NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 19.05.2024. 10:00
    LJČ U9, Daugavpils
  • 20.05.2024. 17:00
    LJČ U14, Preiļi-Balvi, Kooperatīva iela
  • 22.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Preiļi-Daugavpils, Kooperatīva iela
  • 28.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Ludza-Preiļi, Ludzā
2011

2011. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

U-19 GRUPA (1992.-94.dz.g.)

22. - 23. janvāris, Preiļos

PREIĻU BJSS KOMANDA - 2. VIETAS IEGUVĒJI

  • 1.rindā - Raitis Upenieks, Renārs Trubačs, Matīss Babris, Raivis Paškevičs, Artūrs Jubels.
  • 2. rindā - Aleksandrs Jubels, Egils Broks, Imants Lacs, Guntis Rubenis , Jānis Lozda, treneris Vladimirs Točko.

 


Nr

"A" grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

BLĀZMA 1

 

 8:2

1:1 

4:2 

13-5 

2.

VIESĪTE

 2:8

 

3:2 

1:1 

 4

 6-11

 II

3.

PREIĻI 2

 1:1

2:3 

 

4:0 

 4

 7-4

 III

4.

PĻAVIŅAS

 2:4

1:1 

0:4 

 

 1

 3-9

 4.

 

Nr

"B" grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

VIĻĀNI

 

2:7 

1:2 

6:0 

9-9 

III 

2.

PREIĻI 1

7:2 

 

3:2 

10:0 

 9

 20-4

 I

3.

BLĀZMA 2

 2:1

2:3 

 

4:2 

 6

 8-6

 II

4.

BĒRZGALE

 0:6

0:10 

2:4 

 

 0

 2-20

 4.

 

FINĀLSPĒLES

 

1/4 F

VIESĪTE - VIĻĀNI

2:3

1/4 F

PREIĻI 1 - PĻAVIŅAS

9:3

1/4 F

BLĀZMA 1 - BĒRZGALE

5:1

1/4 F

BLĀZMA 2 - PREIĻI 2

5:3

1/2 F (5.-8.)

PĻAVIŅAS - VIESĪTE

4:2

1/2 F (5.-8.)

PREIĻI 2 - BĒRZGALE

3:2

1/2 F (1.-4.)

PREIĻI 1 - VIĻĀNI

5:0

1/2 F (1.-4.)

BLĀZMA 1 - BLĀZMA 2

6:0

PAR 7.-8.V.

BĒRZGALE - VIESĪTE

4:3

PAR 5.-6.V.

PREIĻI 2 - PĻAVIŅAS

1:1 (3:2)

PAR 3.-4.V.

BLĀZMA 2 - VIĻĀNI

2:1

PAR 1.-2.V.

BLĀZMA 1 - PREIĻI

2:0

 


VĀRTU GUVĒJI

  • PREIĻI 1 - ALEKSANDRS JUBELS  (12), MATĪSS BABRIS (6), ARTŪRS JUBELS (4), RAITIS UPENIEKS (3), EGILS BROKS (3), JĀNIS LOZDA (3), RAIVIS PAŠKEVIČS (2), GUNTIS RUBENIS (1).
  • PREIĻI 2 - ARTŪRS SEILIS (6), LAURIS SPARĀNS (3), RAITIS TARASENKO (2), DAIRIS BUFALS (2), IĻJA MITROFANOVS (1).

 TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

ALEKSANDRS JUBELS (PREIĻU BJSS), AIGARS SELECKIS (BLĀZMA 1), JĀNIS PASTARS (VIĻĀNI)

 


 

2011. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-16 grupa (1995./96.dz.g.)

Preiļi, 2011. gada 29. - 30. janvāris

Nr

"A" grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

BLĀZMA 1

 

 3:0

8:0 

3:2 

14-2 

2.

BLĀZMA 3

0:3 

 

0:7 

2:4 

 0

 2-14

 4.

3.

JĒKABPILS

 0:3

7:0 

 

3:0 

 6

 10-8

 II

4.

PREIĻI 2

 2:3

4:2 

 0:3

 

 3

 6-8

 III

 

 

Nr

"B" grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻI 1

 

 3:0

2:5 

1:2 

6-7 

III 

2.

BLĀZMA 2

0:3 

 

1:9 

1:4 

 0

 2-16

 4.

3.

MALTA

 5:2

9:1 

 

4:3 

 9

 18-6

 I

4.

LUDZA

 2:1

4:1 

3:4 

 

 6

 9-6

 II

 

FINĀLSPĒLES

 

 

1/4F

JĒKABPILS - PREIĻI 1

2:2 (2:1)

1/4F

MALTA - BLĀZMA 3

4:1

1/4F

BLĀZMA 1 - BLĀZMA 2

6:0

1/4F

LUDZA - PREIĻI 2

3:1

1/2F (5.-8.V.)

PREIĻI 1 - BLĀZMA 3

9:0

1/2F (5.-8.V.)

BLĀZMA 2 - PREIĻI 2

2:0

1/2F (1.-4.V.)

MALTA - JĒKABPILS

3:2

1/2F (1.-4.V.)

BLĀZMA 1 - LUDZA

4:2

PAR 7.-8.V.

BLĀZMA 3 - PREIĻI 2

2:1

PAR 5.-6.V.

BLĀZMA 2 - PREIĻI 1

4:1

PAR 3.-4.V.

LUDZA - JĒKABPILS

6:0

PAR 1.-2.V.

BLĀZMA 1 - MALTA

4:0

 

 VĀRTU GUVĒJI

PREIĻI 1 - DENISS ŠEINOVS (4), NAURIS CVETKOVS (4), LAURIS SPARĀNS (3), ALEKSANDRS BIRJUKOVS (2), VJAČESLAVS PETROVS (2), NAURIS VIGULIS (2), DAIRIS BUFALS (1), ARTJOMS FIRSOVS (1).

