NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 19.05.2024. 10:00
    LJČ U9, Daugavpils
  • 20.05.2024. 17:00
    LJČ U14, Preiļi-Balvi, Kooperatīva iela
  • 22.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Preiļi-Daugavpils, Kooperatīva iela
  • 28.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Ludza-Preiļi, Ludzā
2019

2019.gada Latgales jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-15 grupa (2004.dz.g.)

2019. gada 12.janvāris, Malta

Preiļu BJSS komanda, treneris Vladimirs Točko

1.rindā - Daniels Ancāns, Eduards Podskočijs, Rainers Urujevs, Dāvis Mūrnieks.

2.rindā - Edvīns Pūga, Valters Pūdžs, Marsels Šteinbergs, Dāvis Silkāns, Roberts Makejevs, Iļja Smoļins.


Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. P V
1. Ilūkstes NSS 4:2 6:2 4:1 9 14-5 1.
2. Preiļu BJSS 2:4 2:1 7:1 6 11-6 2.
3. FK Saules Puikas (Malta) 2:6 1:2 7:3 3 10-11 3.
4. Sēlijas SS 1:4 1:7 3:7 0 5-18 4.

FINĀLSPĒLES

par 3.-4.v. FK Saules Puikas - Sēlijas SS 7:2
par 1.-2.v. Preiļu BJSS - Ilūkstes NSS 0:0 (2:1)

..

Marsels Šteinbergs - turnīra labākais spēlētājs


U-14 grupa (2005.dz.g.)

2019. gada 19.janvāris, Preiļi

1. vieta - Preiļu BJSS, treneris Vladimirs Točko

1.rindā - Edvīns Pūga, Daniels Ancāns, Eduards Podskočijs, Dāvis Mūrnieks, Romāns Paļenkovs.

2.rindā - Pēteris Stupāns, Rainers Urujevs, Valters Pūdžs, Dāvis Silkāns, Marsels Šteinbergs, Roberts Makejevs, Iļja Smoļins

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Jēkabpils SS 1   0:4 2:2 2:3 0:3 1 4-12 5.
2. Rēzeknes FA 4:0   2:4 2:1 2:8 6 10-13 3.
3. Ilūkstes NSS 2:2 4:3   5:3 0:4 7 11-11 2.
4. Sēlijas SS 3:2 1:2 3:5   0:2 3 7-11 4.
5. Preiļu BJSS 3:0 8:2 4:0 2:0 12 17-2 1.

..

Valters Pūdžs - turnīra labākais spēlētājs


11.martā Latvijas reģionu 6 labākās U-14 grupas komandas tikās Kuldīgā un izspēlēja apļa turnīru, kurā noskaidroja vietu sadalījumu.

Preiļu BJSS - 1.vieta

1.rindā - Dāvis Mūrnieks, Daniels Ancāns, Eduards Podskočijs, Romāns Palenkovs.

2.rindā - Rainers Urujevs, Pēteris Stupāns, Marsels Šteinbergs, Dāvis Silkāns, Valters Pūdžs, Iļja Smoļins.

Preiļu puikām pirmajā spēlē nācās piekāpties ar minimālu 1:2 JFA Jelgavas vienaudžiem, bet nākamajos mačos tika izcīnītas četras uzvaras:

5:0 Brocēnu NBJSS

3:1 Kuldīgas NSS

1:0 FK Futbola Parks

4:0 Madonas BJSS/Varakļāni

Par vērtīgāko spēlētāju komandā tika atzīts Valters Pūdžs.

Apsveicam spēlētājus un treneri Vladimiru Točko


U-13 grupa (2006.dz.g.)

2019. gada 26. - 27.janvāris, Preiļi

2. vieta - Preiļu BJSS, treneri Dainis Binders,  Vladimirs Točko

1.rindā - Kristers Šņepsts, Romāns Palenkovs, Maksims Nikiforovs, Atis Puzāks, Renāts Turčinskis,

Eduards Podskočijs, Roberts Pastars.

2.rindā - Artis Kraupša, Pēteris Stupāns, Ēriks Kozeris, Dāvis Mūrnieks, Guntars Punculis, Toms Brovackis,

Dāvis Krūmiņš, Elvis Rusiņš.


Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS   7:2 0:0 5:1 7 12-3 1.
2. Ilūkstes NSS 2:7   0:2 0:0 1 2-9 3.
3. Sēlijas SS 1 0:0 2:0   3:0 7 5-0 2.
4. Jēkabpils SS 2 1:5 0:0 0:3   1 1-8 4.

...

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1. Krāslavas BJSS   12:0 2:0 4:1 9 18-1 1.
2. Sēlijas SS 2 0:12   0:4 3:6 0 3-22 4.
3. Jēkabpils SS 1 0:2 4:0   4:4 4 8-6 2.
4. Rēzeknes novada BJSS 1:4 6:3 4:4   4 11-11 3

...

Nr 1. - 4.vieta 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS   0:0 1:3 4:1 4 5-4 2.
2. Sēlijas SS 1 0:0   0:2 3:1 4 3-3 3.
3. Krāslavas BJSS 3:1 2:0
2:0 9 7-1 1.
4. Jēkabpils SS 1 1:4 1:3 0:2   0 2-4 4.

...

Eduards Podskočijs (pa labi) - turnīra labākais spēlētājs


U-12 grupa (2007.dz.g.)

 

2019. gada 2.-3.februāris, Jēkabpils

1.rindā - Atūrs Ontensons, Deniss Percevs, Kristers Šņepsts, Nikita Skutelis, Aleks Upenieks.

2.rindā - Matīss Kivlenieks, Guntars Punculis, Artis Kraupša, Dāvis Krūmiņš, Rihards..., Atis Puzaks, Jānis Stolipins, treneris Dainis Binders.


Nr "A" 1 2 3 4 P V
1 Preiļu BJSS 0:4 2:2 5:0 4 7-6 3.
2 Krāslavas BJSS 4:0 6:0 4:0 9 14-0 1.
3 Rēzeknes nov. BJSS 1 2:2 0:6 9:0 4 11-8 2.
4 Jēkabpils SS 2 0:5 0:4 0:9 0 0-18 4.

 

..

Nr par 5.-8.vietu 1 2 3 4 P V
1 Sēlijas SS 2:6 0:1 4:1 3 6-8 7.
2 Preiļu BJSS 6:2 1:0 5:0 9 12-2 5.
3 TFK Rēzekne 1:0 0:1 3:1 6 4-2 6.
4 Jēkabpils SS 2 1:4 0:5 1:3 0 2-12 8.

..

Turnīta labākais spēlētājs – Kristers Šņepsts.


Spēles:

 

1. vieta - Krāslavas BJSS

2. vieta - Jēkabpils SS 1

3. vieta - Ilūkstes NSS

4. vieta - Rēzeknes novada BJSS 1

Preiļi 3:2 Jēkabpils SS-3    (Dāvis Krūniņš, Guntars Punculis , Matīss Kivlenieks )

Preiļi  4:1 Jēkabpils -1  ( Matīss Kivlenieks2, Artūrs Ontensons 1, Deniss Percevs 1)

Preiļi 0:0 Sēlijas SS

Preiļi 3:0 Rēzeknes FA/BJSS ( Nikita Skutelis1, Guntars Punculis1, Artūrs Ontensons)

Preiļi 2:5 Rēzeknes NBJSS ( Deniss Percevs, Matīss Kivlenieks, )

Preiļi 4:0 jēkabpils SS-2 ( Deniss Percevs, Maksims Ņikiforovs, Guntars Punculis, Matīss Kivlenieks)

Preiļi  3:1 Jēkabpils SS-3 ( Aleks Upenieks, Deniss Percevs, Nikita Skutelis)

Preiļi 1:0 Rēzeknes NBJSS ( Artūrs Ontensons)

Preiļi 0:0 Jēkabpils SS-1


U-11 grupa (2008.dz.g.)

2019. gada 9.-10. februāris, Malta

2. vieta - Preiļu BJSS, treneris Viktors Martinovs

 

1.rindā - Ričards Kižlo, Andrejs Vaivods, Nauris Opolais, Ervīns Strods.

2.rindā - Dāvis Akmentiņš, Daniils Antonovs, Edvards Brakovskis, Sandis Verza.


Nr "B" 1 2 3 4 5 P V
1 TFK Rēzekne 1 3:0 1:0 2:1 1:3 9 7-4 2.
2 Līvānu BJSS 1 0:3 3:2 3:1 2:3 6 8-9 3.
3 Jēkabpils SS 2 0:1 2:3 2:1 0:5 3 4-6 4.
4 Rēzeknes novada BJSS 2 1:2 1:3 1:2 2:6 0 5-13 5.
5 Preiļu BJSS 3:1 3:2 3:0 6:2 12 17-5 1.

