NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 24.02.2024. - 25.02.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U9, Svente
  • 02.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U8, Malta
  • 03.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U7, Preiļu BJSS
  • 09.03.2024. 10:00
    Pavasara Kauss U10, 1.p-skola
2013

 

2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-19 grupa (1994. - 1996.dz.g.)

Preiļi, 2013.gada 19. - 20.janvāris

Preiļu BJSS - 2.vieta

1.rindā - Maksims Afanasjevs, Deniss Šeinovs, Guntis Sparāns, Atis Soms, Andrejs Birjukovs.

2.rindā - Raitis Tarasenko, Iļja Mitrofanovs, Aleksandrs Birjukovs, treneris Viktors Martinovs, Mārttiņš Lisovs, Artūrs Seilis, Vladislavs Afanasjevs.


V KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P
1. Rēzeknes BJSS/Alba  

4:0

2:0

11:2

3:0

2:0

3:0

7:2

6:0

24 38-4
2. Preiļu BJSS

0:4

0:2

 

1:1

2:0

3:1

2:0

4:0

2:1

16 14-9
3. FK Pļaviņas DM

2:11

0:3

1:1

0:2

 

0:0

7:1

1:2

1:0

8 12-20
4. Koknese

0:2

0:3

1:3

0:2

0:0

1:7

 

4:1

1:0

7 7-18
5. Krustpils novads

2:7

0:6

0:4

1:2

2:1

0:1

1:4

0:1

  3 6-26

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Atis Soms - 4, Iļja Mitrofanovs - 3, Raitis Tarasenko - 2, Artūrs Seilis - 2, Vladislavs Afanasjevs - 1, Guntis Sparāns - 1, Deniss Šeinovs - 1.

TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

 Vārtsargs - Edvīns Dravnieks (Pļaviņas)

Aizsargs - Artūrs Seilis (Preiļi)

Uzbrucējs - Mihails Pavlovs (Rēzekne)



2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-16 grupa (1997. - 1998.dz.g.)

Jēkabpils, 2013.gada 26. - 27.janvāris

Preiļu BJSS - 3.vieta

1.rindā - Artūrs Stabulnieks, Miks Babris, Nauris Vigulis, Vladislavs Rečs, Aldis Džeriņš.

2.rindā - Artis Žukovs, Iļja Mitrofanovs, Rūdis Skutelis, treneris Viktors Martinovs, Aivis Dančausks, Vjačeslavs Andrejevs, Nauris Cvetkovs.


 

Nr  "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS   10:1 10:0 8:1 9 28-2 I
2. Jēkabpils SS 2 1:10   2:0 3:0 6 6-10 II
3. Viesītes SS 0:10 0:2   5:1 3 5-13 III
4. Dekšāres 1;8 0:3 1:5   0 2-16 4.

 

Nr  "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Jēkabpils SS 1
5:2 11:1 2:0 9 17-3 I
2. Koknese 2:5   4:1 5:2 6 11-8 II
3. Līvānu BJSS 1:11 1:4   2:6 0 4-21 4.
4. Bērzgale 0:2 2:5 6:2   3 8-9 III

FINĀLSPĒLES

 

1/4f Bērzgale - Jēkabpils 2 2:1
1/4f Jēkabpils 1 - Dekšāres 3:0
1/4f Koknese - Viesīte 11:0
1/4f Preiļi - Līvāni 6:1
1/2f (5.-8.) Jēkabpils 2 - Dekšāres 2:0
1/2f (5.-8.) Līvāni - Viesīte 5:3
1/2f (1.-4.) Jēkabpils 1 - Bērzgale 3:0
1/2f (1.-4.) Koknese - Preiļi 4;1
par 7.-8.v. Viesīte - Dekšāres 3:0
par 5.-6.v. Līvāni - Jēkabpils 2 6:0
par 3.-4.v. Preiļu BJSS - Bērzgale 6:1
par 1.-2.v. Jēkabpils SS 1 - Koknese 3:0

 

 

Vārtu guvēji Preiļu komandā

Nauris Cvetkovs - 18, Iļja Mitrofanovs - 9, Miks Babris - 5, Vjačeslavs Andrejevs - 4, Artjoms Firsovs - 1, Artis Žukovs - 1, Aldis Džeriņš - 1, Artūrs Stabulnieks - 1, Nauris Vigulis - 1


Turnīra labākie spēlētāji

Vārtsargs - Aivis Dančauska (Preiļi)

Aizsargs - Maksims Potlovs (Jēkabpils)

Uzbrucējs - Ilmārs Kalniņš (Koknese) 



2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-14 grupa (1999.dz.g.)

Preiļi, 2013.gada 1. - 2.februāris

Preiļu BJSS komanda - 3.vieta

1.rindā - Miks Babris, Guntis Džeriņš, Dairis Litavnieks.

2.rindā - Armands Rusiņš, treneris Imants Babris, Rūdis Skutelis, Raimonds Rubins, Mārtiņš Sondors.

 

Nr  "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1.  Preiļu BJSS 1   0:2  2:0  3:0  2:0  9 7-2 
2.  Jēkabpils SS 2:0    1:0  1:2  3:0  9 7-2  II 
3.  Saules puikas (Malta) 0:2  0:1    1:2  7:0 8-5  4. 
4. Rēzeknes BJSS  0:3  2:1  2:1    5:0 9-4  III 
5. Preiļu BJSS 2 0:2 0:3 0:7 0:5   0 0-17 5.