PREIĻI 2 - ANDREJS BIRJUKOVS (4), SANDRIS VAIVODS (2), KONSTANTĪNS VINOGRADOVS (2), VLADISLAVS AFANASJEVS (1).


2011. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā 

U-14 GRUPA (1997.dz.g.)

PREIĻU BJSS KOMANDA - 4. VIETAS IEGUVĒJI

1. rindā - Nauris Vigulis, Lauris Stabulnieks, Aldis Džeriņš.

2. rindā - Aivis Dančauska, Artjoms Firsovs, Vjačeslavs Petrovs, Iļja Mitrofanovs, Nauris Cvetkovs, Emīls Seilis.

treneris Viktors Martinovs.


Jēkabpils, 2011. gada 5. - 6. februāris

PRIEKŠSACĪKSTES

Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

P

V

1.

BLĀZMA 1

 

 2:0

0:1 

3:1 

0:0 

10:1 

1:1 

11 

 16-4

 II

2.

JĒKABPILS 1

 0:2

 

3:2 

3:1 

2:4 

8:1 

4:1 

 12

 18-11

 I

3.

PREIĻI

 1:0

2:3 

 

3:5 

1:4 

6:0 

3:1 

 9

 15-9

 4.

4.

BLĀZMA 2

 1:3

 1:3

5:3 

 

1:2 

2:0 

1:0 

 9

 10-9

 III

5.

JĒKABPILS 2

 0:0

4:2 

4:1 

2:1 

 

8:0 

7:1 

 16

 25-5

 Ā.K.

6.

BLĀZMA 3

1:10 

1:8 

0:6 

0:2 

0:8 

 

0:3 

 0

 2-29

 6.

7.

PĻAVIŅAS

 1:1

 1:4

1:3 

0:1 

1:7 

3:0 

 

 4

 6-12

 5.

 

FINĀLSPĒLES

 

PAR 1. - 2. V.

 BLĀZMA 1 - JĒKABPILS 1

3:2 

PAR 3. - 4.V.

BLĀZMA 2 - PREIĻI 

4:4 (3:2) 

 VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

IĻJA MITROFANOVS (8), LAURIS STABULNIEKS (5), ARTJOMS FIRSOVS (3), NAURIS CVETKOVS (1), VJAČESLAVS PETROVS (1), RENĀRS VANAGS (1), NAURIS VIGULIS (1).


2011. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā 

U-13 GRUPA (1998.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda - 2.vietas ieguvēji

  • 1. rindā - Lauris Stabulnieks, Nauris Vigulis, Miks Babris, Renārs Vanags.
  • 2. rindā - Aldis Džeriņš, Vladislavs Rečs, Rūdis Skutelis, Valters Reinis, Raimonds Rubins, Kristaps Strods. 

 

Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7

P

V

1.

PREIĻI

 

0:2 

6:0 

3:0 

3:3 

4:1 

4:2 

13 

20-8 

 II

2.

BLĀZMA 1

2:0 

 

1:0 

2:1 

3:0 

11:0 

1:1 

 16

 20-2

 I

3.

BLĀZMA 2

0:6 

0:1 

 

1:4 

0:1 

0:0 

1:7 

 1

 2-19

 6.

4.

JĒKABPILS 1

 0:3

 1:2

4:1 

 

3:1 

3:0 

3:3 

 10

 14-10

 4.

5.

JĒKABPILS 2

3:3 

0:3 

1:0 

1:3 

 

2:1 

0:4 

 7

 7-14

 5.

6.

VIESĪTE

 1:4

 0:11

 0:0

 0:3

 1:2

 

 0:4

 1

 2-24

 7.

7.

LĪVĀNI

2:4 

1:1 

7:1 

3:3 

4:0 

4:0 

 

 11

 21-9

 III

 

FINĀLSPĒLES 

 

PAR 1. - 2.V. BLĀZMA 1 - PREIĻI 3:1
PAR 3. - 4.V. JĒKABPILS 1 - LĪVĀNI 3:2

 

 VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Lauris Stabulnieks - 8, Miks Babris - 4, Renārs Vanags - 3, Valters Reinis - 3, Raimonds Rubins - 1, kristaps Strods - 1, Nauris Vigulis - 1


 

SIMBOLISKĀ IZLASE

Igor Kovaļkovs (Blāzma 1), Rūdis Skutelis (Preiļi), Ņikita Rakels (Jēkabpils 1)


2011. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-12 GRUPA (1999.dz.g.)

Daugavpils, 2011. gada 19. - 20. februāris

 

Nr

"A" grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

DAUGAVPILS 1

 

2:3 

2:0 

3:3 

7-6 

II 

2.

BLĀZMA 1

3:2 

 

5:0 

4:1 

 9

 12-3

 I

3.

DAUGAVPILS 2

0:2 

0:5 

 

0:2 

 0

 0-9

 4.

4.

BLĀZMA 2

 3:3

1:4 

2:0 

 

 4

 6-7

 III

 

 

Nr

"B" grupa

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

 DAUGAVPILS 3

 

 3:1

3:1 

4:2 

3:0 

12 

 13-4

 I

2.

 PREIĻI

 1:3

 

6:1 

1:4 

0:1 

 3

 8-9

 III

3.

 DEKŠĀRES

 1:3

1:6 

 

0:3 

2:1 

3

 4-13

 5.

4.

 JĒKABPILS

 2:4

 4:1

3:0 

 

5:0 

 9

 14-5

 II

5.

 MALTA

 0:3

1:0 

1:2 

0:5 

 

 3

 2-10

 4.

