LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ
"U-18" GRUPA (1991. - 92. dz.g.)
Preiļi. 2009. gada 17. - 18. janvāri
Preiļu komanda - 2. vietas ieguvēji
1. rindā - Egīls Broks, Aleksandrs Jubels , Matīss Babris, Raivis Paškevičs, 2. rindā - treneris Vladimirs Točko, Jānis Lozda, Jānis Cakuls, Raitis Vovers, Guntis Rubenis, Raitis Upenieks.
Nr | "A' APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | 4. | P | Vā | V |
1. |
SK BLĀZMA 1 |
7:0 | 4:3 | 8:2 | 9 | 19-5 | I | |
2. | JĒKABPILS | 0:7 | 2:3 | 3:2 | 3 | 5-12 | III | |
3. | VIĻĀNI | 3:4 | 3:2 | 4:1 | 6 | 10-7 | II | |
4. | PĻAVIŅAS | 2:8 | 2:3 | 1:4 | 0 | 5-15 | 4. |
Nr | "B" APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | 4. | P | Vā | V |
1. | SK BLĀZMA 2 | 1:2 | 4:2 | 4:0 | 6 | 9-4 | II | |
2. | PREIĻI 1 | 2:1 | 6:0 | 10:0 | 9 | 18-1 | I | |
3. | VIESĪTE | 2:4 | 0:6 | 8:6 | 3 | 10-16 | III | |
4. | PREIĻI 2 | 0:4 | 0:19 | 6:8 | 0 | 6-22 | 4. |
1/4 F | JĒKABPILS - BLĀZMA 2 | 4:2 |
1/4 F | BLĀZMA 1 - PREIĻI 2 | 12:0 |
1/4 F | VIĻĀNI - VIESĪTE | 5:2 |
1/4 F | PREIĻI 1 - PĻAVIŅAS | 6:1 |
1/2 F (5.-8.v.) | BLĀZMA 2 - PREIĻI 2 | 6:1 |
1/2 F (5.-8.v.) | PĻAVIŅAS VIESĪTE | 3:0 |
1/2 F (1.-4.v.) | BLĀZMA 1 - JĒKABPILS | 6:1 |
1/2 (1.-4.v.) | PREIĻI 1 - VIĻĀNI | 2:0 |
PAR 7. - 8.v. | PREIĻI 2 - VIESĪTE | 3:3 (1:0) |
PAR 5. - 6.v. | BLĀZMA 2 - PĻAVIŅAS | 3:1 |
PAR 3. - 4.v. | JĒKABPILS - VIĻĀNI | 6:1 |
PAR 1. - 2.v. | BLĀZMA 1 - PREIĻI 1 | 9:1 |
TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE
EDVĪNS SADOVSKIS (BLĀZMA 1), VALDIS KAĻVA (BLĀZMA 1), MĀRTIŅŠ MIEZĪTIS (JĒKABPILS), ALEKSANDRS JUBELS (PREIĻI 1), attēlā nav EDGARS LOCĀNS (VIĻĀNI)
2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ
"U - 16" GRUPA (1993. dz.g.)
Rēzekne, 2009. gada 24. - 25. janvāris
Preiļu BJSS komanda - 3. vietas ieguvēja.
Artjoms Krotovs (priekšplānā), 1. rindā - Dairis Bufals, Konstantīns Stabulnieks, Raitis Tarasenko, Lauris Sparāns, 2. rindā - Renārs Trubačs, Artūrs Seilis, Matīss Babris, Edgars Vaivods, Aleksandrs Birjukovs.
Nr | KOMANDA | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | P | Vā | V |
1. | SK BLĀZMA 1 | 10:2 | 5:5 | 10:0 | 2:2 | 8 | 27-9 | II | |
2. | SK BLĀZMA 2 | 2:10 | 5:9 | 4:0 | 0:9 | 3 | 11-28 | 4. | |
3. | DAUGAVPILS | 5:5 | 9:5 | 12:4 | 10:5 | 10 | 36-19 | I | |
4. | PĻAVIŅAS | 0:10 | 0:4 | 4:12 | 2:15 | 0 | 6-41 | 5. | |
5. | PREIĻI | 2:2 | 9:0 | 5:10 | 15:2 | 7 | 31-14 | III |
FINĀLSPĒLES
PAR 3. - 4. V. | PREIĻI - BLĀZMA 2 | 6:1 |
PAR 1. - 2. V | DAUGAVPILS - BLĀZMA 1 | 11:4 |
TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE
1. rindā - Konstantīns Stabulnieks (Preiļi), Uģis Kļaviņš (Blāzma 1), 2. rindā - Pāvels Ostrovskis (Daugavpils), Māris Jasvins (Daugavpils), Vadims Pojarkovs (Blāzma 1)
LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ
"U - 15" GRUPĀ (1994. dz.g.)
Rēzekne, 2009. gada 31. janvāris - 1. februāris
PREIĻU BJSS - 2. VIETA
1. rindā - Dairis Bufals, Andrejs Birjukovs, Raitis Tarasenko, Ervīns Rusiņš, Lauris Sparāns, 2. rindā - Valentīns Kondratjevs, Artūrs Seilis, Aleksandrs Birjukovs, treneris Viktors Martinovs, Artjoms Krotovs, Edgars Vaivods, Ervīns Patmalnieks.
