NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 19.05.2024. 10:00
    LJČ U9, Daugavpils
  • 20.05.2024. 17:00
    LJČ U14, Preiļi-Balvi, Kooperatīva iela
  • 22.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Preiļi-Daugavpils, Kooperatīva iela
  • 28.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Ludza-Preiļi, Ludzā
2017

LTFA 1.līga

Preiļu BJSS

1.rindā - Rolands Putāns, Miks Babris, Matīss Babris, Arturs Stabulnieks, Lauris Sparāns.

2.rindā - treneris Imants Babris, Vladislavs Breidaks, Iļja Mitrofanovs, Aleksandrs Birjukovs, Rūdis Skutelis, Raitis Vovers, Aigars Caics,

 

treneri Viktors Martinovs un Vladimirs Točko.


2016./2017. gada LTFA 1.līgas čempionāta kalendārs

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI PIESPĒLES BRĪDINĀJUMI

13.novembris

15.00

Preiļi - RSU/BAO Dobele 8:1

R.Putāns (3)

Mt.Babris (2)

Mk.Babris (1)

A.Caics (1)

s.v. (1)

Mt.Babris (2)

Mk.Babris (1)

R.Putāns (1)

V.Breidaks (1) VIDEO

20.novembris

15.00

Preiļi - PB Line 3:4

A.Caics (2)

R.Putāns (1)

A.Caics (1)

Mt.Babris (1)

Mk.Babris (1)

VIDEO

4.decembris

14.00

TFK Salaspils/Tente - Preiļi 3:6

Mt.Babris (2)

A.Caics (2)

Mk.Babris (1)

L.Sparāns (1)

Mk.Babris (2)

I.Mitrofanovs (1)

FOTO

VIDEO

10.decembris

18.00

Liepājas Papīrs - Preiļi

(Latvijas Kauss 1/16F)

6:2

V.Breidaks (1)

Mk.Babris (1)

Mk.Babris (1)

R.Vovers (1)

18.decembris

16.00

Preiļi - Ošukalns 4:5

A.Caics (2)

R.Putāns (1)

Mk.Babris (1)

Mt Babris (3)

Mk.Babris (1)

VIDEO

8.janvāris

14.00

Preiļi - Kuldīga 2:4

R.Putāns (1)

A.Caics (1)

Mk.Babris (1)

R.Putāns (1)

A.Caics (1)

VIDEO

15.janvāris

15.00

Valmiera - Preiļi 8:2

Mk.Babris (1)

R.Putāns (1)

A.Jubels (1)

FOTO

VIDEO

22.janvāris

14.00

Ludza Preiļi 2:9

A.Caics (4)

Mt.Babris (3)

R.Putāns (2)

R.Putāns (2)

A.Caics (2)

V.Breidaks (2)

FOTO

VIDEO

29.janvāris

15.00

RSU/BAO Dobele -Preiļi 2:3

R.Vovers (1)

Mt.Babris (1)

R.Putāns (1)

A.Jubels (2)

Mk.Babris (1)

Mt.Babris (1)

FOTO

VIDEO

5.februāris

20.45

PB Line  - Preiļi 1:6

R.Putāns (2)

Mt.Babris (2)

A.Caics (1)

Mk.Babris (1)

A.Caics (1)

R.Putāns (1)

A.Jubels (1)

V.Breidaks (1)

FOTO

VIDEO

12.februāris

14.00

Preiļi - TFK Salaspils/Tente 9:3

A.Caics (2)

Mt.Babris (2)

Mk.Babris (2)

R.Putāns (1)

V.breidaks (1)

A.Jubels (1)

R.Putāns (2)

Mk.Babris (2)

Mt.Babris (2)

A.Caics (1)

A.Jubels (1)

A.Jubels (1) VIDEO

18.februāris

17.00

Ošukalns - Preiļi 2:5

R.Putāns (3)

A.Caics (2)

A.Caics (2)

V.Breidaks (1)

Mt.Babris (1)

A.Jubels (1)

V.Breidaks (1)

FOTO

VIDEO

25.februāris

15.00

Kuldīga - Preiļi 9:1 Mk.Babris (1) R.Putāns (1)

