NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 24.02.2024. - 25.02.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U9, Svente
  • 02.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U8, Malta
  • 03.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U7, Preiļu BJSS
  • 09.03.2024. 10:00
    Pavasara Kauss U10, 1.p-skola
Jaunatnes telpu futbols

2023. gada Latgales Jaunatnes čempionāts telpu futbolā

U-18 grupa (2005./2008.dz.g.), Malta 2023. gada 14.-15. janvāris

1. rindā - Ņikita Skutelis, Kristers Šņepsts, Romāns Palenkovs, Matīss Kivlenieks, Aleks Upenieks, Renāts Turčinskis.

2.rindā - treneris Dainis Binders, Dāvis Silkāns, Elvis Rusiņš, Atis Puzaks, Dāvis Mūrnieks, Rainers Urujevs, Roberts Makejevs.

Nr "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 5:0 3:0 10:1 9 18-1 1.
2. Sēlijas SS 1 0:5 0:5 0:5 0 0-15 4.
3. Rēzeknes Novada SS 1 0:3 5:0 2:1 6 7-4 2.
4. Daugavpils FS 2 1:10 5:0 1:2 3 7-12 3.

 

Nr "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Rēzeknes Novada SS 2 0:5 1:7 1:3 2:0 3 4-15 4.
2. Daugavpils FS 1 5:0 5:2 2:0 5:1 12 17-3 1.
3. Augšdaugavas NSS 7:1 2:5 3:4 6:4 6 18-14 3.
4. Sēlijas SS 2 3:1 0:2 4:3 6:2 9 13-8 2.
5. Līvānu BJSS 0:2 1:5 4:6 2:6 0 7-19 5.

 

Nr 1.-4.VIETA 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 3:0 5:0 7:1 9 15-1 1.
2. Rēzeknes Novada SS 1 0:3 1:4 10:1 3 11-8 3.
3. Daugavpils FS 1 0:5 4:1 2:0 6 6-6 2.
4. Sēlijas SS 2 1:7 1:10 0:2 0 2-19 4.

 

Vārtu guvēji Preiļu BJSS komandā - Rainers Urujevs (9), Ņikita Skutelis (6), Roberts Makejevs (4),

Romāns Palenkovs (2), Renāts Turčinskis (2), Kristers Šņepsts (1), Aleks Upenieks (1)

 

 

 

Turnīra simboliskajā izlasē tika iekļauts Preiļu BJSS spēlētājs Ņikita Skutelis


U-14 grupa (2009.dz.g.), Malta 2023. gada 21.-22. janvāris

1.rindā - Rainers Stulpiņš, Rodrigo Upenieks, Kristers Bidzāns-Vadeiša, Romāns Zagrebajevs, Raitis Valters.

2.rindā - Mareks Dronga, Daniils Antonovs, Ervīns Strods, Andrejs Vaivods, Nauris Opolais, Nikolass Maksimovs,

treneris Viktors Martinovs

Nr "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 9:0 6:2 18:0 9 23-2 1.
2. Daugavpils FS 1 0:9 3:9 3:1 3 6-19 3.
3. Līvānu BJSS 2:6 9:3 6:1 6 17-10 2.
4. Sēlijas SS 2 0:18 1:3 1:6 0 2-27 4.

 

Nr "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. Augšdaugavas NSS 4:0 7:1 5:4 9 16-5 1.
2. Sēlijas SS 1 0:4 2:1 2:4 3 4-9 3.
3. Rēzeknes Novada SS 1:7 1:2 1:2 0 3-11 4.
4. Daugavpils FS 2 4:5 4:2 2:1 6 10-8 2.

 

Nr 1. - 4. vieta 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 6:2 9:0 6:1 9 21-3 1.
2. Līvānu BJSS 2:6 6:1 4:1 6 12-8 2.
3. Augšdaugavas NSS 0:9 1:6 5:4 3 6-19 3.
4. Daugavpils FS 2 1:6 1:4 4:5 0 6-15 4.

