NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 24.02.2024. - 25.02.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U9, Svente
  • 02.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U8, Malta
  • 03.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U7, Preiļu BJSS
  • 09.03.2024. 10:00
    Pavasara Kauss U10, 1.p-skola
Skolu telpu futbols

2023. gada Preiļu Novada skolu sacensības telpu futbolā

10. - 12. klases, Preiļu BJSS zālē (18.janvāris)

Nr KOMANDAS 1. 2, 3. 4. 5. P V
1. Preiļu JEVĢ 9:0 7:4 3:3 4:1 11 23-8 2.
2. Preiļu 2. vidusskola 0:9 3:1 0:6 1:6 6 4-22 4.
3. Riebiņu vidusskola 4:7 1:3 1:8 2:2 5 8-20 5.
4. Aglonas vidusskola 3:3 6:0 8:1 9:1 11 26-5 1.
5. Preiļu RTRIT 1:4 6:1 2:2 1:9 7. 10-16 3.

1.vieta - Aglonas vidusskola

1.rindā - Oskars Miks Andersons, Kirils Budajs, Igors Petrovs, Romāns Palenkovs, Kristers Čerpakovskis.

2.rindā - Maksims Novikovs, Daniils Borodins, Valentīns Baranovs, Raitis Daukšts, Kristiāns Určs.

2. vieta - Preiļu JEVĢ

1.rindā - Adrians Konstantinovs, Armands Pūga, Elvis Rusiņš.

2.rindā - Dāvis Silkāns, Dāvis Mūrnieks, Ēriks Kozeris, Emīls Reigins, Andis Šarigins, Roberts Makejevs.

3.vieta - Preiļu RTRIT

Nikolajs Kovaļovs, Aleksandrs Kovaļovs, Jānis Ķeveris, Maksims Piskunovs, Aleksandrs Koļesņikovs, Aleksandra Fomina, Aleksa Fomina


8. - 9. klases, Preiļu BJSS zālē (26.janvāris)

Nr KOMANDAS 1. 2, 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu JEVĢ 2:0 5:0 3:0 3:0 8:1 15 21-1 1.
2. Preiļu 1. pamatskola 0:2 2:0 5:0 0:0 5:1 10 12-3 2.
3. Aglonas vidusskola 0:5 0:2 2:1 1:1 5:1 7 8-10 3.
4. Preiļu 2. vidusskola 0:3 0:5 1:2 3:2 6:2 6 10-14 4.
5. Galēnu pamatskola 0:3 0:0 1:1 2:3 3:1 5 6-8 5.
6. Rušonas pamatskola 1:8 1:5 1:5 2:6 1:3 0 6-27 6.

1.vieta - Preiļu JEVĢ

Rainers Stulpiņš, Rihards Katlaps, Andrejs Vaivods

Dāvis Krūmiņš, Miervaldis Hadings Polencs, Nauris Opolais, Aigars Kotāns, Kristers Šņepsts

2. vieta - Preiļu 1. pamatskola

Matīss Kivlenieks, Jēkabs Vaivods, Ervīns Strods.

Artūrs Ontensons, Kristiāns Daņilovs, Atis Puzaks, Daniils Antonovs, Dāvis Akmentiņš.

3. vieta Aglonas vidusskola

Kirills Budajs, Kirills Palenkovs, Markuss Lazdiņš.

Sergejs Dekterjevs, Renārs Cakuls, Deniss Makrjakovs, Ēriks Sipovičs, Kristers Čerpakovskis


6. - 7. klases, Preiļu BJSS zālē (1. februāris)

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu 1. pamatskola 1 3:1 4:0 6:1 3:1 12 16-3 1.
2. Preiļu 1. pamatskola 2 1:3 3:2 2:1 1:0 9 7-6 2.
3. Riebiņu vidusskola 0:4 2:3 0:0 4:0 4 6-7 3.
4. Aglonas vidusskola 1:6 1:2 0:0 2:0 4 4-8 4.
5. Galēnu pamatskola 1:3 0:1 0:4 0:2 0 1-10 5.

