NOTIKUMU KALENDĀRS
2019

2019. gada Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā

Attīstības Līga ("A" apakšgrupa)

U-14 grupa (2005.dz.g.)

1. rindā - Daniels Ancāns, Romāns Palenkovs, Eduards Podskočijs, Renāts Turčinskis, Dāvis Mūrnieks, Ervīns Rusiņš.

2. rindā - Edvīns Pūga, Ēriks , Marsels Šteinbergs, Romerts Makejevs, Valters Pūdžs, Anatolijs Poļakovs, Dāvis Silkāns,

Rainers Urujevs, Pēteris Stankevičs, treneris Vladimirs Točko.

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu BJSS

8:0

9:1

4:1

5:0

2:0

1:3

10:1

7:0

8:0

5:2

27 1.
2. Bauskas BJSS/FK Iecava

0:8

1:9

2:6

1:0

2:13

1:4

2:7

5:1

0:3

1:4

6 5.
3. Ilūkstes NSS

1:4

0:5

6:2

0:1

0:4

0:3

0:1

0:1

1:1

2:2

5 6.
4. Jēkabpils SS

0:2

3:1

13:2

4:1

4:0

3:0

5:4

15:0

1:2

0:0

22 2.
5. Ogres NSC

1:10

0:7

7:2

1:5

1:0

1:0

4:5

0:15

2:3

0:7

9 4.
6. Sēlijas SS

0:8

2:5

3:0

4:1

1:1

2:2

2:1

0:0

3:2

7:0

18 3.


FINĀLTURNĪRS

Nr KOMANDA 1. 2. 3. 4. P V
1. Preiļu BJSS

0:1

1:4

1:1

2:1

5:1

3:3

8 12-11 2.
2. FK Valmiera

1:0

4:1

7:0

4:3

1:1

4:0

16 21-5 1.
3. AFA Olaine

1:1

1:2

0:7

3:4

0:0

1:5

2 6-19 4.
4. FK Nikars (Rīga)

1:5

3:3

1:1

0:4

0:0

5:1


6 10-14 3.

Pārspēles par iekļūšanu Meistarības grupā

Spēle 30.oktobris (1.spēle) (2.spēle)
Preiļu BJSS - SuperNova 8:2 1:0

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS LAIKS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
2.aprīlis 17.00 Preiļi - Sēlija 8:0

V.Pūdžs-4

I.Smoļins-1

R.Urujevs-1

R.Turčinskis-1

M.Šteinbergs-1

30.aprīlis 17.00 Ogre - Preiļi 1:10

M.Šteinbergs-3

V.Pūdžs-2

P.Stupāns-2

I.Smoļins-2

R.Urujevs-1

R.Palenkovs-1

7.maijs 17.00 Preiļi - Bauska 8:0

V.Pūdžs-3

M.Šteinbergs-2

I.Smoļins-1

R.Urujevs-1

R.Paļenkovs-1

29.maijs 17.00 Ilūkste - Preiļi 1:4

P.Stupāns-1

R.Urujevs-1

I.Smoļins-1

M.Šteinbergs-1

8.jūnijs 11.00 Preiļi - Jēkabpils 2:0 R.Urujevs-1
23.jūlijs 12.00 Preiļi - Ogre 7:0

V.Pūdžs-4

E.Rusiņš-1

M.Šteinbergs-1

R.Makejevs-1

25.jūlijs 11.00 Sēlija - Preiļi 2:5

V.Pūdžs-1

R.Urujevs-1

P.Stupāns-1

R.Turčinskis-1

s.v.-1

2.augusts 14.00 Bauska - Preiļi 1:9

V.Pūdžs-3

M.Šteinbergs-2

R.Turčinskis-2

P.Stupāns-1

R.Urujevs-1

10.augusts 11.00 Preiļi - Ilūkste 5:0
26.augusts 11.00 Jēkabpils - Preiļi 3:1

V.Pūdžs-1

11.septembris 16.00 Preiļi-Nikars 5:1

I.Smoļins-2

V.Pūdžs-1

E.Podskočijs-1

R.Palenkovs-1

4.oktobris 16.00 Preiļi - Valmiera 0:1
9.oktobris 16.00 Valmiera - Preiļi 4:1 V.Pūdžs-1
17.oktobris 18.00 Nikars - Preiļi 3:3