FOTO

VIDEO

4.marts

15.00

Preiļi - Valmiera 3:2

R.Putāns (1)

A.Caics (1)

V.Breidaks (1)

Mt.Babris (2)

A.Caics (1)

R.Putāns (1)

FOTO

VIDEO

12.marts

14.00

Preiļi - Ludza 15:2

A.Caics (9

R.Putāns (3)

Mk.Babris (1)

V.Breidaks (1)

A.Stabulnieks (1)

R.Putāns (5)

Mt.Babris (2)

Mk.Babris (2)

V.Breidaks (1)

A.Jubels (1)

E.Nikiforovs (1)

FOTO

VIDEO


2016./2017.gada ZiemeļaustrumLatvijas čempionāts telpu futbolā

Priekšplānā - Oļegs Burjakovs

1.rindā - Nauris Vigulis, Jānis Bogdanovs, Ņikita Baranovskis, Edgars Ņikiforofs, Rolands Slūka.

2.rindā - Mārtiņš Sondors, Vladislavs Breidaks, Andrejs Maslobojevs, Andrejs Osipovs, Raitis Vovers, Deniss Ivanovs.

Komandas vērtīgākais spēlētājs - Mārtiņš Sondors


Nr.
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
P

V
1.

Preiļu BJSS 2


1:1

0:1

1:2

1:2

1:2

5:5

2:3

3:3

4:4

4:1

2:1

0:2

10 25-28 7.
2.
FK Kvarcs (Madona)

1:1

1:0


2:1

0:2

1:0

1:4

2:0

0:2

1:4

4:4

1:0

3:1

20 17-19 2.
3.
Kusa

2:1

2:1

1:2

2:0


1:5

0:3

1:1

0:2

1:1

2:4

3:3

1:4

12
16-27 6.
4.
BSC Balvi

2:1

5:5

0:1

4:1

5:1

3:0


2:5

2:2

1:4

2:2

3:0

4:6

18
34-28 3.
5.
Gulbene

3:2

3:3

0:2

2:0

1:1

2:0

5:2

2:2


4:0

5:1

2:4

6:5

24 36-23 1.
6.
Lubāna

4:4

1:4

4:1

4:4

1:1

4:2

4:1

2:2

0:4

1:5


3:2

2:7

16
30-37 4.
7.
Rēzeknes novada BJSS

1:2

2:0

0:1

1:3

3:3

4:1

0:3

6:4

4:2

5:6

2:3

7:2


16
25-28 5.

Spēļu kalendārs

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
26.novembris Degumnieki Preiļi - Lubāna 4:4

J.Bogdanovs (2)

V.Breidaks (1)

R.Vovers (1)

26.novembris Degumnieki Preiļi - Kvarcs 1:1 V.Breidaks (1)
7.janvāris Preiļi Preiļi - Kusa 2:1

A.Stabulnieks (1)

R.Slūka (1)

7.janvāris Preiļi Preiļi - Rēzeknes novads 1:2 J.Bogdanovs (1)
28.janvāris Madona Preiļi - Kusa 1:2 M.Stroganovs (1)
28.janvāris Madona Preiļi - Balvi 1:2 R.Vovers (1)
28.janvāris Madona Preiļi - Gulbene 2:3

M.Stroganovs (1)

R.Vovers (1)

18.februāris Malta Preiļi - Lubāna 4:1

M.Sondors (1)

A.Maslobojevs (1)

A.Stabulnieks (1)

V.Reinis (1)

18.februāris Malta Preiļi - Kvarcs 0:1
22.februāris Malta Preiļi - Rēzeknes novads 0:2
11.marts Balvi Preiļi - Balvi 5:5

M.Sondors (2)

J.Upenieks (1)

E.Nikiforovs (1)

A.Osipovs (1)

11.marts Balvi Preiļi - Gulbene 3:3

J.Upenieks (2)

R.Skutelis (1)


2016./2017.gada ZiemeļaustrumLatvijas jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-17 grupa (2000./2001.dz.g.)

1.rindā - Rihards Piļāns, Sandis Sparāns, Maksims Černovs, Rūdolfs Pastars, Ivans Piskunovs.