Nr | KOMANDA | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | P | Vā | V |
1. | BLĀZMA 1 | 3:0 | 2:1 | 2:3 | 3:2 | 5:1 | 12 | 15-7 | I | |
2. | BLĀZMA 2 | 0:3 | 1:3 | 3:5 | 1:2 | 2:0 | 3 | 7-13 | 5. | |
3. | DAUGAVPILS | 1:2 | 3:1 | 3:1 | 2:5 | 12:3 | 9 | 21-12 | III | |
4. | ILŪKSTE | 3:2 | 5:3 | 1:3 | 0:4 | 4:1 | 9 | 13-13 | 4. | |
5. | PREIĻI | 2:3 | 2:1 | 5:2 | 4:0 | 6:2 | 12 | 19-8 | II | |
6. | MALTA | 1:5 | 0:2 | 3:12 | 1:4 | 2:6 | 0 | 7-29 | 6. |
FINĀLSPĒLES
PAR 5. - 6. v. | MALTA - BLĀZMA 2 | 3:2 |
PAR 3. - 4. v. | DAUGAVPILS - ILŪKSTE | 5:2 |
PAR 1. - 2. v. | BLĀZMA 1 - PREIĻI | 4:0 |
LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ
"U - 14" (1995.dz.g.)
Jēkabpils, 2009. gada 7. - 8. febrāris
PREIĻU BJSS KOMANDA - 4. VIETA
1. rindā - Dairis Bufals, Andrejs Birjukovs, Iļ'ja Mitrofanovs, Lauris Zalāns, 2. rindā - VladislavsAfanasjevs, Valentīns Kondratjevs, Aleksandrs Birjukovs, treneris Viktors Martinovs, Konstantīns Vinogradovs, Sandris Vaivods, Ervīns Rusiņš.
Nr | "A" APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | 4. | P | Vā | V |
1. | BLĀZMA 1 | 7:1 | 2:0 | 7:0 | 9 | 16-1 | I | |
2. | JĒKABPILS 2 | 1:7 | 0:2 | 1:0 | 3 | 2-9 | III | |
3. | MALTA | 0:2 | 2:0 | 8:0 | 6 | 10-2 | II | |
4. | PĻAVIŅAS | 0:7 | 0:1 | 0:8 | 0 | 0-16 | 4. |
Nr | "B" APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | 4. | P | Vā | V |
1. | BLĀZMA 2 | 0:7 | 0:2 | 0:7 | 0 | 0-16 | 4. | |
2. | JĒKABPILS 1 | 7:0 | 1:2 | 1:1 | 4 | 9-3 | II | |
3. | ILŪKSTE | 2:0 | 2:1 | 2:0 | 9 | 6-1 | I | |
4. | PREIĻI | 7:0 | 1:1 | 0:2 | 4 | 8-3 | III |
1/4 FINĀLS | JĒKABPILS 1 - JĒKABPILS 2 | 2:0 |
1/4 FINĀLS | BLĀZMA 1 - BLŽMA 2 | 10:0 |
1/4 FINĀLS | PREIĻI - MALTA | 0:0 (2:0) |
1/4 FINĀLS | ILŪKSTE - PĻAVIŅAS | 2:0 |
1/2 FINĀLS (5. - 8. v.) | JĒKABPILS 2 - BLĀZMA 2 | 6:0 |
1/2 FINĀLS (5. - 8. v.) | MALTA - PĻAVIŅAS | 6:1 |
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) | BLĀZMA 1 - JĒKABPILS 1 | 1:0 |
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) | ILŪKSTE - PREIĻI | 1:0 |
PAR 7. - 8. v. | PĻAVIŅAS - BLĀZMA 2 | 6:1 |
PAR 5. - 6. v. | MALTA - JĒKABPILS 2 | 4:3 |
PAR 3. - 4. v. |
JĒKABPILS 1 - PREIĻI | 2:0 |
PAR 1. - 2. v. | BLĀZMA 1 - ILŪKSTE | 3:1 |
LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ
"U - 13" GRUPA (1996. dz.g)
Rēzekne, 2009. gada 14. - 15. februāris
PREIĻU KOMANDA - sacensību uzvarētāji
1. rindā - Andrejs Birjukovs, Sandris Vaivods, Mārtiņš Lisovs, Iļja Mitrofanovs, Aldis Džeriņš, 2. rindā - Dāvis Pastars, Andis Pīzelis, Edgars Molnieks, treneris Viktors Martinovs, Konstantīns Vinogradovs, Vladislavs Afanasjevs.
Nr | APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | P | Vā | V |
1. | PREIĻI | 3:0 | 3:1 | 6:2 | 4:1 | 2:0 | 12:0 | 18 | 30-4 | I | |
2. | JĒKABPILS | 0:3 | 0:0 | 1:0 | 6:0 | 13:0 | 13:1 | 13 | 33-4 | II | |
3. | VIĻĀNI | 1:3 | 0:0 | 2:2 | 3:0 | 6:0 | 7:1 | 11 | 19-6 | III | |
4. | BLĀMA 3 | 2:6 | 0:1 | 2:2 | 5:1 | 1:0 | 23:0 | 10 | 33-10 | 4. | |
5. | BLĀZMA 1 | 1:4 | 0:6 | 0:3 | 1:5 | 3:2 | 14:0 | 6 | 19-20 | 5. | |
6. | VIESĪTE | 0:2 | 0:13 | 0:6 | 0:1 | 2:3 | 3:0 | 3 | 5-25 | 6. | |
7. | BLĀZMA 2 | 0:12 | 1:13 | 1:7 | 0:23 | 0:14 | 0:3 | 0 | 2-72 | 7. |
TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE
Romāns Bistrovs (Viļāni), Rojs Grauze (Jēkabpils), Ritvars Druvenieks (Jēkabpils), KOnstantīns Vinogradovs (Preiļi), Adrejs BIrjukovs (Preiļi)
2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ
"U - 12" GRUPA (1997. dz.g.)
Jēkabpils, 2009. gada 21. - 22. februāris
PREIĻU BJSS KOMANDA - 3. VIETAS IEGUVĒJI
1. rindā - Nauris Cvetkovs, Lauris Stabulnieks, Nauris Vigulis, Ričards Kraupša, Iļja Mitrofanovs, Vjačeslavs Petrovs, Kristaps Strods, 2. rindā - Vladislavs Rečs, treneris Viktors Martinovs, Artjoms Firsovs.