 

Nr  "B" 1. 2. 3. 4. P V
1.  SK Blāzma (Rēzekne)   2:5  3:0  4:0   6 9-5  II 
2. Viļāni  5:2    7:0  4:1  16-3 
3. Dekšāres  0:3  0:7    0:3  0-13  4. 
4. Ilūkstes NSS  0:4  1:4  3:0    4-8  III 

FINĀLSPĒLES

 

1/4f Jēkabpils - Ilūkste 1:1 (4:3)
1/4f Viļāni - Malta 2:0
1/4f Blāzma - Rēzekne 6:2
1/4f Preiļi - Dekšāres 5:1
1/2f (5.-8.) Ilūkste - Malta 4:0
1/2f (5.-8.) Rēzekne - Dekšāres 7:0
1/2f (1.-4.) Jēkabpils - Viļāni 5:1
1/2f (1.-4.) Blāzma - Preiļi 2:1
par 7.-8.v. Malta - Dekšāres 2:0
par 5.-6.v. Rēzekne - Ilūkste 7:3
par 3.-4.v. Preiļu BJSS - Viļāni 4:0
par 1.-2.v. Jēkabpils SS - Rēzeknes SK Blāzma 2:2 (3:1)

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Miks Babris - 8,Armands Rusiņš - 4, Raimonds Rubins - 3, Mārtiņš Sondors - 1, Guntis Džeriņš - 1 


TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

vārtsargs - Ulvis Grebskis (Jēkabpils SS), aizsargs - Miks Babris (Preiļu BJSS), uzbrucējs - Sandis Lukašenko (Rēzeknes SK Blāzma)



2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-13 grupa (2000.dz.g.)

Jēkabpils, 2013.gada 9. - 10.februāris

Preiļu BJSS - 5.vieta

1.rindā - Ivans Piskunovs, Sandis Brokāns, Artūrs Ratnieks, Ņikita Baranovskis, Deniss Rečs, Aivis Vagalis, Juris Vilcāns.

2.rindā - Sandis Sparāns, Andrejs Osipovs, Deniss Ivanovs, Daniels Vasiļjevs, Kristaps Upenieks, Guntis Džeriņš, treneris Vladimirs Točko.


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1.  Rēzeknes BJSS 1   2:1  4:0  3:0  2:0  7:1  15  18-2 
2. Jēkabpils SS  1:2    3:0  6:0  3:0  0:1  13-3  II 
3. Ilūkstes NSS  0:4  0:3    7:3  0:2  0:2  7-14  5. 
4. Preiļu BJSS  0:3  0:6  3:7    0:1  2:2  5-19  6. 
5. Bērzgale  0:2  0:3  2:0  1:0    1:1  4-6  4. 
6. Rēzeknes BJSS 2  1:7  1:0  2:0  2:2  1:1    7-10  III 

FINĀLSPĒLES

 

par 5.-6.v. Preiļu BJSS - Ilūkstes NSS 2:0
par 3.-4.v. Rēzeknes BJSS 2 - Bērzgale 3:0
par 1.-2.v. Jēkabpils SS - Rēzeknes BJSS 1 1:1 (3:1)

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Guntis Džeriņš - 3, Kristaps Upenieks - 1, Artūrs Ratnieks - 1, Ņikita baranovskis - 1, Juris Vilcāns - 1.



2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-12 grupa (2001.dz.g.)

Rēzekne, 2013.gada 16. - 17.februāris

 

Nr  "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1.  Rēzeknes BJSS   5:1 3:3 5:0 9:0 10 22-4 
2. Rēzeknes BJSS 2  1:5   0:0  2:0  2:0  7 5-5  III 
3. Līvānu BJSS  3:3  0:0    4:1  5:0  8 12-4  II 
4. FK Pļaviņas DM  0:5  0:2  1:4    1:3  0 2-14  5. 
5. Rēzeknes BJSS 3 0:9 0:2 0:5 3:1   3 3-17 4.

 

 

 

Nr  "B" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1.  Preiļu BJSS   0:5  1:0  3:1  0:0 4-6  II 
2. Jēkabpils SS  5:0    2:0  3:0  3:0 12  13-0 
3. Ilūkstes NSS  0:1  0:2    4:1  3:1 7-5  III 
4. Dekšāres  1:3  0:3  1:4    1:2 3-12  5. 
5. TFK Rēzekne 0:0 0:3 1:3 2:1   3 3-7 4.

FINĀLSPĒLES

 

1/4f Līvāni - Ilūkste 1:0
1/4f Jēkabpils - Rēzekne 3 2:0
1/4f Preiļi - Rēzekne 2 1:1 (3:2)
1/4f Rēzekne 1 - TFK 10:1
1/2f (5.-8.) Rēzekne 3 - Ilūkste 4:3
1/2f (5.-8.) Rēzekne 2 - TFK 3:0
1/2f (1.-4) Jēkabpils - Līvāni 5:2
1/2f (1.-4.) Rēzekne 1 - Preiļi 9:2
par 7.-8.v. TFK - Ilūkste 3:0
par 5.-6.v. Rēzekne 2 - Rēzekne 3 5:0
par 3.-4.v. Līvānu BJSS - Preiļu BJSS 1:1 (2:1)
par 1.-2.v. Rēzeknes BJSS 1 - Jēkabpils SS 8:1

 

 

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Sandis Brokāns - 3, Andris Ūsāns - 2, Deniss Rečs - 2, Ņikita Baranovskis - 1



2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-11 grupa (2002.dz.g.)

