NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 24.02.2024. - 25.02.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U9, Svente
  • 02.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U8, Malta
  • 03.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U7, Preiļu BJSS
  • 09.03.2024. 10:00
    Pavasara Kauss U10, 1.p-skola
2016

2016. gada ZiemeļaustrumLatvijas čempionāts telpu futbolā

Preiļu BJSS komanda

1. rindā - Viktors Krotovs, Konstantīns Stabulnieks, Edgars Ņikiforovs.

2. rindā - Aigars Caics, Iļja Mitrofanovs, Aleksandrs Birjukovs, Vladislavs Breidaks, Rūdis Skutelis, Guntis Sparāns.


Nr
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
P
V
1.
Preiļu BJSS

6:10

3:8

2:4

3:7

8:1

6:3

3:1

2:1

5:2

W:0

4:5

3:3

19
4.
2.
SK Latgols/Ludzas NSS

10:6

8:3


6:5

5:3

13:1

6:0

W:0

4:1

W:0

14:0

6:0

4:3

36
1.
3.
Ludza/Meistars

4:2

7:3

5:6

3:5


10:4

8:5

W:0

5:2

9:4

W:0

8:4

8:4

30
2.
4.
Lubāna

1:8

3:6

1:13

0:6

4:10

5:8


4:6

3:2

4:4

2:3

3:6

1:5

4
7.
5.
Zellis 1 (Gulbene)

1:3

1:2

0:W

1:4

0:W

2:5

6:4

2:3


3:1

6:0

2:6

1:6

9
5.
6.
Zellis 2 (Gulbene)

2:5

0:W

0:W

0:14

4:9

0:W

4:4

3:2

1:3

0:6


2:12

0:W

4
6.
7.
Rēzeknes nov. BJSS

5:4

3:3

0:6

3:4

4:8

4:8

6:3

5:1

6:2

6:1

12:2

W:0


22
3.

Spēļu kalendārs

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
5. decembris, Ludza Preiļi - Zellis 1 3:1

Breidaks (1)

Ņikiforovs (1)

Caics (1)

5. decembris, Ludza Preiļi - Lubana 8:1

Caics (3)

Ņikiforovs (2)

Stabulnieks (1)

Sparāns (1)

Mitrofanovs (1)

9. janvāris, Stāķi Preiļi - Latgols 6:10

Stroganovs (2)

Mk.Babris (1)

K.Stabulnieks (1)

Breidaks (1)

Mitrofanovs (1)

9. janvāris, Stāķi Preiļi - Meistars 2:4

K.Stabulnieks (1)

Mk.Babris (1)

6. februāris, Stāķi Preiļi - Latgols 3:8

A.Caics (2)

V.Reinis (1)

6. februāris, Stāķi Preiļi - Meistars 3:7

V.Breidaks (2)

A.Caics (1)

27. februāris, Preiļi Preiļi - Rēzeknes novads 4:5

I.Mitrofanovs (2)

K.Stabulnieks (1)

J.Lozda (1)

27. februāris, Preiļi Preiļi - Zellis 2 W:0
5. marts, Malta Preiļi - Rēzeknes novads 3:3

A.Caics (1)

I.Mitrofanovs (1)

E.Veigulis (1)

5. marts, Malta Preiļi - Zellis 2 5:2

A.Caics (3)

E.Veigulis (2)

19. marts, Ludza Preiļi - Zellis 1 2:1

J.Bogdanovs (1)

V.Krotovs (1)

19. marts, Ludza Preiļi - Lubāna 6:3

J.Bogdanovs (2)

V.Tkačovs (2)

I. Vaivods (1)

An. Birjukovs (1)


2015. gada Latgales čempionāts telpu futbolā

U-18 (1998. - 2001.dz.g.)

Preiļi, 2016. gada 23. - 24. janvāris

Preiļu BJSS 1 - 3. vieta

1.rindā - treneris Viktors Martinovs, Miks Babris, Lauris Stabulnieks, Nauris Vigulis, Artūrs Stabulnieks.

