NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 19.05.2024. 10:00
    LJČ U9, Daugavpils
  • 20.05.2024. 17:00
    LJČ U14, Preiļi-Balvi, Kooperatīva iela
  • 22.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Preiļi-Daugavpils, Kooperatīva iela
  • 28.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Ludza-Preiļi, Ludzā
2009

LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U-18" GRUPA (1991. - 92. dz.g.)

Preiļi. 2009. gada 17. - 18. janvāri

Preiļu komanda - 2. vietas ieguvēji

1. rindā - Egīls Broks, Aleksandrs Jubels        , Matīss Babris, Raivis Paškevičs, 2. rindā - treneris Vladimirs Točko, Jānis Lozda, Jānis Cakuls, Raitis Vovers, Guntis Rubenis, Raitis Upenieks.

 

Nr "A' APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1.

SK BLĀZMA 1                

7:0 4:3 8:2 9 19-5 I
2. JĒKABPILS 0:7 2:3 3:2 3 5-12 III
3. VIĻĀNI 3:4 3:2 4:1 6 10-7 II
4. PĻAVIŅAS 2:8 2:3 1:4 0 5-15 4.

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. SK BLĀZMA 2 1:2 4:2 4:0 6 9-4 II
2. PREIĻI 1 2:1 6:0 10:0 9 18-1 I
3. VIESĪTE 2:4 0:6 8:6 3 10-16 III
4. PREIĻI 2 0:4 0:19 6:8 0 6-22 4.

 

1/4 F JĒKABPILS - BLĀZMA 2 4:2
1/4 F BLĀZMA 1 - PREIĻI 2 12:0
1/4 F VIĻĀNI - VIESĪTE 5:2
1/4 F PREIĻI 1 - PĻAVIŅAS 6:1
1/2 F (5.-8.v.) BLĀZMA 2 - PREIĻI 2 6:1
1/2 F (5.-8.v.) PĻAVIŅAS VIESĪTE 3:0
1/2 F (1.-4.v.) BLĀZMA 1 - JĒKABPILS 6:1
1/2 (1.-4.v.) PREIĻI 1 - VIĻĀNI 2:0
PAR 7. - 8.v. PREIĻI 2 - VIESĪTE 3:3 (1:0)
PAR 5. - 6.v. BLĀZMA 2 - PĻAVIŅAS 3:1
PAR 3. - 4.v. JĒKABPILS - VIĻĀNI 6:1
PAR 1. - 2.v. BLĀZMA 1 - PREIĻI 1 9:1

 

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

EDVĪNS SADOVSKIS (BLĀZMA 1), VALDIS KAĻVA (BLĀZMA 1), MĀRTIŅŠ MIEZĪTIS (JĒKABPILS), ALEKSANDRS JUBELS (PREIĻI 1), attēlā nav EDGARS LOCĀNS (VIĻĀNI)


 

2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 16" GRUPA (1993. dz.g.)

Rēzekne, 2009. gada 24. - 25. janvāris

 Preiļu BJSS komanda - 3. vietas ieguvēja.

Artjoms Krotovs (priekšplānā), 1. rindā - Dairis Bufals, Konstantīns Stabulnieks, Raitis Tarasenko, Lauris Sparāns, 2. rindā - Renārs Trubačs, Artūrs Seilis, Matīss Babris, Edgars Vaivods, Aleksandrs Birjukovs.

 

 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. SK BLĀZMA 1 10:2 5:5 10:0 2:2 8 27-9 II
2. SK BLĀZMA 2 2:10 5:9 4:0 0:9 3 11-28 4.
3. DAUGAVPILS 5:5 9:5 12:4 10:5 10 36-19 I
4. PĻAVIŅAS 0:10 0:4 4:12 2:15 0 6-41 5.
5. PREIĻI 2:2 9:0 5:10 15:2 7 31-14 III

 

 

FINĀLSPĒLES

PAR 3. - 4. V. PREIĻI - BLĀZMA 2 6:1
PAR 1. - 2. V DAUGAVPILS - BLĀZMA 1 11:4

 

 

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

1. rindā - Konstantīns Stabulnieks (Preiļi), Uģis Kļaviņš (Blāzma 1), 2. rindā - Pāvels Ostrovskis (Daugavpils), Māris Jasvins (Daugavpils), Vadims Pojarkovs (Blāzma 1)


 

LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 15" GRUPĀ (1994. dz.g.)

Rēzekne, 2009. gada 31. janvāris - 1. februāris

PREIĻU BJSS - 2. VIETA

1. rindā - Dairis Bufals, Andrejs Birjukovs, Raitis Tarasenko, Ervīns Rusiņš, Lauris Sparāns, 2. rindā - Valentīns Kondratjevs, Artūrs Seilis, Aleksandrs Birjukovs, treneris Viktors Martinovs, Artjoms Krotovs, Edgars Vaivods, Ervīns Patmalnieks.

