NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 24.02.2024. - 25.02.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U9, Svente
  • 02.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U8, Malta
  • 03.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U7, Preiļu BJSS
  • 09.03.2024. 10:00
    Pavasara Kauss U10, 1.p-skola
2015

2015. gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-19 grupa (1996./1999.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda

1. rindā - Miks Babris, Artūrs Stabulnieks, Aldis Džeriņš, Nauris Vigulis, Nauris Cvetkovs, Sandris Vaivods, Lauris Stabulnieks.

2. rindā - Viktors Maslobojevs, Guntis Sparāns, Vladislavs Afanasjevs, Andrejs Birjukovs, treneris Viktors Martinovs, Mārtiņš Lisovs, Valters Reinis, Rūdis Skutelis.


Jēkabpils, 2015. gada 24. - 25. janvāris

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. Preiļu BJSS 1:1 3:3 3:0 2:0 2:1 7:2 14 18-7 I
2. Jēkabpils SS 1:1 5:3 6:6 4:3 5:3 7:2 14 28-18 II
3. FK Saules puikas (Malta) 3:3 3:5 2:0 1:1 4:3 4:2 11 17-14 III
4. Rēzeknes FA 0:3 6:6 0:2 1:2 1:3 7:2 4 15-18 6.
5. FK Krāslava 0:2 3:4 1:1 2:1 2:1 1:1 8 9-10 4.
6. Ludzas NSS 1:2 3:5 3:4 3:1 1:2 4:3 6 15-17 5.
7. Līvānu BJSS 2:7 2:7 2:4 2:7 1:1 3:4 1 12-30 7.

Vārtu guvēji

Miks Babris (6), Vladislavs Afanasjevs (4), Andrejs Birjukovs (3), Guntis Sparāns (2), Nauris Cvetkovs (2), Artūrs Stabulnieks (1)



U-15 grupa (2000.dz.g.)

Rēzekne, 2015.gada 17. - 18. janvāris

 

Nr "A" apakšgrupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Rēzeknes FA 3 2:2 2:0 3:0 0:5 7 7-7 II
2. Preiļu BJSS 2:2 0:1 12:1 2:6 4 16-10 4.
3. Jēkabpils SS 0:2 1:0 9:0 0:4 6 10-6 III
4. Rēzeknes NSS 0:3 1:12 0:9 0:15 0 1-39 5.
5. Rēzeknes FA 2 5:0 6:2 4:0 15:0 12 30-2 I

FINĀLSPĒLES

 

par 9.-10.v FK Krāslava - Rēzeknes NSS 4:0
par 7.-8.v. Līvānu BJSS - Preiļu BJSS 4:2
par 5.-6.v. Jēkabpils SS - Rēzeknes FA 1 7:0
par 3.-4.v. Rēzeknes FA 3 - Ilūkstes NSS 6:0
par 1.-2.v. Rēzeknes FA 2 - TFK Rēzekne 5:4


2015. gada Ziemeļ-Austrum-Latvijas čempionāts telpu futbolā

U-12 grupa (2003.dz.g.)

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P V
1. Madonas BJSS

1:0

 

3:2

0:1

6:0


6:0

4:1

8:0

 

8:0

 

7:0

 

24
2. FB Gulbene

8:0

 

0:2

 

3:4

 

5:2

 

8:0

 

5:1

 

12
3. Preiļu BJSS

0:1

 

0:8

 

3:3

 

1:3

 

2:0

0:4

3:2

 

5:1

 

3:0

 

13
4. TFK Rēzekne

2:3

1:0

2:0

 

3:3

 

2:1

 

4:0


2:0

 

6:1

 

6:0

 

22
5. Viļānu NSS

0:6

 

4:3

 

3:1

 

1:2

 

4:2

 

2:2

 

3:0

2:2

4:0

 

17
6. Balvu BJSS

0:6

1:4

0:2

4:0

0:4

 

2:4

 

3:1

 

5:0

 

2:0

 

12
7. Cesvaine

0:8

 

2:5

 

2:3

 

0:2

 

2:2

 

1:3

 

0:2

0:4

3:0

 