2.rindā - Andrejs Osipovs, Edgars Nikiforovs, Guntis Džeriņš, treneris Vladimirs Točko, Deniss Rečs, Deniss Ivanovs.

Nr. KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1.

Preiļu BJSS

3:4

5:2

4:3

3:4

4:1

0:2

0:3

0:3

7:0

3:0

15 29-22 3.
2. Viļānu SS/Dekšāres

4:3

2:5

6:4

1:3

1:10

3:6

2:6

0:1

5:0

6:1

12 30-39 5.
3. Ludzas NSS

3:4

4:3

4:6

3:1

1:8

4:7

2:5

2:0

7:0

2:0

15 32-34 4.
4. Balvu SC

1:4

2:0

10:1

6:3

8:1

7:4

1:3

4:4

8:0

10:0

22 57-20 2.
5. Varakļāni/MBJSS

3:0

3:0

6:2

1:0

5:2

0:2

3:1

4:4

4:3

13:0

25 42-14 1.
6. Ludzas NSS 2

0:7

0:3

0:5

1:6

0:7

0:2

0:8

0:10

3:4

0:13

0 4-65 6.

Spēļu kalendārs

DATUMS VIETA SPĒĻE REZULTĀTS VĀRTI
30.novembris Balvi Preiļi - Ludza 4:3

I.Piskunovs (1)

D.Rečs (1)

E.Ņikiforovs (1)

Ņ.Baranovskis (1)

30.novembris Balvi Preiļi - Viļāni 3:4

I.Piskunovs (1)

E.Ņikiforovs (1)

D.Rečs (1)

25.janvāris Ludza Preiļi - Balvi 4:1

D.Ivanovs (10

E.Nikiforovs (1)

N.Baranovskis (1)

G.Džeriņš (1)

25.janvāris Ludza Preiļi - Ludza 2 7:0

E.Nikiforovs (2)

N.Baranovskis (1)

I.Piskunovs (1)

G.Džeriņš (1)

A.Osipovs (1)

D.Ivanovs (1)

25.janvāris Ludza Preiļi - Varakļāni 0:3
7.februāris Varakļāni Preiļi - Ludza 3:4

E.Nikiforovs (2)

N.Baranovskis (1)

7.februāris Varakļāni Preiļi - Viļāni 5:2

E.Nikiforovs (1)

N.Baranovskis (2)

D.Ivanovs (1)

G.Džeriņš (1)

7.marts Ludza Preiļi - Balvi 0:2
7.marts Ludza Preiļi - Ludza 2 3:0

G.Džeriņš (2)

S.Sparāns (1)

7.marts Ludza Preiļi - Varakļāni 0:3

2016./2017. gada ZiemeļaustrumLatvijas jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-15 grupa (2002./2003.dz.g.)

1.rindā - Rūdis Pastars, Maksims Cvetkovs, Ivo Haritonovs, Kalvis Kacars, Aivis Krūmiņš.

2.rindā - Egils Daukšte, Elvis Ločmelis, Mikus Noviks, Artis Pastars, Raivis Čačs.

Komandas vērtīgākais spēlētājs - Rūdolfs Pastars


Nr.
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8. 9. 10. P

V
1.

Preiļu BJSS


3:8
3:2 4:1
1:7 1:5
3:0 1:4 8:1 1:4 12 25-32 6.
2.
Viļānu SS/Dekšāres 8:3

15:0 7:0 4:1 6:1 5:0
3:0 14:0 3:0 27 65-5 1.
3.
SK Kuorsova/Rēzeknes BJSS 2:3 0:15
2:2
0:5 0:9
1:2
0:3 10:0 0:4 4 15-43 9.
4.
Ludzas NSS 1:4
0:7 2:2

