NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 24.02.2024. - 25.02.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U9, Svente
  • 02.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U8, Malta
  • 03.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U7, Preiļu BJSS
  • 09.03.2024. 10:00
    Pavasara Kauss U10, 1.p-skola
2008

LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

„U - 18" GRUPA (1990. - 91. DZ.G.)

PREIĻI, 2008. GADA 19. - 20. JANVĀRIS

 

Nr.

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

P

V

1.

PREIĻI

 

8:4

3:1

5:1

9:1

11:1

14:1

18

50-9

I

2.

„BLĀZMA" 1

4:8

 

3:1

6:1

13:0

9:0

12:1

15

47-11

II

3.

„BLĀZMA" 2

1:3

1:3

 

0:2

6:5

4:2

5:1

9

17-16

III

4.

JĒKABPILS

1:5

1:6

2:0

 

6:6

3:4

8:1

7

21-22

4.

5.

LĪVĀNI

1:9

0:13

5:6

6:6

 

3:2

5:4

7

20-40

5.

6.

VIESĪTE

1:11

0:9

2:4

4:3

2:3

 

3:2

6

12-32

6.

7.

PĻAVIŅAS

1:14

1:12

1:5

1:8

4:5

2:3

 

0

10-47

7.

 

REZULTATĪVĀKIE SPĒLĒTĀJI KOMANDĀ

ERVĪNS VEIGULIS - 12, EDGARS AIZPURVIETIS - 11, GUNTARS SĒRMAIS - 9


„U - 16" GRUPA (1992. DZ.G.)  

 

 VARAKĻĀNI, 2008. GADA 26. - 27. JANVĀRIS

Nr.

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

„BLĀZMA"

 

5:2

10:7

5:1

13:2

7:1

15

40-13

I

2.

VIĻĀNI

2:5

 

8:5

13:0

10:0

8:1

12

41-11

II

3.

PREIĻI

7:10

5:8

 

10:2

9:2

6:4

9

37-26

III

4.

VIESĪTE

1:5

0:13

2:10

 

6:6

2:1

4

11-35

4.

5.

JĒKABPILS

2:13

0:10

2:9

6:6

 

4:3

4

14-41

5.

6.

PĻAVIŅAS

1:7

1:8

4:6

1:2

3:4

 

0

10-27

6.

 

 

 


 

 

 

 

 

 REZULTATĪVĀKIE SPĒLĒTĀJI KOMANDĀ

EDGARS AIZPURVIETIS - 18, ALEKSANDRS JUBELS - 7, EGILS BROKS - 5

 


„U - 15" GRUPA (1993. DZ.G.)

PREIĻI, 2008. GADA 2. - 3. FEBRUĀRIS

Nr.

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

6.

P

V

1.

PREIĻI

 

5:2

10:2

10:2

9:0

8:0

15

42-6

I

2.

ILŪKSTE

2:5

 

5:0

3:2

5:1

5:1

12

20-9

II

3.

JĒKABPILS

2:10

2:5

 

2:2

5:0

3:1

7

12-18

III

4.

„BLĀZMA" 2

2:10

2:3

2:2

 

1:0

2:2

5

9-17

4.

5.

PĻAVIŅAS

0:9

1:5

0:5

0:1

 

2:0

3

3-20

5.

6.

„BLĀZMA" 1

0:8

1:5

1:3

2:2

0:2

 

1

4-20

6.

 

REZULTATĪVĀKIE SPĒLĒTĀJI KOMANDĀ

VLADISLAVS HVECKOVIČS - 13, KONSTANTĪNS STABULNIEKS - 10, EGILS BROKS - 9, MATĪSS BABRIS - 6
„U - 14" GRUPA (1994. DZ.G.)

RĒZEKNE, 2008. GADA 9. - 10. FEBRUĀRIS

 

 

„A" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

P

V.Ā.

V

1

Daugavpils 1

 

 3:4

4:1 

4:1 

11-6 

II 

2

Preiļi

 4:3

 

8:0 

2:2 

14-5 

3

"Blāzma" 2

 1:4

0:8

 

0:4 

1-16 

4. 

4

"Blāzma" 3

 1:4

2:2 

4:0 

 

7-6 

III 

 


 

 

„B" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

P

V.Ā.

