NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 17.11.2019. 10.00
    Rēzeknes novada atklātais čempionāts, Malta
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2011

2011. gada Latgales jaunatnes čempionāts 

"U-16" grupa (1995./96.dz.g.)

1.rindā - Lauris Sparāns (3), Raitis Tarasenko (1), Nauris Cvetkovs (5), Dairis Bufals (4), Ingmārs Jermakovičs, Romāns Maksimovs, Andrejs Birjukovs, Deniss Šeinovs.
2.rindā - Artjoms Krotovs, Guntis Sparāns, Ervīns Rusņš, Artūrs Seilis (2), treneris Viktors Martinovs, Aleksejs Pavlovs (1), Vladislavs Afanasjevs (1), Iļja Mitrofanovs (1), Atis Soms (8), Aleksandrs Birjukovs.

Nr Komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. P
1. Ilīkstes NSS  

1:1

2:2

0:0

8:0

10:0

19:0

8:1

3:1

7:1

6:0

64-6 24
2. FK Saules puikas (Malta)

1:1

2:2

 

4:1

1:3

4:3

11:0

1:4

5:1

3:1

4:3

36-21 20
3. Preiļu BJSS

0:0

0:8

3:4

3:1

 

5:1

1:1

2:1

4:1

2:2

7:0

27-19 18
4. Ludzas MSS

0:10

0:19

3:4

0:11

1:5

1:1

 

3:1

2:1

0:5

7:0

17-56 10
5. Jēkabpils SS/Viesītes SS

1:8

1:3

4:1

1:5

1:2

1:4

1:3

1:2

 

3:0

5:2

18-27 9
6. SK Blāzma (Rēzekne)

1:7

0:6

1:3

3:4

2:2

0:7

5:0

0:7

0:3

2:5

  14-44 4

 

Romāns Maksimovs - komandas vērtīgākais spēlētājs



"U-14" grupa (1997./98.dz.g.)

  • Priekšplānā - Aivis Dančauska, Rūdis Skutelis
  •   1.rindā - Dairis Litavnieks, Aldis Džeriņš (1), Vladislavs Rečs, Miks Babris (5), Renārs Vanags (2), Nauris Vigulis, Lauris Stabulnieks (6), Jānis Antāns, Mārtiņš Sondors.
  • 2.rindā - Vjačeslavs Petrovs, Valters Reinis (1), Artis Žukovs, Iļja Mitrofanovs (8), treneris Viktors Martinovs, Emīls Seilis, Nauris Cvetkovs (36), Artjoms Firsovs (2). 

 

V

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

P

1. Preiļu BJSS  

0:8

2:0

4:8

6:4

5:1

3:0

8:2

5:0

6:2

7:1

3:3

5:2

4:1

3:0

61-32 34
2. Jēkabpils SS

8:0

0:2

 

8:0

3:3

2:0

0:0

9:0

3:1

14:0

5:5

11:0

3:3

6:0

7:0

79-14 31
3. Koknese

8:4

4:6

0:8

3:3

 

1:2

5:1

3:1

4:2

5:0

3:0

7:3

3:1

2:1

4:0

52-30 31
4. FK Pļaviņas DM

1:5

0:3

0:2

0:0

2:1

1:5

 

1:1

2:0

3:0

1:2

1:0

2:1

1:1

1:1

16-22 19
5. SK Blāzma (Rēzekne)

2:8

0:5

0:9

1:3

1:3

2:4

1:1

0:2

 

4:0

4:2

5:1

0:2

1:0

1:0

22-40 16
6. Viesītes SS

3:3

2:5

0:14

5:5

0:5

0:3

0:3

2:1

0:4

2:4

 

2:0

2:2

3:3

3:0

24-47 13
7. Līvānu BJSS

2:6

1:7

0:11

3:3

3:7

1:3

0:1

1:2

1:5

2:0

0:2

2:2

 

5:1

0:0

21-50 9
8. Ilūkstes NSS

1:4

0:3

0:6

0:7

1:2

0:4

1:1

1:1

0:1

0:1

3:3

0:3

1:5

0:0

  8-41 4

 

 Čempionāta rezultatīvākais spēlētājs - Nauris Cvetkovs

   Komandas vērtīgākais spēlētājs - Aldis Džeriņš

 



 

"U-12" GRUPA (1999.dz.g.)

 

  • 1.rindā - Guntis Džeriņš (1), Sandis Sparāns (2), Miks Babris (14), Renārs Vanags (9), Dairis Litavnieks (2).
  • 2.rindā - Mārtiņš Sondors, Valters Reinis (6), Rūdis Skutelis, Raimonds Rubins, Armands Rusiņš (1), treneris Imants Babris.
      

