NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 20.05.2024. 17:00
    LJČ U14, Preiļi-Balvi, Kooperatīva iela
  • 22.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Preiļi-Daugavpils, Kooperatīva iela
  • 28.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Ludza-Preiļi, Ludzā
2020

Latgales Jaunatnes čempionāts Telpu futbolā

U-17 grupa (2003.-2005.dz.g.)

Malta, 11.-12.janvāris

Preiļu BJSS 

1. rindā - Daniels Ancāns, Rūdolfs Pastars, Edijs Broks, Valentīns Baranovs.

2. rindā - Egils Daukšte, Valters Pūdžs, Rainers Urujevs, Dāvis Silkāns, Roberts Makejevs, Iļja Smoļins,.treneris Vladimirs Točko

Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Jēkabpils SS 2 1:4 0:6 2:1 0:3 3 3-14 4.
2. Rēzeknes nov. BJSS 4:1 3:4 5:1 3:0 9 15-6 2.
3. Ilūkstes NSS 1 6:0 4:3 6:1 4:0 12 20-4 1.
4. Sēlijas SS 2 1:2 1:5 1:6 1:5 0 4-18 5.
5. Rēzekne 3:0 0:3 0:4 5:1 6 8-8 3.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu BJSS 4:1 6:0 5:0 4:1 12 19-2 1.
2. Sēlijas SS 1 1:4 4:0 2:0 2:1 9 9-5 2.
3. Ilūkstes NSS 2 0:6 0:4 0:5 1:5 0 1-20 5.
4. Jēkabpils SS 1 0:5 0:2 5:0 1:0 6 6-7 3.
5. FK Saules Puikas 1:4 1:2 5:1 0:1 3 7-8 4.

 

Nr 1.-6.VIETA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Ilūkstes NSS 4:3 4:0 1:0 0:0 1:0 13 10-3 1.
2. Rēzeknes Novada BJSS 3:4 3:0 1:2 2:1 2:1 9 11-8 3.
3. Rēzekne 0:4 0:3 1:1 0:1 1:0 4 2-9 5.
4. Preiļu BJSS 0:1 2:1 1:1 4:1 5:0 10 12-4 2.
5. Sēlijas Ss 1 0:0 1:2 1:0 1:4 2:0 7 5-6 4.
6. Jēkabpils SS 1 0:1 1:2 0:1 0:5 0:2 0 1-11 6.

turnīra labākais spēlētājs - Rūdolfs Pastars


U-14 grupa (2006.dz.g.)

Jēkabpils, 18.-19. janvāris

Preiļu BJSS 1 - 1. vieta

treneris Vladimirs Točko


Preiļu BJSS 2 - 3. vieta

treneris Dainis Binders


Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 1 5:1 2:1 5:0 9 12-2 1.
2. Ilūkstes NSS 1:5 0:7 1:5 0 2-17 4,
3. Sēlijas SS 1 1:2 7:0 3:1 6 11-3 2.
4. Jēkabpils SS 2 0:5 5:1 1:3 3 6-9 3.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 2 4:0 4:1 0:1 6 8-2 1.
2. Sēlijas SS 2 0:4 2:5 1:4 0 3-13 4.
3. Jēkabpils SS 1 1:4 5:2
3:1 6 9-7 2.
4. Rēzekne 1:0 4:1 1:3 6 6-4 3.

 

Nr 1.-4.VIETA
1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 1 4:0 2:1 4:0 9 10-1 1.
2. Preiļu BJSS 2 0:4 0:4 4:1 3 4-9 3.
3. Sēlijas SS 1 1:2 4:0 3:2 6 8-4 2.
4. Jēkabpils SS 1 0:4 1:4 2:3 0 3-11 4.

Komandu labākie spēlētāji - Renāts Turčinskis (preiļu BJSS 1), Aleks Upenieks (Preiļu BJSS 2)

 


U-13 grupa (2007.dz.g.)

2020.gada 25. - 26. janvāris, Malta

Preiļu BJSS (1) - 3.vieta

treneris Dainis Binders

Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Ilūkstes NSS    0:1 2:1  0:2  1:3  2:0 6 5-7  4. 
2. Preiļu BJSS 1  1:0   3:0  1:0  0:0  4:1 13 9-1  2. 
3. Rēzekne  1:2 0:3    0:1  0:2  0:1 0 1-9  6. 
4. Sēlijas SS  2:0 0:1  1:0    0:1  1:0 9 4-2  3. 
5. Jēkabpils SS 1 3:1 0:0 2:0 1:0 5:0 13 11-1 1.
6. Rēzeknes NBJSS 2 0:2 1:4 1:0 0:1 0:5 3 2-12 5.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Krāslavas BJSS    3:0 5:0  2:0  3:0  12 13-0  1. 
2. Līvānu BJSS  0:3   0:0  0:5  2:1  4 2-9  3. 
3. Jēkabpils SS 2  0:5 0:0    1:4  1:13  1 2-22  5. 
4. Rēzeknes NBJSS 1  0:2  5:0 4:1    5:4  9 14-7  2. 
5. Preiļu BJSS 2 0:3 1:2 13:1 4:5 3 18-11 4.

FINĀLSPĒLES

par 9.-10.v. Rēzeknes NBJSS 2 - Jēkabpils SS 2 4:0
par 7.-8.v. Ilūkstes NSS - Preiļu BJSS 2 8:1
par 5.-6.v. Sēlijas SS 1  - Līvānu BJSS 2:0
par 3.-4.v. Preiļu BJSS 1  - Rēzeknes novada BJSS 1 1:0
par 1.-2.v. Krāslavas BJSS - Jēkabpils SS 1 1:0

Matīss Kivlenieks - turnīra labākais spēlētājs.