V

1

Daugavpils 2

 

 3:5

7:2 

12:2 

22-9 

II 

2

"Blāzma" 1 

 5:3

 

2:0 

10:0 

17-3 

3

Ilūkste

 2-7

0:2 

 

5:3 

7-12 

III 

4

Līvāni

 2:12

0:10 

3:5 

 

5-27 

4. 

 


 

1/4 FINĀLS

PREIĻI - LĪVĀNI

7:0

1/4 FINĀLS

DAUGAVPILS 1 - ILŪKSTE

6:1

1/4 FINĀLS

BLĀZMA 1 - BLĀZMA 2

8:0

1/4 FINĀLS

DAUGAVPILS 2 - BLĀZMA 3

6:0

1/2 FINĀLS (5.-8. V)

BLĀZMA 3 - LĪVĀNI

13:2

1/2 FINĀLS (5.-8.V)

BLĀZMA 2 - ILŪKSTE

3:2

1/2 FINĀLS (1.-4.V)

DAUGAVPILS 2 - PREIĻI

1:0

1/2 FINĀLS (1.-4.V)

BLĀZMA 1 - DAUGAVPILS 1

4:0

PAR 7. - 8. V.

ILŪKSTE - LĪVĀNI

10:0

PAR 5. - 6. V.

BLĀZMA 3 - BLĀZMA 2

3:1

PAR 3. - 4. V

DAUGAVPILS 1 - PREIĻI

4:0

PAR 1. - 2. V.

BLĀZMA 1 - DAUGAVPILS 2

2:2 (4:3)

  REZULTATĪVĀKAIS SPĒLĒTĀJS KOMANDĀ - INGMĀRS JERMAKOVIČS - 9


 „U - 13" GRUPA (1995. DZ.G.)

JĒKABPILS, 2008. GADA 16. - 17. FEBRUĀRIS

 

 

„A" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

5

P.

V.Ā.

V.

1

Daugavpils 1

 

 5:0

4:0 

9:0 

3:1 

12 

21-1 

2

Malta

 0:5

 

1:2 

0:1 

0:0 

1-8 

4. 

3

Jēkabpils 1

 0:4

2:1 

 

0:0 

6:1 

8-6 

II 

4

Preiļi

 0:9

1:0 

0:0 

 

2:1 

3-10 

III 

5

Ilūkste

1:3 

0:0 

1:6 

1:2 

 

3-11 

5. 

 


 

 

„B" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

5

P.

VĀ.

V.

1

Daugavpils 2

 

 0:1

0:0 

3:1 

5:1 

8-3 

III 

2

Daugavpils 3

 1:0

 

2:0 

5:0 

14:0 

12 

22-0 

3

"Blāzma"

 0:0

0:2 

 

3:0 

8:1 

11-3 

II 

4

Jēkabpils 2

1:3 

0:5 

0:3 

 

1:0 

2-11 

4. 

5

Pļaviņas

 1:5

0:14 

1:8 

0:1 

 

2-28 

5. 

 


  

 

A4-B5

MALTA - PĻAVIŅAS

4:0

B4-A5

JĒKABPILS 2 - ILŪKSTE

0:5

A2-B3

JĒKABPILS 1 - DAUGAVPILS 2

2:3

B2-A3

BLĀZMA - PREIĻI

1:1 (3:2)

1/2 FINĀLS

DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA

9:0

1/2 FINĀLS

DAUGAVPILS 3 - DAUGAVPILS 2

1:0

PAR 9.-10.V.

PĻAVIŅAS - JĒKABPILS 2

1:0

PAR 7.-8. V.

ILŪKSTE - MALTA

1:1 (2:1)

PAR 5.-6. V.

JĒKABPILS 1 - PREIĻI

3:0

PAR 3.-4. V.

BLĀZMA - DAUGAVPILS 2

1:0

PAR 1.-2. V.

DAUGAVPILS 3 - DAUGAVPILS 1

1:1 (2:1)

 


„U - 12" GRUPA (1996. DZ.G.)  

DAUGAVPILS, 2008. GADA 23. - 24. FEBRUĀRIS

 

 

„A" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

5

P

V.Ā.