2.rindā - Valters Reinis, Vladislavs Rečs, Rūdis Skutelis, Aivis Dančauska, Aldis Džeriņš.

Preiļu BJSS 2 - 7. vieta

1. rindā - Mārcis Adamovičs, Maksims Černovs, Artūrs Ratnieks, Deniss Rečs.

2. rindā - Edijs Mainulis, Kristaps Upenieks, Guntis Džeriņš, Edgars Nikiforovs, Andrejs Osipovs, treneris Vladimirs Točko.


Nr
KOMANDAS
1
2
3
4
5
6
7
P

V
1
Jēkabpils SS 1

6:0
5:1
0:4
4:1
5:3
2:1
15
22-10
II
2
Preiļu BJSS 2
0:6

2:2
3:8
1:9
1:4
0:7
1
7-36
7.
3
Līvānu BJSS
1:5
2:2

0:2
2:4
2:3
0:3
1
7-19
6.
4
Ilūkstes NSS
4:0
8:3
2:0

3:1
3:0
1:4
15
21-8
I
5
FK Saules puikas (Malta)
1:4
9:1
4:2
1:3

2:5
0:1
6
17-16
5.
6
Jēkabpils SS 2
3:5
4:1
3:2
0:3
5:2

1:1
10
16-11
4.
7
Preiļu BJSS 1
1:2
7:0
3:0
4:1
1:0
1:1

13
17-4
III

Vārtu guvēji Preiļu BJSS 1 komandā

Preiļu BJSS 1 komandā - Miks Babris (7), Lauris Stabulnieks (4), Valters Reinis (4), Artūrs Stabulnieks (1), Aldis Džeriņš (1)

Vārtu guvēji Preiļu BJSS 2 komandā

 

Turnīra labākie spēlētāji

Dāvis Cucurs (Ilūkstes NSS), Ulvis Reinis Grebskis (Jēkabpils SS 1), Miks Babris (Preiļu BJSS)


2016. gada ZiemeļaustrumLatvijas čempionāts telpu futbolā

U-14 grupa (2002./2003.dz.g.)

Preiļu BJSS 1

1. rindā - Dominiks Rukmans, Ēriks Miezītis, igors Jakimovs, Raivis Luriņš.

2. rindā - Dairis Keziks, Artis Pastars, Elvis Ločmelis, Raivo Liniņš, Rūdis Pastars.


Preiļu BJSS 2

1. rindā - Karīna Kovaļova, Ieva Adamoviča, Paula Linda Liniņa, Amanda Sparāne, Sanita Kivleniece.

2. rindā - Arta Batarāga, Diāna Cvetkova, Sigita Priživoite, Olita Pastare, Arta Ūzuliņa, Elīza Strode


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. P V
1. Preiļu BJSS 1 3:2 0:2 W:0 0:4 4:0 0:5 1:2 3:2 1:7 6:2 0:6 15 18-32
6.
2. Preiļu BJSS 2 2:3 2:6 W:0 0:3 4:1 0:2 1:9 3:1 0:8 3:2 0:2 12 15-38
7.
3. Balvu SC 2:0 6:2 1:1 1:0 10:2 4:1 0:3 5:0 4:2 6:0 0:4 25 38-15
3.
4. FB Gulbene 0:W 0:W 1:1 2:2 3:2 3:5 2:3 3:3 4:5 6:2 0:W 9 24-23
10.
5. Ludzas NSS 1 4:0 3:0 0:1 2:2 7:0 0:2 2:3 1:2 0:6 1:1 1:4 11 21-21 8.
6. Ludzas NSS 2 0:4 1:4 2:10 2:3 0:7 0:11 0:7 0:2 0:7 2:6 0:8 0 7-52
12.
7. TFK Rēzekne 5:0 2:0 1:4 5:3 2:0 11:0 2:3 9:0 6:3 5:1 3:5 24 51-19 4.
8. FK Saules puikas (Malta) 2:1 9:1 3:0

