NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.04.2024. 17:00
    LJČ U14, Preiļi-Ludza, Kooperatīva iela
  • 24.04.2024. 17:00
    LJČ U16, Preiļi-Augšdaugava, Kooperatīva iela
  • 25.04.2024. 15:00
    LJČ U14, Preiļi-Krāslava, Kooperatīva iela
  • 29.04.2024. 16:00
    LJČ U16, Preiļi-Līvāni, Kooperatīva iela
2023

2023. gada Latvijas čempionāts futbolā (3.Līga) - Austrumi

1.rindā - Lauris Vilcāns, Ivans Afanasjevs, Elvis Rusiņš, Romāns Palenkovs, Vladlens Cvetkovs,

Andrejs Maslabojevs, Dāvis Silkāns,  treneris Dainis Binders

2.rindā - Renāts Turlais, Raitis Vovers, Roberts Makejevs, Sandis Sparāns, Ervīns Rusiņš, Atis Puzaks,

Rihards Piļāns, Vladislavs Breidaks, Juris Meļņiks, treneris Vladimirs Točko, Artjoms Gorjačko, Sergejs Mihejevs.

Nr 1. POSMS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. Balvi 0:5 0:8 1:10 1:6 0:6 4:1 4:1 6 10-37 7.
2. BFC Daugavpils 2 5:0 3:3 2:1 6:0 2:0 2:2 0:3 14 20-6 1.
3. FK Krāslava 8:0 3:3 0:1 4:1 1:1 3:1 1:2 11 20-9 4.
4. FK Līvāni 10:1 1:2 1:0 1:0 0:0 3:0 0:0 14 16-3 2.
5. FK Ludza 6:1 0:6 1:4 0:1 1:2 2:1 1:0 9 11-15 5.
6. Preiļu BJSS 6:0 0:2 1:1 0:0 2:1 1:1 1:0 12 11-5 3.
7. Rēzekne 2 1:4 2:2 1:3 0:3 1:2 1:1 2:2 3 8-17 8.
8. Rēzeknes NSS/FK Saules puikas 1:4 3:0 2:1 0:0 0:1 0:1 2:2 8 8-9 6.
*Komandas aizvada viena apļa turnīru. Pēc tam 1.-4.vietu ieguvēji un 5.-8.vietu ieguvēji, līdzi ņemot visus priekšsacīkstēs
izcīnītos punktus, aizvada vēl vienu apli. 3.Līgas Play-off spēlēs iekļūst Austrumu grupas 1.-2. vietu ieguvējas komandas.

Nr 2. POSMS 1. 2. 3. 4. P V
1. BFC Daugavpils 2    8:0 1:3   6:3 20 35-15  1.
2. FK Līvāni 0:8   3:1   0:3 17 19-25  3.
3. Preiļu BJSS 3:1 1:3    2:1  18 17-10  2.
4. FK Krāslava 3:6 3:0   1:2   14 27-17  4.

Spēļu kalendārs

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
20.maijs 14.00 Preiļi - Rēzeknes NSS 1:0 S.Mihejevs-1
27.maijs 17.00 Līvāni - Preiļi 0:0
10.jūnijs 16.00 Ludza - Preiļi 1:2

S.Mihejevs-1

L.Vilcāns-1

1.jūlijs 16.00  Preiļi - Krāslava 1:1 V.Breidaks-1
16.jūlijs 14.00 Rēzekne 2 - Preiļi 1:1 V.Švābe- 1
13.augusts 14.00 Preiļi - BFC Daugavpils 2 0:2
19.augusts 14.00 Balvi - Preiļi 0:6

D.Bogdanovs-2

V.Cvetkovs-1

S.Mihejevs-1

R.Vovers-1

Balvi (s.v.)-1

2.septembris 16.00 Līvāni - Preiļi 3:1 V.Švābe-1
16.septembris 14.00 Preiļi - BFC Daugavpils 2 3:1 S.Mihejevs-3
23.septembris 15.00 Krāslava - Preiļi 1:2 R.Vovers-2
8.oktobris 15.00 1/4F Preiļi - FK Union Olaine 1:2 R.Palenkovs-1
15.oktobris 13.00 1/4F  FK Union Olaine - Preiļi 1:1 D.Silkāns-1

 

 

 

 

......