 

 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. BLĀZMA 1 3:0 2:1 2:3 3:2 5:1  12 15-7 I
2. BLĀZMA 2 0:3 1:3 3:5 1:2 2:0  3 7-13 5.
3. DAUGAVPILS 1:2 3:1 3:1 2:5 12:3  9 21-12 III
4. ILŪKSTE 3:2 5:3 1:3 0:4 4:1  9 13-13 4.
5. PREIĻI 2:3 2:1 5:2 4:0 6:2  12 19-8 II
6.  MALTA  1:5 0:2  3:12  1:4  2:6     0 7-29  6. 

 

 

FINĀLSPĒLES

PAR 5. - 6. v. MALTA - BLĀZMA 2 3:2
PAR 3. - 4. v. DAUGAVPILS - ILŪKSTE 5:2
PAR 1. - 2. v. BLĀZMA 1 - PREIĻI 4:0

 


 

LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 14" (1995.dz.g.)

Jēkabpils, 2009. gada 7. - 8. febrāris

PREIĻU BJSS KOMANDA - 4. VIETA

1. rindā - Dairis Bufals, Andrejs Birjukovs, Iļ'ja Mitrofanovs, Lauris Zalāns, 2. rindā - VladislavsAfanasjevs, Valentīns Kondratjevs, Aleksandrs Birjukovs, treneris Viktors Martinovs, Konstantīns Vinogradovs, Sandris Vaivods, Ervīns Rusiņš.

 

 

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. BLĀZMA 1 7:1 2:0 7:0 9 16-1 I
2. JĒKABPILS 2 1:7 0:2 1:0 3 2-9 III
3. MALTA 0:2 2:0 8:0 6 10-2 II
4. PĻAVIŅAS 0:7 0:1 0:8 0 0-16 4.

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. BLĀZMA 2 0:7 0:2 0:7 0 0-16 4.
2. JĒKABPILS 1 7:0 1:2 1:1 4 9-3 II
3. ILŪKSTE 2:0 2:1 2:0 9 6-1 I
4. PREIĻI 7:0 1:1 0:2 4 8-3 III

 

1/4 FINĀLS JĒKABPILS 1 - JĒKABPILS 2 2:0
1/4 FINĀLS BLĀZMA 1 - BLŽMA 2 10:0
1/4 FINĀLS PREIĻI - MALTA 0:0 (2:0)
1/4 FINĀLS ILŪKSTE - PĻAVIŅAS 2:0
1/2 FINĀLS (5. - 8. v.) JĒKABPILS 2 - BLĀZMA 2 6:0
1/2 FINĀLS (5. - 8. v.) MALTA - PĻAVIŅAS 6:1
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) BLĀZMA 1 - JĒKABPILS 1 1:0
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) ILŪKSTE - PREIĻI 1:0
PAR 7. - 8. v. PĻAVIŅAS - BLĀZMA 2 6:1
PAR 5. - 6. v. MALTA - JĒKABPILS 2 4:3

PAR 3. - 4. v.

JĒKABPILS 1 - PREIĻI 2:0
PAR 1. - 2. v. BLĀZMA 1 - ILŪKSTE 3:1


LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 13" GRUPA (1996. dz.g)

Rēzekne, 2009. gada 14. - 15. februāris

PREIĻU KOMANDA - sacensību uzvarētāji

1. rindā - Andrejs Birjukovs, Sandris Vaivods, Mārtiņš Lisovs, Iļja Mitrofanovs, Aldis Džeriņš, 2. rindā - Dāvis Pastars, Andis Pīzelis, Edgars Molnieks, treneris Viktors Martinovs, Konstantīns Vinogradovs, Vladislavs Afanasjevs.

 

 

Nr APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. PREIĻI 3:0 3:1 6:2 4:1  2:0 12:0 18 30-4 I
2. JĒKABPILS 0:3 0:0 1:0 6:0  13:0 13:1 13 33-4 II
3. VIĻĀNI 1:3 0:0 2:2 3:0  6:0 7:1 11 19-6 III
4. BLĀMA 3 2:6 0:1 2:2 5:1  1:0 23:0 10 33-10 4.
5. BLĀZMA 1 1:4 0:6 0:3 1:5  3:2 14:0 6 19-20 5.
6.  VIESĪTE  0:2  0:13  0:6  0:1  2:3   3:0  3  5-25  6.
7. BLĀZMA 2 0:12 1:13 1:7 0:23 0:14 0:3 0 2-72 7.

 

 

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

Romāns Bistrovs (Viļāni), Rojs Grauze (Jēkabpils), Ritvars Druvenieks (Jēkabpils), KOnstantīns Vinogradovs (Preiļi), Adrejs BIrjukovs (Preiļi)


 

2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 12" GRUPA (1997. dz.g.)