Preiļu BJSS komandā vārtus guva - Andrejs Vaivods (19), Raitis Valters (8), Ervīns Strods (6), Romāns Zagrebajevs (5), Rodrigo Upenieks (5), Daniils Antonovs (4), Nikolass Maksimovs (1)

Turnīra simboliskajā izlasē tika iekļauts Preiļu BJSS spēlētājs Daniils Antonovs (attēlā)


U-13 grupa (2010.dz.g.), Preiļi 2023. gada 28.-29. janvāris

Preiļu BJSS-1

1. rindā - Dairis Slūka, Artūrs Mūrnieks, Juliāns Zīmelis, Bruno Bekešs, Romāns Zagrebajevs, Iļja Ondzuļs. 

2.rindā - treneris Dainis Binders, Arnis Pokšāns, Toms Mālnieks, Meinards Zalāns, Raivis Kivlenieks, Raitis Lacs, Kristers Elsts.

Preiļu BJSS - 2

1.rindā - Pāvels Skačkovs, Rodrigo Upenieks, Daniels Repša, Raitis Valters.

2.rindā - treneris Viktors Martinovs, Mareks Vīksna, Nils Matvejevs, Matīss Madernieks, Georgijs Isajevs, Renārs Smukša

Nr "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Daugavpils FS 3 2:0 5:0 1:4 0:3 6 8-7 3.
2. Preiļu BJSS 1
0:2 1:0 1:5 0:5 3 2-12 4.
3. Sēlijas SS 2 0:5 0:1 1:5 0:7 0 1-18 5.
4. Rēzeknes Novada SS 2 4:1 5;1 5:1 2:2 10 16-5 2.
5. FK Krāslava 3:0 5;0 7:0 2:2 10 17-2 1.

 

Nr "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. Augšdaugavas NSS 3:2 1:3 0:7 3 4-12 3.
2. Sēlijas SS 1 2:3 1:4 0:4 0 3-11 4.
3. Rēzeknes Novada SS 1 3:1 4:1 0:7 6 7-9 2.
4. Daugavpils FS 2 7:0 4:0 7:0 9 18-0 1.

 

Nr "C" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. Sēlijas SS 3 0:12 0:1 0:4 0 0-17 4.
2. Daugavpils FS 1 12:0 6:0 3:0 9 21-0 1.
3. Līvānu BJSS 1:0 0:6 1:2 3 2-8 3.
4. Preiļu BJSS 2 4:0 0:3 2:1 6 6-4 2.

 

Nr 1. - 6. vieta 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. FK Krāslava 2:2 0:0 4:0 1:2 2:0 8 9-4 3.
2. Rēzeknes Novada SS 2
2:2 2:3 7;0 2:6 2:0 7 15-11 4.
3. Daugavpils FS 2 0:0 3:2 7:0 2:2 0:0 9 12-4 2.
4. Rēzeknes Novada SS 1 0:4 0:7 0:7 1:9 0:5 0 1-32 6.
5. Daugavpils FS 1 2:1 6:2 2:2 9:1 3:0 13 22-6 1.
6. Preiļu BJSS 2 0:2 0:2 0:0 5:0 0:3 4 5-7 5.

Preiļu BJSS 2 komandas labā vārtus guva:

Raitis Valter (5), Rodrigo Upenieks (4), Nils Matvejevs (1), Pāvels Skačkovs (1)

Nr 7. - 12. vieta 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Daugavpils FS 3 2:0 8:0 5:0 3:0 7:0 15 25-0 7.
2. Preiļu BJSS 1 0:2 4:0 1:0 4:1 5:0 12 14-3 8.
3. Augšdaugavas NSS
0:8 0:4 3:2 2:6 2:2 4 7-22 10.
4. Sēlijas SS 1 0:5 0:1 2:3 0:2 2:1 3 4-12 11.
5.

Līvānu BJSS

0:3 1:4 6:2 2:0 1:0 9 10-9 9.
6. Sēlijas SS 3
0:7 0:5 2:2 1:2 0:1 1 3-17 12.

Preiļu BJSS 1 komandas labā vārtus guva:

Kristers Elsts (4), Juliāns Zīmelis (4), Romāns Zagrebajevs (3), Raitis Lacs (2), Bruno Bekešs (1), Toms Mālnieks (1), Iļja Ondzuļs (1)


U-12 grupa (2011.dz.g.), Preiļi 2023. gada 4.-5. februāris

Preiļu BJSS komanda

1.rindā - Dairis Slūka, Bruno Bekešs, Emīls Šņepsts, Ernests Kotāns, Raitis Valters.

