NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 19.05.2024. 10:00
    LJČ U9, Daugavpils
  • 20.05.2024. 17:00
    LJČ U14, Preiļi-Balvi, Kooperatīva iela
  • 22.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Preiļi-Daugavpils, Kooperatīva iela
  • 28.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Ludza-Preiļi, Ludzā
2010

2010. GADA LATGALES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 18" (1992./93.dz.g.)

2010. gada 16. - 17. janvāris, Preiļi

PREIĻU BJSS 1. KOMANDA - 3. VIETAS IEGUVĒJI

  • 1. rindā - MATĪSS BABRIS, ARTŪRS JUBELS, RENĀRS TRUBAČS, ANDREJS NOVIKOVS.
  • 2. rindā - treneris VLADIMIRS TOČKO, ALEKSANDRS JUBELS, IMANTS LACS, EGILS BROKS, RIVIS PAŠKEVIČS.

 


 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6 P V
1. PREIĻI 1 2:1 3:4 1:2 6:1 10:0 9 24-8 III
2. PREIĻI 2 1:2 2:5 3:8 1:2 3:1 3 10-18 5.
3. RĒZEKNE 4:3 5:2 3:1 5:4 12:1 15 29-11 I
4. VIĻĀNI 2:1 8:3 1:3 2:2 7:2 10 20-11 II
5. VIESĪTE 1:6 2:1 4:5 2:2 3:1 7 12-15 4.
6. DEKŠĀRES 0:1 1:3 1:12 2:7 1:3 0 5-35 6.

 FINĀLI

PAR 1. - 2. VIETU RĒZEKNE - VIĻĀNI 4:0
PAR 3. - 4. VIETU PREIĻI  - VIESĪTE 2:0
PAR 5. - 6. VIETU PREIĻI 2 - DEKŠĀRES 6:1

SIMBOLISKĀ IZLASE

Imants Lacs (Preiļi), Dmitrijs Suvorovs (Rēzekne), Jānis Pastars (Viļāni)
 


 VĀRTU GUVĒJI PREIĻU BJSS 1.  KOMANDĀ 

Andrejs Novikovs - 9, Matīss Babris - 6, Aleksandrs Jubels - 4, Artūrs Jubels - 4, Egils Broks - 1

 


 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU BJSS 2.  KOMANDĀ

Raitis Tarasenko - 3, Edgars Vaivods - 3, Artūrs Seilis - 3, Konstantīns Stabulnieks - 3, Lauris Sparāns - 2

 



 

2010. GADA LATGALES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 16" (1994.dz.g.)

2010. gada 23. - 24. janvāris, Preiļi

PREIĻU BJSS 1. KOMANDA - 3. VIETAS IEGUVĒJI

  • 1. rindā - RAITIS TARASENKO, ARTJOMS KROTOVS, ROMĀNS MAKSIMOVS, LAURIS SPARĀNS.
  • 2. rindā - VADIMS JEFIMOVS, treneris VIKTORS MARTINOVS, ARTŪRS SEILIS, EDGARS VAIVODS.

 

Nr "A"APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. PREIĻI 1 0:6 2:1 11:1 6 13-8 II
2. ILŪKSTE 6:0 6:0 10:0 9 22-0 I
3. RĒZEKNE 3 1:2 0:6 8:3 3 9-11 III
4. JĒKABPILS 2 1:11 0:10 3:8 0 4-29 4.

 


 

Nr "B"APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. RĒZEKNE 1 4:2 17:0 7:1 9 28-3 I
2. RĒZEKNE 2 2:4 11:1 11:0 6 24-5 II
3. JĒKABPILS 1 0:17 1:11 3:0 3 4-28 III
4. PREIĻI 2 1:7 1:11 1:3 0 1-21 4.

 


 

1/4 F (A2-B3) A REIĻI 1 - JĒKABPILS 1  4:2
1/4 F (B1-A4) B RĒZEKNE 1 - JĒKABPILS 2   10:0
1/4 F (A1-B4) C  ILŪKSTE - PREIĻI 2  7:2
1/4 F (B2-A3) D  RĒZEKNE 2 - RĒZEKNE 3  1:3
1/2 F (5. - 8.V.)  JĒKABPILS 1 - JĒKABPILS 2  7:2
1/2 F (5. - 8. V.)  RĒZEKNE 3 - PREIĻI 2  8:0
1/2 F (1. - 4. V.)  PREIĻI 1 - RĒZEKNE 1  1:3
1/2 F (1. - 4. V.)  ILŪKSTE - RĒZEKNE 3  7:2
PAR 7. - 8. V.  PREIĻI 2 - JĒKABPILS 2  3:1
PAR 5. - 6. V.  RĒZEKNE 2 - JĒKABPILS 1  11:0
PAR 3. - 4. V.  PREIĻI 1 - RĒZEKNE 3  4:2
PAR 1. - 2. V.  RĒZEKNE 1 - ILŪKSTE  4:0

 


TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

 

ANDREJS POLOVINKINS (ILŪKSTE), UĢIS KĻAVIŅŠ (RĒZEKNE 1), RAITIS TARASENKO (PREIĻI)


VĀRTU GUVĒJI PREIĻU 1. KOMANDĀ 

Edgars Vaivods - 14, Lauris Sparāns - 4, Artūrs Seilis - 2, Artjoms Krotovs - 1, Romāns Maksimovs - 1


VĀRTU GUVĒJI PREIĻU 2. KOMANDĀ 

 Vladislavs Afanasjevs - 3, Dairis Bufals - 3, Ervīns Rusiņš - 2, Iļ'ja Mitrofanovs - 1, Deniss Šeinovs - 1

 



 

2010. GADA LATGALES JAUNATNES  ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U-14" GRUPA (1996.DZ.G.)

Rēzekne, 2010. gada 30. - 31. janvāris

PREIĻU BJSS KOMANDA - 1. VIETAS IEGUVĒJI

  • 1.rindā - SANDRIS VAIVODS, MĀRTIŅŠ LISOVS, NAURIS VIGULIS, LAURIS STABULNIEKS.
  • 2.rindā - VLADISLAVS AFANASJEVS, IĻJA MITROFANOVS, treneris VIKTORS MARTINOVS, ANDREJS BIRJUKOVS, EDGARS MOLNIEKS, NAURIS CVETKOVS.