V.Pūdžs-1

E.Podskočijs-1

R.Turčinskis-1

20.oktobris 14.00 Preiļi - Olaine 1:1 R.Urujevs-1
22.oktobris 16.00 Olaine - Preiļi 1:2

R.Turčinskis-1

R.Urujevs-1

30.oktobris 15.00 Preiļi - SuperNova 8:2
SuperNova - Preiļi 0:1


2019. gada Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā

Attīstības Līga ("A" apakšgrupa)

U-13 grupa (2006.dz.g.)

Preiļu BJSS U-13

1. rindā - Roberts Pastars, Romāns Palenkovs, Elvis Rusiņš, Nikita Skutelis, Matīss Kivlenieks, Deniss Percevs, Kristers Šņepsts.

2.rindā - Dāvis Krūmiņš, Toms Brovackis, Pēteris Stupāns, Anatolijs Poļakovs, Ēriks Kozeris, Atis Puzāks, Maksims Nikiforovs,

Artūrs Brincevs, Guntis Punculis, Artis Kraupša, Eduards Podskočijs.

treneri Dainis Binders, Vladimirs Točko


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. Preiļu BJSS

1:1

0:5

3:6

3:3

7:2

8:1

15:0

16:0

3:3

5:1

3:1

8:1

3:1

2:2

28 77-27 3.
2. Balvu SC/ZFC

1:1

5:0

0:3

2:1

5:1

1:2

12:0

11:0

0:3

5:0

3:0

8:0

2:0

3:1

31 58-12 2.
3. FK Veina (Aizkraukle)

6:3

3:3

3:0

1:2

2:1

5:1

6:1

11:0

2:1

3:0

6:0

7:0

1:0

1:1

35 57-13 1.
4. Jēkabpils SS

2:7

1:8

1:5

2:1

1:2

1:5

3:0

4:0

0:0

6:1

3:0

1:1

1:1

0:2

18 26-34 5.
5. Ludzas NSS/SK Kuorsova

0:15

0:16

0:12

0:11

1:6

0:11

0:3

0:4

1:5

2:7

1:4

0:1

0:4

0:6

0 5-105 8.
6. Madonas BJSS

 3:3

1:5

3:0

0:5

1:2

0:3

0:0

1:6

5:1

7:2

 

0:3

1:0

0:0

1:5

15 23-45 6.
7. Rēzeknes FA/BJSS

1:3

1:8

0:3

0:8

0:6

0:7

0:3

1:1

4:1

1:0

3:0

0:1

0:3

1:7

10 12-51 7.
8. Sēlijas SS

1:3

2:2

0:2

1:3

0:1

1:1

1:1

2:0

4:0

6:0

0:0

5:1

3:0

7:1

22 33-15 4.

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS LAIKS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
23.maijs 17.00 Rēzekne - Preiļi 1:3 R.Turčinskis-3
31.maijs 16.00 Preiļi - Madona 3:3

M.Nikiforovs-2

P.Stupāns-1

3.jūnijs 12.00 Preiļi - Rēzekne 8:1

P.Stupāns-4

A.Brincevs-1

R.Turčinskis-1

G.Punculis-1

M.Kivlenieks-1

12.jūnijs 13.00 Aizkraukle - Preiļi 6:3

P.Stupāns-2

G.Punculis-1

15.jūnijs 11.00 Sēlija - Preiļi 1:3

R.Palenkovs-2

G.Punculis-1

19.jūnijs 12.00 Preiļi - Jēkabpils 7:2

R.Turčinkis-3

R.Palenkovs-2

P.Stupāns-1

D.Mūrnieks-1

22.jūnijs 12.00 Preiļi - Balvi 1:1 R.Turčinkis-1
29.jūlijs 12.00 Preiļi - Ludza 15:0