Jēkabpils, 2009. gada 21. - 22. februāris

PREIĻU BJSS KOMANDA - 3. VIETAS IEGUVĒJI

1. rindā - Nauris Cvetkovs, Lauris Stabulnieks, Nauris Vigulis, Ričards Kraupša, Iļja Mitrofanovs, Vjačeslavs Petrovs, Kristaps Strods, 2. rindā - Vladislavs Rečs, treneris Viktors Martinovs, Artjoms Firsovs.

 

 

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. JĒKABPILS 1 6:2 2:5 11:0 6 19-7 I
2. BLĀZMA 3 2:6 5:3 8:0 6 15-9 III
3. PREIĻI 5:2 3:5 2:0 6 10-7 II
4. BLĀZMA 2 0:8 0:11 0:2 0 0-21 4.

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. BLĀZMA 1 5:0 8:0 2:1 9 15-1 I
2. DAUGAVPILS         0:5 5:4 2:3 3 7-12 III
3. PĻAVIŅAS 0:8 4:5 1:4 0 5-17 4.
4. JĒKABPILS 2 1:2 3:2 4:1 6 8-5 II

 

 

 

 

1/4 FINĀLS  BLĀZMA 3 - JĒKABPIS 2 3:2 
1/4 FINĀLS  JĒKABPILS 1 - PĻAVIŅAS 7:0 
1/4 FINĀLS  PREIĻI - DAUGAVPILS 6:1 
1/4 FINĀLS  BLĀZMA 1- BLĀZMA 2 13:0 
1/2 FINĀLS (PAR 5. - 8. v.)  JĒKABPILS 2 - PĻAVIŅA 6:0 
1/2 FINĀLS (PAR 5. - 8. v.)  DAUGAVPILS  - BLĀZMA 2 5:1 
1/2 FINĀLS (PAR 1. - 4. v.)  JĒKABPILS 1 - BLĀZMA 3 3:0 
1/2 FINĀLS(PR 1. - 4. v.)  BLĀZMA 1 - PREIĻI 2:2 (4:3) 
PAR 7. - 8. v.  PĻAVIŅAS - BLĀZMA 2 4:0 
PAR 5. - 6. v.  JĒKABPILS 2 - DAUGAVPILS 2:2 (3:2) 
PAR 3. - 4. v.  PREIĻI - BLĀZMA 3 6:0 
PAR 1. - 2. v.  JĒKABPILS 1 - BLĀZMA 1 2:1 

 

 

 

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

Iļja Mitrofanovs (Preiļi), Vitālijs Vavilovs (Blāzma 1), Andrejs Rezvovs (Blāzma 1), Verners Zalaks (Jēkabpils 1), Dairis Jakubovskis (Jēkabpils 1).


2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

„U - 11" GRUPA (1998. dz.g)

Preiļi, 28. februāris - 1. marts

PREIĻU BJSS KOMANDA - 2. VIETAS IEGUVĒJA

1.rindā - Miks Babris, Nauris Vigulis, Lauris Stabulnieks, Aivis Dančauska, Renārs Vanags, 2. rindā - Valters Reinis, Vladislavs Rečs, Raimonds Rubins, Kristaps Strods, Aldis Džeriņš.

 

 

Nr

„A"apakšgrupa

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

SK BLĀZMA 1

 

 1:1

1:3 

5:0 

4:0 

11-4 

III 

2.

DAUGAVPILS 3

 1:1

 

 2:1

6:0 

2:2 

11-4 

II 

3.

PREIĻI

 3:1

 1:2

 

4:0 

2:1 

10-4 

4.

SK BLĀZMA 2

 0:5

 0:6

0:4 

 

0:1 

0-16 

5. 

5.

VIESĪTE

 0:4

2:2 

1:2 

1:0 

 

4-8 

4. 

 

 

 

Nr

„B"apakšgrupa

1.

2.

3.

4.

5.

P

V

1.

DAUGAVPILS 1

 

 2:0

4:0 

6:0 

4:0 

12 

16-0 

2.

JĒKABPILS

 0:2

 

2:0 

1:0 

7:1 

10-3 

II 

3.

DAUGAVPILS 2

 0:4

0:2 

 

0:1 

1:0 

1-7 

4. 

4.

LĪVĀNI

 0:6

0:1 

1:0 

 

 3:0

 4-7

 III

5.

SK BLĀZMA 3

0:4 

1:7 

 0:1

 0:3

 

1-15 

5. 

 

 

1/4 FINĀLS

DAUGAVPILS 3 - LĪVĀNI

4:1

1/4 FINĀLS

JĒKABPILS - BLĀZMA 1

1:0

1/2 FINĀLS (7. - 10.v.)

VIESĪTE - BVLĀZMA 3

3:1

1/2 FINĀLS (7. - 10.v.)

DAUGAVPILS 2 - BLĀZMA 2

3:0

1/2 FINĀLS (1. - 4. v.)

PREIĻI - JĒKABPILS

2:1

1/2 FINĀLS (1. - 4. v.)

DAUGAVPILS 3 - DAUGAVPILS 1

4:2

PAR 9. - 10. v

BLĀZMA 3 - BLĀZMA 2

2:2 (2:1)

PAR 7. - 8. v.