4
8. Lubāna

0:8

 

0:8

 

1:5

 

1:6

 

0:3

2:2

0:5

 

2:0

4:0

1:0

 

10
9. Ludzas NSS

0:7

 

1:5

 

0:3

 

0:6

 

0:4

 

0:2

 

0:3

 

0:1

 

0

Spēļu kalendārs

 

16. decembris, Ludza Preiļi - Ludza 3:0

R.Liniņš (1)

E.Daukšte (1)

V.Zariņš (1)

16. decembris, Ludza Preiļi - Viļāni 1:3 R.Liniņš (1)
13. janvāris, Madona Preiļi - Cesvaine 3:2

R.Liniņš (1)

E.Daukšte (1)

R.Pastars (1)

13. janvāris, Madona Preiļi - TFK 3:3

R.Liniņš (2)

M.Cvetkovs (1)

13. janvāris, Madona Preiļi - Balvi 2:0

R.Liniņš (1)

E.Daukšte (1)

13. janvāris, Madona Preiļi - Madona 0:1
10. februāris, Gulbene Preiļi - Gulbene 0:8
10. februāris, Gulbene Preiļi - Lubāna 5:1

E.Daukšte (1)

R.Liniņš (1)

I.Haritonovs (1)

A.Sarks (1)

R.Pastars (1)

10. februāris, Gulbene Preiļi - Balvi 0:4
5. marts, Balvi Preiļi - Viļāni
5. marts, Balvi Preiļi - Cesvaine
5. marts, Balvi Preiļi - TFK
11. marts, Preiļi Preiļi - Balvi
11. marts, Preiļi Preiļi - Madona
11. marts, Preiļi Preiļi - Gulbene
11. marts, Preiļi Preiļi - Lubāna


U-11 grupa (2004.dz.g.)

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknes FA 3 5:2 2:0 1:1 7 I
2. Rēzeknes NSS 2:5 2:0 5:1 6 II
3. Preiļu BJSS 0:2 0:2 2:0 3 III
4. Rēzeknes FA 2 1:1 1:5 0:2 1 4.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknes FA 1 8:1 6:1 8:0 9 I
2. Jēkabpils SS 1:8 1:1 5:0 4 II
3. Rēzeknes BJSS 1:6 1:1 4:2 4 III
4. Viesītes SS 0:8 0:5 2:4 0 4.

 

Nr 1. - 4.V. 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknes FA 1 7:0 3:0 5:1 9 I
2. Rēzeknes FA 3 0:7 4:0 3:0 6 II
3. Jēkabpils SS 0:3 0:4 2:0 3 III
4. Rēzeknes NSS 1:5 0:3 0:2 0 4.

 

Nr 5. - 8.V. 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 1:1 3:1 1:0 7 5.
2. Viesītes SS 1:1 3:0 2:2 5 6.
3. Rēzeknes FA 2 1:3 0:3 1:0 3 7.
4. Rēzeknes BJSS 0:1 2:2 0:1 1 8.

 

 



U-10 grupa (2005.dz.g.)

Jēkabpils, 2015. gada 21. - 22. februāris

Preiļu BJSS komanda - 2. vieta

1. rindā - 

2. rindā - 

 

Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Jēkabpils SS 1 1:3 0:2 2:1 3 3-6 III
2. Viesītes SS 3:1 0:6 5:1 6 8-8 II
3. Rēzeknes FA 1 2:0 6:0 5:0 9 13-0 I
4. Rēzeknes FA 2 1:2 1:5 0:5 0 2-12 4.

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 7:0 4:2 5:1 9 16-3 I
2. Jēkabpils SS 2 0:7 0:3 1:4 0 1-14 4.
3. Rēzeknes FA 3 2:4 3:0 1:0 6 6-4 II
4. FK Krāslava 1:5 4:1 0:1 3 5-7 III

 

Nr 1.-4.v. 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzkenes FA 1 3:0 6:0 9:0 9 18-0 I
2. Preiļu BJSS 0:3 2:1 8:0 6 10-4 II
3. Viesītes SS 0:6 1:2 4:0 3 5-8 III
4. Rēzeknes FA 3 0:9 0:8 0:4 0 0-21 4.