U-12 grupa (2008.dz.g.)

Līvāni, 2020.gada 1.-2.februāris

2.vieta - Preiļu BJSS komanda

treneris Viktors Martinovs

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Jēkabpils SS 1    2:1 10:0  9:0  9 21-1  1. 
2. Preiļu BJSS  1:2   6:0  12:0  6 19-2  2. 
3. Sēlijas SS 2  0:10  0:6   0:1  0 0-17  4. 
4. Līvānu BJSS 3  0:9  0:12 1:0    3  1-21 3. 

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Jēkabpils SS 2    2:0 0:1  1:1  4  3-2 2. 
2. Sēlijas SS 1  0:2   4:0  0:3  3  4-5 3. 
3. Rēzeknes NBJSS 2  1:0 0:4    0:6  3 1-10  4. 
4. Līvānu BJSS 1  1:1 3:0  6:0    7 10-1  1. 

\

Nr "C" 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknes NBJSS 1    6:0 2:0  0:1  6 8-1  2. 
2. Ilūkstes NSS  0:6    2:0  1:4 3 3-10  3. 
3. Līvānu BJSS 2  0:2  0:2   0:2  0  0-6 4. 
4. TFK Rēzekne  1:0 4:1  2:0    9 7-1  1. 

 

 

Nr 1.-6.vieta 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Jēkabpils SS 1   2:1  3:1  4:1  4:0  3:1 15 16-4  1. 
2.  Preiļu BJSS 1:2    1:2  2:0  2:1  2:0 9 8-5  2. 
3. Līvānu BJSS 1 1:3  2:1    1:1  2:0  0:0 8 6-5  3. 
4. Jēkabpils SS 2 1:4  0:2  1:1    2:2  2:0 5 6-9  4. 
5. TFK Rēzekne 0:4 1:2 0:2 2:2 1:0 4 4-10 5.
6. Rēzeknes novada BJSS 1 1:3 0:2 0:0 0:2 0:1 1 1-8 6.

 

Turnīra labākie spēlētāji - centrā - Artūrs Ontensons (Preiļu BJSS)


U-11 grupa (2009.dz.g.)

2020. gada 9.-10. februāris, Jēkabpils

1. vieta - Preiļu BJSS (1)

treneris Viktors Martinovs

4. vieta - Preiļu BJSS (2)

treneris Dainis Binders


Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 2   4:1 5:1 0:8 6 9-10 2.
2. Ilūkstes NSS 1:4   0:1 0:12 0 1-17 4.
3. Sēlijas SS 1 1:5 1:0   0:9 3 2-14 3.
4. Jēkabpils SS 8:0 12:0 9:0   9 29-0 1.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 1   12:0 9:0 16:0 9 37-0 1.
2. Sēlijas SS 2 0:12   2:6 2:3 0 4-21 4.
3. Līvānu BJSS 0:9 6:2   7:1 6 13-12 2.
4. TFK Rēzekne 0:16 3:2 1:7   3 4-25 3.

 

Nr 1.-4. vieta 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 1   2:2 9:0 12:1 7 23-3 1.
2. Jēkabils SS 2:2   10:0 8:0 7 20-2 2.
3. Līvānu BJSS 0:9 0:10
6:3 3 6-21 3.
4. Preiļu BJSS 2 1:12 0:8 3:6   0 4-26 4.

 

Labākais spēlētājs - Andrejs Vaivods


U-10 grupa (2010.dz.g.)

2020. gada 15.-16.februārī, Jēkabpils

Nr "A"
1. 2. 3. 4. P V
1. Jēkabpils SS 1   0:1 0:5 0:8 0 0-14 4.
2. Preiļu BJSS 2 1:0   1:4 0:2 3 2-6 3.
3. Krāslavas SS 5:0 4:1   3:0 9 12-1 1.
4. Līvānu BJSS 1 8:0 2:0 0:3   6 10-3 2.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 1   5:0 2:6 3:0 6 10-6 2.
2. Sēlijas SS 1 0:5   1:5 0:0 1 1-10 4.
3. Rēzeknes novada BJSS 2 6:2 5:1   5:0 9 16-3 1.
4. Līvānu BJSS 2 0:3 0:0 0:5   1 0-8 3.

 

Nr 1.-6.VIETA
1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Krāslavas SS   3:0 6:1 3:0 2:1 5:0 15 19-2 1.
2. Līvānu BJSS 1 0:3   3:0 5:1 1:0 3:0 12 12-4 2.
3. Rēzeknes novada BJSS 2 1:6 0:3   6:2 1:5 3:7 3 11-23 5.
4. Preiļu BJSS 1 0:3 1:5 2:6   0:2 1:2 0 4-18 6.
5. Jēkabpils SS 2 1:2 0:1 5:1 2:0 6:0 9 14-4 3.
6. TFK Rēzekne 0:5 0:3 7:3 2:1 0:6 6 9-18 4.

 

Nr 7. - 12..VIETA
1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu BJSS 2   1:0 6:0 1:2 5:0 3:1 12 16-3 7.
2. Jēkabpils SS 1 0:1   2:0 1:0 1:0 0:0 10 4-1 8.
3. Līvānu BJSS 2 0:6 0:2   0:0 6:2 0:3 4 6-13 11.
4. Sēlojas SS 1 2:1 0:1 0:0   2:1 2:1 10 6-4 9.
5. Sēlijas SS 2 0:5 0:1 2:6 1:2 1:0 3 4-14 12.
6. Rēzeknes novada BJSS 1 1:3 0:0 3:0 1:2 0:1 4 5-6 10.

 


Preiļu BJSS U-8 

treneris Vladimirs Točko