NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 28.01.2023. - 29.01.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U13, Preiļu 1.psk.
  • 01.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 6.-7.kl., BJSS
  • 04.02.2023. - 05.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U12, Preiļu 1.psk.
  • 07.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 4.-5.kl, BJSS
  • 11.02.2023. - 12.02.2023. 10:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U11, Malta
  • 16.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 2.-3.kl, BJSS
  • 18.02.2023. - 19.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U10, Preiļu BJSS
2015

2015. gada Latgales čempionāts futbolā

U-15 grupa (2000.dz.g.)

V KOMANDA P
1. Rēzeknes FA 20-16 13
2. Ilūkstes NSS 28-12 12
3. Preiļu BJSS 23-14 10
4. FK Pļaviņas DM 4-33 0


U-12 grupa (2003.dz.g.)

Preiļu BJSS 1

1. rindā - Raivis Luriņš, Juris Gavars, Mikus Noviks, Ēriks Miezītis, Artis Pastars.

2. rindā - Dairis Keziks, Raivo Liniņš, Kalvis Kacars, Egils Daukšte, Elvis Ločmelis, Igors Jekimovs

Preiļu BJSS 2

1. rindā - Diāna Cvetkova, Arta batarāga, Ieva Adamoviča, Aleksandra Stepanova, Paula Liniņa, Karīna Kovaļova.

2. rindā - Arta Ūzuliņa, Olita Pastare, Elīza Strode, Sigita Priževoite, Karīna Kuzņecova, Sanita Kivleniece.

V KOMANDAS P
1 Madonas BJSS 95-6 43
2 FK Saules puikas Malta 60-18 35
3 FB Gulbene 2005 65-37 33
4 Preiļu BJSS 2 40-36 26
5 Rēzeknes novada BJSS 36-33 21
6 Preiļu BJSS 1 40-74 16
7 Ludzas NSS 26-50 15
8 Balvu BJSS 27-42 13
9 Viļaka 6-94 2

 


  • 26. maijs (Madona)
  • 25. jūnijs (Gulbene)
  • 23. jūlijs (Balvi)
  • 13. augusts (Ludza)

U-11 grupa (2004.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda

1. rindā - Gints Šņepsts, Daniels Ancāns, Maksims Rudzeišs, Markuss Kurašovs.

2. rindā - Marsels Šteinbergs, Ņikita Dubkovs, Valters Pūdžs, Elvis Dančauska.

treneris Vladimirs Točko


V KOMANDAS P
1 Rēzeknes FA 1 53-11 28
2 BFC Daugavpils 1 55-10 25
3 Rēzeknes FA 2 28-29 18
4 BFC Daugavpils 2 25-28 12
5 BFC Daugavpils 3 14-48 6
6 Preiļu BJSS 11-64 0

 


  • 12. maijs (Daugavpils)
  • 16. jūnijs (Preiļi)
  • 30. jūnijs (Rēzekne)
  • 31. jūlijs (Rēzekne)
  • 4. augusts (Daugavpils)

U-10 grupa (2005.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda U-10

1. rindā - Roberts Makejevs, Edvīns Pūga, Eduards Podskočijs, Roberts Pastars.

2. rindā - Gints Šņepsts, Valters Pūdžs, Daniels Ancāns, Marsels Šteinbergs, Dāvis Silkāns.

treneris Vladimirs Točko


V KOMANDAS P
1 BFC Daugavpils 1 66-3 30
2 Rēzeknes FA 1
39-10 24
3 BFC Daugavpils 2 13-35 15
4 Preiļu BJSS 13-26 13
5 Jēkabpils SS 10-36 4
6 BFC Daugavpils 3 8-39 2

 


  • 20. maijs (Rēzekne)
  • 26. jūnijs (Daugavpils)
  • 15. jūlijs (Jēkabpils)
  • 24. jūlijs (Preiļi)
  • 7. augusts (Daugavpils)

U-9 grupa (2006.dz.g.)

1. rindā - Edvards Podskočijs, Roberts Pastars, Artūrs Ontensons, Ēriks Kozeris, Toms Brovackis, Elvis Rusiņš.

2. rindā - Anatolijs Poļakovs, Deniss Percevs, Dāvis Mūrnieks, Pēteris Stupāns, Renāts Turčinskis, treneris Jevgēnijs Nesterovičs.