4:1
3:6 2:0 3:0 6:0 3:4 13 24-24 5.
5.
Balvu SC 7:1 1:4 5:0 1:4

5:2
1:0
2:8 20:0 1:1 16 43-20 4.
6.
Gulbenes BJSS 5:1
1:6 9:0
6:3 2:5

4:1 3:0 12:0 1:5 18 43-21 3.
7.
Rēzeknes novada BJSS 0:3 0:5
2:1
0:2 0:1
1:4
3:0 5:0 0:6 9 11-22 8.
8. TFK Rēzekne 4:1 0:3 3:0 0:3 8:2 0:3 0:3 11:0 0:3 12 32-21 7.
9. Ludzas NSS 2 1:8 0:14 0:10 0:6 0:20 0:12 0:5 0:11 0:11 0 4-103 10.
10. FK Saules puikas Malta 4:1 0:3 4:0 4:3 1:1 5:1 6:0 3:0 11:0 22 38-9 2.

Spēļu kalendārs

DATUMS
VIETA
SPĒĻE
REZULTĀTS
VĀRTI
1.decembris
Gulbene
Preiļi - Gulbene
1:5
R.Čačs (1)
1.decembris
Gulbene
Preiļi - Ludza
4:1
M.Cvetkovs (4)
19.janvāris
Ludza
Preiļi - TFK
1:4
E.Ločmelis (1)
19.janvāris
Ludza
Preiļi - Viļāni
3:8
R.Pastars (3)
19.janvāris Ludza Preiļi - Malta 1:4 M.Cvetkovs (1)
16.februāris
Ludza
Preiļi - Balvi
1:7 R.Pastars (1)
16.februāris
Ludza
Preiļi - Kuorsova
3:2

R.Pastars (1)

D.Keziks (1)

R.Čačs (1)

9.marts
Balvi
Preiļi - Ludza 2
8:1

R.Pastars (2)

A.Čaunāns (2)

A.Erts (1)

E.Elsts (1)

M.Cvetkovs (1)

R.Čačs (1)

9.marts
Balvi
Preiļi - Rēzeknes novads
3:0

R.Pastars (2)

R.Čačs (1)


2017.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-13 grupa (2004.dz.g.)

2017.gada 22.janvāris, Malta

Preiļu BJSS komanda - 2.vieta

1.rindā - Edvīns Pūga, Romāns Palenkovs, Maksims Rudzeišs, Daniels Ancāns.

2.rindā - Eduards Podskočijs, Valentīns Baranovs, Dāvis Silkāns, Marsels Šteinbergs, Valters Pūdžs.


"A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknes FA 1 5:1 0:0 10:0 7 15-1 1.
2. Ilūkstes NSS 1:5 3:1 1:1 4 5-7 2.
3. Jēkabpils SS 0:0 1:3 2:2 2 3-5 3.
4. FK Saules puikas (Malta) 0:10 1:1 2:2 2 3-13 4.

 


"B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknres FA 2 1:7 1:1 4:1 4 6-9 3.
2.

Preiļu BJSS

7:1 0:1 2:1 6 9-3 1.
3. Sēlijas SS 1:1 1:0 1:4 4 3-5 2.
4. Līvānu BJSS 1:4 1:2 4:1 3 6-7 4.

Finālspēles

par 7.-8.v. Malta - Līvāni 2:2 (9:8)
par 5.-6.v. Jēkabpils - Rēzekne 2 6:4
par 3.-4.v. Ilūkstes NSS - Sēlijas SS 5:1
par 1.-2.v. Rēzeknes FA 1 - Preiļu BJSS 5:0

 

Turnīra labākie spēlētāji

Roberts Linards (Ilūkste), Adrians Ivdris (Rēzekne), Valters Pūdžs (Preiļi)


2016.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-12 grupa (2005.dz.g.)

2017.gada 28.-29.janvāris, Jēkabpils

Preiļu BJSS komanda - 3.vieta

treneris Vladimirs Točko



"A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Jēkabpils SS 1 1:2 5:1 3:2 7:0 9 16-5 2.
2. Rēzeknes FA1 2:1 12:0 3:0 6:3 12 23-4 1.
3. Ilūkstes NSS 1:5 0:12 3:2 4:1 6 8-20 3.
4. Rēzeknes FA2 2:3 0:3 2:3 0:5 0 4-14 5.
5. FK Krāslava 0:7 3:6 1:4 5:0 3 9-17 4.