P.Stupāns-6

R.Turčinkis-4

R.Paļenkovs-2

M.Kivlenieks-1

E.Rusiņš-1

G.Punculis-1

5.augusts 16.00 Jēkabpils - Preiļi 1:8

Ē.Kozeris-2

R.Turčinskis-2

R.Palenkovs-2

D.Mūrnieks-1

E.Podskočijs-1

20.augusts 12.00 Balvi - Preiļi 5:0
23.augusts 12.00 Preiļi - Sēlija 2:2

R.Turčinkis-1

P.Stupāns-1

29.augusts 13.00 Madona - Preiļi 1:5

R.Turčinskis-2

P.Stupāns-1

D.Mūrnieks-1

R.Palenkovs-1

5.septembris 18.00 Preiļi - Aizkraukle 3:3

P.Stupāns-2

R.Turčinskis-1

8.septembris 12.00 Ludza - Preiļi 0:16

P.Stupāns-6

R.Palenkovs-3

D.Mūrnieks-2

E.Podskočijs-1

Ē.Kozeris-1

G.Punculis-1

N.Skutelis-1

E.Rusiņš-1


2019. gada Latgales jaunatnes čempionāts futbolā

"A" grupa

U-12 grupa (2007.dz.g.)

1.rindā - Reinis Lacs, Deniss Percevs, Kristers Šņepsts, Nikita Skutelis, Aleks Upenieks.

2.rindā - treneris Dainis Binders,  Artūrs Brincevs, Dāvis Krūmiņš, Atis Puzaks, Artis Kraupša, Matīss Kivlenieks, Guntars Punculis. 

 

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. Preiļu BJSS 4:1 4:0 3:2 0:0 2:5 3:0 13 16-8 2.
2. Jēkabpils SS 1 1:4 18:2 3:0 2:1 4:1 6:1 15 34-9 1.
3. Jēkabpils SS 2 0:4 2:18 0:7 0:15 0:9 2:7 0 4-60 7.
4. Jēkabpils SS 3 2:3 0:3 7:0 4:1 5:2 4:1 12 22-10 3.
5. Sēlijas SS 0:0 1:2 15:0 1:4 1:2 1:2 4 19-10 6.
6. Rēzeknes novada BJSS  5:2 1:4 9:0 2:5 2:1 1:0 12 20-12 4.
7. Rēzeknes FA/BJSS 0:3 1:6 7:2 1:4 2:1 0:1 6 11-17 5.

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
16.maijs Jēkabpils Preiļi - Jēkabpils 3 3:2
28.jūnijs Malta

Preiļi - Jēkabpils 1

 4:1  
28.jūnijs Malta Preiļi - Sēlija 0:0
25.jūlijs Viesīte Preiļi - Rēzekne 3:0
25.jūlijs Viesīte Preiļi - Rēzeknes novads 2:5
25.jūlijs Viesīte Preiļi - Jēkabpils 2 4:0

8.augusts

10.00

Jēkabpils

FINĀLS

Preiļi - Jēkabpils 3

3:1

8.augusts

10.50

Jēkabpils

FINĀLS

Preiļi - Rēzeknes novads

1:0

8.augusts

11.40

Jēkabpils

FINĀLS

Preiļi - Jēkabpils 1

0:0

FINĀLTURNĪRS

Jēkabpils, 2019.gada 8.augusts

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. Jēkabpils SS 1
 

1:4

0:0

3:0

2:0

4:1

2:0

13 12-5 2.
2. Preiļu BJSS

4:1

0:0

 

3:2

3:1

2:5

1:0

13 13-9 1.
3. Jēkabpils SS 3

0:3

0:2

2:3

1:3

 

5:2

1:0

6 9-13 3.
4. Rēzeknes novada BJSS

1:4

0:2

5:2

0:1

2:5

0:1

  3 8-15 4.