DAUGAVPILS 2 - VIESĪTE

4:0

PAR 5. - 6. v.

BLĀZMA 1 - LĪVĀNI

2:0

PAR 3. - 4. v.

DAUGAVPILS 1 - JĒKABPILS

5:1

PAR 1. - 2. v.

DAUGAVPILS 3 - PREIĻI

1:0

 

 

SIMBOLISKĀ IZLASE

MIKS BABRIS (PREIĻI), DMITRIJS LITVINSKIS (DAUGAVPILS 3), DENISS KOZLOVS (DAUGAV[PILS 3), RIČARDS TUPITS (DAUGAVPILS 3), LAURIS STABULNIEKS (PREIĻI)


 

2009. GADA JAUNATNES TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTS

"U - 10" GRUPA (1999.dz.g.)

Jēkabpils, 2009. gada 7. - 8. martā

TURNĪRA UZVARĒTĀJI PREIĻU BJSS KOMANDA

1.rindā - Renārs Vanags,Mārtiņš Sondors, Miks Babris,  Dairis Litavnieks, 2. rindā - Raimonds Rubins, Valters Reinis, Arnis Matvejevs, Armands Rusiņš, Kristofers Ticsons, treneris - Imants Babris

 

 

Nr  "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. PREIĻI 6:1 9:0 18:1 9 33-2 I
2. BLĀZMA 1 1:6 7:1 3:0 6 11-7 II
3. BLĀZMA 2 0:9 1:7 2:4 0 3-20 4.
4. MALTA 1:18 0:3 4:2 3 5-23 III

 

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. DAUGAVPILS 1 2:5 3:1 3:1 0:1 6 8-8 II
2. JĒKABPILS 1 5:2 2:0 7:2 2:1 12 16-5 I
3. DAUGAVPILS 2 1:3 0:2 10:0 3:2 6 14-7 III
4. JĒKABPILS 2 1:3 2:7 0:10 4:1 3 7-21 4.
5. VIĻĀNI 1:0 1:2 2:3 1:4 3 5-9 5.

 

 

 

1/4 FINĀLS   DAUGAVPILS 1 - MALTA 5:0 
 1/4 FINĀLS  BLĀZMA 1 - DAUGAVPILS 2 2:1 
 1/2 FINĀLS PREIĻI - DAUGAVPILS 1  6:0 
 1/2 FINĀLS  BLĀZMA 1 - JĒKABPILS 1 3:2 
 PAR 5. - 6. V.  DAUGAVPILS 2 - MALTA 6:0 
 PAR 3. - 4. V.  JĒKABPILS 1 - DAUGAVPILS 1 2:1 
 PAR 1.- 2. V.  PREIĻI BLĀZMA 1 0:0 (2:0)

 

 

 

Nr PAR  7.- 9. VIETU 1. 2. 3. P V
1. VIĻĀNI 2:2 3:1 4 5-3 7.
2. BLĀZMA 2 2:2 2:2 2 4-4 8.
3. JĒKABPILS 2 1:3 2:2 1 3-5 9.

 

 

SIMBOLISKĀ IZLASE

Miks Babris (Preiļi), Ulvis Reinis Grebskis (Jēkabpils 1), Armands Tiltiņš (Jēkabpils 1), Edgars Burovs (Blāzma 1), Agris Kravalis (Blāzma 1)


 

2009. GADA TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTS

"U - 9" GRUPA (2000.dz.g.)

Rēzekne, 2009. gada 14. - 15. martā 

 PREIĻU BJSS 1. KOMANDA - 5. VIETAS IEGUVĒJI

1. rindā - Guntis Džeriņš, Artūrs Ratnieks, Andrejs Osipovs, Kristaps Upenieks, Sandis Sparāns, Rainers Trubačs, Juris Vilcāns, Artjoms Gorjačko, Māris Kazakevičs, Mārcis Adamovičs, 2. rindā treneri - Vladimirs Točko, Igors Derjagins.

 

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. DAUGAVPILS 1 6:1 6:0 11:0 8:0 12 31-1 I
2. JĒKABPILS 1 1:6 4:1 8:0 9:0 9 22-7 II
3. PREIĻI 1 0:6 1:4 4:0 4:0 6 9-10 III
4. JĒKABPILS 2 0:11 0:8 0:4 0:0 1 0-23 5.
5. PREIĻI 2 0:8 0:9 0:4 0:0 1 0-21 4.

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. DAUGAVPILS 2 3:0 6:0 8:0 7:0 12 24-0 I
2. BLĀZMA 1 0:3 5:0 5:0 6:0 9 16-3 II
3. BLĀZMA 2 0:6 0:5 3:0 4:0 6 7-11 III
4. BLĀZMA 3 0:8 0:5 0:3 0:1 0 0-17 5.
5. BLĀZMA 4 0:7 0:6 0:4 1:0 3 1-17 4.

