NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.08.2019. 19.00
    Novada čempionāts (1/2F), māksl.lauk.
  • 23.08.2019. 12.00
    LJČ U-13, Preiļi-Sēlija, māksl.lauk.
  • 26.08.2019. 11.00
    LJČ U-14, Jēkabpils-Preiļi, JVĢ lauk.
  • 27.08.2019. 19.00
    Novada čempionāts (F), māksl.lauk.
  • 29.08.2019. 13.00
    LJČ U-13, Madona-Preiļi, Madonā
  • 29.08.2019. 19.00
    Novada čempionāts (F), māksl.lauk.
  • 31.08.2019. 14.00
    2.līga, Ilūkste-Preiļi, Ilūkstē
TABULA UN KALENDĀRS

2019. gada Preiļu novada čempionāts futbolā

Nr
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
5. P

V
1.
VUGD Preiļi  

 1:0

7:1

6:1 

8:0

 11:0

1:3

1:3

4:2

18  38-10  2.
2.
BJSS

 0:1

1:7

 

 3:1

4:1

1:1 

1:0

1:6

5:0

13  15-11  3.
3.
Riebiņi

1:6

0:8 

 1:3

1:4

 

 0:0

0:3

1:7

1:9

1  5-40  5.
4.
Viļāni

 0:11

3:1

 1:1

0:1

 0:0

3:0

 

0:10

0:8

8  7-24  4.
5. Šellat/Ludza

3:1

2:4

6:1

0:5

7:1

9:1

10:0

8:0

18 45-13 1.

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS LAIKS SPĒLE REZULTĀTS FOTO

11.jūlijs

ceturtdiena

19.00

20.00

BJSS - Riebiņi

VUGD - Viļāni

3:1

11:0

FOTO

18.jūlijs

ceturtdiena

 19.00

20.00

VUGD - Šellat/Ludza

Riebiņi - Viļāni

1:3

0:0

FOTO

23.jūlijs

otrdiena

20.00 

VUGD - Riebiņi

 6:1 FOTO

25.jūlijs

ceturtdiena

19.00

20.00

VUGD - BJSS

Šellat/Ludza - Viļāni

1:0

10:0

FOTO

30.jūlijs

otrdiena

19.00

20.00

Riebiņi - Šellat/Ludza

BJSS - Viļāni

7:1

1:1

FOTO

1.augusts

ceturtdiena

19.00

20.00

BJSS - Riebiņi

VUGD - Viļāni

4:1

1:3

6.augusts

otrdiena

18.00

19.00

20.00

BJSS - Šellat/Ludza

VUGD - Šellat/Ludza

Riebiņi - Viļāni

1:6

4:2

0:3

FOTO

8.augusts

ceturtdiena

19.00

BJSS - Šellat/Ludza

5:0

12.augusts

pirmdiena

19.00 VUGD - Riebiņi 8:0 FOTO

13.augusts

otrdiena

19.00

20.00

VUGD - BJSS

Šellat/Ludza - Viļāni

7:1

8:0

FOTO

15.augusts

ceturtdiena

19.00

20.00

Riebiņi - Šellat/Ludza

BJSS - Viļāni

1:9

1:0

FOTO

20.augusts

otrdiena

18.00

19.00

1/2F Šellat/Ludza - Viļāni

1/2F VUGD - BJSS

22.augusts

ceturtdiena

18.00

19.00

1/2F Šellat/Ludza - Viļāni

1/2F VUGD - BJSS

27.augusts

otrdiena

18.00

19.00

par 3.-4.v.

par 1.-2.v.

29.augusts

ceturtdiena

18.00

19.00

par 3.-4.v.

par 1.-2.v.



VĀRTU GUVĒJI

VUGD Preiļi Riebiņi BJSS
Viļāni Šellat/Ludza

R.Putāns-14

V.Breidaks-6

A.Maslobojevs-4

M.Sondors-4

J.Bogdanovs-4

R.Vovers-3

P.Stankevičs-3

R.Slūka-1

 

 

J.Vilcāns-2

I.Piskunovs-2

A.Stabulnieks-1

K.Upenieks-2

E.Nikiforovs-2

R.Pastars-2

I.Mihailovs-1

G.Utināns-1

E.Broks-1

M.Rudzeišs-1

S.Beokāns-1

V.Meļņiks-2

V.Cvetkovs-2

J.Brovčenko-1

Širins-1

Travkins-1

E.Savickis-11

A.Karačkovs-11

Ivanovs-7

Pudņiks-3

Puļčs-2

I.Jegorovs-2

E.Landsbergs-2

Timofejevs-1

V.Selezņovs-1

V.Aguls-1

Puhovs-1

Kozlovskis-1

..