 

Nr 5.-8.v. 1. 2. 3. 4. P V
1. Jēkabpils Ss 1 0:0 3:0 10:0 7 10-0 5.
2. Rēzeknes FA 2 0:0 4:0 2:0 7 6-0 6.
3. FK Krāslava 0:3 0:4 4:1 3 4-8 7.
4. Jēkabpils SS 2 0:10 0:2 1:4 0 1-16 8.

komandas vērtīgākais spēlētājs - Daniels Ancāns



U-9 grupa (2005.dz.g.)

Preiļi, 2015. gada 28. februāris - 1. marts

Preiļu BJSS komanda

1. rindā - Renāts Turčinskis, Roberts Pastars, Elvis Rusiņš.
2. rindā - Pēteris Stupāns, Dāvis Mūrnieks, Anantolijs Poļakovs, Toms Brovackis, Eduards Podskočijs, Deniss Percevs, treneris Jevgēnijs Nesterovičs

 

Nr A grupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Rēzeknes FA 1 2:2 0:2 18:0 5:0 7 25-4 III
2. Preiļu BJSS 2:2 4:5 22:0 10:1 7 38-8 II
3. Viesītes SS 2:0 5:4 20:0 5:0 12 32-4 I
4. Rēzeknes NSS 0:18 0:22 0:20 1:7 0 1-67 5.
5. Rēzeknes FA 2 0:5 1:10 0:5 7:1 3 8-21 4.

 

 

Nr FINĀLTURNĪRS 1. 2. 3. 4. P V
1. Jēkabpils SS 4:3 2:2 5:1 7 11-6 I
2. Preiļu BJSS 3:4 3:2 4:0 6 10-6 II
3. Viesītes SS 2:2 2:3 6:1 4 10-64 III
4. Rēzeknes FA 3 1:5 0:4 1:6 0 2-15 4.

2015. gada ZiemeļAustrum-Latvijas telpu futbola čempionāts

Preiļu BJSS komanda

1. rindā - Guntis Sparāns, Nauris Vigulis, Raitis Tarasenko, Lauris Stabulnieks, Miks Babris, Ervīns Veigulis, Lauris Vilcāns, Ingmārs Jermakovičs.

2. rindā - treneris Viktors Martinovs, Aleksandrs Jubels, Valters Reinis, Atis Litavnieks, Mārtiņš Lisovs, Aleksandrs Birjukovs, Edgars Limans, Vladislavs Breidaks, Jānis Lozda, treneris Imants Babris.


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. AFK Zellis 1 (Gulbene)

7:3

10:3

5:4

2:2

8:3

3:3

9:2

12:0

4:2

5:2

26 65-24 I
2. AFK Zellis 2 (Gulbene)

3:7

3:10

2:3

1:11

4:8

3:4

6:2

3:3

0:7

3:1

7 28-55 5.
3. SK Latgols (Ludza)

4:5

2:2

3:2

11:1

3:2

10:4

12:3

3:3

4:3

4:1

23 56-26 II
4. Balvu SC

3:8

3:3

8:4

4:3

2:3

4:10

6:5

2:2

4:5

1:5

11 37-48 4.
5. Lubāna

2:9

0:12

2:6

3:3

3:12

3:3

5:6

2:2

2:11

3:4

3 27-65 6.
6. Preiļu BJSS

2:4

2:5

7:0

1:3

3:4

1:4

5:4

5:1

11:2

4:3

15 41-30 III

Spēļu kalendārs

 

DATUMS, VIETA SPĒLE REZ. VĀRTU GUVĒJI
6.decembris, Stāķi Preiļi - Lubāna  11:2

Mt.Babris (4)

L.Vilcāns (3)

Mk.Babris (2)

I.Jermakovičs (2)

6.decembris, Stāķi Preiļi - Ludza 3:4

Mt.Babris (2)

L.Vilcāns (1)

10.janvāris, Balvi Preiļi - Zellis 1 2:4

Mt.Babris (1)

I.Jermakovičs (1)

10.janvāris, Balvi Preiļi - Balvi 5:4

V.Breidaks (2)