 

1/4 FINĀLS BLĀZMA 1 - PREIĻI 1 3:0
1/4 FINĀLS JĒKABPILS 1 - BLĀZMA 2 9:0
1/2 FINĀLS (7. - 10. v.) PREIĻI 2 - BLĀZMA 3 1:1 (3:2)
1/2 FINĀLS (7. - 10. v.) JĒKABPILS 2 - BLĀZMA 4 5:0
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA 1 6:0
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) DAUGAVPILS 2 - JĒKABPILS 1 3:0
PAR 9. - 10. v. BLĀZMA 3 - BLĀZMA 4 4:0
PAR 7. - 8. v. JĒKABPILS 2 - PREIĻI 2 5:1
PAR 5. - 6. v. PREIĻI 1 - BLĀZMA 2 3:2
PAR 3. - 4. v. BLĀZMA 1 - JĒKABPILS 1 3:2
PAR 1. - 2. v. DAUGAVPILS 2 - DAUGAVPILS 1 1:1 (1:0)

 


2009. GADA LATGALES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

"U - 8" GRUPA (2001.dz.g)

Preiļi, 2009. gada 21. - 22. martā

PREIĻU 1. KOMANDA - 2. VIETAS IEGUVĒJI

1. rindā - Martins Grigorjevs, Maksims Černovs, Deniss Rečs, 2. rindā - Rihards Piļāns, Mariks Mironovs, Ņikita Baranovskis, Edijs Mainulis, treneris Vladimirs Točko.

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. DAUGAVPILS 1 8:0 3:0 6:0 9 17-0 I
2. SK BLĀZMA 2 0:8 1:4 2:2 1 3-14 III
3. PREIĻI 1 0:3 4:1 7:0 6 11-4 II
4. VIĻĀNI 0:6 2:2 0:7 1 2-15 4.

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. DAUGAVPILS 2 1:1 4:0 6:1 7 11-2 I
2. BLĀZMA 1 1:1 2:0 2:0 7 5-1 II
3. PREIĻI 2 0:4 0:2 0:0 1 0-6 III
4. JĒKABPILS 1:6 0:2 0:0 1 1-8 4.

FINĀLSPĒLES

 

1/4 FINĀLS BLĀZMA 1 - BLĀZMA 2 3:0
1/4 FINĀLS DAUGAVPILS 1 - JĒKABPILS 3:0
1/4 FINĀLS PREIĻI 1 - PREIĻI 2 3:0
1/4 FINĀLS DAUGAVPILS 2 - VIĻĀNI 3:1
1/2 FINĀLS (5. - 8. v.) BLĀZMA 2 - JĒKABPILS 2:0
1/2 FINĀLS (5. - 8. v.) PREIĻI 2 -VIĻĀNI 4:0
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA 1 1:1 (2:1)
1/2 FINĀLS (1. - 4. v) PREIĻI 1 - DAUGAVPILS 2 4:3
PAR 7. - 8. v. JĒKABPILS - VIĻĀNI 0:0 (5:4) 
PAR 5. - 6. v. PREIĻI 2 - BLĀZMA 2 3:0
PAR 3. - 4. v. DAUGAVPILS 2 - BLĀZMA 1 0:0 (2:1)
PAR 1. - 2. v. DAUGAVPILS 1 - PREIĻI 1 3:2

 

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

 

 Deniss Rečs (Preiļi 1), Māris Gedroics (Daugavpils 1), Vitālijs Petraškevičs (Daugavpils 1), Daniils Pavļukevičs (Daugavpils 2), Aleksandrs Bodžs (Blāzma 1)


PREIĻU RAJONA SKOLU SACENSĪBAS TELPU FUTBOLĀ

VECĀKĀ GRUPA (1989. - 92. dz.g.)

Preiļi, 2009. gada 17. marts

 

Nr "A" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. P V
1. PVĢ 4:1 1:1 3:0 7 8-2 I
2. LĪVĀNU 1. V-SKOLA 1:4 1:1 3:1 4 5-6 II
3. PREIĻU 1. P-SKOLA 1:1 1:1 1:2 2 3-4 4.
4. ARODVIDUSSKOLA 0:3 1:3 2:1 3 3-7 III

 

 

Nr "B" APAKŠGRUPA 1. 2. 3. P V
1. PREIĻU 2. V-SKOLA 1:1 8:1 4 9-2 I
2. AGLONAS V-SKOLA 1:1 5:0 4 6-1 II
3. AGLONAS INT. V-SKOLA 1:8 0:5 0 1-13 III

 

1/2 FINĀLS PVĢ - AGLONAS V-SKOLA 7:1
1/2 FINĀLS LĪVĀNU 1. V-SKOLA - PREIĻU 2. V-SKOLA 6:1
PAR 5. - 6. V. ARODVIDUSSKOLA - AGLONAS IVS 1:0
PAR 3. - 4. V. PREIĻU 2. V-SKOLA - AGLONAS V-SKOLA 3:2
PAR 1. - 2. V. PVĢ - LĪVĀNU 1. V-SKOLA 5:0

 

 

VIDĒJĀ GRUPA (1993. - 94. DZ.G.)

