NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 28.01.2023. - 29.01.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U13, Preiļu 1.psk.
  • 01.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 6.-7.kl., BJSS
  • 04.02.2023. - 05.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U12, Preiļu 1.psk.
  • 07.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 4.-5.kl, BJSS
  • 11.02.2023. - 12.02.2023. 10:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U11, Malta
  • 16.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 2.-3.kl, BJSS
  • 18.02.2023. - 19.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U10, Preiļu BJSS
2010

2010. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ 

"U - 16" GRUPA (1994./95. dz.g.)

 

  • 1. rindā - ROMĀNS MAKSIMOVS, DENISS ŠEINOVS, SANDRIS VAIVODS, ANDREJS BIRJUKOVS, LAURIS SPARĀNS, RAITIS TARASENKO.
  • 2. rindā - ERVĪNS RUSIŅŠ, IĻJA MITROFANOVS, ARTJOMS KROTOVS,treneris VIKTORS MARTINOVS, ALEKSANDRS BIRJUKOVS, VLADISLAVS AFANASJEVS, ARTŪRS SEILIS, EDGARS VAIVODS
  • .........................
  • V

    KOMANDA

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    P

    1.

    ILŪKSTES NSS

     

    2:0

    5:2

    5:0

    6:1

    2:0

    5:0

    5:2

    26:0

    14:0

    70-5

    27

    2.

    FK SAULES PUIKAS (MALTA)

    0:2

    2:5

     

    6:1

    3:4

    3:0

    9:1

    6:0

    2:7

    8:0

    17:0

    56-20

    18

    3.

    PREIĻU BJSS

    0:5

    1:6

    1:6

    4:3

     

    1:5

    4:0

    4:3

    4:1

    2:1

    13:1

    34-31

    18

    4.

    FK PĻAVIŅAS DM

    0:2

    0:5

    0:3

    1:9

    5:1

    0:4

     

    4:0

    1:3

    6:1

    0:3

    17-31

    9

    5.

    SK BLĀZMA (RĒZEKNE)

    2:5

    0:26

    0:6

    7:2

    3:4

    1:4

    0:4

    3:1

     

    3:1

    2:3

    21-56

    9

    6.

    JĒKABPILS BJSS

    0:14

    0:8

    0:17

    1:2

    1:13

    1:6

    3:0

    1:3

    3:2

     

    10-65

    6

  • ......................

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

  •   LAURIS SPARĀNS - 7    
  •  EDGARS VAIVODS - 7            
  • RAITIS TARASENKO - 6
  • VLADISLAVS AFANASJEVS - 5     
  • ARTŪRS SEILIS - 4     
  • DAIRIS BUFALS - 2                   
  • IĻJA MITROFANOVS - 2     
  • DENISS ŠEINOVS - 1 

KOMANDAS LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS

  •  ARTŪRS SEILIS

  • "U - 14" GRUPA (1996./97. dz.g.)

    • 1. rindā - KONSTANTĪNS VINOGRADOVS, LAURIS STABULNIEKS, NAURIS VIGULIS, ALDIS DŽERIŅŠ, VLADISLAVS REČS, SANDRIS VAIVODS.
    • 2. rindā - ANDIS PĪZELIS, NAURIS CVETKOVS, ARTIS ŽUKOVS, IĻJA MITROFANOVS, ARTJOMS FIRSOVS, EDGARS MOLNIEKS, treneris VIKTORS MARTINOVS, MĀRTIŅŠ LISOVS, VLADISLAVS AFANASJEVS, ANDREJS BIRJUKOVS.
    • ......................

     

    V KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P
    1. JĒKABPILS  

    1:1

    0:0

    3:0

    0:1

    2:0

    1:1

    2:1

    3:1

    7:0

    5:3

    24-8 21
    2. BLĀZMA 1

    1:1

    0:0

     

    2:1

    0:1

    2:0

    2:0

    0:2

    1:0

    5:0

    5:0

    19-4 20
    3. BLĀZMA 2

    0:3

    1:0

    1:2

    1:0

     

    1:3

    3:0

    2:2

    1:2

    1:0

    5:0

    16-12 16
    4. PREIĻI

    0:2

    1:1

    0:2

    0:2

    3:1

    0:3

     

    5:0

    1:0

    3:0

    1:2

    14-13 13
    5. VIESĪTE

    1:2

    1:3

    2:0

    0:1

    2:2

    2:1

    0:5

    0:1

     

    5:2

    2:1

    15-18 13
    6. PĻAVIŅAS

    0:7

    3:5

    0:5

    0:5

    0:1

    0:5

    0:3

    2:1

    2:5

    1:2

      8-39 3

     

    • .........................

    KOMANDAS LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS

    • ALDIS DŽERIŅŠ

    VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

    • VLADISLAVS AFANASJEVS - 5
    • IĻJA MITROFANOVS - 3
    • KONSTANTĪNS VINOGRADOVS - 3
    • NAURIS CVETKOVS - 2
    • ANDIS PĪZELIS - 1

 


"U - 12" GRUPA (1998. dz.g.)

 

1. rindā - LAURIS STABULNIEKS, MIKS BABRIS, RENĀRS VANAGS, NAURIS VIGULIS, MĀRTIŅŠ SONDORS, DAIRIS LITAVNIEKS.

2. rindā - RAIMONDS RUBINS,  VALTERS REINIS, AIVIS DANČAUSKA, VLADISLAVS REČS, ALDIS DŽERIŅŠ, komandas treneri - IMANTS BABRIS, VIKTORS MARTINOVS. 

................................ 

 

V

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

P

1.

D-PILS 1

 

1:1

0:0

3:0

2:1

2:1

0:0

3:0

0:2

3:2

3:0

11:3

3:0

11:0

6:1

5:0

1:0

4:0

4:0

62-11

45

2.

BLĀZMA 1

1:1

0:0

 

1:0

1:1

4:2

0:0

2:1

0:5

6:0

5:1

2:1

3:0

9:0

4:0

4:2

7:0

2:0

1:1

59-15

41

3.

J-PILS/VIESĪTE

0:3

1:2

0:1

1:1

 

3:1

1:1

2:5

4:1

1:0

2:1

2:0

1:0

7:0

5:1

4:1

3:1

4:0

6:0

47-19

38

4.