Miks Babris - čempionāta rezultatīvākais spēlētājs

Dairis Litavnieks - vērtīgākais komandas spēlētājs  


 

V Komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P
1. SK Blāzma 1  

1:3

2:0

6:1

3:4

2:0

3:2

2:0

5:0

5:0

6:0

8:1

4:0

3:0

4:0

36 54-11
2. Jēkabpils SS 1

3:1

0:2

 

3:0

0:0

0:0

0:1

3:0

1:0

5:0

4:0

2:1

4:0

5:0

5:1

32 35-6
3. Preiļu BJSS

1:6

4:3

0:3

0:0

 

2:1

3:1

0:0

6:2

3:1

3:1

2:1

8:0

1:0

3:1

32 36-20
4. FK Saules puikas (Malta)

0:2

2:3

0:0

1:0

1:2

1:3

 

0:3

4:3

0:0

2:0

1:0

2:0

1:0

4:0

23 19-16
5. Rēzeknes novada BJSS

0:2

0:5

0:3

0:1

0:0

2:6

3:0

3:4

 

0:2

1:0

1:1

5:1

3:0

2:0

17 20-25
6. SK Blāzma 2

0:5

0:6

0:5

0:4

1:3

1:3

0:0

0:2

2:0

0:1

 

2:0

1:0

3:2

4:2

16 14-33
7. Dekšāres

1:8

0:4

1:2

0:4

1:2

0:8

0:1

0:2

1:1

1:5

0:2

0:1

 

3:1

3:2

7 11-43
8. Jēkabpils SS 2

0:3

0:4

0:5

1:5

0:1

1:3

0:1

0:4

0:3

0:2

2:3

2:4

1:3

2:3

  0 9-44

 



"U-11"GRUPA (2000.dz.g.)

  • 1.rindā - Aivis Vagalis, Deniss Ivanovs, Ņikita Baranovskis (2), Sandis Brokāns, Mārcis Adamovičs, Edgars Ņikiforovs (1), Martins Grigorjevs (2).
  • 2.rindā -  Kristaps Upenieks (11), Guntis Džeriņš (8), Rainers Trubačs, Sandis Sparāns (1), Juris Vilcāns, Deniss Rečs, treneris Vladimirs Točko.
  • Komandas vērtīgākais spēlētājs - Guntis Džeriņš

 


V

KOMANDAS

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

P

1.

Jēkabpils SS 1

 

1:0

0:0

3:0

6:0

8:0

3:1

4:0

3:0

11:0

4:0

14:0

10:0

8:0

5:0

40

78-1

2.

SK Blāzma/BJSS 1

0:1

0:0

 

4:0

3:0

6:0

2:0

7:0

12:0

21:0

12:0

12:0

10:0

20:0

17:0

37

126-1

3.

Ilūkstes NSS

0:3

0:4

0:4

0:3

 

1:1

4:0

3:0

4:1

10:0

4:1

14:0

7:0

4:0

7:0

28

58-17

4.

Preiļu BJSS

0:8

1:3

0:6

0:2

1:1

0:4

 

1:3

1:0

5:0

2:0

5:1

5:0

3:0

4:0

22

28-28

5.

SK Blāzma/BJSS 2

0:4

0:3

0:7

0:12

0:3

1:4

3:1

0:1

 

2:0

2:2

3:1

3:1

4:0

6:0

19

24-39

6.

Dekšāres

0:11

0:4

0:21

0:12

0:10

1:4

0:5

0:2

0:2

2:2

 

1:6

2:1

1:0

3:0

10

10-80

7.

Jēkabpils SS 2

0:14

0:10

0:12

0:10

0:14

0:7

1:5

0:4

1:3

1:3

6:1

1:2

 

2:0

2:0

9

14-86

8.

Rēzeknes nov. BJSS

0:8

0:5

0:20

0:17

0:4

0:7

0:3

0:4

0:4

0:6

0:1

0:3

0:2

0:2

 

0

0-86

 

 



 

"U-10" GRUPA (2001.dz.g.)

  • 1.rindā - Edvards Vaivods (1), Martins Grigorjevs (4), Maksims Černovs, Ņikita Baranovskis.
  • 2.rindā -  Edgars Ņikiforovs (2), Kristaps Plivda (3), Deins Vilcāns, Edijs Vaivods, Sandis Brokāns (1), Deniss Rečs, treneris Vladimirs Točko.

 


 

Komandas vērtīgākais spēlētājs - Deniss Rečs

 


 

V

KOMANDA

1.

2.

3.

4.

5.

P

1.

SK BLĀZMA/BJSS 1

 

4:4

5:1

7:1

8:2

1:0

8:1

13:0

18:0

22

64-9

2.