2. rindā - Patriks Vutnāns-Kojāns, Juliāns Zīmelis, Iļja Ondzuļs, Matīss Madernieks, Uvis Vilcāns, Pāvels Skačkovs, treneris Dainis Binders

 

Nr "A" grupa 1. 2. 3. 4. P V
1. Līvānu BJSS 9:3 2:0 1:3 6 13-6 2.
2. Sēlijas SS 2 3:9 2:6 0:11 0 5-26 4.
3. Daugavpils FS 2 0:3 6:2 0:13 3 6-18 3.
4. Daugavpils FS 3 3:1 11:0 13:0 9 27-1 1.

 

Nr "B" grupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Preiļu BJSS 2:2 13:0 6:1 2:0 10 23-3 1.
2. Daugavpils FS 1 2:2 11:0 5:0 1:2 7 19-4 2.
3. Augšdaugavas NSS 0:13 0:11 0:1 1:9 0 1-34 5.
4. Sēlijas SS 1 1:6 0:5 1:0 7:1 6 9-12 3.
5. Daugavpils FS 2 0:2 2:1 9:1 1:7 6 12-11 4.

 

Nr 1.-4.vieta 1. 2. 3. 4. P V
1. Daugavpils FS 3 3:1 3:2 0:1 6 6-4 2.
2. Līvānu BJSS 1:3 1:3 1:7 0 3-13 4.
3. Preiļu BJSS 2:3 3:1 2:2 4 7-6 3.
4. Daugavpils FS 1 1:0 7:1 2:2 7 10-3 1.

...

Preiļu BJSS komandā vārtus guva:

Raitis Valters (10), Bruno Bekešs (7), Juliāns Zīmelis (7), Iļja Ondzuļs (2), Dairis Slūka (1), Patriks Vutnāns-Kojāns (1)

Turnīra simboliskajā izlasē tika iekļauts Preiļu BJSS vārtsargs Matīss Madernieks

...




U-11 grupa (2012.dz.g.), Malta 2023. gada 11.-12. februāris

Preiļu NBJSS

1.rindā - Gustavs Kuckājs, Timurs Serovs, Gabriels Briška, Gatis Trūps, Jēkabs Vaivods.

2.rindā - Patriks Vutnāns-Kojāns, Intars Pauniņš, Deivids Repša, Intars Vaivods, Valters Kudiņš, Miks Slūka,

Guntars Pauniņš, Ernests Kotāns.

treneris Vladimirs Točko

Nr "A" grupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Daugavpils FS 3 1:0 2:4 1:1 2:1 7 6-6 2.
2. Preiļu BJSS 0:1 0:3 0:0 3:0 4 3-4 4.
3. Daugavouks FS 4 4:3 3:0 1:1 4:0 10 12-3 1.
4. Rēzeknes NBJSS 2 1:1 0:0 1:1 4:1 6 6-3 3.
5. FK Krāslava 1:2 0:3 0:4 1:4 0 2-13 5.

...

Nr "B" grupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Augšdaugavas NSS 2:4 1:3 0:3 1:1 1 4-11 4.
2. Līvānu BJSS 1 4:2 3:0 0:1 4:0 9 11-3 2.
3. Rēzeknes NBJSS 1 3:1 0:3 0:2 2:1 6 5-7 3.
4. Daugavpils FS 2 3:0 1:0 2:0 3:0 12 9-0 1.
5. Rēzeknes NBJSS 4 1:1 0:4 1:2 0:3 1 2-10 5.

...

Nr "C" grupa 1. 2. 3. 4. P V
1. Sēlijas SS 1:2 2:0 4:0 6 7-2 2.
2. Daugavpils FS 1 2:1 6:0 10:0 9 18-1 1.
3. Līvānu BJSS 2 0:2 0:6 1:1 1 1-9 3.
4. Rēzeknes NBJSS 3 0:4 0:10 1:1 1 1-15 4.

...