Pļaviņas, 2013.gada 23. - 24.februāris

 

Nr  "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1.  Jēkabpils SS   0:0  4:2   9:0 1:2  14-4  III 
2.  Ilūkstes NSS 0:0    4:2  6:3  0:0  10-5   I
3. FK Pļaviņas DM  2:4  2:4    5:1  2:2  11-11   4.
4. Preiļu BJSS 1  0:9  3:6  1:5    0:3  4-23   5.
5. Preiļu BJSS 2  2:1  0:0  2:2  3:0    7-3   II

 

Nr  "B" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1.  Rēzeknes BJSS 1   3:1  2:1  1:0  2:0 12  8-2 
2.  Rēzeknes BJSS 2 1:3    1:3  1:2  1:1  4-9   5.
3. Rēzeknes BJSS 3  1:2  3:1    2:0  1:2  7-5   III
4. Malta  0:1  2:1  0:2    1:4  3-8   4.
5. Dekšāres  0:2  1:1  2:1  4:1    7-5   II

FINĀLSPĒLES

 

1/4f Preiļi 2 - Rēzekne 3 4:2
1/4f Rēzekne 1 - Pļaviņas 11;0
1/4f Jēkabpils - Dekšāres 5:2
1/4f Malta - Ilūkste 5:0
1/2f (5.-8.) Rēzekne 3 - Pļaviņas 2:2 (2:1)
1/2f (5.-8.) Dekšāres - Ilūkste 4:1
1/2f (1.-4.) Rēzekne 1 - Preiļi 2 9:0
1/2f (1.-4.) Jēkabpils - Malta 7:1
par 7.-8.v. Pļaviņas - Ilūkste 2:1
par 5.-6.v. Dekšāres - Rēzekne 3 2:0
par 3.-4.v. Malta - Preiļi 2 6:3
par 1.-2.v. Rēzekne 1 - Jēkabpils 4:0

VĀRTU GUVĒJI:

PREIĻU BJSS 1

Edvards Vaivods - 2, Kristaps Plivda - 1, Iļja Siņeļņikovs - 1.

PREIĻU BJSS 2

Vladislavs Stivriņš - 5, Juliāns Stivriņš - 4, Paula Liniņa - 4, Raivo Liniņš - 1



2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-10 grupa (2003.dz.g.)

Jēkabpils, 2013.gada 2. - 3.marts

PREIĻU BJSS - 1.VIETA 

Priekšplānā - Mikus Noviks

1.rindā - Raivo Liniņš, Ivo Haritonovs, Kalvis Kacars, Juliāns Stivriņš.

2.rindā - Rūdolfs Pastars, Ieva Adamoviča, Paula Liniņa, Vladislavs Stivriņš, treneris Imants Babris 


Nr  "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1.  Jēkabpils SS   0:2  1:0  1:0  1:0  3-2  II 
2.  Preiļu BJSS 2:0    2:0  3:0  2:3  9-3   I
3.  Rēzeknes BJSS 2 0:1   0:2   1:1  3:1  4-5   4.
4. Viesītes SS  0:1  0:3  1:1    0:1  1-6   5.
5. TFK Rēzekne  0:1  3:2  1:3  1:0    5-6   III

 

Nr  "B" 1. 2. 3. 4. P V
1.  Rēzeknes BJSS 1   3:1  7:0  1:0  11-1 
2.  Malta 1:3    7:0  2:2  10-5   II
3.  Rēzeknes BJSS/Mibilkom 0:7  0:7    0:2  0-16   4.
4.  FK Pļaviņas DM 0:1  2:2  2:0    4-3   III

FINĀLSPĒLES

 

1/4f Jēkabpils - Pļaviņas 1:0
1/4f Rēzekne 1 - Rēzekne 2 8:1
1/4f TFK - Malta 4:2
1/4f Preiļi - Mobilkom 3:0
1/2f (5.-8.) Pļaviņas - Rēzekne 2 0:0 6:5)
1/2f (5.-8.) Mobilkom - Malta 1:0
1/2f (1.-4.) Rēzekne 1 - Jēkabpils 1:0
1/2f (1.-4.) Preiļi - TFK 4:2
par 7.-8.v. Rēzekne 2 - Malta 5:0
par 5.-6.v. Mobilkom - Pļaviņas 1:0
par 3.-4.v. TFK Rēzekne - Jēkabpils 2:1
par 1.-2.v. Preiļu BJSS - Rēzeknes BJSS 1  1:0

TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

Vārtsargs - Mikus Noviks (Preiļu BJSS)

Aizsargs - Rūdolfs Pastars (Preiļu BJSS)

Uzbrucējs - Daniels Korsaks (Rēzeknes BJSS 1)

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Raivo Liniņš - 9, Vladislavs Stivriņš - 4, Paula Liniņa - 4, Juliāns Stivriņš - 2.



