NOTIKUMU KALENDĀRS
  • 22.10.2019. 16.00
    LJČ U-14 Olaine-Preiļi, Olainē
  • 29.10.2019. 10.00
    Skolu sacensības (8.-9.klases), māksl.lauk.
2016

2016. gada Preiļu novada čempionāts futbolā

Preiļu Celtnieks

1.rindā - Viktors Maslobojevs, Aldies Džeriņš, Lauris Stabulnieks, Nauris Vigulis., Aivis Dančauska

2.rindā - Vladislavs Breidaks, Vladislavs Rečs, Rūdis Skutelis, Valters Reinis, Ervīns Rusiņš.


BJSS

1.rindā - Ņikita Baranovskis, Artūrs Ratnieks, Rihards Piļāns, Deniss Rečs.

2.rindā - Sandis Brokāns, Sandis Sparāns, Guntis Džeriņš, Deniss Ivanovs, treneris Vladimirs Točko.


Preiļu VUGD

1.rindā - Intars Vaivods, Aleksandrs Sergejevs, Artūrs Stabulnieks, Deniss Osetrovs, Viktors Krotovs.

2.rindā - Rolands Slūka, Egils Broks, Jānis Trofimovs, Aleksandrs Birjukovs, Andrejs Birjukovs, Raitis Vovers, Andrejs Maslobojevs.


Holmatro

1.rindā - Gints Utināns, Mārtiņš Pīzelis, Oļegs Burjakovs, Pēteris Stankevičs,Ivars Kotļarovs, Andis Mežinieks.

2.rindā - Ivars Vaivods, Pēteris Opolais, Aldis Kalvāns, Gunārs Matisāns, Guntis Utināns, ... , ..., Andrejs Karpušenko, Viktors Martinovs.


Līvāni

1.rindā - Aleksandrs Korotkins, Andris Vaikulis, Fjodors Bogdanovs, Jānis Bulmeisters.

2.rindā - Edgars Lazdāns, Aleksandrs Korotkins, Deniss Pankovs, Mālnieks, Imants Spūlis.


2016. gada Preiļu novada čempionāts futbolā

1.vieta - VUGD Preiļi

priekšplānā - Igors Martinovs.

1.rindā - Deniss Osetrovs, Viktors Krotovs, Aleksandrs Birjukovs, Artūrs Stabulnieks, Andrejs Maslobojevs, Jānis Bogdanovs.

2.rindā - Egils Broks, Aleksandrs Sergejevs, Raitis Vovers, Jānis Trofimovs, Andrejs Birjukovs, Rolands Slūka, Intars Vaivods, Andrejs Karpušenko.


2.vieta - Preiļu Celtnieks

1.rindā - Vladislavs Breidaks, Aldis Džeriņš, Iļja Mitrofanovs, Vladislavs Rečs.

2.rindā - Ervīns Rusiņš, Jānis Zukulis, Edgars Limans, Rūdis Skutelis, Lauris Stabulnieks.


3.vieta - Līvāni

1.rindā - Jevgēnijs Kirilovs, Fjodors Bogdanovs, Jānis Bulmeisters, Sandis Romanovskis.

2.rindā - Andris Vaikulis, Deniss Pankovs, Artūrs Ņikitins, Imants Spūlis.


Turnīra labākie spēlētāji

Valters Reinis (uzbrucējs), Jānis Bulmeistars (rezultatīvākais), Vladislavs Breidaks (aizsargs), Raitis Vovers (pussargs), Aleksandrs Birjukovs (vārtsargs)


Nr
KOMANDAS
1.
2.
3.
4.
5.
P

V
1.
VUGD Preiļi

2:3

2:2

10:0

6:0

5:1

6:1

2:0

6:4

19
39-11
2.
2.
Preiļu Celtnieks

3:2

2:2


6:2

3:0

7:0

5:0

4:1

2:1

22
32-8
1.
3.
Holmatro

0:10

0:6

2:6

0:3


0:1

3:4

1:5

2:10

0
8-45
5.
4.
BJSS

1:5

1:6

0:7

0:5

1:0

4:3


0:8

1:4

6
8-38
4.
5.
Līvāni

0:2

4:6

1:4

1:2

5:1

10:2

8:0

4:1


12
33-18
3.

