NOTIKUMU KALENDĀRS
2018

2018. gada Latgales jaunatnes čempionāts

Attīstības grupa

U-13 grupa (2005.dz.g.)

FINĀLTURNĪRS

19. - 21.septembris

1.rindā - Romāns Palenkovs, Dāvis Mūrnieks, Elvis Rusiņš, Renāts Turčinskis, Daniels Ancāns.

2.rindā - Eduards Podskočijs, Roberts Makejevs, Ēriks Kozeris,  Edvīns Pūga, Pēteris Stupāns, Valters Pūdžs, Marsels Šteinbergs, Gints Šņepsts, Dāvis Silkāns.

Preiļu BJSS komandas treneri Vladimirs Točko

Finālturnīra labākais aizsargs - Marsels Šteinbergs

Finālturnīra labākais pussargs - Valters Pūdžs


Nr "A" 1. 2. 3. 4. P V
1.  Preiļu NBJSS 6:0 3:1 3:0 9 12-1 1.
2.  FS Garkalne 0:6 6:0 1:1 4 7-7 2.
3.  Talsu NSS 1:3 0:6 1:1 1 2-10 4.
4.  Futbola parks 0:3 1:1 1:1 2 2-5 3.

 

 

Nr "B" 1. 2. 3. 4. P V
1.  JFA Jelgava   2:0 1:1 0:1 4 3-2 2.
2.  FK Dinamo Rīga 3 0:2   0:5 3:1 3 3-8 3.
3.  Balvu SC/ZFC 1:1 5:0   3:0 7 9-1 1.
4.  Vidzemes FC/2006 1:0 1:3 0:3   3 2-6 4.

FINĀLTURNĪRS

Nr
1. 2. 3. 4. P V
1.  Balvu SC/ZFC   1:0 1:0 1:1 7 3-1 1.
2. Preiļu NBJSS 0:1   6:0 2:1 6 8-2 2.
3.  FS Garkalne 0:1 0:6   2:0 3 2-7 3.
4.  JFA Jelgava 1:1 1:2 0:2   1 2-5 4.

 

1.rindā - Anatolijs Poļakovs, Ēriks Kozeris, Romāns Palenkovs, Elvis Rusiņš, Eduards Podskočijs, Dāvis Mūrnieks,

Renāts Turčinskis, Toms Brovackis.

2.rindā - treneris Vladimirs Točko, Pēteris Stupāns, Valters Pūdžs, Marsels Šteinbergs, Dāvis Silkāns, Gints Šņepsts,

Daniels Ancāns, Roberts Makejevs, Edvīns Pūga.

 


Nr D apakšgrupa 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. P V
1. Preiļu BJSS  

4:1

3:3

 2:1

2:0

 5:0

3:0

 4:3

6:0

1:1 

4:1

 9:0

2:1

 32   1. 
2. Jēkabpils SS

 1:4

3:3

 

 8:3

2:2

 5:1

2:4

 5:4

3:3

 1:8

3:4

 7:1

7:0

 20   3. 
3. Ilūkstes NSS

 1:2

0:2

 3:8

2:2

 

 2:2

4:0

 2:1

2:1

 0:7

1:1

 6:1

5:3

18    4.
4. Sēlijas SS

 0:5

0:3

 1:5

4:2

 2:2

0:4

 

 0:7

5:0

 0:8

 

 1:2

 

 10    5.
5. Rēzeknes FA/BJSS 2

 3:4

0:6

 4:5

3:3

 1:2

1:2

 7:0

0:5

 

 3:7

4:6

1:3

7:0

 6    6.
6. Balvu SC

 1:1

1:4

 8:1

4:3

 7:0

1:1

 8:0

 

 7:3

6:4

 

 6:0

7:1

 29    2.
7. Gulbenes BJSS

0:9

1:2

1:7

0:7

1:6

3:5

2:1

 

3:1

0:7

0:6

1:7

6 7.

* finālturnīrā iekļūst divas labākās komandas

SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS LAIKS SPĒLE REZULTĀTS VĀRTU GUVĒJI