V

1

Daugavpils 1

 

 5:0

4:0 

4:0 

11:0 

12 

24-0 

2

"Blāzma" 2

0:5 

 

1:2 

0:1 

5:0 

6-8 

4. 

3

Viļāni

0:4 

2:1 

 

1:2 

4:0 

7-7 

III 

4

Jēkabpils

0:4 

1:0 

2:1 

 

1:1 

4-6 

II 

5

Pļaviņas

0:11 

0:5 

0:4 

1:1 

 

1-21 

5. 

 

 


 

 

 

„B" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

P

V.Ā.

V

1

Daugavpils 2

 

 0:2

2:3 

3:0 

5-5 

III 

2

Daugavpils 3

2:0 

 

1:1 

4:0 

7-1 

3

Preiļi

3:2 

1:1 

 

1:1 

5-4 

II 

4

"Blāzma" 1

 0:3

 0:4

 1:1

 

1-8 

4. 

 


 

 

 

1/4 FINĀLS

VIĻĀNI - PREIĻI

6:0

1/4 FINĀLS

DAUGAVPILS 2 - JĒKABPILS

4:1

1/4 FINĀLS

DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA 1

14:0

1/4 FINĀLS

DAUGAVPILS 3 - BLĀZMA 2

6:2

1/2 FINĀLS (5. - 8. V.)

PREIĻI - BLĀZMA 1

4:2

1/2 FINĀLS (5. - 8. V.)

JĒKABPILS - BLĀZMA 2

5:3

1/2 FINĀLS (1. - 4.V.)

DAUGAVPILS 1 - VIĻĀNI

10:0

1/2 FINĀLS (1. - 4. V.)

DAUGAVPILS 3 - DAUGAVPILS 2

4:1

PAR 7. - 8. V.

BLĀZMA 2 - BLĀZMA 1

4:0

PAR 5. - 6. V.

JĒKABPILS - PREIĻI

1;0

PAR 3. - 4. V.

DAUGAVPILS 2 - VIĻĀNI

2:1

PAR 1. - 2. V.

DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 3

4:2

 


„U - 11" GRUPA (1996. DZ.G.)   

JĒKABPILS, 2008. GADA 1. - 2. MARTS

 

 

„A" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

5

P

V.Ā.

V

1

Daugavpils 1

 

 5:1

6:0 

4:0 

8:0 

12 

23-1 

2

Jēkabpils 1

 1:5

 

1:0 

3:0 

4:0 

9-5 

II 

3

"Blāzma" 2

 0:6

0:1 

 

1:0 

0:3 

1-10 

4. 

4

"Blāzma" 3

 0:4

0:3 

0:1 

 

1:1 

1-9 

5. 

5

Preiļi

0:8 

0:4 

3:0 

1:1 

 

4-13 

III 

 

 

 


 

 

 

 

„B" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

5

P

V.Ā.

V

1

"Blāzma" 1

 

 1:1

 2:1

7:0

4:0 

10 

14-2 

2

Daugavpils 2

 1:1

 

2:1 

2:0 

2:1 

10 

7-3 

II 

3

Daugavpils 3

 1:2

1:2 

 

3:0 

1:3 

6-7 

4. 

4

Jēkabpils 2

0:7 

0:2 

0:3 

 

1:3 

1-15 

5. 

5

Pļaviņas

 0:4

1:2 

3:1 

3:1 

 

7-8 

III 

 

 

 

 

A4-B5

BLĀZMA 2 - JĒKABPILS 2

3:0

B4-A5

DAUGAVPILS 3 - BLĀZMA 3

1:2

A2-B3

JĒKABPILS 1 - PĻAVIŅAS

3:1

B2-A3

DAUGAVPILS 2 - PREIĻI

5:1

1/2 FINĀLS

DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2

7:0

1/2 FINĀLS

BLĀZMA 1 - JĒKABPILS 1

4:0

PAR 9. - 10. V.

JĒKABPILS 2 - DAUGAVPILS 3

1:0

PAR 7. - 8. V.

BLĀZMA 3 - BLĀZMA 2

2:1

PAR 5. - 6. V.

PREIĻI - PĻAVIŅAS

5:4

PAR 3. - 4. V.

JĒKABPILS 1 - DAUGAVPILS 2

3:0

PAR 1. - 2. V.

DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA 1

7:1

 

 

 

 REZULTATĪVĀKAIS SPĒLĒTĀJS KOMANDĀ - IĻJA MITROFANOVS - 6

 


U - 10" GRUPA (1998. DZ.G.)

 

RĒZEKNE, 2008. GADA 8. - 9. MARTS

 

„A" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

5

6

P

V.Ā.

V

1

"Blāzma" 1

 

 7:0

2:1 

4:0 

11:1 

3:0 

15 

27-2 

2

"Blāzma" 2

0:7 

 

0:3 

0:0 

3:1 

2:0 

5:11 

III 

3

Daugavpils 2

1:2 

3:0 

 

 4:0

2:1 

2:0 

12 

12-3 

II 

4

Preiļi 1

 0:4

 0:0

0:4 

 

2:4 

2:0 

4-12 

5. 

5

Preiļi 2

 1:11

 1:3

 1:2

4:2 

 

6:0 

13-18 

4. 

6

Ilūkste

 0:3

 0:2

0:2 

0:2 

0:6 

 

0-15 

6.


 

 

 

 

„B" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

5

6

P

V

1

Daugavpils 1

 

3:0

2:3 

5:0 

4:0 

3:0 

12 

17-3 

II 

2

Daugavpils 3

0:3 

 

0:2 

10:0 

2:0 

6:0 

18-5 

III 

3

Jēkabpils 1

3:2 

2:0 

 

1:1 

1:0 

7:0 

13 

14-3 

4

Jēkabpils 2

0:5 

0:10 

1:1 

 

4:2 

2:0 

7-18 

4. 

5

Līvāni

 0:4

0:2 

0:1 

2:4 

 

3:0 

5-11 

5. 

6

"Blāzma" 3

 0:3

0:6 

0:7 

0:2 

0:3 

 

0-21 

6.


 

 

 

1/2 F (A1 - B2)

BLĀZMA 1 - DAUGAVPILS 1

1:1 (2:1)

1/2 F (B1 - A2)

JĒKABPILS 1 - DAUGAVPILS 2

1:1 (2:3)

PAR 11.- 12. V. (A6 - B6)

BLĀZMA 3 - ILŪKSTE

2:0

PAR 9. - 10. V. (A5 - B5)

PREIĻI 1 - LĪVĀNI

3:1

PAR 7. - 8. V. (A4 - B4)

PREIĻI 2 - JĒKABPILS 2

4:0

PAR 5. - 6. V. (A3 - B3)

DAUGAVPILS 3 - BLĀZMA 2

3:1

PAR 3. - 4. V.

JĒKABPILS 1 - DAUGAVPILS1

1:0

PAR 1. - 2. V.

BLĀZMA 1 - DAUGAVPILS 2

5:1

REZULTATĪVĀKIE SPĒLĒTĀJI 2. KOMANDĀ - RENĀRS VANAGS - 8, MIKS BABRIS - 6


„U - 9" GRUPA (1999. DZ.G.)

PREIĻI, 2008. GADA 15. - 16. MARTS

 

„A" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

5

P

VĀ.

V

1

Preiļi

 

 7:2

2:0 

11:2 

5:1 

12 

25-5 

2

Daugavpils 2

2:7 

 

1:1 

4:0 

0:1 

7-9 

4. 

3

Daugavpils 3

 0:2

 1:1

 

1:1 

4:0 

6-4 

III 

4

Jēkabpils 2

 2:11

0:4 

1:1 

 

0:2 

3-18 

5. 

5

Blāzma

 1:5

1:0 

0:4 

2:0 

 

4-9 

II 


 

 

 

 

„B" APAKŠGRUPA

1

2

3

4

P

VĀ.

V

1

Daugavpils 1

 

 1:0

10:0 

5:0 

16-0 

2

Jēkabpils 1

0:1 

 

3:0 

6:0 

9-1 

II 

3

Viļāni

 0:10

0:3 

 

5:1 

5-14 

III 

4

Malta

0:5 

0:6 

1:5 

 

1-16 

4


 

1/4 FINĀLS

BLĀZMA - VIĻĀNI

1:0

1/4 FINĀLS

DAUGAVPILS 3 - JĒKABPILS 1

1:1 (4:3)

1/4 FINĀLS

DAUGAVPILS 1 - DAUGAVPILS 2

7:2

1/4 FINĀLS

PREIĻI - MALTA

6:0

1/2 FINĀLS (5. - 8. V.)

