NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 19.05.2024. 10:00
    LJČ U9, Daugavpils
  • 20.05.2024. 17:00
    LJČ U14, Preiļi-Balvi, Kooperatīva iela
  • 22.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Preiļi-Daugavpils, Kooperatīva iela
  • 28.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Ludza-Preiļi, Ludzā
2012

2012.Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

"U-19" grupa (1993./95.dz.g)

Preiļi, 2012.gada 14.-15.janvāris

Preiļu BJSS 1 - 3.vietas ieguvēji.

1.rindā - Egils Broks, Matīss Babris, Atis Soms, Dairis Bufals.

2.rindā - Raitis Tarasenko, Aleksandrs Birjukovs, treneris Viktors Martinovs, Ervīns Rusiņš. 

Preiļu BJSS 2 - 6.vietas ieguvēji

Guntis Sparāns, Mārtiņš Lisovs, Aleksejs Pavlovs, Andrejs Birjukovs, Artūrs Vulāns, Vladislavs Afanasjevs, Iļja Mitrofanovs, Sandris Vaivods.


 

Nr.

"A"

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

Preiļu BJSS 1 

 

1:4 

1:1 

6:2 

8-7 

II 

2.

 Ilūkstes NSS

 4:1

 

5:0 

7:0 

 9

 16-1

 I

3.

 Rēzeknes BJSS 2

 1:1

0:5 

 

1:3 

 1

 2-9

 4.

4.

 Jēkabpils SS

 2:6

0:7 

3:1 

 

 3

 5-14

 III

 

 

Nr.

"B"

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

 Rēzeknes BJSS/Alba

 

2:0 

7:0 

6:0 

15-0 

2.

 FK Pļaviņas DM

 0:2

 

1:1 

1:1 

 2

 2-4

 III

3.

 Viesītes SS

 0:7

1:1 

 

2:4 

 1

 3-12

 4.

4.

 Preiļu BJSS 2

 0:6

1:1 

4:2 

 

 4

 5-9

 II

 

Finālspēles

 

1/4f

Jēkabpils - Preiļi 2

3:2

1/4f

Ilūkste - Viesīte

10:0

1/4f

Preiļi 1 - Pļaviņas

3:0

1/4f

Rēzekne 1 - Rēzekne 2

6:2

1/2f (5.-8)

Preiļi 2 - Viesīte

4:1

1/2f (5.-8.)

Rēzekne 2 - Pļaviņas

5:2

1/2f (1.-4.)

Rēzekne 1 - Preiļi 1

2:0

1/2f (1.-4.)

Ilūkste - Jēkabpils

4:1

Par 7.-8.v.

Viesīte - Pļaviņas

2:1

Par 5.-6.v.

Rēzekne 2 - Preiļi 2

2:1

Par 3.-4.v.

Preiļu BJSS 1 - Jēkabpils SS

7:2

Par 1.-2.v.

Rēzeknes BJSS/Alba Ilūkstes NSS

2:0

 

 Vārtu guvēji

Preiļu BJSS 1 - Matīss Babris - 10, Dairis Bufals - 4, Egils Broks - 2, Raitis Tarasenko - 1, Aleksandrs Birjukovs - 1.

Preiļu BJSS 2 - Iļja Mitrofanovs - 3, Andrejs Birjukovs - 3, Konstantīns Stabulnieks - 3, Nauris Cvetkovs - 1, Aleksejs Pavlovs - 1, Artūrs Vulāns - 1.

Simboliskā Izlase

Labākais vārtsargs - Deivis Pilacs (Ilūkstes NSS)

Labākais uzbrucējs - Matīss Babris (Preiļu BJSS 1)

Labākais aizsargs - Vitālijs Aguls (Rēzeknes BJSS/Alba)



 

2012.Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

"U-16" grupa (1996./97.dz.g)

Jēkabpils, 2012.gada 21.-22. janvāris

 

Preiļu BJSS 1 - 2.vietas ieguvēji

1.rindā - Nauris Cvetkovs, Mārtiņš Lisovs, Sandris Vaivods.

2.rindā - Iļja Mitrofanovs, Guntis Sparāns, treneris Viktors Martinovs, Andrejs Birjukovs, Vladislavs Afanasjevs.

Preiļu BJSS 2 - 5.vietas ieguvēji

1.rindā - Aivis Dančauska, Lauris Stabulnieks, Miks Babris, Artūrs Pastars, Vladislavs Rečs, Aldis Džeriņš, Rūdis Skutelis.

2.rindā - Nauris Vigulis, Valters Reinis, Mārtiņš Sondors.


 

Nr.

"A"

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

 Preiļu BJSS 1

 

1:3 

4:2 

10:2 

15-7 

II 

2.

Ludzas NSS

3:1 

 

5:3 

7:1 

 9

 15-5

 I

3.

FK Pļaviņas DM

2:4 

3:5 

 

8:1 

 3

 13-10

 III

4.

 Krustpils novads

 2:10

1:7 

1:8 

 

 0

 4-25

 4.

 

Nr.

"B"

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

Jēkabpils SS

 

2:3 

2:1 

5:1 

9-5 

2.

Koknese

3:2 

 

0:6 

2:4 

 3

 5-12

 4.

3.

FB Gulbene 2005

 1:2

6:0 

 

7:2 

 6

 14-4

 II

4.

 Preiļu BJSS 2

 1:5

 4:2

2:7 

 

 3

 7-14

 III

 

FINĀLSPĒLES

 

1/4f Gulbene - Pļaviņas 6:1
1/4f Ludza - Koknese 3:1
1/4f Preiļi 1 - Preiļi 2 7:2
1/4f Jēkabpils - Krustpils 5:1
1/2f (5.-8.) Koknese - Pļaviņas 4:0
1/2f (5.-8.) Preiļi 2 - Krustpils 5:3
1/2f (1.-4.) Ludza - Gulbene 5:1
1/2f (1.-4.) Preiļi 1 - Jēkabpils 2:2 (2:0)
Par 7.-8.v. Krustpils - Pļaviņas 5:3
Par 5.-6.v. Preiļi 2 - Koknese 4:3
Par 3.-4.v. Jēkabpils SS - Gulbene 4:3
Par 1.-2.v. Ludzas NSS - Preiļu BJSS 1 4:2

 

Vārtu guvēji

Preiļu BJSS 1 - Iļja Mitrofanovs - 8, Vladislavs Afanasjevs - 4, Sandris Vaivods - 4, Guntis Sparāns - 4, Andrejs Birjukovs - 4, Nauris Cvetkovs - 2.