 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. RĒZEKNE 1 11:0 1:2 1:3 3:0 0:2 6 16-7 4.
2. RĒZEKNE 2 0:11 0:10 0:6 0:12 0:8 0 0-47 6.
3. RĒZEKNE 3 2:1 10:0 3:1 4:3 5:2 15 24-7 I
4. JĒKABPILS 1 3:1 6:0 1:3 3:0 0:2 9 13-6 III
5. JĒKABPILS 2 0:3 12:0 3:4 0:3 2:3 3 17-13 5.
6. PREIĻI 2:0 8:0 2:5 2:0 3:2 12 17-7 II

 

 


 

PAR 1. - 2. VIETU PREIĻI - RĒZEKNE 3 4:3
PAR 3. - 4. VIETU RĒZEKNE 1 - JĒKABPILS 1 5:0
PAR 5. - 6. VIETU JĒKABPILS 2 - RĒZEKNE 2 6:0


TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

 VĀRTSARGS - MĀRTIŅŠ LISOVS (PREIĻI), AIZSARGS - DIDZIS ADEJANOVS (RĒZEKNE 1), UZBRUCĒJS - IĻJA MITROFANOVS (PREIĻI) 


 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

 

Iļja Mitrofanovs - 7, Lauris Stabulnieks - 5, Vladislavs Afanasjevs - 3, Andrejs Birjukovs - 2, Nauris Cvetkovs - 2, Edgars Molnieks - 1, Andis Pīzelis - 1



 

2010. GADA LATGALES JAUNETNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U-13" GRUPA (1997. DZ.G.)

Jēkabpils, 2010. gada 13. - 14. februāris

 

PREIĻU BJSS KOMANDA - 3. VIETAS IEGUVĒJA

  • 1. rindā - Nauris Vigulis, Lauris Stabulnieks, Emīls Seilis, Valentīns Amosovs, Artis Žukovs.
  • 2. rindā - Vladislavs Rečs, Iļja Mitrofanovs, treneris Viktors Martinovs, Artjoms Firsovs,  Nauris Cvetkovs, Aldis Džeriņš. 

 

 

Nr "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1.  JĒKABPILS 1   11:1  3:0 4:2  18-3 
2.  RĒZEKNE 3 1:11    2:3  0:1   3-15 4. 
3.  JĒKABPILS 2  0:3  3:2   0:2   3-7  III
4.  RĒZEKNE 2  2:4 1:0  2:0     5-4  II

 


 

 

Nr "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1.  RĒZEKNE 1    2:4 0:1  5:1   3  7-6 III 
2.  PREIĻI  4:2   5:0  5:1   9  14-3  I
3. DAUGAVPILS  1:0 0:5    3:2   6  4-7  II
4. PĻAVIŅAS  1:5 1:5  2:3     0  4-13  4.

 


 

 

1/4 F RĒZEKNE 1 - RĒZEKNE 2 3:1
1/4 F PREIĻI - RĒZEKNE 3 3:1
1/4 F JĒKABPILS 1 - PĻAVIŅAS 10:1
1/4 F JĒKABPILS 2 - DAUGAVPILS 2:0
1/2 F (5. - 8. v) RĒZEKNE 2 - RĒZEKNE 3 8:0
1/2 F (5. - 8. v) DAUGAVPILS - PĻAVIŅAS 3:2
1/2 F RĒZEKNE 1 - PREIĻI 4:0
1/2 F JĒKABPILS 1 - JĒKABPILS 2 6:2
PAR 7. - 8. V. RĒZEKNE 3 - PĀVIŅAS 2:1
PAR 5. - 6. V. DAUGAVPILS - RĒZEKNE 2 2:1
PAR 3. - 4. V. REIĻI - JĒKABPILS 2 4:0
PAR 1. - 2. V RĒZEKNE 1 - JĒKABPILS 1 3:0

 


TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI 

VALENTĪNS AMOSOVS (PREIĻI), ANDRIS STĒRNINIEKS (RĒZEKNE), ŅIKITA RAKELS (JĒKABPILS)



2010. GADA LATGALES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U-12" GRUPA (1998.DZ.G.)

Rēzekne, 2010. GADA 6. - 7. FEBRUĀRIS

  • 1. rindā - MIKS BABRIS, NAURIS VIGULIS, RENĀRS VANAGS, LAURIS STABULNIEKS, ARMANDS RUSIŅŠ
  • 2. rindā - VALTERS REINIS, VLADISLAVS REČS, RAIMONDS RUBINS, AIVIS DANČAUSKA, ALDIS DŽERIŅŠ, treneri VIKTORS MARTINOVS, IMANTS BABRIS

 

Nr

"A"GRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻI

 

 1:2

5:2 

4:1 

7:1 

17-6 

II 

2.

DAUGAVPILS 1

 2:1

 

4:1 

3:0 

6:2 

12 

 15-4

 I

3.

LĪVĀNI

2:5 

1:4 

 

3:1 

4:1 

 6

 10-11

 III

4.

VIESĪTE

1:4 

0:3 

1:3 

 

3:2 

 3

 5-12

 4.

5.

ILŪKSTE

 1:7

 2:6

1:4 

2:3 

 

 0

 6-20

 5.

 

 


 

 

Nr

"B" GRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

DAUGAVPILS 2

 

 3:3

1:1 

1:3 

1:0 

2:4 

 8-11

4. 

2.

JĒKABPILS 1

 3:3

 

0:2 

1:0 

1:1 

4:1 

 8

 9-7

 III

3.

RĒZEKNE 1

 1:1

2:0 

 

3:0 

7:0 

2:0 

 13

 15-1

 I

4.

RĒZEKNE 3

 3:1

0:1 

0:3 

 

 1:0

2:1 

 9

 6-6

 II

5.

RĒZEKNE 2

 0:1

1:1 

0:7 

0:1 

 

2:0 

 4

 3-8

 5.

6.

JĒKABPILS 2

4:2 

1:4 

0:2 

1:2 

0:2 

 

 3

 6-12

 6.