DAUGAVPILS 2 - VIĻĀNI

3:0

1/2 FINĀLS (5. - 8. V)

JĒKABPILS 1 - MALTA

4:1

1/2 FINĀLS (1. - 4. V.)

DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA

5:2

1/2 FINĀLS (1. - 4. V.)

PREIĻI - DAUGAVPILS 3

8:0

PAR 7. - 8. V

MALTA - VIĻĀNI

1:0

PQR 5. - 6. V.

JĒKABPILS 1 - DAUGAVPILS 2

5:2

PAR 3. - 4. V.

BLĀZMA - DAUGAVPILS 3

3:0

PAR 1. - 2. V.

PREIĻI - DAUGAVPILS 1

6:4

 

REZULTATĪVĀKIE SPĒLĒTĀJI KOMANDĀ

RENĀRS VANAGS - 15, VALTERS REINIS - 11, MIKS BABRIS - 6, KRISTOFERS TICSONS - 6

 

 

 


„U - 8" GRUPA (2000. DZ.G.)

JĒKABPILS, 2008. GADA 22. - 23. MARTS

 

 

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

P

V.Ā.

V

1

Daugavpils 1

 

 5:0

 6:1

 10:0

 16:0

11:1 

23:0 

 18

 71-2

2

Daugavpils 2

 0:5

 

 9:1

 7:1

 7:1

 10:0

 16:0

15 

49-8 

II 

3

"Blāzma" 1

1:6 

 1:9

 

 8:1

8:1 

 3:0

 21:0

 12

42-17 

 III

4

Jēkabpils 1

0:10 

 1:7

1:8 

 

 4:1

 2:0

 4:0

 9

 12-26

4. 

5

Preiļi

 0:16

 1:7

1:8 

1:4 

 

 4:1

 12:0

 6

19-36 

5. 

6

"Blāzma" 2

 1:11

0:10 

 0:3

 0:2

 1:4

 

 2:0

4-30 

6. 

7

Jēkabpils 2

 0:23

0:16 

0:21 

 0:4

 0:12

 0:2

 

 0

0-78 

7.

 

 REZULTATĪVĀKAIS SPĒLĒTĀJS PREIĻU KOMANDĀ - RAINERS TRUBAČS - 6 


VECGADA KAUSS - 2008

"U - 13" GRUPA (1995. dz.g.)

Preiļi 2008. gada 29. decembris

 

Nr. "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. P V
1. BLĀZMA 1 2:0 1:1 4 3-1 I
2. PREIĻI 0:2 2:2 1 2-4 III
3. ILŪKSTE 1:1 2:2 2 3-3 II

 

 

 

Nr. "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. P V
1. MALTA 1:4 5:1 3 6-5 I
2. BLĀZMA 2 4:1 1:3 3 5-4 II
3. JĒKABPILS 1:5 3:1 3 4-6 III

 

 

 

1/2 FINĀLS

BLĀZMA 1 - BLĀZMA 2

1:1 (2:3)

1/2 FINĀLS MALTA - ILŪKSTE 2:2 (0:1)
PAR 5. - 6. VIETU JĒKABPILS - PREIĻI 4:2
PAR 3. - 4. VIETU BLĀZMA 1 - MALTA 3:0
PAR 1. - 2. VIETU ILŪKSTE BLĀZMA 2 1:1 (3:2)

LATGALES KAUSS 2008

"U - 10" (1998. g.dz.)

Preiļi, 2008. gada 27. - 28. decembrī

 PREIĻU KOMANDA

priekšplānā - Arnis Matvejevs, 1. rindā - Lauris Stabulnieks, Miks Babris, Renārs Vanags, Nauris Vigulis, 2. rindā - Aldis Džeriņš, Aivis Dančauska, Raimonds Rubins, Valters Reinis, komandas treneri - Viktors Martinovs, Imants Babris.