Preiļu BJSS 2 - Lauris Stabulnieks - 10, Nauris Vigulis - 3, Miks Babris - 3, Aldis Džeriņš - 1.

Simboliskā izlase

Labākais vārtsargs - Mārtiņš Lisovs (Preiļu BJSS 1)

labākais aizsargs - Rojs Grauze (Jēkabpils SS)

Labākais uzbrucējs - Egīls Jegorovs (Ludzas NSS) 



2012.Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

"U-14" grupa (1998.dz.g)

Preiļi, 2012.gada 28.-29. janvāris

Preiļu BJSS komanda - 3.vietas ieguvēji

1.rindā - Miks Bbaris, Nauris Vigulis, Lauris Stabulnieks, Dairis Litavnieks, Aldis Džeriņš.

2.rindā - Mārtiņš Sondors, Aivis Dančauska, treneris Viktors Martinovs, Rūdis Skutelis, Vladislavs Rečs.


 

Nr.

"A"

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

Preiļu BJSS 

 

 3:0

1:0 

3:1 

6:0 

12 

13-1 

2.

Jēkabpils SS 1

0:3 

 

0:1 

0:1 

4:0 

 3

 4-5

 4.

3.

 Daugavpils BJSS 1

 0:1

1:0 

 

2:1 

1:0 

 9

 4-2

 II

4.

 Daugavpils BJSS 2

1:3 

1:0 

1:2 

 

 1:1

 4

 4-6

 III

5.

Līvānu BJSS

 0:6

 0:4

 0:1

 1:1

 

 1

 1-12

 5.

 

 

Nr.

"B"

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

 Jēkabpils SS 2

 

0:5 

2:3 

1:2 

3-10 

4. 

2.

 Viesītes SS

 5:0

 

2:0 

0:0 

 7

 7-0

 I

3.

 Dekšāres

 3:2

 0:2

 

0:1 

 3

 3-5

 III

4.

 Bērzgale

 2:1

0:0 

1:0 

 

 7

 3-1

 II

Finālspēles

1/4f Jēkabpils - Līvāni 2:1
1/4f Preiļi - Dekšāres 5:1
1/4f Bērzgale - Daugavpils 1 0:0 (3:2)
1/4f Viesīte - Daugavpils 2 3:3 (2:1)
1/2f (5.-8.) Līvāni - Dekšāres 4:0
1/2f (5.-8.) Daugavpils 1 - Daugavpils 2 5:0
1/2f (1.-4.) Jēkabpils - Preiļi 1:1 (3:2)
1/2f (1.-4.) Bērzgale - Viesīte 2:1
par 7.-8.v. Daugavpils 2 - Dekšāres 3:0
par 5.-6.v. Daugavpils 1 - Līvāni 6:1
par 3.-4.v. Preiļu BJSS - Viesītes SS 5:0
par 1.-2.v. Jēkabpils SS - Bērzgale 2:2 (3:2)

 

Vārtu guvēji Preiļu komandā

Lauris Stabulnieks - 10

Miks Babris - 4

Aldis Džeriņš - 4

Vladislavs Rečs - 3

Dairis Litavnieks - 2

Nauris Vigulis - 1

Simboliskā izlase

 Labākais aizsargs - Miks Babris (Preiļu BJSS), labākais vārtsargs - Renārs Šķesters (Bērzgale). labākais uzbrucējs - Ņikita Rakels (Jēkabpils SS)



 

2012.Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

"U-13" grupa (1999.dz.g)

2.vietas ieguvēji - Preiļu BJSS komanda

1.rindā - Mārtiņš Sondors, Miks Babris, Dairis Litavnieks, Guntis Džeriņš.

2.rindā - Raimonds Rubenis, Rūdis Skutelis, treneris Imants Babris, Valters Reinis.


Jēkabpils, 2012.gada 4.-5.februāris

 

Nr.

"A"

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

Jēkabpils SS 1 

 

3:1 

8:3 

10:0 

21-4 

2.

FK Saules puilas (Malta)

1:3 

 

1:3 

9:1 

 3

 11-7

 III

3.

 Viļāni

 3:8

3:1 

 

5:1 

 6

 11-10

 II

4.

 FK Pļaviņas DM

 0:10

 1:9

1:5 

 

 0

 2-24

 4.

 

 

 

Nr.

"B"

1.

2.

3.

4.

P

V

1.

 Preiļu BJSS

 

 0:4

3:0 

3:1 

6-5 

II 

2.

 SK Blāzma (Rēzekne)

 4:0

 

6:1 

7:0 

 9

 17-1

 I

3.

 Dekšāres

0:3 

1:6 

 

0:3 

 0

 1-12

 4.

4.

 Jēkabpils SS 2

 1:3

0:7 

3:0 

 

 3

 4-10

 III

 

Finālspēles

 

 

1/4f

Preiļi - Malta

4:0

1/4f

Jēkabpils 1 - Dekšāres

12:0

1/4f

Viļāni - Jēkabpils 2

6:0

1/4f

Blāzma - Pļaviņas

6:0

1/2f (5.-8.)

Dekšāres - Malta

4:3

1/2f (5.-8.)

Jēkabpils 2 - Pļaviņas

2:0

1/2f (1.-4.)

Preiļi - Jēkabpils 1

3:1

1/2f (1.-4.)

Blāmza - Viļāni

6:0

par 7.-8.v.

Malta - Pļaviņas

2:1

par 5.-6.v.

Dekšāres - Jēkabpils 2

1:0

par 3.-4.v.

Jēkabpils SS 1 - Viļāni

6:0

par 1.-2.v.

SK Blāzma - Preiļu BJSS

3:3 (5:4)

 

 

Vārtu guvēji Preiļu komandā

Valters Reinis - 6, Miks Babris - 5, Raimonds Rubins - 3, Guntis Džeriņš - 2.

