NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 17.11.2019. 10.00
    Rēzeknes novada atklātais čempionāts, Malta
  • 15.12.2019. 10.00
    Ziemassvētku Kauss, 1.p-skola
2017

2017. gada Preiļu novada čempionāts futbolā

Nr
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
5.
6. P

V
1.
VUGD Preiļi

4:3

3:0

 3:2

3:1

 5:1

3:1

 9:3

3:2

 3:2

2:2

28  38-17 1.
2.
Preiļu Celtnieks

 3:4

0:3

 

 3:2

4:1

 2:1

7:5

 1:5

2:4

 4:4

4:6

13  30-35 4.
3.
BJSS

 2:3

1:3

 2:3

1:4

 

 2:1

9:1

 1:3

1:2

 0:4

6:1

 9  25-25 5.
4.
Policija

 1:5

1:3

 1:2

5:7

 1:2

1:9

 

 0:2

0:3

 2:4

4:5

 0  16-42 6.
5.
Līvāni

 3:9

2:3

 5:1

4:2

 3:1

2:1

 2:0

3:0

 

 3:2

1:4

18 28 -23 2.
6. Malta

2:3

2:2

4:4

6:4

4:0

1:6

4:2

5:4

2:3

4:1

17 34-29 3.

FINĀLSPĒLES

1/2F  VUGD Preiļi - Preiļu Celtnieks 5:1  13:3
1/2F  Līvāni - Malta  6:2 7:1
Par 5.-6.v. BJSS - Policija 3:3 2:4
Par 3.-4.v. Preiļu Celtnieks - Malta  1:14 9:3
Par 1.-2.v.  VUGD Preiļi - Līvāni  4:1 8:2

Turnīra uzvarētāji - VUGD Preiļi

1.rindā - Pēteris Stankevičs, Rolands Putāns, Jānis Bogdanovs, Andrejs Maslobojevs.

2.rindā - Raitis Vovers, Aleksandrs Sergejevs, Andrejs Birjukovs, Aleksandrs Birjukovs, Jānis Trofimovs, Rolands Slūka, Igors Martinovs.


Turnīra labākie spēlētāji

Igors Jegorovs (Malta), Rolands Putāns (VUGD Preiļi), Deniss Pankovs (Līvāni), Miks Babris (Preiļu Celtnieks)

Turnīra rezultatīvākais spēlētājs - Rolands Putāns (21 vārti)


 VĀRTU GUVĒJI

VUGD Preiļi Preiļu Celtnieks Policija BJSS
Līvāni
Malta

R.Putāns-21

J.Bogdanovs-11

J.Trofimovs-8

R.Vovers-6

A.Maslobojevs-4

R.Slūka-3

M.Stroganovs-4

P.Stankevičs-3

A.Karpušenko-2

V.Breidaks-2

O.Burjakovs-1

An.Birjukovs-1

V.Maslobojevs-1

D.Osetrovs-1

Mk.Babris-14

V.Reinis-15

A.Mežinieks-4

G.Sparāns-4

A.Džeriņš-2

V.Rečs-2

A.Stabulnieks-1

L.Zalāns-1

M.Sondors-1

J.Upenieks-9

E.Broks-3

R.Fetjko-3

Ondzulis-2

A.Jurišs-2

D.Binders-1

E.Stafeckis-1

M.Teilāns-1

 