 


"B" 1. 2. 3. 4. P V
1.

Preiļu BJSS

5:0 8:0 2:1 9 15-1 1.
2. Rēzeknes FA 3 0:5 6:0 0:3 3 6-8 3.
3. Jēkabpils SS 2 0:8 0:6 0:6 0 0-20 4.
4. Sēlijas SS 1:2 3:0 6:0 6 10-2 2.

 


5.-8.vieta 1. 2. 3. 4. P V
1. Ilūkstes NSS 0:2 3:1 3:0 6 6-3 6.
2. FK Krāslava 2:0 3:3 8:0 7 13-3 5.
3. Rēzeknes FA 3 1:3 3:3 8:2 4 12-8 7.
4. Jēkabpils SS 2 0:3 0:8 2:8 0 2-19 8.

 


1.-4.vieta 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknes FA 1 4:1 0:2 2:0 6 6-3 1.
2. Jēkabpils SS 1 1:4 4:1 3:1 6 8-6 2.
3. Preiļu BJSS 2:0 1:4 1:1 4 4-5 3.
4. Sēlijas SS 0:2 1:3 1:1 1 2-6 4.

2017.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-11 grupa (2006.dz.g.)

2017.gada 4.-5.februāris, Rēzekne


"A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Rēzeknes FA 2 3:0 1:3 1:5 2:1 6 7-9 3.
2. Rēzeknes NSS 0:3 0:2 1:9 1:9 0 2-23 5.
3. Ilūkstes NSS 3:1 2:0 0:9 3:0 9 8-10 2.
4. Jēkabpils SS 1 5:1 9:1 9:0 10:1 12 33-3 1.
5. FK Krāslava 1:2 9:1 0:3 1:10 3 11-16 4.

 


"B" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu BJSS 1:6 2:0 2:2 9:1 7 14-9 2.
2. Rēzeknes FA 1 6:1 4:0 9:0 24:0 12 43-1 1.
3. Sēlijas SS 0:2 0:4 4:2 8:1 6 12-9 3.
4. Jēkabpils SS 2 2:2 0:9 2:4 7:1 4 11-16 4.
5. Līvānu BJSS 1:9 0:24 1:8 1:7 0 3-48 5.

Finālspēles

1/2f (5.-8.v.) Rēzeknes FA 2 - Jēkabpils SS 2 1:0
1/2f (5.-8.v.) Sēlijas SS - FK Krāslava 5:0
1/2f (1.-4.v.) Rēzeknes FA 1 - Ilūkstes NSS 15:0
1/2f (1.-4.v.) Jēkabpils SS 1 - Preiļu BJSS 4:1
par 9.-10.v. Rēzknes NSS - Līvānu BJSS 6:1
par 7.-8.v. Jēkabpils SS 2 - FK Krāslava 3:0
par 5.-6.v. Sēlijas SS - Rēzeknes FA 2 1:1 (2:1)
par 3.-4.v. Preiļu BJSS - Ilūkstes NSS 10:1
par 1.-2.v. Rēzeknes FA 1 - Jēkabpils SS 1 5:1

Turnīra labākie spēlētāji

Rinalds Sola (Jēkabpils), Renāts Turčinskis (Preiļi), Andrejs Sokolovs (Rēzekne)


 

2017.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-10 grupa (2007.dz.g.)

2017.gada 11.-12.februāris, Malta


"A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Rēzeknes NSS

0:3 3:1 0:3 6:1 6 9-8 3.
2. Rēzeknes FA 2
3:0
0:3 0:5 3:1 6 6-9 2.
3. Rēzeknes FA 3
1:3 3:0
0:9 0:2 3 4-14 5.
4. FK Krāslava
3:0 5:0 9:0
9:0 12 26-0 1.
5. Jēkabpils SS 2
1:6 1:3 2:0 0:9
3 4-18 4.

 


"B" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1.

Preiļu BJSS


0:5 0:19 3:4 3:5 0 6-33 5.
2. Jēkabpils SS 1
5:0
5:3 3:1 4:0 9 12-6 2.
3. Rēzeknes FA 1
19:0 5:0
8:0 11:0 12 43-0 1.
4. Ilūkstes NSS
4:3 1:3 0:8
2:0 6 7-14 3.
5. Sēlijas SS
5:3 0:4 0:14 0:2
3 5-20 4.