Simboliskā izlase

Rainers Ragainis (Jēkabpils SS)

Deniss pankovs (SK Blāzma)

Mārtiņš Sondors (Preiļu BJSS)



2012. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-12 GRUPA (2000.dz.g.)

Jēkabpils, 2012. gada 11.-12. februāris

Preiļu BJSS - 5.vietas ieguvēji

  • 1.rindā - Martins Grigorjevs, Juris Vilcāns, Artūrs Ratnieks, Ņikita Baranovskis, Ivans Piskunovs, Andrejs Osipovs.
  • 2.rindā - Sandis Brokāns, Kristaps Upenieks, Daniels Alens Vasiļjevs, Guntis Džeriņš, Sandis Sparāns, Deniss Ivanovs, treneris Vladimirs Točko.

 

Nr

"A"

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

 Rēzeknes BJSS 1

 

 2:1

3:1 

12:0 

5:1 

12 

22-3 

2.

 Ilūkstes NSS

1:2 

 

0:2 

3:1 

4:2 

 6

 8-7

 III

3.

 Rēzeknes BJSS 2

1:3 

2:0 

 

0:0 

3:1 

 7

 6-4

 II

4.

 Dekšāres

0:12 

1:3 

0:0 

 

1:2 

 1

 2-17

 5.

5.

 Jēkabpils SS 2

 1:5

2:4 

1:3 

2:1 

 

 3

 6-13

 4.

 

 

 

Nr

"B"

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

 Jēkabpils SS 1

 

2:0 

2:0 

1:0 

3:0 

12 

8-0 

2.

 Preiļu BJSS

 0:2

 

3:0 

1:0 

1:0 

 9

 5-2

 II

3.

 TFK "Rēzekne"

 0:2

 0:3

 

 0:1

 8:1

 3

 8-7

 4.

4.

 Bērzgale

0:1 

0:1 

1:0 

 

 1:0

 6

 2-2

 III

5.

 Kaunata

0:3 

0:1 

1:8 

0:1 

 

 0

 1-13

 5.

 

FINĀLSPĒLES

 

1/4f

Bērzgale - Rēzekne 2

1:0

1/4f

Jēkabpils 1 - Jēkabpils 2

6:0

1/4f

Rēzekne 1 - TFK

10:0

1/4f

Ilūkste - Preiļi

1:0

1/2f (5.-8.)

Rēzekne 2 - Jēkabpils 2

4:1

1/2f (5.-8.)

Preiļi - TFK

2:1

1/2f (1.-4.)

Jēkabpils 1 - Bērzgale

1:0

1/2f (1.-4.)

Rēzekne 1 - Ilūkste

3:3 (2:1)

par 7.-8.v.

Jēkabpils 2 - TFK

3:0

par 5.-6.v.

Preiļi - Rēzekne 2

0:0 (2:1)

par 3.-4.v.

Ilūkstes NSS - Bērzgale

4:0

par 1.-2.v. Rēzeknes BJSS 1 - Jēkabpils SS 1 6:1

 

Vārtu guvēji Preiļu komandā

  • Kristaps Upenieks - 3
  • Guntis Džeriņš - 2
  • Ņikita Baranovskis - 1 

Simboliskā izlase

  • Labākais vārtsargs - Ēriks Kalvāns (Jēkabpils SS)
  • Labākais aizsargs - Eduards Vigups (Rēzeknes BJSS)
  • Labākais uzbrucējs - Dāvis Cucurs (Ilūkstes NSS)

 

2012. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-11 GRUPA (2001.dz.g.)

Rēzekne, 2012. gada 18.-19. februāris

Preiļu BJSS komanda - 2.vietas ieguvēji

1.rindā - Ņikita Baranovskis, Maksims Černovs, Deniss Rečs, Martins Grigorjevs.

2.rindā - Edijs Mainulis, Sandis Brokāns, Edijs Vaivods, Edgars Ņikiforovs, treneris Vladimirs Točko. 


 

 

Nr

"A"

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

Rēzeknes BJSS 1 

 

 3:0

5:0 

7:0 

5:0 

5:0 

15 

25-0 

2.

Preiļu BJSS 

 0:3

 

1:0 

6:0 

2:1 

1:1 

 10

 10-5

 II

3.

 Ilūkstes NSS

0:5 

0:1 

 

2:0 

2:3 

0:0 

 4

 4-9

 4.

4.

 TFK Rēzekne

 0:7

0:6 

0:2 

 

0:4 

0:0 

 1

 0-19

 6.

5.

 Līvānu BJSS

 0:5

 1:2

 3:2

4:0 

 

3:0 

 9

 11-9

 III

6.

 FK Pļaviņas DM

 0:5

 1:1

 0:0

0:0 

0:3 

 

 3

 1-9

 5.

 

 

 

Nr

"B"

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

Jēkabpils SS 1 

 

 1:1

6:0 

4:0 

3:2 

10 

14-3 

2.

 Rēzeknes BJSS 2

 1:1

 

2:0 

4:0 

5:2 

 10

 12-3

 II

3.

 Rēzeknes BJSS 3

 0:6

0:2 

 

1:1 

0:5 

 1

 1-14

 5.

4.

 Dekšāres

 0:4

 0:4

1:1 

 

2:1 

 4

 3-10

 III

5.

 Jēkabpils SS 2

 2:3

 2:5

5:0 

1:2 

 

 3

 10-10

 4.