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

LAURIS STABULNIEKS - 12

 MIKS BABRIS - 6

RENĀRS VANAGS - 3

VALTERS REINIS - 2

RAIMONDS RUBINS - 1

 

 

Nr. "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. FK VALMIERA 2:2 3:5 1:8 1 6-15 4.
2. PASVALIS (LIETUVA) 2:2 4:2 4:1 7 10-5 I
3. SK BLĀZMA (RĒZEKNE) 5:3 2:4 1:4 3 8-11 III
4. PREIĻU BJSS 8:1 1:4 4:1 6 13-6 II

 

 

 

Nr. "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. DAUGAVPILS BJSS 5:3 1:1 1:1 5 7-5 I
2. JELGAVAS BJSS            3:5 0:5 7:3 3 10-13 4.
3. JĒKABPILS RSS 1:1 5:0 0:1 4 6-2 III
4. LĪVĀNU BJSS 1:1 3:7 1:0 4 5-8 II

 

 

 

1/4 FINĀLS PASVALIS - JELGAVA 3:0
1/4 FINĀLS PREIĻI - JĒKABPILS 1:1 (2:3)
1/4 FINĀLS DAUGAVPILS - VALMIERA 1:1 (1:3)
1/4 FINĀLS LĪVĀNI - BLĀZMA 1:1 (1:2)
1/2 FINĀLS (5. - 8. V.) PREIĻI - DAUGAVPILS 6:2
1/2 FINĀLS (5. - 8. V.) JELGAVA - LĪVĀNI 2:1
1/2 FINĀLS (1. - 4. V.) PASVALIS - BLĀZMA 3:1
1/2 FINĀLS (1. - 4. V.) VALMIERA - JĒKABPILS 2:0
PAR 7. - 8. VIETU DAUGAVPILS - LĪVĀNI 5:0
PAR 5. - 6. VIETU PREIĻI - JELGAVA 4:2
PAR 3. - 4. VIETU BLĀZMA - JĒKABPILS 2:0
PAR 1. - 2. VIETU PASVALIS - VALMIERA 4:1

 

 

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

 

POZĪCIJA VĀRDS, UZVĀRDS KOMANDA
VĀRTSARGS VLADISLAVS BARAŅENKOVS LĪVĀNI
AIZSARGS ŅIKITA RAKELS JĒKABPILS
AIZSARGS DŽIUGAS SLAVINSKAS PASVALIS
UZBRUCĒJS LAURIS STABULNIEKS PREIĻI
UZBRUCĒJS RALFS MIGLA VALMIERA

 

 

 TEHNISKO ELEMENTU SACENSĪBU UZVARĒTĀJI

 

  ŽONGLĒŠANA BUMBAS VADĪŠANA SITIENI UZ PRECIZITĀTI
1. VIETA MIKS BABRIS (PREIĻI) MIKS BABRIS (PREIĻI) MIKS BABRIS (PREIĻI)
2. VIETA DOVIDAS KIGAS (PASVALIS) VALĒRIJS MINALTA (JELGAVA) AIVIS DANČAUSKA (PREIĻI)
3. VIETA PAULIS PAVLOVIČS (VALMIERA) ŅIKITA RAKELS (JĒKABPILS) VALTERS REINIS (PREIĻI)

 


LATGALES KAUSS TELPU FUTBOLĀ 2008

"U - 9" GRUPA (1999.DZ.G.)

Preiļi, 2008. gada 20. - 21. decembris

Preiļu komanda - 2. vietas ieguvēja

1. rindā - Armands Rusiņš, Renārs Vanags, Miks Babris, Dairis Litavnieks, 2. rindā - Kristofers Ticsons, Raimonds Rubins, Arnis Matvejevs, Valters Reinis, Mārtiņš Sondors, treneris Imants Babris

 

 

Nr. KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. PREIĻI 6:4 4:2 8:0 8:2 5:0 15 31-8 I
2. SMILTENE 4:6 5:3 2:1 2:4 6:2 9 19-16 III
3. JELGAVA 2:4 3:5 2:1 1:1 2:1 7 10-12 4.
4. JĒKABPILS 0:8 1:2 1:2 1:4 1:2 0 4-18 6.
5. ŠFS (RĪGA) 2:8 4:2 1:1 4:1 3:1 10 14-13 II
6. DAUGAVPILS 0:5 2:6 1:2 2:1 1:3 3 6-17 5.