D-PILS 3

1:2

0:0

2:4

0:0

1:3

1:1

 

2:2

2:1

4:1

0:0

5:0

1:0

1:0

1:0

6:2

5:1

2:0

3:0

36-17

35

5.

PREIĻI

0:3

2:0

1:2

5:0

5:2

1:4

2:2

1:2

 

3:3

3:4

4:2

3:0

0:3

4:2

0:4

4:2

0:0

4:1

42-36

27

6.

BLĀZMA 2

2:3

0:3

0:6

1:5

0:1

1:2

1:4

0:0

3:3

4:3

 

0:1

0:1

2:0

0:2

2:1

3:3

3:0

2:1

24-39

18

7.

D-PILS 2

3:11

0:3

1:2

0:3

0:2

0:1

0:5

0:1

2:3

0:3

1:0

1:0

 

1:1

3:1

3:1

1:3

0:1

1:0

17-42

16

8.

J-PILS 2

0:11

1:6

0:9

0:4

0:7

1:5

0:1

0:1

3:0

2:4

0:2

2:0

1:1

1:3

 

2:0

1:2

3:1

0:0

17-57

14

9.

LĪVĀNI

0:5

0:1

2:4

0:7

1:4

1:3

2:6

1:5

4:0

2:4

1:2

3:3

1:3

3:1

0:2

2:1

 

2:3

1:0

26-54

13

10.

ILŪKSTE

0:4

0:4

0:2

1:1

0:4

0:6

0:2

0:3

0:0

1:4

0:3

1:2

1:0

0:1

1:3

0:0

3:2

0:1

 

8-42

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

......................

KOMANDAS LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS -

  • MIKS BABRIS

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ -

  • LAURIS STABULNIEKS - 16
  • MIKS BABRIS - 11
  • RENĀRS VANAGS - 7
  • VALTERS REINIS - 6
  • RAIMONDS RUBINS - 1
  • VLADISLAVS REČS - 1

  • "U - 11" GRUPA (1999. dz.g.)

    • 1. rindā - GUNTIS DŽERIŅŠ, RENĀRS VANAGS, ARMANDS RUSIŅŠ, MIKS BABRIS, DAIRIS LITAVNIEKS.
    • 2. rindā - MĀRTIŅŠ SONDORS, VALTERS REINIS, RAIMONDS RUBINS, JURIS MEĻŅIKS, SANDIS SPARĀNS, LAURIS MAZURS, treneris IMANTS BABRIS
    • .............................

    V

    KOMANDA

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    P

    1.

    DAUGAVPILS 3 

     

     1:0

    1:1

    3:2

    2:1 

    4:3

    1:0 

    1:1

    2:0 

    0:0

    1:0 

    1:0

    5:0 

    3:0

    2:0 

    2:1

    4:1 

    7:0

    5:0 

    45-10 

     46

    2.

     DAUGAVPILS 1

     0:1

    1:1

     

    2:0

    2:0 

    3:1

    1:0 

    2:0

    6:0 

    0:1

    2:1 

    5:0

    4:0 

    5:0

    8:0 

    12:0

    6:0 

    5:0

    10:0 

     74-5

     42

    3.

     PREIĻI

     2:3

    1:2

     0:2

    0:2

     

    1:1

    1:0 

    5:2

    1:3 

    2:0

    2:0 

    4:1

    1:0 

    4:0

    2:0 

    11:1

    2:0 

    8:0

    3:1 

     50-18

     37

    4.

     BLĀZMA 1

    3:4

    0:1 

    1:3

    0:1 

    1:1

    0:1 

     

    3:0

    2:2 

    2:1

    0:1 

    2:1

    5:0 

    2:0

    4:0 

    3:0

    7:0 

    9:0

    3:0 

     47-16

     32

    5.

     DAUGAVPILS 2

    1:1

    0:2 

    0:2

    0:6 

    2:5

    3:1 

    0:3

    2:2 

     

    2:1

    3:1 

    0:1

    0:1 

    3:1

    4:0 

    4:0

    3:1 

    5:0

    2:2 

                      34- 30       

     27

    6.

     JĒKABPILS

     0:0

    0:1

    1:0

    1:2 

    0:2

    0:2 

    1:2

    1:0 

    1:2

    1:3 

     

    2:0

    0:1 

    2:2

    2:1 

    2:0

    4:0 

    1:0

    3:1 

     22-19

     26

    7.

    MALTA 

     0:1

    0:5

    0:5

    0:4 

    1:4

    0:1 

    1:2

    0:5 

    1:0

    1:0 

    0:2

    1:0 

     

    1:3

    2:1 

    0:0

    0:5 

    2:0

    1:0 

     11-38

     19

    8.

     ILŪKSTE

     0:3

    0:2

     0:5

    0:8

     0:4

    0:2

    0:2

    0:4 

    1:3

    0:4 

    2:2

    1:2 

    3:1

    1:2 

     

    2:0

    0:2 

    3:0

    2:0 

     15-46

     13

    9.

     VIESĪTE

     1:2

    1:4

    0:12

    0:6 

    1:11

    0:2

    0:3

    0:7 

    0:4

    1:3 

    0:2

    0:4 

    0:0

    5:0 

    0:2

    2:0 

     

    3:3

    2:2 

     16-67

     9

    10.

     BLĀZMA 2

    0:7

    0:5 

    0:5

    01:0 

    0:8

    1:3 

    0:9

    0:3 

    0:5

    2:2 

    0:1

    1:3 

    0:2

    0:1 

    0:3

    0:2 

    3:3

    2:2 

     

     8-71

     3

     

    ................................ 

    PREIĻU KOMANDAS LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS

    SANDIS SPARĀNS

    VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

    MIKS BABRIS - 20

    VALTERS REINIS - 9

    RENĀRS VANAGS - 7

    RAIMONDS RUBINS - 6

    JURIS MEĻŅIKS - 3

    KRISTOFERS TICSONS - 2

    SANDIS SPARĀNS - 2

    DAIRIS LITAVNIEKS - 1


  • "U - 10" GRUPA (2000. dz.g.)