Komandas labākais spēlētājs turnīrā- Dāvis Krūmiņš.


2019. gada Latgales jaunatnes čempionāts

"B" grupa

U-11 grupa (2008.dz.g.)

Preiļu BJSS komanda, treneris Viktors Martinovs

1.rindā - Kirils Budajs, Rihards Katlaps, Nauris Opolais, Artūrs Ontensons, Kristiāns daņilovs, Andrejs Vaivods, Kirils Palenkovs.

2. rindā - Ervīns Strods, Daniils Antonovs, Dāvis Akmentiņš, Ņikita Sergejevs, Adrians Martinovs, Sandis Verza, Edvards Brakovskis.


Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. Preiļu BJSS 9:0 2:1 8:2 13:0 7:0 1:0 2:1 21 42-4 1.
2. Rēzeknes FA/BJSS 0:9 0:2 0:3 2:0 1:1 6:2 2:1 10 11-18 4.
3. Rēzeknes novada BJSS 1:2 2:0 0:1 7:0 11:1 2:0 3:0 15 26-4 3.
4. Līvānu BJSS 1 2:8 3:0 1:0 5:0 5:0 7:0 4:2 18 27-10 2.
5. Līvānu BJSS 2 0:13 0:2 0:7 0:5 0:3 0:4 1:4 0 1-38 8.
6. Ilūkstes NSS  0:7 1:1 1:11 0:5 3:0 0:4 0:10 4 5-38 7.
7. Sēlijas SS 0:1 2:6 0:2 0:7 4:0 4:0 2:7 6 12-23 6.
8. TFK Rēzekne 1:2 1:2 0:3 2:4 4:1 10:0 7:2 9 24-14 5.

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
18.maijs Līvāni Preiļi - Rēzekne 9:0

D.Akmentiņš-3

A.Ontensons-3

K.Daņilovs-1

S.Verza-1

E.Strods-1

18.maijs Līvāni Preiļi - Rēzeknes novads  2:1

 K.Palenkovs-1

K.Budais-1

8.jūnijs Rēzekne Preiļi - Līvāni 2 13:0
8.jūnijs Rēzekne Preiļi - Līvāni 1 8:2
10.jūlijs  Malta Preiļi - Ilūkste 7:0
10.jūlijs Malta Preiļi - Sēlija 1:0
10.jūlijs Malta Preiļi - TFK 2:1

FINĀLTURNĪRS

Rēzekne, 2019. gada 19. septembris

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. BFC Daugavpils 2   2:0 1:0 2:1 9 5-1 1.
2. Rēzeknes FA 2 0:2   0:4 1:0 3 1-6 3.
3. Preiļu BJSS 0:1 4:0   3:1 6 7-2 2.
4. Līvānu BJSS  1:2 0:1 1:3   0 2-6 4.

 


2019. gada Latgales jaunatnes čempionāts futbolā

"B" grupa

U-10 grupa (2009.dz.g.)

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1. Preiļu BJSS

8:1

16:0

9:1

6:0

15:0

19:0

16:0

9:0

15:0

8:0

30 120-2
2. Ilūkstes NSS

1:8

0:16

3:4

1:7

4:0

8:2

1:4

2:3

2:4

5:2

9 27-50
3. Rēzeknes novada BJSS

1:9

0:6

4:3

7:1

11:0

7:3

7:3

7:4

7:1

4:3

18 55-33
4. Rēzeknes FA/BJSS

0:15

0:19

0:4

2:8

0:11

3:7

2:6

3:3

2:7

0:6

1 12-86
5. Sēlijas SS 1

0:16

9:0

4:1

3:2

3:7

4:7

6:2

3:3

4:1

3:2

16 30-50
6. Sēlijas SS 2

 0:15

0:8

4:2

2:5

1:7

3:4

7:2

6:0

1:4

2:3

9 26-50

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS VIETA SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI
25.aprīlis Rēzekne Preiļi - Ilūkste 8:1