FINĀLSPĒLES

1/2F Preiļu Celtnieks - BJSS
3:0
10:0
1/2F VUGD Preiļi - Līvāni
1:4
5:1
Par 3.-4.v. Līvāni - BJSS
9:2
10:4
Par 1.-2.v. Preiļu Celtnieks - VUGD Preiļi
2:2
0:3

VĀRTU GUVĒJI

VUGD Preiļi Preiļu Celtnieks Holmatro BJSS
Līvāni

J.Bogdanovs-14

R.Vovers-13

J.Trofimovs-8

A.Maslobojevs-5

D.Osetrovs-5

E.Broks-2

R.Slūka-1

V.Krotovs-1

A.Stabulnieks-1

V.Reinis-16

V.Breidaks-14

L.Stabulnieks-8

A.Džeriņš-3

A.Caics-2

R.Skutelis-2

E.Limans-1

R.Putāns-1

J.Upenieks-2

A.Karpušenko-2

G.Utināns-1

I.Kotļarovs-1

I.Ivanovs-1

V.Martinovs-1

E.Ņikiforovs-5

G.Džeriņš-3

A.Ratnieks-2

Ņ.Baranovskis-2

K.Upenieks-1

Mk.Babris-1

J.Bulmeisters-16

S.Romanovskis-11

I.Spūlis-10

A.Vaikulis-8

J.Kirilovs-3

A.Korotkins-2

D.Pankovs-2

A.Romanovskis-2

A.Ņikitins-2

V.Korotkins-1

Spēļu kalendārs

DATUMS
SPĒLE
REZULTĀTS
FOTO
12. jūlijs (otrdiena)

19:00 VUGD - BJSS

20:00 Holmatro - Preiļu Celtnieks

5:1

6:2

FOTO
14. jūlijs (ceturtdiena)

19:00 Līvāni - Preiļu Celtnieks

20:00 Holmatro - VUGD

1:4

0:10

FOTO
19. jūlijs (otrdiena)

19:00 Preiļu Celtnieks - BJSS

20:00 Līvāni - Holmatro

7:0

5:1

FOTO
21. jūlijs (ceturtdiena)

19:00 BJSS - Līvāni

20:00 Preiļu Celtnieks - VUGD

0:8

3:2

FOTO
26. jūlijs (otrdiena)

19:00 VUGD - Līvāni

20:00 Holmatro - BJSS

2:0

0:1

FOTO
28. jūlijs (ceturtdiena)

19:00 VUGD - BJSS

20:00 Holmatro -Preiļu Celtnieks

6:1

0:3

FOTO
2. augusts (otrdiena)

19:00 Līvāni - Preiļu Celtnieks

1:2
FOTO
3. augusts (trešdiena) 19:00 Holmatro - VUGD 0:6 FOTO
8. augusts (pirmdiena) 19:00 Holmatro - BJSS 3:4 FOTO
9. augusts (otrdiena)

19:00  Preiļu Celtnieks - BJSS

20:00 Holmatro - Līvāni

5:0

2:10

FOTO
10. augusts (trešdiena) 19:00 Preiļu Celtnieks - VUGD 2:2 FOTO
11. augusts (ceturtdiena)

18:00 Līvāni - VUGD

19:00 BJSS - Līvāni

4:6

1:4

FOTO
16. augusts (otrdiena)

18:00 1/2 fināls Preiļu Celtnieks - BJSS

19:00 1/2 fināls VUGD Preiļi - Līvāni

3:0

1:4

FOTO
18. augusts (ceturtdiena)

18:00 1/2 fināls Preiļu Celtnieks - BJSS

19:00 1/2 fināls VUGD Preiļi - Līvāni

10:0

5:1

23. augusts (otrdiena)

18:00 par 3.-4.v. Līvāni - BJSS

19:00 par 1.-2.v. Preiļu Celtnieks - VUGD Preiļi

9:2

2:2

25. augusts (ceturtdiena)

18:00 par 3.-4.v. Līvāni - BJSS

19:00 par 1.-2.v. Preiļu Celtnieks - VUGD Preiļi

10:4

0:3

FOTO

 

 

....