Nr | "A" APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | 4. | P | Vā | V |
1. | JĒKABPILS 1 | 6:2 | 2:5 | 11:0 | 6 | 19-7 | I | |
2. | BLĀZMA 3 | 2:6 | 5:3 | 8:0 | 6 | 15-9 | III | |
3. | PREIĻI | 5:2 | 3:5 | 2:0 | 6 | 10-7 | II | |
4. | BLĀZMA 2 | 0:8 | 0:11 | 0:2 | 0 | 0-21 | 4. |
Nr | "B" APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | 4. | P | Vā | V |
1. | BLĀZMA 1 | 5:0 | 8:0 | 2:1 | 9 | 15-1 | I | |
2. | DAUGAVPILS | 0:5 | 5:4 | 2:3 | 3 | 7-12 | III | |
3. | PĻAVIŅAS | 0:8 | 4:5 | 1:4 | 0 | 5-17 | 4. | |
4. | JĒKABPILS 2 | 1:2 | 3:2 | 4:1 | 6 | 8-5 | II |
1/4 FINĀLS | BLĀZMA 3 - JĒKABPIS 2 | 3:2 |
1/4 FINĀLS | JĒKABPILS 1 - PĻAVIŅAS | 7:0 |
1/4 FINĀLS | PREIĻI - DAUGAVPILS | 6:1 |
1/4 FINĀLS | BLĀZMA 1- BLĀZMA 2 | 13:0 |
1/2 FINĀLS (PAR 5. - 8. v.) | JĒKABPILS 2 - PĻAVIŅA | 6:0 |
1/2 FINĀLS (PAR 5. - 8. v.) | DAUGAVPILS - BLĀZMA 2 | 5:1 |
1/2 FINĀLS (PAR 1. - 4. v.) | JĒKABPILS 1 - BLĀZMA 3 | 3:0 |
1/2 FINĀLS(PR 1. - 4. v.) | BLĀZMA 1 - PREIĻI | 2:2 (4:3) |
PAR 7. - 8. v. | PĻAVIŅAS - BLĀZMA 2 | 4:0 |
PAR 5. - 6. v. | JĒKABPILS 2 - DAUGAVPILS | 2:2 (3:2) |
PAR 3. - 4. v. | PREIĻI - BLĀZMA 3 | 6:0 |
PAR 1. - 2. v. | JĒKABPILS 1 - BLĀZMA 1 | 2:1 |
TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE
Iļja Mitrofanovs (Preiļi), Vitālijs Vavilovs (Blāzma 1), Andrejs Rezvovs (Blāzma 1), Verners Zalaks (Jēkabpils 1), Dairis Jakubovskis (Jēkabpils 1).
2009. GADA LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ
„U - 11" GRUPA (1998. dz.g)
Preiļi, 28. februāris - 1. marts
PREIĻU BJSS KOMANDA - 2. VIETAS IEGUVĒJA
1.rindā - Miks Babris, Nauris Vigulis, Lauris Stabulnieks, Aivis Dančauska, Renārs Vanags, 2. rindā - Valters Reinis, Vladislavs Rečs, Raimonds Rubins, Kristaps Strods, Aldis Džeriņš.
Nr |
„A"apakšgrupa |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
P |
VĀ |
V |
1. |
SK BLĀZMA 1 |
|
1:1 |
1:3 |
5:0 |
4:0 |
7 |
11-4 |
III |
2. |
DAUGAVPILS 3 |
1:1 |
|
2:1 |
6:0 |
2:2 |
8 |
11-4 |
II |
3. |
PREIĻI |
3:1 |
1:2 |
|
4:0 |
2:1 |
9 |
10-4 |
I |
4. |
SK BLĀZMA 2 |
0:5 |
0:6 |
0:4 |
|
0:1 |
0 |
0-16 |
5. |
5. |
VIESĪTE |
0:4 |
2:2 |
1:2 |
1:0 |
|
4 |
4-8 |
4. |
Nr |
„B"apakšgrupa |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
P |
VĀ |
V |
1. |
DAUGAVPILS 1 |
|
2:0 |
4:0 |
6:0 |
4:0 |
12 |
16-0 |
I |
2. |
JĒKABPILS |
0:2 |
|
2:0 |
1:0 |
7:1 |
9 |
10-3 |
II |
3. |
DAUGAVPILS 2 |
0:4 |
0:2 |
|
0:1 |
1:0 |
3 |
1-7 |
4. |
4. |
LĪVĀNI |
0:6 |
0:1 |
1:0 |
|
3:0 |
6 |
4-7 |
III |
5. |
SK BLĀZMA 3 |
0:4 |
1:7 |
0:1 |
0:3 |
|
0 |
1-15 |
5. |
1/4 FINĀLS |
DAUGAVPILS 3 - LĪVĀNI |
4:1 |
1/4 FINĀLS |
JĒKABPILS - BLĀZMA 1 |
1:0 |
1/2 FINĀLS (7. - 10.v.) |
VIESĪTE - BVLĀZMA 3 |
3:1 |
1/2 FINĀLS (7. - 10.v.) |
DAUGAVPILS 2 - BLĀZMA 2 |
3:0 |
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) |
PREIĻI - JĒKABPILS |
2:1 |
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) |
DAUGAVPILS 3 - DAUGAVPILS 1 |
4:2 |
PAR 9. - 10. v |
BLĀZMA 3 - BLĀZMA 2 |
2:2 (2:1) |
PAR 7. - 8. v. |
DAUGAVPILS 2 - VIESĪTE |
4:0 |
PAR 5. - 6. v. |
BLĀZMA 1 - LĪVĀNI |
2:0 |
PAR 3. - 4. v. |
DAUGAVPILS 1 - JĒKABPILS |
5:1 |
PAR 1. - 2. v. |
DAUGAVPILS 3 - PREIĻI |
1:0 |
SIMBOLISKĀ IZLASE
MIKS BABRIS (PREIĻI), DMITRIJS LITVINSKIS (DAUGAVPILS 3), DENISS KOZLOVS (DAUGAV[PILS 3), RIČARDS TUPITS (DAUGAVPILS 3), LAURIS STABULNIEKS (PREIĻI)
2009. GADA JAUNATNES TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTS
"U - 10" GRUPA (1999.dz.g.)
