NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 24.02.2024. - 25.02.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U9, Svente
  • 02.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U8, Malta
  • 03.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U7, Preiļu BJSS
  • 09.03.2024. 10:00
    Pavasara Kauss U10, 1.p-skola
2020

2020. gada Latvijas čempionāts futbolā

2.līga

Sakarā ar Covid pandēmiju čempionāts netika pabeigts

1.rindā - Ivans Mihailovs, Aleksandrs Trūps, Matīss Babris, Mārtiņš Sondors, Andrejs Maslobojevs, Miks Babris.

2. rindā - Rūdolfs Pastars, Egīls Daukšte, Edgars Nikiforovs, treneris Imants Babris, Kristaps Upenieks, Mikus Noviks,

Vladislavs Breidaks, Sandis Brokāns, Jānis Prikuls, Rolands Slūka

  KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12 P V
1. Preiļi    0:1  2:3  3:1  2:0  5:0 2:3  3:3  2:5  1:4  1:2 5:0 13  26-22 8. 
2. AFA Olaine  1:0    1:1  9:3  4:0  0:3  1:0  1:3  0:4  0:3  0:3 7:1 16  24-21  7.
3. Albatroz SC/FS Jelgava  3:2  1:1    5:2  4:0  4:0  4:1  1:0    8:1  3:0 3:2  25    
4. Balvi  1:3  3:9  2:5    2:3  1:4  6:4  0:2  0:7  5:3  2:5 1:0  9  23-45 10. 
5. FK Aliance (Rīga)  0:2  0:4  0:4  3:2    3:1  2:1  1:1 2:6   3:2  2:5 3:4  13  19-32 9. 
6. FK Karosta (Liepāja)  0:5  3:0  0:4  4:1  1:3    8:2  3:1  3:1  4:0  0:5 6:2 21  32-24 3. 
7. FK Limbaži 3:2  0:1  1:4  4:6  1:2  2:8    1:2  1:2  2:4  2:4 2:1  6  19-36 11. 
8. FK Priekuļi/Cēsis  3:3  3:1  0:1  2:0  1:1  1:3  2:1    5:0  1:1  3:2 1:0 21  22-13 4. 
9. FK Salaspils

5:2

 4:0    7:0  6:2  1:3  2:1  0:5    4:4  4:3 3:2  22    
10. FK Staiceles Bebri  4:1 3:0   1:8  3:5  2:3  0:4  4:2  1:1  4:4    2:1 3:0  17  27-29 6. 
11. Mārupes SC  2:1  3:0  0:3  5:2  5:2  5:0 4:2   2:3  3:4  1:2   3:4  18  33-23 5. 
12. SK Krimulda 0:5 1:7 2:3 0:1 4:3 2:6 1:2 0:1 2:3 0:3 4:3 6 16-37 12.

Par 7.-12. vietu (uz 12. oktobri)

 

Vieta KOMANDA VĀRTI PUNKTI
7. Preiļi 29-23 16
8. Olaine 25-24 16
9. Aliance 23-35 16
10. Balvi 23-45 10
11. Limbaži 19-36 7
12. Krimulda 19-41 6

Spēļu kalendārs

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS VĀRTI FOTO

12.jūlijs

(svētdiena)

17:00

Balvi

Balvi - Preiļi

1:3

Mk.Babris-1

I.Mihailovs-1

Mt.Babris-1

FOTO

18.jūlijs

(sestdiena)

15:00

Preiļi Preiļi - Karosta 5:0

I.Mihailovs-2

K.Upenieks-1

V.Breidaks-1

Mk.Babris-1

FOTO

25.jūlijs

(sestdiena)

19:00

Jelgava Albatroz - Preiļi 3:2

Mk.Babris-1

E.Nikiforovs-1

FOTO

2.augusts

(svētdiena)

17:00

Preiļi Preiļi - Salaspils 2:5 Mk.Babris-2 FOTO

15.augusts

(sestdiena)

19:00

Rīgas 49.v-skola Aliance - Preiļi 0:2 Mk.Babris-2 FOTO

29.augusts

(sestdiena)

14:00

Preiļi Preiļi - Krimulda 5:0

Al.Trūps-2

V.Reinis-1

Mk.Babris-1

E.Nikiforovs-1


5.septembris

(sestdiena)

13:00

Preiļi Preiļi - Olaine 0:1 FOTO

12.septembris

(sestdiena)

15:00

Preiļi Preiļi - Limbaži 2:3

V.Reinis-1

K.Upenieks-1

FOTO

19.septembris

(sestdiena)

16:00

Cēsis Priekuļi - Preiļi 3:3

Al.Trūps-1

V.Reinis-1

K.Upenieks-1

FOTO

27.septembris

(sestdiena)

17:00

Mārupe Mārupe - Preiļi 2:1 Mt.Babris-1 FOTO

4.oktobris

(svētdiena)

16:00

Staicele Staicele - Preiļi 4:1 R.Pastars-1 FOTO

11.oktobris

(svētdiena)

17:00

Jaunmārupe Olaine - Preiļi 1:3

Mt.Babris-2

J.Prikuls-1

18.oktobris

(svētdiena)

13:00

Preiļi Preiļi - Limbaži

25.oktobris

(svētdiena)

14:00

Preiļi Preiļi - Aliance

1.novembris

(svētdiena)

14:00

Krimulda Krimulda - Preiļi

7.novembris

(sestdiena)

12:00

Preiļi Preiļi - Balvi