    1. rindā -  SANDIS BROKĀNS, ARTŪRS RATNIEKS, MARTINS GRIGORJEVS, ŅIKITA BARANOVSKIS.

    2. rindā - ANDREJS OSIPOVS, JURIS VILCĀNS, RAINERS TRUBAČS, GUNTIS DŽERIŅŠ, SANDIS SPARĀNS, KRISTAPS UPENIEKS, AIVIS VAGALIS. 

    ..................................... 

    V

    KOMANDA

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    P

    1.

    DAUGAVPILS 1

     

    4:1

    1:2

    4:0

    1:0

    4:2

    2:1

    4:1

    4:0

    6:3

    9:0

    7:1

    6:1

    6:0

    7:1

    5:1

    4:0

    75-14

    45

    2.

    DAUGAVPILS 2

    1:4

    2:1

     

    7:0

    0:1

    1:2

    3:1

    3:1

    6:2

    3:0

    2:1

    7:0

    5:0

    7:0

    5:0

    6:0

    3:0

    61-13

    39

    3.

    DAUGAVPILS 3

    0:4

    0:1

    0:7

    1:0

     

    2:0

    1:1

    0:4

    2:2

    3:2

    4:0

    1:0

    3:0

    6:0

    5:0

    6:0

    9:0

    43-21

    32

    4.

    JĒKABPILS 1

    2:4

    1:3

    2:1

    1:3

    0:2

    1:1

     

    2:3

    2:0

    2:1

    4:0

    6:0

    3:0

    6:0

    6:0

    7:0

    9:0

    54-18

    31

    5.

    BLĀZMA 1

    1:4

    0:4

    1:3

    2:6

    4:0

    2:2

    3:2

    0:2

     

    1:2

    1:0

    6:1

    1:1

    3:0

    9:0

    10:0

    9:0

    53-27

    26

    6.

    ILŪKSTE

    3:6

    0:9

    0:3

    1:2

    2:3

    0:4

    1:2

    0:4

    2:1

    0:1

     

    4:0

    3:0

    4:0

    2:2

    4:0

    3:0

    29-37

    19

    7.

    PREIĻI

    1:7

    1:6

    0:7

    0:5

    0:1

    0:3

    0:6

    0:3

    1:6

    1:1

    0:4

    0:3

     

    0:0

    2:0

    3:0

    10:0

    19-52

    11

    8.

    BLĀZMA 2

    0:6

    1:7

    0:7

    0:5

    0:6

    0:5

    0:6

    0:6

    0:3

    0:9

    0:4

    2:2

    0:0

    0:2

     

    2:0

    2:1

    7-69

    8

    9.

    JĒKABPILS 2

    1:5

    0:4

    0:6

    0:3

    0:6

    0:9

    0:7

    0:9

    0:10

    0:9

    0:4

    0:3

    0:3

    0:10

    0:2

    1:2

     

    2-92

    0

     

    • .........................................

     LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS

    GUNTIS DŽERIŅŠ        

    VĀRTU GUVĒJI:

    • AIVIS VAGALIS - 7
    • GUNTIS DŽERIŅŠ - 4           
    • ARTJOMS GORJAČKO - 4           
    • KRISTAPS UPENIEKS - 2           
    • ARTŪRS RATNIEKS - 1           
    • MARTINS GRIGORJEVS - 1

      "U - 9" GRUPA (2001. dz.g.)

       

      • 1. rindā - EDVARDS VAIVODS, DEINS VILCĀNS, ARTIS BIVBĀNS, EDIJS VAIVODS, MARIKS MIRONOVS.
      • 2. rindā - SANDIS BROKĀNS, EDIJS MAINULIS, DENISS REČS, RIHARDS PIĻĀNS, ŅIKITA BARANOVSKIS, MARTINS GRIGORJEVS, treneris VLADIMIRS TOČKO 
      • ..............................

       

      V KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P
      1. DAUGAVPILS 1

      4:1

      3:0

      3:0

      8:1

      6:0

      8:0

      7:0

      6:0

      17:0

      3:0

      18;1

      6:0

      27:0

      20:0

      18:0

      5:0

      102-3 48
      2. DAUGAVPILS 3

      1:4

      0:3

      4:3

      3:1

      2:0

      6:1

      5:0

      3:0

      7:0

      3:0

      3:0

      6:0

      17:0

      14:0

      9:0

      5:0

      88-12 42
      3. BLĀZMA 1

      0:3

      1:8

      3:4

      1:3

      14:0

      8:0

      5:0

      2:0

      4:1

      8:0

      7:1

      6:0

      16:0

      9:0

      5:0

      5:0

      94-20 36
      4. PREIĻI

      0:6

      0:8

      0:2

      1:6

      0:14

      0:8

      0:0

      1:1

      5:3

      2:2

      2:1

      2:1

      7:0

      3:1

      2:0

      5:0

      28-53 24
      5. JĒKABPILS 1

      0:7

      0:6

      0:5

      0:3

      0:5

      0:2

      0:0

      1:1

      2:1

      0:1

      1:0

      0:1

      12:0

      7:0

      5:0

      5:0

      33-33 20
      6. BLĀZMA 2

      0:17

      0:3

      0:7

      0:3

      1:4

      0:8

      3:5

      2:2

      1:2

      1:0

      1:1

      3:2

      4:0

      3:1

      1:0

      5:0

      31-55 20
      7. DAUGAVPILS 2

      0:18

      0;6

      0:3

      0:6

      1:7

      0:6

      1:2

      1:2

      0:1

      1:0

      1:1

      2:3

      7:1

      5:0

      1:0

      5:0

      26-56 16
      8. JĒKABPILS 2

      0:27

      0:20

      0:17

      0:14

      0:16

      0:9

      0:7

      1:3

      0:12

      1:7

      0:4

      1:9

      1:7

      0:5

      0:1

      5:0

      8-158 3
      9. ILŪKSTE

      0:18

      0:5

      0:9

      0:5

      0:5

      0:5

      0:2

      0:5

      0:5

      0:5

      0:1

      0:5

      0:1

      0:5

      1:0

      0:5

      1-81 3
       

       

      ..................... 

