NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 12.07.2020. 17.00
    2. līga Balvi - Preiļi, Balvos
  • 13.07.2020. 14.00
    LJČ U-15, Preiļi-Jelgava, BJSS
  • 16.07.2020. 12.00
    LJČ U-14, Preiļi-Ogre, BJSS
  • 18.07.2020. 15.00
    2.Līga Preiļi-Karosta, māksl.lauk.
  • 20.07.2020. 16.00
    LJČ U-15, LBF Daugava - Preiļi, Rīgā
  • 24.07.2020. 14.00
    LJČ U-14, Aizkraukle-Preiļi, Aizkrauklē
  • 25.07.2020. 18.00
    2.Līga Albatroz/Jelgavas FA - Preiļi, Jelgavā
  • 28.07.2020. 13.00
    LJČ U-15, Preiļi-Vidzemes FC, BJSS
  • 31.07.2020. 12.00
    LJČ U-14, Preiļi-Balvi, BJSS
2019

2019.gada Preiļu novada čempionāts telpu futbolā

1.vieta - BJSS

2.vieta - Līvāni

1. rindā - Jevgēnijs Kirilovs, Genādijs Driksna, Aleksandrs Golubevs, Armands kapustenoks, Dmitrijs Solomkins.

2. rindā - Fjodors Bogdanovs, Raivis Driksna, Ēriks Ručevskis, Vitālijs Turčinskis, Daniels Levickis, Deniss Pankovs, Gatis Čevers, Andris Vaikulis, Jānis Bulmeisters.

3.vieta - VUGD Preiļi

Turnīra simboliskā izlase

Andris Vaikulis (Līvāni, Guntis Džeriņš (BJSS), Rolands Putāns (VUGD Preiļi), Kristaps Upenieks (BJSS) Jevgēnijs Brovčenko (Viļāni)

TURNĪRA SPECIĀLBALVAS

ROLANDS PUTĀNS - labākais piespēlētājs, JEVGĒNIJS BROVČENKO - labākais vārtu guvējs un rezultatīvākais spēlētājs



KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. VUGD Preiļi    6:2  8:2  7:1  5:0  7:0 9:5 18 42-10  1.
2. BJSS  2:6    3:1  3:5  4:4  4:0 3:5  7 19-21 5.
3. Preiļu Celtnieks  2:8  1:3    1:4  6:3  1:4 1:1  4 12-23  6.
4. Ģimnāzija  1:7  5:3  4:1    1:2  3:4 2:0 9 16-17  4.
5. Līvāni 0:5  4:4  3:6  2:1    5:11 4:5  4 18-32  7.
6. Viļāni  0:7  0:4  4:1  4:3  11:5   3:5  9  22-25  3.
7. VUGD Daugavpils 5:9  5:3  1:1  0:2  5:4  5:3 10  21-22  2.

FINĀLSPĒLES

1/4F (4.-5.v.) b  Ģimnāzija - BJSS 2:5
1/4F (2.-7.v.) c  VUGD Daugavpils - Līvāni 4:5
1/4F (3.-6.v.) d  Viļāni - Preiļu Celtnieks 9:1
1/2F  1.v.-b  VUGD Preiļi - BJSS 2:6
1/2F  c-d Līvāni - Viļāni 5:5 (3:1)
par 3.-4.v. VUGD Preiļi - Viļāni