 

FINĀLSPĒLES

 

1/4f Preiļi - Dekšāres 2:0
1/4f Jēkabpils 1 - Ilūkste 1:1 (2:1)
1/4f Rēzekne 1 - Jēkabpils 2 16:0
1/4f Rēzekne 2 - Līvāni 3:2
1/2f (5.-8.v.) Ilūkste - Dekšāres 1:0
1/2f (5.-8.v.) Līvāni - Jēkabpils 2 7:2
1/2f (1.-4.v.) Preiļi - Jēkabpils 1 5:3
1/2f (1.-4.v.) Rēzekne 1 - Rēzekne 2 5:2
par 7.-8.v. Jēkabpils 2 - Dekšāres 2:0
par 5.-6.v Līvāni - Ilūkste 5:1
par 3.-4.v. Jēkabpils SS 1 - Rēzekne 2 1:0
par 1.-2.v. Rēzeknes BJSS 1 - Preiļu BJSS 7:0

 

Vārtu guvēji Preiļu komandā

  • Martins Grigorjevs - 5
  • Sandis Brokāns - 5
  • Deniss Rečs - 3
  • Edijs Mainulis - 2
  • Edgars Ņikiforovs - 1

Simboliskā izlase

  • Labākais aizsargs - Eduards Ivanovs (Rēzeknes BJSS)
  • Labākais vārtsargs - Kristiāns Midzenis (Jēkabpils SS)
  • Labākais uzbrucējs - Andrejs Kudrjavcevs (Rēzeknes BJSS)

    2012. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

    U-10 GRUPA (2002.dz.g.)

    Jēkabpils, 2012. gada 25.-26. februāris

     

    Nr

    "A"

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    P

    V

    1.

     Rēzeknes BJSS 1

     

     6:0

    4:0 

    0:1 

    6:0 

    1:1 

    10 

    17-2 

    II 

    2.

     Rēzeknes BJSS 3

     0:6

     

    2:0 

    0:0 

    3:0 

    3:1 

     10

     8-7

     III

    3.

     Preiļu BJSS 1

     0:4

    0:2 

     

    0:1 

    2:3 

    0:4 

     0

     2-14

     6.

    4.

     Preiļu BJSS 2

     1:0

     0:0

     1:0

     

    4:0 

    1:1 

     11

     7-1

     I

    5.

     Ilūkstes NSS

     0:6

     0:3

    3:2 

    0:4 

     

    2:1 

     6

     5-16

     4.

    6.

     Dekšāres

    1:1 

    1:3 

    4:0 

    1:1 

    1:2 

     

     5

     8-7

     5.

     

     

     

    Nr

    "B"

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    P

    V

    1.

     Jēkabpils SS 1

     

     2:0

    4:0 

    5:0 

    3:1 

    2:1 

    15 

    16-2 

    2.

     Rēzeknes BJSS 2

     0:2

     

    0:1 

    2:1 

    0:0 

    3:0 

     7

     5-4

     4.

    3.

     FK Pļaviņas DM

     0:4

    1:0 

     

    4:0 

    2:1 

    1:0 

     12

     8-5

     II

    4.

     Jēkabpils SS 2

     0:5

     1:2

    0:4 

     

    1:3 

    1:1 

     1

     3-15

     6.

    5.

     Malta

     1:3

    0:0 

    1:2 

    3:1 

     

    3:1 

     7

     8-7

     III

    6.

     Viesīte

     1:2

     0:3

     0:1

     1:1

    1:3 

     

     1

     3-10

     5.

     

    FINĀLSPĒLES

     

    1/4f Rēzekne 1 - Malta 9:0
    1/4f Jēkabpils 1 - Ilūkste 6:0
    1/4f Rēzekne 2 - Preiļi 2 1:0
    1/4f Rēzekne 3 - Pļaviņas 5:0
    1/2f (5.-8.v.) Ilūkste - Malta 0:0 (2:1)
    1/2f (5.-8.v.) Pļaviņas - Preiļi 2 2:2 (2:1)
    1/2f (1.-4.v.) Jēkabpils 1 - Rēzekne 1 1:0
    1/2f (1.-4.v.) Rēzekne 3 - Rēzekne 2 1:1 (2:1)
    par 7.-8.v. Malta - Preiļi 2 1:0
    par 5.-6.v. Pļaviņas - Ilūkste 3:2
    par 3.-4.v. Rēzeknes BJSS 1 - Rēzekne 2 7:1
    par 1.-2.v. Jēkabpils SS 1 - Rēzeknes BJSS 3 3:0

     

    Vārtu guvēji Preiļu 2. komandā

    Vladislavs Stivriņš (5), Paula Liniņa (2), Ivo Haritonovs (1), Egils Daukšte (1)

    Vārtu guvējs Preiļu 1. komandā

    Alens Lozda (2)

    Simboliskā izlase

    • Labākais vārtsargs - Maksims Grigorjevs (Rēzeknes BJSS 3)
    • Labākais aizsargs - Salvis Petriks (Jēkabpils SS)
    • Labākais uzbrucējs - Dāvis Pavlovs (Rēzeknes BJSS 1)

      2012. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

      U-9 GRUPA (2003.dz.g.)

      Preiļi, 2012. gada 3.-4.marts

      3.vietas ieguvēji - Preiļu BJSS komanda

      Mikus Noviks, Rūdolfs Pastars, Lauris Rinčs, Raivo Liniņš, Ivo Haritonovs, Paula Liniņa, Egils Daukšte, Ieva Adamoviča, Vladislavs Stivriņš, treneris Imants Babris, Juliāns Stivriņš, Kalvis Kacars, Ēriks Miezītis.


       

      Nr

      "A"

      1.

      2.

      3.

      4.

      5.

      P

      V

      1.

       Preiļu BJSS 1

       

       7:0

       1:0

      10:0 

      2:0 

      12 

      20-0 

      2.

      Rēzeknes BJSS 2 

       0:7

       

      0:6 

      1:0 

      1:0 

       6

       2-13

       III

      3.

       Malta

      0:1 

      6:0 

       

      7:0 

      4:1 

       9

       17-2

       II

      4.

      Kaunata

       0:10

      0:1 

      0:7 

       

      0:2 

       0

       0-20

       5.

      5.

      SK Blāzma (Rēzekne) 

       0:2

      0:1 

      1:4 

      2:0 

       

       3

       3-7

       4.

       

       

       

      Nr

      "B"

      1.

      2.

      3.

      4.

      P

      V

      1.

      Rēzeknes BJSS 1

       

       1:0

       0:1

      0:0 

      1-1 

      II 

      2.

       Rēzeknes BJSS/Mobilkom

       0:1

       

      0:1 

      0:0 

       1

       0-2

       4.

      3.

       Jēkabpils SS

       1:0

       1:0

       

       1:1

       7

       3-1

       I

      4.