Jēkabpils, 2009. gada 7. - 8. martā
TURNĪRA UZVARĒTĀJI PREIĻU BJSS KOMANDA
1.rindā - Renārs Vanags,Mārtiņš Sondors, Miks Babris, Dairis Litavnieks, 2. rindā - Raimonds Rubins, Valters Reinis, Arnis Matvejevs, Armands Rusiņš, Kristofers Ticsons, treneris - Imants Babris
Nr | "A" APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | 4. | P | Vā | V |
1. | PREIĻI | 6:1 | 9:0 | 18:1 | 9 | 33-2 | I | |
2. | BLĀZMA 1 | 1:6 | 7:1 | 3:0 | 6 | 11-7 | II | |
3. | BLĀZMA 2 | 0:9 | 1:7 | 2:4 | 0 | 3-20 | 4. | |
4. | MALTA | 1:18 | 0:3 | 4:2 | 3 | 5-23 | III |
Nr | "B" APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | P | Vā | V |
1. | DAUGAVPILS 1 | 2:5 | 3:1 | 3:1 | 0:1 | 6 | 8-8 | II | |
2. | JĒKABPILS 1 | 5:2 | 2:0 | 7:2 | 2:1 | 12 | 16-5 | I | |
3. | DAUGAVPILS 2 | 1:3 | 0:2 | 10:0 | 3:2 | 6 | 14-7 | III | |
4. | JĒKABPILS 2 | 1:3 | 2:7 | 0:10 | 4:1 | 3 | 7-21 | 4. | |
5. | VIĻĀNI | 1:0 | 1:2 | 2:3 | 1:4 | 3 | 5-9 | 5. |
1/4 FINĀLS | DAUGAVPILS 1 - MALTA | 5:0 |
1/4 FINĀLS | BLĀZMA 1 - DAUGAVPILS 2 | 2:1 |
1/2 FINĀLS | PREIĻI - DAUGAVPILS 1 | 6:0 |
1/2 FINĀLS | BLĀZMA 1 - JĒKABPILS 1 | 3:2 |
PAR 5. - 6. V. | DAUGAVPILS 2 - MALTA | 6:0 |
PAR 3. - 4. V. | JĒKABPILS 1 - DAUGAVPILS 1 | 2:1 |
PAR 1.- 2. V. | PREIĻI - BLĀZMA 1 | 0:0 (2:0) |
Nr | PAR 7.- 9. VIETU | 1. | 2. | 3. | P | VĀ | V |
1. | VIĻĀNI | 2:2 | 3:1 | 4 | 5-3 | 7. | |
2. | BLĀZMA 2 | 2:2 | 2:2 | 2 | 4-4 | 8. | |
3. | JĒKABPILS 2 | 1:3 | 2:2 | 1 | 3-5 | 9. |
SIMBOLISKĀ IZLASE
Miks Babris (Preiļi), Ulvis Reinis Grebskis (Jēkabpils 1), Armands Tiltiņš (Jēkabpils 1), Edgars Burovs (Blāzma 1), Agris Kravalis (Blāzma 1)
2009. GADA TELPU FUTBOLA ČEMPIONĀTS
"U - 9" GRUPA (2000.dz.g.)
Rēzekne, 2009. gada 14. - 15. martā
PREIĻU BJSS 1. KOMANDA - 5. VIETAS IEGUVĒJI
1. rindā - Guntis Džeriņš, Artūrs Ratnieks, Andrejs Osipovs, Kristaps Upenieks, Sandis Sparāns, Rainers Trubačs, Juris Vilcāns, Artjoms Gorjačko, Māris Kazakevičs, Mārcis Adamovičs, 2. rindā treneri - Vladimirs Točko, Igors Derjagins.
Nr | "A" APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | P | Vā | V |
1. | DAUGAVPILS 1 | 6:1 | 6:0 | 11:0 | 8:0 | 12 | 31-1 | I | |
2. | JĒKABPILS 1 | 1:6 | 4:1 | 8:0 | 9:0 | 9 | 22-7 | II | |
3. | PREIĻI 1 | 0:6 | 1:4 | 4:0 | 4:0 | 6 | 9-10 | III | |
4. | JĒKABPILS 2 | 0:11 | 0:8 | 0:4 | 0:0 | 1 | 0-23 | 5. | |
5. | PREIĻI 2 | 0:8 | 0:9 | 0:4 | 0:0 | 1 | 0-21 | 4. |
Nr | "B" APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | P | Vā | V |
1. | DAUGAVPILS 2 | 3:0 | 6:0 | 8:0 | 7:0 | 12 | 24-0 | I | |
2. | BLĀZMA 1 | 0:3 | 5:0 | 5:0 | 6:0 | 9 | 16-3 | II | |
3. | BLĀZMA 2 | 0:6 | 0:5 | 3:0 | 4:0 | 6 | 7-11 | III | |
4. | BLĀZMA 3 | 0:8 | 0:5 | 0:3 | 0:1 | 0 | 0-17 | 5. | |
5. | BLĀZMA 4 | 0:7 | 0:6 | 0:4 | 1:0 | 3 | 1-17 | 4. |
1/4 FINĀLS | BLĀZMA 1 - PREIĻI 1 | 3:0 |
1/4 FINĀLS | JĒKABPILS 1 - BLĀZMA 2 | 9:0 |
1/2 FINĀLS (7. - 10. v.) | PREIĻI 2 - BLĀZMA 3 | 1:1 (3:2) |
1/2 FINĀLS (7. - 10. v.) | JĒKABPILS 2 - BLĀZMA 4 | 5:0 |
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) | DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA 1 | 6:0 |
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) | DAUGAVPILS 2 - JĒKABPILS 1 | 3:0 |
PAR 9. - 10. v. | BLĀZMA 3 - BLĀZMA 4 | 4:0 |
PAR 7. - 8. v. | JĒKABPILS 2 - PREIĻI 2 | 5:1 |
PAR 5. - 6. v. | PREIĻI 1 - BLĀZMA 2 | 3:2 |
PAR 3. - 4. v. | BLĀZMA 1 - JĒKABPILS 1 | 3:2 |
PAR 1. - 2. v. | DAUGAVPILS 2 - DAUGAVPILS 1 | 1:1 (1:0) |
2009. GADA LATGALES ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ
"U - 8" GRUPA (2001.dz.g)
Preiļi, 2009. gada 21. - 22. martā
PREIĻU 1. KOMANDA - 2. VIETAS IEGUVĒJI
1. rindā - Martins Grigorjevs, Maksims Černovs, Deniss Rečs, 2. rindā - Rihards Piļāns, Mariks Mironovs, Ņikita Baranovskis, Edijs Mainulis, treneris Vladimirs Točko.