3:2

3:2 7:0 3:2 W:0 3:0 2:0 3:4 30 38-12 2.
9. Alūksnes BJSS 2:3 1:3 0:5 3:3 2:1 2:0 0:9 0:W 0:3 3:2 0:W 10 13-29
9.
10. Madonas BJSS 7:1 8:0 2:4 5:4 6:0 7:0 3:6 0:3 3:0 10:1 1:3 21 52-22
5.
11. Lubāna 2:6 2:3 0:6 2:6 1:1 6:2 1:5 0:2 2:3 1:10 1:7 4 18-51
11.
12 Viļānu SS 6:0 2:0 4:0 W:0 4:1 8:0 5:3 4:3 W:0 3:1 7:1 33
43-9 1.

Spēļu kalendārs

25. novembris, Preiļi

SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
Preiļi 1 - Preiļi 2 3:2 Liniņš (2), Keziks (1) - Liniņa (1), Batarāga (1)
Preiļi 1 - TFK 0:5
Preiļi 2 - Ludza 1 0:3
Preiļi 2 - Malta 1:9 Liniņa (1)
Preiļi 1 - Viļāni 0:6
Preiļi 2 - Ludza 2 4:1 Ūzuliņa (2), Kuzņecova (1), Liniņa (1)
Preiļi 1 - Ludza 1 0:4

22. decembris, Ludza

SPĒLE
REZULTĀTS
VĀRTU GUVĒJI
Preiļi 2 - Alūksne
3:1
Liniņa (3)
Preiļi 1 - Balvi
0:2

Preiļi 2 - Lubāna
3:2
Liniņa (3)
Preiļi 1 - Lubāna
6:2
Luriņš (2), Liniņš (1), R.Pastars (1), A.Pastars (1), Ločmelis (1)

19. janvāris, Madona

SPĒLE
REZULTĀTS
VĀRTU GUVĒJI
Preiļi 2 - Madona
0:8

Preiļi 2 - Viļāni
0:2

Preiļi 1 - Malta
1:2
Keziks (1)
Preiļi 2 - Balvi
2:6
Kalvāne (1), Cvetkova (1)
Preiļi 1 - Alūksne
3:2
Čačs (1), R.Pastars (1), Liniņš (1)

24. februāris, Malta

SPĒLE
REZULTĀTS
VĀRTU GUVĒJI
Preiļi 1 - Ludza 2
4:0
I.Haritonovs (2), R.Liniņš (1), D.keziks (1)
Preiļi 2 - TFK
0:2

Preiļi 1 - Madona
1:7
D.Keziks (1)

.


U-13 REZULTĀTI


2016. gada Latgales jaunatnes čempionāts

U-12 grupa (2004.dz.g.)

Jēkabpils, 2016.gada 13. - 14. februāris

REZULTĀTI



2016.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-10 grupa (2006.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda

1.rindā - Renāts Turčinkis, Romāns Palenkovs, Toms Brovackis, Pēteris Stupāns.

2.rindā - Roberts Pastars, Dāvis Mūrnieks, Anatolijs Poļakovs, Eduards Podskočijs, Elvis Rusiņš, Atis Puzāks, Deniss Percevs.

treneris Jevgēnijs Nesterovičs

REZULTĀTI


2016. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-9 grupa (2007. - 2008.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda

1.rindā -Vitālijs Ņekrasovs, Daniels Meļuhs, Daniils Antonovs, Kristers Šņepsts, Artūrs Ontensons.

2.rindā - Kristiāns Daņilovs, Deniss Percevs, Atis Puzāks, Maksims Ņikiforovs, Mārcis Madelāns, Nauris Opolais.

treneri Jevgēnijs Nesterovičs, Viktors Martinovs

REZULTĀTI

FOTO


2016.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-8 (2008.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda

1.rindā - Aldis Formulevičs, Kirils Budajs, Adrians Martinovs, Kirls Palenkovs, Daniils Antonovs.