Mt. Babris (1)

Mk.Babris (1)

I.Jermakovičs (1)

31.janvāris, Preiļi Preiļi - Lubāna 4:3

J.Lozda (1)

A.Jubels (1)

E.Veigulis (1)

I.Jermakovičs (1)

31.janvāris, Preiļi Preiļi - Zellis 2 7:0

R.Tarasenko (2)

V.Reinis (2)

A.Jubels (1)

G.Sparāns (1)

V.Breidaks (1)

14.februāris, Stāķi Preiļi - Balvi 5:1

V.Reinis (3)

G.Sparāns (2)

14.februāris, Stāķi Preiļi - Zellis 2 1:3 R.Tarasenko (1)
7.marts, Ludza Preiļi - Zellis 1 2:5

L.Vilcāns (1)

N.Cvetkovs (1)

7.marts, Ludza Preiļi - Ludza 1:4 Mk.Babris (1)

Preiļu BJSS - 3.vieta

1.rindā - Lauris Vilcāns, Nauris Cvetkovs, nauris Vigulis, Miks Babris, Ervīns Veigulis, Guntis Sparāns.

2.rindā - Mārtiņš Lisovs, Vladislavs Afanasjevs, treneris Imants Babris, Lauris Stabulnieks, treneris Viktors Martinovs, Vladislavs Breidaks, Valters Reinis, Rūdis Skutelis.

 

Preiļu BJSS koamandas vērtīgākie spēlētāji - Valters Reinis, Lauris Vilcāns


2015. gada Skolu sacensības telpu futbolā

10. - 12. klases

Preiļi, 2015. gada 26. februāris

1.vieta - Preiļu Valsts ģimnāzijas komandA

1. rindā - Aldis Džeriņš, Nauris Vigulis, Mārtiņš Lisovs, Edgars Mičulis, Rūdis Skutelis.

2. rindā - Aivis Dančauska, Guntis Sparāns, Vladislavs Rečs, Edgars Stafeckis, skolotājs Feoktists Pušņakovs.

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu VĢ 3:0 2:1 5:0 4:0 2:0 15 16-1 I
2. Preiļu 2. v-skola 0:3 1:2 0:2 4:0 0:1 3 5-8 5.
3. Līvānu 1. v-skola 1:2 2:1 2:2 3:0 0:1 7 8-6 4.
4. Līvānu 2. v-skola 0:5 2:0 2:2 2:2 3:2 8 9-11 III
5. Aglonas v-skola 0:4 0:4 0:3 2:2 2:3 1 4-16 6.
6. Riebiņu v-skola 0:2 1:0 1:0 2:3 3:2 9 7-7 II

 

8. - 9. klases

Preiļi, 2015. gada17.februāris

Nr "A" 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu 1.p-skola 4:0 4:2 8:0 11:0 2:1 15 29-3 I
2. Līvānu 1.v-skola 1 0:4 3:0 0:2 1:0 1:2 6 5-8 4.
3. Līvānu 1.v-skola 2 2:4 0:3 0:1 1:0 1:2 3 4-10 5.
4. Riebiņu v-skola 0:8 2:0 1:0 2:2 0:0 8 5-10 III
5. Dravnieku p-skola 0:11 0:1 0:1 2:2 0:2 1 2-17 6.
6. Priežmalas p-skola 1:2 2:1 2:1 0:0 2:0 10 7-4 II

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Līvānu 2.v-skola 5:1 2:1 9:0 1:0 12 17-2 I
2. Preiļu 2.v-skola 1:5 2:5 2:0 1:1 4 6-11 4.
3. Galēnu p-skola 1:2 5:2 7:0 1:0 9 14-4 II
4. Sīļukalna p-skola 0:9 0:2 0:7 1:3 0 1-21 5.
5. Rušonas p-skola 0:1 1:1 0:1 3:1 4 4-4 III

FINĀLSPĒLES

 

1/2F Preiļu 1.p-skola - Galēnu p-skola 5:0
1/2F Līvānu 2.v-skola - Priežmalas p-skola 7:0
par 3.-4.v. Galēnu p-skola - Priežmalas p-skola 3:1
par 1.-2.v. Preiļu 1.p-skola - Līvānu 2.v-skola 5:0

