NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 19.05.2024. 10:00
    LJČ U9, Daugavpils
  • 20.05.2024. 17:00
    LJČ U14, Preiļi-Balvi, Kooperatīva iela
  • 22.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Preiļi-Daugavpils, Kooperatīva iela
  • 28.05.2024. 18.00
    LJČ U16, Ludza-Preiļi, Ludzā
U-13

Latvijas Junatnes čempionāts

Attīstības Līga (Austrumi)

U-13 grupa (2010./2011.dz.g.)

1.rindā - Bruno Bekešs, Juliāns Zīmelis, Emīls Šņepsts, Rodrigo Upenieks, Dairis Slūka, Repša Daniels,

Markuss Pastars, Uvis Vilcāns.

2.rindā - treneris Viktors Martinovs, Raitis Valters, Raitis Lacs,  Kristers Elsts, Romāns Zagrebajevs, Matīss Madernieks,

Meinards Zalāns, Renārs Smukša, Arnis Pokšāns, Toms Mālnieks, Kristers Bizāns-Vadeiša. treneris Dainis Binders.

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. Preiļu BJSS

0:0

0:5

3:0

1:0

2:4

3:0

1:2

1:0

0:2

0:1

3:3

0:7

12:1

6:0

20 32-25 4.
2. FK Krāslava

0:0

5:0

1:3

3:1

10:1

5:0

4:0

1:1

1:0

1:1

4:5

1:6

7:0

6:1

27 49-19 3.
3. Līvānu BJSS

0:3

0:1

3:1

1:3

3:1

2:3

6:2

3:0

1:6

1:3

0:6

0:6

2:0

1:0

18 23-35 5.
4. Jēkabpils 

4:2

0:3

1:10

0:5

1:3

3:2

6:3

0:1

0:5

1:4

1:8

1:7

8:0

3:2

15 29-55 6.
5. Rēzekne

2:1

0:1

0:4

1:1

2:6

0:3

3:6

1:0

0:5

0:4

4:5

0:7

3:1

2:0

13 18-44 7.
6. Daugavpils FS

2:0

1:0

0:1

1:1

6:1

3:1

5:0

4:1

5:0

4:0

2:1

1:4

5:0

6:0

34 45-10 2.
7. Rēzeknes NSS/Ludzas NSS

3:3

7:0

5:4

6:1

6:0

6:0

8:1

7:1

5:4

7:0

1:2

4:1

8:0

10:0

37 83-17 1.
8. Sēlijas SS

1:12

0:6

0:7

1:6

0:2

0:1

0:8

2:3

1:3

0:2

0:5

0:6

0:8

0:10

0 5-79 8.
*Latvijas Jaunatnes čempionāts Attīstības Līgas U13 grupā risinās četrās apakšgrupās - Austrumi, Ziemeļi, Centrs,
Rietumi. Katras apakšgrupas 1.vietas ieguvēja komanda iekļūst Attīstības Līgas pusfinālspēlēs. Attīstības Līgas
1.-4.vietu ieguvējas komandas (apakšgrupu uzvarētāji) nākamajā sezonā piedalās Meistarības Līgas "B" grupas
cēmpionātā.

Spēļu kalendārs

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
28.aprīlis 16.00 Preiļi - Krāslava 0:0
3.maijs 17.00 Preiļi - Sēlija 12:1

J.Zīmelis-5

K.Elsts-2

R.Upenieks-2

R.Valters-1

U.Vilcāns-1

s.v.-1

11.maijs 16.00 Līvāni - Preiļi 0:3

K.Elsts-2

R.Zagrebajevs-1

19.maijs 16.00 Daugavpils FS - Preiļi 2:0
24.maijs 15.00 Preiļi - Rēzekne 1:2 R.Zagrebajevs-1
29.maijs 16.00

Preiļi - Rēzeknes NSS

3:3

R.Zagrebajevs-1

D.Slūka-1

R.Valters-1

8.jūnijs 11.00 Rēzeknes NSS - Preiļi 7:0
11.jūlijs 17.00 Preiļi - Jēkabpils 2:4

R.Zagrebajevs-1

R.Valters-1

28.jūlijs 12.00 Krāslava - Preiļi 5:0
2.augusts 12.00 Sēlija - Preiļi 6:0

R.Valters-3

T.Mālnieks-1

K.Bizāns-Vadeiša-1

R.Zagrebajevs-1

9.augusts 11.00 Preiļi - Līvāni 1:0 R.Upenieks-1
17.augusts 15.00 Rēzekne - Preiļi 0:1 B.Bekešs-1
22.augusts 11.00 Preiļi - Daugavpils FS 0:1
31.augusts 16.00 Jēkabpils - Preiļi 0:3

K.Elsts-1

J.Zīmelis-1

U.Vilcāns-1

 

 

 

 

...