 

V KOMANDAS P
1 Rēzeknes FA 1 47-5 24
2 Jēkabpils SS 1
40-10 21
3 Rēzeknes FA 3 15-14 15
4 Preiļu BJSS 28-15 13
5 Viesītes SS
17-11 13
6 Rēzeknes novada BJSS 2 17-19 11
7 Rēzeknes novada BJSS 1
11-30 6
8 Rēzeknes FA 2
10-40 3
9 Jēkabpils SS 2
5-46 0

 

 

  • 13. maijs (Rēzekne)
  • 3. jūnijs (Pļaviņas)
  • 18. jūnijs (Viesīte)

 


U-8 grupa (2007.dz.g.)

1. rindā - Toms Brovackis, Artūrs Ontensons, Elvis Rusiņš.

2. rindā - Deniss Percevs, Atis Puzāks, Rihards Katlaps, Daniils Antonovs, treneris Jevgēnijs Nesterovičs

 

V KOMANDAS P
1 Rēzeknes FA 1 52-2 18
2 Rēzeknes FA 2 10-11 13
3 Jēkabpils SS 1
14-11 10
4 Rēzeknes novada BJSS
7-15 7
5 Preiļu BJSS
17-25 6
6 Rēzeknes FA 3
8-23 6
7 Jēkabpils SS 2
5-26 1

 


  • 27. aprīlis (Preiļi)
  • 6. maijs (Rēzekne)
  • 15. jūnijs (Jēkabpils)
  • 1. jūlijs (Rēzekne)

Skolu kauss

1. - 3. klases2015.gada 23. septembris

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. Preiļu 1.pamatskola (1)
3:1 6:0 8:0 6:0 7:0 10:0 18 40-1 I
2. Līvānu 1.vidusskola 1:3
4:1 2:0 2:0 1:0 4:0 15 14-4 II
3. Preiļu 2. vidusskola 0:6 1:4
3:1 2:1 2:1 2:0 12 10-13 III
4. Rušonas pamatskola 0:8 0:2 1:3
2:0 1:0 1:0 9 5-13 4.
5. Galēnu pamatskola 0:6 0:2 1:2 0:2
4:1 6:0 6 11-13 5.
6. Preiļu 1. pamatskola (2) 0:7 0:1 1:2 0:1 1:4
0:0 1 2-15 6.
7. Riebiņu vidusskola 0:10 0:4 0:2 0:1 0:6 0:0
1 0-17 7.

1. vieta Preiļlu 1.pamatskola (1)

1. rindā - Roberts Pastars, Elvis Rusiņš, Eduards Podskočijs.

2. rindā - Anatolijs Poļakovs, Dāvis Mūrnieks, Ēriks Kozeris, Antons Aleksejevs.

treneris Jevgēnijs Nesterovičs.

3.vieta - Preiļu 2.vidusskola



4. - 5. klases

2015. gada 17. septembrī

Nr
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
5.
P

V
1.
Preiļu 1. pamatskola

5:0
6:0
9:0
5:0
12
25-0
I
2.
Līvānu 2. vidusskola
0:5

2:0
0:0
6:1
7
8-6
II
3.
Līvānu 1. vidusskola
0:6
0:2

4:0
1:0
6
5-8
III
4.
Rušonas pamatskola
0:9
0:0
0:4

1:0
4
1-13
4.
5.
Sīļukalna pamatskola
0:5
1:6
0:1
0:1

0
1-13
5.

1. vieta - Preiļu 1. pamatskola

1. rinda - Maksims Rudzeišs, Roberts Pastars, Dāvis Silkāns, Eduards Podskočijs, Daniels Ancāns.

2. rindā - Gints Šņepsts, Lauris Piļāns, Marsels Šteinbergs, Roberts Makejevs, Elvis Dančauska, Elvis Ūbelis.



