NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 24.02.2024. - 25.02.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U9, Svente
  • 02.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U8, Malta
  • 03.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U7, Preiļu BJSS
  • 09.03.2024. 10:00
    Pavasara Kauss U10, 1.p-skola
2002

2002.gada Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā

U-16 grupa (1986.dz.g.)

1.rindā - Dainis Martinovs, Juris Spēlmanis, Raimonds Jaudzems, Aleksandrs Trūps, Artūrs Klindžāns, Ivars Stupāns.

2.rindā - Vadims Loginovs, Vadims Skutelis, Aleksejs Maslobojevs, Andrejs Rikovs, treneris Viktors Martinovs, Alvis Stašulis, ..., Vitālijs Rečickis, ..., Konstantīns Sprūdžs.

V KOMANDA P
1.  Skonto 38-5 32
2. Liepāja 33-13 25
3. Daugavpils 27-13 21
4. Ventspils 19-16 17
5. Tukums 21-35 11
6. Valmiera 17-43 9
7. Preiļi 11-41 6

U-14 grupa (1988.dz.g.)

1.rindā - Rolands Putāns, Dmitrijs Čumačenko, Viktors Krotovs, ..., ..., Jānis Pīzelis, Dmitrijs Paplavskis.

2.rindā - Vladislavs Breidaks, Dinārs Erts, Aivis Sīpols, Edgars Gauračs, treneris Vladimirs Točko, Jānis Trofimovs, Raivis Vilcāns, Sergejs Aleksejevs, Aigars Caics.

V KOMANDA P
1.  Skonto 1 76-10 41
2. Liepāja 48-8 38
3. RFS 54-20 38
4. LBF FK Daugava 20-32 20
5. Preiļi 22-41 20
6. Daugavpils 36-26 20
7. Skonto 2 18-47 12
8. Rīgas vanagi 22-43 8
9. Valmiera 7-76 6

U-12 (1990.dz.g.)

1.rindā - Vilnis Lukašovs, ..., Lauris Siliņš, Mārtiņš Zarāns, Ervīns Veigulis, Kristaps Maļina, Mārtiņš Čingulis, Oļegs Kručiņins, Māris Kalniņš.

2.rindā - Dmitrijs Solomkins, Jānis Jaudzems, Nauris Ivanāns, Lauris Vilcāns, treneris Jevgēnijs Nesterovičs, treneris Valdis Čingulis, Aldis Rudzāts, ..., Armands Erens.


U-11 (1991.dz.g.)

1.rindā - Valdis Bečs, Mārtiņš Zarāns, Jānis Kromāns, Oļegs Kručiņins, Kristaps Maļina, ..., ....

2.rindā - Hveckovičs, Aleksejs Rukša, Gunārs Pantoks, Jānis Bulmeisters, Drniss Pavlovs, Pāvels Krotovs, Gatis Neicgalis.

treneri Jevgēnijs Nesterovičs, Sergejs Placinskis, Valdis Čingulis.


Latvijas jaunatnes čempionāts

U-10 grupa (1992.dz.g.)

 

FINĀLTURNĪRS

1.rindā - Raitis Stuburs, Aleksandrs Jubels, Imants Lacs, Edgars Vanags, Suhodoļskis.

2.rindā - Aleksandrs Gavrilovs, Raitis Upenieks, Anatolijs Baranovs, Vladimirs Točko, Andrejs Novikovs, Vadims Orlovs, ...

 

 

 

 

 

 

 

V KOMANDA
1.  Skonto 1
2. Daugavpils
3. Tukums
4. Preiļi
5. ŠFS
6. Liepāja 1
7. Staicele
8. Skonto 2
9. Liepāja 2
10. Valmiera


U-9 (1993.dz.g.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.rindā - Lorijs Līcītis, Artūrs Jubels, Vitālijs Pasars, Raivis Lozda, Artūrs Linkevičs, Toms Kunakovs.

2.rindā - Matīss Babris, Martins Mironovs, Renārs Trubačs.

treneris Imants Babris

V KOMANDA
1.  ŠFS
2. Liepāja
3. Skonto 1
4. Preiļi
5. Multiklubs
6. Daugavpils
7. VIVA Rīga
8. Ventspils
9. Valmiera
10. Tukums