 

FINĀLSPĒLES

par 9.-10.v. Rēzeknes nov. BJSS 2 - Līvānu BJSS 2 2:0
par 7.-8.v. Sēlijas SS - Jēkabpils SS 2 2:0
par 5. - 6.v. Līvānu BJSS 1 - Ilūkstes NSS 2:0
par 3.-4.v. Rēzeknes nov. BJSS 1 - TFK Rēzekne 1:0
par 1.-2.v. Jēkabpils SS 1 - Preiļu BJSS 4:3

Daniils Antonovs -  turnīra labākais spēlētājs


U-10 grupa (2009.dz.g.)

2019.gada 16.-17.februāris, Rēzekne

3. vieta - Preiļu BJSS, treneris Viktors Martinovs

 

1. rindā - Rodrigo Upenieks, Andrejs Vaivods, Niks Peipiņš, Mareks Drongo.

2.rindā - Edvards Brakovskis, Gustavs Briška, Daniils Antonovs, Nauris Opolais, Ričards Kižlo, Rainers Stulpiņš, Ervīns Strods.


Nr "B" 1 2 3 4 5 6 P V
1 Preiļu BJSS 4:3 3:0 1:1 5:0 4:1 13 17-5 2.
2 Rēzeknes FA 2 3:4 4:0 0:5 6:1 2:2 7 15-12 3.
3 Sēlijas SS 2 0:3 0:4 0:14 1:1 0:2 1 1-25 6.
4 Jēkabpils SS 1 1:1 5:0 14:0 5:0 3:0 13 28-1 1.
5 Rēzeknes FA 3 0:5 1:6 1:1 0:5 3:4 1 5-23 5.
6 TFK Rēzekne 1:4 2:2 2:0 0:3 6:3 7 11-12 4.

 

FINĀLSPĒLES

par 11.-12.v. Sēlijas SS 2 - Rēzeknes FA 4 5:0
par 9.-10.v. Ilūkstes NSS - Rēzeknes FA 3 2:0
par 7.-8.v. TFK Rēzekne - Jēkabpils SS 2 2:0
par 5.-6.v. Rēzeknes FA 2 - Sēlijas SS 1 5:0
par 3.-4.v. Preiļu BJSS - Rēzeknes novada BJSS 2:0
par 1.-2.v. Jēkabpils SS 1 - Rēzeknes FA 1 2:0

Andrejs Vaivods - turnīra labākais spēlētājs


 ZIEMEĻAUSTRUMU REĢIONS JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ TELPĀS U-9     

Komandas spēlētāji-  Iļja Onduļs, Juliāns Zīmelis, Dairis Slūka, Mārcis Elsts, Raitis Kivlenieks, Romans Zagrebajevs, Arnis Pokšāns, Toms Naglis, Renāts Jasevičs, Artūrs Mūrnieks, Matīss Madernieks, Kristers Bizāns-Vadeiša, Toms Mālnieks,  Renārs Koļesņičenko, Emīls Šņepsts, Bruno Bekešs, Romāns Linds, Uvis Vilcāns, Oskars Martinkus.

Vārtu guvēji: 

Dairis Slūka 1

Juliāns Zīmelis 10

Uvis Vilcāns 1

Matīss Madernieks 1


ZIEMEĻAUSTRUMU REĢIONS JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ TELPĀS U-8

Komandas spēlētāji-  Iļja Onduļs, Juliāns Zīmelis, Dairis Slūka, Mārcis Elsts,  Matīss Madernieks, Raitis Valters, Emīls Šņepsts, Bruno Bekešs, Romāns Linds, Uvis Vilcāns, Pāvels Skačkovs, Gabriels Briška, Patriks Vutnāns-Kojāns, Ernests Kotāns, Jēkabs Vaivods.

Vārtu guvēji:

Iļja Ondzuļs 3

Emīls Šņepsts 2

Raitis Valters 10

Juliāns Zīmelis 30

Mārcis Elsts 2

Dairis Slūka 5

Emīls Šņepsts 1

Uvis Vilcāns 5

Bruno Bekešs1