      Daugavpils BJSS (04)

       0:0

      0:0 

      1:1 

       

       3

       1-1

       III

       

      FINĀLSPĒLES

       

      1/4f Daugavpils (04) - Malta  2:1
      1/4f Jēkabpils - Blāzma 4:1
      1/4f Preiļi - Mobilkom 2:1
      1/4f Rēzekne 1 - Rēzekne 2 8:0
      1/2f (5.-8.v) Malta - Blāzma 7:2
      1/2f (5.-8.v.) Mobilkom - Rēzekne 2 9:1
      1/2f (1.-4.v.) Jēkabpils - Daugavpils (04) 5:1
      1/2f (1.-4.v.) Rēzekne 1 - Preiļi 3:0
      par 7.-8.v. Rēzekne 2 - Blāzma 0:0 (5:4)
      par 5.-6.v. Malta - Mobilkom 2:1
      par 3.-4.v. Preiļu BJSS - Daugavpils BJSS (04) 2:0
      par 1.-2.v. Rēzeknes BJSS 1 - Jēkabpils SS 4:1

       

      Vārtu guvēji Preiļu komandā

      Paula Liniņa - 10, Vladislavs Stivriņš - 5, Egils Daukšte - 3, Ieva Adamoviča - 2, Juliāns Stivriņš -- 2, Ivo Haritonovs - 1, Raivo Liniņš - 1.

      Simboliskā izlase

      • Labākais aizsargs - Ivo Haritonovs (Preiļu BJSS)
      • Labākais uzbrucējs - Daniels Korsaks (Rēzeknes BJSS 1)
      • Labākais vārtsargs - Artūrs Dzirkalis (Jēkabpils SS)

        2012. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

        U-8 GRUPA (2004.dz.g.)

        Preiļi, 2012. gada 10.-11.marts

        2.vietas ieguvēji - Preiļu BJSS komanda

         

        Nr

        Komandas

        1.

        2.

        3.

        4.

        5.

        6.

        7.

        P

        V

        1.

        Preiļu BJSS

         

         1:2

        0:11 

        3:1 

        1:0 

        4:0 

        1:0 

        12 

        10-14 

         II

        2.

        Jēkabpils SS

         2:1

         

        0:6 

        1:2 

        0:1 

        2:0 

        5:0 

         9

         10-10

         4.

        3.

        Rēzeknes BJSS/Mobilkom

        11:0 

        6:0 

         

         5:0

        5:1 

        6:0 

        9:0 

         18

         42-1

         I

        4.

        Rēzeknes BJSS/Solidas

         1:3

         2:1

         0:5

         

        0:0 

        3:0 

        3:1 

         10

         9-10

         III

        5.

        Rēzeknes SK Blāzma 1

         0:1

        1:0 

        1:5 

        0:0 

         

        1:1 

        2:0 

         8

         5-7

         5.

        6.

        Rēzeknes SK Blāzma 2

         0:4

        0:2 

        0:6 

        0:3 

        1:1 

         

        1:1 

         2

         2-17

         6.

        7.

        FK Saules puikas Malta

        0:1 

        0:5 

        0:9 

        1:3 

        0:2 

        1:1 

         

         1

         2-21

         7.

         

        Finālspēles

         

        par 5.-6.v.

         Rēzeknes SK Blāzma 1 - Rēzeknes SK Blāzma 2

        5:0 

        par 3.-4.v.

         Rēzeknes BJSS/Solidas - Jēkabpils SS

        2:0 

        par 1.-2.v.

        Rēzeknes BJSS/Mobilkom - Preiļu BJSS 

        5:1

         

        Vārtu guvēji Preiļu komandā

        Juliāns Stivriņš - 8, Gints Šņepsts - 3


        Simboliskā izlase

        • Labākais vārtsargs - Rainers Mūrnieks (Rēzeknes BJSS/Mobilkom)
        • Labākais aizsargs - Deniss Siņauskis (Rēzeknes BJSS/Solidas)
        • Labākais uzbrucējs - Juliāns Stivriņš (Preiļu BJSS)

        2012.gada ZiemeļAustrumu reģiona čempionāts

        U - 14 grupa (1998./99.dz.g.)

        2012.gada 24.janvāris, Varakļāni

         

        Preiļu BJSS komanda - 1.vietas ieguvēji

        1.rindā - Aldis Džeriņš, Miks Babris, Lauris Stabulnieks, Nauris Vigulis, Mārtiņš Sondors.

        2.rindā - Aivis Dančauska, treneris Viktors Martinovs, Vladislavs Rečs, Rūdis Skutelis.


         

        Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
        1. Preiļi   5:1 11:1 7:0  9 23-2 
        2. Varakļāni 1 1:5   6:0   7:0  6  14-5  II
        3. Alūksne 1:11 0:6     0:3  0  1-20  4.
        4. Gulbene 2 0:7  0:7  3:0    3  3-14  III

         

         

         

        Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
        1. Gulbene 1    0:1  1:1  3:0 4-2   III
        2. Balvi  1:0    3:0  5:0  9  9-0
        3. Varakļāni 2  1:1  0:3    5:0  4  6-4  II
        4. Ludza 0:3   0:5  0:5    0  0-13  4.

         

         Finālspēles

         

        1/2f Preiļi - Varakļāni 2 4:0
        1/2f Varakļāni 1 - Balvi 2:0
        par 7.-8.v. Alūksne - Ludza 2:1
        par 5.-6.v. Gulbene 1 - Gulbene 2 5:1
        par 3.-4.v. Balvi - Varakļāni 2 1:0
        par 1.-2.v. Preiļi Varakļāni 1 6:1

         

        Vārtu guvēji Preiļu komandā

        Lauris Stabulnieks - 16, Aldis Džeriņš - 7, Nauris Vigulis - 6, Miks Babris -- 3, Rūdis Skutelis - 1.

        Komandas labākais spēlētājs - Aldis Džeriņš


        U - 10 grupa (2002./2003.dz.g.)

        2012.gada 6.marts, Stāķi

        Preiļu BJSS komanda - 1.vietas ieguvēji

        1.rindā - Kalvis Kacars, Ivo Haritonovs, Mikus Noviks, Juliāns Stivriņš, Ēriks Miezītis.