 

 

 


6. - 7. klases

Preiļi, 2015. gada 30. janvāris

Nr. "A" grupa 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu 1. p-skola 1 2:0 0:1 2:0 6 4-1 I
2. Preiļu 1. p-skola 2 0:2 2:0 0:0 4 2-2 II
3. Riebiņu v-skola 1:0 0:2 0:1 3 1-3 4.
4. Galēnu p-skola 0:2 0:0 1:0 4 1-2 III

 

Nr. "B" grupa 1. 2. 3. 4. P V
1. Līvānu 1. v-skola 2:5 1:4 4:2 3 7-11 III
2. Preiļu 2. v-skola 5:2 3:1 3:3 7 11-6 I
3. Līvānu 2. v-skola 4:1 1:3 4:1 6 9-5 II
4. Dravnieku p-skola 2:4 3:3 1:4 1 6-11 4.

FINĀLSPĒLES

 

1/2F Preiļu 1. p-skola 1 - Līvānu 2. v-skola 0:2
1/2F Preiļu 2. v-skola - Preiļu 1. p-skola 2 1:3
par 3.-4.v. Preiļu 2. v-skola - Preiļu 1.p-skola 1  3:1
par 1.-2.v. Līvānu 2. v-skola - Preiļu 1. p-skola 2 1:0

4. - 5. klases

2015. gada 5. februāris

1.vieta - Preiļu 1. pamatskolas komanda

1. rindā - Ēriks Miezītis, Rūdolfs Pastars, Raivo Liniņš, Kalvis Kacars.

2. rindā - Vadims Koļesņikovs, Maksims Cvetkovs, Mikus Noviks, Lauris Dzenis, Egīls Daukšte.

Nr. "A" grupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu 1. p-skola 1 3:0 9:0 7:0 2:0 12 21-0 I
2. Preiļu 1. p-skola 2 0:3 6:0 8:0 1:1 7 15-4 II
3. Preiļu 2. v-skola 0:9 0:6 0:4 0:3 0 0-22 5.
4. Rušonas p-skola 0:7 0:8 4:0 2:3 3 6-18 4.
5. Priežmalas p-skola 0:2 1:1 3:0 3:2 7 7-5 III

 

Nr. "B" grupa 1. 2. 3. 4. P V
1. Līvānu 1. v-skola 1:4 2:0 2:0 6 5-4 II
2. Līvānu 2. v-skola 4:1 8:1 8:0 9 20-2 I
3. Riebiņu v-skola 0:2 1:8 2:1 3 3-11 III
4. Grāveru p-skola 0:2 0:8 1:2 0 1-12 4.

FINĀLSPĒLES

 

1/2F Preiļu 1. p-skola 1 - Līvānu 1. v-skola 5:0
1/2F Līvānu 2. v-skola - Preiļu 1. p-skola 2 1:1 (1:2)
par 3.-4.v. Līvānu 2. v-skola - Līvānu 1. v-skola 7:0
par 1.-2.v. Preiļu 1. p-skola 1 - Preiļu 1. p-skola 2 3:0

2. - 3. klases

Preiļi, 2015. gada 13. februāris

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. Riebiņu v-skola 0:4 0:0 2:0 0:0 0:3 1:1 6 3-8 5.
2. Preiļu 1.p-skola 1 4:0 4:0 7:0 6:0 0:1 2:0 15 23-1 II
3. Līvānu 1.v-skola 0:0 0:4 1:0 2:1 0:3 1:1 8 4-9 4.
4. Dravnieku p-skola 0:2 0:7 0:1 0:3 1:4 0:3 0 1-20 7.
5. Rušonas p-skola 0:0 0:6 1:2 3:0 0:3 1:5 4 5-16 6.
6. Līvānu 2.v-skola 3:0 1:0 3:0 4:1 3:0 3:1 18 17-2 I
7. Preiļu 1.p-skola 2 1:1 0:2 1:1 3:0 5:1 1:3 8 11-8 III