III
2. SMILTENES BJSS 1:0 0:1 2:0 6 3-1 II
3. PREIĻU BJSS 1:1 1:0 5:0 7 7-1 I
4. VALMIERAS BJSS 2 1:3 0:2 0:5 0 1-10 4.

 

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. VALMIERAS BJSS 1      5:0 1:2 4:0 6 10-2 II
2. FC TARTU 0:5 0:3 1:1 1 1-9 3.
3. RŪJIENA 2:1 3:0 7:1 9 12-2 I
4. VALKAS BJSS 0:4 1:1 1:7 1 2-12 4.

 

 

 

Nr FINĀLGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. RŪJIENA    2:1 4:2 4:1 9 10-4 I
2. VALMIERAS BJSS 1 1:2 4:1 1:0 6 6-3 II
3. PREIĻU BJSS 2:4 1:4 1:0 3 4-8 III
4. SMILTENES BJSS 1:4 0:1 0:1 0 1-6 4.

SALASPILS KAUSA IZCĪŅA

U - 10 GRUPA (1999.DZ.G.)

Salaspils, 2009. gada 4. oktobrī

 

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. BFK SALASPILS 4:0 0:2 0:4 0:6 3 4-12 4.
2. DINAMO 2 0:4 2:4 0:6 0:3 0 2-20 5.
3. PREIĻU BJSS 2:0 4:2 0:3 0:1 6 6-6 III
4. DAUGAVPILS 1 4:0 6:0 3:0 0:2 9 13-2 II
5. PARNU JK (EST) 6:0 6:0 1:0 2:0 12 15-0 I

 

 

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. DINAMO 1 1:1 1:3 1:1 1:1 3 4-6 5.
2. FS JŪRMALA 1:1 1:1 0:0 1:2 3 3-4 4.
3. SKONTO - 71.VSK. 3:1 1:1 0:3 1:0 7 5-5 II
4. ŠFS 1:1 0:0 3:0 3:1 8 7-2 I
5. DAUGAVPILS 2 1:1 2:1 0:1 1:3 4 4-6 III

 

 

1/2 FINĀLS PARNU JK - SKONTO - 71. V-SKOLA 3:0
1/2 FINĀLS DAUGAVPILS 1 - ŠFS 2:0
PAR 9. - 10.v. DINAMO 2 - DINAMO 1 2:1
PAR 7. - 8. v. FS JŪRMALA - BFK SALASPILS 1:0
PAR 5. - 6. v. PREIĻU BJSS - DAUGAVPILS 2 2:0
PAR 3. - 4. v. ŠFS - SKONTO - 71. V-SKOLA 2:1
PAR 1. - 2. v. DAUGAVPILS 1 - PARNU JK 1:0

 


...