        2.rindā - Lauris Rinčs, Egīls Daukšte, Ieva Adamoviča, Paula Liniņa, Rūdis Pastars, Vladislavs Stivriņš. 

         

        Nr "A" 1. 2. 3. P V
        1. Preiļi 0:0 4:0 4 4-0 I
        2. Gulbene 1 0:0 0:0 2 0-0 II
        3. Balvi 0:4 0:0 1 0-4 III

         

         

        Nr "B" 1. 2. 3. P V
        1. Madona 3:0 6:0 6 9-0 I
        2. Varakļāni 0:3 4:0 3 4-3 II
        3. Gulbene 2 0:6 0:4 0 0-10 III

         

        Finālspēles

         

        1/2f Preiļi - Varakļāni 1:0
        1/2f Madona - Gulbene 1 3:3 (3:1)
        par 5.-6.v. Balvi - Gulbene 2 2:0
        par 3.-4.v. Gulbene 1 - Varakļāni 1:0
        par 1.-2.v. Preiļi Madona 1:1 (3:1)

         

        Vārtu guvēji Preiļu komandā

        Paula Liniņa - 3, Vladislavs Stivriņš - 1, Egīls Daukšte - 1, Juliāns Stivriņš - 1

        Komandas labākais spēlētājs - Paula Liniņa.



    • Latvijas jaunatnes čempionāts telpu futbolā

      Finālturnīrs

      U-9 grupa (2003.dz.g.)

      Preiļu 1.pamatskolas sporta zāle (Daugavpils iela 34), 2012.gada 16.martā

      Preiļu BJSS komanda - 6.vietas ieguvēji

      1.rindā - Ivo Haritonovs, Paula Liniņa, Mikus NOviks, Vladislavs Stivriņš, Juliāns Stivriņš, Ēriks Miezītis.

      2.rindā - Lauris Rinčs, Raivo Liniņš, Ieva Adamoviča, Rūdolfs Pastars, Egīls Daukšte, treneris Imants Babris.


       

      Nr

      Komandas

      1.

      2.

      3.

      4.

      5.

      6.

      P

      V

      1.

      Preiļu BJSS

       

      1:3

      1:2

      0:3

      0:1

      0:3

      0

      2-12

      6.

      2.

      SK Liepājas Metalurgs

      3:1

       

      2:2

      0:0

      2:1

      2:0

      11

      9-4

      II

      3.

      Valmieras FK

      2:1

      2:2

       

      2:0

      1:1

      1:3

      8

      8-7

      III

      4.

      Rēzeknes BJSS

      3:0

      0:0

      0:2

       

      1:0

      1:3

      7

      5-5

      4.

      5.

      Madonas BJSS

      1:0

      1:2

      1:1

      0:1

       

      2:6

      4

      5-9

      5.

      6.

      SK Kengaroos (Salaspils)

      3:0

      0:2

      3:1

      3:1

      6:2

       

      12

      15-6

      I

       Vārtu guvēji Preiļu komandā

      Paula Liniņa - 1, Raivo Liniņš - 1

      Turnīra simboliskā izlase

       

      *   Vārtsargs – Atis Pērkons (Madonas BJSS)

      *   Niks Sliede (Liepājas Metalurgs)

      *   Markus – Maksimus Alpēns (Liepājas Metalurgs)

      *   Edžus Samharadze (SK Kengaroos)

      *   Dans Patriks Dukurs (Valmieras FK)

      Komandu vērtīgākie spēlētāji

       

      *   Daniels Mitins (SK Kengaroos)

      *   Kristers Volkovs (Liepājas Metalurgs)

      *   Kārlis Pikšens (Valmieras FK)

      *   Sandis Bulduris (Rēzeknes BJSS)

      *   Dāvids Ozoliņš (Madonas BJSS)

      *   Egils Daukšte (Preiļu BJSS)


    2012.gada novadu skolu sacensības telpu futbolā

    Vecākā grupa (10.-12.klase)

    Aglona, 2012.gada 19.janvāris

    Uzvarētāji - Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda

    1.rindā - Ervīns Patmalnieks, Renārs Trubačs, Egils Broks, Matīss Babris, Atis Soms.

    2.rindā - Toms Vucāns, Ervīns Rusiņš, Edgars Daņilovs, skolotājs Feoktists Pušņakovs, Arturs Jubels, Juris Vaivods.


     

     

    Nr Komandas 1. 2. 3. 4. 5. P V
    1. Preiļu Valsts ģimnāzija
    5:1 1:1 6:1 7:2 10 19-5 I
    2. Līvānu 1.vidusskola 1:5
    2:0 3:2 7:0 9 13-7 II
    3. Aglonas arodvidusskola 1:1 0:2
    2:1 0:1 4 3-5 III
    4. Aglonas internātvidusskola 1:6 2:3 1:2
    4:1 3 8-12 4.
    5. Aglonas vidusskola 2:7 0:7 1:0 1:4
    3 4-20 5.

     

     


    Vidējā grupa (8.-9.klase)

    Preiļi, 2012.gada 25.janvāris

     

    Uzvarētāji - Preiļu 1.pamatskolas komanda

    Lauris Sparāns, Guntis Sparāns, Vladislavs Afanasjevs, Sandris Vaivods, Mārtiņš Lisovs.

     


    Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
    1. Preiļu 1.pamatskola 1
    5:0 7:1 9:0 5:0 2:1 15 28-2 I
    2. Līvānu 1.vidusskola 0:5
    1:4 0:0 2:1 1:1 5 4-11 4.
    3. Aglonas internātvidusskola 1:7 4:1
    0:0 2:2 1:2 5 8-12 III
    4. Priežmales pamatskola 0:9 0:0 0:0
    0:3 0:5 2 0-17 6.
    5. Šķeltovas pamatskola 0:5 1:2 2:2 3:0
    0:0 5 6-9 5.
    6. Preiļu 1.pamatskola 2 1:2 1:1 2:1 5:0 0:0
    8 13-4 II

     

     

    Nr "B" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
    1. Līvānu 2.vidusskola
    4:2 4:0 2:2 1:3 4:2 10 15-9 II
    2. Galēnu pamatskola 2:4
    5:0 1:3 4:1 6:1 9 18-9 III
    3. Salas pamatskola 0:4 0:5
    2:2 0:6 1:4 1 3-21 6.
    4. Rušonas pamatskola 2:2 3:1 2:2
    4:0 4:2 11 15-7 I
    5. Dravnieku pamatskola 3:1 1:4 6:0 0:4
    2:2 7 12-11 4.
    6. Sīļukalna pamatskola 2:4 1:6 4:1 2:4 2:2
    4 11-17 5.