Finālspēles

1/2f (5.-8.v.) 
Rēzeknes novada SS - Sēlijas SS
2:0
1/2f (5.-8.v.)
Jēkabpils SS 2 - Ilūkstes NSS 0:0 (5:4)
1/2f (1.-4.v.)
Rēzeknes FA 1 - Rēzeknes FA 2 6:0
1/2f (1.-4.v.)
Jēkabpils SS 1 - FK Krāslava 0:0 (4:3)
par 9.-10.v.
Preiļu BJSS - Rēzeknes FA 3 3:1
par 7.-8.v.
Sēlijas SS - Ilūkstes NSS 5:0
par 5.-6.v.
Rēzeknes Novada SS - Jēkabpils SS 2 2:1
par 3.-4.v.
FK Krāslava - Rēzeknes FA 2 4:0
par 1.-2.v.
Jēkabpils SS 1 - Rēzeknes FA 1 0:0 (4:3)

2017.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-9 grupa (2008.dz.g.)

2017.gada 18.-19.februāris, Preiļu BJSS zāle


"A" 1. 2. 3. 4. P V
1.

Preiļu BJSS


6:1 1:3 2:1 6 9-5 2.
2. Rēzeknes FA 3 1:6
0:12 2:6 0 3-24 4.
3. FK Krāslava 3:1 12:0
3:1 9 18-2 1.
4. TFK Rēzekne 1:2 6:2 1:3
3 8-7 3.

 


"B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknes FA 1
15:0 14:0 5:0 9 34-0 1.
2. Ilūkstes NSS 0:15
1:0 1:2 3 2-17 3.
3. Jēkabpils SS 2 0:14 0:1
1:3 0 1-18 4.
4. Rēzeknes NSS 0:5 2:1 3:1
6 5-7 2.

 


"C" 1. 2. 3. 4. P V
1. Jēkabpils SS 1
3:0 6:0 4:0 9 13-0 1.
2. Rēzeknes FA 2 0:3
2:2 2:1 4 4-6 2.
3. Sēlijas SS 0:6 2:2
0:1 1 2-9 4.
4. Līvānu BJSS 0:4 1:2 1:0
3 2-6 3.

 


9.-12.vieta 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknes FA 3
0:3 1:2 2:1 3 3-6 11.
2. Līvānu BJSS 3:0
3:2 0:0 7 6-2 9.
3. Jēkabpils SS 2 2:1 2:3
1:0 6 5-4 10.
4. Sēlijas SS 1:2 0:0 0:1
1 1-3 12

 


5.-8.vieta 1. 2. 3. 4. P V
1. TFK Rēzekne
1:1 2:0 1:6 4 4-7 6.
2. Rēzeknes NSS 1:1
0:2 0:3 1 1-6 8.
3. Ilūkstes NSS 0:2 2:0
1:1 4 3-3 7.
4. Rēzeknes FA 2 6:1 3:0 1:1
7 10-2 5.

 


1.-4.vieta 1. 2. 3. 4. P V
1. FK Krāslava
4:2 2:1 1:1 7 7-4 1.
2. Rēzeknes FA 1 2:4
5:0 1:0 6 8-4 2.
3. Preiļu BJSS 1:2 0:5
0:2 0 1-9 4.
4. Jēkabpils SS 1 1:1 0:1 2:0
4 3-2 3.

 

2017.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-8 grupa (2009.dz.g.)

2017.gada 25.februāris, Sala


"A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Jēkabpils SS 1
3:0
5:1
13:0
4:1 12
25-2
1.
2. Rēzeknes FA 1 0:3

2:0
12:0
2:3 6
16-5
3.
3. Sēlijas SS 2 1:5
0:2

3:0
1:7 3
5-14
4.
4. Rēzeknes FA 2 0:13
0:12
0:3

0:8 0
0-36
5.
5.

Preiļu BJSS

1:4 3:2 7:1 8:0 9 19-7 2.