2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-9 grupa (2004.dz.g.)

Rēzekne, 2013.gada 9. - 10.marts

3.vieta - Preiļu BJSS

1.rindā - Maksims Rudzišs, Elmārs Stivriņš, Kārlis Adamovičs, Edvīns Pūga.

2.rindā - Marsels Šteinbergs, Markuss Kurašovs, Lauris Piļāns, Daniels Ancāns, Juliāns Stivriņš, Gints Šņepsts, Elvis Dančauska, treneris Vladimirs Točko.


Nr  "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1.  Rēzeknes BJSS/Mobilkom   6:0  10:0  6:1  7:0  12  29-1 
2. Rēzeknes BJSS/Solidas R  0:6   4:2  3:3  6:1  13-12  II 
3.  Rēzeknes BJSS/Optimists R 0:10  2:4    1:1  2:0  5-15  4. 
4.  Rēzeknes BJSS/Alba 1:6  3:3  1:1    5:1  10-11  III 
5.  Rēzeknes BJSS/Tolmet 0:7  1:6  0:2  1:5    2-20  5. 

 

Nr  "B" 1. 2. 3. 4. P V
1.  Preiļu BJSS   2:1  4:1  5:0  11-2 
2. Jēkabpils SS  1:2    4:0  3:1  8-3  II 
3. Viesītes SS  1:4  0:4    2:3  3-11  4. 
4. FK Saules puikas (Malta)  0:5  1:3  3:2    4-10  III 

FINĀLSPĒLES

1/4f Solidas R - FK Saules puikas 3:1
1/4f Preiļu BJSS - Optimists R 4:3
1/4f Jēkabpils SS - Alba 2:2 (2:3)
1/4f Mobilkom - Viesītes SS 10:0
1/2f (5.-8.) FK Saules puikas - Optimists R 5:1
1/2f (5.-8.) Jēkabpils SS - Viesītes SS 2:3
1/2f (1.-4.) Solidas R - Preiļu BJSS 2:2 (4:3)
1/2f (1.-4.) Mobilkom - Alba 9:0
par 7.-8.v Optimists R - Jēkabpils Ss 2:3
par 5.-6.v Viesītes SS - FK Saules puikas 3:0
par 3.-4.v Preiļu BJSS - Alba 5:1
par 1.-2.v Mobilkom - Solidas R 6:1

TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

Labākais uzbrucējs - Juliāns Stivriņš (Preiļu BJSS)

Labākais vārtsargs - Rainers Mūrnieks (Rēzeknes BJSS/Mobilkom)

Labākais aizsargs - Einārs Aleksandrovičs (Rēzeknes BJSS/Mobilkom)

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Juliāns Stivriņš - 13, Gints Šņepsts - 4, Elvis Dančauska - 2, maksims Rudzišs - 1, Elmārs Stivriņš - 1, Daniels Ancāns - 1.



2013.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-8 grupa (2005.dz.g.)

Preiļi, 2013.gada 16 - 17.marts

2.vieta - Preiļu BJSS

1.rindā - Daniels Semjonovs-Fadejevs, Daniels Ancāns, Gints Šņepsts, Eduards Podskočijs, Elmārs Stivriņš, Roberts Pastars.

2.rindā - Valters Pūdžs, Edvīns Pūga, Tomašs Vaivods, Roberts Makejevs, Marsels Šteinbergs, Kārlis Adamovičs, treneris Vladimirs Točko. 


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1.  Rēzeknes BJSS/Alba    0:7 0:6  4:0  0:4  4:1  8-18  4. 
2.  Rēzeknes BJSS/Solidas 7:0    2:1  11:0  5:0  14:0  15  39-1 
3.  Preiļu BJSS 6:0  1:2    8:0  5:2  11:0  12  31-4  II 
4.  SK Blāzma (Rēzekne) 0:4  0:11  0:8    0:12  0:1  0-36  6. 
5.  FK Saules puikas (Malta) 4:0  0:5  2:5  12:0    2:0  20-10  III 
6.  Dekšāres 1:4  0:14  0:11  1:0  0:2    2-31  5. 

FINĀLSPĒLES

 

par 5.-6.v. Dekšāres - SK Blāzma 1:1 (2:1)
par 3.-4.v. Malta - Rēzeknes BJSS/Alba 6:1
par 1.-2.v. Rēzeknes BJSS/Solidas - Preiļu BJSS 4:0

 

 

 

TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

Labākais vārtsargs - Igors Drīksna (Malta)

Labākais aizsargs - Oļegs Mihailovs (Rēzeknes BJSS/Solidas)

Labākais uzbrucējs - Gints Šņepsts (Preiļu BJSS)

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Gints Šņepsts - 15, Marsels Šteinbergs - 4, Elmārs Stivriņš - 4, Daniels Ancāns - 3, Roberts Pastars - 2, Edvīns Pūga - 1, Valters Pūdžs - 1, Roberts Makejevs - 1



2013.gada Preiļu novada skolu kausa izcīņa telpu futbolā 

Vecākā grupa (10.-12.klases)

Preiļi, 2013.gada 10.janvārī

Preiļu Valsts ģimnāzijas komanda - 1.vieta

Priekšplānā - Mārtiņš Lisovs.