G.Džeriņš-8

N.Baranovskis-8

D.Ivanovs-4

E.Nikiforovs-3

K.Upenieks-2

R.Pastars-1

S.Brokāns-1

Gu.Utināns-1

A.Ratnieks-2

A.Vaikulis-11

E.Jonāns-7

I.Spūlis-7

Ē.Ručevskis-4

D.Levickis-3

J.Bulmeistrs-3

A.Romanovskis-2

M.Čingulis-2

G.Čevers-1

S.Romanovskis-1

A.Mironovs-1

A.Klimentjevs-1

J.Kirilovs-1

I.Jegorovs-13

S.Kondrāts-12

V.Jermalajevs-6

M.Malecs-6

S.Gorins-4

S.Žigunovs-3

V.Sovans-3

O.Kurmeļovs-1

N.Romanovs- 1

Mironovs-1

Taškāns-1

Spēļu kalendārs

DATUMS
SPĒLE
REZULTĀTS
FOTO

6.jūlijs

ceturtdiena

18.00 Preiļu Celtnieks - Policija

19.00 VUGD - BJSS

20.00 Malta - LĪvāni

2:1

3:2

2:3

FOTO

14.jūlijs

piektdiena

18.00 VUGD - Policija

20.00 Līvāni - BJSS

5:1

3:1

FOTO

17.jūlijs

pirmdiena

18.00 Malta - BJSS

19.00 Policija - LĪvāni

20.00 Preiļu Celtnieks - VUGD

4:0

0:2

3:4

FOTO

21.jūlijs

piektdiena

18.00 Preiļu Celtnieks - BJSS

19.00 VUGD - Līvāni

20.00 Malta - Policija

3:2

9:3

4:2

FOTO

25.jūlijs

otrdiena

18.00 Policija - BJSS

19.00 VUGD - Malta

20.00 Preiļu Celtnieks - Līvāni

1:2

3:2

1:5

FOTO

27.jūlijs

ceturtdiena

18.00 Preiļu Celtnieks - Policija

19.00 VUGD - BJSS

20.00 Malta - LĪvāni

7:5

3:1

4:1

FOTO

1.augusts

otrdiena

18.00 VUGD - Policija

19.00 Preiļu Celtnieks - Malta

20.00 Līvāni - BJSS

3:1

4:4

2:1

3.augusts

ceturtdiena

18.00 Malta - BJSS

19.00 Preiļu Celtnieks - VUGD

20.00 Policija - LĪvāni

1:6

0:3

0:3

7.augusts

pirmdiena

18.00 Preiļu Celtnieks - BJSS

19.00 Malta - Policija

20.00 VUGD - Līvāni

4:1

5:4

3:2

FOTO

10.augusts

ceturtdiena

18.00 Preiļu Celtnieks - Līvāni

19.00 VUGD - Malta

20.00 Policija - BJSS

2:4

2:2

1:9

14.augusts

piektdiena

19.00 Preiļu Celtnieks - Malta

4:6 FOTO

17.augusts

ceturtdiena

19.00 1/2 F Līvāni - Malta

20.00 1/2 F VUGD Preiļi - Preiļu Celtnieks

6:2

5:1

21.augusts

pirmdiena

19.00 1/2 F Līvāni - Malta

20.00 1/2 F VUGD Preiļi - Preiļu Celtnieks

7:1

13:3

28.augusts

pirmdiena

17.00 par 5.-6.v. BJSS - Policija

18.00 par par 3.-4.v. Preiļu Celtnieks - Malta

19.00 par 1.-2.v. VUGD Preiļi - Līvāni

 3:3

1:14

4:1

 FOTO

7.septembris

ceturtdiena

17.00 par 5.-6.v. BJSS - Policija

18.00 par par 3.-4.v. Preiļu Celtnieks - Malta

19.00 par 1.-2.v. VUGD Preiļi - Līvāni

4:2

9:3

8:2

FOTO

Preiļu Celtnieks

1.rindā - Artūrs Stabulnieks, Olita Pastare, Sanita Kivleniece, Karīna Kovaļova.

2.rindā - Andis Mežinieks, Valters Reinis, Aldis Džeriņš, Rūdis Skutelis, Miks Babris, Vladislavs Rečs.


BJSS

1.rindā - Artūrs Ratnieks, Rihards Piļāns, Ņikita Baranovskis.

2.rindā - Sandis Brokāns, Deniss Ivanovs, Gints Utināns, Edgars Nikiforovs, Kristaps Upenieks, treneris Vladimirs Točko


VUGD Preiļi

1.rindā - Oļegs Burjakovs, Aleksandrs Sergejevs, Rolands Putāns, Pēteris Stankevičs, Jānis Bogdanovs,

Andrejs Maslobojevs.

2.rindā - Intars Vaivods, Māris Stroganovs, Rolands Slūka, Aleksandrs Birjukovs, Raitis Vovers, Andrejs Birjukovs,

Andrejs Karpušenko.


Policija

1.rindā - Aldis Kalvāns, Dainis Binders, Artūrs Teilāns, Jānis Upenieks, Lauris Prikulis.

2.rindā - Raimonds Fetjko, Jānis Ciematnieks, Artūrs Jurišs, Ingars Broks, Matīss Teilāns, Edijs Broks.


Malta

1.rindā - Olegs Kurmeļovs,Vjačeslavs Jermalajevs,Nikolajs Romanovs,Sergejs Kondrats,Igors Jegorovs.

2.rindā - Maksims Lavrenovs,Maksims Malecs,Sergejs Gorins,Vadims Sovans.


Līvāni

1.rindā - Jānis Bulmeisters, Andirs Vaikulis, Mārtiņš Čingulis, Jevgēnijs Kirilovs.

2.rindā - Ēriks Ručevskis, Einārs Jonāns, Deniss Pankovs, Artūrs Nikitins, Daniels Levickis, Imants Spūlis.