 

FINĀLSPĒLES 

 

1/4F DAUGAVPILS 1 - PREIĻI 3:0
1/4F DAUGAVPILS 3 - DAUGAVPILS 2 6:0
1/4F BLĀZMA 1 - MALTA 4:0
1/4F JĒKABPILS - BLĀZMA 2 0:1
1/2F (5.-8.V) PREIĻI - DAUGAVPILS 2 5:0
1/2F (5.-8.V.) MALTA - JĒKABPILS 1:0
1/2F (1.-4.V.) DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 3 2:1
1/2F(1.-4.V.) BLĀZMA 1 - BLĀZMA 2 2:1
PAR 7.-8.V. JĒKABPILS - BLĀZMA 2 4:0
PAR 5.-6.V. PREIĻI - MALTA 1:0
PAR 3.-4.V. DAUGAVPILS 3 - BLĀZMA 2 2:1
PAR 1.-2.V. DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA 1 3:2

 

 VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Miks Babris - 8, Valters Reinis - 2, Renārs Vanags - 2, Aivis Vagalis - 2


2011. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā 

U-11 GRUPA (2000.dz.g.)

Jēkabpils, 2011. gada 26. - 27. februārī

Preiļu BJSS komanda - 5. vietas ieguvēja

Nr

"A"grupa

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

DAUGAVPILS 1

 

4:2 

5:2 

2:0 

2:1 

5:1 

15 

18-6 

2.

DAUGAVPILS 2

2:4 

 

1:1 

1:0 

0:1 

1:0 

 7

 5-6

 III

3.

DAUGAVPILS 3

 2:5

 1:1

 

0:1 

1:1 

2:0 

 5

 6-8

 5.

4.

BLĀZMA 1

 0:2

 0:1

 1:0

 

0:0 

2:0 

 7

 3-3

 4.

5.

JĒKABPILS 1

 1:2

1:0 

1:1 

0:0 

 

3:0 

 8

 6-3

 II

6.

BLĀZMA 2

 1:5

 0:1

0:2 

0:2 

0:3 

 

 0

 1-13

 6.

 

 

Nr

"B"grupa

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

PREIĻI

 

 2:0

0:0 

7:1 

2:0 

3:0 

13 

 14-1

2.

JĒKABPILS 2

0:2 

 

0:1 

3:1 

0:0 

4:2 

 7

 7-6

 III

3.

BĒRZGALE

 0:0

 1:0

 

2:0 

1:0 

2:2 

 11

 6-2

 II

4.

PĻAVIŅAS

1:7 

1:3 

0:2 

 

0:0 

0:4 

 1

 2-16

 6.

5.

DEKŠĀRES

0:2 

0:0 

0:1 

0:0 

 

1:4 

 2

 1-7

 5.

6.

TFK RĒZEKNE

 0:3

2:7 

2:2 

4:0 

4:1 

 

 7

 12-13

 4.

 

FINĀLSPĒLES 

 

1/4F

DAUGAVPILS 2 - BLĀZMA 2

5:2

1/4F

JĒKABPILS 1 - PREIĻI

2:0

1/4F

DAUGAVPILS 1 - BĒRZGALE

9:2

1/4F

DAUGAVPILS 3 - BLĀZMA 1

0:0 (3:2)

1/2F (5.-8.V)

PREIĻI - BLĀZMA 2

4:0

1/2F (5.-8.V)

BLĀZMA 1 - BĒRZGALE

10:0

1/2F (1.-4.V)

DAUGAVPILS 2 - JĒKABPILS

1:0

1/2F (1.-4.V)

DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 3

4:1

PAR 7.-8.V.

BLĀZMA 2 - BĒRZGALE

7:2

PAR 5.-6.V.

BLĀZMA 1 - PREIĻI

6:1

PAR 3.-4.V.

DAUAGVPILS 3 - JĒKABPILS 1

2:0

PAR 1.-2.V.

DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2

7:1

 

 VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Guntis Džeriņš - 9, Artjoms Gorjačko - 5, Kristaps Upenieks - 2, Rainers Trubačs - 1, Aivis Vagalis - 1, Artūrs Ratnieks - 1


2011. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-10 grupa (2001.dz.g.)

Daugavpils, 2011. gada 5. - 6. marts

 

Nr

"A" grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

DAUGAVPILS 1

 

 7:0

10:0 

6:0 

23-0 

2.

PREIĻI

 0:7

 

3:3 

4:0 

 4

 7-10

 III

3.

JĒKABPILS

 0:10

3:3 

 

7:0 

 4

 10-13

 II

4.

ILŪKSTE

 0:6

0:4 

0:7 

 

 0

 0-17

 4.

 

 

Nr

"B" grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

BLĀZMA 1

 

9:0 

2:0 

3:0 

14-0 

2.

DAUGAVPILS 3

0:9 

 

1:4 

0:2 

 0

 1-15

 4.

3.

BLĀZMA 2

 0:2

 4:1

 

2:0 

 6

 6-3

 II

4.

DAUGAVPILS 2

 0:3

2:0 

0:2 

 

 3

 2-5

 III

 

FINĀLSPĒLES 

 

1/4F

JĒKABPILS - DAUGAVPILS 2

0:3

1/4F

BLĀZMA 1 - ILŪKSTE

5:0

1/4F

DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 3

3:0

1/4F

BLĀZMA 2 - PREIĻI

2:0

1/2F (5.-8.V.)

JĒKABPILS - ILŪKSTE

3:1

1/2F (5.-8.V.)

DAUGAVPILS 3 - PREIĻI

14:1

1/2F (1.-4.V.)

DAUGAVPILS 2 - BLĀZMA 1

3:0

1/2F (1.-4.V.)

DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA 2

4;0

PAR 7.-8.V.

PREIĻI - ILŪKSTE

3:1

PAR 5.-6.V.