Preiļi, 2009. gada 12. marts

 

Nr APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. PREIĻU 1. P-SKOLA 1 0:0 6:0 8:0 7:0 10 21-0 I
2. PREIĻU 1. P-SKOLA 2 0:0 8:0 3:1 4:1 10 15-2 II
3. DRAVNIEKU P-SKOLA 0:6 0:8 1:3 2:6 0 3-23 5.
4. SĪĻUKALNA P-SKOLA 0:8 1:3 3:1 2:2 4 6-14 4.
5. AGLONAS IVS 0:7 1:4 6:2 2:2 4 9-15 III

 

 

Nr APAKŠGRUPA 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. LĪVĀNU 2. V-SKOLA 6:2 4:0 5:1 4:1 12 19-4 I
2. AGLONAS V-SKOLA 2:6 8:0 3:0 2:1 9 15-7 II
3. SALAS P-SKOLA 0:4 0:8 1:2 0:7 0 1-21 5.
4. AIZKALNES P-SKOLA 1:5 0:3 2:1 1:4 3 4-13 4.
5. PREIĻU 2. V-SKOLA 1:4 1:2 7:0 4:1 6 13-7 III

 

 

1/2 FINĀLS PREIĻU 1. - SKOLA 1 - AGLONAS V-SKOLA 6:0
1/2 FINĀLS PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - LĪVĀNU 2. V-SKOLA 2:1
PAR 9. - 10. V. DRAVNIEKU P-SKOLA - SALAS P-SKOLA 5:1
PAR 7. - 8. V. SĪĻUKALNA P-SKOLA - AIZKALNES P-SKOLA 2:1
PAR 5. - 6. V. AGLONAS IVI - PREIĻU 2. V-SKOLA 5:0
PAR 3. - 4. V. AGLONAS V-SKOLA - LĪVĀNU 2. V-SKOLA 3:3 (8:7)
PAR 1. - 2. V. PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - PREIĻU 1. P-SKOLA 2 2:1

 

 

JAUNĀKĀ GRUPA (1995. - 96. dz.g.)

Preiļi, 2009. gada 4. marts

 

 

Nr APAKŠGRUPA 1. 2. 3. P V
1. PREIĻU 1. P-SKOLA 2 4:2 8:0 6 12-2 I
2. GALĒNU P-SKOLA 2:4 5:1 3 7-5 II
3. VĀRKAVAS P-SOLA 0:8 15 0 1-13 III

 

 

Nr APAKŠGRUPA 1. 2. 3. P V
1. PREIĻU 1. P-SKOLA 1 3:3 7:2 4 10-5 I
2. PREIĻU 2. V-SKOLA 3:3 0:1 1 3-4 III
3. STABULNIEKU P-SKOLA 2:7 1:0 3 3-7 II

 

1/2 FINĀLS PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - STABULNIEKU P-SKOLA 4:0
1/2 FINĀLS PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - GALĒNU P-SKOLA 2:0
PAR 5. - 6. V. PREIĻU 2. V-SKOLA - VĀRKAVAS P-SKOLA 4:1
PAR 3. - 4. V. GALĒNU P-SKOLA - STABULNIEKU P-SKOLA 3:1
PAR 1. - 2. V. PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - PREIĻU 1. P-SKOLA 1 1:1 (3:2)

 

 

 VISJAUNĀKĀ GRUPA (1997. - 99. dz.g.)

Preiļi, 2009. gada 24. februāris

 

Nr APAKŠGRUPA 1. 2. 3. P V
1. PREIĻU 1. P-SKOLA 1 3:1 9:0 6 12-1 I
2. RUŠONAS P-SKOLA 1:3 3:0 3 4-3 II
3. SILAJĀŅU P-SKOLA 0:9 0:3 0 0-12 III

 

 

Nr APAKŠGRUPA 1. 2. 3. P V
1. PREIĻU 1. P-SKOLA 2 8:0 7:0 6 15-0 I
2. PREIĻU 2. V-SKOLA 0:8 1:4 0 1-12 III
3. VĀRKAVAS P-SKOLA 0:7 4:1 3 4-8 II

 

 

 

1/2 FINĀLS PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - VĀRKAVAS P-SKOLA 11:1
1/2 FINĀLS PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - RUŠONAS P-SKOLA 6:2
PAR 5. - 6. V.

SILAJĀŅU P-SKOLA - PREIĻU 2. V-SKOLA

5:0
PAR 3. - 4. V. RUŠONAS P-SKOLA - VĀRKAVAS P-SKOLA 7:1
PAR 1. - 2. V. PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - PREIĻU 1. P-SKOLA 2 8:4


VALMIERAS ZIEMAS KAUSS 2009.

"U - 10" GRUPA (1999. dz.g.)