 


1/4 FINĀLS PREIĻI - JĒKABPILS 1 4:2
1/4 FINĀLS RĒZEKNE 1 - VIESĪTE 5:1
1/4 FINĀLS DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2 2:2 (2:1)
1/4 FINĀLS LĪVĀNI - RĒZEKNE 3 2:2 (6:5)
1/2 FINĀLS (5. - 8.V.) JĒKABPILS 1 - VIESĪTE 5:2
1/2 FINĀLS (5. - 8. V.) DAUGAVPILS 2 - RĒZEKNE 3 3:1
1/2 FINĀLS (1. - 4. V.) PREIĻI - RĒZEKNE 1 5:1
1/2 FINĀLS (1. - 4.V.) DAUGAVPILS 1 - LĪVĀNI 8:3
PAR 7. - 8. V. VIESĪTE - RĒZEKNE 3 2:0
PAR 5. - 6. V. DAUGAVPILS 2 - JĒKABPILS 1 1:0
PAR 3. - 4. V. RĒZEKNE 1 - LĪVĀNI 3:1
PAR 1. - 2. V. DAUGAVPILS 1 - PREIĻI 4:1

 TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

Vārtsargs - DMITRIJS LOMAKO (DAUGAVPILS 1), spēlētāji - DMITRIJS PAKLONS (RĒZEKNE 1), LAURIS STABULNIEKS (PREIĻI)


VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Miks Babris - 9, Renārs Vanags - 9, Lauris Stabulnieks - 5, Aldis Džeriņš - 2, Valters Reinis - 2



2010. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

U-11 GRUPA (1999.DZ.G.)

Preiļi, 2010. gada 20. - 21. februāris

  • Priekšplānā - ARMANDS RUSIŅŠ
  • 1. rindā - MIKS BABRIS, MĀRTIŅŠ SONDORS, RENĀRS VANAGS, DAIRIS LITAVNIEKS, LAURIS MAZURS.
  • 2. rindā - KRISTOFERS TICSONS, RAIMONDS RUBINS, VALTERS REINIS, ARNIS MATVEJEVS, treneris IMANTS BABRIS

Nr "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. PREIĻI 1 4:0 1:1 4:0 4:1 10 13-2 I
2. RĒZEKNE 1 0:4 3:2 3:0 5:0 9 11-6 II
3. DAUGAVPILS 3 1:1 2:3 5:0 2:0 7 10-4 III
4. JĒKABPILS 2 0:4 0:3 0:5 0:3 0 0-15 5.
5. VIESĪTE 1:4 0:5 0:2 3:0 3 4-11 4.

Nr "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. DAUGAVPILS 1 2:0 3:1 3:0 6:0 12 14-1 I
2. JĒKABPILS 1 0:2 0:1 0:1 3:0 3 3-4 4.
3. DAUGAVPILS 2 1:3 1:0 2:0 5:0 9 9-3 II
4. RĒZEKNE 2 0:3 1:0 0:2 2:1 6 3-6 III
5. PREIĻI 2 0:6 0:3 0:5 1:2 0 1-16 5.

A4-B5 VIESĪTE - PREIĻI 2 4:0
B4-A5 JĒKABPILS 1 - JĒKABPILS 2 9:0
1/4F RĒZEKNE 1 - RĒZEKNE 2 11:2
1/4F DAUGAVPILS 3 - DAUGAVPILS 2 2:0
1/2F DAUGAVPILS 3 - PREIĻI 1 4:2
1/2F DAUGAVPILS 1 - RĒZEKNE 1 5:3
PAR 9. - 10. V. JĒKABPILS 2 - PREIĻI 2 1:0
PAR 7. - 8. V. JĒKABPILS 1 - VIESĪTE 4:1
PAR 5. - 6. V. RĒZEKNE 2 - DAUGAVPILS 2 1:2
PAR 3. - 4. V. PREIĻI 1 - RĒZEKNE 1 5:2
PAR 1. - 2.V. DAUGAVPILS 1 DAUGAVPILS 3 2:1

 TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

 

RAIVIS SKREBELS (DAUGAVPILS 1), VADIMS SLIPČONOKS (DAUGAVPILS 3), MIKS BABRIS (PREIĻI 1) 


VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

 Renārs Vanags - 6, Miks babris - 6, Valters Reinis - 4, Raimonds Rubins - 4



2010. GADA LATGALES JAUNETNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U-10" GRUPA (2000. DZ.G.)

Jēkabpils, 2010. gada 27. - 28. februāris

Nr "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1.  DAUGAVPILS 1    3:1 3:0  7:0  4:0  12   17-1
2.  RĒZEKNE 1  1:3   3:0  3:0  0:1   6  7-4 III 
3.  RĒZEKNE 2  0:3  0:3   2:0  2:2   4  4-8  4.
4.  JĒKABPILS 2  0:7 0:3  0:2    0:3   0  0-15  5.
5.  ILŪKSTE  0:4  1:0 2:2  3:0     7  6-6  II

 


 

 

Nr "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. DAUGAVPILS 2   2:2  5:1  4:0   11-3
2.  JĒKABPILS 1  2:2   5:0  1:0   8-2 II 
3.  PREIĻI  1:5 0:5     3:0  4-10  III
4.  DAUGAVPILS 3  0:4 0:1  0:3     0-8  4.

 

 


 

 

 

1/4 F  ILŪKSTE - PREIĻI  0:0 (3:2)
1/4 F  DAUGAVPILS 2 - RĒZEKNE 2  2:0
1/4 F  DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 3  4:0
1/4 F  JĒKABPILS 1 - RĒZEKNE 1  4:3
1/2 F (5. - 8. v)  RĒZEKNE 2 - PREIĻI  2:2 (2:1)
1/2 F (5. - 8. v)  RĒZEKNE 1 - DAUGAVPILS 3  1:0
1/2 F  DAUGAVPILS 2 - ILŪKSTE  2:1
1/2 F  DAUGAVPILS 1 - JĒKABPILS 1  1:0
PAR 7. - 8. V.  PREIĻI - DAUGAVPILS 3  3:2
PAR 5. - 6. V.  RĒZEKNE 1 - RĒZEKNE 2  2:1
PAR 3. - 4. V.  JĒKABPILS 1 - ILŪKSTE  1:0
PAR 1. - 2. V  DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2  2:1

 



2010. GADA JAUNATNES  ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 9"GRUPA (2001. DZ.G.)

2010. gada 6. - 7. marts, Rēzekne

Nr "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. DAUGAVPILS 1 2:1 10:0 4:0 9 16-1 I
2. RĒZEKNE 1 1:2 4:1 2:1 6 7-4 II
3. RĒZEKNE 2 0:10 1:4 3:1 3 4-15 III
4. JĒKABPILS 2 0:4 1:2 1:3 0 2-9 4.

