NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 24.02.2024. - 25.02.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U9, Svente
  • 02.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U8, Malta
  • 03.03.2024. 10:00
    LJČ telpu futbolā, U7, Preiļu BJSS
  • 09.03.2024. 10:00
    Pavasara Kauss U10, 1.p-skola
2015

2015. gada Latvijas čempionāts telpu futbolā meitenēm

VECĀKĀ GRUPA (1998.dz.g. un vecākas)

Preiļu BJSS komanda

1. rindā - treneris Jevgēnijs Nesterovičs, Edīte Balckare-Kalniņa, Linda Priževoite.

2. rindā - Laima Spūle, Marina Škuratova, Viktorija Ļihačova, Nadežda, Dimitrijeva, Iluta Upeniece, Baiba Vjakse, Inga Kodore, Sandra Ņikiforova, Anda Klindžāne.

"A" apakšgrupa

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. Riga United Ladies 2 1:1 2:0 0:4 4:0 7 7-5 II
2. Rīgas FS 3 1:1 0:1 1:7 4:5 1 6-14 5.
3. VRS Optimists-R 3 0:2 1:0 0:10 1:3 3 2-15 4.
4. FK Cerība/46.v-skola 4:0 7:1 10:0 8:1 12 29-2 I
5. Preiļu BJSS 0:4 5:4 3:1 1:8 6 9-17 III

SPĒĻU KALENDĀRS

4. janvāris 

Rīga

Preiļi - VRS Optimists-R 3 3:1

N.Dimitrijeva (1)

M.Škuratova (1)

L.Spūle (1)

4. janvāris

Rīga

Preiļi - Riga United Ladies 2 0:4

24. janvāris 

Preiļi

Preiļi - RFS 3 5:4

M.Škuratova (2)

L.Spūle (1)

I.kodore (1)

V.Ļihačova (1)

24. janvāris 

Preiļi

Preiļi - FK Cerība/46. vidusskola 1:8 V.Ļihačova (1)

15.februāris 

Lapmežciems

1/4f

15.februāris 

Lapmežciems

VIDĒJĀ GRUPA (1999./2001.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda

1.rindā - Agnese Stolipina, Karīna Kuzņecova, Arta Batarāga, Aleksandra Stepanova, Ieva Adamoviča, Paula Liniņa, Karīna Kovaļova.

2.rindā - Alīda Anspoka, Sigita Priževoite, Elīza Strode, Diāna Cvetkova, Olita Pastare, Sanita Kivleniece, treneris Imants Babris

"A" apakšgrupa

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. P V
1. FK Olaine 0:0 0:1 3:1 0:5 4 3-7 4.
2. Rīgas FS 2 0:0 0:1 1:2 1:0 4 2-3 III
3. Preiļu BJSS 1:0 1:0 4:2 2:1 12 8-3 I
4.  Talsu NSS 1:3 2:1 2:4 2:5 3 7-13 5.
5. Rīgas FS 3 5:0 0:1 1:2 5:2 6 11-5 II

SPĒĻU KALENDĀRS

11. janvāris

Rīga

Preiļi - Olaine 1:0 I.Adamoviča (1)

11.janvāris

Rīga

Preiļi - RFS 3 2:1

K.Kovaļova (1)

D.Cvetkova (1)

17.janvāris

Preiļi

Preiļi - Talsi 4:2

P.Liniņa (2)

D.Cvetkova (1)

E.Strode (1)

17.janvāris

Preiļi

Preiļi - RFS 2 1:0

S.Priževoite (1)

7.februāris

Lapmežciems

1/2F Preiļi - Rēzekne 1:5 D.Cvetkova (1)

7.februāris

Lapmežciems

par 3.-4.v. Preiļi - Rīgas FS 3 4:4 (2:3)

P.Liniņa (1)

I.Adamoviča (1)

K.Kovaļova (1)

D.Cvetkova (1)



Rudens kausa izcīņa meitenēm

2015. gada 27. septembris

Preiļu BJSS

1. rindā - Olita Pastare, Arta Batarāga, Karīna Kuzņecova, Zaiga Kalvāne, Paula Liniņa, Karīna Kovaļova, Sanita Kivleniece.

2. rindā - Amanda Anusāne, Ieva Adamoviča, Diāna Cvetkova, Aleksandra Stepanova, Sigita Priževoite, Elīza Strode, Arta Ūzuliņa, treneris Imants Babris


Nr
KOMANDA
1.
2.
3.
4.
5.
P

V
1.
Preiļu BJSS

0:4
0:0
2:0
0:1
4
2-5
4.
2.
BFC Daugavpils
4:0

0:0
0:0
0:0
6
4-0
III
3.
Rēzeknes novada BJSS
0:0
0:0

1:0
2:0
8
3-0
I
4.
Ludzas NSS
0:2
0:0
0:1

0:1
1
0-4
5.
5.
Rēzeknes BJSS/SK Progress
1:0
0:0
0:2
1:0

7
2-2
II

Turnīra labākās spēlētājas

Sintija Strankale (Rēzeknes BJSS/SK Progress) - pussargs, Sofija Ņesterova (BFC Daugavpils) - vārtsargs, Laima Spūle (Rēzeknes novada BJSS) - uzbrucējs, Jelizaveta Puzāne (Rēzeknes novada BJSS) - aizsargs.