NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 19.05.2024. 10:00
    LJČ U9, Daugavpils
  • 20.05.2024. 17:00
    LJČ U14, Preiļi-Balvi, Kooperatīva iela
  • 22.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Preiļi-Daugavpils, Kooperatīva iela
  • 28.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Ludza-Preiļi, Ludzā
Latvijas Junatnes čempionāts

Latvijas Junatnes čempionāts

Attīstības Līga (Austrumi)

U-15 grupa (2008./2009.dz.g.)

1.rindā - Valentīns Mavļanovs, Reinis Lacs, Aldis Formulevičs, Rodrigo Upenieks, Rainers Stulpiņš,

Andrejs Vaivods, Kirills Budajs, Kirills Palenkovs, Ervīns Strods.

2.rindā -Sergejs Degtjarevs, Nikita Sergejevs, Nikolass Maksimovs, Artūrs Ontensons, Nauris Opolais,

treneris Viktors Martinovs, Rihards Katlaps, Dāvis Akmentiņš, Daniils Antonovs, Kristiāns Danilovs.

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. Preiļu BJSS

8:0

3:3

3:5

4:0

0:3

3:0

5:2

4:2

4:2

0:3

1:6

1:2

18:0

6:0

25 60-28 3.
2. Augšdaugavas NSS

0:8

3:3

0:1

2:2

2:4

1:3

4:2

3:3

1:9

2:3

0:8

1:5

1:5

2:2

7 22-58 8.
3. Bauskas BJSS

5:3

0:4

1:0

2:2

2:0

3:0

3:4

3:3

0:1

0:4

1:3

1:3

4:0

1:0

20 26-27 4.
4. Gulbenes BJSS

3:0

0:3

4:2

3:1

0:2

0:3

0:2

4:2

0:4

0:0

0:10

0:2

1:1

1:2

14 16-34 5.
5. Līvānu BJSS

2:5

2:4

2:4

3:3

4:3

3:3

2:0

2:4

0:6

0:9

0:9

1:7

3:2

5:2

14 29-61 6.
6. Rēzeknes NSS/Ludzas NSS

2:4

3:0

9:1

3:2

1:0

4:0

4:0

0:0

6:0

9:0

1:2

0:5

8:1

7:1

31 57-16 2.
7. Balvu SS

6:1

2:1

8:0

5:1

3:1

3:1

10:0

2:0

9:0

7:1

2:1

5:0

5:0

8:2

42 75-9 1.
8. Sēlijas SS

0:18

0:6

5:1

2:2

0:4

0:1

1:1

2:1

2:3

2:5

1:8

1:7

0:5

2:8

8 18-70 7.
*Latvijas Jaunatnes čempionāts Attīstības Līgas U15 grupā risinās divās apakšgrupās - Austrumi un Rietumi. 
Katras apakšgrupas 1.-2.vietas ieguvējas komandas iekļūst pusfinālā. Pusfinālu uzvarētāji spēlē par 1.-2.vietu,
bet zaudētāji par 3.-4.vietu. Attīstības Līgas 1.-3.vietu ieguvējas komandas nākamajā sezonā piedalās
Meistarības Līgas "B" grupas čempionātā.

Spēļu kalendārs

 

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
2.maijs 17.00 Preiļi - Sēlija 18:0

A.Vaivods-5

R.Lacs-3

K.Paļenkovs-3

K.Budajs-3

V.Mavļanovs-1

E.Strods-1

s.v.-2

8.maijs 16.00 Preiļi - Rēzeknes NSS 4:2

A.Vaivods-2

S.Degtarjovs-1

V.Mavļanovs-1

15.maijs 16.00 Preiļi - Balvi 1:6 A.Ontensons-1
21.maijs 14.00 Gulbene - Preiļi 3:0
5.jūnijs 17.00 Preiļi - Līvāni 5:2

V.Mavļanovs-2

A.Vaivods-1

D.Akmentiņš-1

E.Strods-1

7.jūnijs 11.00 Preiļi - Augšdaugava 8:0

A.Vaivods-3

V.Mavļanovs-2

K.Budajs-1

D.Akmentiņš-1

R.Upenieks-1

13.jūnijs 15.00 Bauska - Preiļi 5:3

A.Ontensons-2

V.Mavļanovs-1

19.jūnijs 16.00 Sēlija - Preiļi 0:6

D.Akmentiņš-2

A.Ontensons-1

V.Mavļanovs-1

K.Paļenkovs-1

K.Budajs-1

27.jūnijs 11.00 Rēzeknes NSS - Preiļi 3:0
3.jūlijs 16.00 Balvi - Preiļi 2:1 V.Mavļanovs-1
3.augusts 16.00 Preiļi - Gulbene 3:0

A.Vaivods-2

K.Budajs-1

21.augusts 17.00 Līvāni - Preiļi 2:4

A.Vaivods-3

S.Dektarjovs-1

23.augusts 11.00 Augšdaugava - Preiļi 3:3 A.Vaivods-3
29.augusts 15.00 Preiļi - Bauska 4:0

A.Vaivods-1

V.Mavļanovs-1

R.Lacs-1

K.Budajs-1

 

 

 

 

...