Nr | "A" APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | 4. | P | Vā | V |
1. | DAUGAVPILS 1 | 8:0 | 3:0 | 6:0 | 9 | 17-0 | I | |
2. | SK BLĀZMA 2 | 0:8 | 1:4 | 2:2 | 1 | 3-14 | III | |
3. | PREIĻI 1 | 0:3 | 4:1 | 7:0 | 6 | 11-4 | II | |
4. | VIĻĀNI | 0:6 | 2:2 | 0:7 | 1 | 2-15 | 4. |
Nr | "B" APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | 4. | P | Vā | V |
1. | DAUGAVPILS 2 | 1:1 | 4:0 | 6:1 | 7 | 11-2 | I | |
2. | BLĀZMA 1 | 1:1 | 2:0 | 2:0 | 7 | 5-1 | II | |
3. | PREIĻI 2 | 0:4 | 0:2 | 0:0 | 1 | 0-6 | III | |
4. | JĒKABPILS | 1:6 | 0:2 | 0:0 | 1 | 1-8 | 4. |
FINĀLSPĒLES
1/4 FINĀLS | BLĀZMA 1 - BLĀZMA 2 | 3:0 |
1/4 FINĀLS | DAUGAVPILS 1 - JĒKABPILS | 3:0 |
1/4 FINĀLS | PREIĻI 1 - PREIĻI 2 | 3:0 |
1/4 FINĀLS | DAUGAVPILS 2 - VIĻĀNI | 3:1 |
1/2 FINĀLS (5. - 8. v.) | BLĀZMA 2 - JĒKABPILS | 2:0 |
1/2 FINĀLS (5. - 8. v.) | PREIĻI 2 -VIĻĀNI | 4:0 |
1/2 FINĀLS (1. - 4. v.) | DAUGAVPILS 1 - BLĀZMA 1 | 1:1 (2:1) |
1/2 FINĀLS (1. - 4. v) | PREIĻI 1 - DAUGAVPILS 2 | 4:3 |
PAR 7. - 8. v. | JĒKABPILS - VIĻĀNI | 0:0 (5:4) |
PAR 5. - 6. v. | PREIĻI 2 - BLĀZMA 2 | 3:0 |
PAR 3. - 4. v. | DAUGAVPILS 2 - BLĀZMA 1 | 0:0 (2:1) |
PAR 1. - 2. v. | DAUGAVPILS 1 - PREIĻI 1 | 3:2 |
TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE
Deniss Rečs (Preiļi 1), Māris Gedroics (Daugavpils 1), Vitālijs Petraškevičs (Daugavpils 1), Daniils Pavļukevičs (Daugavpils 2), Aleksandrs Bodžs (Blāzma 1)
PREIĻU RAJONA SKOLU SACENSĪBAS TELPU FUTBOLĀ
VECĀKĀ GRUPA (1989. - 92. dz.g.)
Preiļi, 2009. gada 17. marts
Nr | "A" APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | 4. | P | Vā | V |
1. | PVĢ | 4:1 | 1:1 | 3:0 | 7 | 8-2 | I | |
2. | LĪVĀNU 1. V-SKOLA | 1:4 | 1:1 | 3:1 | 4 | 5-6 | II | |
3. | PREIĻU 1. P-SKOLA | 1:1 | 1:1 | 1:2 | 2 | 3-4 | 4. | |
4. | ARODVIDUSSKOLA | 0:3 | 1:3 | 2:1 | 3 | 3-7 | III |
Nr | "B" APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | P | Vā | V |
1. | PREIĻU 2. V-SKOLA | 1:1 | 8:1 | 4 | 9-2 | I | |
2. | AGLONAS V-SKOLA | 1:1 | 5:0 | 4 | 6-1 | II | |
3. | AGLONAS INT. V-SKOLA | 1:8 | 0:5 | 0 | 1-13 | III |
1/2 FINĀLS | PVĢ - AGLONAS V-SKOLA | 7:1 |
1/2 FINĀLS | LĪVĀNU 1. V-SKOLA - PREIĻU 2. V-SKOLA | 6:1 |
PAR 5. - 6. V. | ARODVIDUSSKOLA - AGLONAS IVS | 1:0 |
PAR 3. - 4. V. | PREIĻU 2. V-SKOLA - AGLONAS V-SKOLA | 3:2 |
PAR 1. - 2. V. | PVĢ - LĪVĀNU 1. V-SKOLA | 5:0 |
VIDĒJĀ GRUPA (1993. - 94. DZ.G.)