       PREIĻU KOMANDAS LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS MARTINS GRIGORJEVS

      → VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ -

      • MARTINS GRIGORJEVS - 10
      • RIHARDS PIĻĀNS - 5
      • SANDIS BROKĀNS - 4
      • EDIJS MAINULIS - 2
      • MARIKS MIRONOVS - 1

        "U - 8" GRUPA (2002. dz.g.)

        • 1. rindā - LAURIS ŠMEIKSTS, JULIĀNS VAIVODS, EDIJS VAIVODS, DEINS VILCĀNS, DENISS ARŠILOVSKIS.
        • 2. rindā - ALENS LOZDA, MARIKS MIRONOVS, EDVARDS VAIVODS, IEVA ADAMOVIČA, SANDIS MIHAILOVS, RINALDS IVANOVS, treneris JEVGĒNIJS ŅESTEROVIČS

         

         .................................

         

        V KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P
        1. DAUGAVPILS 1

        3:0

        3:0

        5:0

        5:1

        5:0

        7:0

        9:0

        2:0

        14:0

        7:0

        9:0

        11:0

        16:0

        9:0

        105-1 42
        2. BLĀZMA 1

        0:3

        0:3

        2:1

        3:1

        2:1

        4:1

        6:0

        3:0

        3:0

        8:0

        3:0

        6:0

        12:0

        5:0

        57-10 36
        3. DAUGAVPILS 2

        0:5

        1:5

        1:2

        1:3

        4:1

        2:1

        4:1

        6:2

        5:0

        10:0

        7:0

        8:0

        8:0

        12:0

        69-20 30
        4. JĒKABPILS 1

        0:5

        0:7

        1:2

        1:4

        1:4

        1:2

        4:0

        3:0

        2:0

        7:0

        0:0

        5:0

        14:0

        9:0

        48-24 22
        5. DAUGAVPILS 3

        0:9

        0:2

        0:6

        0:3

        1:4

        2:6

        0:4

        0:3

        2:1

        3:0

        5:2

        7:0

        8:0

        4:1

        32-41 18
        6. BLĀZMA 2

        0:14

        0:7

        0:3

        0:8

        0:5

        0:10

        0:2

        0:7

        1:2

        0:3

        1:0

        2:0

        1:0

        5:0

        10-61 12
        7. PREIĻI

        0:9

        0:11

        0:3

        0:6

        0:7

        0:8

        0:0

        0:5

        2:5

        0:7

        0;1

        0:2

        0:0

        5:0

        7-64 5
        8. JĒKABPILS 2

        0:16

        0:9

        0:12

        0:5

        0:8

        0:12

        0:14

        0:9

        0:8

        1:4

        0:1

        0:5

        0:0

        0:5

        1-108 1

         

         

        •   PREIĻU KOMANDAS LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS DEINS VILCĀNS
        •  → VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ - EDVARDS VAIVODS - 2

 

2010. GADA PREIĻU NOVADA SKOLU KAUSA IZCĪŅA FUTBOLĀ

VISJAUNĀKĀ GRUPA

4. - 5. KLASES

2010.gada 23. septembris, STABULNIEKI

UZVARĒTĀJI VISJAUNĀKAJĀ GRUPĀ - PREIĻU 1. PAMATSKOLA

Nr

"A" GRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA 2

 

7:0

4:0

3:0

9

14-0

I

2.

RUŠONAS P-SKOLA

0:7

 

2:0

3:1

6

5-8

II

3.

SALAS P-SKOLA

0:4

0:2

 

0:3

0

0-9

4.

4.

GALĒNU P-SKOLA

0:3

1:3

3:0

 

3

4-6

III

Nr

"B" GRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1. PREIĻU 1. P-SKOLA 1 8:0 8:0 6:0 9 22-0 I
2. PRIEŽMALAS P-SKOLA 0:8 6:0 4:1 6 10-9 II
3. DRAVNIEKU P-SKOLA 0:8 0:6 3:0 3 3-14 III
4. SĪĻUKALNA P-SKOLA 0:6 1:4 0:3 0 1-13 4.

FINĀLSPĒLES

 

1/2 FINĀLS

PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - RUŠONAS P-SKOLA

9:0

1/2 FINĀLS

PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - PRIEŽMALAS P-SKOLA

0:0 (2:3)

PAR 7. - 8. V.

SĪĻUKALNA P-SKOLA - SALAS P-SKOLA

1:0

PAR 5. - 6. V.

GALĒNU P-SKOLA - DRAVNIEKU P-SKOLA

0:0 (3:1)

PAR 3. - 4. V.

PREIĻU 1.P-SKOLA 2 - RUŠONAS P-SKOLA

4:0

PAR 1. - 2. V.

PREIĻU 1.P-SKOLA 1 - PRIEŽMALAS P-SKOLA

7:0

 


JAUNĀKĀ GRUPA

6. - 7. KLASES

2010. gada 28. septembris, STABULNIEKI

UZVARĒTĀJI JAUNĀKAJĀ GRUPĀ - PREIĻU 1. PAMATSKOLA

 

Nr

"A" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻU 1.P-SKOLA 1

 

5:0

3:0

4:0

0:0

10

12-0

II

2.

SALAS P-SKOLA

0:5

 

0:0

1:1

0:4

2

1-10

4.

3.

SĪĻUKALNA P-SKOLA

0:3

0:0

 

1:0

0:5

4

1-8

III

4.

PELĒČU P-SKOLA

0:4

1:1

0:1

 

0:4

1

1-10

5.

5.

ŠĶELTOVAS P-SKOLA

0:0

4:0

5:0

4:0

 

10

13-0

I

 

Nr

"B" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻU 1.P-SKOLA 2

 

1:1

7:0

2:2

4:0

8

14-3

II

2.

RUŠONAS P-SKOLA

1:1

 

5:0

2:0

3:0

10

11-1

I

3.

RIEBIŅU V-SKOLA

0:7

0:5

 

0:1

0:1

0

0-14

5.

4.

JAUNSILAVU P-SKOLA

2:2

0:2

1:0

 

2:0

7

5-4

III

5.

GALĒNU P-SKOLA

0:4

0:3

1:0

0:2

 

3

1-9

4.

FINĀLSPĒLES

 

1/2 FINĀLS

PREIĻU 1. - 1 - RUŠONA

2:2 (2:1)

1/2 FINĀLS

PREIĻU 1. - 2 - ŠĶELTOVA

1:1 (3:2)

PAR 9. - 10.V.