     

     

     

    1/2F Preiļu 1.pamatskola (1) - Līvānu 2.vidusskola 6:1
    1/2F Rušonas pamatskola - Preiļu 1.pamatskola (2) 3:0
    PAR 3.-4.V. Preiļu 1.pamatskola (2) - Līvānu 2.vidusskola 0:0 (3:2)

    PAR 1.-2.V.

    Preiļu 1.pamatskola (1) - Rušonas pamatskola 2:1

     


     

    Jaunākā grupa (6.-7.klase)

    Preiļi, 2012.gada 1.februāris

     

    Uzvarētāji - Preiļu 1.pamatskolas komanda

    1.rindā - Miks Babris, Mārtiņš Sondors, Aldis Džeriņš, Dairis Litavnieks, Guntis Džeriņš.

    2.rindā - Nauris Vigulis, Vladislavs Rečs, Rūdis Skutelis, Aivis Dančauska, Valters Reinis, Raimonds Rubinis.


    Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
    1. Meitenes
    1:1 1:0 1:5 0:1 4 3-7 4.
    2. Dravnieku pamatskola 1:1
    0:4 1:4 1:1 2 3-10 5.
    3. Līvānu 1.vidusskola 0:1 4:0
    1:3 2:1 6 7-5 II
    4. Līvānu 2.vidusskola 5:1 4:1 3:1
    0:0 10 12-3 I
    5. Preižmalas pamatskola 1:0 1:1 1:2 0:0
    5 3-3 III

     

    Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
    1. Preiļu 1.pamatskola
    12:0 6:0 4:0 9 22-0 I
    2. Aglonas internātvidusskola 0:12
    2:1 1:2 3 3-15 III
    3. Rušonas pamatskola 0:6 1:2
    1:3 0 2-11 4.
    4. Galēnu pamatskola 0:4 2:1 3:1
    6 5-6 II

     

    Finālspēles

    1/2f Preiļu 1.pamatskola - Līvānu 1.vidusskola 2:1
    1/2f Līvānu 2.vidusskola - Galēnu pamatskola 3:0
    par 3.-4.v. Līvānu 1.vidusskola - Galēnu pamatskola 1:1 (3:2)
    par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola - Līvānu 2.vidusskola 6:0

     


    Visjaunākā grupa (4.-5.klases)

    Preiļi, 2012.gada 6.februāris. 

    Uzvarētāji - Preiļu 1.pamatskolas komanda

    1.rindā - Deniss Rečs, Ņikita Baranovskis, Artūrs Ratnieks, Aivis Vagalis.

    2.rindā - Edijs Mainulis, Guntis Džeriņš, Maksims Černovs, Kristaps Upenieks, Rainers Trubačs.


     

    Nr komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
    1. Preiļu 1.pamatskola 1 2:1 1:0 1:0 5:0 5:0 3:1 18 17-2 I
    2. Galēnu pamatskola 1:2 1:1 0:0 5:0 1:0 1:1 9 9-4 4.
    3. Līvānu 1.vidusskola 0:1 1:1 0:1 2:0 0:2 2:3 4 5-8 6.
    4. Silajāņu pamatskola 0:1 0:0 1:0 3:0 1:1 4:1 11 9-3 II
    5. Rušonas pamatskola 0:5 0:5 0:2 0:3 1:3 0:2 0 1-20 7.
    6. Preiļu 1.pamatskola 2 0:5 0:1 2:0 1:1 3:1 1:2 7 7-11 5.
    7. Līvānu 2.vidusskola 1:3 1:1 3:2 1:4 2:0 2:1 10 10-11 III

     

     Finālspēles

     

    1/2f Preiļu 1.pamatskola 1 - Galēnu pamatskola 3:0
    1/2f Līvānu 2.vidusskola - Silajāņu pamatskola 0:0 (2:1)
    par 3.-4.v. Galēnu pamatskola - Silajāņu pamatskola 1:1 (2:0)
    par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola 1 - Līvānu 2.vidusskola 6:0

     




     

    Vis-Visjaunākā grupa (2.-3.klases) 

    Preiļi, 2012.gada 14.februāris

     

    Uzvarētāji - Preiļu 1.pamatskolas 2. komanda 

    1.rindā - Ivo Haritonovs, Kalvis Kacars, Ēriks Miezītis.

    2.rindā - Lauris Rinčs, Raivo Liniņš, Mikus Noviks,Egils Daukšte, Rūdolfs Pastars.


     

     

    Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
    1. Preiļu 1.pamatskola 1 7:0 1:2 1:0 6 9-2 II
    2. Šīļukalna pamatskola 0:7 0:1 0:5 0 0-13 4.
    3. Galēnu pamatskola 2:1 1:0 0:2 6 3-3 III
    4. Priežmalas pamatskola 0:1 5:0 2:0 6 7-1 I

     

     

    Nr "B" 1. 2. 3. P V
    1. Preiļu 1.pamatskola 2           4:0 5:0 6 9-0 I
    2. Līvānu 2.vidusskola 0:4 2:0 3 2-4 II
    3. Riebiņu vidusskola 0:5 0:2 0 0-7 III

     

    FINĀLSPĒLES

     

    1/2f Priežmalas pamatskola - Līvānu 2.vidusskola 5:0
    1/2f Preiļu 1.pamatskola 2 - Preiļu 1.pamatskola 1 1:0
    par 5.-6.v. Galēnu pamatskola - Riebiņu vidusskola 2:1
    par 3.-4.v. Preiļu 1.pamtskola 1 - Līvānu 2.vidusskola 5:0
    par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola 2 - Priežmalas pamatskola 5:0
     

    2012.gada Latgales skolu kausa izcīņa telpu futbolā

    Vecākā grupa (10.-12.klases)

    Preiļi 2012.gada 21.februāris

    Uzvarētāji - Preiļu Valsts Ģimnāzijas komanda

    • 1.rindā - Artūrs Jubels, Toms Vucāns, Edgars Daņilovs, Matīss Babris, Egils Broks.
    • 2.rindā - Renārs Trubačs, Juris Vaivods, Ervīns Rusiņš, skolotājs Feoktists Pušņakovs, Ervīns Patmalnieks, Atis Soms.