Preiļi, 2009. gada 12. marts
Nr | APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | P | Vā | V |
1. | PREIĻU 1. P-SKOLA 1 | 0:0 | 6:0 | 8:0 | 7:0 | 10 | 21-0 | I | |
2. | PREIĻU 1. P-SKOLA 2 | 0:0 | 8:0 | 3:1 | 4:1 | 10 | 15-2 | II | |
3. | DRAVNIEKU P-SKOLA | 0:6 | 0:8 | 1:3 | 2:6 | 0 | 3-23 | 5. | |
4. | SĪĻUKALNA P-SKOLA | 0:8 | 1:3 | 3:1 | 2:2 | 4 | 6-14 | 4. | |
5. | AGLONAS IVS | 0:7 | 1:4 | 6:2 | 2:2 | 4 | 9-15 | III |
Nr | APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | P | Vā | V |
1. | LĪVĀNU 2. V-SKOLA | 6:2 | 4:0 | 5:1 | 4:1 | 12 | 19-4 | I | |
2. | AGLONAS V-SKOLA | 2:6 | 8:0 | 3:0 | 2:1 | 9 | 15-7 | II | |
3. | SALAS P-SKOLA | 0:4 | 0:8 | 1:2 | 0:7 | 0 | 1-21 | 5. | |
4. | AIZKALNES P-SKOLA | 1:5 | 0:3 | 2:1 | 1:4 | 3 | 4-13 | 4. | |
5. | PREIĻU 2. V-SKOLA | 1:4 | 1:2 | 7:0 | 4:1 | 6 | 13-7 | III |
1/2 FINĀLS | PREIĻU 1. - SKOLA 1 - AGLONAS V-SKOLA | 6:0 |
1/2 FINĀLS | PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - LĪVĀNU 2. V-SKOLA | 2:1 |
PAR 9. - 10. V. | DRAVNIEKU P-SKOLA - SALAS P-SKOLA | 5:1 |
PAR 7. - 8. V. | SĪĻUKALNA P-SKOLA - AIZKALNES P-SKOLA | 2:1 |
PAR 5. - 6. V. | AGLONAS IVI - PREIĻU 2. V-SKOLA | 5:0 |
PAR 3. - 4. V. | AGLONAS V-SKOLA - LĪVĀNU 2. V-SKOLA | 3:3 (8:7) |
PAR 1. - 2. V. | PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - PREIĻU 1. P-SKOLA 2 | 2:1 |
JAUNĀKĀ GRUPA (1995. - 96. dz.g.)
Preiļi, 2009. gada 4. marts
Nr | APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | P | Vā | V |
1. | PREIĻU 1. P-SKOLA 2 | 4:2 | 8:0 | 6 | 12-2 | I | |
2. | GALĒNU P-SKOLA | 2:4 | 5:1 | 3 | 7-5 | II | |
3. | VĀRKAVAS P-SOLA | 0:8 | 15 | 0 | 1-13 | III |
Nr | APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | P | Vā | V |
1. | PREIĻU 1. P-SKOLA 1 | 3:3 | 7:2 | 4 | 10-5 | I | |
2. | PREIĻU 2. V-SKOLA | 3:3 | 0:1 | 1 | 3-4 | III | |
3. | STABULNIEKU P-SKOLA | 2:7 | 1:0 | 3 | 3-7 | II |
1/2 FINĀLS | PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - STABULNIEKU P-SKOLA | 4:0 |
1/2 FINĀLS | PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - GALĒNU P-SKOLA | 2:0 |
PAR 5. - 6. V. | PREIĻU 2. V-SKOLA - VĀRKAVAS P-SKOLA | 4:1 |
PAR 3. - 4. V. | GALĒNU P-SKOLA - STABULNIEKU P-SKOLA | 3:1 |
PAR 1. - 2. V. | PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - PREIĻU 1. P-SKOLA 1 | 1:1 (3:2) |
VISJAUNĀKĀ GRUPA (1997. - 99. dz.g.)
Preiļi, 2009. gada 24. februāris
Nr | APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | P | Vā | V |
1. | PREIĻU 1. P-SKOLA 1 | 3:1 | 9:0 | 6 | 12-1 | I | |
2. | RUŠONAS P-SKOLA | 1:3 | 3:0 | 3 | 4-3 | II | |
3. | SILAJĀŅU P-SKOLA | 0:9 | 0:3 | 0 | 0-12 | III |
Nr | APAKŠGRUPA | 1. | 2. | 3. | P | Vā | V |
1. | PREIĻU 1. P-SKOLA 2 | 8:0 | 7:0 | 6 | 15-0 | I | |
2. | PREIĻU 2. V-SKOLA | 0:8 | 1:4 | 0 | 1-12 | III | |
3. | VĀRKAVAS P-SKOLA | 0:7 | 4:1 | 3 | 4-8 | II |
1/2 FINĀLS | PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - VĀRKAVAS P-SKOLA | 11:1 |
1/2 FINĀLS | PREIĻU 1. P-SKOLA 2 - RUŠONAS P-SKOLA | 6:2 |
PAR 5. - 6. V. |
SILAJĀŅU P-SKOLA - PREIĻU 2. V-SKOLA |
5:0 |
PAR 3. - 4. V. | RUŠONAS P-SKOLA - VĀRKAVAS P-SKOLA | 7:1 |
PAR 1. - 2. V. | PREIĻU 1. P-SKOLA 1 - PREIĻU 1. P-SKOLA 2 | 8:4 |
VALMIERAS ZIEMAS KAUSS 2009.
"U - 10" GRUPA (1999. dz.g.)