PELĒČI - RIEBIŅI

1:0

PAR 7. - 8.V.

GALĒNI - SALA

1:0

PAR 5. - 6.V.

SĪĻUKALNS - JAUNSILAVAS

1:0

PAR 3. - 4.V.

ŠĶELTOVA - RUŠONA

1:0

PAR 1. - 2.V.

PREIĻU 1. - 1 - PREIĻU 1. - 2

1:0

 


VIDĒJĀ GRUPA

8. - 9. KLASES

2010. gada 30. septembris, STABULNIEKI

UZVARĒTĀJI VIDĒJĀ GRUPĀ - PREIĻU 1. PAMATSKOLA

 

Nr

"A" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA

 

5:0

5:1

3:2

3:0

12

16-3

I

2.

RUŠONAS P-SKOLA

0:5

 

0:0

1:1

1:0

5

2-7

II

3.

RUDZĀTU V-SKOLA

1:5

0:0

 

1:0

0:1

4

2-6

4.

4.

AGLONAS INTERNĀT V-SKOLA

2:3

1:1

0:1

 

0:0

2

3-5

5.

5.

RIEBIŅU V-SKOLA

0:3

0:1

1:0

0:0

 

4

1-4

III

 

Nr

"B" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

GALĒNU P-SKOLA

 

0:1

0:0

4:0

1:0

7

5-1

III

2.

SĪĻUKALNA P-SKOLA

1:0

 

0:0

1:0

0:0

8

2-0

II

3.

PRIEŽMALES P-SKOLA

0:0

0:0

 

6:0

1:0

8

7-0

I

4.

SALAS P-SKOLA

0:4

0:1

0:6

 

0:0

1

0-11

5.

5.

DRAVNIEKU P-SKOLA

0:1

0:0

0:1

0:0

 

2

0-2

4.

FINĀLSPĒLES

 

1/2 FINĀLS

PREIĻU 1. - SĪĻUKALNS

2:0

1/2 FINĀLS

PRIEŽMALE - RUŠONA

1:0

PAR 9. - 10.V.

AGLONAS IVS - SALA

5:0

PAR 7. - 8.V.

STABULNIEKI - RUDZĀTI

2:0

PAR 5. - 6.V.

GALĒNI - RIEBIŅI

2;0

PAR 3. - 4.V.

SĪĻUKALNS - RUŠONA

2:0

PAR 1. - 2.V.

PREIĻU 1. - PRIEŽMALE

1:1 (2:0)

 


VECĀKĀ GRUPA

10. - 12. KLASES

2010. gada 24. septembris, AGLONA

UZVARĒTĀJI VECĀKAJĀ GRUPĀ - PREIĻU 2. VIDUSSKOLA

 

Nr

"A"GRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA 1

 

5:0

4:1

4:0

9

13-1

I

2.

PREIĻU ARODVIDUSSKOLA

0:5

 

1:1

2:1

4

3-7

III

3.

AGLONAS VIDUSSKOLA

1:4

1:1

 

1:0

4

3-5

II

4.

JAUNAGLONAS ARODVIDUSSKOLA

0:4

1:2

0:1

 

0

1-7

4.

 

Nr

"B"GRUPA

1.

2.

3.

P

V

1.

PREIĻU 2. VIDUSSKOLA

 

2:0

1:0

6

3-0

I

2.

PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA 2

0:2

 

0:0

1

0-2

III

3.

AGLONAS INTERNĀTVIDUSSKOLA

0:1

0:0

 

1

0-1

II

FINĀLSPĒLES

 

1/2 FINĀLS

PVĢ 1 - AGLONAS IVS

2:0

1/2 FINĀLS

PREIĻU 2. VSK. - AGLONAS VSK.

6:0

PAR 5. - 6. V.

PREIĻU AVS - PVĢ 2

1:1 (3:1)

PAR 3. - 4. V.

AGLONAS IVS - AGLONAS VSK.

4:1

PAR 1. - 2.

PREIĻU 2. VSK. - PVĢ 1

0:0 (3:2)


  • LATGALES SKOLU KAUSA IZCĪŅA 

    FINĀLTURNĪRS

    4. - 5. KLASES

    2010. gada 5. oktobris, MALTA

     

    Nr

    KOMANDA

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    P

    V

    1.

    PREIĻU 1. P-SKOLA

     

    4:1

    3:2

    4:0

    2:0

    12

    13-3

    I

    2.

    JĒKABPILS 2. V-SKOLA

    1:4

     

    2:0

    2:0

    0:3

    6

    5-7

    II

    3.

    RĒZEKNES 2. V-SKOLA

    2:3

    0:2

     

    1:1

    1:0

    4

    4-6

    III

    4.

    MALTAS 1. V-SKOLA

    0:4

    0:2

    1:1

     

    1:0

    4

    2-7

    4.

    5.

    VIĻĀNU V-SKOLA

    0:2

    3:0

    0:1

    0:1

     

    3

    3-4

    5.

     

    Preiļu 1. pamatskolas komanda - 1. vietas ieguvēji.

    • 1. rindā - Miks Babris, Armands Rusiņš, Raimonds Rubins, Renārs Vanags, Dairis Litavnieks.
    • 2. rindā - Guntis Džeriņš, Valters Reinis, Kristaps Upenieks, Mārtiņš Sondors, Aivis Vagalis.

     


     

    6. - 7. KLASES

    2010. gada 7. oktobris, VIĻĀNI

     

    Nr

    KOMANDA

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    P

    V

    1.

    PREIĻU 1. P-SKOLA

     

    3:3

    4:1

    2:1

    3:0

    6:0

    13

    18-5

    I

    2.

    MALTAS 2. V-SKOLA

    3:3

     

    2:0

    2:1

    5:0

    3:0

    13

    15-4

    II

    3.

    JĒKABPILS 3. V-SKOLA

    1:4

    0:2

     

    1:0

    2:0

    2:0

    9

    6-6

    III

    4.

    RĒZEKNES 5. V-SKOLA

    1:2

    1:2

    0:1

     

    2:0

    2:1

    6

    6-6

    4.

    5.

