NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.04.2024. 17:00
    LJČ U14, Preiļi-Ludza, Kooperatīva iela
  • 24.04.2024. 17:00
    LJČ U16, Preiļi-Augšdaugava, Kooperatīva iela
  • 25.04.2024. 15:00
    LJČ U14, Preiļi-Krāslava, Kooperatīva iela
  • 29.04.2024. 16:00
    LJČ U16, Preiļi-Līvāni, Kooperatīva iela
2016

2016.gada Latvijas čempionāts sievietēm 1.līga

1.rindā – Zaiga Kalvāne, Karīna Kuzņecova, Karīna Kovaļova, Amanda Sparāne, Agnese Stolipina, Arta Batarāga, Paula Linda Liniņa, Ingūna Briška.

2.rindā – Diāna Cvetkova, Ieva Adamoviča, Elīza Strode, Arta Ūzuliņa, Sigita Priževoite, Sanita Kivleniece, Olita Pastare, Santa Kotļarova.

016.gada Latvijas 1.līgas čempionāts sievietēm

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. P V
1. Preiļu BJSS

0:6

1:7

4:3

1:1

2:0

1:0

0:0

3:2

2:1

3:1

2:3

1:4

1:4

0:3

1:6

2:1

2. Rīgas FS

6:0

7:1

7:0

7:0

4:1

6:0

3:1

2:1

1:0

7:0

4:0

1:1

2:0

3:1

3:2

3:2

3. SK Imanta (Rīga)

3:4

1:1

0:7

0:7

0:2

2:1

1:3

0:7

2:1

1:1

2:8

0:16

1:13

1:3

0:6

1:1

4. Riga United

0:2

0:1

1:4

0:6

2:0

1:2

0:1

0:1

2:10

1:0

1:2

3:2

0:6

0:6

0:1

1:0

5. BFC Daugavpils

0:0

2:3

1:3

1:2

3:1

7:0

1:0

1:0

1:0

4:0

1:0

2:1

3:0

1:2

1:0

5:2

6. Rēzeknes novada BJSS

1:2

1:3

0:1

0:7

1:2

1:1

10:2

0:1

0:1

0:4

 

1:1

2:1

2:3

1:5

3:4

2:0

7. Rēzeknes BJSS/SK Progress

3:2

4:1

0:4

1:1

8:2

16:0

2:1

2:3

0:1

1:2

1:1

1:2

 

4:3

1:2

6:0

3:1

8. AFA Olaine

4:1

3:0

0:2

1:3

13:1

3:1

6:0

6:0

0:3

2:1

3:2

5:1

3:4

2:1

6:0

2:1

9. Talsu NSS

6:1

1:2

2:3

2:3

6:0

1:1

1:0

0:1

0:1

2:5

4:3

0:2

0:6

1:3

0:6

1:2

Preiļu BJSS komandas spēļu kalendārs

DATUMS LAIKS SPĒLE REZ. VĀRTU GUVĒJI PIESPĒLES BRĪDINĀJUMI NORAIDĪJUMI

FOTO

VIDEO

23.aprīlis

Sestdiena

15:30 Riga United - Preiļi 0:2

K.Kovaļova (1)

P.Liniņa (1)

P.Liniņa (1) FOTO

3.maijs

Otrdiena

18:00 Preiļi - Rēzeknes novads 2:1 P.Liniņa (2) FOTO

27.maijs

Piekdiena

18:30 Olaine - Preiļi 4:1 A.Ūzuliņa (1) S.Kivleniece (1)

14.jūnijs

Otrdiena

16:00 Rīgas FS - Preiļi 6:0

20.jūnijs

Pirmdiena

16:00 Talsi - Preiļi 6:1 D.Cvetkova (1)  

25.jūnijs

Sestdiena

14:00 SK Imanta - Preiļi 3:4

A.Batarāga (2)

D.Cvetkova (1)

P.Liniņa (1)

6.jūlijs

Trešdiena

16:00 Preiļi - Rīgas FS 1:7 P.Liniņa (1) FOTO

15.jūlijs

Piektdiena

16:00 Preiļi - Talsi 2:1

A.Batarāga (1)

K.Kovaļova (1)

O.Pastare (1) K.Kovaļova (1) FOTO

22.jūlijs

Piektdiena

18:00 Rēzekne - Preiļi 3:2

P.Liniņa (1)