2.rindā - Edvards Brakovskis, Kristiāns Daņilovs, Nauris Opolais, Artūrs Ontensons, Ņikita Sergejevs.

treneris Viktors Martinovs


2016. gada Skolu sacensības telpu futbolā

10. - 12. klases

Preiļi, 2015. gada 16. decembris

1. vieta - PVĢ komanda

1. rindā - Miks Babris, Mārtiņš Sondors, Dairis Litavnieks, Raimonds Rubins.

2. rindā - skolotājs Feoktists Pušņakovs, Aivis Dančauska, Rūdis Skutelis, Artis Žukovs, Vladislavs Rečs, Aldis Džeriņš.

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu Valsts ģimnāzīja 3:2 3:0 13:0 9 19-2 I
2. Preiļu 2. vidusskola 2:3 5:0 4:2 6 11-5 II
3. Aglonas vidusskola 0:3 0:5 13:1 3 13-9 III
4. Aglonas internātvidusskola 0:13 2:4 1:13 0 3-30 4.

8. - 9. klases

Preiļi, 2015. gada 3. decembris

Preiļu 1. pamatskola - 1. vieta

1. rindā - Sanita Kivleniece, Rihards Piļāns, Paula Liniņa.

2. rindā - Maksims Černovs, Ņikita Baranovskis, Guntis Džeriņš, Deniss Rečs, Artūrs Ratnieks.

Riebiņu vidusskola - 2. vieta


Nr
"A" grupa
1.
2.
3.
4.
5.
6.
P

V
1.
Preiļu 1. pamatskola

0:1
2:0
2:1
8:0
4:0
12
16-2
2.
2.
Līvānu 1. vidusskola
1:0

2:0
3:2
3:0
1:0
15
10-2
1.
3.
Aglonas vidusskola
0:2
0:2

1:5
7:0
1:0
6
9-9
4.
4.
Priežmalas pamatskola
1:2
2:3
5:1

3:0
6:1
9
17-7
3.
5.
Rožupes pamatskola
0:8
0:3
0:7
0:3

1:2
0
1-23
6.
6.
Dravnieku pamatskola
0:4
0:1
0:1
1:6
2:1

3
3-13
5.

 

Nr "B" grupa 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Līvānu 2. vidusskola 1:2 1:0 0:2 5:0 0:0 7 7-4 4.
2. Preiļu 2. vidusskola 2:1 1:0 1:2 3:0 3:0 12 10-3 1.
3. Riebiņu vidusskola 0:1 0:1 1:0 1:0 2:1 9 4-3 2.
4. Galēnu pamatskola 2:0 2:1 0:1 0:1 1:0 9 5-3 3.
5. Rušonas pamatskola 0:5 0:3 0:1 1:0 2:2 4 3-11 5.
6. Sīļukalna pamatskola 0:0 0:3 1:2 0:1 2:2 2 3-8 6.

FINĀLSPĒLES

1/2f Līvānu 1. vidusskola - Riebiņu vidusskola 0:2
1/2f Preiļu 2. vidusskola - Preiļu 1. pamatskola 2:2 (2:3)
par 3.-4.v. Preiļu 2. vidusskola - Līvānu 1. vidusskola 2:0
par 1.-2.v. Preiļu 1. pamatskola - Riebiņu vidusskola 0:0 (4:3)


6. - 7. klases

Preiļi 2015. gada 9. decembris

1. vieta - Priežmalas pamatskola

2. vieta - Galēnu pamatskola

3. vieta - Preiļu 1. pamatskola (2)


Nr
"A"
1.
2.
3.
4.
5.
6.
P

V
1.
Preiļu 1.pamatskola (1)