DAUGAVPILS 3 - JĒKABPILS

4:2

PAR 3.-4.V.

BLĀZMA 1 - BLĀZMA 2

6:0

PAR 1.-2.V.

DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2

6:0

 

 VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Edijs Mainulis - 6, Ņikita Baranovskis - 3, Martins Grigorjevs - 1, Sandis Brokāns - 1.


2011. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-9 GRUPA (2002.dz.g.)

Jēkabpilī, 2011. gada 12. - 13. marts 

Nr

"A"grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

BLĀZMA 1

 

 5:0

5:0 

4:0 

14-0 

2.

PREIĻI

0:5 

 

2:5 

2:3 

 0

 4-13

 4.

3.

BLĀZMA 2

 0:5

 5:2

 

1:1 

 4

 6-8

 II

4.

TFK RĒZEKNE

 0:4

3:2 

1:1 

 

 4

 4-7

 III

 

 

Nr

"B"grupa

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

JĒKABPILS 1

 

 1:0

7:0 

5:1 

12-1 

2.

DAUGAVPILS

 0:1

 

10:0 

6:0 

 6

 16-0

 II

3.

BLĀZMA 3

 0:7

 0:10

 

2:1 

 3

 2-18

 III

4.

PĻAVIŅAS

 1:5

0:6 

1:2 

 

 0

 2-13

 4.

 

FINĀLSPĒLES 

 

1/4F

BLĀZMA 2 - BLĀZMA 3

4:1

1/4F

JĒKABPILS - PREIĻI

3:0

1/4F

BLĀZMA 1 - PĻAVIŅAS

12:0

1/4F

DAUGAVPILS - TFK

3:1

1/2F (5.-8.)

PREIĻI - BLĀZMA 3

3:1

1/2F (5.-8.)

TFK - PĻAVIŅAS

6:1

1/2F (1.-4.)

JĒKABPILS - BLĀZMA 2

4:1

1/2F (1.-4.)

BLĀZMA 1 - DAUGAVPILS

3:0

PAR 7.-8.V.

PĻAVIŅAS - BLĀZMA 3

1:1 (2:0)

PAR 5.-6.V.

PREIĻI - TFK

2:0

PAR 3.-4.V.

DAUGAVPILS - BLĀZMA 2

7:1

PAR 1.-2.V.

BLĀZMA 1 - JĒKABPILS

4:0

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Kristaps Plivda - 5, Edvards Vaivods - 2, Daumants Zariņš - 1, Edgars Ņikiforovs - 


2011. gada Latgales jaunatnes telpu futbola čempionāts

U-8 grupa (2003.dz.g.)

PREIĻU BJSS (1) - 4. VIETAS IEGUVĒJI

  • 1. rindā - Vladislavs Stivriņš, Juliāns Stivriņš, Raivo Liniņs, Ivo Haritonovs, Rūdolfs Pastars.
  • 2. rindā -  Ēriks Miezītis, Kalvis Kacars, Lauris Rinčs, Mikus Noviks, Paula Liniņa, Egils Daukšte, Lauris Kokorīts.
  • VĀRTU GUVĒJI PREIĻU BJSS (1) KOMANDĀ

    EGILS DAUKŠTE - 9, PAULA LINIŅA - 5, RAIVO LINIŅŠ - 3, VLADISLAVS STIVRIŅŠ - 3, IVO HARITONOVS - 2, RŪDOLFS PASTARS - 1, JULIANS STIVRIŅŠ - 1.

  • PREIĻU BJSS (2) - 8. VIETAS IEGUVĒJI

 

1. rindā - Vismants Zariņš, Ivanda Stolipina, Daumants Zariņš, Marsels Šteinbergs, Kristiāns Vaivods.

2. rindā - Igors Jekimovs, Kaspars Stolipins, Alvils Mucalāns, Edijs Rubīns, trneneris Jevgēnijs Ņesterovičs.

 

  • VĀRTU GUVĒJI PREIĻU BJSS (2) KOMANDĀ

  • Igors Jekimovs - 4, Alvils Mucalāns - 2, Vismants Zariņš - 1.


     

    Preiļi, 2010.gada 19. - 20. marts.

Nr

"A" GRUPA 

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻI 1

 

 1:6

6:1 

6:0 

7:0 

20-7 

II 

2.

DAUGAVPILS 2

 6:1

 

7:0 

8:0 

8:0 

 12

 29-1

 I

3.

DAUGAVPILS 3

1:6 

0:7 

 

1:2 

1:2 

 0

 3-17

 5.

4.

BJSS / SOLIDAS-R

 0:6

 0:8

2:1 

 

1:0 

 6

 3-15

 III

5.

PREIĻI 2

 0:7

0:8 

2:1 

0:1 

 

 3

 2-17

 4. 

 

 

Nr

"B" GRUPA 

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

DAUGAVPILS 1

 

 3:1

9:0 

4:0 

16-1 

2.

BLĀZMA 1

 1:3

 

2:0 

0:0 

 4

 3-3

 II

3.

BLĀZMA 2

 0:9

 0:2

 

1:1 

 1

 1-12

 4.

4.

JĒKABPILS

 0:4

0:0 

1:1 

 

 2

 1-5

 III

 

FINĀLSPĒLES 

1/4F

PREIĻI 1 - JĒKABPILS

2:1

1/4F

DAUGAVPILS 1 - PREIĻI 2

11:0

1/4F

DAUGAVPILS 2 - BLĀZMA 2

15:0

1/4F

BLĀZMA 1 - BJSS/SOLIDAS-R

0:0 (3:1)

1/2F (5.-8.)

JĒKABPILS - PREIĻI 2

4:1

1/2F (5.-8.)

BJSS/SOLIDAS-R - BLĀZMA 2

6:2

1/2F (1.-4.)

