NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 24.02.2024. - 25.02.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U9, Svente
  • 02.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U8, Malta
  • 03.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U7, Preiļu BJSS
  • 09.03.2024. 10:00
    Pavasara Kauss U10, 1.p-skola
U-10

Latgales Jaunatnes čempionāts

B Līga

U-10 grupa (2013.dz.g.)

1.rindāTimurs Serovs, MareksVeigulis, Artjoms Filatovs, GatisTrūps, Valters Kudiņš, Gustavs Kuckājs,

Ričards Vutnāns-Kojāns.

2.rindā - Adrians Vorobjovs, Artūrs Puduls, Roberts Stūriņš, Guntars Pauniņš, Deivids Repša, Intars Pauniņš,

treneris Vladimirs Točko

Nr KOMANDAS 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 P V
1 Preiļu BJSS
11:0 2:1 1:0 3:0 10:0 5:2 11:0 3:1 4:1 12:0 6:0 4:1 10:0 39 82-6 1.
2 Rēzekne 1 0:11 1:6 3:0 4:3 5:0 0:3 3:6 2:1 1:1 2:2 4:0 0:3 1:0 20 26-36 7.
3 Rēzekne 2 1:2 6:1 4:0 6:1 7:0 2:1 4:0 5:0 2:0 0:0 13:0 3:1 5:0 31 51-13 2.
4 Rēzekne 3 0:1 0:3 0:4 1:5 3:0 1:3 2:0 1:5 0:4 0:2 4:1 0:6 4:2 12 16-36 11.
5 Jēkabpils 1 0:3 3:4 1:6 5:1 8:2 0:5 6:4 7:0 3:1 5:1 6:0 3:8 2:0 24 49-32 5.
6 Jēkabpils 2 0:10 0:5 0:7 0:3 2:8 2:2 2:4 0:9 0:4 3:1 3:1 1:9 2:4 7 20-62 13.
7 Daugavpils FS 4 2:5 3:0 1:2 3:1 5:0 2:2 2:2 6:3 8:1 3:2 8:1 2:2 6:2 27 51-23 3.
8 Daugavpils FS 5 0:11 6:3 0:4 0:2 4:6 4:2 2:2 2:9 0:5 1:7 2:0 0:12 4:2 13 25-65 10.
9 Daugavpils FS 6 1:3 1:2 0:5 5:1 0:7 9:0 3:6 9:2 5:1 5:2 7:1 3:1 3:3 22 51-34 6.
10 Augšdaugavas NSS 1:4 1:1 0:2 4:0 1:3 4:0 1:8 5:0 1:5 1:1 3:1 1:5 5:0 17 28-30 8.
11 Sēlijas SS 1 0:12 2:2 0:0 2:0 1:5 1:3 2:3 7:1 2:5 1:1 3:3 5:3 2:3 16 30-39 9.
12 Sēlijas SS 2 0:6 0:4 0:13 1:4 1:3 1:8 0:2 1:7 1:3 3:3 0:5 1:2 1 9-66 14.
13 Līvāni 1:4 3:0 1:3 6:0 8:3 9:1 2:2 12:0 1:3 5:1 3:5 5:0 4:1 25 60-23 4.
14 Rēzeknes NSS 0:10 0:1 0:5 2:4 0:2 4:2 2:6 2:4 3:3 0:5 3:2 2:1 1:4 10 19-49 12.
*Latgales Jaunatnes čempionāta "B" LĪgas komandas aizvada viena apļa turnīru. 1.-2.vietu ieguvējas komandas kopā ar "A" Līgas
5.-6.vietas ieguvējām komandām papildus aizvada viena apļa turnīru par divām ceļazīmēmuz nākamās sezonas "A"  Līgas čempionātu.

Spēļu kalendārs

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
9.maijs 10.00 (Daugavpils) Preiļi - Sēlija 1 12:0
9.maijs 13.00 (Daugavpils) Preiļi - Rēzekne 1 11:0
21.jūnijs 10.45 (Viesīte) Preiļi - Augšdaugava 4:1
21.jūnijs 13.00 (Viesīte) Preiļi - Rēzekne 3 1:0
27.jūnijs 10.45 (Līvāni) Preiļi - Jēkabpils 2 10:0
27.jūnijs 13.45 (Līvāni) Preiļi - Rēzeknes NSS 10:0
7.augusts 11.30 (Malta) Preiļi - Rēzekne 2 2:1
7.augusts 13.45 (Malta) Preiļi - Daugavpils 6 3:1
7.augusts 16.45 (Malta) Preiļi - Daugavpils 4 5:2
12.septembris 10.00 (Rēzekne) Preiļi - Jēkabpils 1 3:0
12.augusts 12.15 (Rēzekne) Preiļi - Daugavpils 5 11:0
18.septembris 10.00 (Daugavpils) Preiļi - Sēlija 2 6:0
18.septembris 12.15 (Daugavpils) Preiļi - Līvāni 4:1

Pārspēles par divām ceļazīmēm uz "A" grupu 2024.gada sezonā

Preiļi, 2023.gada 5.oktobrī

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS 0:0 1:4 1:1 2 2-5 4.
2. Rēzekne-2 0:0 0:3 2:2 2 2-5 3.
3. Daugavpils FS-1 4:1 3:0 2:1 9 9-2 1.
4. Augšdaugavas NSS 1:1 2:2 1:2 2 4-5 2.


 

 

 

...