1. vieta Preiļu 1. pamatskola-1

1.rindā - Gustavs Briška, Kristers Bizāns-Vadeiša, Arturs Pilojans.

2.rindā - Ervīns Strods, Nikolass Maksimovs, Daniils Antonovs, Segejs Pudulis.

2. vieta Preiļu 1. pamatskola-2

1.rindā - Rodrigo Upenieks, Meinards Zalāns, Artūrs Mūrnieks, Raivis Kivlenieks

2.rindā - Mareks Vīksne, Toms Mālnieks, Daniels Vucāns, Mareks Dronga, Georgijs Isajevs

3. vieta - Riebiņu vidusskola

1.rindā - Romāns Zagrebajevs, Arnis Pokšāns, Kristofers Civkors.

2.rindā - Renāts Jasevičs, Andrejs Gorbans, Arvis Struks, Sebastjans Civkors.


4. - 5. klases, Preiļu BJSS zālē (7. februāris)

Nr KOMANDAS 1. 2, 3. 4. 5. P V
1. Preiļu 1. pamatskola 1 0:0 4:1 13:0 5:2 10 22-3 1.
2. Preiļu 1. pamatskola 2 0:0 2:0 5:0 3:0 10 10-0 2.
3. Preiļu Brīvā skola 1:4 0:2 4:1 2:2 4 7-9 3.
4. Aglonas vidusskola 0:13 0:5 1:4 0:3 0 1-25 5.
5. Jaunsilavu pamatskola
2:5 0:3 2:2 3:0 4 7-10 4.

1.vieta - Preiļu 1.pamatskola-1

1.rindā - Jānis Šmeiksts, Marks Ribakovs, Raitis Valters, Dairis Slūka.

2.rindā - Emīls Šņepsts, Iļja Ondzuļs, Matīss Madernieks, Markuss Pastars, Markuss Gavars, Oskars Mālnieks.

2. vieta - Preiļu 1. pamatskola-2

1.rindā - Gustavs Kuckājs, Gabriels Briška, Gatis Trūps, Ernests Kotāns, Valters Kudiņš.

2.rindā - Guntars Pauniņš, Miks Slūka, Jēkabs Vaivods, Patriks Vutnāns Kojāns, Intars Vaivods.

3.vieta - Preiļu Brīvā skola

1.rindā - Oļģerts Ērglis, Augusts Zīmelis, Domeniks Lepers.

2.rindā - Juliāns Zīmelis, Markuss Rivčs, Uvis Vilcāns.


2. - 3. klases, Preiļu BJSS zālē (16. februāris)

Nr KOMANDAS 1. 2, 3. 4. 5. P V
1. Preiļu 1. pamatskola 1 8:0 10:0 6:0 10:1 12 34-1 1.
2. Preiļu 1. pamatskola (sarkanie) 0:8 3:1 4:6 7:0 6 14-15 3.
3. Preiļu 1. pamatskola (zaļie) 0:10 1:3 0:3 1:4 0 2-20 5.
4. Aglonas vidusskola 0:6 6:4 3:0 6:1 9 15-11 2.
5. Riebiņu vidusskola 1:10 0:7 4:1 1:6 3 6-24 4.

1.vieta - Preiļu 1. pamatskola 1

1.rindā - Gatis Trūps, Valters Kudiņš, Artjoms Filatovs, Gustavs Kuckājs.

2.rindā - Daniels Rimovičs, Guntars Pauniņš, Intars Pauniņš, Roberts Stūriņš, Dinārs Rimovičs

2.vieta - Aglonas vidusskola

1.rindā - Roberts Staņislavskis, Marks Švarnovičs, Dāvids Grebežs, Jegors Budajs.

2.rindā - Armands Daukšts, Timurs Serovs, Deivids Repša, Renārs Staņislavskis.

3.vieta - Preiļu 1. pamatskola (sarkanie)

Kirils Skutelis, Jānis Anspoks, Ģirts Kalvišs-Soida, Ņikita Dekterjovs,

Ričards Vutnāns-Kojāns, Artūrs Vinogradovs, Deniss Ivanovs.


..