K.Kovaļova (1)

K.Kovaļova (1)

P.Liniņa (1)

9.augusts

Otrdiena

14:00 Daugavpils - Preiļi 0:0

16.augusts

Otrdiena

14:00 Preiļi - Daugavpils 3:2

D.Cvetkova (1)

P.Liniņa (1)

A.Batarāga (1)

A.Batarāga (1)

P.Liniņa (1)

FOTO

26.augusts

Piektdiena

18:00 Preiļi - Rēzekne 1:4 P.Liniņa (1) K.Kovaļova (1) FOTO

10.septembris

Sestdiena

11:00 Preiļi - Olaine 0:3 FOTO

11.svētdiena

Svētdiena

14:00 Preiļi - SK Imanta 1:1 K.Kovaļova (1) P.Liniņa (1) FOTO

14.septembris

Trešdiena

17:00 Rēzeknes novads - Preiļi 1:3

D.Cvetkova (1)

P.Liniņa (1)

O.Pastare (1)

A.Batarāga (1)

P.Liniņa (1)

24.septembris

Sestdiena

14:00 Preiļi - Riga United 1:0 P.Liniņa (1) I.Adamoviča (1)

FOTO

VIDEO

Preiļu BJSS spēlētājas, 1. līgas statistika

Nr. FOTO SPĒLĒTĀJA SPĒLES VĀRTI DZ S
1.
Santa Kotļarova 2


2.
Arta Ūzuliņa 11

1



3.
Sigita Priževoite 13


4.
Elīza Strode 16


5. Sanita Kivleniece 6 1
6. Karīna Kuzņecova 15
7. Diāna Cvetkova 16

4

8. Karīna Kovaļova 16

4

9. Olita Pastare 16

1

10. Amanda Sparāne 15
11. Paula Linda Liniņa 16

10

12. Ieva Adamoviča 15
13. Agnese Stolipina 15
14. Arta Batarāga 16

4

15. Zaiga Kalvāne 16
16. Ingūna Briška 14

2016.gada Preiļu novada BJSS Ziemassvētku kauss

2016.gada 17.decembris

2.vieta - Preiļu BJSS

1.rindā - Agnese Stolipina, Karīna Kuzņecova, Zaiga Kalvāne, Ieva Adamoviča, Karīna Kovaļova, Paula Liniņa.

2.rindā - Lāsma Zalāne, Amanda Sparāne, Diāna Cvetkova, Arta Ūzuliņa, Elīza Strode, Olita Pastare.

treneris imants Babris


Nr
"A"
1.
2.
3.
4.
P

V
1.
Preiļu BJSS

3:1
2:0
2:2
7
7-3
1.
2.
Rīgas FS 1
1:3

1:1
3:0
4
5-4
2.
3.
BFC Daugavpils
0:2
1:1

2:1
4
3-4
3.
4.
Rēzeknes novada BJSS
2:2
0:3
1:2

1
3-7
4.

 

Nr
"B"
1.
2.
3.
4.
P

V
1.
Rēzeknes BJSS/SK Progress

3:0
1:0
8:0
9
12-0
1.
2.
Rīgas FS 2
0:3

0:2
7:0
3
7-5
3.
3.
SK Kuorsova/Rēzeknes FA
0:1
2:0

7:0
6
9-1
2.
4.
Visaginas SC
0:8
0:7
0:7

0
0-22
4.

FINĀLSPĒLES

1/2f (5.-8.v.) Daugavpils-Visaginas 5:1
1/2f (5.-8.v.) Rēzeknes novads-RFS 2 0:0 (3:2)
1/2f (1.-4.v.) Preiļi-Kuorsova 1:0
1/2f (1.-4.v.) Rēzekne - RFS 1 4:1
par 7.-8.v. RFS 2 - Visaginas 5:0
par 5.-6.v. Daugavpils - Rēzeknes novads 0:0 (3:2)
par 3.-4.v. Rīgas FS 1 - Kuorsova/Rēzeknes FA 0:0 (3:2)
par 1.-2.v. Rēzeknes BJSS SK Progress - Preiļu BJSS 3:0