Valmiera, 2009. gada 21. februāris

PREIĻU BJSS KOMANDA - VALMIERAS KAUSA IEGUVĒJA

Kristofers Ticsons, Armands Rusiņš, Raimonds Rubins, Renārs Vanags, Valters Reinis, Miks Babris, Dairis Litavnieks, Mārtiņš Sondors, Arnis Matvejevs.

 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. PREIĻI 2:3 1:0 2:1 4:1  6:0 7:1 15 22-5 I
2. VALMIERA 2 3:2 1:2 2:0 3:1  6:1 4:3 15 19-9 II
3. FS METTA 0:1 2:1 3:1 2:1  4:2 2:0 15 13-6 III
4. SMILTENE 1 1:2 0:2 1:3 1:0  6:2 2:0 9 11-9 4.
5. SMILTENE 2 1:4 1:3 1:2 0:1  5:1 2:1 6 10-12 5.
6.  VALMIERA 3  0:6  1:6  2:4  2:6  1:5   2:0  3  8-27  6.
7. VALMIERA 1 1:7 3:4 0:2 0:2 1:2 0:2 0 4-19 7.

 

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

Renārs Vanags - 10, Valters Reinis - 8, Miks Babris - 3, Armands Rusiņš - 1.

LABĀKAIS SPĒĒTĀJS PREIĻU KOMANDĀ - RENĀRS VANAGS


SMILTENES ZIEMAS KAUSS - 2009

"U - 10" (1999. dz.g.)

Smiltene, 2009. gada 17. janvāris

Preiļu komanda - turnīra uzvarētāji

 

 

Nr "A" apakšgrupa   1. 2. 3. 4.   5. P VĀ 
1. PREIĻU BJSS      5:1 3:2 7:1 1:0  12  16-4
2. FC ELVA (EST) 1:5   0:2  2:0  0:3 3-10  4.
3.            FC SANTOS (EST)         2:3 2:0   0:2 0:4  3 4-9 III
4.  FS METTA (RĪGA)  1:7 0:2 2:0    1:3 4-12 5. 
5.  SMILTENES BJSS 0:1  3:0 4:0 3:1   10-2 II 

 

 

 

Nr "B" apakšgrupa   1. 2. 3. 4.   5. P VĀ 
1.  FK VIOLA (JELGAVA)     4:0 2:0 2:0 0:0  10  8-0
2. FK PRIEKUĻI 0:4   0:5  4:2  0:2 4-13  4.
3.       MERKUR JUNIOR (EST)     0:2 5:0   0:0  2:0 7 7-2 II
4.  SK - 10 (EST) 0:2 2:4  0:0   0:5 2-11 5. 
5.  FK VALMIERA 0:0 2:0  0:2 5:0   7-2 III 

 

 

 

1/2 FINĀLS (5.-8.v.)               SANTOS - PRIEKUĻI 5:0
1/2 FINĀLS (5.-8.v.)               ELVA - VALMIERA 0:0 (3:2)
1/2 FINĀLS (1.-4.V.)                PREIĻI - MERKUR JUNIOR 2:0
1/2 FINĀLS (1.-4.V.)                 VIOLA - SMILTENE 0:0 (1:0)
PAR 9. - 10 v. METTA - SK 10 1:1 (2:1)
PAR 7. - 8. v. VALMIERA - PRIEKUĻI 2:0
PAR 5. - 6. v. ELVA - SANTOS 3:1
PAR 3. - 4. v. SMILTENE - MERKUR JUNIOR 2:0
PAR 1. - 2. v. PREIĻI - VIOLA 1:1 (3:2)

 

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ

  • VALTERS REINIS - 7

  • RENĀRS VANAGS - 5

  • MIKS BABRIS - 4

  • ARMANDS RUSIŅŠ - 3


ZIEMASSVĒTKU KAUSS

"U-11" grupa (1998.dz.g.)

Preiļi, 2009. gada 27. - 28 decembris

 

  PREIĻU BJSS KOMANDA - II vietas ieguvēja.

1. rindā - NAURIS VIGULIS, KRISTOFERS TICSONS, LAURIS STABULNIEKS, ARMANDS RUSIŅŠ, MIKS BABRIS.

2. rindā - VALTERS REINIS, AIVIS DANČAUSKA, VLADISLAVS REČS, ALDIS DŽERIŅŠ, KRISTAPS STRODS, treneri VIKTORS MARTINOVS, IMANTS BABRIS

 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. PREIĻI 2:0 3:5 2:0 4:1 4:1 12 15-7 I
2. DAUGAVPILS 0:2 0:7 0:3 1:1 0:3 1 1-16 6.
3. RĒZEKNE 5:3 7:0 2:2 4:2 2:4 10 20-11 III
4. SMILTENE 1 0:2 3:0 2:2 5:2 1:1 8 11-7 4.
5. SMILTENE 2 1:4 1:1 2:4 2:5 0:1 1 6-15 5.
6. JĒKABPILS 1:4 3:0 4:2 1:1 1:0 10 10-7 II