 


"B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Ilūkstes NSS
2:0
2:3
0:1
3
4-4
3.
2. Rēzeknes FA 3 0:2

1:5
1:8
0
2-15
4.
3. Jēkabpils Ss 2 3:2
5:1

1:9
6
9-12
2.
4. Sēlijas SS 1 1:0
8:1
9:1

9
18-1
1.

Finālspēles

par 7.-8.v. 
Sēlijas SS 2 - Rēzeknes FA 3 1:0
par 5.-6.v. Rēzeknes FA 1 - Ilūkstes NSS 5:0
par 3.-4.v. Preiļu BJSS - Rēzeknes novads 5:0
par 1.-2.v. Jēkabpils SS 1- Sēlijas SS 1 7:0

2016./2017. gada Skolu sacensības telpu futbolā

2. - 3. klases

2016.gada 29.novembris

Preiļu 1.pamatskolas 2. komanda - 1.vieta

KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 1 0:1 2:2 2:0 0:0 4:0 1:1 9 9-4 III
2. Preiļu 1.pamatskola 2 1:0 2:2 2:0 1:0 3:1 3:0 16 12-3 I
3. Preiļu 2.vidusskola 2:2 2:2 1:2 4:0 1:1 2:1 9 12-8 5.
4. Aglonas vidusskola 0:2 0:2 2:1 1:0 3:0 0:3 9 6-8 4.
5. Galēnu pamatskola 0:0 0:1 0:4 0:1 1:1 0:2 2
1-9 6.
6. Rušonas pamatskola 0:4 1:3 1:1 0:3 1:1 0:1 2 3-13 7.
7. Priekuļu pamatskola 1:1 0:3 1;2 3:0 2:0 1:0 10 8-6 II

 


4. - 5.klases

2016.gada 8.decembris

Preiļu 1.pamatskolas komanda, treneris Vladimirs Točko


"A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 2:0 5:0 5:0 9:1 12 21-1 I
2. Līvānu 1.vidusskola 0:2 1:0 4:1 1:0 9 6-3 II
3. Jersikas pamatskola 0:5 0:1 0:2 1:0 3 1-8 4.
4. Rušonas pamatskola 0:5 1:4 2:0 0:0 4 3-9 III
5. Dravnieku pamatskola 1:9 0:1 0:1 0:0 1 1-11 5.

 


"B" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Līvānu 2.vidusskola

3:0
5:0
6:0
0:0
10
14-0
II
2. Preiļu 2.vidusskola
0:3

0:3
1:0
0:8
3
1-14
5.
3. Riebiņu vidusskola
0:5
3:0

0:1
0:6
3
3-12
III
4. Rožupes pamatskola
0:6
0:1
1:0

0:1
3
1-8
4.
5. Priežmalas pamatskola
0:0
8:0
6:0
1:0

10
15-0
I

FINĀLSPĒLES

1/2F Preiļu 1.pamatskola - LĪvānu 2.vidusskola 3:0
1/2F Priežmalas pamatskola - Līvānu 1.vidusskola 2:1
par 3.-4.v. Līvānu 2.vidusskola - Līvānu 1.vidusskola 2:1
par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola - Priežmalas pamatskola 4:1

6. - 7.klases

2016.gada 14.decembris


"A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 1 1:1 10:0 6:0 7 17-1 1.
2. Preiļu 1.pamatskola 2 1:1 12:0 3:0 7 16-1 2.
3. Preiļu 2.vidusskola 0:10 0:12 0:3 0 0-25 4.
4. Grāveru pamatskola 0:6 0:3 3:0 3 3-9 3.

 


"B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu VĢ 2:0 0:2 2:1 6 4-3 2.
2. Riebiņu vidusskola 0:2 0:9 2:3 0 2-14 4.
3. Priežmales pamatskola 2:0 9:0 4:0 9 15-0 1.
4. Rušonas pamatskola 1:2 3:2 0:4 3 4-8 3.