DAUGAVPILS 1 - PREIĻI 1

9:2

1/2F (1.-4.)

DAUGAVPILS 2 - BLĀZMA 1

6:1

PAR 7.-8.V.

BLĀZMA 2 - PREIĻI 2

5:4

PAR 5.-6.V.

BJSS/SOLIDAS-R - JĒKABPILS

1:1 (9:8)

PAR 3.-4.V.

BLĀZMA 1 - PREIĻI 1

2:0

PAR 1.-2.V.

DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2

5:4

 


2011. GADA PREIĻU NOVADA SKOLU KAUSA IZCĪŅA TELPU FUTBOLĀ

VECĀKĀ GRUPA (10. - 12. KLASES)

2011. gada 26. janvāris, Aglona 

Nr

"A" GRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻU 2. V-SKOLA

 

6:2

5:2

4:0

9

15-4

I

2.

LĪVĀNU 2.V-SKOLA

2:6

 

1:6

2:0

3

5-12

III

3.

AGLONAS INTERNĀTV-SKOLA

2:5

6:1

 

4:0

6

12-6

II

4.

RIEBIŅU V-SKOLA

0:4

0:2

0:4

 

0

0-10

4.

 

Nr

"B" GRUPA

1.

2.

3.

P

V

1.

PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA

 

4:0

8:0

6

12-0

I

2.

LĪVĀNU 1. V-SKOLA

0:4

 

5:4

3

5-8

II

3.

AGLONAS V-SKOLA

0:8

4:5

 

0

4-13

III

FINĀLSPĒLES 

1/2 F

PREIĻU 2. V-SKOLA - LĪVĀNU 1 V-SKOLA

4:0

1/ F

PREIĻU VALSTS 'FIMNĀZIJA - AGLONAS INTERNĀTV-SKOLA

7:1

PAR 5.-6.V.

LĪVĀNU 2. V-SKOLA - AGLONAS V-SKOLA

4:1

PAR 3.-4.V.

AGLONAS INTERNĀTV-SKOLA - LĪVĀNU 1.V-SKOLA

4:0

PAR 1.-2.V.

PREIĻU 2. V-SKOLA - PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA

2:0

UZVARĒTĀJI - PREIĻU 2. VIDUSSKOLA

  • 1. rindā - Imants Lacs, Aleksandrs Birjukovs.
  • 2. rindā - Raitis Upenieks, Iļja Dektjarovs, Raitis Tarasenko, Romāns Maksimovs, Andrejs Birjukovs.
  • 3. rindā - Raivis Paškevičs, Artūrs Seilis, skolotājs Aleksandrs Iļjins, Vadims Jefimovs, Anatolijs Baranovs.

VIDĒJĀ GRUPA (8. - 9. KLASES)

2011. gada 3. februārī, Preiļi 

 

N

"A" GRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻU 1.P-SKOLA1

 

2:2

6:0

5:1

3:1

10

16-4

I

2.

PREIĻU 1.P-SKOLA 2

2:2

 

5:1

1:1

3:0

8

11-4

II

3.

DRAVNIEKU P-SKOLA

0:6

1:5

 

0:8

1:2

0

2-21

5.

4.

AGLONAS INTERNĀTV-SKOLA

1:5

1:1

8:0

 

2:1

7

12-7

III

5.

RUŠONAS P-SKOLA

1:3

0:3

2:1

1:2

 

3

4-9

4.

 

 

Nr

"B" GRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

LĪVĀNU 1. V-SKOLA

 

0:1

1:2

5:0

3:1

2:1

9

11-5

III

2.

LĪVĀNU 2. V-SKOLA

1:0

 

1:1

3:1

1:0

2:1

13

8-3

II

3.

PREIĻU 2. V-SKOLA

2:1

1:1

 

7:0

4:0

1:0

13

15-2

I

4.

VĀRKAVAS P-SKOLA

0:5

1:3

0:7

 

0:6

0:3

0

1-24

6.

5.

SĪĻUKALNA P-SKOLA

1:3

0:1

0:4

6:0

 

0:4

3

1-12

5.

6.

GALĒNU P-SKOLA

1:2

1:2

0:1

3:0

4:0

 

6

9-5

4.

 

FINĀLSPĒLES 

 

1/2F

PREIĻU 1. (1) - LĪVĀNU 2.

5:2

1/2F

PREIĻU 2. - PREIĻU 1. (2)

2:2 (2:1)

PAR 9. - 10.V.

DARAVNIEKI - SĪĻUKALNS

4:1

PAR 7. - 8.V.

GALĒNI - RUŠONA

2:2 (2:0)

PAR 5. - 6.V.

LĪVĀNU 1. - AGLONAS IVS

5:0

PAR 3. - 4.V.

LĪVĀNU 2. - PREIĻU 1. (2)

3:2

PAR 1. - 2.V.

PREIĻU 1. (1) - PREIĻU 2.

4:2

 

UZVARĒTĀJI - PREIĻU 1. PAMATSKOLA

  • 1. rindā - Andis Pīzelis, Lauris Sparāns, Dairis Bufals.
  • 2. rindā - Mārtiņš Lisovs, Guntis Sparāns, Dāvis Vucens, Artūrs Vulāns.

VIDĒJĀ GRUPA (8. - 9. KLASES) MEITENES

2011. gada 2. februārī, Preiļi

 

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

DRAVNIEKU P-SKOLA

 

2:1

2:1

0:0

7

4-2

I

2.

VĀRKAVAS P-SKOLA

1:2

 

1:1

3:1

4

5-4

II

3.

SALAS P-SKOLA

1:2

1:1

 

0:0

2

2-3

III

4.

RIEBIŅU V-SKOLA

0:0

1:3

0:0

 

2

1-3

4.

