NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2018

2018. gada Preiļu novada čempionāts futbolā

Nr
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
P

V
1.
VUGD Preiļi

6:1

3:1

 0:1

5:0

 4:1

4:1

15  22-5 1.
2.
BJSS

 1:6

1:3

 

 0:1

1:3

 1:3

1:1

 1  4-16  4.
3.
Auži FC

 1:0

0:5

 1:0

3:1

 

 1:1

3:0

13  9-7  2.
4.
Līvāni

1:4

1:4

 3:1

1:1

 1:1

0:3

  5  6-13  3.

SPĒĻU KALENDĀRS FOTO

DATUMS LAIKS SPĒLE REZULTĀTS

17.jūlijs

otrdiena

19.00

20.00

Auži - BJSS

VUGD - Līvāni

1:0

4:1

20.jūlijs

piektdiena

20.00

VUGD - Auži

0:1

26.jūlijs

ceturtdiena

19.00

20.00

Auži - Līvāni

BJSS - VUGD

1:1

1:6

2.augusts

ceturtdiena

19.00

20.00

Auži - BJSS

VUGD - Līvāni

3:1

4:1

6.augusts

pirmdiena

19.00

20.00

BJSS - Līvāni

VUGD - Auži

1:3

5:0

9.augusts

ceturtdiena

19.00 BJSS - Līvāni 1:1

13.augusts

pirmdiena

19.00

20.00

Auži - Līvāni

BJSS - VUGD

3:0

1:3

16.augusts

ceturtdiena

19.00

20.00

1/2F (1.-4.v.) VUGD - BJSS

1/2F (2/-3.v.) Auži - Līvāni

5:0

3:0

21.augusts

otrdiena

19.00

20.00

par 3.-4.v. BJSS - LĪvāni

par 1.-2.v. VUGD - Auži

3:0

3:2

1.vieta - VUGD

2.vieta - FC Auži

3.vieta - BJSS



VĀRTU GUVĒJI

VUGD Preiļi FC Auži BJSS
Līvāni

R.Putāns-12

J.Bogdanovs-2

J.Upenieks-2

V.Breidaks-2

R.Vovers-1

 R.Pastars-2

Mk.Babris-2

A.Stabulnieks-2

 N.Baranovskis-2

D.Griboniks-1

V.Kolesnikovs-1

 

 

J.Bulmeisters-2

D.Levickis-3

A.Vaikulis-1

A.Kapustenoks-1

Turnīra rezultatīvākais spēlētājs - Rolands Putāns

Turnīra simboliskā izlase

Aleksandrs Birjukovs, Rolands Putāns (abi VUGD), Miks Babris (FC Auži), Sandis Sparāns (BJSS)

..


FC Auži

1.rindā - Artūrs Stabulnieks, Viktors Martinovs, Juris Cvetkovs, Miks Babris, Mārtiņš Sondors, Rūdolfs Pastars, Egīls Daukšte.

2.rindā - Ervīns Rusiņš, Valters Reinis, Viktors maslobojevs, Rūdis Skutelis, Guntis Sparāns, Aivis Krūmiņš


BJSS

1.rindā - ..., ..., ..., Artūrs Ratnieks, ..., Ņikita Baranovskis.

2.rindā - treneris Vladimirs Točko, Sandis Brokāns, Edgars Nikiforovs, Kristaps Upenieks, Sandis Sparāns,

Guntis Utināns, ..., Gints Utināns, Andrejs Osipovs.


VUGD Preiļi

1.rindā - Intars Vaivods, Viktors Krotovs, Andrejs Maslobojevs, Jānis Bogdanovs, Pēteris Stankevičs, Rolands Putāns.

2.rindā - Raitis Vovers, Rolands Slūka, Vladislavs Rečs, ..., Andrejs Maslobojevs, Aleksandrs Maslobojevs,

Vladislavs Breidaks, ..., Andrejs Karpušenko.


Līvāni

1.rindā - 

2.rindā - 


..