 

 

 FINĀLSPĒLES

PAR 1. - 2. VIETU JĒKABPILS PREIĻI 2:1
PAR 3. - 4. VIETU RĒZEKNE - SMILTENE 1 2:2 (3:2)
PAR 5. - 6. VIETU DAUGAVPILS - SMILTENE 2 3:2

 

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ 

VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI
LAURIS STABULNIEKS 6
MIKS BABRIS 6
VALTERS REINIS 3
RAIMONDS RUBINS 1

 

 

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

 

RONALDS SMANS (JĒKABPILS, NAURIS VIGULIS (PREIĻI), IGORS KOVAĻKOVS(RĒZEKNE), IĻJA FEDORENKOVS (RĒZEKNE), LEO SALMIŅŠ (JĒKABPILS) 

KOMANDU VĒRTĪGĀKIE SPĒLĒTĀJI

 

VĀRDS, UZVĀRDS KOMANDA
ŅIKITA RAKELS JĒKABPILS
VALTERS REINIS PREIĻI
DAINIS AKULS RĒZEKNE
KĀRLIS SĪMANIS SMILTENE 1
JEVGĒNIJS IĻJINS DAUGAVPILS
REINIS PUTRĀLIS SMILTENE 2

 

 

SACENSĪBAS TEHNISKAJOS ELEMENTOS 

 

  VEIKLĪBAS STAFETE ŽONGLĒŠANA SITIENI UZ PRECIZITĀTI
1.VIETA SMILTENE 1 MIKS BABRIS (PREIĻI) TOMS MEŽULIS (SMILTENE)
2. VIETA SMILTENE 2 KRISTOFERS TICSONS (PREIĻI) REINIS PUTRĀLIS (SMILTENE 2)
3.VIETA PREIĻI VALTERS REINIS (PREIĻI) MIKS BABRIS (PREIĻI)

 

 


ZIEMASSVĒTKU KAUSS

"U-10" grupa (1999.dz.g.)

Preiļi, 2009. gada 19. - 20 decembris

 

 

 PREIĻU BJSS KOMANDA - II vietas ieguvēja.

1. rindā - KRISTOFERS TICSONS, MIKS BABRIS, DAIRIS LITAVNIEKS, RENĀRS VANAGS

2. rindā - VALTERS REINIS, MĀRTIŅŠ SONDORS, RAIMONDS RUBINS, ARMANDS RUSIŅŠ, LAURIS MAZURS, treneris IMANTS BABRIS

 

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. PREIĻI 1:2 3:1 6:1 3:1 6:1 12 19-6 II
2. DAUGAVPILS 2:1 5:0 6:0 4:1 4:2 15 21-4 I
3. ŠFS 1:3 0:5 1:0 1:1 4:0 7 7-9 III
4. SMILTENE 1:6 0:6 0:1 0:0 0:1 1 1-14 6.
5. VALMIERA 1:3 1:4 1:1 0:0 1:1 3 4-9 5.
6. JĒKABPILS 1:6 2:4 0:4 1:0 1:1 4 5-15 4.

 

 FINĀLSPĒLES

PAR 1. - 2. VIETU DAUGAVPILS PREIĻI 2:1
PAR 3. - 4. VIETU ŠFS - JĒKABPILS 2:1
PAR 5. - 6. VIETU SMILTENE - VALMIERA 2:1

 

 

VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ 

VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI
VALTERS REINIS 8
MIKS BABRIS 8
RENĀRS VANAGS 3
RAIMONDS RUBINS 1

 

TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE

MIKS BABRIS (PREIĻI), ARMANDS TILTIŅS (JĒKABPILS), VLADISLAVS ODIŅŠ (ŠFS), RAIVIS SKREBELS (DAUGAVPILS), RIČARDS TUPITS (DAUGAVPILS) 

KOMANDU VĒRTĪGĀKIE SPĒLĒTĀJI

 

VĀRDS, UZVĀRDS KOMANDA
DENISS KOZLOVS DAUGAVPILS
ARMANDS RUSIŅŠ PREIĻI
MĀRTIŅŠ PĻĀVĒJS ŠFS
LINARDS STOLERS JĒKABPILS
ANDRIS PURMALIS SMILTENE
JURĢIS ĀDAMSONS VALMIERA

 

 

SACENSĪBAS TEHNISKAJOS ELEMENTOS

 

  VEIKLĪBAS STAFETE ŽONGLĒŠANA SITIENI UZ PRECIZITĀTI
1.VIETA PREIĻI RENĀRS VANAGS (PREIĻI) MĀRTIŅŠ RAKŠTELIS (SMILTENE)
2. VIETA DAUGAVPILS HARALDS PAKERS (DAUGAVPILS) VALTERS REINIS (PREIĻI)
3.VIETA ŠFS MIKS BABRIS (PREIĻI) RENĀRS VANAGS (PREIĻI)

 


 

 

 

 

 

.......