 

 


JAUNĀKĀ GRUPA (6. - 7. KLASES)

2011. gada 8. februārī, Preiļi

Nr

"A" GRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻU 1.P-SKOLA 1

 

4:1

6:0

6:0

6:2

12

22-3

I

2.

PREIĻU 1.P-SKOLA 2

1:4

 

10:0

7:0

2:1

9

20-5

II

3.

SĪĻUKALNA P-SKOLA

0:6

0:10

 

3:0

0:3

3

3-19

4.

4.

GALĒNU P-SKOLA

0:6

0;7

0:3

 

0:4

0

0-20

5.

5.

DRAVNIEKU P-SKOLA

2:6

1:2

3:0

4:0

 

6

10-8

III

 

Nr

"B" GRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

LĪVĀNU 1. V-SKOLA

 

2:0

4:0

7:0

1:1

10

14-1

I

2.

LĪVĀNU 2. V-SKOLA

0:2

 

3:2

4:0

0:2

6

7-6

III

3.

AGLONAS INTERNĀTV-SKOLA

0:4

2:3

 

1:1

3:3

2

6-11

4.

4.

RIEBIŅU V-SKOLA

0:7

0:4

1:1

 

0:2

1

1-14

5.

5.

ŠĶELTOVAS P-SKOLA

1:1

2:0

3:3

2:0

 

8

8-4

II

 

FINĀLSPĒLES

1/2F

PREIĻU 1. (1) - ŠĶELTOVA

1:1 (2:3)

1/2F

PREIĻU 1. (2) - LĪVĀNU 1.

4:1

PAR 9. - 10.V.

GALĒNI - RIEBIŅI

3:0

PAR 7. - 8.V.

AGLONAS IVS - SĪĻUKALNS

2:0

PAR 5. - 6.V.

LĪVĀNU 2. - DRAVNIEKI

3:0

PAR 3. - 4.V.

PREIĻU 1. (1) - LĪVĀNU 1.

6:1

PAR 1. - 2.V.

PREIĻU 1. (2) - ŠĶELTOVA

20

UZVARĒTĀJI - PREIĻU 1. PAMATSKOLA (2)

  • 1. rindā - Renārs Vanags, Miks Babris, Dairis Litavnieks.
  • 2. rindā - Vitālijs Šebeko, Raimonds Rubins, Artis Žukovs, Valters Reinis.

VISJAUNĀKĀ GRUPA (4. - 5. KLASES)

2011. gada 16. februārī, Preiļi

Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA (1)

 

4:0

8:1

5:0

10:0

4:0

11

33-1

I

2.

PREIĻU 1. P-SKOLA 2

0:4

 

0:1

1:3

2:0

3:0

6

6-8

4.

3.

LĪVĀNU 1. V-SKOLA

1:8

1:0

 

1:2

2:0

1:1

7

6-11

III

4.

LĪVĀNU 2. V-SKOLA

0:5

3:1

2:1

 

5:1

5:0

12

15-8

II

5.

GALĒNU P-SKOLA

0:10

0:2

0:2

1:5

 

1:2

0

2-21

6.

6.

RUŠONAS P-SKOLA

0:4

0:3

1:1

0:5

2:1

 

4

3-14

5.

 UZVARĒTĀJI - PREIĻU 1. PAMATSKOLA

  • 1. rindā - Renārs Vanags, Miks Babris, Dairis Litavnieks.
  • 2. rindā - Valters Reinis, Armands Rusiņš.

2011. GADA LATGALES SKOLU KAUSA IZCĪŅA TELPU FUTBOLĀ

VECĀKĀ GRUPA (10. - 12. KLASES)

 

Preiļi, 2011. gada 24. februāris

  •  
  • UZVARĒTĀJI - PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA

  • 1. rindā - Renārs Trubačs, Edgars Vanags, Egils Broks.
  • 2. rindā - Artūrs Jubels, Aleksandrs Jubels, Edgars Daņilovs, Jānis Lozda, Matīss Babris. 

Nr

"A" GRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1. DAUGAVPILS 16.V-KOLA   3:2 1:2 6:2 6 10-6 I
2. VIESĪTES V-SKOLA 2:3   3:1 4:2 6 9-6 II
3. VIĻĀNU V-SKOLA 2:1 1:3   3:3 4 6-7 III
4. PREIĻU 2.V-SKOLA 2:6 2:4 3:3   1 7-13 4.

 

Nr

"B" GRUPA

1.

2.

3.

P

V

1. RĒZEKNES 5.V-SKOLA   1:9 1:3 0 2-12 III
2. PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA 9:1 4:0 6 13-1 I
3. ILŪKSTES 1. V-SKOLA 3:1 0:4   3 3-5 II

 

 

1/F

Ilūkstes 1.v-skola - Daugavpils 16.v-skola

0:0 (3:2)

1/2F

 Preiļu Valsts ģimnāzija - Viesītes v-skola

5:1
PAR 5.-6.V.

 Viļānu v-skola - Rēzeknes 5.v-skola

2:2 (2:0)
PAR 3.-4.V.

Viesītes v-skola - Daugavpils 16.v-skola

2:1
PAR 1.-2.V.

 Preiļu Valsts ģimnāzija - Ilūkstes 1.v-skola

5:1

 


VIDĒJĀ GRUPA (8. - 9. KLASES)

Preiļi, 2011. gada 1. marts

 

UZVARĒTĀJI - PREIĻU 1. PAMATSKOLA

  • 1. rindā - Mārtiņš Lisovs, Andis Pīzelis, Sandris Vaivods, Lauris Sparāns.
  • 2. rindā - Dairis Bufals, vladislavs Afanasjevs, Iļja Mitrofanovs, Guntis Sparāns , Dāvis Vucens, Kristaps Brīvers.

Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. PREIĻU 1. PAMATSKOLA   4:3 4:1 1:2 4:0 9 13-6 I
2. JĒKABPILS VALSTS ĢIMNĀZIJA 3:4   5:2 2:1 6:0 9 16-7 II
3. DAUGAVPILS 3. VIDUSSKOLA 1:4 2:5   2:1 3:1 6 8-11 III
4. RĒZEKNES 5. VIDUSSKOLA 2:1 1:2 1:2   7:2 6 11-7 4.
5. PREIĻU 2. VIDUSSKOLA 0:4 0:6 1:3 2:7   0 3-20 5.

 


JAUNĀKĀ GRUPA (6. - 7. KLASES)

Preiļi, 2011. gada 9. marts

UZVARĒTĀJI - PREIĻU 1. PAMATSKOLA

  • 1. rindā - Vladislavs Rečs, Lauris Stabulnieks, Nauris Vigulis, Renārs Vanags.
  • 2. rindā - Iļja Mitrofanovs, Aivis Dančauska, Aldis Džeriņš, Valters Reinis.

 

Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. PREIĻU 1. P-SKOLA (1)   3:2 3:1 2:0 6:1 12 14-4 I
2. DAUGAVPILS SASKAŅAS P-SKOLA 2:3   3:0 6:1 5:0 9 16-4 II
3. RĒZEKNES 1. V-SKOLA 1:3 0:3   4:1 2:1 6 7-7 III
4. BĒRZGALES P-SKOLA 0:2 1:6 1:4   1:1 1 3-13 4.
5. PREIĻU 1. P-SKOLA (2) 1:6 0:5 1:2 1:1   1 3-14 5.

 

 


VISJAUNĀKĀ GRUPA (4.-5. KLASES)

Preiļi, 2011. gada 17. marts

 2. VIETAS IEGUVĒJI - PREIĻU 1. PAMATSKOLA

  • 1.rindā - Aivis Vagalis, Miks Babris, Guntis Džeriņš, Renārs Vanags, Artūrs Ratnieks.
  • 2. rindā - Armands Rusiņš, Raimonds Rubins, Rūdis Skutelis, Mārtiņš Sondors, Kristaps Upenieks.

 

Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

DAUGAVPILS 3. VIDUSSKOLA

 

3:0

4:1

10:0

9

17-1

I

2.

PREIĻU 1. PAMATSKOLA

0:3

 

2:0

6:0

6

8-3

II

3.

RĒZEKNES 1. VIDUSSKOLA

1:4

0:2

 

5:1

3

6-7

III

4.

DEKŠĀRU PAMATSKOLA

0:10

0:6

1:5

 

0

1-21

4.



2011. GADA LATGALES KAUSA IZCĪŅA TELPU FUTBOLĀ

 Preiļi, 2011. gada 12. marts

PREIĻU BJSS KOMANDA - 2.VIETA

  • 1.rindā - Renārs Trubačs, Aleksandrs Jubels, Matīss Babris, Ervīns Veigulis.
  • 2.rindā - treneris Vladimirs Točko, Egils Broks, Imants Lacs, Raivis Paškevičs, Jānis Casno. 

Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

"OLINS" (JĒKABPILS)

 

2:1

3:2

10:1

9

15-4

I

2.

PREIĻU BJSS

1:2

 

4:2

3:0

6

8-4

II

3.

"SPARTA" (DEMENE)

2:3

2:4

 

3:1

3

7-8

III

4.

RĒZEKNES NOVADS

1:10

0:3

1:3

 

0

2-16

4.

 VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Aleksandrs Jubels - 5, Ervīns Veigulis - 1, Jānis Casno - 1, Raivis Paškevičs - 1

SIMBOLISKĀ IZLASE

  • vārtsargs - Juris Mališevs (Rēzeknes novads), Aleksandrs Jubels (Preiļu BJSS),
  • Aleksandrs Gospodarjovs (Olins), Sergejs Kaļmuks (Olins), Sergejs Tertels (Demene) 

Ziemassvētku kauss

"U-13" (1998.g.dz.)

Preiļi, 2011.gada 26.-27.decembris 

Nr Komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1.  Preiļi    6:0 2:1 0:1 2:3 2:0  9 12-5   II
2.  Jēkabpils  0:6   0:4  2:2  1:3 1:7  1  4-22  6.
3.  Tukums 98  1:2 4:0     0:0 1:2 3:1  7  9-5  4.
4.  Tukums 99  1:0 2:2  0:0    3:5 2:1  8  8-8  III
5. Smiltene 98 3:2 3:1 2:1 5:3 4:1 15 17-8 I
6. Smiltene 99 0:2 7:1 1:3 1:2 1:4 3 10-12 5.

 

FINĀLSPĒLES

Par 5.-6.v. Smiltene 99 - Jēkabpils 4:2
Par 3.-4.v. Tukums 98 - Tukums 99 1:0
Par 1.-2.v. Preiļi - Smiltene 98 4:1

 Vārtu guvēji Preiļu komandā

  • Lauris Stabulnieks - 8
  • Miks Babris - 3
  • Renārs Vanags - 3
  • Nauris Vigulis - 1
  • Raimonds Rubins - 1

Komandu vērtīgākie spēlētāji

  • Miks Babris (Preiļi)
  • Eduards Stīpnieks (Smiltene 98)
  • Kristaps Vilmanis (Tukums 98)
  • Robins Kokorītis (Tukums 99)
  • Ralfs Akmins (Smiltene 99)
  • Olga Koļesņikova (Jēkabpils)
  • Labākais uzbrucējs - Jurģis Dudelis (Smiltene 98)
  • Labākais Vārtsargs - Adrians Misa (Tukums 98)
  • Labākais aizsargs - Nauris Vigulis (Preiļi)
  • 1.vieta - Preiļu BJSS

  • 1.rindā - Aldis Džeriņš, Miks Babris, Nauris VIgulis, Lauris Stabulnieks, Renārs Vanags.
  • 2.rindā - Mārtiņš Sondors, kristaps Strods, Aivis Dančauska, treneris Viktors Martinovs, Rūdis Skutelis, Vladislavs Rečs, Raimonds Rubinis.
  • 2.vieta - Smiltene 98

  • 3.vieta - Tukums 98


Ziemassvētku kauss

"U-12" (1999.g.dz.)