    ZEMGALES V-SKOLA

    0:3

    0:5

    0:2

    0:2

     

    2:1

    3

    2-13

    5.

    6.

    DEKŠĀRU P-SKOLA

    0:6

    0:3

    0:2

    1:2

    1:2

     

    0

    2-15

    6.

     

    Preiļu 1. pamatskolas komanda - 1. vietas ieguvēji.

    • 1. rindā - Aldis Džeriņš, Nauris Vigulis, Miks Babris, Lauris Stabulnieks, Renārs Vanags.
    • 2. rindā - Aivis Dančauska, Vjačeslavs Andrejevs, Iļja Mitrofanovs, Artjoms Firsovs, Emīls Seilis.

     


     

    8. - 9. KLASES

    2010. gada 5. oktobris, MALTA

     

    Nr

    KOMANDA

    1.

    2.

    3.

    4.

    P

    V

    1.

    MALTAS 1. V-SKOLA

     

    1:0

    1:0

    1:0

    9

    3-0

    I

    2.

    PREIĻU 1. P-SKOLA

    0:1

     

    3:1

    1:0

    6

    4-2

    II

    3.

    RĒZEKNES 2. V-SKOLA

    0:1

    1:3

     

    3:1

    3

    4-5

    III

    4.

    DAGDAS V-SKOLA

    0:1

    0:1

    1:3

     

    0

    1-5

    4.

     

    Preiļu 1. pamatskolas komanda - 2. vietas ieguvēji.

    • 1. rindā - Dairis Bufals, Lauris Sparāns, Kristaps Brīvers, Sandris Vaivods.
    • 2. rindā - Dāvis Vucens, Vladislavs Afanasjevs, Ervīns Rusiņš, Jānis Lācis, Mārtiņš Lisovs, Konstantīns Stabulnieks.

     


     

    10. - 12. KLASES

    2010. gada 7. oktobris, VIĻĀNI

     

    Nr

    KOMANDA

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    P

    V

    1.

    PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA

     

    5:0

    2:0

    1:0

    3:0

    12

    11-0

    I

    2.

    RĒZEKNES 2. V-SKOLA

    0:5

     

    0:0

    2:0

    2:1

    7

    4-6

    II

    3.

    VIESĪTES V-SKOLA

    0:2

    0:0

     

    1:0

    0:0

    5

    1-2

    III

    4.

    PREIĻU 2. V-SKOLA

    0:1

    0:2

    0:1

     

    1:0

    3

    1-4

    4.

    5.

    VIĻĀNU V-SKOLA

    0:3

    1:2

    0:0

    0:1

     

    1

    1-6

    5.

     

    Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda - 1. vietas ieguvēji.

    • 1. rindā - Matīss Babris, Edgars Vanags, Artūrs Jubels.
    • 2. rindā - Renārs Trubačs, Aleksandrs Jubels, Imants Lacs, Jānis Lozda, Guntis Rubenis.

  • 2010. GADA LATVIJAS SKOLU KAUSA IZCĪŅA

    FINĀLTURNĪRS

    Balvi, 22. - 23. maijs

    VECĀKĀ GRUPA (1994. /1996. dz.g.)

     

    • 1. rindā - ERVĪNS RUSIŅŠ, DAIRIS BUFALS, LAURIS STABULNIEKS, SANDRIS VAIVODS.
    • 2. rindā - ARTŪRS SEILIS, MĀRTIŅŠ LISOVS, VLADISLAVS AFANASJEVS, treneris VIKTORS MARTINOVS, RAITIS TARASENKO

     

    Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
    1. PREIĻI 2:1 1:0 1:5 6 4-6 I
    2. TARTU 1:2 1:2 3:1 3 5-5 III
    3. LUDZA 0;1 2:1 2:1 6 4-3 II
    4 BALVI 5:1 1:3 1:2 3 7-6 4.

     

     

     

    Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
    1. GULBENE 0:1 0:0 2:1 4 2-2 III
    2. RĪGA 1:0 1:1 1:2 4 3-3 II
    3. KĀRSAVA 0:0 1:1 7:2 5 8-3 I
    4 VIĻAKA 1:2 1:2 2:7 0 5-10 4.

     

     

     

    1/2 F PREIĻI - RĪGA 2:0
    1/2 F LUDZA - KĀRSAVA 1:0
    PAR 3. - 4. V. RĪGA - KĀRSAVA 2:0
    PAR 1. - 2. V. PREIĻI - LUDZA 3:0

     

    VĀRTU GUVĒJI - LAURIS SPARĀNS - 6, ARTŪRS SEILIS - 2, VLADISLAVS AFANASJEVS - 1


    VIDĒJĀ GRUPA (1997./1998. dz.g.)

     

    Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
    1. BALVI 8:0 2:0 0:0 7 10-0 I
    2. KALSNAVA 0:8 0:9 0:5 0 0-22 4.
    3. PREIĻI 0:2 9:0 3:0 6 12-2 II
    4 RĪGA 0:0 5:0 0:3 4 5-3 III

     

     

     

    Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
    1. SMILTENE 8:0 2;0 8:0 9 18-0 I
    2. TARTU 0:8 0:5 2:0 3 2-13 III
    3. DAUGAVPILS 0:2 5:0 1:1 4 6-3 II
    4 RANKA 0:8 0:2 1:1 1 1-11 4.

     

     

     

    1/2 F SMILTENE - PREIĻI 2:0
    1/2 F BALVI - DAUGAVPILS 2:1
    PAR 3. - 4. V. DAUGAVPILS - PREIĻI 2:0
    PAR 1. - 2. V. SMILTENE BALVI 1:0

     

    VĀRTU GUVĒJI - IĻJA MITROFANOVS - 4, LAURIS STABULNIEKS - 4, ALDIS DŽERIŅŠ - 2, KRISTAPS STRODS - 1, ARTJOMS FIRSOVS - 1


    JAUNĀKĀ GRUPA (1999./2000. dz.g)

    • 1. rindā - GUNTIS DŽERIŅŠ, RENĀRS VANAGS, MIKS BABRIS, ARMANDS RUSIŅŠ, MĀRCIS ADAMOVIČS, KRISTAPS UPENIEKS.
    • 2. rindā - VALTERS REINIS, RŪDIS SKUTELIS, RAIMONDS RUBINS, MĀRTIŅŠ SONDORS, treneris IMANTS BABRIS

     

    Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
    1. BALVI 1:4 0:5 1:4 3:0 3:2 6 8-15 4.
    2. SMILTENE 4:1 3:1 1:1 4:1 3:0 13 15-4 II
    3. PREIĻI 5:0 1:3 1:3 6:0 7:2 9 20-8 III
    4. TARTU 4:1 1:1 3:1 5:0 7:1 13 20-4 I
    5. ALŪKSNE 0:3 1:4 0:6 0:5 0:5 0 1-23 6.
    6. RĪGA 2:3 0:3 2:7 1:7 5:0 3 10-20 5.