1.rindā - Guntis Sparāns, Atis Soms, Ervīns Patmalnieks.

2.rindā - skolotājs Feoktists Pušņakovs, Edgars Stafeckis, Raivis Lozda, Ervīns Rusiņš, Andis Pīzelis.

Preiļu 2.vidusskola - 2.vieta

1.rindā - Romāns Maksimovs, Vjačeslavs Petrovs, Andrejs Birjukovs.

2.rindā - skolotājs Aleksandrs Iļjins, Kristaps Brīvers, , Matīss Seilis, Artūrs Seilis, Raitis Tarasenko.

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 2.v-skola 2:0 1:1 3:1 7 6-2 I
2. Līvānu 1.v-skola 0:2 2:0 6:0 6 8-2 II
3. Preiļu Valsts ģimnāzija 2 1:1 0:2 3:1 4 4-4 III
4. Riebiņu v-skola 1:3 0:6 1:3 0 2-12 4.

 

Nr "B" 1. 2. 3. P V
1. Preiļu Valsts ģimnāzija 1 3:0 2:1 6 5-1 I
2. Līvānu 2.v-skola 0:3 0:3 0 0-6 III
3. Aglonas v-skola 1:2 3:0 3 4-2 II

FINĀLSPĒLES

1/2f Preiļu 2.v-skola - Aglonas v-skola 2:1
1/2f Preiļu Valsts ģimnāzija 1 - Līvānu 1.v-skola 1:0
par 5.-6.v. Līvānu 2.v-skola - Preiļu Valsts ģimnāzija 2 2:2 (3:2)
par 3.-4.v. Līvānu 1.v-skola - Aglonas v-skola 2:0
par 1.-2.v. Preiļu Valsts ģimnāzija 1 - Preiļu 2.v-skola 2:2 (2:0)

Vidējā grupa (8. - 9.klases)

Preiļi, 2013.gada 16.janvāris

Preiļu 1.pamatskola - 2.vieta

1.rindā - Dairis Litavnieks, Miks Babris, Renārs Vanags, Mārtiņš Sondors.

2.rindā - Rūdis Skutelis, Aivis Sudniks, Armands Rusiņš, Raimonds Rubins.

Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu 1.p-skola 1
0:0 3:0 6:0 1:0 4:1 13 14-1 II
2. Preiļu 1.p-skola 2 0:0 8:0 3:0 1:0 3:0 13 15-0 I
3. Galēnu p-skola 0:3 0:8 1:0 0:6 1:1 4 2-18 5.
4. Sīļukalna p-skola 0:6 0:3 0:1 2:3 0:3 0 2-16 6.
5. Priežmales p-skola 0:1 0:1 6:0 3:2 0:1 6 9-5 4.
6. Riebiņu v-skola 1:4 0:3 1:1 3:0 1:0 7 6-8 III

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Līvānu 1.v-skola 5:1 6:0 3:3 1:2 7 15-6 I
2. Līvānu 2.v-skola 1:5 5:0 1:1 2:0 7 9-6 III
3. Salas p-skola 0:6 0:5 1:10 1:10 0 2-31 5.
4. Rušonas p-skola 3:3 1:1 10:1 0:0 6 14-5 4.
5. Šķeltovas p-skola 2:1 0:2 10:1 0:0 7 12-4 II

FINĀLSPĒLES

 

1/2f Preiļu 1.p-skola 2 - Šķeltova 5:3
1/2f Līvānu 1.v-skola - Preiļu 1.p-skola 1 3:0
par 9.-10.v. Salas p-skola - Galēnu p-skola 0:0 (3:2)
par 7.-8.v. Rušonas p-skola - Priežmales p-skola 5:0
par 5.-6.v. Riebiņu v-skola - Līvānu 2.v-skola 5:5 (3:2)
par 3.-4.v. Šķeltovas p-skola - Preiļu 1.p-skola 1 1:0
par 1.-2.v. Līvānu 1.v-skola - Preiļu 1.p-skola 2 1:1 (2:1)

 


 

Jaunākā grupa (6.-7.klases)

Preiļi, 2013.gada 22.janvāris

Preiļu 1.pamatskola (1) - 1.vieta

1.rindā - Mārcis Adamovičs, Mikus Noviks, Paula Liniņa.

2.rindā - Miks Babris, Mārtiņš Sondors, Raimonds Rubins, Ervīns Rusiņš, Dairis Litavnieks.

Preiļu 1.p-skola (2) - 2.vieta

1.rindā - Deniss Rečs, Artūrs Ratnieks, Maksims Černovs, Rihards Piļāns, Nikita Baranovskis.

2.rindā - Edijs Mainulis, Aivis Vagalis, Guntis Džeriņš, Kristaps Upenieks.

Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu 1.p-skola 1 4:2 9:0 5:0 4:0 12 22-2 I
2. Preiļu 1.p-skola 2 2:4 8:0 1:0 2:0 9 13-4 II
3. Dravnieku p-skola 0:9 0:8 1:0 0:1 3 1-18 5.
4. Rušonas p-skola 0:5 0:1 0:1 2:1 3 2-8 4.
5. Silajāņu p-skola 0:4 0:2 1:0 1:2 3 2-8 III

 

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Līvānu 1.v-skola
4:0 4:1 4:0 1:3 9 13-4 I
2. Riebiņu v-skola 0:4 1:0 0:6 1:2 3 2-12 4.
3. Sīļukalna p-skola 1:4 0:1 1:4 2:2 1 4-11 5.
4. Galēnu p-skola 0:4 6:0 4:1 1:1 7 11-6 III
5. Aglonas v-skola 3:1 2:1 2:2 1:1 8 8-5 II

 

FINĀLSPĒLES

 

1/2f Preiļu 1.p-skola 1 - Aglonas v-skola 10:1
1/2f Preiļu 1.p-skola 2 - Līvānu 1.v-skola 6:0
par 9.-10.v. Dravnieku p-skola - Sīļukalna p-skola 1:0
par 7.-8.v. Rušonas p-skola - Riebiņu v-skola 1:1 (3:2)
par 5.-6.v. Galēnu p-skola - Silajāņu p-skola 0:0 (2:1)
par 3.-4.v. Līvānu 1.v-skola - Aglonas v-skola 2:2 (2:1)
par 1.-2.v. Preiļu 1.p-skola 1 - Preiļu 1.p-skola 2 8:2

 


 


 

VISJAUNĀKĀ GRUPA (4. - 5.KLASES)

Preiļi, 2013.gada 31.janvāris

PREIĻU 1. PAMATSKOLA (1) - 1.VIETA

1.rindā - Nikita Baranovskis, maksims Černovs, Ernests Valainis.

2.rindā - Rainers Džeriņš, Artis Bivbāns, Deniss Rečs, Rihards Piļāns, Atis Gorins.

PREIĻU 1.PAMATSKOLA (3) - 3.VIETA

1.rindā - Raivo Liniņš, Lauris Rinčs, Mikus Noviks, Ivo Haritonovs.

2.rindā - Rūdolfs Pastars, Ieva Adamoviča, Paula Liniņa, Ēriks Miezītis.


 

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 1 1:2 7:0 7:0 6 15-2 II
2. Preiļu 1.pamatskola 3 2:1 10:0 5:0 9 17-1 I
3. Riebiņu vidusskola 0:7 0:10 2:0 3 2-17 III
4. Rušonas pamatskola 0:7 0:5 0:2 0 0-14 4.

 

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 2
1:4 2:3 4:0 3 7-7 III
2. Līvānu 1.vidusskola 4:1 0:1 6:1 6 10-3 II
3. Galēnu pamatskola 3:2 1:0 7:0 9 11-2 I
4. Sīļukalna pamatskola 0:4 1:6 0:7
0 1-17 4.

FINĀLSPĒLES

 

1/2f Līvānu 1.vidusskola - Preiļu 1.pamatskola 3 1:0
1/2f Preiļu 1.pamatskola 1 - Galēnu pamatskola 3:0
par 7.-8.v. Rušonas pamatskola - Sīļukalna pamatskola 2:1
par 5.-6.v. Preiļu 1.pamatskola 2 - Riebiņu vidusskola 3:0
par 3.-4.v. Preiļu 1.pamatskola 3 - Galēnu pamatskola 2:1
par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola 1 - Līvānu 1.vidusskola 4:0

 

 

 

 


 

VISJAUNĀKĀ GRUPA MEITENES (4.-5.KLASES)

Preiļi, 2013.gada 31.janvāris

Preiļu 1.pamatskola - 1.vieta

Valērija Mihailova, Ieva Adamoviča, Diāna Afanasjeva.

2.rindā - Dace Stepiņa, Paula Liniņa, Alīda Anspoka, Lija Petrova.


 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola    5:1 4:0 3:0 9 12-1 I
2. Salas pamatskola 1:5 1:1 5:0 4 7-6 II
3. Rušonas pamatskola 0:4 1:1 3:0 4 4-5 III
4. Riebiņu vidusskola 0:3 0:5 0:3
0 0-11 4.

VIS-VISJAUNĀKĀ GRUPA (2.-3.klases)

Preiļi, 2013.gada 12.februāris

Preiļu 1.pamatskola (1) - 1.vieta

1.rindā - Daumants Zariņš, Mikus Noviks, Vismants Zariņš.

2.rindā - Ēriks Miezītis, Rūdolfs Pastars, Raivo Liniņš, Ivo Haritonovs.

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 1
3:0 3:2 2:0 9 8-2 I
2. Meitenes (ā.k.) 0:3 3:2 2:1 6 5-6 II
3. Līvānu 2.vidusskola 2:3 2:3 4:0 3 8-6 III
4. Sīļukalna pamatskola 0:2 1:2 0:4 0 1-8 4.