Finālspēles

1/2F Preiļu VĢ - Preiļu 1.pamatskola 1 2:1
1/2F Preiļu 1.pamatskola 2 - Priežmales pamatskola 0:0 (3:1)
par 7.-8.v. Riebiņu vidusskola - Preiļu 2.vidusskola 4:1
par 5.-6.v. Grāveru pamatskola - Rušonas pamatskola 1:0
par 3.-4.v. Priežmales pamatskola - Preiļu 1.pamatskola 1 6:1
par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola 2 - Preiļu VG 5:0

8. - 9.klases

2017.gada 17.janvāris

Preiļu 1.pamatskola - 1.vieta

1.rindā - Mikus Noviks, Ivo Haritonovs, Paula Liniņa, Kalvis Kacars, Maksims Cvetkovs.

2.rindā - Deniss Rečs, Edijs Mainulis, Elvis Ločmelis, Rihards Piļāns, Lauris Dzenis, Ņikita baranovskis, Rūdolfs Pastars.


"A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 5:0 3:0 4:0 9 12-0 1.
2. Sīļukalna pamatskola 0:5 0:7 1:6 0 1-18 4.
3. Galēnu pamatskola 1 0:3 7:0 5:2 6 12-5 2.
4. Dravnieku pmatskola 0:4 6:1 2:5 3 8-10 3.

 


"B" 1. 2. 3. P V
1. Preiļu 2.vidusskola 3:0 8:1 6 11-1 1.
2. Riebiņu vidusskola 0:3 2:0 3 2-3 2.
3. Galēnu pamatskola 2 1:8 0:2 0 1-10 3.

FINĀLSPĒLES

1/4 fināls Galēni 1 - Galēni 2 7:0
1/4 fināls Dravnieki - Riebiņi 3:2
1/2 fināls Preiļu 2.vidusskola - Galēnu pamatskola 1 2:2 (8:7)
1/2 fināls Preiļu 1.pamatskola  Dravnieku pamatskola 4:0
par 3.-4.v. Galēnu pamatskola -  Dravnieku pamatskola 6:0
par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola - Preiļu 2.vidusskola 4:1

10. - 12.klases

2017.gada 11.janvārī

Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda - 1.vieta

1.rindā - Aldis Džeriņš, Miks Babris, Daitris Litavnieks, Guntis Džeriņš.

2.rindā - Mārtiņš Sondors, Raimonds Rubins, Deniss Rečs, Rūdis Skutelis, skolotājs Feoktists Pušņakovs.


KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu VĢ 7:1 3:2 2:1 10:0 12 22-4 1.
2. Aglonas vidusskola 1:7 3:0 0:3 5:0 6 9-10 3.
3. Riebiņu vidusskola 2:3 0:3 0:2 6:0 3 8-8 4.
4. Līvānu 1.vidusskola 1:2 3:0 2:0 5:0 9 11-2 2.
5. Preiļu 2.vidusskola 0:10 0:5 0:6 0:5 0 0-26 5.

Starptautisks turnīrs telpu futbolā

U-12 (2005.dz.g.)

Preiļi, 2017.gada 13.-15.janvāris

Preiļu BJSS 1. un 2. komanda

treneris Vladimirs Točko


KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Stolica 1 (Minska) 3:2 0:3 2:1 2:1 3:2 12 10-9 2.
2. Stolica 2 (Minska) 2:3 0:1 2:5 3:0 4:1 6 11-10 3.
3. Preiļu BJSS 1 3:0 1:0 8:2 2:1 6:1 15 20-4 1.
4. Preiļu BJSS 2 1:2 5:2 2:8 0:3 0:0 4 8-15 5.
5. Sēlijas SS 1:2 0:3 1:2 3:0 2:1 6 7-8 4.
6. Viļānu NSS 2:3 1:4 1:6 0:0 1:2 1 5-15 6.

FINĀLSPĒLES

1/2 F Preiļu BJSS 1 - Sēlijas SS 2:0
1/2 F Stolica 1 - Stolica 2 1:2
par 5.-6.v. Preiļu BJSS 2 - Viļānu NSS 2:1
par 3.-4.v. Stolica 1 - Sēlijas SS 2:0
par 1.-2.v. Preiļu BJSS 1 - Stolica 2 5:0

...

 

 

 

 

 

 

 

...