Nr "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. PREIĻI 1:2 3:3 5:1 4 9-6 II
2. DAUGAVPILS 3 2:1 2:1 5:1 9 9-3 I
3. JĒKABPILS 1 3:3 1:2 1:0 4 5-5 III
4. DAUGAVPILS 2 1:5 1:5 0:1 0 2-11 4.

 


 

1/4 F RĒZEKNE 1 - JĒKABPILS 1 1:0
1/4 F DAUGAVPILS 3 - JĒKABPILS 2 4:1
1/4 F DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2 11:0
1/4 F PREIĻI - RĒZEKNE 2 1:1 (6:5)
1/2 F (5.-8.v) JĒKABPILS 1 - JĒKABPILS 2 5:4
1/2 F (5.-8.v) RĒZEKNE 2 - DAUGAVPILS 2 2:1
1/2 F RĒZEKNE 1 - DAUGAVPILS 3 1:0
1/2 F DAUGAVPILS 1 - PREIĻI 5:3
PAR 7. - 8. V. JĒKABPILS 2 - DAUGAVPILS 2 0:0 (2;1)
PAR 5. - 6. V. JĒKABPILS 1 - RĒZEKNE 2 2:0
PAR 3. - 4. V. DAUGAVPILS 3 - PREIĻI 3:2
PAR 1. - 2. V. DAUGAVPILS 1 - RĒZEKNE 1 5:1


2010. GADA LATGALES JAUNETNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U-8" GRUPA (2002. DZ.G.)

Jēkabpils, 2010. gada 13. - 14. marts

Nr "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1.  DAUGAVPILS 1    12:0 4:2  22:0   40-2  I
2.  RĒZEKNE 2 0:12    0:8  6:0   6-20  III
3.  JĒKABPILS 1  2:4 8:0    16:0   26-4  II
4.  JĒKABPILS 2  0:22 0:6  0:16     0-44  4.

 

Nr "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1.  DAUGAVPILS 2    8:1 2:2  9:2   7  19-5
2.  DAUGAVPILS 3  1:8   2:6  0:0   1  3-14 III 
3.  RĒZEKNE 1  2:2 6:2    8:0   7  16-4  II
4.  PREIĻI  2:9 0:0  0:8     1  2-17  4.

 

 


 

 

1/4 F JĒKABPILS 1 - DAUGAVPILS 3  5:2 
1/4 F  DAUGAVPILS 2 - JĒKABPILS 2  8:0
1/4 F  DAUGAVPILS 1 - PREIĻI  11:0
1/4 F  RĒZEKNE 1 - RĒZEKNE 2  5:1
1/2 F (5. - 8. v)  DAUGAVPILS 3 - JĒKABPILS 2  8:0
1/2 F (5. - 8. v)  PREIĻI - RĒZEKNE 2  4:0
1/2 F  DAUGAVPILS 2 - JĒKABPILS 1  5:0
1/2 F  DAUGAVPILS 1 - RĒZEKNE 1  6:0
PAR 7. - 8. V.  RĒZEKNE 2 - J'EKABPILS 2  6:0
PAR 5. - 6. V.  DAUGAVPILS 3 - PREIĻI  4:1
PAR 3. - 4. V.  RĒZEKNE 1 - JEKABPILS 1  4:2
PAR 1. - 2. V  DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2  4:1

 



2010. GADA PREIĻU NOVADA SKOLU KAUSA IZCĪŅA TELPU FUTBOLĀ

VECĀKĀ GRUPA (10. - 12. KLASES)

Preiļi, 2010. gada 3. februāris

 

Nr

"A" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻU 2. V-SKOLA

 

1:4

4:0

1:2

3

6-6

II

2.

AGLONAS V-SKOLA

4:1

 

4:2

3:2

9

11-5

I

3.

LĪVĀNU 1. V-SKOLA

0:4

2:4

 

3:1

3

5-9

4.

4.

PREIĻU ARODSKOLA

2:1

2:3

1:3

 

3

5-7

III

 

 

Nr

"B" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA

 

9:0

1:1

1:2

4

11-3

III

2.

RIEBIŅU V-SKOLA

0:9

 

0:4

0:8

0

0-21

4.

3.

LĪVĀNU 2. V-SKOLA

1:1

4:0

 

1:1

5

6-2

II

4.

PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA

2:1

8:0

1:1

 

7

11-2

I

 

1/2 FINĀLS AGLONAS V-SKOLA - LĪVĀNU 2. V-SKOLA 4:1
1/2 FINĀLS PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA - PREIĻU 2. V-SKOLA 5:0
PAR 7. - 8. V. LĪVĀNU 2. V-SKOLA - RIEBIŅU V-SKOLA 12:0
PAR 5. - 6. V. PREIĻU 1. P-SKOLA - PREIĻU ARODSKOLA 3:0
PAR 3. - 4. V. PREIĻU 2. V-SKOLA - LĪVĀNU 2. V-SKOLA 2:2 (3:2)
PAR 1. - 2. V PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA AGLONAS V-SKOLA 5:2

 


 

VIDĒJĀ GRUPA (8. - 9. KLASES)

Preiļi, 2010. gada 9. februāris

 

Nr

"A" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA 1 

 

7:1 

8:0 

9:0 

3:0

12 

 27-1

2.

 PREIĻU 1. P-SKOLA 2

1:7 

 

2:1 

2:0 

0:0

 7

 5-8

 II

3.

 SĪĻUKALNA P-SKOLA

 0:8

1:2 

 

2:2 

1:1

 2

 4-13

 4.

4.

 GALĒNU P-SKOLA

 0:9

0:2 

2:2 

 

0:1

 1

 2-14

 5.

5.

DRAVNIEKU P-SKOLA

0:3

0:0

1:1

1:0

 

5

2-4

III

 

 

Nr

"B" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

LĪVĀNU 1. V-SKOLA 

 

3:0 

5:0 

3:0 

3:0

 12

 14-0

2.

 LĪVĀNU 2. V-SKOLA

 0:3

 

2:0 

1:1 

2:1

 7

 5-5

 III

3.

 SALAS P-SKOLA

 0:5

 0:2

 

1:7 

0:4

 0

 1-18

 5.

4.

 AGLONAS V-SKOLA

 0:3

1:1 

7:1 

 

1:0

 7

 9-5

 II

5.