Valmiera, 2009. gada 21. februāris
PREIĻU BJSS KOMANDA - VALMIERAS KAUSA IEGUVĒJA
Kristofers Ticsons, Armands Rusiņš, Raimonds Rubins, Renārs Vanags, Valters Reinis, Miks Babris, Dairis Litavnieks, Mārtiņš Sondors, Arnis Matvejevs.
Nr | KOMANDA | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | P | Vā | V |
1. | PREIĻI | 2:3 | 1:0 | 2:1 | 4:1 | 6:0 | 7:1 | 15 | 22-5 | I | |
2. | VALMIERA 2 | 3:2 | 1:2 | 2:0 | 3:1 | 6:1 | 4:3 | 15 | 19-9 | II | |
3. | FS METTA | 0:1 | 2:1 | 3:1 | 2:1 | 4:2 | 2:0 | 15 | 13-6 | III | |
4. | SMILTENE 1 | 1:2 | 0:2 | 1:3 | 1:0 | 6:2 | 2:0 | 9 | 11-9 | 4. | |
5. | SMILTENE 2 | 1:4 | 1:3 | 1:2 | 0:1 | 5:1 | 2:1 | 6 | 10-12 | 5. | |
6. | VALMIERA 3 | 0:6 | 1:6 | 2:4 | 2:6 | 1:5 | 2:0 | 3 | 8-27 | 6. | |
7. | VALMIERA 1 | 1:7 | 3:4 | 0:2 | 0:2 | 1:2 | 0:2 | 0 | 4-19 | 7. |
VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ
Renārs Vanags - 10, Valters Reinis - 8, Miks Babris - 3, Armands Rusiņš - 1.
LABĀKAIS SPĒĒTĀJS PREIĻU KOMANDĀ - RENĀRS VANAGS
SMILTENES ZIEMAS KAUSS - 2009
"U - 10" (1999. dz.g.)
Smiltene, 2009. gada 17. janvāris
Preiļu komanda - turnīra uzvarētāji
Nr | "A" apakšgrupa | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | P | VĀ | V |
1. | PREIĻU BJSS | 5:1 | 3:2 | 7:1 | 1:0 | 12 | 16-4 | I | |
2. | FC ELVA (EST) | 1:5 | 0:2 | 2:0 | 0:3 | 3 | 3-10 | 4. | |
3. | FC SANTOS (EST) | 2:3 | 2:0 | 0:2 | 0:4 | 3 | 4-9 | III | |
4. | FS METTA (RĪGA) | 1:7 | 0:2 | 2:0 | 1:3 | 3 | 4-12 | 5. | |
5. | SMILTENES BJSS | 0:1 | 3:0 | 4:0 | 3:1 | 9 | 10-2 | II |
Nr | "B" apakšgrupa | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | P | VĀ | V |
1. | FK VIOLA (JELGAVA) | 4:0 | 2:0 | 2:0 | 0:0 | 10 | 8-0 | I | |
2. | FK PRIEKUĻI | 0:4 | 0:5 | 4:2 | 0:2 | 3 | 4-13 | 4. | |
3. | MERKUR JUNIOR (EST) | 0:2 | 5:0 | 0:0 | 2:0 | 7 | 7-2 | II | |
4. | SK - 10 (EST) | 0:2 | 2:4 | 0:0 | 0:5 | 1 | 2-11 | 5. | |
5. | FK VALMIERA | 0:0 | 2:0 | 0:2 | 5:0 | 7 | 7-2 | III |
1/2 FINĀLS (5.-8.v.) | SANTOS - PRIEKUĻI | 5:0 |
1/2 FINĀLS (5.-8.v.) | ELVA - VALMIERA | 0:0 (3:2) |
1/2 FINĀLS (1.-4.V.) | PREIĻI - MERKUR JUNIOR | 2:0 |
1/2 FINĀLS (1.-4.V.) | VIOLA - SMILTENE | 0:0 (1:0) |
PAR 9. - 10 v. | METTA - SK 10 | 1:1 (2:1) |
PAR 7. - 8. v. | VALMIERA - PRIEKUĻI | 2:0 |
PAR 5. - 6. v. | ELVA - SANTOS | 3:1 |
PAR 3. - 4. v. | SMILTENE - MERKUR JUNIOR | 2:0 |
PAR 1. - 2. v. | PREIĻI - VIOLA | 1:1 (3:2) |
VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ
-
VALTERS REINIS - 7
-
RENĀRS VANAGS - 5
-
MIKS BABRIS - 4
-
ARMANDS RUSIŅŠ - 3
ZIEMASSVĒTKU KAUSS
"U-11" grupa (1998.dz.g.)
Preiļi, 2009. gada 27. - 28 decembris
PREIĻU BJSS KOMANDA - II vietas ieguvēja.
1. rindā - NAURIS VIGULIS, KRISTOFERS TICSONS, LAURIS STABULNIEKS, ARMANDS RUSIŅŠ, MIKS BABRIS.
