NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 24.02.2024. - 25.02.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U9, Svente
  • 02.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U8, Malta
  • 03.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U7, Preiļu BJSS
  • 09.03.2024. 10:00
    Pavasara Kauss U10, 1.p-skola
2021

Latvijas čempionāts futbolā 2. Līga

Sakarā ar Covid pandēmiju čempionāts netika pabeigts

1.rindā - Rolands Putāns, Aleksandrs Trūps, Rūdolfs Pastars, Mārtiņš Sondors, Vladlens Cvetkovs, Matīss Babris,

Andrejs Maslobojevs, Miks Babris.

2.rindā - Vladislavs Breidaks, Kristaps Upenieks, Sandis Brokāns, Edgars Limans, Raivis Mauriņš, Sandis Sparāns,

Iļja Mitrofanovs, Dmitrijs Bogdanovs, treneris Imants Babris


Nr KOMANDAS 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 P V
1 Preiļi 1:1 0:0 3:4 2:4 2:2 3:1 2:7 0:3 0:2 5:5 1:1 8
2 Staicele 1:1 0:1 2:10 0:3 0:5 4:3 2:7 1:5 4:1 1:5 1:5 7
3 FK Karosta (Liepāja) 0:0 1:0 1:0 1:0 1:1 3:2 0:1 2:1 4:1 4:3 6:0 26
4 Olaine 10:2 0:1 7:0 7:3 5:1 1:2 3:1 2:4 3:4 2:2 3:1 19
5 Mārupe 4:3 3:0 0:1 0:7 0:2 3:2 2:3 0:2 0:1 6:0 4:0 15
6 Limbaži 4:2 5:0 1:1 3:7 2:0 2:6 0:9 0:2 3:0 2:1 5:1 19
7 Jēkabpils 2:2 3:4 1:5 2:3 0:5 2:4 0:5 1:6 6:4 4:0 7:3 10
8 FK Caramba (Rīga) 1:3 2:3 2:1 3:2 6:2 5:0 0:2 2:0 1:1 3:1 5:2 22
9 Valmiera 7:2 1:0 1:3 9:0 4:2 2:0 1:3 2:1 6:0 4:1 4:0 27
10 FK Skanste (Rīga) 3:0 7:2 4:2 2:0 5:0 0:2 3:1 3:1 5:0 6:0 8:0 30
11 Salaspils 2:0 5:1 1:2 2:0 6:1 1:1 1:2 1:3 7:2 2:0 1:0 22
12 FK Aliance (Rīga) 5:5 1:4 1:4 4:3 1:0 0:3 4:6 0:6 0:5 2:7 2:1 10
13 FK Priekuļi/FK Cēsis 1:1 5:1 3:4 2:2 0:6 1:2 0:4 1:3 1:4 0:6 0:2 5
14 Balvi 5:1 0:6 1:3 0:4 1:5 3:7 2:5 0:4 0:8 0:1 1:2 3

 

 

 

 

DATUMS, DIENA LAIKS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI FOTO

3.jūlijs (LK)

Ādažos

14:00 ASK Kadaga - Preiļi  2:1 Mārtiņš Sondors FOTO

10.jūlijs

sestdiena

17:00 Staicele - Preiļi 1:1 Matīss Babris FOTO

25.jūlijs

svētdiena

15:00 Preiļi - Karosta 0:0 FOTO

14.augusts

sestdiena

14:00 Mārupe - Preiļi 4:3 Miks Babris -3 FOTO

21.augusts

sestdiena

16:00 Preiļi - Limbaži 2:4

Miks Babris-1

Dmitrijs Bogdanovs-1

FOTO

28.augusts

sestdiena

16:00 Jēkabpils - Preiļi 2:2

Dmitrijs Bogdanovs-1

Rolands Putāns-1

FOTO

4.septembris

sestdiena

21:30 Caramba - Preiļi 1:3

Vladislavs Breidaks-2

Matīss Babris-1

FOTO

12.septembris

svētdiena

19:00 Valmiera - Preiļi 7:2

Miks Babris-1

Kristaps Upenieks-1

FOTO

18.septembris

sestdiena

16:00 Preiļi - Skanste 0:3 FOTO

25.septembris

sestdiena

19:30 Salaspils - Preiļi 2:0 FOTO

3.oktobris

svētdiena

15:00 Aliance - Preiļi

5:5

Miks Babris-2

Rolands Putāns-1

Matīss Babris-1

Valters Reinis-1

FOTO

10.oktobris

svētdiena

13:00 Preiļi - Priekuļi 1:1 Rolands Putāns-1 FOTO

17.oktobris

svētdiena

13:00 Preiļi - Balvi

23.oktobris

sestdiena

14:00 Preiļi - Olaine

Preiļu komandas spēlētāji