PREIĻU 2. V-SKOLA

0:3

1:2

4:0

0:1

 

3

5-6

4.

 

 

A4-B5

SĪĻUKALNA P-SKOLA - SALAS P-SKOLA

1:0

B4-A5

PREIĻU 2. V-SKOLA - GALĒNU P-SKOLA

3:2

1/4 F (A2-B3)

PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - LĪVĀNU 2. V-SKOLA

2:0

1/4 F (A2-B3)

AGLONAS V-SKOLA - DRAVNIEKU P-SKOLA

2:1

1/2 F

PREIĻU 1.P-SKOLA 1 - AGLONAS V-SKOLA

5:0

1/2 F

LĪVĀNU 1. V-SKOLA - PREIĻU 1. P-SKOLA 2

1:0

PAR 9. - 10.V

GALĒNU P-SKOLA - SALAS P-SKOLA

3:0

PAR 7. - 8. V.

PREIĻU 2. V-SKOLA - SĪĻUKALNA P-SKOLA

3:0

PAR 5. - 6. V.

DRAVNIEKU P-SKOLA - LĪVĀNU 2. V-SKOLA

1:1 (2:0)

PAR 3. - 4. V.

PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - AGLONAS V-SKOLA

1:1 (5:4)

PAR 1. - 2. V.

PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - LĪVĀNU 1. V-SKOLA

4:0

 


 

VIDĒJĀ GRUPA (8. - 9. KLASES)

MEITENES

Preiļi, 2010. gada 9. februāris

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

SĪĻUKALNA PAMATSKOLA

 

1:0

0:0

0:0

5

1-0

I

2.

VĀRKAVAS PAMATSKOLA

0:1

 

1:0

0:0 

4

1-1

II

3.

 LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA

0:0

0:1

 

1:0

4

1-1

III

4.

SALAS PAMATSKOLA

0:0

0:0

0:1

 

2

0-1

4.

 


 

 JAUNĀKĀ GRUPA (6. - 7. KLASES)

Preiļi, 2010. gada 23. februāris

 

Nr

"A" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA 1 

 

3:0

4:1

4:2

9

11-3

I

2.

 LĪVĀNU 1. V-SKOLA

0:3

 

2:0

2:1

6

4-4

II

3.

 SĪĻUKALNA PAMATSKOLA

1:4

0:2

 

1:3

2-9

4.

4.

RIEBIŅU V-SKOLA

2:4

1:2

3:1

 

3

6-7

III

 

 

 

Nr

"B" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA 2

 

 1:2

3:0 

4-2 

II 

2.

 LĪVĀNU 2. V-SKOLA

2:1

 

4:2 

6-3 

3.

 GALĒNU PAMATSKOLA

 0:3

2:4 

 

2-7 

 III

 


1/2 F

PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - PREIĻU 1 P-SKOLA 2

5:1

1/2 F

LĪVĀNU 1. V-SKOLA - LĪVĀNU 2. V-SKOLA

2:1

PAR 5. - 6. V.

RIEBIŅU V-SKOLA - GALĒNU P-SKOLA

3:1

PAR 3. - 4. V.

LĪVĀNU 2. V-SKOLA - PREIĻU 1. P-SKOLA 2

3:1

PAR 1. - 2. V.

PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - LĪVĀNU 1. V-SKOLA

3:1

 

 


 

 

 

JAUNĀKĀ GRUPA (6. - 7. KLASES)

MEITENES

 

Preiļi, 2010. gada 23. februāris

 

Nr

"A" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

SĪĻUKALNA P-SKOLA

 

3:0

2:2

2:0

7-2

I

2.

 VĀRKAVAS P-SKOLA

0:3

 

2:1

4:1

6

6-5

II

3.

 SALAS P-SKOLA

2:2 

1:2

 

1:1

2

4-5

III

4.

LĪVĀNU 2. V-SKOLA

0:2

1:4

1:1

 

1

2-7

4.

 

 


 

 

VISJAUNĀKĀ GRUPA (4. - 5. KLASES)

Preiļi 2010. gada 17. februāris

 

Nr

"A" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻU 1. P-SKOLA 1 

 

4:0

11:0 

13:0 

28-0

I

2.

 PREIĻU 1. P-SKOLA 2

0:4

 

3:0 

8:0 

6

11-4

II

3.

 GALĒNU PAMATSKOLA

0:11 

0:3

 

2:2

 1

 2-16

III

4.

SĪĻUKALNA PAMATSKOLA

0:13

0:8

2:2

 

1

2-23

4.

 

 

Nr

"B" APAKŠGRUPA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

LĪVĀNU 1. VIDUSSKOLA

 

 4:0

4:0 

6:0 

3:1 

12 

17-1 

2.

LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA 

0:4

 

1:0 

2:0 

3:0 

 9

 6-4

 II

3.

 RUŠONAS PAMATSKOLA

 0:4

 0:1

 

3:0 

0:3 

 3

 3-8

 4.

4.

SALAS PAMATSKOLA

0:6

0:2 

0:3 

 

0:0 

 1

 0-11

 5.

5.

PRIEŽMALAS PAMATSKOLA

 1:3

0:3 

3:0 

 0:0

 

 4

 4-6

 III

 

 

 

1/2 FINĀLS

PREIĻU 1. PAMATSKOLA 1 - LĪVĀNU 2. VIDUSSKOLA

9:3

1/2 FINĀLS

PREIĻU 1. PAMATSKOLA 2 - LĪVĀNU 1. VIDUSSKOLA

7:2

1/2 FINĀLS (5. - 8.V.)

RUŠONAS PAMATSKOLA - GALĒNU PAMATSKOLA

5:0

1/2 FINĀLS (5. - 8. V.)

PRIEŽMALAS PAMATSKOLA - SĪĻUKALNA PAMATSKOLA

5:1

PAR 7. - 8. V.

GALĒNU PAMATSKOLA - SĪĻUKALNA PAMATSKOLA

2:1

PAR 5. - 6. V.

RUŠONAS PAMATSKOLA - PRIEŽMALAS PAMATSKOLA

1:0

PAR 3. - 4. V.

