NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2018

2018.gada Preiļu novada čempionāts telpu futbolā

1.vieta - VUGD Preiļi

1.rindā - Andrejs maslobojevs, Rolands Putāns, Jānis Bogdanovs, Aigars caics, Rolands Slūka.

2.rindā - Vladislavs Breidaks, Vladimirs Fjodorovs, Andrejs Birjukovs, Aleksandrs Birjukovs, Vladislavs Režs,

Māris Stroganovs, Raitis Vovers, Intars Vaivods.


2.vieta - FC Auži

1.rindā - Artūrs Stabulnieks, Miks Babris, Oļegs Burjakovs, Nauris Vigulis.

2.rindā - Raitis Tarasenko, Viktors Maslobojevs, Mārtiņš Sondors, Valters Reinis, Aldis Džeriņš.


3.vieta - TFK Juniors

1.rindā - ..., Edgars Tarakanovs,....

2.rindā - Vadims Paplavskis, ..., Artūrs Meikulāns, Grigorijs Cvetkovs, treneris Vitālijs Voskāns.


Turnīra simboliskā izlase 

Rolands Putāns (VUGD Preiļi), Aleksandrs Birjukovs (VUGD Preiļi), Edgars Tarakanovs (TFK Juniors), Miks Babris (FC Auži), Deniss Orlovs (Malta)

Rezultatīvākie spēlētāji

Miks Babris - rezultatīvākais un labākais piespēlētājs (15 vārti, 16 piespēles), Aigars Caics - rezultatīvākais-visvairāk iesistie vārti (19 vārti, 5 piespēles)



KOMANDAS 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. P V
1. VUGD Preiļi    8:0  4:3  14:1  13:1 1:4 9:0 5:0 18 54-9  1.
2. BJSS  0:8    3:6  3:4  4:1 3:4 4:1 15:2 9  32-26  6.
3. Auži FC  3:4  6:3    9:4  5:3 6:3 6:4 3:5 15 38-26  3.
4. Sīļukalns  1:14  4:3  4:9    3:5 2:6 3:1 6:2 9  23-40  5.
5. Līvāni  1:13  1:4  3:5  5:3   5:5 5:0 3:2 10  23-32  4.
6. Malta 4:1 4:3 3:6 6:2 5:5 4:2 12:3 16 38-22 2.
7. TFK/Juniors 0:9 1:4 4:6 1:3 0:5 2:4 10:0 3 18-31 7.
8. TFK 2 0:5 2:15 5:3 2:6 2:3 3:12 0:10 3 14-56 8.

FINĀLSPĒLES

1/4F (1.-8.v.) a  VUGD Preiļi - TFK 2 14:0
1/4F (4.-5.v.) b Līvāni - Sīļukalns 5:3
1/4F (2.-7.v.) c Malta - TFK Juniors 4:4 (0:2)
1/4F (3.-6.v.) d Auži - BJSS 5:4
1/2F (5.-8.v.)  BJSS - Sīļukalns 5:3
1/2F (1.-4.v.) a-b VUGD Preiļi - Līvāni 6:4
1/2F (1.-4.v.) c-d Auži FC - TFK Juniors 5:4
par 7.-8.v.
par 5.-6.v. Malta - BJSS 5:3
par 3.-4.v. TFK Juniors - Līvāni 4:3
par 1.-2.v. VUGD Preiļi - Auži FC 5:2


