NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 24.02.2024. - 25.02.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U9, Svente
  • 02.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U8, Malta
  • 03.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U7, Preiļu BJSS
  • 09.03.2024. 10:00
    Pavasara Kauss U10, 1.p-skola
2022

2022. gada Latvijas čempionāts futbolā (2.Līga) - Austrumi

1.rindā - Artjoms Gorjačko, Dāvis Silkāns, Valters Pūdžs, Andrejs Maslobojevs, Rūdolfs Pastars, Vladlens Cvetkovs,

Aleksandrs Jubels, Ivans Afanasjevs.

2.rindā - Rolands Slūka, Vladislavs Breidaks, Sandis Sparāns, Aleksandrs Birjukovs, Sandis Brokāns, Edvīns Pūga,

Aigars Caics, Dmitrijs Bogdanovs, Ingmārs Jermakovičs, treneris Dainis Binders.


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. Preiļu BJSS 

1:1

0:2

2:1

1:4

2:3

1:2

1:5

2:4

1:5

0:3

1:3

0:10

2:1

0:1

7 14-45 8.
2. FC Gauja (Valmiera)

1:1

2:0

2:9

3:2

0:2

3:0

2:2

0:0

0:2

0:6

1:7

0:6

3:1

0:11

15 17-49 7.
3. FK Kalupe

1:2

4:1

9:2

2:3

3:0

2:2

0:1

4:1

0:4

1:1

2:3

4:4

4:1

3:1

21 39-26 4.
4. FK Priekuļi

3:2

2:1

2:0

0:3

0:3

2:2

0:4

1:2

0:4

0:1

0:0

3:2

3:2

0:2

17 16-28 5.
5. FK Staiceles Bebri

5:1

4:2

2:2

0:0

1:0

1:4

4:0

2:1

1:2

1:1

3:4

3:2

3:5

0:0

22 30-24 3.
6. FK Ķekava/Auda

5:1

3:0

2:0

6:0

4:0

1:1

4:0

1:0

2:1

1:1

1:0

2:0

2:1

1:2

35 35-7 1.
7. Jēkabpils SC

3:1

10:0

7:1

6:0

3:2

4:4

0:0

2:3

4:3

2:3

0:1

0:2

2:1

3:0

26 46-21 2.
8. FK Limbaži

1:2

1:0

1:3

11:0

1:4

1:3

2:3

2:0

5:3

0:0

1:2

2:1

1:2

0:3

16 29-26 6.

SPĒĻU KALENDĀRS

 

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
23. aprīlis 15.00 Preiļi - Ķekava  1:5 E.Podskočijs-1
30. aprīlis 16.00 Preiļi - Priekuļi 2:3

R.Putāns-1

A.Caics-1

14. maijs 15.00 Jēkabpils - Preiļi 3:1 Jēkabpils -s.v.
29. maijs 13.00 Preiļi - Kalupe 2:1

A.Jubels-1

A.Caics-1

18. jūnijs 15.00 Staicele - Preiļi 5:1 I.Mihailovs-1
2. jūlijs 15.00 Preiļi - Limbaži 2:1 A.Caics-2
16. jūlijs 15.00 Preiļi - Gauja 1:1 D.Bogdanovs-1
23. jūlijs 15.00 Ķekava - Preiļi 3:0
30. jūlijs 15.00 Priekuļi - Preiļi 2:1 I.Jermakovičs-1
7. augusts 15.00 Preiļi - Jēkabpils 0:10
20. augusts 13.00 Kalupe - Preiļi 4:1 V.Breidaks-1
3. septembris 16.00 Preiļi - Staicele 2:4

V.Cvetkovs-1

I.Mihailovs-1

10. septembris 15.00 Limbaži - Preiļi 1:0
18. septembris 13.00 Gauja - Preiļi 2:0

2.posms (par 9.-16. vietu)

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. FK Priekuļi

2:4

0:3

2:0

0:3

3:2

0:2

1:1

3:0

4:2

2:0

5:1

9:0

3:2

2:1

28 36-21 9.
2. FK Aliance

4:2

3:0

2:2

2:3

6:1

1:2

0:1

1:0

5:3

1:4

2:2

6:2

3:0

5:2

26 41-24 10.
3. FC Gauja

0:2

3:0

2:2

3:2

3:1

0:11

0:5

0:1

0:4

1:2

5:2

2:0

1:1

2:0

20 22-23 13.
4. FK Limbaži

2:3

2:0

1:6

2:1

1:3

11:0

2:0

2:6

2:1

2:2

5:0

6:2

1:2

1:0

25 40-26 11.
5. FK Liepāja 2

1:1

0:3

1:0

0:1

5:0

1:0

0:2

6:2

0:2

2:0

2:4

3:0

3:2

1:2

22 25-19 12.
6. Babītes SK

2:4

0:2

3:5

4:1

4:0

2:1

1:2

2:2

2:0

0:2

1:0

0:3

0:1

6:2

19 27-25 14.
7. FK Jūrnieks

1:5

0:9

2:2

2:6

2:5

0:2

0:5

2:6

4:2

0:3

0:1

3:0

0:1

1:6

7 17-53 16.
8. Preiļu BJSS

2:3

1:2

0:3

2:5

1:1

0:2

2:1

0:1

2:3

2:1

1:0

2:6

1:0

6:1

16 22-29 15.

Spēļu kalendārs

 

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI

25.septembris 15.00

Preiļi - Babīte 1:0 R.Putāns-1
2.oktobris 11.00 Liepāja Preiļi 3:2

S.Sparāns-1

R.Urujevs-1

8.oktobris 15.00 Preiļi-Jūrnieks 1:0 M.Sondors-1
15.oktobris 13.00 Preiļi - Aliance 0:3
22.oktobris 14.00 Babīte - Preiļi 6:2

A.Caics-1

M.Sondors-1

29.oktobris 14.00 Preiļi-Liepāja 2:1 R.Paļenkovs-2
5.novembris 13.00 Jūrnieks-Preiļi 1:6

R.Makejevs-3

R.Putāns-2

V.Breidaks-1

13.novembris 13.00 Aliance - Preiļi 5:2

R.Makejevs-1

R.Pastars-1