17.aprīlis

otrdiena

17.00 Preiļi - Balvi 1:1  V.Pūdžs-1

25.aprīlis

trešdiena

17.00 Rēzekne - Preiļi 3:4 

V.Pūdžs-2

E.Podskočijs-1 

P.Stupāns-1

10.maijs

ceturtdiena

17.00 Preiļi - Ilūkste 2:1 R.Urujevs-2

28.maijs

pirmdiena

17.00 Preiļi - Jēkabpils 4:1

R.Urujevs-2

V.Pūdžs-1

M.Šteinbergs-1

1.jūnijs

piektdiena

12.00 Preiļi - Sēlija 5:0

M.Šteinbergs-2

E.Podskočijs-2

R.Urujevs-1

7.jūnijs

ceturtdiena

12.00 Preiļi - Rēzekne 6:0

V.Pūdžs-2

R.Urujevs-1

E.Podskočijs-1

P.Stupāns-1

R.Turčinskis-1

13.jūnijs

trešdiens

14.00 Balvi - Preiļi 1:4

D.Mūrnieks-1

R.Turčinskis-1

R.Urujevs-1

M.Šteinbergs-1

7.augusts

otrdiena

14.00 Gulbene - Preiļi 0:9

R.Turčinskis-4

V.Pūdžs-2

M.šteinbergs-2

E.Podskočijs-1

10.augusts

piektdiena

11.00 Ilūkste - Preiļi 0:2 V.Pūdžs-2

17.augusts

piektdiena

14.00 Preiļi - Gulbene 2:1 V.Pūdžs-2

22.augustsd

tyrešdiena

12.00 Jēkabpils - Preiļi 3:3

R.Urujevs-2

R.Turčinskis-1

7.septembris

piektdiena

17.00 Sēlija - Preiļi 0:3

R.Urujevs-2

V.Pūdžs-1

19.-21.septembris

FINĀLTURNĪRS

Preiļi - Garkalne 6:0

P.Stupāns-3

V.Pūdžs-2

R.Turčinkis-1

Preiļi - Talsi 3:1

V.Pūdžs-1

P.Stupāns-1

G.Šņepsts-1

Preiļi - Futbola parks 3:0

V.Pūdžs-1

P.Stupāns-1

G.Šņepsts-1

Preiļi - Jelgava

2:1

V.Pūdžs-1

M.Šteinbergs-1

Preiļi - Balvi 0:1


U-11 grupa (2007.dz.g.)

1.rindā - 

2.rindā - treneris Dainis Binders

Nr "B" grupa 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1 Preiļu BJSS

0:3

0:0

4:0

1:1

1:4

3:1

3:1

0:7

4:0

0:4

14 20-21 4.
2 Ilūkstes NSS

3:0

0:0

7:1

5:3

2:1

3:2

9:2

0:2

3:3

2:4

20 34-18 1.
3 Rēzeknes novada BJSS

0:4

1:1

1:7

3:5

1:2

1:4

2:2

1:4

3:3

0:4

3 13-38 6.
4 Sēlijas SS

4:1

1:3

1:2

2:3

2:1

4:1

2:2

3:3

2:2

1:3

12 22-21 5.
5 Jēkabpils SS 2

1:3

7:0

2:9

2:0

2:2

4:1

2:2

3:3

1:3

9:0

15 33-23 3.
6 Rēzeknes FA 3

0:4

4:0

3:3

4:2

3:3

4:0

2:2

3:1

3:1

0:9

18 26-25 2.



U-10 grupa (2008.dz.g.)

1.rindā - Kirils Palenkovs, Gustavs Briška, Kirils Budajs, Rihards katlaps, Andrejs Vaivods, Nikita Sergejevs, Ričards Kižlo.

2.rindā - Artūrs Ontensons, Edvards Brakovskis, Nauris Opolais, Daniils Antonovs, Aldis Formulevičs, Dāvis Akmentiņš, Ervīns Strods.

treneris Viktors Martinovs

Nr "B" grupa 1. 2. 3. 4. 5. 6. P V
1 Preiļu BJSS

16:1

0:5

8:0

4:1

9:2

7:0

11:3

8:0

4:1

6:2

27 74-17 1.
2 Rēzeknes novada BJSS

1:16

5:0

0:1

2:3

4:2

4:1

9:3

6:0

2:8

5:1

18 38-37 4.
3 Līvānu BJSS

0:8

1:4

1:0

3:2

4:1

4:2

5:3

4:2

2:4

1:3

18 27-29 3.
4 Sēlijas SS

2:9

0:7

2:4

1:4

1:4

2:4

7:4

6:4

1:3

1:0

9 23-43 5.
5 Ilūkstes NSS

3:11

0:8

3:9

0:6

3:5

2:4

4:7

4:6

2:6

1:8

0 22-70 6.
6 Jēkabpils SS 2

1:4

2:6

8:2

1:5

4:2

3:1

3:1

0:1

6:2

8:1

18 36-25 2.

FINĀLTURNĪRS

2018.gada 5.septembris, Jēkabpils

Nr
1. 2. 3. 4. P V
1. Rēzeknes FA 2   1:3 4:0 9:0 6 14-3 2.
2. Jēkabpils SS 1 3:1   0:0 6:2 7 9-3 1.
3.  Preiļu BJSS 0:4 0:0   9:1 4 9-5 3.
4.  Jēkabpils Ss 2 0:9 2:6 1:9   0 3-24 4.

 

.