NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 19.05.2024. 10:00
    LJČ U9, Daugavpils
  • 20.05.2024. 17:00
    LJČ U14, Preiļi-Balvi, Kooperatīva iela
  • 22.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Preiļi-Daugavpils, Kooperatīva iela
  • 28.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Ludza-Preiļi, Ludzā
2014

2014.gada Ziemeļ-Austrum-Latvijas jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-12 grupa (2002.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda - 3.vieta

1.rindā - Egīls Daukšte, Ainārs Sarks, Mikus Noviks, Paula Liniņa, Ēriks Miezītis.

2.rindā - Raivo Liniņš, Kalvis Kacars, Rūdolgs Pastars, Ivo Haritonovs, Juliāns Stivriņš, Vladislavs Stivriņš, treneris Imants Babris

V KOMANDA S U N Z P
1. Madona 10 9 1 0 20-2 28
2. Gulbene 10 4 2 4 12-12 14
3. Preiļi 10 4 2 4 10-14 14
4. Balvi 10 3 4 3 10-9 13
5. Varakļāni 10 2 2 6 11-15 8
6. Ludza 10 1 3 6 7-18 6

Komandas vērtīgākais spēlētājs - Raivo Liniņš


22014.gada Ziemeļ-Austrum-Latvijas jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-11 grupa (2003.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda - 2.vieta

1.rindā - Kalvis Kacars, Ivo Haritonovs, Paula Liniņa, Rūdolfs Pastars, Vladislavs Stivriņš.

2.rindā - Ainārs Sarks, Raivo Liniņš, Mikus Noviks, Ēriks Miezītis, Egīls Daukšte, treneris Imants Babris.

 

V KOMANDAS S U N Z P
1. Madona 10 8 1 1 50-18 25
2. Preiļi 10 6 1 3 44-23 19
3. Gulbene 10 6 1 3 45-25 19
4. Rēzeknes TFK 10 5 1 4 36-28 16
5. Balvi 10 2 1 7 15-27 7
6. Lubāna 10 0 1 9 9-78 1

Komandas vērtīgākais spēlētājs - Vladislavs Stivriņš


2014.gada Preiļu BJSS kausa izcīņa telpu futbolā

U-11 grupa (2003.dz.g.)

Preiļi, 2014.gada 22.februāris 

Preiļu BJSS 1 - 3.vieta

1.rindā - Ivo Haritonovs, Kalvis Kacars, Julians Stivriņš, Vladislavs Stivriņš.

2.rindā - Egīls Daukšte, Rūdolfs Pastars, Raivo Liniņš, Mikus Noviks, Ēriks Miezītis, Ainārs Sarks, treneris Imants Babris.

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu BJSS 1   2:0 2:1 1:4 1:2 2:1 9 8-8 III
2. Preiļu BJSS 2 0:2   0:3 2:5 0:8 0:4 0 2-22 6.
3. Viesītes SS 1:2 3:0   1:3 0:2 0:4 3 5-11 5.
4. Rēzeknes TFK 4:1 5:2 3:1   1:0 3:2 15 16-6 I
5. Madonas BJSS 2:1 8:0 2:0 0:1   2:1 12 14-3 II
6. Malta 1:2 4:0 4:0 2:3 1:2   6 12-7 4.

FINĀLSPĒLES

 

par 5.-6.v. Viesīte - Preiļi 2 3:0
par 3.-4.v. Preiļi 1 - Malta 2:0
par 1.-2.v. Madona - TFK 1:0

Turnīra simboliskā izlase

Andrejs Čigons (TFK), Markuss Stabulnieks (Madona), Ivo Haritonovs (Preiļi), Rinalds Aizups (Madona), Maksims Goluško (TFK)


2014.gada Preiļu BJSS kausa izcīņa telpu futbolā

U-16 grupa (1998./99.dz.g.)

2014.gada 25.-26.janvāris

PREIĻU BJSS KOMANDA

1.rindā - Miks Babris, Lauris Stabulnieks, Nauris Vigulis, Aldis Džeriņš, Artūrs Stabulnieks.

2.rindā - Vladislavs Rečs, treneris Viktors Martinovs, Aivis Dančauska, Valters Reinis.

 

Nr KOMANDAS 1 2 3 4 5 6 P V
1 Preiļu BJSS   2:9 1:4 3:0 3:0 2:1 9 11-14 4.
2 Jēkabpils SS 9:2   7:0 1:3 7:1 2:4 9 26-10 II
3 FK Saules puikas Malta 4:1 0:7   3:2 4:1 0:2 9 11-11 III
4 Līvānu BJSS 0:3 3:1 2:3   3:0 1:2 6 9-9 5.
5 Viesītes SS 0:3 1:7 1:4 0:3   0:4 0 2-21 6.
6. Viļānu SS/Dekšāres 1:2 4:2 2:0 2:1 4:0   12 13-5 I

FINĀLSPĒLES

 

par 5.-6.v. Līvāni - Viesīte 5:2
par 3.-4.v. Preiļi - Malta 3:0
par 1.-2.v. Jēkabpils - Viļāni 6:1