 

 

FINĀLSPĒLES

 

PAR 5. - 6. VIETU DAUGAVPILS - JĒKABPILS 0:0 (2:3)
PAR 3. - 4. VIETU SMILTENE - JELGAVA 3:0
PAR 1. - 2. VIETU ŠFS - PREIĻI 1:0

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

VALTERS REINIS - 12

MIKS BABRIS - 9

RENĀRS VANAGS - 8

RAIMONDS RUBINS - 1

ARMANDS RUSIŅŠ - 1

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE - Bogdans Samoilovs (ŠFS), Renārs Vanags (Preiļi), Ņikita Freimanis (ŠFS), Miks Babris (Preiļi), fotografēšanās brīdī klāt nebija Andrejs Kostjuks (Jelgava)

 

 

SACENSĪBAS FUTBOLA TEHNIKAS ELEMENTOS

 

  ŽONGLĒŠANA BUMBAS VADĪŠANA SITIENI UZ PRECIZITĀTI
1.V. MIKS BABRIS (PREIĻI) MIKS BABRIS (PREIĻI) RENĀRS VANAGS (PREIĻI)
2.V. REINIS PUTRĀLIS (SMILTENE) ANDREJS KOSTJUKS (JELGAVA) ANDREJS KOSTJUKS (JELGAVA)
3.V. VALTERS REINIS (PREIĻI) MĀRTIŅŠ RAKŠTELIS (SMILTENE) MIKS BABRIS (PREIĻI)

 

 

VALTERS REINISMIKS BABRISRENĀRS VANAGS


ZIEMASSVĒTKU KAUSS 2008

Preiļi, 2008. gada 19. decembrī

PVĢ komanda - kausa ieguvēja.

1. rindā - Jānis Lozda, Mārtiņš Zarāns, Guntis Rubenis, Jānis Jaudzems, 2. rindā - skolotājs Felikss Pušņakovs, Lauris Vilcāns, Aleksandrs Jubels, Edgars Vanags, Nauris Ivanāns.

 

Nr. "A" grupa 1. 2. 3. P V
1. STUDENTI 3:2 2:3 3 5-5 II
2. 2. VIDUSSKOLA     2:3 8:5 3 10-8 I
3. 1. PAMATSKOLA 3:2 5:8 3 8-10 III

 

 

 

Nr. "B" grupa 1. 2. 3. P V
1. PVĢ 4:2 4:2 6 8-4 I
2. POLICIJA 2:4 3:1 3 5-5 II
3. ARODVIDUSSKOLA 2:4 1:3 0 3-7 III

 

 

 

1/2 FINĀLS 2. VIDUSSKOLA - POLICIJA 5:2
1/2 FINĀLS PVĢ - STUDENTI 4:1
PAR 5. - 6. VIETU ARODVIDUSSKOLA - 1. PAMATSKOLA 3:3 (2:0)
PAR 3. - 4. VIETU STUDENTI - POLICIJA 8:6
PAR 1. - 2. VIETU PVĢ - 2. VIDUSSKOLA 4:0

"JĒKABPILS ZVAIGZNĪTE" - 2008

U - 10 GRUPA (1998.dz.g.)

Jēkabpils 2008. gada 13. decembris

Preiļu komanda - 1. vietas ieguvēja

1. rindā - Miks Babris, Renārs Vanags, Lauris Stabulnieks, Nauris Vigulis, 2. rindā - Aldis Džeriņš, Arnis Matvejevs, Aivis Dančauska, Valters Reinis, treneri -  Imants Babris, Viktors Martinovs.

 

Nr. "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. JĒKABPILS 4:3 2:0 4:0 9 12-3 I
2. SMILTENE 3:4 6:1 3:1 6 12-6 II
3. SKONTO / 71. V-SKOLA (RĪGA) 0:2 1:6 3:1 3 4-9 III
4. VIESĪTE 0:4 1:3 1:3 0 2-10 4.

 

 

 

Nr. "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. DAUGAVA (RĪGA) 2:1 1:4 2:2 4 5-7 II
2. SUPER NOVA (RĪGA)                    1:2 1:2 9:2 3 11-6 III
3. PREIĻU BJSS 4:1 2:1 8:0 9 14-2 I
4. GULBENE 2:2 2:9 0:8 1 4-19 4.