2. rindā - VALTERS REINIS, AIVIS DANČAUSKA, VLADISLAVS REČS, ALDIS DŽERIŅŠ, KRISTAPS STRODS, treneri VIKTORS MARTINOVS, IMANTS BABRIS
Nr | KOMANDA | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | P | VĀ | V |
1. | PREIĻI | 2:0 | 3:5 | 2:0 | 4:1 | 4:1 | 12 | 15-7 | I | |
2. | DAUGAVPILS | 0:2 | 0:7 | 0:3 | 1:1 | 0:3 | 1 | 1-16 | 6. | |
3. | RĒZEKNE | 5:3 | 7:0 | 2:2 | 4:2 | 2:4 | 10 | 20-11 | III | |
4. | SMILTENE 1 | 0:2 | 3:0 | 2:2 | 5:2 | 1:1 | 8 | 11-7 | 4. | |
5. | SMILTENE 2 | 1:4 | 1:1 | 2:4 | 2:5 | 0:1 | 1 | 6-15 | 5. | |
6. | JĒKABPILS | 1:4 | 3:0 | 4:2 | 1:1 | 1:0 | 10 | 10-7 | II |
FINĀLSPĒLES
PAR 1. - 2. VIETU | JĒKABPILS - PREIĻI | 2:1 |
PAR 3. - 4. VIETU | RĒZEKNE - SMILTENE 1 | 2:2 (3:2) |
PAR 5. - 6. VIETU | DAUGAVPILS - SMILTENE 2 | 3:2 |
VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ
VĀRDS, UZVĀRDS | VĀRTI |
LAURIS STABULNIEKS | 6 |
MIKS BABRIS | 6 |
VALTERS REINIS | 3 |
RAIMONDS RUBINS | 1 |
TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE
RONALDS SMANS (JĒKABPILS, NAURIS VIGULIS (PREIĻI), IGORS KOVAĻKOVS(RĒZEKNE), IĻJA FEDORENKOVS (RĒZEKNE), LEO SALMIŅŠ (JĒKABPILS)
KOMANDU VĒRTĪGĀKIE SPĒLĒTĀJI
VĀRDS, UZVĀRDS | KOMANDA |
ŅIKITA RAKELS | JĒKABPILS |
VALTERS REINIS | PREIĻI |
DAINIS AKULS | RĒZEKNE |
KĀRLIS SĪMANIS | SMILTENE 1 |
JEVGĒNIJS IĻJINS | DAUGAVPILS |
REINIS PUTRĀLIS | SMILTENE 2 |
SACENSĪBAS TEHNISKAJOS ELEMENTOS
VEIKLĪBAS STAFETE | ŽONGLĒŠANA | SITIENI UZ PRECIZITĀTI | |
1.VIETA | SMILTENE 1 | MIKS BABRIS (PREIĻI) | TOMS MEŽULIS (SMILTENE) |
2. VIETA | SMILTENE 2 | KRISTOFERS TICSONS (PREIĻI) | REINIS PUTRĀLIS (SMILTENE 2) |
3.VIETA | PREIĻI | VALTERS REINIS (PREIĻI) | MIKS BABRIS (PREIĻI) |
ZIEMASSVĒTKU KAUSS
"U-10" grupa (1999.dz.g.)
Preiļi, 2009. gada 19. - 20 decembris
PREIĻU BJSS KOMANDA - II vietas ieguvēja.
1. rindā - KRISTOFERS TICSONS, MIKS BABRIS, DAIRIS LITAVNIEKS, RENĀRS VANAGS
2. rindā - VALTERS REINIS, MĀRTIŅŠ SONDORS, RAIMONDS RUBINS, ARMANDS RUSIŅŠ, LAURIS MAZURS, treneris IMANTS BABRIS
Nr | KOMANDA | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | P | VĀ | V |
1. | PREIĻI | 1:2 | 3:1 | 6:1 | 3:1 | 6:1 | 12 | 19-6 | II | |
2. | DAUGAVPILS | 2:1 | 5:0 | 6:0 | 4:1 | 4:2 | 15 | 21-4 | I | |
3. | ŠFS | 1:3 | 0:5 | 1:0 | 1:1 | 4:0 | 7 | 7-9 | III | |
4. | SMILTENE | 1:6 | 0:6 | 0:1 | 0:0 | 0:1 | 1 | 1-14 | 6. | |
5. | VALMIERA | 1:3 | 1:4 | 1:1 | 0:0 | 1:1 | 3 | 4-9 | 5. | |
6. | JĒKABPILS | 1:6 | 2:4 | 0:4 | 1:0 | 1:1 | 4 | 5-15 | 4. |
FINĀLSPĒLES
PAR 1. - 2. VIETU | DAUGAVPILS - PREIĻI | 2:1 |
PAR 3. - 4. VIETU | ŠFS - JĒKABPILS | 2:1 |
PAR 5. - 6. VIETU | SMILTENE - VALMIERA | 2:1 |
VĀRTU GUVĒJI PREIĻU KOMANDĀ
VĀRDS, UZVĀRDS | VĀRTI |
VALTERS REINIS | 8 |
MIKS BABRIS | 8 |
RENĀRS VANAGS | 3 |
RAIMONDS RUBINS | 1 |
TURNĪRA SIMBOLISKĀ IZLASE
MIKS BABRIS (PREIĻI), ARMANDS TILTIŅS (JĒKABPILS), VLADISLAVS ODIŅŠ (ŠFS), RAIVIS SKREBELS (DAUGAVPILS), RIČARDS TUPITS (DAUGAVPILS)
KOMANDU VĒRTĪGĀKIE SPĒLĒTĀJI
VĀRDS, UZVĀRDS | KOMANDA |
DENISS KOZLOVS | DAUGAVPILS |
ARMANDS RUSIŅŠ | PREIĻI |
MĀRTIŅŠ PĻĀVĒJS | ŠFS |
LINARDS STOLERS | JĒKABPILS |
ANDRIS PURMALIS | SMILTENE |
JURĢIS ĀDAMSONS | VALMIERA |
SACENSĪBAS TEHNISKAJOS ELEMENTOS
VEIKLĪBAS STAFETE | ŽONGLĒŠANA | SITIENI UZ PRECIZITĀTI | |
1.VIETA | PREIĻI | RENĀRS VANAGS (PREIĻI) | MĀRTIŅŠ RAKŠTELIS (SMILTENE) |
2. VIETA | DAUGAVPILS | HARALDS PAKERS (DAUGAVPILS) | VALTERS REINIS (PREIĻI) |
3.VIETA | ŠFS | MIKS BABRIS (PREIĻI) | RENĀRS VANAGS (PREIĻI) |
.......