7:2

par 1.-2.v. BJSS - Līvāni 2:0


SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS

20. JANVĀRIS

svētdiena

17.00 Ģimnāzija - VUGD Daugavpils

18.00 Līvāni - Viļāni

 2:0

5:11

 FOTO

23.JANVĀRIS

trešdiena

19.00 VUGD Preiļi - BJSS 6:2 FOTO

27.JANVĀRIS

svētdiena

18.00 Preiļu Celtnieks - BJSS

19.00 VUGD Daugavpils - Līvāni

20.00 Ģimnāzija - VUGD Preiļi

1:3

5:4

1:7

FOTO

3.FEBRUĀRIS

svētdiena

18.00 BJSS - VUGD Daugavpils

19.00 Preiļu Celtnieks - VUGD Preiļi

20.00 Viļāni - Ģimnāzija

3:5

2:8

4:3

FOTO

10.FEBRUĀRIS

svēdiena

18.00 Ģimnāzija - BJSS

19.00 VUGD Preiļi - VIļāni

20.00 Līvāni - Preiļu Celtnieks

5:3

7:0

3:6

FOTO

17. FEBRUĀRIS

svētdiena

18.00 Preiļu Celtnieks - Viļāni 

19.00 Līvāni - BJSS

20.00 VUGD Preiļi - VUGD Daugavpils

1:4

4:4

9:5

FOTO

24.FEBRUĀRIS

svētdiena

18.00 Viļāni - BJSS

19.00 Līvāni - Ģimnāzija

20.00  Preiļu Celtnieks - VUGD Daugavpils

0:4

2:1

1:1

FOTO

3.MARTS

svētdiena

18.00 VUGD Daugavpils - Viļāni

19.00 Ģimnāzija - Preiļu Celtnieks

20.00 VUGD Preiļi - Līvāni

5:3

4:1

5:0

FOTO

10. MARTS

svētdiena

18.00 1/4F (4.-5.v.) (b) Ģimnāzija - BJSS

19.00 1/4F (2.-7.v.) (c)  VUGD Daugavpils - Līvāni

20.00 1/4F (3.-6.v.) (d) Viļāni - Preiļu Celtnieks

2:5

4:5

9:1

FOTO

17.MARTS

svētdiena

18.00 1/2F VUGD Preiļi - BJSS

19.00 1/2F c-d Līvāni - Viļāni

2:6

5:5 (3:1)

FOTO

24.MARTS

svētdiena

16.00 par 3.-4.v. VUGD Preiļi - Viļāni

17.00 par 1.-2.v. BJSS - Līvāni

7:2

2:0

FOTO

FINĀLS

 


BJSS

1.rindā - Andrejs Osipovs, Gints Utināns, Maksims Rudzeišs, Ivans Piskunovs.

2.rindā - treneris Vladimirs Točko, Sandis Sparāns, Guntis Utināns, Guntis Džeriņš, Kristaps Upenieks.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Guntis Džeriņš  1  
2. Guntis Utināns
3. Gints Utināns 2 2
4. Sandis Sparāns 1 1
5. Ivans Piskunovs 1 1
6. Andrejs Osipovs 5 5
7. Kristaps Upenieks 11 3 14
8. Maksims Rudzeišs 1 1
9. Edgars Nikiforovs 7 2 9
10. Jānis Prikuls
2 1 3
11. Juris Vilcāns
12. Deniss Rečs
13. Nikita Baranovskis 3 2 5

Preiļu Celtnieks

1.rindā - Nauris Vigulis, Arturs Stabulnieks, Arturs Ratnieks, Aldis Džeriņš.

2.rindā - Raitis Tarasenko, Guntis Sparāns, Mārtiņš Sondors, Rūdis Skutelis, Valters Reinis

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Rūdis Skutelis
2. Aldis Džeriņš
3. Raitis Tarasenko 2 2
4. Valters Reinis 6 1 7
5. Nauris Vigulis 2 2
6. Arturs Stabulnieks 1 2 3
7. Artūrs Ratnieks 2 1 3
8. Nauris Cvetkovs
9. Jānis Lozda
10. Andis Mežinieks
11. Guntis Sparāns 1 1
12. Mārtiņš Sondors 1 2 3

VUGD Preiļi

1.rindā - Intars Vaivods, Viktors Krotovs, Rolands Putāns, Andrejs Maslobojevs.