 

 

 

1/4 FINĀLS DAUGAVA - SKONTO / 71. V-SKOLA 2:1
1/4 FINĀLS SUPER NOVA - SMILTENE 2:2 (2:1)
1/2 FINĀLS JĒKABPILS - DAUGAVA 2:2 (3:2)
1/2 FINĀLS PREIĻU BJSS - SUPER NOVA 4:1
PAR 7. - 8. V. VIESĪTE - GULBENE 2:1
PAR 5. - 6. V. SKONTO / 71. V-SKOLA - SMILTENE 2:0
PAR 3. - 4. V. SUPER NOVA - DAUGAVA 2:0
PAR 1. - 2. V. PREIĻU BJSS - JĒKABPILS 1:1 (2:1)

 

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ:

                                                LAURIS STABULNIEKS - 10

                                                 MIKS BABRIS - 4

                                                 RENĀRS VANAGS - 3

                                                   VALTERS REINIS - 2


ŠFS ZIEMAS KAUSS 2008

U - 9 (1999.dz.g.)

2008. gada 21. - 23. novembris, Ozolnieki

 

Preiļu komanda - 3. vietas ieguvēji ŠFS ziemas kausā - 2008.

Priekšplānā - Arnis Matvejevs,

Kristofers Ticsons, Armands Rusiņš, Miks Babris, Raimonds Rubins, Renārs Vanags, Valters Reinis, Dairis Litavnieks, Mārtiņš Sondors.

 

Nr. "A" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. ŠFS - 1 (RĪGA) 11:6 4:1 2:2 7 17-9 I
2. PREIĻU BJSS 6:11 5:2 4:2 6 15-15 II
3. FM ATEITIS 2 (VIĻŅA) 1:4 2:5 5:4 3 8-13 III
4. FC ATLETIC (TALLINA) 2:2 2:5 4:5 1 8-12 4.

 

 

 

Nr. "B" GRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. FK TUKUMS - 2000       10:0 12:0 5:2 9 27-2 I
2. VENTSPILS OC 0:10 7:0 8:3 6 15-13 II
3. FS VIĻŅA 0:12 0:7 3:5 0 3-24 4.
4. JELGAVAS BJSS 2:5 3:8 5:3 3 10-16 III

 

 

 

Nr. "C" GRUPA  1. 2. 3. 4. P V
1. LIEPĀJAS METALURGS           4:3 2:3 4:3 6 10-9 I
2. FK LEGION (TALLINA) 3:4 6:0 1:1 4 10-5 II
3. ŠFS - 2 (RĪGA) 3:2 0:6 2:3 3 5-11 4.
4. FM ATEITIS - 1 (VIĻŅA) 3:4 1:1 3:2 4 7-7 III

 

 

 

1/4 FINĀLS FK TUKUMS 2000 - FM ATEITIS 2 4:6
1/4 FINĀLS VENTSPILS OC - PREIĻU BJSS 2:4
1/4 FINĀLS ŠFS 1 - FM ATEITIS 1 3:3 (2:1)
1/4 FINĀLS LIEPĀJAS METALURGS - FK LEGION 3:7
1/2 FINĀLS (5. - 8. v) FK TUKUMS 2000 - VENTSPILS OC 3:1
1/2 FINĀLS (5. - 8. v) LIEPĀJAS METALURGS - FM ATEITIS 1 4:2
1/2 FINĀLS (1. - 4. v) ŠFS 1 - PREIĻU BJSS 4:4 (3:2)
1/2 FINĀLS (1. - 4.v) FK LEGION - FM ATEITIS 2 6:3
PAR 7. - 8. v. FM ATEITIS 1 - VENTSPILS OC 2:1
PAR 5. - 6. v. FK TUKUMS 2000 - LIEPĀJAS METALURGS 3:0
PAR 3. - 4. v. PREIĻU BJSS - FM ATEITIS 2 8:0
pAR 1. - 2. v. FK LEGION - ŠFS 1 4:0

 

TURNĪRA REZULTATĪVĀKIE SPĒLĒTĀJI PREIĻU KOMANDĀ:

MIKS BABRIS - 13 VĀRTI

VALTERS REINIS - 11 VĀRTI

RENĀRS VANAGS - 7 VĀRTI