0:0
3:0
1:1
1:0
3:0
11
8-1
2.
2.
Līvānu 2. vidusskola
0:0

5:0
0:1
3:0
4:1
10
12-2
3.
3.
Preiļu 2. vidusskola
0:3
0:5

1:6
0:0
2:0
4
3-14
4.
4.
Galēnu pamatskola
1:1
1:0
6:1

0:0
3:0
11
11-2
1.
5.
Rušonas pamatskola
0:1
0:3
0:0
0:0

0:1
2
0-5
6.
6.
Sīļukalna pamatskola
0:3
1:4
0:2
0:3
1:0

3
2-12
5.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Līvānu 1. visusskola
0:2 0:1 0:3 1:0 1:0 6 2-6 4.
2. Preiļu 1. pamatskola (2) 2:0
2:0 0:4 2:0 3:0 12 9-4 2.
3. Riebiņu vidusskola 1:0 0:2
0:4 2:2 1:0 7 4-8 3.
4. Priežmalas pamatskola 3:0 4:0 4:0
5:1 2:1 15 18-2 1.
5. Dravnieku pamatskola 0:1 0:2 2:2 1:5
1:1 2 4-11 5.
6. Rožupes pamatskola 0:1 0:3 0:1 1:2 1:1
1 2-8 6.

 

1/2f Galēnu pamatskola - Preiļu 1. pamatskola (2) 1:0
1/2f Priežmalas pamatskola - Preiļu 1. pamatskola 1 5:0
par 3.-4.v. Preiļu 1. pamatskola 2 - Preiļu 1. pamatskola (1) 3:0
par 1.-2.v. Priežmalas pamatskola - Galēnu pamatskola 3:0

 



4. - 5. klases

Preiļi, 2016. gada 26. janvāris

1. vieta - Preiļu 1. pamatskola

1. rindā - Roberts Makejevs, Eduards Podskočijs, Daniels Ancāns, Maksims Rudzeišs, Gints Šņepsts.

2. rindā - Elvis Ūbelis, Marsels Šteinbergs, Dāvis Silkāns, Valters Pūdžs, Elvis Dančauska, Lauris Piļāns.

treneris Vladimirs Točko

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1 Preiļu 1. pamatskola 3:0 2:0 5:0 4:0 4:0 2:0 18 20-0 I
2 Preiļu 2. vidusskola 0:3 0:5 1:2 0:0 0:5 1:1 2 2-16 7.
3 Līvānu 1. vidusskola 0:2 5:0 1:0 0:1 0:2 1:1 7 7-6 5.
4 Riebiņu vidusskola 0:5 2:1 0:1 0:2 0:5 0:3 3 2-17 6.
5 Rušonas pamatskola 0:4 0:0 1:0 2:0 0:2 0:2 7 3-8 4.
6 Priežmalas pamatskola 0:4 5:0 2:0 5:0 2:0 2:0 15 16-4 II
7 Grāveru pamatskola 0:2 1:1 1:1 3:0 2:0 0:2 8 7-6 III

 

 

 

 



1. - 3. klases

Preiļi, 2016. gada 20.janvāris

1. vieta - Galēnu pamatskola

skolotājs Jānis Upenieks

2. vieta - Preiļu 1. pamatskola 1

1.rindā - Toms Brovackis, Ēriks Kozeris, Anotolijs Poļakovs.

2.rindā - Eduards Podskočijs, Roberts Pastars, Dāvis Mūrnieks, Elvis Rusiņš.

Nr KOMANDAS 1 2 3 4 5 P V
1 Preiļu 1. pamatskola 1 8:0 12:0 6:1 2:3 9 28-4 II
2 Preiļu 1. pamatskola 2 0:8 0:4 0:2 0:1 0 0-15 5.
3 Preiļu 2. vidusskola 0:12 4:0 2:6 1:3 3 7-21 4.
4 Rušonas pamatskola 1:6 2:0 6:2 1:1 7 10-9 III
5 Galēnu pamatskola 3:2 1:0 3:1 1:1 10 8-4 I

 

.