LĪVĀNU 1. VIDUSSKOLA - LĪVĀNU 2. V-SKOLA

3:1

PAR 1. - 2. V

PREIĻU 1. PAMATSKOLA 2 PREIĻU 1. PAMATSKOLA 1

2:1


 

2010. GADA LATGALES NOVADA SKOLU KAUSA IZCĪŅA TELPU FUTBOLĀ

VECĀKĀ GRUPA (10. - 12. KLASES)

Preiļi, 2010. gada 2. martā

 

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻU VALSTS ĢIMNĀZIJA

 

5:4

5:1

2:0

9

12-5

I

2.

AGLONAS VIDUSSKOLA

4:5

 

7:1

4:3

6

15-9

II

3.

VIESĪTES VIDUSSKOLA

1:5

1:7

 

5:4

3

7-16

III

4.

PREIĻU 1. PAMATSKOLA

0:2

3:4

4:5

 

0

7-11

4.

 

 

 


Vecākās grupas finālturnīra uzvarētāji - Preiļu Valsts ģimnāzija


 

 

 

 

VIDĒJĀ GRUPA (8. - 9. KLASES)

Preiļi, 2010. gada 10. martā

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

PREIĻU 1. PAMATSKOLA (1)

 

6:1

11:4

12:0

7:1

12

36-6

I

2.

REIĻU 1. PAMATSKOLA (2)

1:6

 

3:5

2:1

4:3

6

10-15

III

3.

AGLONAS VIDUSSKOLA

4:11

5:3

 

2:1

2:1

9

13-16

II

4.

KALUPES VIDUSSKOLA

0:12

1:2

1:2

 

2:1

3

4-17

4.

5.

BĒRZGALES PAMATSKOLA

1:7

3:4

1:2

1:2

 

0

6-15

5.

 


Preiļu 1.pamatskola


 

 JAUNĀKĀ GRUPA (6. - 7. KLASES)

Preiļi, 2010. gada 24. martā

 

Nr

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1. PREIĻU 1. PAMATSKOLA (1) 2:2 0:0 2:0 4:0 8 8-4 I
2. JĒKABPILS 2. VIDUSSKOLA 2:2 1:1 3:3 3:0 6 9-6 II
3. JĒKABPILS PAMATSKOLA 0:0 1:1 2:2 1:0 6 4-3 III
4. PREIĻU 1. PAMATSKOLA (2) 0:2 3:3 2:2 3:0 5 8-7 4.
5. PREIĻU 1. PAMATSKOLA (3) 0:4 0:3 0:1 0:3 0 0-11 5.

 


Preiļu 1.pamatskola


 

VISJAUNĀKĀ GRUPA (4. - 5. KLASES)

Preiļi, 2010. gada 18. martā

 

Nr

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

PREIĻU 1. PAMATSKOLA (1)

 

3:0

2:1

3:0

9

8-1

I

2.

REIĻU 1. PAMATSKOLA (2)

0:3

 

4:3

9:1

6

13-7

II

3.

JĒKABPILS 3. VIDUSSKOLA

1:2

3:4

 

2:2

1

6-8

III

4.

MALTAS 1. VIDUSSKOLA

0:3

1:9

2:2

 

1

3-14

4.

 


Preiļu 1.pamatskola


LATGALES KAUSS TELPU FUTBOLĀ

Preiļi, 2010. gada 13. martā

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. PREIĻU BJSS 1 3:3 9:0 8:1 7 20-4 I
2. OLINS (JĒKABPILS) 3:3 4:2 5:1 7 12-6 II
3. PREIĻU BJSS 2 0:9 2:4 3:1 3 5-14 III
4. FK PĻAVIŅAS DM 1:8 1:5 1:3 0 3-16 4

 

 

 


 

 

PREIĻU BJSS (1) - 1. VIETA

1. rindā - Ervīns Veigulis, Andrejs Sergejevs, Rolands Putāns, Andrejs Novikovs.

2. rindā - Māris Stroganovs, Kaspars Indrikovs, Vladislavs Breidaks, Sergejs Serovs, Aleksands Jubels.

 


 

 

PREIĻU BJSS (2) - 3. VIETA

1. rindā - Renārs Trubačs, Raitis Tarasenko, Matīss Babris, Lauris Sparāns.

2. rindā - Edgars Vaivods, Jānis Lozda, Artjoms Krotovs, Andis Jonāns.

 


 

 

TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

 Oļegs Peņkovskis, Aleksandrs Gospodarjovs, Renārs Trubačs, Andrejs Novikovs, Ervīns Veigulis.

 


 

RĒZEKNES TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTS - 2010.

 

Nr "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. ŠELLAT 4:5 5:10 7:2 9:9 6:4 7 31-30 III
2. VALTERS & GR 5:4 1:1 8:0 10:2 8:0 13 32-7 I
3. DEKOM 10:5 1:1 10:3 7:4 7:3 13 35-16 II
4. MALTA 2:7 0:8 3:10 7:2 4:3 6 16-30 4.
5. AVANGARDS 9:9 2:10 4:7 2:7 1:6 1 18-39 6.
6. BLĀZMA 4:6 0:8 3:7 3:4 6:1 0 16-26 5.

 

 

 

Nr "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. VETERĀNI 8:4 9:6 4:1 5:6 7:3 12 33-20 I
2. SUBREAL - GLANS 4:8 4:11 5:9 3:3 18:2 4 34-33 5.
3. VELS / LUDZA 6:9 11:4 4:8 9:5 14:5 6 44-31 III
4. VIĻĀNI 1:4 9:5 8:4 4:6 8:2 6 30-21 4.
5. PREIĻI 6:5 3:3 5:9 6:4 9:1 10 29-22 II
6. LATGALIA 3:7 2:18 5:14 2:8 1:9 0 13-57 6.

 

PUSFINĀLGRUPA

 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. VALTERS & GR 1:1 5:4 8:0 6:4 15:6 8:4 5:3 19 48-22 I
2. DEKOM 1:1 10:5 10:3 4:5 9:6 10:5 14:8 16 58-33 II
3. ŠELLAT 4:5 5:10 7:2 3:7 11:5 3:4 2:6 6 35-39 6.
4. MALTA 0:8 3:10 2:7 1:12 8:7 3:0 5:12 3 22-65 8.
5. VELS / LUDZA 4:6 5:4 7:3 12:1 4:8 9:5 6:9 12 47-36 III
6. VIĻĀNI 6:15 6:9 5:11 7:8 8:4 4:6 1:4 3 37-57 7.
7. PREIĻI 4:8 5:10 4:3 9:3 5:9 6:4 6:5 12 39-42 4.
8. VETERĀNI 3:5 8:14 6:2 12:5 9:6 4:1 5:6 12 47-39 5.