SPĒĻU KALENDĀRS

DATUMS SPĒLE REZULTĀTS

14. JANVĀRIS

svētdiena

17.00 BJSS - Malta

18.00 Juniors - VUGD

19.00 Auži - TFK 2

3:4

0:9

3:5

 FOTO

21. JANVĀRIS

svētdiena

17.00 Sīļukalns - VUGD

18.00 Līvāni - BJSS 

19.00 TFK 2 - Malta

20.00 Auži - TFK 1

1:14

1:4

3:12

6:4

FOTO

27. JANVĀRIS

sestdiena

17.00 BJSS - Auži

18.00 TFK 2 - Sīļukalns

19.00 Juniors - Malta

20.00 VUGD - Līvāni

3:6

2:6

2:4

13:1

FOTO

28. JANVĀRIS 

svētdiena

17.00 Sīļukalns - Malta

18.00 Līvāni - TFK 2

19.00 Juniors - BJSS 

20.00 Auži - VUGD

2:6

3:2

1:4

3:4

4. FEBRUĀRIS

svētdiena

17.00 Juniors - TFK 2

18.00 Līvāni - Malta

19.00 BJSS - VUGD

20.00 Auži - Sīļukalns

10:0

5:5

0:8

9:4

FOTO

11. FEBRUĀRIS

svētdiena

17.00 Līvāni - Sīļukalns

5:3

18. FEBRUĀRIS

svētdiena

17.00 Līvāni - Auži

18.00 Sīļukalns - Juniors

19.00 BJSS - TFK 2

20.00 VUGD - Malta

3:5

3:1

15:2

1:4

FOTO

25. FEBRUĀRIS

svētdiena

Juniors - Līvāni

TFK 2 - VUGD

19.00 BJSS - Sīļukalns 

20.00 Auži - Malta

0:5

0:5

3:4

6:3

 2. MARTS

piektdiena

19.00 1/4f  Līvāni - Sīļukalns 5:3 FOTO

3. MARTS 

sestdiena

17.00 1/4f  VUGD - TFK 2

18.00 1/4f  Malta - TFK Juniors

19.00 1/4f  Auži - BJSS

14:0

4:4 (0:2)

5:4

FOTO

11.MARTS

svētdiena

18.00 1/2f (5.-8.) BJSS - Sīļukalns

19.00 1/2f (1.-4.) VUGD - Līvāni

20.00 1/2f (1.-4.) Auži - TFK Juniors

5:3

6:4

5:4

FOTO

17. MARTS

sestdiena

18.00 par 5.-6.v.  Malta - BJSS

19.00 par 3.-4.v. TFK Juniors - Līvāni

20.00 par 1.-2.v. VUGD - Auži

5:3

4:3

5:2

FOTO

 


BJSS

1.rindā - Egīls Daukšte, Rūdolfs Pastars, Arturs Ratnieks, Nikita baranovskis.

2.rindā - Guntis Džeriņš, Edgars Nikiforovs, treneris Vladimirs Točko, Rihards Piļāns, Kristaps Upenieks,

Andrejs Osipovs, Gints Utināns.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Rihards Piļāns 5 1 1
2. Guntis Džeriņš 8 1 1
3. Edgars Nikiforovs 10 3 1 4
4. Artūrs Ratnieks 10 10 5 15
5. Ņikita Baranovskis 10 18 2 20
6. Kristaps Upenieks 8 3 2 5
7. Gints Utināns 7
8. Andrejs Osipovs 9 2 3 5
9. Rūdis Pastars 9 4 4
10. Egils Daukšte 2 1 1 2
11. Mārtiņš Vilcāns 5 2 2
12. Deniss Rečs 5
13. Sandis Brokāns 3

AUŽI

1.rindā - Lauris Zalāns, Artūrs Stabulnieks, Miks Babris, Nauris Vigulis, Mārtiņš Sondors

2.rindā - Jānis Lozda, Raitis Tarasenko,  Armands Rusiņš, Valters Reinis, Ervīns Rusiņš.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Armands Rusiņš 4
2. Miks Babris 10 15 16  31
3. Valters Reinis 10 8 4 12
4. Mārtiņš Sondors 9 5 1 6
5. Dairis Litavnieks 1
6. Ervīns Rusiņš 5 2 2
7. Matīss Babris 1 1 3 4
8. Nauris Ernstsons 1
9. Nauris Vigulis 6 1 1
10. Jānis Lozda 5
11. Iļja Daņilovs 0
12. Lauris Zalāns 2 3 3
13. Guntis Sparāns 3 1 1
14. Viktors Maslobojevs 4 1 1
15. Raitis Tarasenko 10 6 3 9
16. Ingmārs Jermakovičs 0
17. Raivis Vanags 1
18. Arturs Stabulnieks 9 6 3 9
19. Aldis Džeriņš 3 1 1
20. Oļegs Burjakovs 7
21. Lauris Sparāns 2 2 2

VUGD Preiļi

1.rindā - Jānis Bogdans, Rolands Putāns, Andrejs Maslobojevs, Juris Spēlmanis.