     

     

    VĀRTU GUVĒJI - MIKS BABRIS - 9, VALTERS REINIS - 4, RENĀRS VANAGS - 3, KRISTAPS UPENIEKS - 2, MĀRCIS ADAMOVIČS - 2


    SNIEGPULKSTENIS - 2010.

    U-12 GRUPA (1998.DZ.G.)

    2010. gada 9. - 11. aprīlis, Daugavpils

     

     

    Preiļu BJSS komanda - 4. vieta turnīrā "SNIEGPULKSTENIS"

    1. rindā - Dairis Litavnieks, Valters Reinis, Aldis Džeriņš, Miks Babris, Lauris Sparāns, Nauris Vigulis, Raimonds Rubins, Renārs Vanags, Vladislavs Rečs.

    2. rindā - treneris Imants Babris, Kristaps Strods, Aivis Dančauska, Armands Rusiņš, mārtiņš Sondors, treneris Viktors Martinovs. 

    KOMANDAS LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS - LAURIS STABULNIEKS

     

    VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

  • MIKS BABRIS - 4
  • RENĀRS VANAGS - 4
  • LAURIS STABULNIEKS - 2
  • ALDIS DŽERIŅŠ - 2
  • RAIMONDS RUBINS - 1
  • VALTERS REINIS - 1
  •  

     

     

      Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
      1. DAUGAVPILS 1 0:1 1:0 2:0 7:0 11:0 12 21-2 II
      2. DINAMO RĪGA 1:0 0:0 3:1 2:1 2:0 13 8-2 I
      3. PRIEKUĻI 0:1 0:0 1:0 0:2 3:0 6 4-3 4.
      4. UTENA 0:2 1:3 0:1 1:2 5:0 3 7-8 5.
      5. SK BLĀZMA 0:7 1:2 2:0 2:1 2:0 9 7-10 III
      6. DAUGAVPILS 2 0:11 0:2 0:3 0:5 0:2 0 0-23 6.

     

     

    Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
    1. FK VITEBSK 4:0 4:0 10:1 2:0 12 20-1 I
    2. PREIĻU BJSS 0:4 3:1 6:1 2:1 9 11-7 II
    3. SALASPILS 0:4 1:3 6:0 1:1 4 8-8 4.
    4. DAUGAVPILS 3 1:10 1:6 0:6 0:4 0 2-16 5.
    5. BFC DAUGAVA 99 0:2 1:2 1:1 4:0 4 6-5 III

     

     

    1/2 F (5.-8.V.) BLĀZMA - SALASPILS 1:0
    1/2 F (5.-8.V. BFC DAUGAVA 99 - PRIEKUĻI 1:0
    1/2 F DINAMO - PREIĻI 3:3 (2:0)
    1/2 F FK VITEBSK - DAUGAVPILS 1 2:0
    PAR 9. - 10.V. UTENA - DAUGAVPILS 3 3:0
    PAR 7. - 8. V. PRIEKUĻI - SALASPILS 1:0
    PAR 5. - 6. V. BLĀZMA - BFC DAUGAVA 99 0:0 (3:2)
    PAR 3. - 4. V. DAUGAVPILS 1 - PREIĻI 2:0
    PAR 1. - 2. V. DINAMO - FK VITEBSK 4:0

    ĶEKAVAS KAUSS 2010.

    U-11 GRUPA (1999.DZ.G.)

    Ķekava, 2010. gada 17. aprīlis

     

    PREIĻU BJSS KOMANDA - 3. VIETAS IEGUVĒJI

    Juris Meļņiks, Kristofers Ticsons, Sandis Sparāns, Renārs vanags, Armands Rusiņš, Miks Babris, Valters Reinis, Raimonds Rubins, Mārtiņš Sondors, Dairis Litavnieks, Lauris Mazurs.

    Miks Babris - turnīra labākais spēlētājs 

     

    VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

  • MIKS BABRIS - 9
  • VALTERS REINIS - 3
  • RENĀRS VANAGS - 3
  •  

     

     

    Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
    1. BABĪTE 3:0 3:0 2:1 0:2 9 8-3 II
    2. FK BAUSKA 0:3 2:0 0:2 0:3 3 2-8 4.
    3. FK AUDA/BALDONE 0:3 0:2 0:4 0:7 0 0-16 5.
    4. JDFS ALBERTS 1 1:2 2:0 4:0 1:1 7 8-3 III
    5. FK ŽAIBAS/ŽALGIRIS 2:0 3:0 7:0 1:1 10 13-1 I

     

     

    Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
    1. FK AUDA 1969 0:1 0:2 0:4 0 0-7 4.
    2. JDFS ALBERTS 2 1:0 0:3 2:1 6 3-4 II
    3. PREIĻU BJSS 2:0 3:0 3:0 9 8-0 I
    4. JK TALLINNA KALEV 4:0 1:2 0:3 3 5-5 III

     

     

     

    1/4 F FK ŽAIBAS ŽALGIRIS - FK AUDA 1969 3;0
    1/4 F PREIĻU BJSS - FK BAUSKA 1:0
    1/4 F ALBERTS 1 - ALBERTS 2 0:1
    1/4 F BABĪTE - JK TALLINNA KALEV 2:1
    1/2 F PREIĻU BJSS - ALBERTS 2 2:3
    1/2 F FK ŽAIBAS ŽALGIRIS - BABĪTE 1:0
    PAR 3. - 4. V. PREIĻU BJSS - BABĪTE 4:0
    PAR 1. - 2. V. FK ŽAIBAS ŽALGIRIS - ALBERTS 2 1:0

SIA "TELMS" KAUSA IZCĪŅA

U-11 GRUPA (1999.dz.g.)