SK BLĀZMA/BJSS 2

4:4

1:5

 

4:0

4:2

7:0

4:1

8:1

12:0

19

44-13

3.

JĒKABPILS SS

1:7

2:8

0:4

2:4

 

2:1

3:0

4:0

5:0

12

19-24

4.

PREIĻU BJSS

0:1

1:8

0:7

1:4

1:2

0:3

 

6:1

3:1

6

12-27

5.

SK BLĀZMA/BJSS 3

0:13

0:16

1:8

0:12

0:4

0:5

1:6

1:3

 

0

3-67

 



"U-9" GRUPA (2002.dz.g.)

 

  • 1.rindā - Alens Lozda, Alvils Mucelāns (1), Igors Jakimovs, Daumants Zariņš, Vismants Zariņš.
  • 2.rindā - Edvards Vaivods (1), Edijs Vaivods, Deins Vilcāns, Kristaps Plivda (7), treneris Jevgēnijs Ņesterovičs.
  • KOMANDU VĒRTĪGĀKIE SPĒLĒTĀJI

  • Kristaps Plivda (Preiļu BJSS 1)         Mikus Noviks (Preiļu BJSS 2)

  •  

  •  
  • V

    KOMANDA

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    P

    1.

    SK BLĀZMA /BJSS 1

     

    5:0

    6:0

    10:0

    2:0

    9:0

    6:0

    12:0

    15:0

    11:0

    8:0

    11:0

    19:0

    36

    114-0

    2.

    JĒKABPILS SS

    0:5

    0:6

     

    5:0

    2:1

    7:0

    7:0

    7:0

    10:1

    9:1

    12:0

    7:1

    9:0

    30

    75-15

    3.

    SK BLĀZMA /BJSS 2

    0:10

    0:2

    0:5

    1:2

     

    2:0

    4:0

    5:2

    6:1

    4:0

    1:1

    3:1

    7:0

    22

    33-23

    4.

    SK BLĀZMA /BJSS 3

    0:9

    0:6

    0:7

    0:7

    0:2

    0:4

     

    3:0

    2:1

    0:2

    2:1

    4:1

    2:1

    15

    13-41

    5.

    PREIĻU BJSS 2

    0:12

    0:15

    0:7

    1:10

    2:5

    1:6

    0:3

    1:2

     

    6:1

    3:0

    5:4

    6:0

    12

    25-63

    6.

    FK PĻAVIŅAS DM

    0:11

    0:8

    1:9

    0:12

    0:4

    1:1

    2:0

    1:2

    1:6

    0:3

     

    3:1

    4:0

    10

    13-57

    7.

    PREIĻU BJSS 1

    0:11

    0:19

    1:7

    0:9

    1:3

    0:7

    1:4

    1:2

    4:5

    0:6

    1:3

    0:4

     

    0

    9-80



"U-8" GRUPA (2003.dz.g.)

  •  1.rindā -Daumants Zariņš, Ēriks Miezītis, Alvils Mucelāns (5), Vladislavs Stivriņš (11), Kalvis Kacars, Ivo Haritonovs (3), Vismants Zariņš, Julians Stivriņš (1).
  • 2.rindā - Rūdolfs Pastars (2), Lauris Rinčs, Paula Liniņa (5), Egils Daukšte (15), Mikus Noviks, Raivo Liniņš (10), Ieva Adamoviča, Lauris Kokorīts, treneris Imants Babris.
V KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P
1. SK BLĀZMA 1 (RĒZEKNE) 

2:1

1:0

2:2

1:1

2:1

4:3

1:2

1:0

2:1

4:3

6:0

1:1

27 27-15
2. SK BLĀZMA 2 (RĒZEKNE)

1:2

0:1

1:2

2:0

2:3

5:1

3:0

3:0

0:0

2:1

2:0

2:0

22 23-10
3. PREIĻU BJSS 2

2:2

1:1

2:1

0:2

0:1

3:3

2:1

2:0

4:1

4:0

0:0

3:0

22 23-12
4. PREIĻU BJSS 1

1:2

3:4

3:2

1:5

1:0

3:3

1:2

1:1

6:1

5:0

2:2

2:2

16 29-24
5. JĒKABPILS SS

2:1

0:1

0:3

0:3

1:2

0:2

2:1

1:1

1:4

2:1

1:1

2:0

14 12-20
6. RĒZEKNES BJSS/SOLIDAS R

1:2

3:4

0:0

1:2

1:4

0:4

1:6

0:5

4:1

1:2

1:0

1:0

10 14-30
7. RĒZEKNES NOVADA BJSS

0:6

1:1

0:2

0:2

0:0

0:3

2:2

2:2

1:1

0:2

0:1

0:1

5 6-23