E.Strods-2

A.Vaivods-4

N.Opolais-1

R.Valters-1

25.aprīlis Rēzekne Preiļi - Rēzeknes novads  9:1

 A.Vaivods-5

E.Strods-2

E.Brakovskis-1

R.Kižlo-1

30.maijs Pļaviņas Preiļi - Sēlija 2 15:0

E.Strods-4

E.Brakovskis-4

N.Opolais-3

D.Antonov-1

R.Stalpņš-1

R.Upenieks-1

30.maijs Pļaviņas Preiļi - Sēlija 1 16:0

E.Strods-7

R.Valters-3

N.Opolais-2

E.Brakovskis-1

R.Kižlo-1

D.Antonovs-1

R.Gžibovskis-1

20.jūnijs ilūkste Preiļi - Rēzekne 15:0
20.jūnijs Ilūkste Preiļi - Ilūkste 16:0
16.jūlijs Malta Preiļi - Rēzeknes novads 6:0
16.jūlijs Malta Preiļi - Sēlija 2 8:0
16.augusts Viesīte Preiļi - Sēlija 1 9:0
16.augusts Viesīte Preiļi - Rēzekne 19:0

FINĀLTURNĪRS

Rēzekne, 2019. gada 28.septembris

Nr KOMANDAS 1. 2. 3. 4. P V
1. BFC Daugavpils 3
5:2 4:2 9:0 9 18-4 1.
2. Rēzeknes FA 2 2:5   0:4 8:2 3 10-11 3.
3. Preiļu BJSS 2:4 4:0   11:1 6 17-5 2.
4. Rēzeknes novada BJSS
0:9 2:9 1:11   0 3-28 4.

 


LATGALES REĢIONA JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ 6x6

U-9 (2010.dz.g.)

1.rindā - Artūrs Mūrnieks, Toms Naglis, Raivis Rivlenieks, Kristers Bizāns – Vadeiša, Uvis Vilcāns, Juliāns Zīmelis, Romāns Linds.

2.rindā - Dairis Slūka, Iļja Ondzuļs, Renārs Koļesņičenko, Toms Mālnieks, Romans Zagrebajievs, Oskars Martinkus, Mārcis Elsts, Renāts Jasevičs, treneris Dainis Binders.

 

Vārtu guvēji:

Juliāns Zīmelis 16

Romans Zagrebajevs 4

Artūrs Mūrnieks 3

Dairis Slūka 7

Renāts Jasevičs 6

Iļja Ondzuļs 2

Toms Mālnieks 2

Emīls Šņepsts 1

Toms Naglis 1

Mārcis Elsts1

Raivis Kivlenieks 1

 


LATGALES REĢIONA JAUNATNES ČEMPIONĀTS FUTBOLĀ 6x6 

U-8 (2011.dz.g.)

1.rindā - Jēkabs Vaivods, Ernests Kotāns, Raitis Valters, Gabriels Briška, Emīls Šņepsts, Romāns Linds, ( Juliāns Zīmelis).

2.rindā -  treneris Dainis Binders, Dairis Slūka, Uvis Vilcāns, Bruno Bekešs, Matīss Madernieks, Iļja Ondzuļs, Mārcis Elsts, Patriks Vutnāns-Kojāns, Pāvels Skačkovs.

 

 

Vārtu guvēji:

Uvis Vilcāns 3

Juliāns Zīmelis 10

Dairis Slūka 6

Iļja Ondzuļs 3

Raitis Valters 7

Ernests Kotāns 4

Pāvels Skačkovs 3

Gabriels Briška 2

Jēkabs Vaivods 2

Patriks Vutnāns – Kojāns 1