 

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1.pamatskola 2
0:7 3:0 2:1 6 5-8 II
2. Priežmalas pamatskola 7:0 14:0 7:0 9 28-0 I
3. Riebiņu vidusskola 0:3 0:14 0:3 0 0-20 4.
4. Galēnu pamatskola 1:2 0:7 3:0 3 4-9 III

 

FINĀLSPĒLES

 

1/2f Preiļu 1.pamatskola 1 - Preiļu 1.pamatskola 2 1:0
1/2f Līvānu 2.vidusskola - Priežmalas pamatskola 1:1 (3:1)
par 7.-8.v. Sīļukalna pamatskola - Riebiņu vidusskola 1:0
par 5.-6.v. Meitenes - Galēnu pamatskola 1:1 (2:1)
par 3.-4.v. Priežmalas pamatskola - Preiļu 1.pamatskola 2 2:0
par 1.-2.v. Preiļu 1.pamatskola1  - Līvānu 2.vidusskola 5:1

Latgales skolu kauss telpu futbolā

VECĀKĀ GRUPA (10.-12.KLASES)

Preiļi, 2013.gada 21.februāris

 

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1 Rēzeknes 5.vsk   6:1 2:0 4:1 9 12-2 I
2 Preiļu 2.vsk 1:6   1:2 1:1 1 3-9 4.
3 Pļaviņu ģimnāzija 0:2 2:1
0:1 3 2-4 III
4 Maltas 1.vsk. 1:4 1:1 1:0   4 3-5 II

 

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1 Ilūkstes 1.vsk.   3:0 3:1 6:1 9 12-2 I
2 Preiļu VĢ 0:3   1:1 2:0 4 3-4 III
3 Krāslavas VĢ 1:3 1:1   3:1 4 5-5 II
4 Dagdas vsk. 1:6 0:2 1:3   0 2-11 4.

FINĀLSPĒLES

 

1/2f Rēzeknes 5.vsk. - Krāslavas VĢ 5:2
1/2f Ilūkstes 1.vsk. - Maltas 1.vsk. 3:0
par 7.-8.v. Dagdas vsk. - Preiļu 2.vsk. 3:0
par 5.-6.v. Pļaviņu ģimnāzija - Preiļu VĢ 3:1
par 3.-4.v. Maltas 1.vsk. - Krāslavas Vģ 2:0
par 1.-2.v. Ilūkstes 1.vsk. - Rēzeknes 5.vsk 0:0 (2:1)

VIDĒJĀ GRUPA (8.-9.KLASES)

Preiļi, 2013.gada 1.marts

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P V
1 Preiļu 1.psk.   1:2 2:3 1:1 3:3 2 7-9 5.
2 Rēzeknes 6.vsk. 2:1   0:4 0:1 5:3 6 7-9 III
3 Maltas 2.vsk. 3:2 4:0   6:0 1:3 9 14-5 I
4 Līvānu 1.vsk. 1:1 1:0 0:6   3:2 7 5-9 II
5 Dagdas vsk. 3:3 3:5 3:1 2:3   4 11-12 4.

 JAUNĀKĀ GRUPA (6.-7.KLASES)

Bērzgale, 2013.gada 5.marts

PREIĻU 1.PAMATSKOLA - 1.VIETA

1.rindā - Mārcis Adamovičs, Miks Babris, Guntis Džeriņš.

2.rindā - Mārtiņš Sondors, Armands Rusiņš, Rūdis Skutelis, Raimonds Rubins.


Nr ZĒNI 1. 2. 3. P V
1 Preiļu 1.psk.   7:2 4:1 6 11-3 I
2 Bērzgales psk. 2:7   3:1 3 5-8 II
3 Rēzeknes 5.vsk. 1:4 1:3   0 2-7 III

 

 

VISJAUNĀKĀ GRUPA (4. - 5.KLASES)

Dekšāres, 2013,gada 14.marts

3.vieta - Preiļu 1.pamatskola

priekšplānā - Mikus Noviks.

1.rindā - Ivo Haritonovs, Raivo Liniņš, Kalvis Kacars.

2.rindā - Rūdolfs Pastars, Ieva Adamoviča, Egīls Daikšte, Paula Liniņa.


 

Nr ZĒNI 1. 2. 3. 4. 5. P V
1 Rēzeknes 5.vidusskola 5:0 4:1 5:0 4:0 12 18-1 I
2 Pļaviņu ģimnāzija 0:5 0:4 1:1 1:0 4 2-7 4.
3 Preiļu 1.pamatskola 1:4 1:0 3:1 0:4 6 5-9 III
4 Maltas 2.vidusskola 0:5 1:1 1:3 1:2 1 3-11 5.
5 Dekšāru pamatskola 0:4 0:1 4:0 2:1 6 6-6 II

VIS-VISJAUNĀKĀ GRUPA (2.-3.KLASES)

Preiļi, 2013.gada 19.marts

 

Nr ZĒNI 1. 2. 3. 4. P V
1 Preiļu 1.pamatskola 1 7:0 2:1 4:1 9 13-2 I
2 Preiļu 1.pamatskola 2 0:7 0:5 2:0 3 2-12 III
3 Rēzeknes 1.vidusskola 1:2 5:0 6:0 6 12-2 II
4 Dekšāru pamatskola 1:4 0:2 0:6 0 1-12 4.

2013.gada Latgales kausa izcīņa telpu futbolā

Preiļi, 2013.gada 16.-17.martā

4.vieta - Preiļu BJSS

1.rindā - Ivans Afanasjevs, Raitis Tarasenko, Mārtiņš Lisovs, Edgars Vanags, Ervīns Veigulis.