 

FINĀLSPĒLES

 

1/4F VETERĀNI - PREIĻI 6:2
1/4F VELS / LUDZA - ŠELLAT 6:5
1/2F VALTERS & GR - VETERĀNI 8:2
1/2F VELS / LUDZA - DEKOM 9:4
PAR 3.-4.V. DEKOM - VETERĀNI 7:4
PAR 1.-2.V. VALTERS & GR - VELS / LUDZA 7:4

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Aleksandrs Jubels - 16, Matīss Babris - 13, Ervīns Veigulis - 12, Jānis jaudzems - 5, Raitis Tarasenko - 3, Aigars Caics - 2, Māris Stroganovs - 1. 


"TELMS" ZIEMAS KAUSS

U-11 GRUPA (1999.DZ.G.)

Irlava, 2010. gada 27. - 28. februāris

 

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. FK DAUGAVA/ BABĪTE 0:1 3:1 4:1 6 7-3 II
2. FK VENTSPILS OC 1:0 1:1 1:0 7 3-1 I
3. PREIĻU BJSS 1:3 1:1 5:0 4 7-4 III
4. ŠFS 1:4 0:1 0:5 0 1-10 4.

 

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. SK LIEPĀJAS METALURGS 2:0 2:1 3:1 9 7-2 I
2. FK TUKUMS 2000 0:2 4:1 4:1 6 8-4 II
3. TUKUMA SS 1:2 1:4 1:2 0 3-8 4.
4. JĒKABPILS BJSS 1:3 1:4 2:1 3 4-8 III

 

 

 

Nr FINĀLS 1.-4. VIETA 1. 2. 3. 4. P V
1. DAUGAVA 0:1 2:1 2:0 6 4-2 II
2. VENTSPILS 1:0 2:0 1:1 7 4-1 I
3. LIEPĀJAS METALURGS 1:2 0:2 2:0 3 3-4 III
4. TUKUMS 0:2 1:1 0:2 1 1-5 4.

 

 

 

Nr FINĀLS 5. - 8. VIETA 1. 2. 3. 4. P V
1. PREIĻI 5:0 4:0 5:0 9 14-0 5.
2. ŠFS 0:5 2:1 2:1 6 4-7 6.
3. TUKUMA SS 0:4 1:2 1:2 0 2-8 8.
4. JĒKABPILS 0:5 1:2 2:1 3 3-8 7.

TURNĪRA LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS - MIKS BABRIS

 

KOMANDAS VĒRTĪGĀKAIS SPĒLĒTĀJS - VALTERS REINIS

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

 

 

VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI
MIKS BABRIS 7
VALTERS REINIS 7
KRISTOFERS TICSONS 1
RAIMONDS RUBINS 1

SMILTENES ZIEMAS KAUSS

U-11 (1999. DZ.G.)

2010. gada 14. februāris

 

PREIĻU BJSS KOMANDA - 2. VIETA TURNĪRĀ

1. rindā - Dairis Litavnieks, Arnis Matvejevs, treneris Imants Babris, Armands Rusiņš, Miks Babris.

2. rindā - Raimonds Rubins, Kristofers Ticsons, Renārs Vanags, Valters Reinis, Mārtiņš Sondors.

 

 

RAIMONDS RUBINS - KOMANDAS LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS

 

MIKS BABRIS - TURNĪRA LABĀKAIS AIZSARGS

 

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. FK ĶEGUMS 0:5 1:2 0:4 0:2 0 1-13 5.
2. FK VIOLA 5:0 1:0 0:2 3:0 9 9-2 II
3. VALMIERAS FK 2:1 0:1 0:2 2:1 6 4-5 III
4. PREIĻU BJSS 4:0 2:0 2:0 5:2 12 13-2 I
5. SMILTENES BJSS 2 2:0 0:3 1:2 2:5 3 5-10 4.

 

 

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. FS METTA/ ĶEKEVA 0:0 6:0 3:0 1:0 10 10-0 II
2. SMILTENES BJSS 1 0:0 7:1 4:0 2:0 10 13-1 I
3. RŪJIENA 0:6 1:7 2:1 1:1 4 4-16 III
4. FK PRIEKUĻI 0:3 0:4 1:2 1:1 1 2-10 5.
5. SMILTENES BJSS 00 0:1 0:2 1:1 1:1 2 2-5 4.

 

 

1/2 F (5.-8.V.) RŪJIENA - SMILTENE 2 0:0 (3:2)
1/2 F (5.-8. V) VALMIERA - SMILTENE 00 2:1
1/2 F VIOLA - SMILTENE 1 3:1
1/2 F PREIĻI - FS METTA 0:0 (3:2)
PAR 9.-10.V ĶEGUMS - PRIEKUĻI 2:1
PAR 7.-8.V SMILTENE 00 - SMILTENE 2 4:2
PAR 5.-6.V. VALMIERA - RŪJIENA 1:1 (1:0)
PAR 3.-4.V. FS METTA - SMILTENE 1:1 (5:4)
PAR 1.-2.V. VIOLA - PREIĻI 3:2

 

 

 


VALMIERAS ZIEMAS KAUSS

U-11 GRUPA (1999.DZ.G.)

2010. gada 13. februāris

PREIĻU UN SMILTENES KOMANDAS TURNĪRĀ

 

 

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. SMILTENES BJSS 0:1 0:5 2:2 6:0 4 8-8 4.
2. FC ELVA (EST) 1:0 0:3 2:1 3:0 9 6-4 II
3. FK VIOLA 5:0 3:0 1:1 3:0 10 12-1 I
4. PREIĻU BJSS 2:2 1:2 1:1 2:1 5 6-6 III
5. VALMIERAS FK BSS 00 0:6 0:3 0:3 1:2 0 1-14 5.