Turnīra simboliskā izlase

Diāna Novikova (Rēzekne), Anastasija Fjodorova (Rēzekne), Anna Marija Valaka (RFS 1), Lāsma Zalāne (Preiļi), Sofija Garanča (Kuosova)

Komandu vērtīgākie spēlētāji

Rēzekne - Ligita Tumāne

Preiļi - Paula Liniņa

RFS 1 - Kristīne Lodziņa

Kuorsova - Jekaterina Ovsjankina

Daugavpils - Viktorija Vengreviča

Rēzeknes novads - Eva Medinika

RFS 2 - Valērija Jevstignejeva

Visaginas - Anastasija Pčelinceva



Latgola Kauss

Ludza, 2016.gada 27.novembris

Diāna Cvetkova, Zaiga Kalvāne, Olita Pastare, Karīna Kovaļova, Ieva Adamoviča, Arta Ūzuliņa, Karīna Kovaļova,

Elīza Strode, Arta Batarāga, Zaiga Kalvāne, Amanda Sparāne, Paula Liniņa

Nr

KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
5.
6. P

V
1.
SK Latgols/Ludzas NSS 0:6 0:2 1:6 0:5 0:4 0 1-23 6.
2.
Rēzeknes BJSS/SK Progress 6:0 2:0 4:1 1:0 1:0 15 14-1 I
3.
Rēzeknes novada BJSS 2:0 0:2 0:0 0:0 0:1 5 2-3 4.
4.
Preiļu BJSS 6:1 1:4 0:0 2:0 2:0 10 11-5 II
5
BFC Daugavpils 5:0 0:1 0:0 0:2 1:2 4 6-5 5.
6. SK Kuorsova/Rēzeknes FA 4:0 0:1 1:0 0:2 2:1 9 7-4 III


Visaginas Rudens kauss

Visaginas, 2016.gada 10. - 13.novembris

1.rindā - Karīna Kovaļova, Karīna Kuzņecova, Zaiga Kalvāne, Ieva Adamoviča, Paula Liniņa, Arta Batarāga.

2.rindā - Agnese Stolipina, Olita Pastare, Arta Ūzuliņa, Elīza Strode, Sigita Priživoite, Amanda Sparāne.

Nr

KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
5.
6. P

V
1.
FK Legion Tallina 2:1 2:0 2:0 12:0 5:0 15 23-1 I
2.
Preiļu BJSS 1:2 3:1 1:0 3:0 8:0 12 16-3 II
3.
Vilnius FM 0:2 1:3 4:1 4:0 12:0 9 21-6 III
4.
Rēzeknes novada BJSS 0:2 0:1 1:4 5:0 4:0 6 10-7 4.
5
Visaginas SC 0:12 0:3 0:4 0:5 3:0 3 3-24 5.
6. Ignalina 0:5 0:8 0:12 0:4 0:3 0 0-32 6.


Starptautisks meiteņu futbola turnīrs

U-16 geupa (2000.dz.g.)

Visaginas, 2016.gada 8.-10.aprīlis

Preiļu BJSS komanda

1.rindā - Arta Batarāga, Zaiga Kalvāne, Paula Liniņa, Karīna Kuzņecova, Karīna Kovaļova, Agnese Stolipina.

2.rindā - Diāna Cvetkova, Sanita Kivleniece, Elīza Strode, Arta Batarāga, Olita Pastare, Ingūna Briška, Amanda Sparāne.


Nr
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
5.
6.
P

V
1.
VSC Visaginas

0:10
1:9
0:3
0:2
0:12
0
1-36
6.
2.
FM Vilnius
10:0

2:2
7:3
4:2
1:1
11
24-8
I
3.
Legion 1 Tallinn
9:1
2:2

7:3
1:0
2:4
10
21-10
III
4.
Legion 2 Tallinn
3:0
3:7
3:7

2:0
6:0
9
17-14
4.
5.
Rēzeknes nov. BJSS
2:0
2:4
0:1
0:2

0:1
3
4-8
5.
6.
Preiļu BJSS
12:0
1:1
4:2
0:6
1:0

10
18-9
II

Vārtu guvējas Preiļu BJSS komandā

Diāna Cvetkova (5), Paula Liniņa (4), Arta ūzuliņa (3), Sanita Kivleniece (3), Olita Pastare (1), Elīza Strode (1), Karīna Kuzņecova (1)

 

...