6. - 7. klases

2015. gada 8. oktobrī

Nr
"A"
1.
2.
3.
4.
5.
6.
P

V
1.
Preiļu 1. pamatskola (1)

1:1
0:1
1:0
6:1
2:0
10
10-2
I
2.
Līvānu 2. vidusskola
1:1

1:1
0:1
1:1
1:0
5
3-3
III
3.
Preiļu BJSS meitenes (ā.k.)
1:0
1:1

2:1
3:0
1:0
13
8-2
6.
4.
Priežmales pamatskola
0:1
1:0
1:2

4:0
1:0
9
6-1
II
5.
Sīļukalna pamatskola
1:6
1:1
0:3
0:4

0:1
1
2-12
5.
6.
Riebiņu vidusskola
0:2
0:1
0:1
0:1
1:0

3
1-4
4.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu 1. pamatskola (2)
2:0 3:0 5:0 0:1 1:0 12 11-1 I
2. Līvānu 1. vidusskola 0:2
1:1 5:0 0:0 0:0 6 6-3 4.
3. Grāveru pamatskola 0:3 1:1
1:0 0:0 0:2 5 2-6 5.
4. Rušonas pamatskola 0:5 0:5 0:1
0:3 0:2 0 0-16 6.
5. Preiļu 2. vidusskola 1:0 0:0 0:0 3:0
1:0 11 5-0 II
6. Galēnu pamatskola 0:1 0:0 2:0 2:0 0:1
7 4-2 III

 

Finālspēles

1/2F Preiļu 1.p-skola (1) - Preiļu 2. v-skola 6:0
1/2F Preiļu 1. p-skola (2) - Priežmales p-skola 0:0 (2:1)
par 11.-12.v. Meitenes - Rušonas p-skola 2:0
par 9.-10.v. Sīļukalna p-skola - Grāveru p-skola 2:0
par 7.-8.v. Riebiņu v-skola - Līvānu 1.v-skola 3:0
par 5.-6.v. Galēnu p-skola - Līvānu 2.v-skola 3:0
par 3.-4.v. Priežmales p-skola - Preiļu 2.v-skola 2:0
par 1.-2.v. Preiļu 1.p-skola (1) - Preiļu 1.p-skola (2) 0:0 (2:3)

1. vieta - Preiļu 1. pamatskola (2)

2. vieta - Preiļu 1.pamatskola (1)

3. vieta - Priežmales pamatskola

 



8. - 9. klases

2015. gada 30. septembrī

Nr
"A"
1.
2.
3.
4.
5.
P

V
1.
Preiļu 1.pamatskola (2)

0:2
0:1
0:6
1:2
0
1-11
5.
2.
Līvānu 1. vidusskola
2:0

1:1
0:2
2:0
7
5-3
II
3.
Aglonas vidusskola
1:0
1:1

0:0
0:0
6
2-1
III
4.
Galēnu pamatskola
6:0
2:0
0:0

1:0
10
9-0
I
5.
Sīļukalna pamatskola
2:1
0:2
0:0
0:1

4
2-4
4.

 

Nr
"B"
1.
2.
3.
4.
5.
P

V
1.
Preiļu 1. pamatskola (1)

1:1
2:0
1:1
6:0
8
10-2
I
2.
Preiļu 2. vidusskola
1:1

0:0
0:0
1:0
6
2-1
III
3.
Riebiņu vidusskola
0:2
0:0

1:1
2:0
5
3-3
4.
4.
Rušonas pamatskola
1:1
0:0
1:1

4:0
6
6-2
II
5.
Vārkavas pamatskola
0:6
0:1
0:2
0:4

0
0-13
5.

 

Finālspēles

1/2 F Galēnu pamatskola - Rušonas pamatskola 3:0
1/2 F Preiļu 1. pamatskola (1) - Līvānu 1. vidusskola 0:0 (2:1)
par 9.-10.v. Preiļu 1. pamatskola (2) - Vārkavas pamatskola 2:0
par 7.-8.v. Riebiņu vidusskola - Sīļukalna pamatskola 2:0
par 5.-6.v. Aglonas vidusskola - Preiļu 2. vidusskola 3:0
par 3.-4.v. Līvānu 1. vidusskola - Rušonas pamatskola 1:0
par 1.-2.v. Galēnu pamatskola - Preiļu 1. pamatskola (1) 0:0 (2:0)

1. vieta - Galēnu pamatskolas komanda




10. - 12. klases

2015. gada 13. oktobris

Nr
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
P

V
1.
Preiļu Valsts ģimnāzija

2:1
1:0
0:1
6
3-2
I
2.
Aglonas vidusskola
1:2

2:1
2:1
6
5-4
II
3.
Līvānu 1. vidusskola
0:1
1:2

3:1
3
4-4
III
4.
Preiļu 2. vidusskola
1:0
1:2
1:3

3
3-5
4.

1. vieta - Preiļu Valsts ģimnāzija

1. rindā - Aivis Dančauska, Rūdis Skutelis, Aldis Džeriņš.