2.rindā - Raitis Vovers, Rolands Slūka, Aleksandrs Birjukovs, Andrejs Birjukovs, Vladislavs Rečs.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Rolands Putāns 8 15 12  27
2. Rolands Slūka 9 2 3 5
3. Vladislavs Rečs 8 1 1
4. Jānis Bogdanovs 9 11 8 19
5. Andrejs Maslobojevs 9 5 2 7
6. Andrejs Birjukovs 9 1 1 2
7. Juris Spēlmanis 3 1
8. Raitis Vovers 8 6 7 13
9. Aleksandrs Birjukovs 9
10. Intars Vaivods 1
11. Aigars Caics 7 19 5 24
12. Māris Stroganovs 4 1 4 5
13. Vladimirs Fjodorovs 6 6 6
14. Vladislavs Breidaks 5 6 4 10

MALTA

1.rindā - Maksims Lavrenovs, Nikolajs Romanovs, Sergejs Kondrats, Deniss Orlovs, Artjoms Žigunovs.

2.rindā -  Maksims Malecs, Vasīlijs Prokofjevs, Rihards Aleksandrovs, Igors Jegorovs.

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Nikolajs Romanovs 9 1 1
2. Deniss Orlovs 9 6 1 7
3. Rihards Aleksandrovs 8 10 2 12
4. Sergejs Kondrats 9 9 8 17
5. Igors Jegorovs 9 8 1 9
6. Maksims Malecs 9 4 8 12
7. Maksism Lavrenovs 9 3 1 4
8. Vasīlijs Prokofjevs 9 2 2
9. Artjoms Žigunovs 9 5  2 7
10. Oļegs Kurmeļovs 6 1 1
11. Jurijs Joņins 1

TFK Juniors

1.rindā - 

2.rindā - .......... treneris Vitālijs Voskāns

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Vadims Paplavskis 8
1 1
2. Grigorijs Cvetkovs 8 4 1 5
3. Edgars Tarakanovs 9 10 1 11
4. Andrejs Iļjins 9 2 2
5. Artūrs Meikulāns 9 1 1
6. Ņikita Jelagovs 9 5 1 6
7. Rodions Timofejevs 9 1 1
8. Raivis Rusluļs 9 2 2
9. Deniss Berjoza 3 3 1 4
10. Dāniels Korsaks 9
11. Vitālijs Vavilovs 3 3 3 6
12. Antons Petrovs 0
13. Daniels Saliņš 3 1 1

TFK - 2

1.rindā - 

2.rindā - .......... treneris Vitālijs Voskāns

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Alens Sprukts 6
2. Kirils Aleksejevs 6
3. Deniss Romanovskis 6 4 4
4. Kaspars Rancāns 6
5. Rinalds Bulinskis 6 4 1 5
6. Vladislavs Navickis 6
7. Dāniels Saliņš 4 1 1 2
8. Arnolds Gudkovs 6 2 2
9. Andžejs Murāns 6 3 3
10. Joze Maria Carezuro 1

Līvāni

1.rindā - 

2.rindā - 

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Jānis Bulmeisters 8 8 3 11
2. Deniss Pankovs 6 1 1 2
3. Jevgēnijs Kirilovs 7 1 1
4. Genādijs Driksna 3
5. Daniels Levickis 3 4 1 5
6. Edgars Ērglis 5
7. Nauris Mālnieks 6 1 1 2
8. Aleksandrs Korotkins 1
9. Vladislavs Ivanovs 3
10. Andrejs Gendels 2
11. Ēriks Ručevskis 5 3 1 4
12. Imants Spūlis 5 2 2 4
13. Jānis Sondors 2
14. Mārtiņš Čingulis 2 1 1 2
15. Andris Vaikulis 2 4 4
16. Einārs Jonāns 4 2 2
17. Aivis Romanovskis 1
18. Gatis Čevers 2

Sīļukalns

1.rindā - 

2.rindā - 

Nr VĀRDS, UZVĀRDS SPĒLES VĀRTI PIESPĒLES V+P
1. Raimonds Fetjko 8 4 1 5
2. Jānis Upenieks 8 7 3 10
3. Pēteris Stankevičs 8 4 1 5
4. Artūrs Jurišs 6
5. Matīss Teilāns 8 1 1
6. Lauris Prikulis 8 4 4
7. Austris Daiders 8
8. Deniss Upenieks 8
9. Edgars Unzuls 6 1 1
10. Aldis Kalvāns 2
11. Edgars Stafeckis 0
12. Sandis Stuburs 0
13. Artūrs Teilāns 6
14. Jānis Cakuls 3 1
15. Edijs Broks 8 2 2

...