Preiļi, 2011.gada 18.decembris

 

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1.  Preiļi    1:0 2:0  2:0  9  5-0
2.  Daugavpils 1  0:1   2:0  3:0  6  5-1 II
3.  Malta  0:2 0:2    0:1   0  0-5  4.
4.  Daugavpils (00) 2  0:2  0:3  1:0    3  1-5  III

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1.  Rēzekne    4:1 1:2  3:1   6 8-4 
2.  Daugavpils 2  1:4   4:0  0:2  3  5-6 III 
3.  Jēkabpils  2:1 0:4     0:5  3  2-10  4.
4.  Daugavpils (00) 1  1:3 2:0  5:0     6  8-3  II

 

FINĀLSPĒLES 

1/2F (5.-8.v) Jēkabpils - Daugavpils (00) 2 4:1 
1/2F (5.-8.v.) Malta - Daugavpils 2 1:0 
1/2F (1.-4.v.)  Daugavpils (00) 1 - Preiļi 5:2 
1/2F (1.-4.Vv.)  Daugavpils 1 - Rēzekne 0:0 (16:15) 
Par 7.-8.v.  Daugavpils (00) 2 - Daugavpils 2 2:1 
Par 5.-6.v.  Jēkabpils - Malta 4:0 
Par 3.-4.v.  Preiļi - Rēzekne 1:1 (3:1) 
Par 1.-2.v.  Daugavpils 1 - Daugavpils (00) 1 2:1 

 Vārtu guvēji Preiļu komandā

  • Miks Babris - 4
  • Renārs Vanags - 2
  • Valters Reinis - 2

Komandu vērtīgākie spēlētāji

  • Dmitrijs Litvinskis (Daugavpils 1)
  • Kaspars Kokins (Daugavpils (00) 1)
  • Valters Reinis (Preiļi)
  • Igors Kovaļkovs (Rēzekne)
  • Vadims Jerofejevs (Jēkabpils)
  • Romāns Saļkovskis (Daugavpils (00) 2)
  • Matīss Ostrovskis (Daugavpils 2)
  • Labākais uzbrucējs - Renārs Vanags (Preiļi)
  • Labākais vārtsargs - Andrejs Šuļgitovskis (Daugavpils 1)
  • Labākais aizsargs - Romāns Andrejevs (Daugavpils 00 - 1)
  • 1.vieta - Daugavpils 1

  •  
    • 2.vieta - Daugavpils (2000) - 1

    • 3.vieta - Preiļu BJSS

    • 1.rindā - Miks Babris, Renārs Vanags, Mārtiņš Sondors, Dairis Litavnieks, Guntis Džeriņš
    • 2.rindā - Valters Reinis, Rūdis Skutelis, treneris Imants Babris, Raimonds Rubinis, Armands Rusiņš.


Ziemassvētku kauss

"U-8" (2003.g.dz.)

Preiļi, 2011.gada 17.decembris

 

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļi     2:0 1:2  2:1  5-3 
2.  Daugavpils 1  0:2   1:1  0:0   2  1-3  4.
3.  Jēkabpils  2:1 1:1    0:4   4  3-6  III
4.  Daugavpils (04)  1:2 0:0 4:0     4  5-2  II

 

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzekne    1:0  0:2  1:2  2-4  4. 
2.  Daugavpils 2  0:1   2:2  3:0   4  5-3  II
3.  Madona  2:0 2:2    3:1   7  7-3  I
4.  BJSS/Solidas-R  2:1 0:3  1:3     3  3-7  III

 

FINĀLSPĒLES

 

1/2F (5.-8.v) Rēzekne - Jēkabpils  2:1 
1/2F (5.-8.v.)  Daugavpils 1 - BJSS/Solidas-R 6:0 
1/2F (1.-4.v.)  Daugavpils 2 - Preiļi 2:1 
1/2F (1.-4.v.)  Madona - Daugavpils (04) 1:1 (2:0) 
Par 7.-8.v.  BJSS/Solidas-R - Jēkabpils 4:3 
Par 5.-6.v.  Rēzekne - Daugavpils 1 1:0 
Par 3.-4.v.  Daugavpils (04) - Preiļi 0:0 (4:3) 
Par 1.-2.v.  Madona - Daugavpils 2 0:0 (2:1) 

 

Vārtu guvēji Preiļu komandā

  • Egils Daukšte - 2
  • Raivo Liniņš - 2
  • Vladislavs Stivriņš - 1
  • Paula Liniņa - 1 

Komandu vērtīgākie spēļētāji

  • Rihards Juhnevičus (Madona)
  • Egils Gorelovskis (Daugavpils 2)
  • Ralfs Baško (Daugavpils (04)
  • Paula Liniņa (Preiļi)
  • Artūrs Lipovskis (Rēzekne)
  • Valentīns Stroganovs (Daugavpils 1 )
  • Ralfs Širjakovs (BJSS/Solidas R)
  • Artūrs Mateša (Jēkabpils)

Labākais vārtsargs - Gļebs Šilins (Daugavpils 04)

Labākais aizsargs - Oļģerts Osipovs (Daugavpils 2)

Labākais uzbrucējs - Markuss Stabulnieks (Madona)

1.vieta - Madonas BJSS

 

  •  2.vieta - Daugavpils 2

 3.vieta - Daugavpils (04)


....