Nr 1. - 6. vieta 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Daugavpils FS 4 4:2 3:6 2:1 0:1 2:0 9 11-10 3.
2. Daugavpils FS 3 2:4 0:9 3:5 0:5 3:0 3 8-23 5.
3. Daugavpils FS 2 6:3 9:0 1:0 2:3 6:0 12 24-6 2.
4. Līvānu BJSS 1 1:2 5:3 0:1 0:1 6:0 6 12-7 4.
5. Daugavpils FS 1 1:0 5:0 3:2 1:0 2:1 15 12-3 1.
6. Sēlijas SS 0:2 0:3 0:6 0:6 1:2 0 1-19 6.

...

Nr 7. - 12. vieta 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Rēzeknes NBJSS 2 0:0 1:5 6:1 2:0 3:0 10 11-6 9.
2. Preiļu BJSS 0:0 2:0 3:0 3:0 4:0 13 12-0 7.
3. Rēzeknes NBJSS 1 5:1 0:2 3:1 0:0 2:0 10 10-4 8.
4. Augšdaugavas NSS 1:6 0:3 1:3
0:1 1:4 0 3-17 12.
5. Līvānu BJSS 2 0:2 0:3 0:0 1:0 1:1 5 2-6 10.
6. Rēzeknes NBJSS 3 0:3 0:4 0:2 4:1 1:1 4 5-11 11.

...

 

 


U-10 grupa (2013.dz.g.), Preiļi 2023. gada 18.-19. februāris

1.rindā - Timurs Serovs, Gustavs Kuckājs, Ričards Vutnāns-Kojāns,  Oļģerts Ērglis, ...

2.rindā - Gatis Trūps, Valters Kudiņš, Intars Pauniņš, Guntars Pauniņš, Artjoms Filatovs, Deivids Repša

treneris Vladimirs Točko

 

Nr "A" grupa 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Daugavpils FS 1 5:1 8:1 1:3 4:1 9 18-6 2.
2. Daugavpils FS 3 1:5 8:2 0:8 0:5 3 9-20 4.
3. Sēlijas SS 2 1:8 2:8 0:13 2:6 0 5-35 5.
4. Rēzeknes NSS 2 3:1 8:0 13:0 6:3 12 30-4 1.
5. Augšdaugavas NSS 1 1:4 5:0 6:2 3:6 6 1512 3.

 

Nr "B" grupa 1. 2. 3. 4. P V
1. Augšdaugavas NSS 2 1:7 3:0 0:4 3 4-11 3.
2. Sēlijas SS 1 7:1 9:0 0:0 7 16-1 1.
3. Daugavpils FS 4 0:3 0:9
1:11 0 1-23 4.
4. Daugavpils FS 2 4:0 0:0 11:1 7 15-1 2.

 

Nr "C" grupa 1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknes NSS 1 0:1 0:7 1:4 0 1-12 4.
2. Daugavpils FS 5 1:0 0:5 2:1 6 3-6 2.
3. Līvānu BJSS 7:0 5:0 4:3 9 16-3 1.
4. Preiļu BJSS 4:1 1:2 3:4 3 8-7 3.

 

Nr 1.-6.v. 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Rēzeknes NSS 2 3:1 6:0 2:0 1:3 1:3 9 13-7 3.
2. Daugavpils FS 1 1:3 3:2 3:2 1:1 1:2 7 9-10 4.
3. Sēlijas SS 1 0:6 2:3 0:0 1:4 0:5 1 3-18 6.
4. Daugavpils FS 2 0:2 2:3 0:0 1:3 1:2 1 4-10 5.
5. Līvānu BJSS 3:1 1:1 4:1 3:1 5:0 13 16-4 1.
6. Daugavpils FS 5 3:1 2:1 5:0 2:1 0:5 12 12-8 2.

 

Nr 7.-12.v. 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Augšdaugavas NSS 1 5:0 2:0 7:1 1:3 4:1 12 19-5 8.
2. Daugavpils FS 3 0:5 3:0 7:1 1:3 6:2 9 17-11 9.
3. Augšdaugavas NSS 2 0:2 0:3 3:0 0:4 0:0 4 3-9 10.
4. Daugavpils FS 4 1:7 1:7 0:3 0:5 0:3 0 2-25 12.
5. Preiļu BJSS 3:1 3:1 4:0 5:0 4:1 15 18-3 7.
6. Rēzeknes NSS 1 1:4 2:6 0:0 3:0 1:4 4 7-14 11.

 

 

 

 

 

 

 

 

..