NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 07.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 4.-5.kl, BJSS
  • 11.02.2023. - 12.02.2023. 10:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U11, Malta
  • 16.02.2023. 10:00
    Skolu telpu futbols, 2.-3.kl, BJSS
  • 18.02.2023. - 19.02.2023. 9:00
    Latgales Jaunatnes Telpu futbols U10, Preiļu BJSS
2020

2020. gada Preiļu Novada atklātais čempionāts futbolā

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. VUGD Preiļi

3:1

1:0

2:5

1:4

0:1

8:0

9 15-11 2.
2. "Parks"

1:3

0:1

4:2

0:3

2:1

5:2

9 12-12 3.
3. "Šellat"

5:2

4:1

2:4

3:0

4:2

5:4

15 23-13 1.
4. Viļāni

1:0

0:8

1:2

2:5

2:4

4:5

3 10-24 4.

Finālspēles

1/2fināls (1.-4.v.) Šellat - Viļāni 6:2 2:4
1/2 fināls (2.-3.v.) VUGD Preiļi - Parks 9:1 2:2
par 3.-4.v. Parks - Viļāni 0:3 0:5
par 1.-2.v. Vugd Preiļi - Šellat 3:3 8:4

1.vieta - VUGD Preiļi

1.rindā - Rūdolfs Pastars, Mārtiņš Sondors, Artūrs Teilāns, Rolands Putāns, Pēteris Stankevičs.

2.rindā - ..., Rihards Melnis, Edgars Nikiforovs, Sandis Brokāns, Vladislavs Breidaks, Vladislavs Rečs, Raitis Vovers, Rolands Slūka, Andrejs Maslobojevs.

2.vieta - Šellat

Artjoms Staško, Konstantīns Belokurovs, Konstantīns Isakovs, Sandis Bokta, Arnis Aleksandrovičs, Valērijs Seleznovs, Marks Firsovs.

3.vieta - Viļāni

1. rindā - Jānis Cvetkovs, Maksims Bogdanovs, Jaroslavs Mačulis, Edgars Locāns, Vladlens Cvetkovs.

2.rindā - Pēteris Suhanovs, Edgars Jurēvičs, Artjoms Travkins, Juris Meļņiks, Dmitrijs Bogdanovs, Genādijs Obžins.

Simboliskā izlase

Rūdolfs Pastars, Mārtiņš Sondors, Artūrs Teilāns, Rolands Putāns (visi VUGD Preiļi), Aleksajs Baranovs (Šellat)

Spēļu kalendārs

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS FOTO

29.jūlijs

(trešdiena)

19.00 Parks - Viļāni

20.00 VUGD - Šellat

2:1

2:5

5. augusts

(trešdiena)

19.00 Parks - VUGD

20.00 Šellat - Viļāni

3:1

4:2

FOTO

12. augusts

(trešdiena)

19.00 VUGD - Viļāni

20.00 Parks - Šellat

0:1

4:2

FOTO

19. augusts

(trešdiena)

19.00 Parks - Viļāni

20.00 VUGD - Šellat

5:2

1:4

FOTO

26. augusts

(trešdiena)

19.00 Parks - VUGD

20.00 Šellat - Viļāni

0:1

5:4

FOTO

2. septembris

(trešdiena)

18.00 VUGD - Viļāni

19.00 Parks - Šellat

8:0

0:3

FOTO

8. septembris

(otrdiena)

19.00 - (1/2F) Šellat - Viļāni

6:2

9. septembris

(trešdiena)

19.00 - (1/2F) VUGD Preiļi - Parks 9:1 FOTO

10. septembris

(ceturtdiena)

18.00 - (1/2F) VUGD Preiļi - Parks

19.00 - (1/2F) Šellat - Viļāni

2:2

2:4

FOTO

15. septembris

(otrdiena)

17.30 par 3.-4.v. Parks - Viļāni

18.30 par 1.-2.v. VUGD Preiļi - Šellat

0:3

3:3

FOTO

17. septembris

(ceturtdiena)

18.00 par 3.-4.v. Parks - Viļāni

0:5

20. septembris

(svētdiena)

16.00 par 1.-2.v. VUGD Preiļi - Šellat 8:4 FOTO

VĀRTU GUVĒJI

 

VUGD Preiļi Parks Viļāni Šellat

R.Putāns-12

R.Pastars-8

R.Vovers-4

R.Melnis-3

E.Nikiforovs-2

M.Sondors-2

S.Brokāns-2

Maslobojevs-2

J.Bogdanovs-1

V.Breidaks-1

 

N.Baranovskis-6

J.Prikuls-2

F.Žuks-2

E.Broks-2

I.Mihailovs-1

I.Piskunovs-1

G.Utināns-1

E.Locāns-9

V.Cvetkovs-5

D.Bogdanovs-5

A.Tarasovs-2

J.Cvetkovs-1

A.Savčuks-1

 

A.Baranovs-5

S.Bokta-5

V.Vavilovs-4

A.Petrovs-4

K.Isakovs-4

A.Aleksandrovičs-3

M.Firsovs-3

E.Arbidāns-3

E.Lansbergs-2

A.Karačkovs-2

V.Aguls-1

K.Belokurovs-1

E.Savickis-1

2020. gada Preiļu novada čempionāta komandas

VUGD Preiļi

1.rindā - 

2.rindā - 


Parks

1.rindā - 

2.rindā - 


Viļāni

1.rindā - Artjoms Tarasovs, Jānis Cvetkovs, Jaroslavs Mačulis, Vladlens Cvetkovs, Maksims Bogdanovs, Artjoms Savčuks.

2.rindā - Matīss Kristiāns Morozovs, Marks Cviks, Dmitrijs Bogdanovs, Rihards Piļāns, Vadims Paplavskis, Genādijs Obžins, Edgars Jurēvičs.


Šellat

1.rindā - 

2.rindā -