    Nr

    Komandas

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    P

    V

    1. Preiļu Valsts ģimnāzija   2:2 1:0 2:1 4:2 10 9-5 I
    2. Rēzeknes 5.vidusskola 2:2   1:0 2:3 2:2 5 7-7 II
    3. Krāslavas Valsts ģimnāzija 0:1 0:1   2:1 1:1 4 3-4 III
    4. Ilūkstes 1.vidusskola 1:2 3:2 1:2   1:1 4 6-7 4.
    5. Viļānu vidusskola 2:4 2:2 1:1 1:1   3 6-8 5.


     


    Vidējā grupa (8. - 9.klases)

    Preiļi, 2012.gada 23.februāris

    Uzvarētāji - Preiļu 1.pamatskolas 1.komanda

    Preikšplānā - Mārtiņš Lisovs.

    Sandris Vaivods, Lauris Sparāns, Vladislavs Afanasjevs, Dairis Bufals, Guntis Sparāns.

    Nr

    KOMANDAS

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    P

    V

    1. Preiļu 1.pamatskola 1 2:1 2:1 4:2 2:1 12 10-5 I
    2. Maltas 2.vidusskola 1:2 1:0 5:1 9:0 9 16-3 II
    3. Rēzeknes 2.vidusskola 1:2 0:1 3:1 2:0 6 6-4 III
    4. Preiļu 1.pamatskola 2 2:4 1:5 1:3 1:1 1 5-13 4.
    5. Preiļu 1.pamtskola 3 1:2 0:9 0:2 1:1 1 2-14 5.

     


     

    Jaunākā grupa (6. - 7.klases)

    Preiļi, 2012.gada 28.februāris 

    Uzvarētāji - Preiļu 1.pamatskolas komanda

    1.rindā - Miks Babris, Nauris Vigulis, Dairis Litavnieks, Aldis Džeriņš.

    2.rindā - Valters Reinis, Vladoslavs Rečs, Rūdis Skutelis, Aivis Dančauska, Raimonds Rubinis, Armands Rusiņš.


     

    Nr

    Komandas

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    P

    V

    1. Preiļu 1.pamatskola 2:0 0:0 1:0 2:0 10 5-0 I
    2. Rēzeknes 2.vidusskola 0:2 5:0 2:1 7:0 9 14-3 II
    3. Maltas 2.vidusskola 0:0 0:5 4:3 2:0 7 6-8 III
    4. Viļānu vidusskola 0:1 1:2 3:4 2:0 3 6-7 4.
    5. Dekšāru pamatskola 0:2 0:7 0:2 0:2 0 0-13 5.

     

     


    Visjaunākā grupa (4. - 5.klases)

    Preiļi, 2012.gada 7.marts 

    2.vietas ieguvēji - Preiļu 1.pamatskolas komanda

     

    Nr Komandas 1. 2. 3. 4. P V
    1. Rēzeknes 2.vidusskola 10:0 6:0 9:2 9 25-2 I
    2. Preiļu 1.pamatskola 0:10 2:0 2:1 6 4-11 II
    3. Bērzgales pamatskola 0:6 0:2 4:1 3 4-9 III
    4. Sakstagala pamatskola 2:9 1:2 1:4 0 4-15 4.

     


     

    Vis - Visjaunākā grupa (2. - 3.klases)

     

    2.vietas ieguvēji - Preiļu 1.pamatskolas komanda

    3.vietas ieguvēji - Preiļu 1.pamatskolas komanda

     

    Nr

    Komandas

    1.

    2.

    3.

    P

    V

    1. Rēzeknes 3.vidusskola 4:2 3:1 6 7-3 I
    2. Preiļu 1.pamatskola (1) 2:4 1:0 3 3-4 II
    3. Preiļu 1.pamatskola (2) 1:3 0:1 0 1-4 III

     

     


     2012.gada Latgales kausa izcīņa telpu futbolā 

    2012.gada 17.marts, Preiļi

     

    Nr

    "A"

    1.

    2.

    3.

    P

    V

    1.

    Demene

     

    0:2

    5:0

    3

    5-2

    II

    2.

    Malta

    2:0

     

    7:0

    6

    9-0

    I

    3.

    Krāslava

    0:5

    0:7

     

    0

    0-12

    III

     

     

     

    Nr

    "B"

    1.

    2.

    3.

    P

    V

    1.

    Preiļi

     

    2:6

    7:4

    3

    9-10

    II

    2.

    Rēzekne

    6:2

     

    7:2

    6

    13-4

    I

    3.

    Aglona

    4:7

    2:7

     

    0

    6-14

    III

     

     

     

    Nr

    "C"

    1.

    2.

    3.

    P

    V

    1.

    Jēkabpils

     

    1:0

    3:2

    6

    4-2

    I

    2.

    Pļaviņas

    0:1

     

    4:2

    3

    4-3

    II

    3.

    Līvāni

    2:3

    2:4

     

    0

    4-7

    III

     

    Finālspēles

     

    1/2f

    Demene - Jēkabpils

    3:2

    1/2f

    Malta - Rēzekne

    3:3 (3:2)

    par 3.-4.v.

    Jēkabpils - Rēzekne

    4:2

    par 1.-2.v.

    Malta - Demene

    2:0

     

    V'artu guvēji Preiļu komandā

    Matīss Babris - 3, Lauris Vilcāns - 2, Ervīns Veigulis - 1, Raitis Vovers - 1, Egils Broks - 1, Vladislavs Afanasjevs - 1.