Tukums, 2010. gada 4. - 6. jūnijs

PREIĻU BJSS KOMANDA - 3. VIETAS IEGUVĒJI

MIKS BABRIS, KRISTAPS UPENIEKS, VALTERS REINIS, ARMANDS RUSIŅŠ, JURIS MEĻŅIKS, SANDIS SPARĀNS, RENĀRS VANAGS, MĀRTIŅŠ SONDORS, GUNTIS DŽERIŅŠ, DAIRIS LITAVNIEKS.


 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. TUKUMS 2:0 3:0 3:1 2:1 3:0 15 13-2 I
2. ŠFS (RĪGA) 0:2 5:2 1:0 2:1 2:0 12 10-5 II
3. PREIĻI 0:3 2:5 0:1 3:2 3:0 6 8-11 III
4. RIOLA (RĪGA) 1:3 0:1 1:0 0:0 0:0 5 2-4 4.
5. VENTSPILS 1:2 1:2 2:3 0:0 2:0 4 6-7 5.
6. TUKUMS 2 0:3 0:2 0:3 0:0 0:2 1 0-10 6.

 

 

FINĀLSPĒLES

 

PAR 1. - 2. VIETU TUKUMS - ŠFS 2:0
PAR 3. - 4. VIETU PREIĻI - RIOLA 3:2
PAR 5. - 6. VIETU VENTSPILS - TUKUMS 2 4:1

 


MĀRTIŅŠ SONDORS - KOMANDAS LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ - VALTERS REINIS - 5, MIKS BABRIS - 2, RENĀRS VANAGS - 2, KRISTAPS UPENIEKS - 1, JURIS MEĻŅIKS - 1


"NAPOLEON CUP - 2010"

"U-12" grupa (1998. dz.g.)

2010. gada 18. - 19. jūnijs, Šauļi

PREIĻU BJSS 

1. rindā - LAURIS STABULNIEKS, MIKS BABRIS, RENĀRS VANAGS, NAURIS VIGULIS, MĀRTIŅŠ SONDORS, DAIRIS LITAVNIEKS.

2. rindā - RAIMONDS RUBINS,  VALTERS REINIS, AIVIS DANČAUSKA, VLADISLAVS REČS, ALDIS DŽERIŅŠ, komandas treneri - IMANTS BABRIS, VIKTORS MARTINOVS. 

AIVIS DANČAUSKA -

KOMANDAS LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS


 

 

Nr "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. ŠIAUĻIU FA - 98 (LT) 2:0 2:0 2:0 0:0 3:1 3:1 5:0 19 17-2 I
2. FK "VITEBSK" (BLR) 0:2 1:1 2:0 2:0 2:1 1:1 4:0 14 12-5 III
3. FK "PARUS" (RU) 0:2 1:1 5:0 2:3 1:0 0:1 2:0 10 11-7 4.
4. PREIĻU BJSS 0:2 0:2 0:5 2:0 1:3 1:2 0:1 3 4-15 8.
5. KEDAINIU SM (LT) 0:0 0:2 3:2 0:2 0:0 0:1 1:2 5 4-9 7.
6. KAUNO FM "TAURAS 2" (LT) 1:3 1:2 0:1 3:1 0:0 0:1 1:0 7 6-8 5.
7. MOSP "JAGIELLONIJA" (POL) 1:3 1:1 1:0 2:1 1:0 1:0 1:0 16 8-5 II
8. RADVILIŠKIO SC (LT) 0:5 0:4 0:2 1:0 2:1 0:1 0:1 6 3-14 6.

 

 

 

Nr "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. KAUNO FM "TAUROS 1" (LT) 1:1 1:1

0:0

0:0 0:0 1:0 3:0 11 6-2 III
2. FC "DAUGAVA - BABĪTE" (LV) 1:1 3:1 2:0 2:0 2:1 2:1 1:0 19 13-4 I
3. FK SLAVIJA - MOZYR (BLR) 1:1 1:3 1:0 0:0 2:1 2:1 2:1 14 9-7 II
4. FK "GRANITAS" (LT) 0:0 0:2 0:1 1:1 0:1 1:0 1:0 8 3-5 6.
5. SC "AKMENE" (LT) 0:0 0:2 0:0 1:1 2:1 1:1 1:1 8 5-6 5.
6. FC "SANTOS" (EST) 0:0 1:2 1:2 1:0 1:2 2:0 3:0 10 9-6 4.
7. FK "DNEPR" (RU) 0:1 1:2 1:2 0:1 1:1 0:2 0:1 1 3-10 8.
8. PUM "PAGEGIJAI" (LT) 0:3 0:1 1:2 0:1 1:1 0:3 1:0 4 3-11 7.

 


FINĀLSPĒLES

 

8A - 7B PREIĻI - PAGEGIAI 1:1 (0:2) 7A-8B KEDAINI - DNEPR 0:1
6A-5B RADVILIŠKIO - AKMENE 0:3 5A-6B KAUNAS 2 - GARANITAS 0:1
4A-3B PARUS - KAUNAS 1 1:1(0:2) 3A-4B VITEBSK - SANTOS 1:2
2A-1B JAGIELLONIJA - DAUGAVA 2:0 1A-2B ŠAUĻAI - SLAVIJA 3:0
PAR 15. - 16. V KEDAINI - PREIĻI 1:0 PAR 13. - 14.V PAGEGIAI - DŅEPR 0;1
PAR 11. - 12. V RADVILIŠKIO - KAUNAS 2 2:1 PAR 9. - 10.V AKMENE - GARANITAS 4:0
PAR 7. - 8. V. PARUS - VITEBSK 1:0 PAR 5. - 6.V KAUNAS 1 - SANTOS 1:0
PAR 3. - 4. V. DAUGAVA - SLAVIJA 0:0 (3:1) PAR 1. - 2.V. ŠAUĻAI - JAGELONIJA 4:1

 

  • VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ:
  • RENĀRS VANAGS - 2, LAURIS STABULNIEKS - 2, MIKS BABRIS - 1


  • .....
  •