2.rindā - Andrejs Birjukovs, Rolands Slūka, Aleksandrs Birjukovs, Vladislavs Rečs, Raitis Vovers, Raitis Indrikovs.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Aleksandrs Birjukovs
 1
2 Rolands Putāns 13 6 19
3 Rolands Slūka 1 1
4 Andrejs Maslobojevs 2 2
5 Andrejs Birjukovs
6 Viktors Krotovs 1 1
7 Raitis Indrikovs 1 1
8 Raitis Vovers 7 2 9
9 Intars Vaivods
10 Vladislavs Rečs 2 2
11 Aigars Caics 14 5 19
12 Jānis Bogdanovs 2 2
13 Māris Stroganovs
14 Pēteris Stankevičs
15 Vladislavs Breidaks 3 5 8

Ģimnāzija

1.rindā - Edijs Broks, Vladislavs Stivriņš, Egils Daukšte, Rūdolfs Pastars, Arvis Erts, Armands Karčevskis.

2.rindā - Lauris Prikulis, Austris Daiders, Ralfs Iesalnieks, Artūrs Teilāns, Filips Žuks, Jānis Upenieks

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1.  Artūrs Teilāns      
2. Vladimirs Stivriņš 1 1
3. Rūdolfs Pastars 1 1
4. Arvis Erts
5. Ralfs Iesalnieks
6. Filips Žuks
7. Jānis Upenieks 5 1 6
8. Austris Daiders 1 1
9. Lauris Prikulis 3 2 5
10. Edijs Broks
11. Egils Daukšte 1 1
12. Armands Karčevskis
13. Elvis Ločmelis 1 1
14. Arturs Čaunāns
15. Rihards Melnis 5 5

VUGD Daugavpils

1.rindā - Antons Bogačovs, Jevgēnijs Lazarevs, Vitālijs Semjonovs.

2.rindā - Vadims Verbickis, Vladislavs Sņežko, Ruslans Spiridenko, Jānis Šmeišs, Viktors Artjomovs, Jānis Vasiļjevs, Vadims Davidovs

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Viktors Artjomovs      
2. Vadims Verbickis 5 2 7
3. Ruslans Spiridenko
4. Jānis Šmeišs
5. Vladislavs Sņežko 3 3
6. Andrejs Visockis
7. Pāvels Kuzmickis
8. Vitālijs Semjonovs
9. Aleksejs Jermolajevs
10. Oskars Gribusts 2 2
11 Antons Bogačovs 1 1
12 Viktors Kurcišs 3 1 4
13 Vadims Davidovs 7 7
14 Jevgēnijs Lazarevs
15 Lauris Linards 3 2 5
16 Jānis Vasiļjevs
17

Līvāni

1.rindā - Einārs Jonāns, Andrejs Mironovs, Armands Kapustenoks.

2.rindā - Andris Vaikulis, Nauris Mālnieks, Genādijs Driksna, Daniels Levickis, Imants Spūlis.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1.  Genādojs Driksna      
2. Armands Kapustenoks 4 1 5
3. Andrejs Mironovs 3 3
4. Daniels Levickis 4 1 5
5. Imants Spūlis 3 6 9
6. Einārs Jonāns 2 2
7. Nauris Mālnieks 1 1 2
8. Andris Vaikulis 5 3 8
9. Ēriks Ručevskis 1 1
10. Aleksandrs Končevskis
11. Deniss Pankovs
12. Raivis Driksna 1 1
13. Jānis Bulmeisters 1 1
14. Mārtiņš Čingulis 2 2
15. Aleksandrs Golubevs 1 1
16. Gatis Čevers
17. Dmitrijs Solomkins

Viļāni

1.rindā - Deniss Orlovs, Vjačeslavs Jermalajevs, Jaroslavs Mačulis, Igors Jegorovs, Edgars Locāns.

2.rindā - Vitālijs Meļņiks, Igors Jegorovs, Juris Meļņiks, Vladislavs Meļņiks, Jevgēnijs Brovčenko.

 

Nr VĀRDS, UZVĀRDS VĀRTI PIESPĒLES V+P
1 Jaroslavs Mačulis        
2 Deniss Orlovs 3 3
3  Vitālijs Meļņiks 1 1
4 Juris Meļņiks
1 1
5 Vladislavs Meļņiks
6 Igors Jegorovs 2
7 Igors Jegorovs 10 4 14
8 Jevgēnijs Brovčenko 15 6 21
9 Vjačeslavs Jermalajevs 2 2 4
10 Edgars Locāns 7 6 13
11 Edgars Jurevičs

 

..