 

 

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. VALMIERAS FK BSS 99 5:0 5:2 1:0 0:0 10 11-2 I
2. VALMIERAS FK BSS 01 0:5 0:3 1:1 0:4 1 1-13 5.
3. SUNTAŽI 2:5 3:0 1:0 2:2 7 8-7 III
4. FB GULBENE 2005 0:1 1:1 0:1 1:2 1 2-5 4.
5. FS METTA ĶEKAVA 0:0 4:0 2:2 2:1 8 8-3 II

 

 

 

1/2 F (5.-8.v) SMILTENE - SUNTAŽI 4:0
1/2 F (5.-8.v) PREIĻI - GULBENE 7:0
1/2 F FC ELVA - VALMIERA 99 3:1
1/2 F FK VIOLA - FS METTA 2:0
PAR 9.-10.V. VALMIERA 00 - VALMIERA 01 3:2
PAR 7.-8.V. SUNTAŽI - GULBENE 3:0
PAR 5.-6.V. PREIĻI - SMILTENE 4:0
PAR 3.-4.V. VALMIERA 99 - FS METTA 2:0
PAR 1.-2.V. FC ELVA - VIOLA 0:0 (2:1)

 ZIEMASSVĒTKU KAUSS 2010.

U-12 (1998.dz.g.)

2010. gada 27. - 28. decembris, Preiļi

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. PREIĻI   3:4 3:3 4:2 4:4 11:0 8 25-13 II
2. SMILTENE 98 4:3   7:2 3:1 2:1 10:1 15 26-8 I
3. SMILTENE 99 3:3 2:7   1:1 0:3 11:0 5 17-14 5.
4. RĒZEKNE 2:4 1:3 1:1   5:2 4:0 7 13-10 III
5. JĒKABPILS 4:4 1:2 3:0 2:5   1:1 5 11-12 4.
6. VIESĪTE 0:11 1:10 0:11 0:4 1:1   1 2-36 6.

 

FINĀLSPĒLES

 

PAR 1. - 2. VIETU SMILTENE 98 - PREIĻI 5:2
PAR 3. - 4. VIETU JĒKABPILS - RĒZEKNE 2:1
PAR 5. - 6. VIETU SMILTENE 99 - VIESĪTE 4:1

 

PREIĻU BJSS KOMANDA - 2. VIETAS IEGUVĒJI

  • 1. rindā - Dairis Litavnieks, Lauris Stabulnieks, Miks babris, Nauris Vigulis, Kristofers Ticsons.
  • 2. rindā - Raimonds Rubins, guntis Džeriņš, Armands Rusiņš, Rūdis Skutelis, Valters Reinis, Vladislavs Rečs, treneri - Viktors Martinovs, Imants Babris.

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Lauris Stabulnieks - 11, Miks Babris - 9, Aldis Džeriņš - 4, Nauris Vigulis - 1, Renārs Vanags - 1, Valters Reinis - 1

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

Lauris Stabulnieks (Preiļi), Artūrs Stūris, Eduards Stīpnieks (abi Smiltene), Ņikita Rakels (Jēkabpils), Iļja Fedorenkovs (Rēzekne)

KOMANDU VĒRTĪGĀKIE SPĒLĒTĀJI

Jurģis Dudelis (Smiltene98), Aldis Džeriņš (Preiļi), Edmunds Zvaigzne (Jēkabpils), Ņikita Bovkuns (Rēzekne), Ralfs Akmins (Smiltene 99), Aigars Cišs (Viesīte)


ZIEMASSVĒTKU KAUSS 2010.

"U-11" grupa (1999.dz.g.)

2010. gada 18. - 19. decembris, Preiļi

 

Nr. KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. PREIĻI 1:2 2:2 3:1 5:0 5:1 10 16-6 II
2. DAUGAVPILS 2:1 3:2 7:0 8:0 4:0 15 24-3 I
3. TUKUMS 2:2 2:3 1:2 5:0 4:1 7 14-8 4.
4. RĒZEKNE 1:3 0:7 2:1 2:0 5:0 9 10-11 III
5. VALMIERA 0:5 0:8 0:5 0:2 0:2 0 0-22 6.
6. JĒKABPILS 1:5 0:4 1:4 0:5 2:0 3 4-18 5.

 

FINĀLSPĒLES

 

PAR 1. - 2. VIETU DAUGAVPILS - PREIĻI 4:1
PAR 3. - 4. VIETU TUKUMS - RĒZEKNE 3:1
PAR 5. - 6. VIETU JĒKABPILS - VALMIERA 7:1

 

PREIĻU BJSS KOMANDA - 2. VIETAS IEGUVĒJI

1. rindā - Renārs Vanags, Miks Babris, Dairis Litavnieks, Guntis Džeriņs.

2. rindā - Kristofers Ticsons, Raimonds Rubins, Armands Rusiņš, Valters Reinis, Mārtiņš Sondors, treneris Imants Babris.

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Miks Babris - 9, Renārs Vanags - 5, valters Reinis - 3

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

Miks Babris, Renārs Vanags (abi Preiļi), Kristers Švāns (Tukums), Raivis Skrebels, Deniss Kozlovs (abi Daugavpils)

KOMANDU VĒRTĪGĀKIE SPĒLĒTĀJI

Dmitrijs Litvinskis (Daugavpils), Armands Rusiņš (Preiļi), Robins Kokarītis (Tukums), Rinalds Strankals (Rēzekne), Krišjānis Pundurs (Valmiera), Linards Stolers (Jēkabpils).


ZIEMASSVĒTKU KAUSS 2010.

"U-7" (2003.dz.g.)

2010. gada 11. decembris, Preiļi

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. DAUGAVPILS 1 6:1 6:0 9:0 16:0 12 37-1 I
2. DAUGAVPILS 2 1:6 4:1 2:0 7:0 9 14-7 II
3. PREIĻI 0:6 1:4 2:2 6:0 4 9-12 III
4. RĒZEKNE 1 0:9 0:2 2:2 4:0 4 6-13 4.
5. RĒZEKNE 2 0:16 0:7 0:6 0:4 0 0-33 5.

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

  • EGĪLS DAUKŠTE - 4
  • VLADISLAVS STIVRIŅŠ - 1
  • PAULA LINIŅA - 1
  • RAIVO LINIŅŠ - 1
  • LAURIS RINČS - 1

 

Preiļu BJSS komanda - 3. vietas ieguvēji

1. rindā - Vladislavs Stivriņš, Ēriks Miezītis, Raivo Liniņš, Ivo Haritonovs, Julians Stivriņš, Kalvis Kacars.

2. rindā - Lauris Rinčs, Paula Liniņa, Egīls Daukšte, Rūdolfs Pastars, Mikus Noviks, Lauris Kokarīts, treneris Imants Babris.