2.rindā - Jānis casno, treneris Viktors Martinovs, Iļja Mitrofanovs, Raivis Mauriņš, Jānis Lozda


Nr "A" 1. 2. 3. P V
1 Demene (Daugavpils novads) 0:2 3:3 1 3-5 II
2 Ošukalns/JēkabpilsSC 2:0 10:1 6 12-1 I
3 LīvMet (Līvāni) 3:3 1:10 1 4-13 III

 

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1 Ošukalns/FK Jēkabpils 5:0 0:3 0:0 4 5-3 II
2 Bērzgale (Rēzeknes novads) 0:5 2:3 1:4 0 3-12 4.
3 Preiļu BJSS 3:0 3:2 7:0 9 13-2 I
4 FK Pļaviņas DM 0:0 4:1 0:7 4 4-8 III

FINĀLSPĒLES

 

1/2f Ošukalns/JSC - Ošukalns/FKJ 8:1
1/2f Demene - Preiļi 5:0
par 3.-4.v. Ošukalns/FKJ - Preiļi 2:0
par 1.-2.v. Ošukalns/JSC - Demene 4:0

TURNĪRA LABĀKIE SPĒLĒTĀJI

Ervīns Veigulis (Preiļu BJSS), Gatis Ķilbloks (Ošukalns/FK Jēkabpils), Dmitrijs Vonogs (Ošukalns/JēkabpilsSC), Aleksandrs Gospodarjovs (Ošukalns/JēkabpilsSC), Igors Kurčiganovs (Demene)

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Raitis Vovers - 5, Ervīns Veigulis - 3, Ingmārs Jermakovičs - 2, Ivans Afanasjevs - 1, Edgars Stafeckis - 1, Iļja Mitrofanovs - 1


Latvijas čempionāts telpu futbolā jauniešiem

U-10 grupa (2003,dz,g,)

2013.gada 28.marts, Valmiera

 

Nr KOMANDAS 1 2 3 4 5 6 P V
1 FK Valmiera/BSS 4:0 1:1 0:4 1:1 2:1 8 8-7 III
2 Smiltenes BJSS 0:4 3:1 0:3 0:1 0:2 3 5-11 6.
3 FK Kengaroos (Salaspils) 1:1 1:3 0:1 1:1 4:3 5 7-9 4.
4 Liepājas Metalurgs 2004 4:0 3:0 1:0 3:1 4:1 15 15-2 I
5 Madonas BJSS 1:1 1:0 1:1 1:3 5:0 8 9-5 II
6 Preiļu BJSS 1:2 2:0 3:4 1:4 0:5 3 7-15 5.

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Raivo Liniņš - 2, Vladislavs Stivriņš - 2, Paula Liniņa - 1, Ivo Haritonovs - 1, Julians Stivriņš - 1.


Mārupes ziemas kauss

U-10 grupa (2003.dz.g.)

 

Mārupe 2013.gada 12.-13.janvāris

Nr Komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. Mārupes SC   2:1 3:0 1:0 4:0 5:0 2:1 18 17-2 I
2. FK Jelgava 1:2 3:0 0:3 1:0 3:0 2:0 12 10-5 III
3. FC Parnu 0:3 0:3 0:2 1:2 1:1 0:2 1 2-13 7.
4. FC Academ 0:1 3:0 2:0 3:0 4:0 1:2 12 13-3 II
5. JFC Skonto 0:4 0:1 2:1 0:3 1:1 1:3 4 4-13 5.
6. SK Babīte 0:5 0:3 1:1 0:4 1:1 0:1 2 2-15 6.
7. Preiļu BJSS 1:2 0:2 2:0 2:1 3:1 1:0 12 9-6 4.

Vārtu guvēji Preiļu komandā

Raivo Liniņš - 3, Vladislavs Stivriņš - 2, Paula Liniņa - 2, Juliāns Stivriņš - 1, Egīls Daukšte - 1

Komandas vērtīgākais spēlētājs

Vladislavs Stivriņš.


2013.gada Vidzemes jaunatnes čempionāts

1.APLIS -  2012.gada 16.decembris, Valka

2.APLIS - 2013.gada 19.janvāris, Valka

 

Nr AUSTRUMI 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu BJSS

2:1

0:4

4:2

6:1

4:1

6:3

5:0

4:3

21 29-15 I
2. FK Smiltene/BJSS

1:2

4:0

5:0

5:0

12:1

3:0

5:0

3:3

19 38-6 II
3. FC Tartu

2:4

1:6

0:5

0:5

1:3

1:0

5:0

0:0

7 10-23 III
4. Valkas BJSS

1:4

3:4

1:12

0:3

3:1

0:1

5:0

1:6

6 14-31 4.
5. FC Warrior (Valga)

0:5

3:4

0:5

3:3

0:5

0:0

0:5

6:1

5 12-28 5.

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Raimonds Rubins - 9, Miks Babris - 6, Valters Reinis - 6, Mārcis Adamovičs - 5, Mārtiņš Sondors - 1, Dairis Litavnieks - 1.

FINĀLTURNĪRS

2013.gada 23.februāris, Ogre

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Ogres SC 0:1 5:2 6:2 6 11-5 II
2. VJFC Staicele 1:0 6:0 2:2 7 9-2 I
3. Preiļu BJSS 2:5 0:6 2:5 0 4-16 4.
4. FK Smiltene/BJSS 2:6 2:2 5:2 4 9-10 III

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Raimonds Rubins - 3, Miks Babris - 1

KOMANDAS VĒRTĪGĀKAIS SPĒLĒTĀJS 

Raimonds Rubins